7 نکته برای رشد صفحه کسب و کار شما در Facebook

یاد بگیرید چگونه مدیریت کنید & صفحه کسب و کار Facebook خود را با این 7 نکته مفید که تضمین می شود دنبال کننده های بیشتری داشته باشید ، رشد دهید & دوست دارد!


نکاتی برای رشد صفحه کسب و کار شما در Facebook

اگر صاحب کسب و کار هستید یا تازه زنده هستید ، احتمالاً توصیه های خوبی را درمورد چگونگی استفاده از فیس بوک برای یافتن مشتری شنیده اید. به طور جدی ، آیا می توانید یک بار دیگر این تجارت را ببینید که در آن افراد هیجان زده با بیان جدی درباره این شرکت می گویند که “حساب Facebook به صورت رایگان” برای شما ایجاد می کند ، بنابراین مردم می توانند بگویند “ما شما را در فیس بوک پیدا کردیم!”

اولین چیزها اول – هیچ چیز رایگان نیست! اگر خدمات آنها را حفظ نمی کنید ، آنها با صفحه فیسبوک شما و هر پیروانی که کسب کرده اند فاصله می گیرند. وای … این یک معامله درست است؟ شما مالکیت واقعی هیچ چیز را نباید در چاپ خوب عنوان کرد.

شاید شما تعدادی از آن کلاس های رسانه های اجتماعی را انتخاب کرده باشید که استراتژی برای دستیابی به نتایج را در گرافیکی ترسیم کنید که به نظر می رسد مانند یک نمودار بازی فوتبال معکوس برای تیم کالج مورد علاقه شما.

ببین ، پیچیده نیست. حقیقت این است که شغل شما در فیس بوک یافت می شود و می توانید مشتریانی را که مایل هستید در زمان و تکنیک برای تحقق آن قرار دهید ، به دست آورید. در اینجا 7 نکته جالب من درباره کارهایی که پیدا کردم و صفحه فیس بوک شما را به یک معدن طلای ترافیک تبدیل می کند ، آورده شده است:

نکته 1: قوانین محتوا

همه با هم – ناله جمعی! بله ، ایجاد محتوا یک درد است. واقعیت این است که بیشتر مردم بیشتر به جای محتوای بهتر به دنبال تبلیغ بیشتر هستند. واقعیت این است که مخاطب شما وقتی صحبت می شود محتوا را دنبال می کند. ایجاد محتوای قوی در یک برنامه به خوانندگان کمک می کند تا پیش بینی و مشارکت کنند.

در اینجا یک رویکرد وجود دارد – یک تقویم ماهانه تهیه کنید و سه ماه به جلو نگاه کنید. از خود بپرسید – در سه ماه چه اتفاقی می افتد و چگونه می تواند در چرخه فروش شما جای بگیرد؟ تعطیلات و مشاهدات همه بخشی از برنامه محتوای شما هستند ، بنابراین انواع روزهای زیر (متناسب با مشاغل خود) را در روزهای مشخص بنویسید: وبلاگ ، فروش / تبلیغی ، ویدئو ، نقل قول / حقایق / آمار و پیامهای انجمن اگر شما محلی هستید با مشاهده تقویم محتوای خود ، مهلت های هر یک از این نوع مطالب را خواهید داشت. اکنون ، یک موضوع را به هر یک از این نوع محتوا اختصاص دهید. تقویم محتوای شما می تواند به همان اندازه که می خواهید کلی یا خاص باشد.

نکته Facebook: یک تقویم محتوا برای ارسال ایجاد کنید

بردن: ایجاد محتوا بخش سختی نیست. شما کنترل آنچه از صفحه شما خارج می شود کنترل می کنید. طراحی یک برنامه ، شما را در مسیر پیگیری قرار داده و به مدیریت تولید محتوا کمک می کند.

نکته 2: زمان همه چیز است & بیشتر.

تأکید بر اهمیت یافتن زمان و تاریخ مناسب برای محتوای شما غیرممکن است. شما می توانید بهترین مطالب را در کره زمین ایجاد کنید. اگر مخاطب شما اشتباه باشد یا زمان بندی شما خاموش باشد ، هیچ کس آن را نمی بیند و مراقبت نمی کند. به عنوان مثال ، ویدئویی درباره فروش کریسمس شما در هالووین کاملاً خاموش است – مگر اینکه یک چرخش زیبا به آن بدهید و آن را یک فروش کریسمس Spooky Good بنامید! 99٪ از وقت ، باید روی انتظار مخاطب در حوادث و مباحثی که بیشترین فشار را دارند تمرکز کنید ، بنابراین درگیر کردن راحت تر از تغییر مسیر است. اینجاست که تقویم محتوای شما به شما کمک می کند تا واکنش های خود را در زمان ها ، تاریخ ها و مطالب مختلف مخاطبان سنجیده کنید. اطلاعات شما از صفحه فیس بوک شما به شما می گوید وقتی بیشتر مخاطبان شما در فیس بوک هستند – از آن به عنوان یک راهنما استفاده کنید – و پیگیری کنید که محتوای شما در این مدت چه کاری انجام می دهد. شاید متوجه شوید که وبلاگها در یک زمان یا روز معین بهتر عمل می کنند. اگر چنین است ، آن تقویم را نیشگون بگیرید و بهینه سازی را شروع کنید. محتوا باید همه چیز در مورد جلب خریدار شما * به طور مکرر باشد * در لحظه ای که می خواهند بخرند.

بهترین و بدترین زمان برای ارسال در فیس بوک

بردن: ارسال مداوم مهم است ، اما باید نقطه شیرینی را پیدا کنید که صفحه فیس بوک شما هر روز با مطالب مفیدی برای مخاطب در مشتری شما ملاقات کند.

نکته 3: مشتری خود را درگیر کنید.

همه ما می دانیم که یک نفر که هیچ کاری نمی کند اما در مورد خود صحبت می کند. صادق باشید – در رسانه های اجتماعی ، آن شخص هستید؟ رسانه های اجتماعی یک رابطه دوستیابی است که در آن به مشتریان خود علاقه مند می شوید. اگر همیشه در مورد وبلاگ های خود ، تبلیغات و فیلم های خود صحبت می کنید ، پس بیش از حد وارد شما می شوید! اولین قاعده طلایی تجارت مشتری است. این امر در رسانه های اجتماعی شما نیز صدق می کند. مشتریان خود را با چیزی که می خواهند در مورد آن صحبت کنند ، درگیر کنید – THEMSELVES! یک نظرسنجی ایجاد کنید تا از مشتریان سؤالاتی راجع به آنچه دوست ندارند / بپرسید ، ایجاد کنید. گرافیکی ایجاد کنید که چندین انتخاب را با A / B / C نشان دهد که با یک پست مشخص شده اند و می پرسند کدام یک از آنها بهترین است. یک توصیف نامه درخشان را برجسته کنید یا مسابقه ای را برگزار کنید که در آن افراد باید به آن توجه کنند. اینها همه روشهایی است که می توانید با استفاده از محصولات یا خدمات خود ، مردم را به دیدن خود بدل کنید. در مثال زیر ، اگر فهمیدید که مشتریان شما نوشابه (محصول شما) را با پیتزا می نوشند ، بنابراین ممکن است بخواهید با یک شرکت پیتزا همکاری برقرار کنید و از پیتزا در تبلیغات خود استفاده کنید.

نکته Facebook - با طرفداران خود درگیر شوید

پاداش – این تکنیک ها به شما می دهد مزیت بیشتری برای به دست آوردن بینش بازاریابی. اگر به جای پیراهن قرمز ، مشتری های بیشتری مانند پیراهن آبی را می فهمید – بهترین کالای فروش برای چیست؟ پیراهن آبی! اگر نظرسنجی شما باعث می شود که مشتری متنفر از تلفن منتظر بماند و ترجیح دهد با نماینده گپ بزند ، ممکن است شما یک ویژگی چت را به وب سایت خود اضافه کنید. اگر فهمیدید که بسیاری از مشتریان روزانه چندین بار صدای جیر جیر می کنند ، ممکن است شما یک کلاس را برای آموزش تاکتیک های توییتر در نظر بگیرید.

نظرسنجی طرفداران فیس بوک خود را

بردن: مردم دوست دارند اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند. این اساس رشد رسانه های اجتماعی است. از آنها سؤال کنید و در جواب چیزهایی که ممکن است به بازاریابی شما کمک کند ، به دنبال الگوهای باشید.

نکته 4: فیلم بسازید.

بله ، من در مورد فیلم و انیمیشن کوتاه صحبت می کنم. قبل از اینکه دوباره آن گروه ناله کنیم – بیایید خلاق و سرگرم کننده شویم! رسانه های اجتماعی به معنای این است که شما همه اتاق wiggle در جهان دارید تا بتوانید مشتری های خود را بدست آورید. با استفاده از محصولاتی مانند ريپل برای داشتن یک نقل قول یا فروش ساده ، افزودن موسیقی ، پیوندها و تصاویر به بازاریابی شما کمک می کند. این غریزه است که انسان بتواند ببیند چه حرکتی انجام می شود. ساخت این قطعات متحرک آسان است و مردم باید آن را تماشا کنند تا تصمیم بگیرند که آیا می خواهند – WIN / WIN – تصمیم بگیرند!

البته ، راههای ویدیویی معمولی مانند توصیفات مشتری ، پیش نمایش محصول و به اشتراک گذاری اطلاعات وجود دارد. اینها باید مبنایی برای هر کمپین بازاریابی ویدیویی باشد. آیا من ذکر کردم که این فیلم ها باید در ایمیل شما نیز باشند؟ چرا؟ خوب … به همین دلیل است ….

نکته Facebook - یک فیلم بسازید

بردن: استفاده از ویدئوها و قطعات کوتاه بازاریابی متحرک می تواند بازاریابی خسته کننده “همه در حال انجام این کار” به یک قطار متحرک پویا که لایک و اشتراک گذاری را جمع می کند ، تبدیل کند. نکته – فراموش نکنید که آرم و پیوندهای قابل کلیک را اضافه کنید!

نکته 5: طرفداران را به خریداران تبدیل کنید.

بیشتر افراد طرفداران فیس بوک را مجموعه ای از خریداران بالقوه می دانند بدون اینکه هیچ دلیلی برای حرکت به چرخه خرید نشان دهند. ارسال ها باید همیشه (همیشه!) دارای CTA یا فراخوانی برای اقدام باشند. این جایزه نیست شما در تلاش نیستید که مردم را بدون آنکه سؤال کنند دوست دارند. پست هایی که با یک تماس روشن برای اقدام به شما می دهند بیشترین دریافت را دارند ، خوب…. عمل زیرا شما به مردم می گویید که چه کاری می خواهید انجام دهند. اگر می خواهید خریداران یک کوپن را به فروشگاه شما بیاورند یا در هنگام پرداخت از یک کد تبلیغی استفاده کنند ، پس فیس بوک را فقط تبلیغاتی را ارائه دهید که به آنها می گوید این کار را انجام دهند. اگر علامتی در فروشگاه خود دارید که می گوید ، “طرفداران فیس بوک ما از هر خرید 10٪ دریافت می کنند” ، سپس برای ثبت نام در صفحه ثبت نام کنید تا صفحه فیس بوک خود را هوادار کنید ، زیرا به مشتریان خود انگیزه داده اید تا اقدام کنند..

نکته فیس بوک - از کوپن استفاده کنید

آیا آن کار آنلاین است؟ بله ، مانند مثال بالا ، یک قدم در سبد خرید و یا صفحه اصلی خود اضافه کنید که می گوید: “آیا امروز می خواهید 5٪ از خرید خود را پس انداز کنید؟ برای دریافت کد به فیس بوک ما بپیوندید. ” به این ترتیب ، شما به مشتریان خود می گویید که ماندن در تماس از طریق رسانه های اجتماعی برای شما مهم است.

بردن: در مورد نحوه تعامل در روند خرید و مزایای انجام این کار با هر پستی ، به مشتریان دستورالعمل روشنی بدهید. با گفتن مشتری نحوه خرید یا دلیل خرید آنها ، شما در حال ساختن به نفعی هستید که آنها فقط می توانند از طریق رسانه های اجتماعی شما دریافت کنند.

نکته 6: پیشرفت تاکتیکها.

بیشتر افراد برای افراد پست می کنند. جای تعجب بزرگ نیست ، درست است؟ مردم پست های شما را می خوانند! بررسی واقعیت – اگر پست های شما را بخواند اگر موتورهای جستجو و الگوریتم های فیس بوک آنها را به پست های شما وصل کنند. اگر مشاغل محلی دارید ، می خواهم اگر یک فرمول برچسب برای یک پست کامل به شما نگفتم ، مقاله ای را با نکات مربوط به Facebook ایجاد کنید: برچسب زدن ، برچسب گذاری جغرافیایی و برچسب زدن هش. شاید متوجه شده باشید که دنیای فیس بوک (و رسانه های اجتماعی در کل) به برچسب زدن می چرخد. با توجه به اینکه پست شما در حال حاضر دارای یک تصویر / ویدئو با یک لینک و تماس با عمل (CTA) است ، ارتباط واقعی برای ارسال در ایجاد برچسب زدن هش خوب کلمات کلیدی مهم و برچسب گذاری جغرافیایی برای به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی شما (شهر ، ایالت یا تجارت) برچسب زدن به کلید واژه (#) قابلیت جستجو در پست را توسط کسانی که به دنبال محصول / خدمات شما هستند با آنچه ارائه می دهید ، به شما امکان می دهد. برچسب گذاری جغرافیایی شدید (@) به افراد محلی کمک می کند تا محصولات / خدمات شما را در اطراف مکان خود پیدا کنند. این ترکیب باعث ایجاد ترافیک به سمت درب و فروشگاه شما می شود. همانطور که در مثال Oreo در زیر آمده است ، مطالب خوبی که به آنها اطلاع می دهد با برچسب زدن هش مخلوط شده و CTA باعث افزایش فروش کوکی می شود..

نکات مربوط به فیس بوک - از تاکتیک های پیشرفت استفاده کنید

بردن: ترکیب تکنیک های مناسب ارسال رسانه های اجتماعی با محتوای قوی باعث افزایش ترافیک به مشاغل و وب سایت ها می شود.

نکته 7: املاک واقعی برای فروش.

چه محلی و یا محلی متمرکز باشید ، املاک و مستغلات رسانه های اجتماعی شما نامحدود و رایگان است! یافتن شرکای خوبی که از پیشنهادات تجاری شما تعریف می کنند می تواند دو برابر شود > سه گانه > چشمان خود را بر روی صفحه نمایش چهار برابر کنید. ارتقاء شرکت دیگری با پیشنهادات یا معاملات ویژه فقط به دلیل مشارکت شما می تواند موارد زیر را سریعتر از هر روش دیگری رشد دهد. مانند تبلیغات رایگان ، به اشتراک گذاشتن رویدادهای جامعه و شرکای تجاری اعتبار و دیدنی به شما می دهد که این امر منجر به ایجاد رفت و آمد زیاد در کار و سایت شما خواهد شد.

به یاد داشته باشید که می توانید فضا را با طرفداران خود به اشتراک بگذارید. در مثال Man of Steel در زیر ، به مردم توصیه می شود که داستانهای خود را در مورد آنچه که باعث می شود مانند سوپرمن در صفحه نمایش داده شود ، به اشتراک بگذارند..

نکات مربوط به فیس بوک - از املاک و مستغلات مجازی استفاده کنید

بردن: دستیابی به مشارکت می تواند با استفاده از مشاغل دیگر و پایگاه هواداری آنها ، صفحه فیس بوک شما را فریب دهد. فراموش نکنید که فضای خود را به اشتراک بگذارید (و در عوض همان را بخواهید).

البته یادآوری تقریباً اجباری در مورد اتصال نقاط در رسانه های اجتماعی وجود دارد. اگر یک وب سایت ، کارت ویزیت ، بروشور ، بروشور ، ایمیل ، یا پاسخ دهندگان خودکار دارید ، باید صفحه فیس بوک خود را به طرز برجسته با دعوتی برای پیوستن به نمایش بگذارید..

نتیجه

به نظر می رسد که فیس بوک پر از پست های سیاسی ، تبلیغات تبلیغاتی و سایر حواس پرتی ها است. این وظیفه شماست که گذشته از نابینایی رسانه های اجتماعی گذشته شوید تا تمایل مشتری خود را به مشارکت و تعامل فعال کنید. هنگامی که مشتریان خود را در چرخه خرید درگیر می کنید ، به معدن طلای فیس بوک که برای هر تجارت وجود دارد ، ضربه می زنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map