9 ابزار نمونه اولیه رایگان و پرداخت شده برای طراحان UX / UI

بهترین ابزارهای نمونه سازی را برای UX کشف کنید & طراحان UI که باعث می شود تولید محصول شما سریعتر و موثرتر شود.

بهترین ابزارهای آماده سازی برای طراحان UX / UI

نمونه اولیه بهتر از هزار جلسه است.

پس از همه ، این چیزی است که کاربران و ذینفعان آینده شما می توانند از طریق آن ببینند و کلیک کنند. کدام روش عالی برای جمع آوری بازخورد آنها و بهتر شدن محصول شما – در مراحل اولیه است ، نه زمانی که تقریباً تمام شده است.

به همین دلیل است که طراحان سعی می کنند در این مرحله بهترین تلاش خود را انجام دهند و مطمئناً ابزارهای صحیح می توانند کمک کنند.

اما گم شدن در این تعداد عظیم برنامه ها – رایگان ، پرداختی ، مبتنی بر وب و دسک تاپ کار سختی است.

برای کمک به شما در انتخاب نرم افزار مناسب ، من 9 بهترین ابزار نمونه سازی برای 2020 را ذکر کردم ، چه مرسوم ، مد روز و موثر.

بیایید آنها را بررسی کنیم.

ابزارهای برتر نمونه سازی برتر

وقتی می توانید از ابزارهای نمونه سازی رایگان استفاده کنید ، صرف هزینه صدها نرم افزار چیست؟?

اما ابزارهای بدون صید عمدتا ساده و دارای قابلیت های محدود هستند. اگر با تیم بزرگی از توسعه دهندگان کار می کنید ، کار نمی کنند.

هنوز ، اگر روی یک پروژه واحد مانند وب سایت شغلی خود کار می کنید ، ابزارهای رایگان ممکن است بیش از حد کافی باشد.

من چند ابزار نمونه سازی را جمع آوری کرده ام که ممکن است بخواهید آنها را امتحان کنید – و این یک پولی برای شما نخواهد بود.

Adobe XD

بستر، زمینه: macOS ، ویندوز

تصویر ابزار Adot XD Prototyping

Adobe XD همراه با رابط کاربری بسیار ساده اما با کاربرد آسان ، مطابق با سایر برنامه های Creative Cloud.

در بخش نمونه اولیه ، طراحان می توانند صفحه نمایش یا صفحه نمایش را پیوند دهند ، نمونه های اولیه تمام شده را مشاهده کنند و آنها را برای بررسی مشتری به اشتراک بگذارند.

ویژگی های اصلی:

 • سیم نمونه اولیه جریان می یابد. ممکن است طراحان از حالت طراحی به نمونه اولیه تغییر داده و کارتهای متصل را وصل کنند. این کمک می کند تا جریان برنامه های چند صفحه ای را تغییر داده و بین سناریوهای مختلف جابجا شوند.
 • نمونه سازی صوتی. سازندگان با استفاده از محرک های صوتی و پخش گفتار با نمونه های اولیه خود در تعامل هستند. به عبارت ساده تر ، طراحان Adobe XD ممکن است از دستورات صوتی به عنوان یک ماشه استفاده کنند.
 • پیش نمایش های iOS و Android روی دستگاه. هنگام ساخت نمونه های اولیه برای iOS یا برنامه Android ، طراحان می توانند پیش نمایش کار خود را در دستگاههای سازگار با استفاده از برنامه موبایل XD مشاهده کنند. بنابراین ، آنها می توانند برنامه را بطور همزمان پیش نمایش و تست کنند.
 • واردات پرونده Sketch ، Photoshop و Illustrator. ابزارهای طراحی Adobe با یکدیگر سازگار هستند ، بنابراین می توانید یک عنصر را در Illustrator کپی کرده و آن را در Adobe XD بچسبانید. جدا از ابزارهای Adobe ، افزونه ای برای Sketch نیز وجود دارد.

برنامه شروع کننده کاربران به اسناد مشترک ، ویرایشگرها و پیوندهای اشتراکی نامحدود دسترسی دارند (تا آوریل 2020).

InVision

بستر، زمینه: مبتنی بر وب

عکس اولیه ابزار نمونه اولیه تهاجم

InVision تا کنون محبوب ترین ابزار برای سیم کشی ، نمونه سازی اولیه و ساختگی است.

ویژگی های اصلی:

 • ساخت نمونه های اولیه تعاملی غنی. ویژگی اصلی که به طراحان کمک می کند تا با InVision به طور مؤثر مقابله کرده و نمونه های جدید و ظریف و جدیدی را ایجاد کنند.
 • ترک نظرات. تیم طراحی ممکن است نظرات خود را در مورد نمونه های مختلف بنویسد. به علاوه ، آنها می توانند تاریخ تغییرات را بررسی کنند – پرونده ها به محض ویرایش به روز می شوند.
 • هماهنگ سازی. همگام سازی پروژه ها با ذخیره های ابری مانند Google Drive یا Dropbox انجام می شود. InVision همچنین دارای یک سیستم مدیریت پروژه است تا بتواند گردش کار را به طور مؤثر سازماندهی کند.
 • پلاگین ها. برخی افزونه ها که به کاربران امکان می دهند از Sketch و Photoshop به طرح های InVision ارسال کنند.

برنامه رایگان یک نمونه اولیه با صفحه های نامحدود را ارائه می دهد ، که ممکن است برای طراحان انفرادی کافی باشد.

مارول

بستر، زمینه: وب ، iOS ، Android

تصویر ابزار نمونه اولیه Marvel

مارول یکی دیگر از ابزارهای نمونه سازی اولیه با عناصر از پیش نصب شده (دکمه ها ، منوها) برای سیستم عامل های مختلف است.

ویژگی های اصلی:

 • ساخت نمونه های اولیه واقع بینانه. طراحان ممکن است در عرض چند دقیقه مدلهای طراحی را به نمونه‌های تعاملی موبایل یا وب تبدیل کنند. بدون نوشتن یک خط کد.
 • تست کاربر. از آنجا که UX نقش مهمی در ایجاد هر محصول دیجیتال ایفا می کند ، طراحان ممکن است در هنگام آزمایش بتا از کاربران بازخورد بگیرند و تغییراتی در جهت رفع نیازهای مشتری ایجاد کنند..
 • ایجاد مشخصات طراحی خودکار. مارول یک ابزار Handoff یکپارچه دارد که به طراحان اجازه می دهد با ارسال URL به آنها ، طراحی خود را به توسعه دهندگان تحویل دهند.

استفاده از برنامه Marvel بسیار آسان است – رابط کاربری آن واضح است ، بنابراین حتی مبتدیان می توانند با آن مقابله کنند.

علاوه بر این ، مارول برای تعامل بهتر و کارهای تولیدی افزونه ای برای Sketch دارد.

فیگما

بستر، زمینه: مبتنی بر وب

عکس ابزار ابزار نمونه اولیه Figma

فیگما ابزاری برای طراحی ابر است که شبیه Sketch است اما برای همکاری تیم حتی بهتر است.

Firma ساخت نمونه های اولیه با استفاده از انتقال بسیار ساده است و نیازی به بارگیری یک برنامه شخص ثالث برای آن نیست.

ویژگی های اصلی:

 • دست صاف. تمام تیم UI / UX که باید انجام دهند این است که پیوندی را با devs به اشتراک بگذارید ، و آنها به تمام اطلاعات دسترسی خواهند داشت – خط خوانی ، دارایی های گرافیکی ، اندازه گیری های آماده برای صادرات.
 • پلت فرم همه در یک. طراحان می توانند به راحتی بین پرونده طراحی و نمونه اولیه زنده جابجا شوند. ویرایش ها بلافاصله در نمونه اولیه ظاهر می شوند.
 • همکاری. اعضای تیم ، از جمله مشتری ها ، می توانند به راحتی طرح های تمام شده را بررسی کنند ، بازخورد را در زمان واقعی رها کنند و از طریق Slack یکپارچه شده در Figma ارتباط برقرار کنند.
 • پلاگین ها. طراحان می توانند با استفاده از افزونه هایی مانند Unsplash ، Figmotion ، Color Bling و موارد دیگر – ویژگی های اصلی Figma را گسترش دهند – بیش از 100 مورد فعلاً.

فیگما برای طراحان انفرادی رایگان است – حداکثر 2 ویرایشگر و 3 پروژه.

جریان وب

بستر، زمینه: مبتنی بر وب

عکس صفحه اصلی ابزار نمونه اولیه جریان وب

جریان وب یک ابزار چند منظوره است ، و اگر می خواهید بدانید بهترین انتخاب خواهد بود نحوه ایجاد طراحی وب – و تمرین زیادی کنید.

با Webflow ، UI وب سایت ، انیمیشن ها و طرح بندی و انتشار بیشتر آنها ایجاد می کنید.

ویژگی های اصلی:

 • توسعه&طرح. طراحان طرح خود را به یک کد تمیز که مطابق با تمام استانداردهای لازم است تبدیل می کنند. به نوبه خود ، یک طراح نیز به یک توسعه دهنده تبدیل می شود.
 • انیمیشن های 3D / تبدیل. تیم UI / UX بدون نیاز به نوشتن کد ، تبدیلات CSS سه بعدی ایجاد می کند.
 • طیف گسترده ای از قطعات. جریان وب حاوی فرم های قابل تنظیم ، منوهای کشویی ، زبانه ها ، پیمایش وب سایت پاسخگو و موارد دیگر است.
 • جریان وب CMS. Webflow CMS به صاحبان وب سایت اجازه می دهد تا سایت خود را – در هر مرورگر یا دستگاهی ، مدیریت کنند.
 • ادغام. به عنوان یک وب سایت سازنده تمام عیار ، Webflow با Google Analytics ، Google Optimize ، MailChimp ، Zapier ادغام دارد..

بنابراین Webflow برای طراحانی که باید همه کارها را به تنهایی انجام دهند یک انتخاب عالی است.

ابزارهای نمونه اولیه برتر با دستمزد

با استفاده از نرم افزار پرداخت شده ، ممکن است پیش بینی هایی مانند فضای نامحدود دیسک ، ویژگی های مفید جدید ، افزونه ها و قلم های خصوصی و موارد دیگر را انتظار داشته باشید.

بیایید دریابیم که ابزار نمونه سازی ارزش پول آنها در سال 2020 چیست.

طرح

بستر، زمینه: سیستم عامل مکینتاش

عکس ابزار نمونه اولیه طرح

اگر تا به حال به طراحی UI نزدیک شده اید ، مطمئنم در مورد این مورد شنیده اید. امروز, طرح یکی از محبوب ترین و قدرتمندترین ابزارهای نمونه سازی است.

Sketch به کاربران این امکان را می دهد تا برای ایجاد چندین سیم فریم ، mockup و نمونه های اولیه بسازند و به دلیل داشتن چندین افزونه با دیگر ابزارهای نمونه سازی اولیه در تعامل باشند.. 

ویژگی های اصلی:

 • نمونه سازی. کاربران با Sketch نمونه های اولیه تعاملی و نیرومندی ایجاد می کنند و از طراحی آنها پیش نمایش می کنند تا ببینند که چگونه آنها در عمل کار می کنند.
 • ویرایش وکتور. از آنجا که Sketch یک ابزار طراحی مبتنی بر بردار است ، تیم UI از ویژگی های ویرایش بردار برای ایجاد و ویرایش اشکال موجود استفاده می کند.
 • ایستگاه از پیش تنظیم شده ، ذخیره ، صادرات. طراحان از پیش تعیین شده های مورد علاقه خود را ایجاد کرده و آنها را در Sketch ذخیره می کنند. سپس آنها ممکن است این ایستگاه از پیش تعیین شده را برای اشتراک با اعضای تیم صادر کنند.
 • صادرات کد. طرح را می توان به عنوان کد صادر کرد. بنابراین ، به همکاری بین طراحان و توسعه دهندگان کمک می کند.
 • صدها پلاگین. Sketch افزونه های بسیار مفیدی را ارائه می دهد که فرایند طراحی را ساده می کند و تجربه کلی را بهبود می بخشد.

هزینه: 99 دلار برای مجوز شخصی

اصل

بستر، زمینه: سیستم عامل مکینتاش

تصویر اصلی ابزار نمونه اولیه

اصل ابزار نمونه سازی محبوب تر برای ساخت رابط های متحرک و تعاملی است.

ویژگی های اصلی:

 • ساختمان رابط های متحرک. اصل اجازه می دهد تا طراحان رابط کاربری تعاملی و متحرک ایجاد کنند.
 • صادرات و مشاهده نمونه های اولیه. اگر طراحان باید ببینند که نمونه اولیه در گوشی چگونه به نظر می رسد ، می توانند برنامه اصلی را برای آیفون بارگیری کنند و تلفن هوشمند خود را به مک وصل کنند تا پیش نمایش را آزمایش کنند.
 • صفحه های متعدد. می توانید چندین صفحه برای یک برنامه چند صفحه ایجاد کنید.
 • وارد كردن. طراحان پرونده های Sketch را وارد می کنند و در صورت ایستا بودن ، آنها را متحرک می کنند.

هزینه: 129 دلار

محور

بستر، زمینه: macOS ، ویندوز

عکس اولیه ابزار نمونه اولیه محور

محور یک ابزار نمونه سازی پیشرفته UX است که به طراحان کمک می کند نمونه های اولیه برای هر دو سیستم عامل وب و موبایل را بسازد.

ویژگی های اصلی:

 • نمونه سازی. آخرین نسخه Axure (RP 9) برای بهبود تجربه در تلفن همراه ، گزینه های مقیاس گذاری ، کلید های میانبر برای صفحات بعدی / قبلی و غیره همراه با حالت موبایل همراه با مکان نما لمسی و نوارهای متحرک تلفن همراه است..
 • ابزارک ها را تشکیل دهید. Axure یک ظاهر طراحی سفارشی از جمله تایپوگرافی ، مرزها و پر کردن جلوه های سبک را ارائه می دهد که به طراحان اجازه می دهد عناصر سفارشی اضافه کنند.
 • اضافه کردن اسناد. طراحان ممکن است مستندات را در نمونه های اولیه و نمودارهای خود درج کنند. با نوشتن اطلاعات دقیق در مورد هر نمونه اولیه یا نمودار – نحوه عملکرد نمونه اولیه ، اجزای اصلی برنامه و موارد دیگر کمک می کند..
 • همکاری سطح بالا. طراحان در Axure با همان نمونه های اولیه به همراه همکاران خود کار می کنند. به اشتراک گذاشتن طرح ها با سهامداران یا کاربران بالقوه آسان است تا نظرات خود را دریافت کنید.

هزینه: 29 دلار برای نسخه Axure RP 9 Pro در هر ماه (495 دلار – دائمی)

JustInMind

بستر، زمینه: macOS ، ویندوز

فقط در ذهن تصویر اولیه ابزار نمونه اولیه

یکی از بهترین مزایای JustInMind ابزار نمونه سازی نسخه دسکتاپ آن است. می توانید آن را بر روی رایانه خود نصب کنید و در حالت آفلاین کار کنید ، حتی اگر اکنون اتصال اینترنتی ندارید.

ویژگی های اصلی:

 • کیت های UI از پیش بارگذاری شده. JustInMind شامل کیت های UI است که باعث می شود نمونه سازی نسخه های وب و موبایل ساده تر و سریع تر شود.
 • مدیریت نیازها. طراحان ممکن است کلیه نیازهای پروژه را به روند نمونه سازی و متن پیوند اضافه کنند. به این ترتیب ، آنها تمام الزامات را مدیریت می کنند و اطمینان حاصل می کنند که هر یک از آنها انجام شده است.
 • ادغام. JustInMind را می توان با Sketch ، Adobe Suite و JIRA یکپارچه کرد تا فرایندهای همکاری را گسترش دهد.
 • همکاری. طراحان کار خود را با اعضای تیم به اشتراک می گذارند ، با آنها به سرعت همکاری می کنند و نظر می دهند.

هزینه: 29 دلار در هر ماه (228 دلار در سال)

خودشه! همانطور که می بینید ، انتخاب بزرگی از ابزارهای نمونه سازی اولیه – برای طراحان و بازیکنان تیم.

و این فقط به شما مربوط است که از چه مواردی استفاده کنید ، بنابراین عاقلانه انتخاب کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me