چگونه سریع بارگذاری سایت سایت وردپرس خود را انجام دهید

سریعترین ، ساده ترین راه برای سرعت بخشیدن به وب سایت وردپرس و شارژ آن به حداکثر سرعت. بیاموزید که چگونه WordPress را سریعتر اجرا کنید.


وردپرس را سریعتر اجرا کنید

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (سیستم مدیریت محتوا) عالی است ، اما همانطور که احتمالاً می دانید ممکن است دچار تاخیر اساسی شود. متأسفانه سرعت وردپرس مسئله بزرگی است و حتی نصب جدید وردپرس در خارج از جعبه نیز واقعاً خیلی سریع نیست. من بعضی کارها را انجام می دادم تست سرعت پینگدوم و در اینجا تصویری از میانگین سرعت بارگیری صفحه که بعد از نصب جدید بدست آورده ام:

بار وردپرس را بعد از نصب تازه بارگیری کنید

اکنون واقعاً تنها عواملی که در این مرحله می تواند سرعت را تحت تأثیر قرار دهد ، میزبان وب من ، مکان جابجایی سرورهای تست Pingdom و سایت جدید WordPress است. سایر آمارها را نادیده بگیرید و هم اکنون به زمان بار نگاه کنید. تقریباً یک ثانیه طول کشید تا سایت وردپرس کاملاً خالی و کاملاً جدیدی بارگذاری شود. یک ثانیه ممکن است مثل مدت طولانی به نظر نرسد ، اما در واقع چنین است. و البته ، پس از نصب قالب و افزونه های دلخواه خود ، به همراه تمام تصاویر ، فیلم ها و مطالب سایت شما – حتی کندتر بارگیری می شود! علاوه بر این ، آزمایش های متعدد تغییر در اختلاف زمان بار را نشان می دهد ، از جمله بسیاری از بارهای طولانی تر ، که برخی از آنها برای بارگیری به 2 ثانیه نزدیک تر بودند.

چرا سرعت آنقدر مهم است?

باور کنید یا نه ، هنوز صدها هزار آمریکایی (و میلیون ها نفر در سراسر جهان) وجود دارند که از طریق اتصال آهسته به اینترنت دسترسی پیدا می کنند ، از طریق شماره گیری تا مراحل استاندارد تلفن 2G ، از طریق شماره گیری شروع می شوند. حتی برخی از اپراتورهای 3G و 4G وقتی شبکه آنها با درخواست ترافیک روبرو می شود ، کندتر می شوند.

برای هر کسب و کار آنلاین ، زمان لازم برای به حداکثر رساندن کارآیی وب سایت شما ضروری است. در غیر این صورت ، شما ممکن است در نهایت از دست دادن مشتریان. فقط یک ثانیه زمان اضافی بار دیگر تفاوت هایی را ایجاد می کند و می تواند صدها (یا حتی هزاران) دلار از دست رفته برای شما هزینه کند.

FACT سریع: مطالعات ثابت کرده اند که متوسط ​​وب سایت برای جلب توجه مشتری بالقوه کمتر از 2 ثانیه زمان دارد.

وب سایت های لاغری که بار بیشتری را می طلبند ، احتمال از دست دادن مشتری و فروش بالقوه را به شدت افزایش می دهند. علاوه بر این ، به خوبی شناخته شده است که وب سایت های کند همچنین دارای تأثیرات منفی بر سئو هستند و به طور معمول رتبه های کمتری دارند.

بیایید وردپرس را سریعتر کنیم!

بنابراین چگونه می توانم سایت وردپرس خود را سریع بارگذاری کنم؟ همانطور که احتمالاً در جای دیگری خوانده اید ، انواع مختلف ترفندها ، تنظیمات و افزونه های فنی وجود دارد که می توانید نصب کنید ، همه اینها هدف این است که وردپرس کمی سریعتر عمل کند. بعد از نصب W3 حافظه نهان Total, یکی از بالاترین افزونه های حافظه پنهانی وردپرس ، شما به سرعت قابل توجهی سریعتر توجه خواهید کرد:

بارگیری وردپرس را پس از نصب جدید با W3 Total Cache فعال کنید

اشاره کوتاه: موشک WP افزونه محبوب ذخیره سازی وردپرس محبوب من است. این افزونه حق بیمه است ، به این معنی که باید هزینه آن را بپردازید ، اما ارزش آن را دارد. سریعتر است ، رابط کاربری ساده تری دارد و پیکربندی آن بسیار ساده تر است.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، زمان بار به میزان قابل توجهی کاهش یافته است … اما باز هم می تواند بهتر باشد! چند مورد دیگر وجود دارد که می توانم سریع تر آنرا اصلاح کنم. Pingdom خود به شما می گوید چه کارهای دیگری را می توانید انجام دهید ، اگرچه من بیشتر اینها را “نمره عملکرد” ​​پینگدوم افزایش دادم و واقعاً به افزایش نمره واقعی “زمان بار” کمک نکردم..

بار خود را با نمره نمره عملکرد Pingdom پیشرفته بارگیری کنید

همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، درجه عملکرد Pingdom پس از پیروی از دستورالعمل های خود به طرز چشمگیری بهبود یافته است ، اما واقعاً زمان واقعی بار را به اندازه کافی بهبود نیاورد تا آن را بهبود بخشد..

توجه سریع: افزونه های WordPress برای سریعتر کردن کارها کمک می کنند ، اما ممکن است به اندازه کافی سریع نباشد.

در حالی که تمام این ترفندهای اضافی Pingdom توصیه می کند ، کمکی به شما می کنند ، متأسفانه همه آنها زمان زیادی را برای پیکربندی می گیرند و درنهایت به نتیجه قابل توجهی در افزایش سرعت نمیرسند. من هنوز می توانم فشرده سازی تصویر را انجام دهم ، اگرچه نصب تازه وردپرس من هنوز هیچ تصویری نداشت. بنابراین افزایش قابل توجهی در زمان بار به نظر می رسد که ترسناک تر است?

چگونه بطور قابل توجهی سرعت را افزایش دهیم?

نکته مهم و مهم در اجرای هرچه سریعتر وردپرس ، انتخاب ارائه دهنده میزبانی مناسب. این یک تفاوت بزرگ را ایجاد می کند. هنگام شروع کار ، اکثر وب مسترها به طور واضح تلاش می کنند تا حد ممکن پول صرفه جویی کنند. آنها اغلب یک حساب میزبانی ارزان و اشتراکی را انتخاب می کنند که به نظر می رسد معامله خوبی است. اگرچه یک حساب میزبانی مشترک ممکن است برای نیازهای فعلی آنها کافی باشد ، میزبان وب فعلی آنها احتمالاً مسئله است. من می خواستم این تئوری را آزمایش کنم و یک نسخه تازه از وردپرس را روی انواع حساب های مختلف میزبانی وب نصب کردم. پس از آزمایش هر یک ، نتیجه برجسته چشمگیر بود:

بار نصب وردپرس تازه با میزبانی A2 را بارگیری کنید

به سادگی با تغییر میزبان وب ، سرعت زمان بار به طور چشمگیری افزایش می یابد! این امر حس می کند زیرا میزبان وب شما عضله واقعی وب سایت شما است. اگرچه ترفندهای فنی و بهینه سازی هایی در مورد آنها وجود دارد ، اما سرور فیزیکی و مرکز داده ای که سایت وردپرس در آن میزبان است ، مهمترین تفاوت را ایجاد می کند. اگر می خواهید در مورد سرعت وب سایت خود جدی بگیرید ، باید میزبان مناسب را انتخاب کنید.

توجه سریع: سرور فیزیکی و مرکز داده ای که سایت وردپرس شما در آن میزبان است مهمترین تفاوت را ایجاد می کند.

با استفاده از برنامه بهینه سازی شده وردپرس توربو A2 Hosting

برای رسیدن به سریعترین زمان بار ، من از برنامه WordPress Turbo A2 Hosting استفاده کردم که هنوز میزبانی وب مشترک است اما برای وردپرس بهینه شده است. این یک انتخاب عالی برای میزبانی وردپرس است زیرا از پیش نصب شده با وردپرس بهینه سازی شده است.

برای شروع ، به a2hosting.com/wordpress-hosting مراجعه کرده و با برنامه Turbo خود ثبت نام کنید. اگر واقعاً در مورد سرعت جدی هستید ، این گزینه را دارید که حتی با دو برابر کردن هسته های CPU و اضافه کردن 1 گیگابایت رم ، انرژی بیشتری اضافه کنید ، اگرچه من این کار را برای تست خود انجام ندادم.

گزینه های قابل تنظیم میزبانی A2

تکمیل پرداخت و A2 هاستینگ به طور خودکار نسخه بهینه سازی شده وردپرس را روی حساب شما نصب می کند. توصیه می کنم یک نسخه تازه نصب کنید زیرا به این ترتیب با تنظیمات صحیح W3 Total Cache به طور کامل بهینه می شوید ، اگرچه همیشه می توانید بدون نصب نسخه جدید ، سایت وردپرس خود را از آنجا مهاجرت کنید (لازم است فقط افزونه ها را نصب کنید. که گنجانده شده است و سپس W3 پیکربندی دستی). همانطور که از تصویر زیر می بینید ، علاوه بر W3 Total Cache علاوه بر چندین پلاگین دیگر نیز وجود دارد ، مانند بهینه ساز تصویر EWWW برای فشرده سازی تصاویر.

تصویر از افزونه های پیش فرض که با A2 Hosting از پیش نصب شده اند

جدا از W3 و EWWW ، سایر افزونه ها به سرعت کمک نمی کنند و بیشتر از آنچه من فکر می کنم bloatware هستند … بسته به نیاز خود می توانید آنها را حذف کرده یا آنها را نگه دارید..

سایر موارد برای انجام

در اینجا موارد اضافی برای بررسی وجود دارد!

از PHP 7 استفاده کنید

حتماً میزبان وب خود استفاده کند PHP 7 یا بیشتر در زمان این نوشتن ، من از PHP 5.6 استفاده می کردم که کندتر و در حال حاضر است حتی توسط WordPress توصیه نمی شود. PHP 7 مدتی است که وجود دارد ، اما هنوز در بسیاری از سایت ها اجرا نشده است. من نسبت به آنچه که باید تصویب می شدم کندتر بودم. در نهایت به لطف جدیدش حدود 2 تا 3 برابر سریعتر است Zend Engine 3.0. همچنین می تواند 3x بسیاری از درخواست ها در هر ثانیه را کنترل کند ، که این یک افزایش عملکرد بزرگ است. خط پایین – مطمئن شوید که میزبان شما PHP 7 را فعال کرده است.

توجه سریع: شما باید مراقب سایت قبلی خود باشید زیرا به روزرسانی نسخه PHP سرور شما ممکن است باعث بروز برخی از مشکلات شود. بررسی کنید کدگذاری تم و افزونه ها برای سازگاری اولین!

تصاویر LazyLoad

از آنجا که تصاویر نسبتاً بزرگ هستند ، می خواهید آنها را بهینه کنید. همانطور که گفته شد افزونه EWWW Image Optimizer این کار را انجام می دهد. افراد مختلف دیگری نیز وجود دارد. اما جدا از بهینه سازی تصاویر ، یک عمل خوب این است که آنها را “تنبلی” کنید به طوری که فقط وقتی در دید مرورگر به کاربر تعلق می گیرد ، ظاهر می شوند. به عنوان مثال ، اگر صفحه طولانی با محتوای زیادی در بالای تصویر دارید ، تا زمانی که کاربر در صفحه ای که تصویر در آن قرار دارد ، پایین نرود ، بارگیری نمی شود. این مکانیسم تعداد درخواست HTTP را کاهش داده و زمان بارگذاری را برای کاربر بهبود می بخشد.

نتیجه

انواع مختلفی از ترفندهای فنی وجود دارد که می توانید برای افزایش زمان بار وردپرس خود انجام دهید ، اما مهمترین افزایش سرعت شما می توانید با استفاده از هاست مناسب وب باشید. قبل از انتقال وب سایت موجود به هاست جدید ، ابتدا به آن بروید ابزار تست سرعت Pingdom و یک آزمایش سریع در سایت موجود خود اجرا کنید. آمار را ذخیره کنید و بعد از انجام انتقال ، دوباره آزمایش را انجام دهید تا اختلاف سرعت را مقایسه کنید. می توانید از این روش برای ارزیابی سرعت جدید خود استفاده کنید.

هنگام بهینه سازی وردپرس برای سرعت ، همیشه بهتر است که با پای راست شروع به کار کنید. استفاده از هاست مناسب ، مانند برنامه وردپرس توربو A2 هاستینگ ، به عنوان یک مبنای اولیه و بهینه سازی از آنجا ، اطمینان حاصل خواهد کرد که وردپرس شما با حداکثر شارژ در حال اجراست!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me