با Google Apps for Work بهره وری را تقویت کنید

چرا مشاغل کوچک ممکن است بخواهند Google Apps for Work را از طریق وب میزبان خود ادغام کنند و چگونه می توانند بهره وری را ارتقا دهند & بهره وری.

جوانب و مزایای Google Apps for Work

شرکت میزبان شما ممکن است چیزی را برای بهبود بهره وری در محل کار شما داشته باشد. به این برنامه Google Apps for Work گفته می شود. اگر از آن استفاده نکرده اید ، از دست می دهید.

Google Apps for Work (اکنون با عنوان G Suite شناخته شده است) ایمیل تجاری (@ yourdomain.com) ، اشتراک گذاری آنلاین فایل ها و جلسات ویدیویی همه را در یک سرویس فراهم می کند. شما می توانید از آن به عنوان یک ارتباط تجاری ، همکاری ، اشتراک فایل و مجموعه مدیریت مبتنی بر ابر استفاده کنید. برخی میزبان وب (مانند Bluehost ، GreenGeeks), & iPage برای نامگذاری چند مورد) برای ادغام برنامه هایی برای کار مستقیم با حساب میزبانی وب موجود ، با Google همکاری کرده اید و دریافت آن بسیار آسان است. سوال بزرگ این است: “آیا من واقعاً به Google Apps for Work احتیاج دارم و واقعاً چقدر به تجارت من کمک خواهد کرد؟” همچنین ، نمی توانم این خدمات را به صورت رایگان دریافت کنم?

بله ، شما می توانید به طور رایگان و جدا از یکدیگر از همه برنامه های Google Apps for Work به طور رایگان استفاده کنید. اما این یک دردناک است زیرا شما برای ورود به سیستم مجزا دارید اما هیچ رابط مرکزی ندارید. همچنین نمی توانید ارتباطات ایمیل خود را در زیر دامنه خود علامت گذاری کنید. فقط آدرس های ایمیل [email protected] خواهید داشت ، نه آدرس [email protected] بسیار مناسب برای نمایش تصویر حرفه ای نیست.

در مقابل ، Google Apps با رابط Gmail ، فضای ذخیره سازی بیشتر در Gmail ، فضای اضافی در Google Drive ، پشتیبانی از تلفن و پشتیبانی شبانه روزانه و 99.9٪ ضمانت به موقع ایمیل را در دامنه شما فراهم می کند. Google Docs با Microsoft Outlook کار می کند. تنظیمات امنیتی وجود دارد که شما با محصول رایگان دریافت نمی کنید و می توانید سایر حساب های کاربر را اضافه و مدیریت کنید.

برای حفظ امور بسیار ساده و همه چیز در یک مکان ، حتی می توانید دامنه خود را از طریق دامنه Google ثبت کنید و به Google Apps for Work پیوند دهید. اما لازم نیست کاملاً به عهده شماست.

مزایای

در اینجا برخی از مزایای قابل توجه برنامه ها برای کار آورده شده است.

ایمیل مارک دار

دلیل اصلی استفاده از پیشنهاد میزبان شما از Google Apps for Work ، البته ایمیل مارک دار بدون رابط پیکربندی گیج کننده ارائه شده از طریق cPanel یا Plesk هنگام استفاده از برنامه های Google برای کار با ترتیب میزبانی وب است ، شما همچنین برخی از موارد بهترین فیلتر اسپم موجود گوگل در این فضا انگیزه و مزیت دارد زیرا شاخه های زیادی در شبکه ها دارد و می بیند که بسیاری از ایمیل ها از طریق خود عبور می کنند.

به دلایل حقوقی بیشمار ، بسیاری از مشاغل خردمند هستند که کپی از همه ایمیل های ارسال شده و دریافت شده از طریق دامنه خود را حفظ کنند. Google Vault در Google Apps for Work یکی از راههای انجام این کار است.

با Google Vault ، کلیه ایمیلها ، چت ها ، پیوست ها و حتی سایر اسنادی که در Google Apps for Work ایجاد کرده اید و ذخیره می کنید ، حفظ می شوند ، قابل شنیدن ، جستجو ، صادرات و “قفل” می شوند تا در صورت شركت شكایت كنید یا نیاز به کشف داشته باشید. رعایت مقررات را ثابت کنید. شما می توانید مجوزهای Vault را به عنوان یک افزودنی با قیمت 5 دلار برای هر کاربر در هر ماه خریداری کنید.

افزونه های شخص ثالث

وقتی به آن Google Apps for Business گفته شد ، Google Apps for Work صنعت پلاگین جدیدی را ایجاد کرد. توسعه دهندگان شخص ثالث برنامه هایی را برای برنامه های اکوسیستم بهره وری Google برنامه ریزی کرده اند که از نظر برنامه های مستقل و یا بهتر از سایر برنامه ها هستند.

نمونه ای از افزونه مفید برای یک طراح وب یا توسعه دهنده نرم افزار ، LucidChart است. با استفاده از این افزونه می توانید اکثر ویژگی های نرم افزار نمودار سازی و نمودار پایان بالا را به صورت رایگان و بقیه ویژگی ها را با مبلغ اسمی ماهانه یا سالانه دریافت کنید. LucidChart با ویژگی های همکاری Google Apps for Work ادغام می شود ، به گونه ای که به اشتراک گذاری سند شما دقیقاً همانگونه که مجموعه تولیدی بومی Google انجام می شود کار می کند.

یکی دیگر از افزونه های عالی بهره وری Google Apps for Work برای توسعه دهندگان وب و تلفن همراه است NodeFire.com. با استفاده از NodeFire ، می توانید انیمیشن های HTML5 را برای وب سایت خود طراحی ، آزمایش و استقرار دهید. نسخه رایگان این برنامه فقط به چند مرحله انیمیشن محدود شده و کد منتشر شده نیز محدود شده است. برای 12 دلار در ماه ، می توانید این ویژگی ها و بسیاری دیگر را باز کنید.

فضای نامحدود

Google Apps for Work ، به عنوان یک برنامه اساسی ، 5 دلار برای هر کاربر در هر ماه برای 30 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری است. با این حال ، اگر فضای ذخیره سازی برای هر کاربر ، مثلاً ، برای پرونده های بزرگ طراحی مشکلی برای تجارت آنلاین شما ایجاد شده است ، برای 5 دلار اضافی در هر کاربر در هر ماه (در کل 10 دلار در هر کاربر در هر ماه ، برای روشن بودن) هر کاربر می تواند نامحدود داشته باشد. فضای ذخیره سازی در صورتی که بیش از 5 کاربر داشته باشید (1 سل برای هر کاربر کمتر از 5) و در یک ضربه می توانید حداکثر 5 ترابایت را بارگذاری کنید. اگرچه ، 5 ترابایت بسیار ناچیز است که حتی برخی از اتصالات سریعتر از آن عبور می کند. اگر با چندین ترابایت داده با هرگونه عادت سروکار دارید ، S3 آمازون راهی سریعتر برای بارگذاری داده ها از طریق ارسال نامه فیزیکی از طریق یک هارد دیسک به تیم پشتیبانی آنها است. از این نوشتار ، Google Apps for Work به نظر نمی رسد که آن سرویس را ارائه دهد.

سازگاری دستگاه

استفاده از Google Docs بین چندین دستگاه ، حتی دستگاههای دارای لینوکس ، بسیار ساده است.

ذخیره خودکار

نکته ای که در واقع بسیاری از موارد بیکن من را ذخیره کرده است اینست که چند بار Google Docs کارهای شما را به طور خودکار ذخیره می کند. اگر لازم است به نسخه قبلی برگردید ، گزینه های دیگری نیز در آنجا دارید.

همه این مزایا برای شرکت های میزبان وب که به دنبال بارگیری ایمیل و پشتیبانی از برنامه برنامه بهره وری هستند ، طلا است. اگر گوگل قبلاً این کارها را به خوبی انجام می دهد ، چرا باید آنها را تحت فشار قرار دهند ?

معایب

اما توجه داشته باشید که اشکالاتی در استفاده از Google Apps for Work وجود دارد.

محدودیت های ایمیل

یک صندوق ورودی بزرگ در حال حاضر وجود دارد و شما می خواهید از Outlook به Gmail بروید؟ اگر خیلی بزرگ است ، ممکن است به Google Apps for Work منتقل نشود. همچنین ، باید کلیه قوانین Outlook را به عنوان فیلترهای Gmail دوباره ایجاد کنید.

حتی اگر می توانید ایمیل را از طریق رابط مبتنی بر وب Gmail و در تمام دستگاه های تلفن همراه خود با Google Apps for Work بررسی کنید ، گاهی اوقات سکسکه های فنی با Outlook وجود دارد که می تواند ناامید کننده باشد. به عنوان مثال ، برخی از کاربران Outlook در هنگام ارتباط با POP و IMAP Gmail متوجه شده اند که با ActiveSync و Outlook مشکل دارند. تیم پشتیبانی Google می تواند در بیشتر موارد به شما کمک کند ، اما همه ما می دانیم که Outlook (a.k.a. “Look Out!”) ممکن است در بعضی مواقع بسیار فریبنده باشد و حتی برخی از آگاه ترین تلاش ها برای رفع مشکلات آن را نادیده بگیرد..

محدودیت اندازه پرونده

عکسهای با وضوح بالا مرتباً از 2 مگابایت فراتر می روند. بارگیری تصاویر منفرد بیش از 2 مگابایت برای Google Apps for Work مشکلی ندارد. اما ، هرگونه اسناد با تصویرهای بزرگتری که در آنها تعبیه شده است ، در سیستم بارگذاری نمی شود. اسناد متنی نیز هرکدام به حدود 1 میلیارد کاراکتر محدود می شوند. به اندازه کافی خوب نیست اگر پرونده های کسب و کار شما دارای مقادیر زیادی از داده های خام (یعنی نقاط GPS ، داده های علمی و غیره) باشد. نمایش های اسلاید هر کدام به 400 اسلاید محدود هستند. اما ، اگر تعداد زیادی اسلایدها در یک ارائه داشته باشید ، ممکن است لازم باشد در ارائه آن تجدید نظر کنید.

محدودیت های ارزی

هنگامی که هزینه Google Apps for Work را پرداخت می کنید ، اگر Google از خرید به ارز رسمی کشور شما پشتیبانی نمی کند ، باید آن را به دلار آمریکا یا به ارزش معادل دلار آمریکا به ارز کشور خود بپردازید. اگر منحصراً به غیر از دلار ایالات متحده یا سایر گزینه ها مانند یورو معامله کنید ، باید هزینه های خود را بعد از تبدیل ارز محلی خود به نرخ در حال برنامه ریزی کنید که این امر ممکن است در پیش بینی هزینه ایجاد شود. Google دارای یک مورد است

غلط کردن برنامه های شخص ثالث

در حالی که بسیاری از برنامه های بسیاری وجود دارد که با Google Apps for Work خوب بازی می کنند ، برخی دیگر وجود دارند که فقط مربوط به تبلیغات تبلیغاتی هستند یا کاملاً پف کرده و بی فایده هستند. متأسفانه ، آزمایش و خطا طول می کشد تا بفهمید کدام یک ها واقعاً ارزش نصب دارند.

حریم خصوصی

در حالی که با خوشحالی ایمیل و اسناد خود را در Google Apps for Work ذخیره می کنید ، این سرویس همچنین محتوای شما را نظارت می کند و برای کسب اطلاعات در مورد شغل شما حفاری می کند. این ممکن است برای یک فروشگاه مادر و پاپ که تجارت را قابل قبول می داند ، اتفاق بزرگی نباشد. اما هر مشاغلی که با دولت ، امور مالی ، مراقبت های بهداشتی و یا بخش های دیگری که حریم خصوصی در آن حائز اهمیت است ، باید این تجارت را از دیدگاه حقوقی از نزدیک بررسی کنند..

اتصال

با توجه به اینکه همه راه حل های رایانه ابری راهی جدید برای کار کردن است ، وقتی در یک فرودگاه با سیگنال بی سیم یا بی سیم ربوده اید ، راحتی کمی ندارد. اگر نمی توانید به اینترنت وصل شوید ، نمی توانید به اسناد خود دسترسی پیدا کنید. در صورت ذخیره شدن در Google Docs ، موفق باشید ویرایش آن را در آخرین لحظه ویرایش کنید. گزینه های آفلاین وجود دارد, اما لازم است که برای استفاده از آنها در یک بحران اتصال ، به آینده فکر کنید.

به عنوان مثال ، من با خانواده ام در سفر به یک سفر دریایی بودم و در طول مسیر نقاط ارتباطی داشتم. اما می خواستم وقتی دریا بودیم بنویسم. من برنامه Docs را بارگیری کرده بودم و در حال کار کردن در سند خود بودم ، فقط برای اینکه متوجه شوم از هماهنگی جدیدترین تغییرات من در نسخه آفلاین در iPad خود غافل مانده ام. وقتی به خانه برگشتم ، فهمیدم که واقعاً دو نسخه از سند دارم. یکی در ابر و دیگری در iPad من. من هنوز به این مسئله نرسیده ام که آشتی دهم زیرا می ترسم از دست دادن وقت لازم برای فهمیدن آن.

نتیجه

Google Apps for Work یک مزیت برای صاحبان مشاغل است که می خواهند نرم افزار ، ایمیل و سایر خدمات IT را با یک رابط مدیریت کنند. اما این به خطر می افتد و یا از بین بردن حریم خصوصی است. شما باید قبل از ثبت نام در سرویس یا از طریق میزبان وب یا به تنهایی خود ، میزان قرار گرفتن در معرض خطر و تحمل خود را در نظر بگیرید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me