9 راه کارآمد برای افزایش نرخ گزاف گویی وب سایت شما

نرخ گزاف گویی بالایی دارید؟ در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید بازدید کنندگان خود را در وب سایت خود نگه دارید و به طور همزمان بهینه سازی تبدیل خود را بهبود بخشید.


چگونه نرخ گزاف را بهبود بخشیم

شروع یک مشاغل آنلاین زمان و صبر زیادی را می طلبد. شما باید بر ایجاد ارتباطات مؤثر با کارمندان متمرکز شوید ، اطمینان حاصل کنید که بازدید کنندگان سایت از تجربه کاربری خوبی برخوردارند ، به تجزیه و تحلیل خود و سایر کارهای روزانه توجه داشته باشید..

با این حال ، بسیاری از بازاریابان و صاحبان مشاغل آنلاین با تجزیه و تحلیل و با آمار خاص که در داده های یک وب سایت موجود است ، مبارزه می کنند. یکی از بزرگترین نقاط درد آنها میزان گزاف گویی وب سایت آنها است.

چه نرخی? به طور خلاصه ، میزان گزاف گویی درصد کاربرانی است که پس از مراجعه به یک صفحه واحد ، سایت شما را ترک کرده اند.

نرخ گزاف گویی به معنای آن است که شما در فرصت های تبدیل گم شده اید. همچنین ، اگر بازدید کنندگان سایت حتی قبل از دیدن چیزهایی که باید ارائه دهند ، ترک نخواهند کرد.

نرخ گزاف گویی خوب چیست?

داشتن نرخ گزاف گویی بالا به این معنی است که کاربران در حال مرور وب سایت شما نیستند. آنها به سادگی در سایت شما فرود می آیند و بدون چک کردن صفحات سایت دیگر شما ترک می کنند.

بیایید بگوییم که شما یک وبلاگ دارید و هدف شما این است که مردم بیش از یک مقاله را بخوانند. به همین روش ، اگر وب سایت شرکتی دارید ، می خواهید کاربران از صفحه اصلی شما فراتر رفته و سپس آنچه را که باید ارائه دهید بررسی کنند..

بنابراین ، نرخ گزاف گویی خوب چیست?

برخی موافق هستند که نرخ گزاف گویی 80 درصد بسیار عالی است ، در حالی که برخی دیگر این آسیب را می بینند. با این وجود ، نرخ گزاف گویی به اهداف تجاری شما بستگی دارد.

برای توییت کلیک کنید

صرفنظر از این ، بیشتر صاحبان سایت و مدیران می خواهند این تعداد مشکل ساز را تا حد ممکن کاهش دهند. دلیل این است که نرخ گزاف گویی به عنوان یک شاخص قابلیت استفاده وب سایت عمل می کند ، به این معنی که می تواند در رتبه بندی موتور جستجوگر شما تأثیر بگذارد.

این دقیقاً به همین دلیل است که باید یاد بگیرید که چگونه نرخ جستن خود را بهبود بخشید. در این پست ، ما به نه روش مؤثر در مورد چگونگی بهبود نرخ جستجوی سایت خود عمیق تر خواهیم پرداخت:

سایت خود را سرعت بخشید

سرعت سایت شما نقش مهمی در تعیین عدم ماندگاری یا عدم موفقیت در آینده سایت شما دارد. در حقیقت ایجاد تاخیر یک ثانیه می تواند تأثیر قابل توجهی در فروش داشته باشد. به عنوان مثال ، یک شرکت بزرگ مانند آمازون می تواند از دست بدهد بیش از یک میلیارد دلار برای یک ثانیه تاخیر.

بیشتر کاربران انتظار یک تجربه سریع و تمیز را دارند. بنابراین ، اگر نسبتاً مطمئن نیستید که سایت شما از نظر شما مطابقت داشته باشد یا خیر ، باید این را در نظر بگیرید: کاربران انتظار دارند که یک سایت در دو ثانیه بارگیری شود. در غیر این صورت ، اکثر آنها به سمت رقبای شما ترک و حرکت می کنند.

همچنین اگر می خواهید سایت خود را سرعت بخشید ، دو بخش اصلی وجود دارد که باید روی آنها تمرکز کنید: عناصر رسانه ای و انیمیشن ها.

عناصر رسانه شامل فیلم ها و تصاویر هستند. برای تصاویر ، بدون کاهش کیفیت ، اندازه آنها را کاهش دهید. در اینجا چند ابزار آنلاین وجود دارد که می توانند به شما در انجام این کار کمک کنند:

وقتی صحبت از فیلم ها می شود ، آنها را روی سرور خود میزبانی نکنید. در عوض ، آنها را در Vimeo یا YouTube بارگذاری کنید و فقط آنها را در سایت خود تعبیه کنید.

اکنون ، هنگامی که کار خود را با محدود کردن این عناصر رسانه انجام دادید ، زمان آن رسیده است که به سمت انیمیشن ها بروید. شما باید تا حد ممکن کمی داشته باشید. هرچه اسکریپت هایی که سایت شما نیاز به بارگیری دارد ، کندتر می شود.

از انیمیشن ها و عناصری استفاده کنید که فقط در HTML5 هستند. از مواردی که از Flash یا Java استفاده می کنند دوری کنید. همچنین حتماً از هاست سریع وب استفاده کنید.

انتشار محتوای با کیفیت بالا

یکی دیگر از راه های موثر برای افزایش مدت زمانی که کاربر در یک صفحه می گذرد ، ساختن مطالب باکیفیت است.

از آنجا که ایجاد محتوا هنوز موضوعی کاملاً متفاوت است ، محتوای «با کیفیت بالا» بدان معنی است که شما محتوا را که یک کاربر در جستجوی آن است ، ایجاد می کنید. در حالت ایده آل ، باید به جستجوی آنها مربوط باشد و باید یک نقطه درد یا مشکل خاصی را در زندگی آنها برطرف کرد.

برخی دیگر به سادگی به دنبال یک جواب ساده برای سوالات خود هستند. اگر می توانستید این مسئله را حل کنید و برای آنها ارزش قائل شوید ، احتمالاً آنها دوباره بر می گردند و به اطراف خود می چسبند.

همچنین ، شکاف ها و رقبای خود را در نظر بگیرید تا ایده ای از نوع محتوایی که مخاطبان شما می خواهد داشته باشید اما به آسانی در دسترس نیست.

اشاره کوتاه: همچنان که همچنان به محتوای بیشتر اضافه می کنید و ارزش بیشتری را برای مخاطبان خود ایجاد می کنید ، به زودی متوجه خواهید شد که احتمالاً نرخ گزاف گویی شما کاهش می یابد.

وب سایت خود را به صورت موبایل دوستانه کنید

احتمال این وجود دارد که اکثر کاربران سایت شما را از تعداد زیادی دستگاه مشاهده کنند. بنابراین ، آیا برای متناسب بودن این صفحه های مختلف ، محتوای سایت را بهینه کرده اید?

اگر جواب نه ، پس مجبورید.

به طور متوسط ​​، مردم تلفنهای خود را تقریباً 58 بار در روز جمع می کنند. در رابطه با این, 62 درصد با استفاده از تلفن های همراه خود به اینترنت دسترسی پیدا کنید.

با افزایش روزافزون تعداد افرادی که هر ساله با استفاده از دستگاه های تلفن همراه خود به اینترنت دسترسی پیدا می کنند ، عدم بهینه سازی سایت شما برای تلفن همراه مانند عملی التماس کاربران برای گزاف گویی در صفحه شما و نگاه به جای دیگر است..

سایت شما باید طراحی واکنشی داشته باشد تا بازدید کنندگان سایت تلفن همراه شما تجربه کاربری عالی را ارائه دهد.

تجربه کاربر را حداکثر کنید

شما باید به افرادی که در سایت شما سر می زنند یک تجربه کاربری بهینه ارائه دهید. یعنی سایت شما باید باشد:

 • نسبتاً آسان برای حرکت
 • خواندن آسان
 • متناسب با نیاز آنها
 • بسیار شخصی

عناصری که بازدید کنندگان باید در صفحه شما ببینند باید منعکس کننده آنچه شما از آنها می دانید باشد.

بیایید بگوییم کاربر قبلاً از سایت شما بازدید کرده است. شما می توانید براساس علایق قبلی آنها پیشنهادات محتوا ارائه دهید.

یک CTA بسیار مرتبط داشته باشید

به همین ترتیب ، شما باید با اقداماتی که می خواهید کاربران بعد از مصرف هر نوع محتوایی که ارائه می دهید ، در صفحه شما انجام شود ، خاص باشند.

هنگامی که شما از قبل می دانید که چه کاری می خواهید انجام دهند ، می توانید با ارائه CTA واضح و دقیق یا فراخوان به عمل ، آنها را به اقدام عملی ترغیب كنید..

با این حال ، هرچه تعداد CTA هایی که در صفحه قرار می دهید بیشتر باشد باعث می شود چشم اندازهای خود اشتباه گرفته و آنها را تحت الشعاع قرار دهید.

در حالی که داشتن بسیاری از CTA ها در یک صفحه بسیار عالی است ، و به کاربران اطمینان دارید که قبل از اقدام ، آن را ارزیابی کنند ، این اتفاق اغلب رخ نمی دهد.

برای یافتن CTA شما و اقدام بدون هیچ زحمتی باید از طرف کاربر باشد. بنابراین ، با ارائه دهها CTA از آنها غافل نشوید.

به هدف کاربر خود و اینکه چگونه این صفحات می توانند به هدف خود برسند یا برسند فکر کنید. و سپس فراخوانی مربوطه و واضح را برای کمک به کار انجام دهید.

از پنجره های Exit-Extent استفاده کنید

با استفاده از پاپ آپ می توانید افزایش دادن نرخ گزاف گویی سایت شما چرا؟ خوب ، در بیشتر مواقع ، پاپ آپ ها باعث آزار و اذیت بسیاری از افراد می شود.

از طرف دیگر ، دسته دیگری به نام پاپ آپ های خارج از حد وجود دارد. این پنجره های بازشو برای کاهش نرخ گزاف شناخته شده اند.

اما چطور؟ خوب ، بر خلاف آن آزار دهنده های ما ، پاپ آپ هایی که در میزان خروج قرار دارند ، فقط وقتی شخصی تصمیم به ترک صفحه یا وب سایت می گیرند ظاهر می شوند.

از آنجا که آن شخص در حال ترک است ، پس وقتی پرش می کنید چیزی برای از دست دادن ندارید.

استفاده از محتوا چند رسانه ای جذاب

تصاویر و فیلم ها همچنین برای تقویت تعامل سایت شناخته شده اند. این دقیقاً به همین دلیل است که ارسالهای فیس بوک که حاوی تصاویر هستند 2.3 برابر بیشتر از مواردی که ندارند وجود دارند.

افزودن تصاویر مناسب و با کیفیت ، کاربران را ترغیب می کند تا به طور کامل با مطالب شما درگیر شوند ، آنها را ترغیب کند تا درباره برند شما بیشتر بدانند و به نرخ جستن سالم برسند.

فقط بخاطر داشته باشید که این تصاویر را بدون آسیب رساندن به سرعت بارگذاری صفحه وب سایت خود اضافه کنید. همچنین نوع فایلی را که می خواهید از آن استفاده کنید در نظر بگیرید تا به کلی گزاف گویی سایت شما آسیب نرساند.

پیوند به مطالب و مقالات مرتبط

اگر می خواهید از گزاف گویی کاربران از وب سایت خود دوری کنید ، پس از پیوند دادن محتوای خود به صفحات دیگر سایت خود ، فکر کنید.

این کاملاً شبیه ارتباط داخلی است. اما با این رویکرد ، شما پستهای خاصی را ارائه می دهید که بازدیدکنندگان شما دوست دارند از آنها بازدید کنند.

به عنوان مثال ، می توانید پست های مرتبط را به انتهای پست وبلاگ خود اضافه کنید. این کار باعث می شود کاربران بعد از خواندن مطلب شما کاری انجام دهند.

تحت تاثیر قرار بازدید کنندگان با طراحی شگفت انگیز

نکته دیگری که باعث می شود افراد سایت شما را ترک کنند طراحی بد سایت است. این توضیح می دهد که چرا ما بر اهمیت طراحی وب عالی برای مشتریان خود تأکید می کنیم تولیدات سیتی.

در طراحی وب سایت شگفت انگیز پرتاب کنید و بازدید کنندگان سایت به شما کمک نخواهند کرد اما مانند چسب می چسبند.

بنابراین ، اگر طراحی سایت شما کاملاً درست است ، وقت آن است که در طراحی مجدد وب سایت سرمایه گذاری کنید. انجام این کار باعث می شود سایت شما مجزا باشد و می تواند به کاهش میزان گزاف گویی آن کمک کند.

بیش از شما

آنجا آن را دارید. همانطور که احتمالاً تصور کرده اید ، روش های مختلفی وجود دارد که به شما کمک می کند نرخ گزاف گویی سایت خود را کاهش دهید. فقط بخاطر داشته باشید که هر سایتی متفاوت است.

شما همچنین باید بدانید که محدودیت های خود و همچنین مخاطب مورد نظر خود را در نظر بگیرید که آیا میزان گزاف گویی شما خیلی زیاد است یا نه.

همچنین ، با توسعه کسب و کار شما ، شما همچنین شروع به شناسایی نقاط درد خاص مخاطبان هدف خواهید کرد. این به شما کمک می کند تجربه ای را در اختیار کاربران قرار دهید که پس از کلیک کردن از نتایج جستجو ، آنها را در سایت شما بسیار طولانی تر نگه دارند.

وقتی این اتفاق بیفتد ، نرخ گزاف گویی شما کاهش می یابد ، و تعداد کاربران درگیر در آن زیاد می شود. بنابراین ، ابتدا کدام یک از این نکات را در سایت خود اعمال خواهید کرد?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map