چرا باید از میزبانی وب رایگان اجتناب کنید

هاستینگ رایگان یک روش مناسب برای وب سایت مشاغل قانونی نیست. بیاموزید که چرا نباید از هاستینگ رایگان وب استفاده کنید & چگونه می توان جایگزین بهتری پیدا کرد.


چرا باید از میزبانی وب رایگان خودداری کنید

برای بسیاری از دارندگان مشاغل کوچک ، داشتن یک وب سایت یک استراتژی مهم برای موفقیت است. متأسفانه داشتن یک وب سایت می تواند گران باشد. حتی اگر تصمیم دارید که خودتان یک وب سایت بسازید و هزینه های استخدام یک طراح وب حرفه ای را کاهش دهید ، باز هم باید هزینه هاستینگ وب و نام دامنه را پرداخت کنید. میزبانی وب خیلی پر هزینه نیست ، اما یک سرویس مداوم است که باید بطور مداوم هزینه آن را بپردازید. بیشتر میزبان وب حدود 5 تا 10 دلار در ماه هزینه می کنند. مگر اینکه ، شما یکی از میزبانهای وب را انتخاب کنید که به نظر می رسد “خیلی خوب برای درست بودن” است که میزبانی وب کاملاً رایگان ارائه می دهد.

واقعا رایگان ارزشش را دارد?

یک دقیقه صبر کن. میزبانی رایگان؟ این عالی به نظر می رسد ، درست است؟ قبل از اینکه خیلی هیجان زده شوید و پرونده های وب سایت خود را در برخی از سرورهای رایگان بارگذاری کنید ، مهم است که به یاد داشته باشید هیچ چیز واقعا رایگان نیست. اگر در مورد تجارت آنلاین خود جدی هستید و یک وب سایت حرفه ای می خواهید ، باید این دلایل را دوباره مرور کنید و بخوانید که چرا نباید از میزبانی وب رایگان استفاده کنید:

ویروس / بدافزار / هک کردن

بسیاری از این شرکت های موسوم به “میزبانی وب رایگان” بدافزار را به وب سایت شما تزریق می کنند و یا حتی اطلاعات شخصی شما را با دیگران به اشتراک می گذارند. برخی حتی از “میزبانی رایگان” به عنوان جبهه ای برای سرقت هویت استفاده می کنند. به دلیل مدل تجاری “رایگان” ، این بدان معنی است که آنها منابع مالی برای محافظت از شما در برابر هکرهای مصمم ندارند. به دلیل عملکردهای ضعیف امنیتی سایت شما ممکن است از بین برود یا حتی حذف شود.

محدودیت های محتوا

وقتی چیزی را به صورت رایگان دریافت می کنید ، همیشه محدودیت های جدی وجود خواهد داشت. ممکن است فقط برای چند عکس یا تصویر و متن فقط به 20 مگابایت فضای محدود شود. آنها ممکن است پهنای باند شما را به مقادیر غیرقابل انکار محدود کنند. ممکن است وقتی تعداد وبلاگ هایی که می توانید ارسال کنید یا ایمیل هایی را که می توانید ارسال کنید یا تعداد دیگری از مواردی که می توانند به تجارت یا استفاده شخصی شما آسیب برساند ، شانس داشته باشید..

عملکرد ضعیف

میزبانی وب رایگان اغلب غیرقابل اعتماد است و برای یک وب سایت مشاغل قانونی بسیار غیر حرفه ای است. هاستینگ رایگان می تواند سرعت بارگذاری صفحه بسیار کند داشته باشد ، بنابراین مراقب باشید!

پشتیبانی ضعیف مشتری … یا هیچکدام!

میزبانی وب رایگان اغلب فاقد پشتیبانی خوب مشتری است. برخی ممکن است حتی به هیچ وجه پشتیبانی مشتری را ارائه ندهند. اگر مشکلی دارید ، اساساً خودتان هستید.

تبلیغات هرزنامه

شرکت های میزبان وب رایگان باید به نوعی درآمد کسب کنند. بسیاری از آنها وب سایت شما را با تبلیغات پولی تزریق می کنند تا بتوانند چند دلار اضافی تهیه کنند. متأسفانه ، این می تواند وب سایت شما را مانند اسپم به نظر برساند و حتی می تواند به رتبه شما در موتورهای جستجو آسیب برساند.

مشکلات مالکیت وب سایت

برخی میزبان وب رایگان شناخته شده اند که وب سایت عضو خود را بدون هیچ دلیلی حذف می کنند. این امر می تواند بسیار ناامید کننده باشد اگر مدت زمان زیادی را صرف ساختن وب سایت خود کنید. تصور کنید که یک هفته را صرف ساختن وب سایت کنید و دقیقاً همانطور که می خواهید وب سایت خود را سفارشی کنید ، فقط برای پیدا کردن حذف آن روز بعد بدون هیچ دلیل. و طبق بسیاری از شرایط خدمات میزبان رایگان ، شما در واقع مالکیت کامل سایت خود را تا زمانی که با آنها میزبان باشید ، ندارید.

نام تجاری

کدام یک از مشتریان حرفه ای تر به نظر می رسد: مثال.com یا مثال.SuperCoolFreeHost.com؟ اگر می خواهید میزبانی وب رایگان ، به احتمال زیاد شما نمی خواهید یک تنظیم رایگان نام دامنه سطح بالا را با آن دریافت کنید. اگر خوب عمل کنید ، اما هشدارهای قبلی هنوز هم اعمال می شوند.

بهینه سازی موتور جستجو

بهینه سازی خوب موتور جستجو می تواند تفاوت بین قرار گرفتن در صفحه 42 صفحات نتایج جستجوی Google (SERP) یا قرار گرفتن در صفحه 1 باشد. کدام یک را ترجیح می دهید؟ اگر به “صفحه 1” پاسخ داده اید ، می خواهید هرچه بیشتر از میزبانی وب رایگان دور شوید. در حقیقت ، شما می خواهید حق بیمه بپردازید تا بتوانید اطمینان حاصل کنید که میزبانی شما ایمن ، قابل اعتماد ، سریع و جزئی از “محله بد” میزبانی مشترک نیست. میزبانی وب رایگان هیچ یک از این شرایط مهم را برآورده نمی کند.

یک جایگزین بهتر برای میزبانی وب رایگان

یک صاحب مشاغل جدی نباید از یک سرویس میزبانی وب رایگان استفاده کند. میزبانی پرداخت شده بهترین راه برای رفتن است. اما در مورد هزینه های بالای یک میزبان وب پرداخت شده چیست؟ اگر واقعاً بودجه کافی ندارید ، ممکن است بخواهید یک حساب میزبانی وب مشترک ارزان قیمت را بررسی کنید. به معنای واقعی کلمه صدها ارائه دهنده میزبانی وب وجود دارند که میزبانی وب مشترک را ارائه می دهند. همچنین این روش کاملاً قانونی و بی خطر برای مشاغل کوچک است که به میزبانی وب احتیاج دارند. یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین شرکت های میزبانی وب مشترک iPage است. آنها یک ارائه دهنده میزبانی وب مشروع هستند که میزبانی وب ایمن و مطمئن را با قیمت مناسب ارائه می دهند. می توانید وب سایت آنها را در www.ipage.com پیدا کرده و یک حساب میزبانی وب را با قیمت حدوداً 2 دلار در ماه خریداری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد iPage ، بررسی کامل iPage ما را بخوانید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me