6 مرحله ساده برای ایجاد توییتر بزرگ در زیر

بیاموزید که چگونه فقط با استفاده از 6 مرحله ساده ، یک توییتر بزرگ را فقط در 10 دقیقه در روز بسازید. جذب کنید & پیروان مناسب را برای تجارت خود حفظ کنید.


نحوه ساخت توییتر زیر

در این مقاله می خواهم نحوه ایجاد یک توییتر بزرگ را به شما نشان دهم. این ممکن است دشوار به نظر برسد ، اما خبر خوب این است که ساختن افراد زیرمجموعه واقعی (کسانی که به طاقچه شما علاقه مند هستند) بسیار ساده است.

رویکردی که می خواهم با شما در میان بگذارم دقیقاً همان روشی است که به من کمک کرده است در طی بیش از 30 ماه ، 179،000 طرفدار را برای خود ایجاد کنم.

چرا این مهم است؟ اگر موارد زیر را ندارید ، هیچ کس توییت های شما را نمی بیند.

در زیر من به تولید 35000 بازدید از نمایه ، بیش از 4.3 میلیون بازدید از محتوای من کمک می کند و هر ماه 3،900 مشتری جدید بالقوه را اضافه می کند.

آمارهای توییتر من

خب چطور اینکار رو انجام بدیم?

مرحله 1 – طاقچه خود را مشخص کنید

برای ساختن یک چیز زیر و مهمتر از آن حفظ ، باید بدانیم طاقچه ما چیست و مشتری ایده آل ماست.

از این طریق ، می توانیم مطمئن باشیم که موارد زیر را درست می کنیم و محتوای ما محتوای مناسب خواهد بود. ما باید مطالبی را ارسال کنیم که مرتبط باشد و با آنها طنین انداز شود.

وقتی این حق را بدست آوریم ، نه تنها به ما در حفظ موارد زیر کمک می کند بلکه به شما اطمینان می دهد که موارد زیر محتوای شما را با پیروانشان به اشتراک می گذارد. این به شما کمک می کند تا هرچه بیشتر دسترسیمان را گسترش دهیم و همچنین به ساخت مخاطبان خود به صورت ارگانیک کمک کنیم.

هرچه طاقچه خود را بهتر تعریف کنیم ، می توانیم محتوای خود را هدف قرار دهیم. این منجر به مشاهده بیشتر و اشتراک بیشتر می شود.

طاقچه من رهبری است. پیروان ایده آل من کسی است که یا در مقام رهبری باشد یا کسی که به دنبال حرکت به سمت رهبری است. در هر صورت ، وی به پیشرفت رهبری علاقه مند است و می خواهد درباره این موضوع آگاه باشید.

TWITTER FACT: 50٪ از کاربران توییتر انگلیس براساس توصیه توییتر ، رستوران جدیدی را امتحان کرده اند.

مرحله 2 – دنبال کردن افراد در توییتر را شروع کنید

سریعترین راه برای ایجاد موارد زیر ، دنبال کردن افراد ساده است.

برای انجام این کار ، فقط حساب توییتر خود را باز کنید ، طاقچه خود را در جستجو وارد کرده و enter را بزنید. نتایج جستجو دارای چندین برگه خواهد بود که یکی از آنها حساب ها خواهد بود. آن را انتخاب کنید و لیستی از حساب های مرتبط با آن موضوع را برای شما فراهم می کند.

اکنون فقط روی دکمه follow کلیک کرده و اکانت ها را دنبال می کنید.

یکی از جنبه های جالب توییتر این است که وقتی افراد را دنبال می کنید حدود 20٪ از آنها در واقع شما را به عقب برگردانند. بنابراین با پیروی از شخصی ، شما در واقع یک پیروان بالقوه ایجاد می کنید.

شما می توانید از لحاظ فنی روزانه 1000 نفر را پیگیری کنید.

اما توییتر دنباله تهاجمی را دوست ندارد و اگر حساب شما به دنبال تهاجمی حساب های زیر نظر گرفته شود می توان آن را به زندان توییتر فرستاد. که اساساً بدان معنی است که حساب شما قفل شده است و حدود یک روز نمی توانید دنبال کنید یا صدای جیر جیر کنید.

بهترین روش این است که در زیر رادار نگه دارید و فقط بین 500-750 نفر در هر ماه دنبال کنید. حتی این یک عدد بسیار تهاجمی است.

اگر 20٪ از این افراد شما را به عقب برگردانند ، می توانید انتظار داشته باشید موارد زیر را فقط 150 تا 30 دقیقه در ماه افزایش دهید ، فقط در 30-35 دقیقه تلاش.

اشاره کوتاه: برای انجام موارد زیر از تلفن هوشمند خود استفاده کنید. بسیار سریعتر از رایانه شخصی است و می توانید به راحتی در حدود 5 دقیقه 500 نفر را دنبال کنید.

شما می توانید افراد زیادی را که دوست دارید دنبال کنید – حداکثر 5000 نفر یا حداکثر تعداد پیروان خود را دنبال کنید – هر کدام بالاتر باشد.

این بدان معناست که اگر 3000 دنبال کننده دارید ، حداکثر تعداد افرادی که می توانید دنبال کنید 5000 نفر است. اگر شما 10،000 دنبال کننده داشته باشید ، می توانید حداکثر 10،000 نفر را دنبال کنید.

در اینجا برخی اطلاعات بیشتر از توییتر در حد پیروان.

TWITTER FACT: 67٪ از کاربران توییتر بیشتر از مارک هایی که در توییتر دنبال می کنند خریداری می کنند.

به یاد داشته باشید که مواردی را که دنبال نمی کنند از موارد زیر پیگیری کنید

افرادی را که به دنبال بازگشت شما نیستند ، ناپدید نکنید. این کار باعث می شود تا فضای کافی برای ادامه کار با موارد زیر ایجاد شود. ابزارهای زیادی وجود دارند که از این پشتیبانی می کنند ، مانند www.manageflitter.com, و هنگامی که افراد به اندازه کافی ناخوشایند هستید ، می توانید روند پیگیری را دوباره شروع کنید.

اشاره کوتاه: فقط آن دسته از افرادی را که پس از 30 روز دنبال نکرده اند ، فراموش کنید. ما باید به افراد فرصتی دهیم که قبل از عدم استفاده از آنها ، شما را به عقب برگردانند.

مرحله 3 – دنبال کنندگان توییتر را بخرید

توجه داشته باشید که این چیزی است که همه توصیه نمی کنند. پیروان پرداخت شده واقعا به هدف خاصی خدمت نمی کنند. آنها نمی توانند محتوای ما را دوست داشته باشند و یا آن را مجدداً retweet کنند ، همچنین نمی توانند مشتری بالقوه باشند (زیرا پیروان پرداخت شده معمولاً جعلی هستند و افراد واقعی نیستند).

با این حال ، آنچه آنها ارائه می دهند ، فرصتی برای ما است که بتوانیم پیروان واقعی کسب کنیم. هیچ کس نمی خواهد یک حساب کاربری جدید توییتر با 0 دنبال کننده دنبال کند. از نظر روانشناختی ، مردم قصد دارند حساب های توییتر را با تعداد زیادی از افراد که قبلاً دنبال می کنند ، دنبال کنند.

خرید دنبال کنندگان توییتر بسیار آسان است. صدها سایت وجود دارد که این سرویس را ارائه می دهند و می توانید تعداد زیادی دنبال کننده را با قیمتی بسیار ارزان خریداری کنید. پیروان خیلی زیادی خریداری نکنید. باز هم ، این چیزی است که شما می خواهید با آن مراقب باشید و می توانید با پیروزی واقعی شروع به حذف این پیروان دروغین کنید.

اشاره کوتاه: به محض شروع کار در ساختن زیر ، دنبال کنندگان توییتر را بخرید. این واقعیت که تعداد پیروان زیادی دارید ، از نظر روانی افراد واقعی را که دنبال می کنید تشویق می کنند تا شما را به عقب برگردانند ، تشویق می کند.

مرحله 4 – بازیکنان اصلی را مشخص کنید & آنفلوئنسرها در طاقچه شما

ما می توانیم با اطمینان خاطر که افراد مناسب را دنبال می کنیم ، درصد پیگیری های بیشتر را افزایش دهیم. در صورت پیروی از پیروان آنها ، با شناسایی تأثیرگذار در طاقچه خود ، می توانیم شانس پیگیری را افزایش دهیم.

به عنوان مثال ، همانطور که قبلاً اشاره کردم طاقچه من “رهبری” است و برخی از مهمترین تأثیرگذار در طاقچه من افرادی مانند جان ماکسول ، کن بلانچارد ، استفان کاوی و غیره هستند..

با دنبال کردن دنبال کنندگان آنها ، شانس پیگیری را بیشتر می کنم زیرا می دانم که آنها به طاقچه ای که من هدف قرار دارند علاقه دارند. پس از شناسایی تأثیرگذار در طاقچه خود ، روی نمایه آنها کلیک کنید ، سپس روی دنبال کنندگان کلیک کنید ، و لیستی از پیروان آنها را برای شما فراهم می کند.

اکنون فقط شروع به پیروی از آنها کنید. باز هم ، اگر از تلفن هوشمند استفاده می کنید ، این کار بسیار سریعتر است.

اگر مطمئن نیستید که تأثیرگذار در طاقچه شما باشد ، می توانید از آنها استفاده کنید این ابزار. با استفاده از نمایه توییتر خود وارد سیستم می شوید و سپس Influencers را انتخاب کرده و موضوع خود را وارد می کنید. نسخه رایگان این ابزار سپس لیستی از 10 آنفلوئنسر برتر در آن طاقچه را اثبات می کند.

TWITTER FACT: تأثیرگذاری براساس تعداد بازتوییت ، و نه تعداد دنبال کننده هایی که در اختیار دارید قرار می گیرد. داشتن 1 میلیون دنبال کننده جعلی هیچ تأثیر واقعی بر شما نمی گذارد و هیچ فروشی یا فروشی ایجاد نمی کند.

مرحله 5 – نمایه خود را به روز کنید تا طعم خود را بازتاب دهید

من نمی توانم به اندازه کافی بر اهمیت یک پروفایل خوب تأکید کنم. وقتی افراد را دنبال می کنیم ، آنها می توانند نمایه ما را مشاهده و بررسی کنند. اگر جذاب یا مرتبط نباشد ، این باعث می شود درصد افرادی که عقب می روند ، کم کنند.

 • شما باید عکسی از خود را در پروفایل قرار دهید.
 • شما را از نظر زیست شناختی جالب و مرتبط با سوله های خود قرار دهید.
 • وب سایت خود را در بیوگرافی خود وارد کنید.
 • با استفاده از یک تصویر با کیفیت خوب ، آرم ، و شعار بینایی یا شرکت ، یک پروفایل سرصفحه حرفه ای ایجاد کنید.

در اینجا مثالی از مشتری جدیدی که من به تازگی تنظیم کرده ام ، آورده شده است:

نمونه ای از پروفایل خوب توییتر

این تصویر و مشخصات هدر بسیار واضح دارد که شامل جزئیات طاقچه وی است. این نمایه جذاب است که با شروع این فرآیند تبدیل تبادل کننده را افزایش می دهد.

برعکس ، من هنوز هم بسیاری از کاربران توییتر را می بینم که صفحه نمایشی مانند این دارند:

نمونه ای از پروفایل توییتر ضعیف

اگر این دنباله شما باشد ، چند نفر از شما این نمایه را دنبال می کنند؟ هرچه مشخصات ما بهتر باشد ، نسبت به عقب بالاتر خواهد بود.

TWITTER FACT: پروفایل های دارای یک تصویر ، به طور متوسط ​​10 برابر بیشتر از آن پروفایل های بدون تصویر دارند.

مرحله 6 – صدای جیر جیر را با محتوای عالی شروع کنید

در پایان ، همه چیز در مورد محتوا است. هنگامی که ما افراد علاقه مند و پروفایل های خود را مشاهده می کنیم ، آنها فقط در صورت ارائه مطالب عالی به دنبال تعامل با ما هستند..

بنابراین چه چیزی باعث ایجاد محتوای عالی می شود؟ به بیان ساده تر ، باید سرگرم کننده ، آموزنده و ارزش افزوده باشد.

این می تواند به سادگی یک نقل قول الهام بخش ، یک تصویر عالی ، پیوند یک مقاله یا اخبار باشد ، پیوند یک فیلم ، یک بررسی محصول ، یک توصیف ، به روزرسانی محصول یا پیشنهادات ویژه.

در اینجا جالب است حقایق از توییتر درباره نوع محتوا و مشغولی که ایجاد می کند:

 • عکسها به طور متوسط ​​35٪ در Retweets افزایش می یابد
 • فیلم ها 28٪ افزایش می یابند
 • نقل قول ها افزایش 19٪ در Retweets را کسب می کنند
 • از جمله تعداد بازپرداخت 17٪ در Retweets دریافت می کند
 • هشتگ ها 16٪ افزایش می یابند

من یک طرفدار بزرگ نقل قول هستم. افرادی مثل آنها و من فهمیدم که آنها 17٪ بازتوییت بیشتر برای من دریافت می کنند. یک عرضه بی پایان از آنها در Google نیز وجود دارد! بنابراین این یک راه آسان برای جلب مطالب جالب برای جالب توجه مردم است.

اشاره کوتاه: شروع به جستجوی تأثیرگذار برتر در طاقچه خود کنید و ببینید که چه محتوایی آنها را توییت می کنند. کدام یک بیشترین تعامل را دارند?

جایزه اضافی: ابزارهای خودکار

ابزارهای زیادی وجود دارد که می تواند برای کمک به شما در ساخت و مدیریت توییتر زیر از آنها استفاده کند. من مقاله ای در این باره نوشتم و می توانید اطلاعات بیشتری در مورد ابزارهای مورد علاقه توییتر من در اینجا کسب کنید.

نتیجه

شما باید در توییتر باشید.

برای اطمینان از ایجاد موارد زیر ، باید طاقچه خود را شناسایی کنید.

موارد زیر را با دنبال کردن افرادی که از تأثیرگذار در طاقچه شما پیروی می کنند ، بسازید.

هنگام جذابیت حساب کاربری خود و سرعت بخشیدن به کارهای خود ، دنبال کنندگان توییتر را در نظر بگیرید.

برای افزایش پس از تبدیل ، نمایه ای ایجاد کنید که نشان دهنده طاقچه شما باشد.

محتوای مرتبط را سرگرم کننده ، آموزنده و ارزش افزوده قرار دهید. نقل قول های الهام بخش واقعاً در اینجا می توانند کمک کنند.

برای برنامه ریزی توییت از ابزارهایی استفاده کنید.

اگر این روند را دنبال کنید ، می تواند به شما کمک کند توییتر خود را در کمتر از 10 دقیقه در روز افزایش دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map