6 نکته برای بهبود لیست Google My Business (GMB) شما

بیاموزید که چگونه فهرست کسب و کار من در Google را با نکات مفیدی که باعث تقویت SEO محلی شما می شود ، بهبود بخشید & دید کسب و کار خود را در موتورهای جستجو رشد دهید.


نکات Google My Business (GMB)

ادعای الف لیست Google My Business (GMB) (که قبلاً با نام Google Places نیز شناخته می شد) اولین قدم برای هر صاحب مشاغل کوچک است که به دنبال انجام SEO محلی است. شروع کار با GMB برای مشاغل محلی یک امر ضروری است و مواردی را نشان می دهد که احتمال حضور شما در بسته های محلی Google ، Local Finder ، Google Maps و حتی در رده بندی های ارگانیک را نشان می دهد. این یک ابزار قدرتمند برای ارتباط با مشاغل و مشتریان به صورت محلی است. برای کسانی از شما که ثبت نام نکرده اید ، اکنون باید این کار را انجام دهید https://www.google.com/business/.

مشاغل دارای لیست های Google برای کسب و کار من (GMB) به ارزشمندترین املاک و مستغلات در Google – Google دسترسی دارند نمودار محلی و بسته نقشه. من مطمئن هستم که قبل از جستجوی چیزی در محلی ، هر دو مورد را مشاهده کرده اید:

به عنوان مثال نمودار محلی Googleنمونه ای از نمودار محلی Google برای رستوران محلی پیتزا.
به عنوان مثال Google Map Packنمونه ای از نقشه بسته گوگل ، نشان دادن 3 لیست رستوران های پیتزا در این نزدیکی هست.

در این مقاله ، من فرض می کنم شما قبلاً یک لیست GMB داشته باشید و 6 نکته مهم را برای شما ارائه می دهم که به نظر می رسد بسیاری از دارندگان مشاغل کوچک با حساب GMB خود نتوانند انجام دهند.

حقیقت خنده دار: GMB آنقدر محبوب است که شما را در املاکی جذب می کند که میزبان بیش از 1 میلیارد کاربر در هر ماه است. و این فقط تعداد افراد موجود در نقشه های Google ، سومین محصول پرکاربرد گوگل ، در پشت YouTube و جستجوی Google است – دومی اولین محصول پرکاربرد Google است ، و همچنین با GMB ارتباط دارد.!

1. مشخصات خود را کاملاً پر کنید & آن را ادامه دهید

این ممکن است واضح به نظر برسد ، اما اطمینان حاصل کنید که برای پر کردن کامل نمایه خود وقت صرف می کنید. لیست GMB شما به کاربران می گوید شما چه کسی هستید ، چه کاری انجام می دهید ، در کجای مکان قرار دارید و سایر اطلاعات مرتبط را برای علاقه مندی مردم به مشتری شدن به شما نشان می دهد. غفلت از انجام این کار ، برای مشتریان بالقوه دشوارتر شده و احتمالاً باعث کاهش دید شما نیز خواهد شد. علاوه بر این ، هر کس می تواند “حتی یک رقیب” را به فهرست مشاغل شما “پیشنهاد کند”! بنابراین نظارت بر اطلاعات خود و جاری بودن آن بسیار مهم است.

هر کس می تواند یک ویرایش را به لیست مشاغل شما پیشنهاد دهد ، حتی یک رقیب! بنابراین مراقب باشید همیشه لیست خود را نظارت و به روز نگه دارید. 

برای توییت کلیک کنید

اولویت اصلی صفحه Google My Business شما باید باشد:

 • نام کسب و کار
 • نشانی
 • شماره تلفن
 • ساعات عملکرد
 • سایت اینترنتی
 • دسته بندی

بسته به نوع مشاغل شما ، اطلاعات بیشتری برای اضافه کردن وجود دارد. به عنوان مثال ، یک صاحب رستوران باید منوی خود را نیز به فهرست اضافه کند. همچنین می توانید ویژگی های خاصی در مورد شغل خود داشته باشید ، مانند “دارای WI-FI” و “پیشنهادات صندلی در فضای باز”. این بخش مهمی از راه اندازی GMB شما است.

اشاره کوتاه: اگر چندین مکان تجاری دارید ، ایده آل است که هر لیست GMB را مستقیماً به یک صفحه منحصر به فرد در وب سایت خود برای آن مکان خاص اختصاص دهید ، نه اینکه همه آنها را به صفحه اصلی ببرید.

علاوه بر این, ساعتهای مشخصی تعیین کنید برای تجارت خود در طول تعطیلات و سایر اوقات غیر منظم. تعداد زیادی از اطلاعات دیگر وجود دارد که باید آنها را پر کرده و جریان آن را حفظ کند!

2. بررسی نظرات مشتری

بررسی ها در Google بسیار موثر در تصمیم گیری مشتری است. پنج ستاره کوچک در نتایج جستجو در کنار نام شما یک منطقه برجسته را به خود اختصاص می دهند. بیایید نگاهی بیندازیم به دنیای بررسی های خلاصه شده توسط چند آمار جالب از بینش هوشمند:

 • بازبینی مشتری عامل 97٪ از تصمیمات خرید است!
 • اگر بررسی نشده برای آن شرکت / مارک موجود باشد ، 58٪ از مشتریان در تصمیم گیری برای خرید تردید دارند یا مشکل دارند.
 • مهمترین بخش یک بررسی برای مشتری جزئیات است نه امتیاز ستاره.
 • تقریباً 1/3 از افراد بدون ترکیبی از نظرات مثبت و منفی به یک برند اعتماد ندارند.

تعهد Google برای ارائه نتایج جستجوی معتبر ، به شدت به بازخورد مصرف کننده در مورد آن تجارت ، مارک یا اعتبار محصول اهمیت می دهد.

هنگامی که ابتدا در نقشه های Google جستجو می کنید ، پیش فرض “ارتباط” و “فاصله” را نشان نمی دهد – اولویت Google را به نتایج با کیفیت نسبت به مجاورت نشان می دهد.

برای توییت کلیک کنید

نظرات مشتری مشاوره

یک نقطه شیرین از نظر تعداد بررسی ها در 12 ماه گذشته 150 است. هنگامی که این تعداد زیادی را دریافت کردید ، Google به طور خودکار نظرات را در AdWords Ads شما جمع می کند!

این را در دریافت بررسی ها ترک نکنید. اطمینان حاصل کنید که به بررسیهای مثبت و منفی پاسخ می دهید. در اینجا چند موقعیت و پاسخ های احتمالی برای آن ها آورده شده است:

 • نظرات مثبت: پاسخ دهید با تشکر از این افراد برای دستیابی به شما. فقط آن را آنجا نگذار. اطمینان حاصل کنید که مشتریانی که مایل اضافی می روند برای بازخورد دادن به شما برای یک تجربه مثبت ، می دانند که گوش می دهید و می دانند که از بازخورد آنها قدردانی می کنید.
 • بررسیهای منفی: دیوانه نشو! آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که شروع به نبرد در مورد بررسی ها کنید. به بررسیهای منفی پاسخ دهید و سعی کنید بقیه مکالمه را آفلاین کنید.
 • رتبه بندی ها بدون جزئیات بررسی: با قدردانی به رتبه بندی های مثبت پاسخ دهید و از جزئیات این موضوع که باعث شده چنین تجربهای خوبی را ایجاد کند ، بخواهید. چیزی شبیه این ، “از شما برای 5 ستاره تشکر از شما! ما عاشق بازخوردهای بیشتری در مورد آنچه بازدید شما را بسیار خوب کرده است می خواهیم! ” تشویق این افراد به سمت چپ جزئیات ، اهمیت کسب و کار شما را ارتقا می بخشد. اگر آنها دارای رتبه های منفی و بدون بررسی هستند ، به داوری ارائه دهید تا بتواند مکالمه را به صورت آفلاین انجام دهد – “سلام. متأسفیم که احساس کردید که تجربه شما مطابق انتظارات شما نیست. ما همیشه در تلاش برای تجربیات مثبت برای همه مشتریان هستیم و دوست داریم بدانیم چه کاری می توانسته ایم انجام دهیم تا به این طریق برسیم. لطفاً با فروشگاه تماس بگیرید و شخصاً از من بخواهید ، آقای اسمیت. “

اشاره کوتاه: مردم دوست دارند بدانند که با یک فرد واقعی صحبت می کنند. تمام پاسخ های خود را امضا کنید تا مردم بدانند که شما هستید – یعنی: “با تشکر ، آقای اسمیت. صاحب “.

3. پیام های متنی را فعال کنید

پیام های متنی آمریکایی بیشتر از تماس تلفنی انجام می شود. با توجه به این نکته ، ایده آل نمی شود که پیام کوتاه را برای مارک خود فعال کنید?

زمان پاسخگویی پیام کوتاه GMB

فعال کردن پیام های متنی یک کانال ارتباطی بسیار بزرگتر را برای مشتریان بالقوه شما باز می کند. برای لحظه ای تعداد افرادی را که در هنگام کار جستجو می کنند در نظر بگیرید – در محفظه خود مخفی شوید که رئیس آنها نمی تواند کامپیوتر یا صفحه تلفن خود را ببیند ، اما می تواند صدای آنها را بشنود! پیامک زدن, مانند تبلیغات ویدیویی که نیازی به استفاده از صدا ندارند, این منطقه را برای ارتباطات گسسته باز می کند.

نحوه فعال کردن پیام های متنی / sms در Google برای کسب و کار من?

 1. ورود به سایت Business.Google.com
 2. برگه پیام رسانی را از فهرست سمت چپ خود انتخاب کنید
 3. شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
 4. شماره تلفن خود را با دریافت کد مجوز پیام متنی تأیید کنید.

اشاره کوتاه: فوراً به پیام های متنی پاسخ دهید – Google را تماشا می کند! میانگین زمان پاسخ شما در Google نشان داده شده است تا افراد بتوانند آن را ببینند.

4- از پست های Google استفاده کنید

می توانید در Google پست کنید?

از پست های Google استفاده کنید

GMB که در سال 2017 منتشر شد ، اکنون امکان انتشار پست های تجاری را فراهم می کند این پست ها با اجازه دادن به نوشته های غنی از تصویر و متن ، که به صفحات خاصی در سایت شما پیوند دارند ، اطلاعات اضافی را در نمودار محلی شما قرار می دهند. این موارد را می توان به عنوان موارد خبری تنظیم کرد که در یک هفته ناپدید می شوند ، یا به عنوان رویدادهایی که در طول مدت رویداد به طول انجامیده اند.

دقیقاً مانند همه موارد از طریق Google ، معیارها شگفت آور هستند. هر بار که پست شما به پایان رسید ، می توانید تعداد برداشت ها و کلیک های ایجاد شده را مشاهده کنید.

اشاره کوتاه: Google هیچ مزایای ذاتی در SEO از استفاده از پست های Google را تصدیق نکرده است. گفته می شود ، Google به افرادی که از محصولات Google استفاده می کنند ، پاداش می دهد و وقتی در جستجوی شغل شما هستند ، بیشتر توجه کاربران را جلب می کنند ، که می تواند باعث افزایش کلیک (از طریق-نرخ) شود (CTR).

5. پیوند به سایر خدمات Google

سرویسهای Google در سراسر جهان وجود دارد که می توانند ناشی از ویژگی Google My Business باشند. GMB می تواند به عنوان مرکز اصلی سایر نهادهای Google عمل کند. در حال حاضر به صفحه مشاغل Google+ ، Google Maps و جستجوی Google شما پیوست شده است.

همچنین می تواند یکپارچه در حساب Google AdWords شما ادغام شود. GMB به شما امکان می دهد از شماره پیگیری تماس Google AdWords خود استفاده کنید و می توانید موقعیت مکانی / شهرت خود را به Google AdWords متصل کنید.

داده های GMB را می توان در تبلیغات adwords ذکر کرد

هنگامی که حساب GMB خود را به کمپین AdWords خود وصل می کنید ، به تبلیغ خود فرصتی می دهید که در Google Maps ظاهر شوید!

GMB را با Adwords وصل کنید

GMB همچنین به شما امکان می دهد تا تجارت خود را از طریق تصاویر غنی و حتی عکاسی مجازی به نمایش بگذارید. از طریق Google Street View ، می توانید یک تور عکس را به کسب و کار خود اضافه کنید:

تجارت خود را از طریق تصاویر غنی نمایش دهید

6. به سوالات پاسخ دهید

سؤالات Google محبوبیت زیادی پیدا می کند.

به سؤالات موجود در لیست GMB خود پاسخ دهید

کاربران تشویق می شوند تا سوالات مربوط به شغل را که در لیست GMB شما به صورت عمومی نشان داده می شوند ، بپرسند. وقتی از این سؤالها سؤال شود ، به شما اطلاع داده می شود ، همچنین به افرادی که بررسی ارسال کرده اند یا قبلاً در مکان شما بوده اند.

اشاره کوتاه: به سؤالات سریع پاسخ دهید زیرا اگر این کار را نکنید ، سایر کاربران Google خواهند شد! به عنوان صاحب مشاغل خود ، شما در بهترین موقعیت برای ارائه اطلاعات دقیق هستید.

در سؤال فعالانه و مجدداً مطالبی که قبلاً دارید وجود دارد. بیشتر مشاغل دارای صفحه سؤالات متداول هستند و بیشتر طبقه فروش سؤالاتی را دارند که مرتباً دریافت می کنند.

این سؤالات را انجام داده و آنها را در Google “بپرس”. از این نمایندگان فروش ، پیشخدمت / پیشخدمت و سایر کارمندان نیز کمک بگیرید. پاسخی را از صفحه كسب و كار خود ارائه كنید. این سؤالات را در مکانی مناسب برای دیدن افراد قرار می دهد. همچنین باعث می شود افراد از پرسیدن این سؤال ها و دریافت نکردن جواب یا گرفتن پاسخ های گمراه کننده جلوگیری کنند.

نتیجه

Google My Business یک قطعه قدرتمند و لازم از حضور آنلاین تجارت شما است. جستجوی محلی به مشاغلی که اطلاعات خود را به Google ارسال می کنند ، بستگی دارد تا انتقال آن به جستجوگرها در منطقه مشاغل شما آسان شود. ادغام با ویژگی های Google برای کشف آنلاین و جستجوی راحت مهم است.

با Google My Business ، به این نام است!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map