7 ملزومات استراتژی بازاریابی برنده اینستاگرام

به فکر استفاده از اینستاگرام به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی خود هستید؟ در اینجا موارد ضروری برای موفقیت در اینستاگرام آورده شده است.


استراتژی های بازاریابی اینستاگرام

نادیده گرفتن تأثیر اینستاگرام در دنیای بازاریابی امروز دشوار است. با میلیون ها نفر که هر روز از اینستاگرام استفاده می کنند ، جز بهترین سیستم عامل ها برای نمایش محصولات شما است. به عنوان مشغول ترین شبکه بعد از فیس بوک ، نمی خواهید در پنجره بازاریابی بزرگ اینستاگرام از دست دهید تا بتواند روی تجارت شما باز کند.

برای استفاده موثر از اینستاگرام به نفع خود ، باید برنامه ای داشته باشید. طرحی که به شما امکان می دهد ارتفاعات بازاریابی اینستاگرام را تراز کنید. برای کمک به شما در انجام این کار ، در زیر نکات اساسی برای داشتن یک استراتژی بازاریابی برنده اینستاگرام وجود دارد:

1. با اصول اولیه شروع کنید

برای شروع یک استراتژی بازاریابی برنده اینستاگرام ، باید با اصول اولیه شروع کنید. پس از ایجاد یک حساب کاربری ، یک بیوگرافی خلاق و جذاب را تهیه کنید. زندگی نامه باید نام شما و آنچه انجام می دهید را شامل شود.

عکس اینستاگرام از بیوگرافی خلاقبایستی اینستاگرام شما در مورد آنچه انجام می دهید واضح باشد و با طاقچه خود صحبت کنید

مهمترین چیز این است که در طاقچه شما روشن باشد. شناخت طاقچه شما به شما کمک می کند تا بدانید که دنبال کنندگان به شما چه علاقه دارند و چگونه می توانید مطالب خود را برای جذب مخاطب مورد نظر خود تنظیم کنید.

با ایجاد حساب کاربری خود ، حتماً در طاقچه خود بمانید. این تنها چیزی است که شما را از رقبای خود متمایز می کند. برای ارسال مرتب مطالب باکیفیت به طور مرتب و در حین استفاده از هشتگ های مربوطه ، این کار را معمول خود کنید.

وقتی وارد فضای بازاریابی اینستاگرام شدم ، شنیدم که با ابزار تجارت می آموزم. در مورد افزایش تعداد دنبال کنندگان ، دستیابی به بازیکنان مستقر و جستجوی مطالب برای مخاطبان من چیزهای زیادی وجود داشت. در واقع ، من در مورد اصول اولیه این فضا اطلاعاتی کسب نکرده ام ، سفر به فضای بازاریابی اینستاگرام برای من آسان نخواهد بود. من یک تجربه اولیه در بازاریابی رسانه های اجتماعی داشتم ، اما نه با اینستاگرام به عنوان یک بستر. اگر قصد انجام بازاریابی در اینستاگرام را ندارید ، بدون آنکه نکات و ترفندهای اساسی را بدانید وارد شوید ، بنابراین ممکن است به این نتیجه برسید.

2. مخاطبان خود را درک کنید

قبل از ورود به یک استراتژی بازاریابی اینستاگرام ، باید چهره ها و ارزش های مخاطبان مورد نظر خود را که از اینستاگرام استفاده می کنند ، پیدا کنید. اگر استراتژی بازاریابی و اپلیکیشن ، به طور کلی ، برای شما کار کند ، این شماره ها باید از شما بسیار حمایت کنند.

مخاطبان خود را در اینستاگرام درک کنیدمخاطب مورد نظر خود (جنس ، سن ، کشور) را تجزیه و تحلیل کنید

شناخت مخاطبان شما در ترغیب محتوا کمک می کند. اگر مخاطب شما از جوانان تشکیل شده باشد ، محتوای شما عمدتاً از تصاویر استفاده می کند (البته بسته به یک طاقچه استثنائاتی نیز وجود دارد!) مخاطب در ارائه مطالب تأثیر می گذارد و بنابراین ، برای یک استراتژی بازاریابی برنده ضروری است.

شناخت مخاطبان شما برای مبارزات انتخاباتی و دیداری شما ضروری است. هنگام انجام یک کارزار ، وقتی مخاطب هدف شناخته شود و نه مخاطب عام ، راحت تر است. این به شما کمک می کند تا هشتگ های مناسب برای استفاده برای رسیدن به مخاطبان خود را بدانید.

3. به Instagrammers دیگر دسترسی پیدا کنید

مانند دنیای خارج ، برقراری روابط با افراد با همان منافع به نفع هردو است. پس از پیوستن به اینستاگرام ، وقت خود را اختصاص دهید تا به عکس های سایر Instagrammers که در همان طاقچه کار می کنند واکنش نشان دهید.

این همکاری ها اغلب منجر به پیروان جدید یا یادگیری یک یا دو چیز از طرف دیگر می شود. نباید فقط به حسابهای کوچکتر محدود شود ، بلکه باید به حسابهای بزرگتر نیز مشاهده شود که تعداد بازدیدها ، تعداد زیادی دنبال کننده و سطح نامزدی بالاتری دارند..

برای یک مبتدی ، توجه به اکانت های بزرگ اینستاگرام سخت است. با این وجود با چند هک ، می توانید از نکات زیر برای کمک به دیدن استفاده کنید یا حتی با یک اکانت بزرگ اینستاگرام رابطه ای ماندگار برقرار کنید. هنگام برخورد با یک حساب Instagram بزرگتر:

 • فقط یک عکس را دوست ندارید – در هر حساب بزرگ اینستاگرامی ، مردم همیشه عکس ها را دوست دارند. دوست داشتن یک عکس به هیچ وجه شما را برای صاحبان قابل مشاهده نمی کند. اما دوست داشتن چندین عکس ، شما را از بین همه افرادی که آخرین عکس را دوست دارند ، منحصر به فرد می کند.
 • اظهار نظر به جای دوست داشتن – پسندیدن پست آنها به این معنی است که شما از آن خوشتان آمده است ، اما اظهار نظر به این معنی است که شما بیش از آنچه دوست دارید انجام داده اید. همیشه وقت خود را برای اظهار نظر در مورد پست های مربوط به حساب های مهمتر اینستاگرام اختصاص دهید.
 • نظرات خود را شخصی سازی کنید – از اظهارنظرهایی که صدا یا عمومی هستند یا اینکه در رباتها اشتباه می گیرند ، خودداری کنید. نظرات خود را با آنچه در مورد پست احساس می کنید به تفصیل بیان کنید. کار می کند.
 • سؤال بپرسید – اظهار نظر در مورد یک پست بسیار توصیه می شود ، اما پرسیدن سوالات اصلی ترین شروع گفتگو است. بیشتر افراد دوست دارند در مورد کار خود از آنها سؤال کنند ، و خوشحال می شوند که پاسخ دهند ، به خصوص اگر یک تعارف پیش از یک سؤال باشد.

در اینجا ، ممکن است بخواهید از قبل ایمیل / نظرات در دسترس داشته باشید که پیشاپیش آماده شده اند ، بنابراین به برخی از موارد توجه کنید بهترین شرکت های نوشتن در دسترس آنلاین.

4- از تأثیرگذار استفاده کنید

از Influencers Instagram استفاده کنیدتأثیر گذاران در کشور خود را کاوش کرده و با آنها در تماس باشید

دقیقاً همانطور که از نام آن پیداست ، تأثیر گذاران افرادی هستند که دارای یک قابل توجه زیر چه کسی می تواند تغییر شکل دهد نظر تعداد زیادی از مردم آنها اکثرا Trendters هستند که بازدید از آنها در اینستاگرام ارزش دارد.

اگر همان مباحث را به اشتراک بگذارید و ارزش خود را نشان دهید ، ممکن است آنها به شما علاقه نشان دهند و با قرار گرفتن در معرض دید شما از شما حمایت کنند. با این حال ، سایر تأثیرگذار ممکن است برای تبلیغ مطالب خود به شما بپردازند.

با این حال ، هنگام جذب تأثیرگذار ، اطمینان حاصل کنید که بخش قابل توجهی از موارد زیر شامل مخاطب مورد نظر شماست.

در تجربه من ، کار با تأثیرگذار می تواند به تکمیل تلاشهای بازاریابی شما کمک کند. به خصوص ، هنگامی که من شروع به جستجوی مطالب و به اشتراک گذاری مطالب در اینستاگرام برای مخاطبان خود کردم ، فهمیدم آنطور که می خواستم به مخاطبانم نمی رسد. پوشش زیرمجموعه بود. برای اطمینان از اینکه محتوا به شکل صحیح به مخاطب مناسب برسد ، مجبور شدم با تیم تأثیرگذار کار کنم. اشتراک گذاری مطالب با تأثیرگذار آسانتر بود. هشتگ ها به مخاطبان متعدد می رسند. گفتگوهایی انجام شده است که در نتیجه افزایش اشتراک مطالب به عنوان نتیجه مستقیم کار با تأثیرگذار است. برای اینکه حتی اهمیت این تأثیرگذاران را به چشم انداز بیاوریم ، ایجاد و نگهداری یک برند آسانتر بود. همگرایی مطالب به اشتراک گذاشته شده توسط تأثیر گذاران ، حساب و پست های من بود و این به من اجازه می داد تا مضامین و مارکهایی را ایجاد کنم که کار من را منحصر به فرد تشخیص دهد. اینستاگرام در فضای رسانه های اجتماعی کاربرد بالایی دارد. در بعضی مقاطع زمانی ، درنهایت متوجه خواهید شد که بدون وارد کردن تلاش تأثیرگذار ، نمی توانید به مخاطبان خود جامع برسید.

5. محتوای خود را با مارک تجاری کنید

اینستاگرام از افزودن پیوندهای زنده به پست های شما پشتیبانی نمی کند. این یک سایت بصری گرا است که فقط از تصاویر و فیلم ها پشتیبانی می کند. بنابراین ، هنگامی که محتوای خود را ارسال می کنید ، اطمینان حاصل کنید که آن را به شدت از مارک تجاری استفاده کنید تا استراتژی بازاریابی شما موثر و کارآمد باشد.

استفاده از رنگ ها و فونت ها در برندسازی مطالب شما بسیار کارآمد خواهد بود. با هر محتوا ، شما ارسال می کنید ، همیشه اطمینان حاصل کنید که چیزی وجود دارد که آن را به عنوان محصول خود معرفی کند. به این ترتیب ، هر بار که محتوای شما در اینستاگرام قابل مشاهده است ، بدون استفاده از پیوندهای زنده به راحتی با شما در ارتباط خواهد بود.

6. از هشتگ استفاده کنید

نمایه شما به تنهایی ناکارآمد است ، اما استفاده از هشتگ باعث می شود بیشتر نمایان شوید. هنگام اتصال با سایر Instagrammers با استفاده از همان هشتگ ، استفاده از هشتگ به نفع شماست. این به شما کمک می کند تا قبل از اجرا شدن حساب کاربری خود با Instagrammers که از همان هشتگ استفاده کرده اند تعامل کنید.

در اینستاگرام از هشتگ استفاده کنیداستفاده از هشتگ های معروف به مخاطبان شما کمک می کند تا به شما برسند

با این حال ، با استفاده از هشتگ ها ، باید مراقب باشید که از هشتگ شلوغ خودداری کنید. از استفاده از هشتگ های عمومی که پست شما را در یک استخر با یک میلیون نفر دیگر دارند ، خودداری کنید. از طرف دیگر ، جستجوی هشتگ هایی را که به طور صحیح با طاقچه شما کار می کنند ، جستجو کنید.

شناسایی هشتگ درست که با طاقچه شما کار می کند کافی نیست. برای دیدن اینکه آیا محتوای شما با آنچه در آنجا ارسال شده است ، روی هشتگها کلیک کنید. اگر محتوای شما متناسب است ، از هشتگ استفاده کنید زیرا احتمالاً به تعداد زیادی از افرادی که با آنها مشترک می شوید به همان علایق می رسد. هیچ محدودیتی برای استفاده از هشتگ وجود ندارد ، بنابراین آنها را به نفع خود استفاده کنید!

ارسال ها به تنهایی نمی توانند به صورت جامع به مخاطب برسند. من این کار را در روزهای اولیه بازاریابی اینستاگرام خود امتحان کردم و رسیدن به مخاطبانم بسیار چالش برانگیز بود. من تصمیم گرفتم به یک استراتژی بپردازم که دیدم من منحصراً با هشتگ کار می کنم. هشتگ ها به غیر از عملکرد اصلی تولید محتوا ، به نوعی به برندسازی محتوا کمک می کنند. بازاریابی همه چیز در مورد اطمینان از دستیابی به محتوای بسیاری از افراد برای اطمینان از تولید تعداد بیشتر و همچنین تبدیل است. هشتگ ها ابزار مهمی در مجموعه ابزارهای بازاریاب اینستاگرام هستند و هنوز هم هستند.

7. ایجاد یک استراتژی محتوا

آ استراتژی بازاریابی بدون استراتژی محتوا غیر عملی است هرگونه رسانه و محتوای اجتماعی در یک رابطه همزیستی وجود دارد. هر دو برای وجود به یکدیگر وابسته هستند. ایجاد یک استراتژی محتوا شامل تصمیم گیری در مورد نوع محتوای به اشتراک گذاری ، زمان ارسال و تعداد دفعات ارسال است.

نوع محتوای به اشتراک گذاشته شده وابسته به فرم و زمینه است. فرم این است که چگونه می خواهید محتوای خود را به اشتراک بگذارید. آیا شما فقط متن ، تصویر یا فیلم را ترجیح می دهید؟ از سوی دیگر ، نحوه چگونگی متناسب سازی محتوای شما در صدای شرکت شما ، متن است.

زمان ارسال به عوامل زیادی بستگی دارد. شما همیشه باید هدف خود را برای ارسال در زمانی انجام دهید که برای مخاطبان مورد نظرتان مناسب ترین باشد. تعداد دفعات ارسال باید به طور منظم باشد. اکثر افراد حساب هایی را حذف می کنند که فرکانس ارسال ارسال ندارند. آیا نمی خواهید مخاطبان خود را با ارسال نامنظم ناامید کنید ، آیا؟ الگوی منظم و مکرر ارسال را اتخاذ کنید.

با مراجعه به بازاریابی در اینستاگرام ، من استراتژی مفصل و مفصلی نداشتم. من فقط یک استراتژی بازاریابی فکری داشتم. بنابراین ، در پایین خط ، من مجبور شدم به یک استراتژی محتوا بپردازم که انحصاراً به من اجازه می دهد تا محتوا را هنر کنم – عکس ها و فیلم هایی که با مخاطب همگام بودند و همچنین استراتژی بازاریابی من. اگر بین بازاریابی و ایجاد محتوا تعادل برقرار نکنید ، این عدم تعادل در کار شما خونریزی می کند و در نتایج شما مشهود است. برای این منظور ، من اقدامات لازم را برای اطمینان از مطابقت مطالب مطابق با ترجیحات مخاطب ، و همچنین محصولی که در آن بازاریابی کردم ، انجام دادم. نتایج قابل قبول بود و انتظارات را برآورده می کرد.

در پایان ، داشتن یک استراتژی بازاریابی برنده اینستاگرام مبتنی بر پیچیدگی های کوچک و مهم تر است. اینستاگرام یکی از بهترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی در حال حاضر است ، داشتن یک استراتژی بازاریابی خوب و اندیشمند ، در تضمین موفقیت راهی طولانی خواهد داشت.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map