6 دلیل در نظر گرفتن یک انجمن بحث و گفتگو برای وب سایت شما

آیا به دنبال ایجاد ارتباط قوی تری با مخاطبان خود هستید؟ دریابید که چرا انجمن های بحث و گفتگو راه خود را به دنیای تجارت الکترونیک می رسانند.


چرا یک تالار گفتگو را برای وب سایت خود در نظر بگیرید

تعامل با مشتریان آنلاین برای تجارت الکترونیکی شما ضروری است. با تشکر از رسانه های اجتماعی ، هر چقدر یک برند بزرگ باشد ، شرکت ها می توانند با مشتریان خود در تعامل و گفتگو باشند. با این حال ، احساس می کنم سیستم عامل های رسانه های اجتماعی همچنین می توانند شلوغ باشند و مکانهایی را منحرف کنند ، که ممکن است باعث شود شما برای جلب توجه مشتریان خود رقابت کنید.

مشارکت مشتری همان اندازه خدمات مشتری اهمیت دارد. اعتماد را شکل می دهد & روابط طولانی مدت.

برای توییت کلیک کنید

اشتباه نکن رسانه های اجتماعی کانال خوبی برای تعامل با مشتریان و کارهایی است که شما نیز باید انجام دهید. اما در این مقاله می خواهم در موردش صحبت کنم تالارهای بحث و گفتگو (همچنین به عنوان تابلو نیز شناخته می شود) ، که ضمن اینکه در یک محیط نیمه اختصاصی کار می کنید ، می توانید با کاربران خود ارتباط برقرار کنید. و در حالی که کاربران ممکن است مارک های توییت ، نوک انگشت و یا برچسب گذاری به محتوای قلب خود را نشان دهند ، تعامل با مشتریان شما از طریق انجمن امکان مکالمه ای عمیق تر و تعاملی تر را فراهم می آورد – مکالمه ای که می تواند برای ایجاد روابط و اکتشاف بیشتر در ذهنیت مصرف کننده مورد استفاده قرار گیرد. و این فقط آغاز است.

انجمن گفتگوی بحث چیست?

یک تالار گفتگو در واقع نوعی چت آنلاین است که در آن افراد – در این حالت ، مشتریان شما – می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. آنها از نظر اتاق مکالمه متفاوت هستند ، زیرا همه شرکت کنندگان می توانند کل گفتگو را ببینند ، نه اینکه یک مکالمه خصوصی بین دو نفر باشد. این به افراد اجازه می دهد تا داخل و خارج شوند ، سؤالاتی را برای جامعه مطرح کنند و از سایر مشتریان در مورد محصولات مشاوره بگیرند.

یک بخش بحث و گفتگو می تواند چیزی شبیه به این باشد:

نمونه ای از یک صفحه بحث و گفتگونمونه ای از صفحه بحث و گفتگوی eBay که در آن کاربران eBay می توانند سوالات خود را ارسال کنند و جزئی از انجمن eBay باشند.

چرا اضافه کردن یک انجمن بحث و گفتگو?

در این مقاله 6 نقطه ای ، منافع بسیاری از انجمن های بحث و گفتگوی آنلاین و دلایلی که باید نصب آن در وب سایت خود را مد نظر داشته باشید را بیان خواهم کرد.

انجمن ها مشاوره واقعی ارائه می دهند & توصیه های افراد واقعی که به اندازه کافی به تجارت شما اهمیت می دهند.

برای توییت کلیک کنید

1. بگذارید مخاطبان شما تیم تحقیقاتی شما باشند

شما ممکن است بودجه یا منابعی برای استخدام یک تیم تحقیقاتی برای تحلیل مخاطبان هدف خود نداشته باشید. با این حال ، یادگیری و درک مخاطبان شما و اینکه چه چیزی در یک مارک جستجو می کنند ، در بازاریابی دیجیتال اهمیت و اهمیت بیشتری پیدا می کند.

من می فهمم که شما ممکن است وقت خود را برای صحبت مجزا با هر یک از کاربران خود نداشته باشید ، اما با اضافه کردن یک فروم به وب سایت خود ، کاربران شما این کار را برای شما انجام می دهند.

با راه اندازی یک انجمن تعاملی ، شما کاربران خود را تشویق می کنید تا به روشی طبیعی و صادقانه با یکدیگر صحبت کنند. این باعث می شود که بتوانید آنچه را که مخاطبان با صادقانه فکر می کنید را بخوانید ، بررسی کنید و پاسخ دهید, بدون اینکه بخواهم بپرسم.

مراقب باشید:

 • سن ، جنس و فرهنگ مصرف کننده متوسط ​​شما
 • چه چیزی بیشترین پاسخ را می دهد
 • چه زمانی کاربران شما فعال هستند
 • چه ارجاعات مربوط به فرهنگ پاپ در گفتگو ارائه می شود
 • نوع زبان مورد استفاده.

یک فروم بینش های ارزشمند و داده های بازاریابی در مورد مشتریان را در اختیار شما قرار می دهد.

حقیقت خنده دار: با اضافه کردن یک انجمن گفتگو ، مشارکت کاربران را افزایش داده و جامعه آنلاین خود را رشد خواهید داد. گوش دادن و تعامل با این انجمن نه تنها به شما کمک می کند بینش بی نظیری در مورد مخاطب مورد نظر خود داشته باشید بلکه به شما در ایجاد ترافیک بیشتر و کاربران جدید کمک می کند.

2. تقویت روابط

در حالی که بررسی ها برای آن دسته از محصولات و خدمات فروش ضروری است ، بررسی متوسط ​​همه چیز را در مورد مخاطبان شما مشخص نمی کند. به همان روشی که یک گفتار ممکن است آموزنده باشد ، اما فاقد صمیمیت یک مبادله باشد ، انسان وقتی مکالمه به هر دو طرف می رود واقعاً ارتباط برقرار می کند.

انجمن ها یک بستر تعاملی را ارائه می دهند که در آن محتوا می تواند خود به خود و غالباً صادقانه تر باشد. فقط نگاهی به میانگین رشته های نظرات YouTube بیندازید تا مشاهده شود که در حین تعامل کاربران ، اپرا احساسات در حال ریختن است. در حالی که بررسی ممکن است با ارزش باشد ، مکالمات آشکار هستند.

انجمن ها مکان بسیار خوبی برای گرد هم آوردن مشتریان و شروع به ایجاد حس جامعه است. به عنوان ناظر جامعه ، می توانید روابط و همچنین گفتگوهای مین را برای بینش و داده های مشتری تقویت کنید.

در اینجا یک مثال عالی از مبادله وجود دارد یکی از انجمن های Etsy, بحث در مورد ایده لوکس:

نمونه تقویت روابط از طریق یک انجمن بحث و گفتگو

3. چت کنید

وبلاگ ابزاری قدرتمند برای بازاریابی محتوا است و یادگیری نحوه شروع یک وبلاگ و نوشتن برای رسانه به طور موثر باید در دستور کار هر صاحب مشاغل آنلاین قرار داشته باشد. با این حال ، تقریباً مانند بررسی محصولات ، وبلاگ ها می توانند کمی یک طرفه باشند.

وقتی یک فروم را به مخاطبان خود معرفی می کنید ، نه تنها می توانید بنشینید و تماشا کنید که کاربرانتان با یکدیگر تعامل دارند ، بلکه می توانید در گفتگو نیز درگیر شوید. این امر به شما امکان می دهد تا تجارت خود را از داخل بچسبانید و مطمئن شوید که کاربران شما از خدمات شما راضی هستند.

کاربران قادر خواهند بود از شما سؤال کنید و حتی پیشنهادات خود را ارائه دهید ، در حالی که می توانید مکالمات را هدایت کنید ، بینش کسب کنید و یاد بگیرید که چگونه به مشتریان خود بهتر بفروشید.

همچنین ممکن است تعجب کنید از اینکه چه مواردی و چالش های کاربران خود را به پیش می کشید – آیا همه سؤالات آنها را پیش بینی کرده اید؟ آیا کسی که در جامعه محصول است از شما یا تیم فروش شما می تواند پاسخ بهتری یا “هک” داشته باشد?

4. از کیفیت بهتر اطمینان حاصل کنید

به همان اندازه که شما کوشا هستید ، گاهی اوقات همه چیز به راحتی ترک ها را می گیرند. ممکن است در تحویل ، خدمات مشتری یا کنترل کیفیت مشکلاتی از دست ندهید. در حالی که ممکن است افراد در بررسی های خود در مورد این مشکلات ننویسند ، ممکن است احتمالاً از طریق یک انجمن با همسالان خود به اشتراک بگذارند.

یک فضای دوستانه ، باز و مهمتر از همه محیط صادقانه در انجمن خود را تشویق کنید و مراقب هرگونه شکایت باشید. انجمن شما یک بستر عالی برای عذرخواهی ، تعامل و تصحیح هرگونه مسئله فراهم می کند.

اشاره کوتاه: شما باید قوانین اساسی جامعه را تنظیم کنید برای انجمن خود و اطمینان حاصل کنید که این مکان امن برای صحبت مردم است. مراقب هرزنامه ها ، ترول ها و مطالب غیرقابل تأمل باشید.

5- محتوای تولید شده توسط کاربر

در حالی که انجمن ها یک منبع باورنکردنی برای برقراری ارتباط با مخاطبان خود و ساده کردن فرایندهای سرویس دهی به مشتری شما هستند ، انجمن ها همچنین فرصتی برای خلاقیت کاربران شما هستند.

با توجه به این شانس ، مخاطب شما در واقع می تواند به شکل دادن مطالب ، استراتژی رسانه های اجتماعی یا محصولات واقعی شما کمک کند – صرفاً با تشویق به بیان خود در انجمن. برای کمک به این امر ، باید یک انجمن آنلاین در اطراف نام تجاری خود ایجاد کنید: محلی که کاربران شما از تعامل با آن لذت خواهند برد.

به Reddit فکر کنید.

اساسا, Reddit یک انجمن بزرگ است که موضوعات و گفتگوهای مختلفی را در بر می گیرد. کلیه مطالب تولید شده توسط کاربر ، خلاق و معمولاً بسیار خنده دار است.

با کاربران خود صحبت کنید ، یک نقطه شروع خوب به آنها بدهید ، و از بینش جمعیت استفاده کنید. شما به سرعت خواهید دید که چگونه اوضاع تشدید می شود و با حرکت حرکت می کند.

در اینجا مثالی از AskReddit آورده شده است:

مثال انجمن بحث درباره محتوای تولید شده توسط کاربر

6. از رابطه معامله گر و مشتری فراتر بروید

تاکنون ، ما فقط در مورد کارهایی که کاربران انجمن شما می توانند برای شما انجام دهند صحبت کرده ایم ، اما واقعاً ما باید در مورد آن باشیم آنچه می توانید برای آنها انجام دهید.

محتوای انجمن نه تنها شما را به دنیای مشتریان می رساند ، به شما کمک می کند تا مشکلات را از داخل و خارج برطرف کنید ، و به شما کمک می کند تا استراتژی بازاریابی خود را هدایت کنید ، بلکه فروم شما می تواند مکانی ایده آل برای شما باشد تا مشتریان بتوانند طرف انسانی برند شما را ببینند..

اشاره کوتاه: اصالت یکی از بهترین خصوصیاتی است که باعث جذب مشتری به یک برند می شود. هنگامی که مشتریان تجربیات خود را با شما به اشتراک می گذارند ، به شما می آموزند که چگونه محصولات ، خدمات و تجارت خود را بهتر کنید.

با اینكه به آنها می دانید شما كسی هستید و به چه چیزهایی اهمیت می دهید ، ارتباط واقعی با مشتریان خود برقرار كنید. در یک فضای تجاری که هزاران مارک برای جلب توجه ما وجود دارند ، ارزش بی ارزشی در آن وجود دارد صحبت کردن با کاربران خود و دست اول و ایجاد روابط.

یک موضوع “سوال و پاسخ” منظم را در نظر بگیرید ، به کاربران خود این امکان را می دهد تا درباره برند و افرادی که در پشت آن هستند اطلاعات بیشتری کسب کنند ، یا یک پست وبلاگ شخصی تری به اشتراک بگذارید و کاربران خود را به بحث در مورد محتوا از طریق انجمن دعوت کنید..

نحوه اضافه کردن یک انجمن به وب سایت شما

اکنون که می دانید چرا یک فروم چنین سرمایه ای قدرتمند برای تجارت شما است ، ممکن است بخواهید کار اضافه کردن یکی به وب سایت خود را شروع کنید. HostGator یک آموزش تصویری عالی در مورد چگونگی انجام این کار با استفاده از آن ارائه می دهد phpBB, یک نرم افزار انجمن آزاد و منبع باز. توصیه می کنم انجمن جدید خود را در زیر دامنه وب سایت خود نصب کنید و آنرا چیزی مانند “forum.mywebsite.com” بنامید. با استفاده از هر نصاب خودکار که میزبان وب شما در اختیار شما قرار می دهد باید سریع و آسان نصب انجمن در وب سایت شما باشد.

نتیجه

همانطور که بحث کردم ، تالار گفتگو به ما این فرصت نادر را می دهد تا تعامل دو طرفه با مشتریان داشته باشیم. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و به کاربران خود اجازه دهید تا شما را بشناسند. از این گذشته ، داشتن وفاداری به یک شخص بسیار ساده تر از یک شرکت بی چهره است.

وقتی صحبت از موفقیت آمیز در بازاریابی دیجیتال می شود ، بدست آوردن بینش در مورد مخاطبان خود همیشه ایده خوبی است. اضافه کردن یک انجمن بحث و گفتگو به وب سایت شما بهترین راه برای آشنایی با مشتریان خود ، صحبت کردن با آنها دست اول و اطمینان از مطابقت سرویس مشتری شماست..

اما به یاد داشته باشید ، برخلاف بررسی ها ، انجمن ها به هر دو روش کار می کنند ، بنابراین حاضر باشید در سطح شخصی با کاربران خود به اشتراک بگذارید ، بحث کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید. یک محیط صادقانه در انجمن های خود ایجاد کنید که مشتریان شما بتوانند با آنها ارتباط برقرار کنند و روابط تجاری و تجاری با کاربر شما رشد خواهد کرد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map