9 راه برای بهبود سرعت بارگذاری وب سایت شما

از یک وب سایت آهسته خسته شده اید؟ بیاموزید که چگونه عملکرد وب سایت خود را اصلاح و بهبود بخشید تا سرعت بارگذاری سریعتر صفحه ، بینندگان شاد تری داشته باشید, & نرخ تبدیل بهتر.


چگونه وب سایت بارگیری کند را اصلاح کنیم

شاید شما قبلاً مدت زمان زیادی را صرف کار کردن در مورد قابلیت استفاده سایت و تجربه کاربر خود کنید – که برای تجارت آنلاین امروزی ضروری است – اما بدون بهینه سازی سرعت بارگذاری صفحه سایت خود ، در نهایت هر دو مورد را شکست می دهید. سرعت بخش مهمی از قابلیت استفاده سایت و تجربه کاربر است و بدون آن ، شما در معرض خطر از دست دادن بازدید کنندگان هستید.

هیچ کس دوست ندارد وب سایت کند. سرعت بارگذاری صفحه آهسته می تواند کاربران را سریعتر از … دور کند. حداقل حداقل سریعتر از زمان بارگیری صفحه!

توجه سریع: مطالعات نشان داده است یک ثانیه طول می کشد تا جریان فکر بیننده بی وقفه بماند. هر ثانیه بعد ، وب سایت شما در معرض خطر از دست دادن علاقه آن بیننده است. هدف شما این است که وب سایت خود را برای بارگیری یک ثانیه یا کمتر از آن خود کنید.

زمان بارگذاری وب سایت مهم است!

در اوایل وب ، بسیاری از وب سایت ها HTML ایستا بودند ، در واقع یک سند متنی ساده هستند ، بنابراین از نظر تئوری بارگیری بسیار کمی طول می کشد. با این حال ، سرعت اتصال نیز کم بود (اگر شما خیلی کم به یاد دارید که وب را روی یک مودم 28.8 مرور کنید ، این مثل این است که مجبور شوید 1 مایل در ساعت را در بزرگراه رانندگی کنید). در نظر گرفتن اندازه و تعداد گرافیک ها در یک صفحه وب ، بسیار مهم بود ، به این نکته نیز توجه نمی شود که وب سایت های پویا با استفاده از CGI بارگذاری شده اند. که باعث کاهش چشمگیر مسائل شد. اکنون پهنای باند افزایش یافته است. ما می توانیم کارهای بیشتری در وب انجام دهیم و البته این کار را می کنیم.

با این حال ، به یاد داشته باشید که قوانین قدیمی هنوز هم اعمال می شوند.

علیرغم اینکه سرعت اینترنت ما و دستگاههای مورد استفاده ما (مانند لپ تاپ ، تبلت) است, & تلفن های هوشمند) هر ساله سریع تر و سریع تر می شوند ، به نظر می رسد صبر ما کوتاهتر می شود. این است هیچوقت کافی نیست. ما آنچه را می خواهیم و می خواهیم ، می خواهیم اکنون. به همین دلیل است که برای مشاغل آنلاین بسیار مهم است که زمان بارگذاری وب سایت خود را بهینه کنند.

در این مقاله ، ما در مورد بهترین شیوه ها و فن آوری های فعلی مورد استفاده برای بهینه سازی سرعت بارگذاری صفحه وب سایت صحبت خواهیم کرد تا بتوانید این موارد را در وب سایت خود اعمال کنید..

همچنین بخوانید: سرعت برای SEO نیز اهمیت دارد.

ابزارهای تست

قبل از شروع هر کاری ، شما نیاز به روشی برای تعیین دارید چی سایت شما را کند می کند و یک معیار از سرعت فعلی وب سایت شما برای اندازه گیری پیشرفت ها است. مشکلات ذکر شده در زیر ممکن است مشکل اصلی شما باشد یا نباشد ، اما شما هیچ راهی برای شناخت ندارید مگر اینکه بتوانید روند کار را کنترل کنید.

باید توجه داشته باشید که چیزهای زیادی به شما می دهد و می دهد. برخی از راه حلهای زیر ممکن است به نظر برسد که با یکدیگر متناقض هستند. دلیلش این است که گاهی اوقات حل یک مشکل ممکن است مشکل سرعت را در جنبه دیگری از سایت شما افزایش دهد. به عنوان مثال ، ایجاد اسپریت های تصویری می تواند در ابتدا لزوم بارگذاری یک تصویر بزرگ را ایجاد کند ، که ضمن کاهش نیاز به بارگذاری بسیاری از تصاویر دیگر ، می تواند زمان بارگذاری اولیه را کند کند (بعداً به این روش ها می روم)..

به همین دلیل ، شما باید نتایج حاصل از یک تغییر را در مقابل دیگری اندازه گیری کنید تا بتوانید تعیین کنید چه چیزی بهترین نتیجه را می دهد.

در اینجا چند ابزار مفید ذکر شده است:

  • Google Speed ​​Insights – این ابزار رایگان از Google ، هر URL را بررسی کرده و آزمایشگاهی را برای عملکرد آن در سایت شما اجرا می کند. این نتایج متفاوتی را برای نحوه کار سایت شما در هر دو دسک تاپ و برای سیستم عامل های تلفن همراه ارائه می دهد. این بخش بسیاری از مناطق مورد بحث در این مقاله را پوشش می دهد و پیشنهادهایی راجع به آنچه می تواند باعث کندی سایت شما شود ، ارائه می دهد. با این حال ، به نظر می رسد این ابزار بسیار تهاجمی و گاهی غیرواقعی است ، بنابراین این را در خاطر داشته باشید.
  • تست سرعت وب سایت Pingdom – Pingdom همچنین راه حل های تست سرعت بسیار خوبی دارد ، که می تواند سایت شما را از چندین مکان در سراسر جهان آزمایش کند (این یکی از دلایلی است که استفاده از CDN ایده خوبی است ؛ اطلاعات بیشتر در این مورد در زیر). این راه حل های عملی بسیاری برای بهبود سرعت شما ارائه می دهد.
  • یسلو – این یک افزونه رایگان برای مرورگر شما است که بر اساس تعداد درخواست های HTTP ، اندازه تصویر ، استفاده از CDN و غیره ، درجه ای را به شما ارائه می دهد..
  • ماشین حساب عملکرد بودجه – این یک ابزار کوچک مفید برای تشخیص اینکه چه نوع محتوا را می توان “استطاعت” (بر اساس پهنای باند) برای نگه داشتن سایت خود بهینه به کار برد.

هشدار: نکته مهم دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که رویکرد به بهترین وجه باعث بهبود تجربه کاربر می شود. شما باید بدانید که آیا بارهای اضافی اضافی در مقابل بارهای تدریجی بار مؤثر است. بهترین راه برای انجام این کار با آزمایش قابلیت استفاده و به طور خاص آزمایش A / B است.

چگونه بار وب سایت خود را سریع تر کنید

خوب ، بنابراین اکنون که برخی از ابزارهای آزمایش را در اختیار دارید ، بیایید به کارهای واقعی که می توانیم انجام دهیم برای سرعت بخشیدن به وب سایت های خود بپردازیم!

آیا از WORDPRESS استفاده می کنید? پلاگین های زیادی وجود دارد & بهینه سازی های خاص وردپرس برای انجام بسیاری از کارهای ذکر شده در اینجا موجود است! مقاله ما را منحصراً برای سریعتر کردن وردپرس جستجو کنید.

1. پرونده های شما بیش از حد بزرگ هستند یا خیلی زیاد است

قبلاً به یاد داشته باشید که چطور در اوایل وب چقدر اندازه پرونده مهم صحبت کردیم؟ هنوز هم مهم است اگرچه این ممکن است واضح به نظر برسد ، هنوز هم باید گفت. بارگیری پرونده های بزرگ بیشتر طول می کشد.

از پرونده های کوچکتر و تعداد کمتری از آنها استفاده کنید (همچنین این ممکن است تجربه کاربر را افزایش دهد. در حالی که افراد تصاویر را دوست دارند ، بسیاری از آنها می توانند اطلاعات اضافی ایجاد کنند)

بیشتر اوقات ، شما به تصاویر بسیار بزرگ احتیاج ندارید. اگرچه تغییر اندازه یک تصویر با استفاده از CSS بسیار آسان است ، اگر شما این کار را برای کوچکتر کردن یک پرونده انجام می دهید ، در این صورت پهنای باند را هدر می دهید. تغییر اندازه تصاویر قبل از آنها را بارگذاری می کنید شگفت انگیز است که چقدر می توانید آنها را کوچکتر کنید.

2. فشرده سازی GZIP را روشن کنید

حتی بعد از اینکه اندازه پرونده خود را کاهش دادید ، فشرده سازی آنها ، به همراه سایر سایتتان قبل از ارسال به کاربر ، ایده خوبی است. شما احتمالاً قبلاً با این مفهوم آشنا هستید. بعضی اوقات به روشی برای ارسال فایل های زیادی از طریق شبکه نیاز دارید ، بنابراین شما نیاز به “پستی” آنها دارید تا اندازه ای باشد که توسط ارائه دهنده شما مجاز است. خوب ، فشرده سازی HTTP تقریباً یکسان است.

اکثر سرورهای وب امکان فشرده سازی فایلها را با ابزاری به نام استفاده می کنند gzip. Gzip تمام پرونده های موجود در سایت شما را خواهد گرفت ، قبل از ارسال به مرورگر کاربر ، آنها را در اندازه بسیار کوچکتر فشرده کنید. این کار با تمام پرونده های موجود در سایت شما کار می کند. در اینجا برخی دیگر از ابزارهای فشرده سازی تصویر آنلاین مفید نیز برای فشرده سازی پرونده های سایت شما وجود دارد.

3. ذخیره سازی

همچنین می توانید دستورالعمل هایی را برای مرورگرها در مورد اینکه چه موقع باید از نسخه ذخیره شده سایت شما در مقابل نسخه جدید استفاده کند ، راهنمایی کنید. با استفاده از سرصفحات Expire شما می توانید به کاربر بگویید اگر از نظر محتوای ثابت ، از محتوای ذخیره شده استفاده کند ، اما همچنین در صورت نیاز به بارگیری محتوای جدید ، مانند محتوای پویا ، از اهرم استفاده استفاده کند..

4. شما تماس های زیادی با سرورها دارید (درخواست های HTTP)

این یکی از مهمترین مواردی است که هنگام افزایش سرعت سایت باید در نظر بگیرید. هر وقت درخواست یک پرونده جدید می کنید ، یا به هر دلیلی سایت را هدایت می کنید ، این روند را کند می کند. با هر یک ، مرورگر کاربر باید سفر را به سرور شما انجام دهد ، که در این صورت منبع را پیدا می کند و آن را دوباره به کاربر منتقل می کند. در حالی که این در دوزهای کوچک خوب است ، هر تماس سرور (به خصوص اگر در همان صفحه اتفاق می افتد) سایت شما را به شدت کاهش می دهد.

تک تک پرونده هایی که درخواست کرده اید یا در سایت خود دارید یک تماس به سرور ارسال می کند. اگر در سایت خود 20 تصویر دارید ، این 20 برابر سرور است که باید صدا کنید. تعدادی کار وجود دارد که می توانید برای کاهش این موارد انجام دهید.

  • از sprites تصویر CSS استفاده کنید – اینها تصاویر واحد هستند که کامپوزیتی از کلیه تصاویر موجود در سایت شما به عنوان یک تصویر را شامل می شوند. شما می توانید از CSS استفاده کنید تا فقط بخشی از پرونده مورد نیاز برای نمایش در یک مکان خاص را تهیه کنید. این بدان معنی است که به جای 20 تماس برای 20 تصویر ، فقط یک تصویر بزرگ را فراخوانی می کند. با این حال ، محتاط باشید – در حالی که این باعث می شود تعداد تماس های db که قطعاً سرعت سایت شما را بالا می برد ، کاهش یابد ، اندازه تصویر هنوز هم می تواند مسئله ای باشد..
  • پیوندهای شکسته خود را برطرف کنید – هر بار که سعی می کنید شخصی را به صفحه ای ارسال کنید که دیگر در سایت شما وجود ندارد ، باعث می شود که سرور شما صفحه 404 را ارائه دهد. اساساً این بدان معنی است که به دنبال صفحه می باشد ، پیام یافت نشد پیدا می کند و سپس باید یک خطای سفارشی را بازیابی کند. هر یک از این تماس های سرور می تواند شما را کند کند.
  • تغییر مسیرها را کاهش دهید – سعی کنید میزان دفعات انتخاب سرور خود را برای ارسال شخصی به صفحه متفاوت کاهش دهید. اگرچه ممکن است برای ایجاد صفحات برای این منظور مفید باشد (به عنوان مثال ، برای SEO) ، اگر تماس های زیادی با سرور برقرار کنید ، این می تواند باعث کندی سایت شما شود و تجربه کاربر را تحت تأثیر منفی قرار دهد..

نمونه ای از تصویر Spriteنمونه ای از تصویر Sprite. منبع تصویر

6. بهینه سازی برنامه نویسی وب سایت شما نیاز دارد

  • CSS و جاوا اسکریپت خود را به حداقل برسانید – فضای خالی به معنای چیزی برای مرورگر وب است. ممکن است برای شما یا من خالی به نظر برسد ، اما هر فضای خالی شخصیتی است که باید خوانده و ارائه شود. در بسیاری موارد ضروری نیست ، بنابراین شما از برخی ابزارهای کمینه سازی برای فشرده سازی این پرونده ها به کار می گیرید اما سریعتر برای خواندن مؤلفه ها استفاده می کنید. Google ابزارهای خوبی برای کمک به شما در دسترس دارد جاوا اسکریپت و CSS خود را به حداقل برسانید
  • اگر محتوای پویا نیست از HTML به جای PHP استفاده کنید – در حالی که بسیاری از کد شما ممکن است پویا باشد ، بعضی اوقات خوب است که به مدرسه قدیمی بروید و فقط از کد HTML ساده استفاده کنید. PHP باید از طریق یک پردازنده اجرا شود. HTML مستقیماً توسط مرورگر تعبیر می شود. اگر این فقط محتوای استاتیک ای است که شما تحویل می دهید ، آن را بصورت استاتیک ذخیره کنید.
  • CSS خود را در بالا و JavaScript را در پایین قرار دهید – این یک قانون قدیمی است ، اما هنوز هم صدق می کند. شما نیاز به CSS دارید که سریعاً ارائه شود ، اما جاوا اسکریپت باید فقط پس از بارگذاری صفحه اجرا شود. همچنین ممکن است بخواهید به تماس JavaScript از یک پرونده خارجی خیلی وابسته نباشید. اگر تعداد زیادی از آن وجود ندارد ، مستقیماً آن را در صفحه قرار دهید ، زیرا این درخواست HTTP کمتر است که باید ساخته شود.

توجه داشته باشید: اگر از کتابخانه های بزرگ JavaScript مانند JQuery استفاده می کنید ، توصیه کمی متفاوت است. شما می توانید این موارد را در یک پرونده جداگانه بخواهید ، اما از لحاظ واقعی ایده ای بهتر برای استفاده از jQuery به طور مستقیم از CDN است. این چند مزیت دارد. از آنجا که این کتابخانه ها محبوب هستند ، احتمال بسیار بالایی وجود دارد که کاربر قبلاً نسخه ذخیره شده این کتابخانه را داشته باشد ، بنابراین بارگذاری آن به هیچ وجه زمان نمی برد. اگر سرور خود را تأمین کنید ، این یک تماس دیگر سرور است و برای کار به کل کتابخانه نیاز است. این می تواند به کندی وب سایت شما بیفزاید.

خوب ، بنابراین اکنون شما به همان اندازه که از نظر داخلی توانسته اید نگاه کرده و ثابت کنید ، اما هنوز هم به نظر می رسد کند ، به خصوص در مسافت های طولانی. بیایید به برخی از ابزارهای سرور نگاهی بیندازیم.

7. سایت شما به دلیل تأخیر کند است

Latency اصطلاحی است که به مدت زمانی که سرور شما برای پاسخ به درخواست HTTP پاسخ می دهد ، اطلاق می شود. دلیل این امر به همین دلیلی که شما نمی خواهید درخواست های زیادی انجام دهید مهم است. اگر بتوانید این بار سرعت ببخشید ، سرعت سایت شما را به طرز چشمگیری افزایش می دهد. تأخیر به عنوان تابعی از فاصله فیزیکی بین کاربر نهایی و سرور ارائه دهنده محتوا افزایش می یابد.

مثال تأخیر وب سایت

یکی از بهترین راه حل های این کار با استفاده از شبکه های تحویل محتوا یا CDN است. این نسخه های کش از محتوای وب سایت شما در مکان های مختلف جهان استفاده می کنند ، به طوری که برای هر یک از آن مکان ها زمان تاخیر کاهش می یابد. شناخته شده ترین ارائه دهندگان CDN شامل Akamai ، Cloudflare و Amazon AWS است اما بسیاری دیگر نیز وجود دارند. تحقیق در مورد استفاده از CDN به حدی ارزش شما را دارد ، به خصوص اگر مشتریانی دارید که از محل سرور شما دور هستند.

8- بانک اطلاعاتی شما خیلی کند است

امروزه اکثر وب سایت ها به محتوا که در یک پایگاه داده ذخیره می شود ، بسیار متکی هستند. این امر به ویژه در مورد سایت های تجارت الکترونیک صادق است. به احتمال زیاد محصولات زیادی دارید و باید آنها را ذخیره کنید و با کلیک آنها را تهیه کنید. در حالی که بانکهای اطلاعاتی عالی هستند و دوست شما هستند ، این پایگاه داده می تواند به صورت ناکارآمد سازماندهی شود ، یا ممکن است تعدادی از نمایش داده شدگان وجود داشته باشد. به یاد داشته باشید ، اگر یک کاربر باید بین هر پرس و جو چند ثانیه صبر کند ، این می افزاید. اگر کاربران بلافاصله کالای مورد نظر خود را فوراً پیدا نکنند یا اگر خیلی طول بکشد ، ممکن است بدون خرید باقی بمانند. حتی اگر آنها چیزی را پیدا کنند ، شانس این که آنها به مرور خود ادامه دهند نیز با هر ثانیه اضافی که می خواهد کاهش می یابد.

اینجا خوب است راهنمای گام به گام در مورد چگونگی شروع این کار در یک پایگاه داده MySQL.

توجه داشته باشید: اگر یک بانک اطلاعاتی بزرگ دارید ، ممکن است لازم باشد یک متخصص پایگاه داده را برای کمک به شما استخدام کنید ، زیرا این مسئله می تواند تا حدودی درگیر شود.

9. ارائه دهنده میزبانی وب شما فقط کافی نیست سریع

مهم نیست که چقدر شما را به وب سایت خود تقلب و ترسناک می کنید ، اما به همان سرعت و ضعیف ترین پیوند آن – که در این حالت ، سرور وب شماست. انتخاب یک هاست سریع وب پایه و اساس یک وب سایت سریع است. در واقع ، شما می توانید تمام بهینه سازی های خود را به دو قسمت اصلی تقسیم کنید – 1) بهینه سازی وب سایت و 2) بهینه سازی وب سرور. میزبانی وب بسیار مهم است و به همین دلیل ما راهنماهای گسترده ای در مورد آن نوشته ایم. وب سرور شما در واقع کاملاً پیچیده است و پیکربندی زیادی لازم است که هم برای سخت افزار و هم برای نرم افزار سرور فیزیکی مورد نیاز است ، اما خوشبختانه اکثر برنامه های میزبانی وب مدیریت می شوند ، به این معنی که شرکت میزبانی وب این کار را برای شما انجام می دهد. برای استفاده از لیستی از برخی از شرکت های خوب ، ما این مقاله را در سریعترین هاست های وب منتشر کرده ایم.

نتیجه

در حالی که می توانید هر یک از مقوله های فوق را با جزئیات بسیار بیشتری بررسی کنید ، اگر این دستورالعمل ها را رعایت کنید ، شانس بسیار مناسبی برای کاهش زمان بارگذاری وب سایت خود به نصف یا بیشتر دارید و مطمئناً سرعت مورد نظر خود را بهبود می بخشید. سایت. لطفا اگر سؤالی دارید در بخش نظرات به من اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me