6 ابزار مفید فیس بوک برای بازاریابی رسانه های اجتماعی خود

6 ابزار برتر بازاریابی دیجیتال مورد علاقه من را برای فیس بوک و نحوه استفاده از آنها برای بهبود تجربه بازاریابی Facebook خود کشف کنید.

ابزارهای مفید فیس بوک برای بازاریابی رسانه های اجتماعی

رقابت. این کلمه کلیدی دوران بازاریابی امروز است ، و این همان چیزی است که همه درگیر آن هستند. کانال های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام ، لینکدین ، ​​خوب ، آنها به سادگی محیط هستند. آنها زمین مشترکی هستند که مصرف کنندگان و ارائه دهندگان (مشاغل) در آن ملاقات می کنند ، جایی که تقاضا با عرضه تأمین می شود.

هر کسب و کار قابل احترام ملی یا بین المللی اکنون حداقل در شبکه های اجتماعی فعالیت می کند ، زیرا واقعاً بدون بازاریابی رسانه های اجتماعی ، یک شرکت احتمالاً امروزه مشکوک به نظر می رسد.

فیس بوک مطمئنا ماهی غول پیکر در دریای کانال های اجتماعی است. پلتفرم های بی شماری در رسانه های اجتماعی وجود دارند که در حال حاضر در وب فعال هستند – هرکدام در تلاش برای دستیابی به اهداف خاص هستند ، اما هیچ یک از آنها با مکان اجتماعی که انقلابی در روندهای آنلاین و بازارهای آنلاین ایجاد کرده است قابل مقایسه نیست..

چگونه می توانید در بازاریابی فیس بوک عالی باشید?

خوب ، بهبود عملکرد بازاریابی فیس بوک شما به عوامل بیشتری از آنچه تصور می کنید متکی است. خوشبختانه ، در حال حاضر ، اگر می خواهید به دنبال آن باشید ، می توانید “کمک” زیادی پیدا کنید.

کمکی که در موردش صحبت می کنم در قالب ابزارهای دیجیتالی برای بهبود تجربه بازاریابی شما در فیس بوک است. این ابزارها را به عنوان دوستان مفید یا منابع ضروری در نظر بگیرید که امکان مدیریت بهتر و گسترش تبلیغات را فراهم می آورند.

مزایای ابزار بازاریابی دیجیتال برای تبلیغ فیس بوک

چرا بیشتر بازاریابان موفق ، شرکت های کوچک و متوسط ​​و سازمان های شرکتی از ابزارهای بازاریابی رسانه های اجتماعی استفاده می کنند؟ از آنجا که آنها یک هدف نهایی بسیار خاص دارند ، و آن این است که کیفیت کمپین بازاریابی شما را ارتقا می بخشد و بنابراین به شما و تیمتان کمک می کند تا نتایج بهتری کسب کنید.

هر ابزاری یک مشکل خاص را حل می کند. هنگامی که صحبت از بازاریابی فیس بوک است ، “مشکلات” و چالش های زیادی در این راه وجود دارد.

برای توییت کلیک کنید

در اینجا برخی از مزایای ادغام ابزارهای دیجیتالی در استراتژی های بازاریابی فیس بوک شما آورده شده است:

 • آنها به حفظ و بهبود آگاهی و شهرت برند شما کمک می کنند.
 • آنها در مدیریت تبلیغات تبلیغات فیس بوک شما (ارائه راه حل های بهبود یافته ، ایده ها و ویژگی های صرفه جویی در وقت) کمک می کنند
 • آنها در مدیریت و بهبود روابط مشتری کمک می کنند.
 • آنها در ردیابی رویدادها ، درگیری و هدایت کمک می کنند – این منجر به افزایش مسئولیت پذیری اجتماعی می شود.
 • آنها به دلیل ردیابی مؤثر ، درک شما را از مخاطب هدف بهبود می بخشند.

اینها تنها برخی از مزایای استفاده از ابزارهای رسانه های اجتماعی است که برای بازاریابی فیس بوک مورد استفاده قرار می گیرد ، اما در این راه اطلاعات بیشتری خواهید یافت.

6 ابزار دیجیتال برتر برای بازاریابی فیس بوک

اگر قانع و آماده عمل باشید ، ما با ارائه 6 بررسی جامع از بهترین ابزارهای بازاریابی فیس بوک در آنجا ، این کار را برای شما آسانتر می کنیم. زمان آزمایش هر یک را بگذرانید و ببینید که آیا ارزش سرمایه گذاری و طولانی مدت نگه داشتن آنها را دارند. بیا شروع کنیم.

1. AdEspresso

عکس AdEspresso

AdEspresso ابزاری است که برای بهبود تبلیغات تبلیغاتی پرداخت شده خود در فیس بوک ، اینستاگرام و Google طراحی شده است. به طور خاص ، این یکی از مؤثرترین نرم افزاری است که به شما کمک می کند تبلیغات تبلیغاتی خود را در Facebook ایجاد کنید ، مدیریت کنید و آنالیز کنید. این همچنین گزینه ای مؤثر برای همکاری با مشتریان و مشتریان شما از طریق Facebook و یک بستر باورنکردنی است که آموزش تبلیغات فیس بوک را ارائه می دهد.

با استفاده از آن ، می توانید ایجاد کنید ، راه اندازی و بهینه سازی تبلیغات Facebook را از ابتدا بیاموزید ، حتی اگر قبلاً این کار را نکرده اید.

این ابزار ارائه دهنده راه حل های متنوع برای چندین مشتری بالقوه است. آژانس ها ، مشاغل تجارت الکترونیک ، مشاغل کوچک و متوسط ​​و تبلیغ کنندگان مجرد همه می توانند از ویژگی های این ابزار بهره مند شوند ، با پرداخت قیمت عادلانه فقط برای خدمات ضروری.

AdEspresso از ویژگی های “آکادمی” برخوردار است ، که از ده ها راهنمای مفید در بازاریابی فیس بوک تشکیل شده است که می توانند تازه کارها را به متخصصان تبدیل کنند. آنها راهنمایی هایی برای ایجاد ، بهینه سازی و ردیابی تبلیغات فیس بوک ارائه می دهند ، آنها یک آموزش تبلیغاتی Google Adwords ، یک آموزش بازاریابی در اینستاگرام و موارد دیگر را ارائه می دهند.

آنها مطالب آموزشی خود را در راهنماها ، کتابهای الکترونیکی ، Webinar ها و مقالات وبلاگ متنوع می کنند. هر قسمت از اطلاعات رایگان است.

سرانجام ، AdEspresso یک آزمایش 14 روزه برای همه ویژگی ها (از جمله مورد برای سایت های تجارت الکترونیکی و آژانس های شرکتی) ارائه می دهد. بنابراین ، می توانید خود را از سودمندی این ابزار متقاعد کنید بدون اینکه در ابتدا سرمایه گذاری کنید ، صرف نظر از اندازه و هدف تجاری خود ،.

2. Hootsuite

تصویر Hootsuite

هوتسوایت یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی رسانه های اجتماعی است که می تواند ساده و در عین حال مدیریت بازاریابی فیس بوک شما را تشدید کند. Hootsuite بسیار پرطرفدار است زیرا تقریباً هر راه حلی را برای ارائه راه حل های مدیریتی فوق العاده مفید برای هر بازاریاب رسانه های اجتماعی ، مشاغل کوچک و یا آژانس هایی که به دنبال خدمات خود هستند ارائه می دهد..

قبل از جزئیات ویژگی های این ابزار ، شایان ذکر است که Hootsuite یکی از شرکت های معتبر در بین بازیکنان Fortune 1000 است. ویژگی های این ابزارها توسط مشاغل چند میلیون دلاری مانند VISA ، Monster ، Airbnb و بسیاری موارد دیگر پذیرفته شده است. این به ما چه می گوید؟ خوب ، اگر موفق ترین مارک ها به آن اعتماد کنند ، پس باید ارزش همه آنها را بدانیم!

Hootsuite دارای ویژگی های زیادی است که می تواند تقریباً به نیازهای هر بازاریاب خدمت کند:

این ابزار به شما امکان می دهد چندین شبکه اجتماعی را در یک مکان واحد مدیریت کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم ، از یک داشبورد ساده و مرتب استقبال خواهید شد که به شما امکان می دهد حساب های Facebook ، Pinterest ، Twitter ، Instagram ، YouTube ، Google+ و WordPress خود را به آن متصل کنید. هنگامی که آنها را به هم وصل کردید ، مدیریت آنها به یک تکه کیک تبدیل می شود.

Hootsuite به شما امکان می دهد

 • محتوای جدید ایجاد کنید,
 • برنامه های ارسال شده در یک تقویم
 • به ذکر نام تجاری خود پاسخ دهید
 • محتوای با کیفیتی را که قابل درمان است کشف کنید
 • داغترین مباحث را در کانال های اجتماعی کشف و نظارت کنید

در اصل ، این ابزار شگفت انگیز بازاریابی اجتماعی به شما امکان می دهد هر کاری را که می خواهید در کانال اجتماعی عادی خود از یک مکان واحد انجام دهید انجام دهید ، و ده ها ویژگی و مزیت مفید را اضافه می کند که باعث بهبود کیفیت کمپین های شما می شود..

در رابطه با فیس بوک ، Hootsuite به شما امکان می دهد تا به راحتی محتوای تصویری مانند فیلم های فیس بوک ، فیلم های زنده فیس بوک ، تصاویر ، گرافیک و غیره را به راحتی بارگذاری کنید (یا برنامه ریزی کنید). با اعمال محتوای بصری ، به احتمال زیاد تعامل صفحه خود را بهبود می بخشید.

اگر صاحب تیمی از متخصصین هستید که در انجام وظایف بازاریابی رسانه های اجتماعی و همچنین با آنها به شما کمک می کنند خدمات چاپی, می توانید صفحات بیشتر فیس بوک (و سایر صفحات شبکه های اجتماعی) را در یک مکان وصل کنید. این به هر شرکتی کمک می کند تا اطلاعات حساس خود را برای هر کسی که به آن نیاز داشته باشد امن و آماده نگه دارد.

3. جوانه زدن اجتماعی

عکس SproutSocial

SproutSocial یکی دیگر از ابزارهای مؤثر بازاریابی در رسانه های اجتماعی است که نوید تسریع در روند کار را برای شما فراهم می کند ، تا بتوانید وظایف خود را به طور خودکار انجام دهید و به تجزیه و تحلیل جامع برای صفحات فیس بوک خود (و نه تنها) بپردازید. مانند Hootsuite ، Sprout Social شبکه های رسانه های اجتماعی بیشتری را در یک مکان ادغام می کند و یک رابط کاربری ساده را برای شما ارائه می دهد که ویژگی های عالی را وعده می دهد.

اول از همه ، می بینیم که این شرکت راه حل های مختلفی را برای انواع مختلف مشاغل ارائه می دهد. سه برنامه بزرگ (تصدی ، آژانس ، مشاغل کوچک) و چهار نیاز تعریف شده (مدیریت اجتماعی ، بازاریابی اجتماعی ، مراقبت از مشتری ، مشاوره کارمندان) وجود دارد..

همانطور که مشاهده می کنید ، می توانید کمپین های اجتماعی خود را فقط در یک شبکه اجتماعی در اولویت قرار دهید زیرا این ابزار با توییتر ، فیس بوک ، اینستاگرام ، LinkedIn و Google ادغام می شود.+.

پلت فرم Sprout برای چهار نیاز اساسی در بازاریابی اجتماعی طراحی شده است:

 • Analytics (یک گزینه تحلیلی با طراحی زیبا و بسیار مفید)
 • نامزدی (این ویژگی های عالی برای کمک به شما در نظارت بر مشارکت صفحه خود دارد)
 • انتشار (برنامه ریزی پست ساده) & مدیریت تبلیغات تبلیغاتی)
 • گوش دادن (کشف روند & از آنها در مبارزات انتخاباتی خود استفاده کنید)

تنها نقطه ضعف این است که قیمت گذاری کاملاً تند است:

 • طرح حق بیمه (کوچکترین آن) با قیمت 99 دلار در ماه انجام می شود
 • طرح شرکتی (توصیه می شود) ماهانه 149 دلار قیمت گذاری می شود
 • طرح Enterprise (برای مشاغل بزرگ) 249 دلار در ماه قیمت گذاری شده است

با این حال ، قبل از تصمیم گیری ، می توانید از 30 روز آزمایشی رایگان آنها لذت ببرید و خودتان بدانید که چگونه این پلتفرم مناسب برای فعالیتهای بازاریابی فیس بوک شما است.

4. لایانالانزر

لایزالانزر ابزاری ویژه است که فقط با صفحات فیس بوک سروکار دارد. با استفاده از این ابزار ، می توانید مشخصات هر صفحه فیس بوک مورد نظر خود ، از جمله مال شما را ردیابی و تجزیه و تحلیل کنید. مانند “مشاور” عمل می کند که قول ارائه پیشنهادات بزرگی را می دهد که منظور از بهینه سازی و افزایش عملکرد هر صفحه موجود در فیس بوک است.

می توانید از Likeanalyzer برای انجام یک “بررسی بهداشتی” از صفحه Facebook خود استفاده کنید ، بنابراین می توانید بینش های مفید و مفیدی را درباره PRO و CON های صفحه خود جمع کنید..

بررسی کلی نظرات Likeanalyzer

این تصویر ، کلیات نظرات منتسب به صفحه تصادفی من انتخاب شده را نشان می دهد. “مقولات” بیشتری وجود دارد که تحت پوشش قرار می گیرند ، و هر کدام یک امتیاز دارند. امتیاز توسط یک سیستم امتیاز دهی ویژه که توسط عوامل بیشتر تعیین می شود ، تعیین می شود.

مثال صفحه اول Likeanalyzer

به عنوان مثال ، بخش های مقدماتی دلایلی را نشان می دهند که عناصر صفحه اول شما مفید یا مضر هستند.

بخش های دیگر حاوی گزارش هایی هستند که ارزیابی پاسخگویی صفحه ، اطلاعات صفحه ، زمان بندی و انواع ارسال صفحه را نتیجه می گیرند.

این معیارهای مفید مانند “رشد” ، لایک ، “میزان نامزدی” و “مردم-صحبت کردن-درباره این” (PTA) را نشان می دهد. وقتی آمار شما خوب به نظر می رسد ، می توانید در کنار آنها علامت سبز ببنید. هنگامی که آنها فقیر باشند ، یک علامت قرمز و برخی از پیشنهادات همراه در مورد چگونگی بهبود صفحه خود دریافت خواهید کرد.

چگونه می توانید از این ابزار به شیوه ای مؤثر استفاده کنید?

اول از همه ، صفحه خود را بازرسی کنید و هر پیشنهادی را که ممکن است دریافت کنید ، دنبال کنید. ثانیا ، شما باید از آن برای اهداف تحلیل رقابتی استفاده کنید. می توانید صفحات فیس بوک رقبا را به راحتی (و آزادانه) شناسایی کنید و بفهمید که در آن اشتباه است. همچنین می توانید الگویی را که سخت ترین رقبای شما را موفق کرده اند ، شناسایی کنید.

به طور مکرر از Likeanalyzer استفاده کنید و به زودی خواهید فهمید که چه کارهایی انجام می شود و چه کارهایی در بهبود عملکرد هر صفحه فیس بوک انجام نمی شود. همچنین ، از مزایای دانستن آنچه می توانید اضافه کنید و حذف کنید ، برای غلبه بر رقبای خود و تبدیل شدن به صفحه شماره 1 فیس بوک در طاقچه خود باشید..

5- بوم

تصویر بوم

چه کسی نمی داند بوم? احتمالاً در مورد آن شنیده اید اما هرگز به دنبال جستجوی بیشتر زحمت نکشید. خوب ، Canva ابزاری اساسی برای هر بازاریاب یا صاحب مشاغل فیس بوک است. این ابزار یک راه حل جهانی برای جمع آوری ، ایجاد یا ویرایش محتوای تصویری هم در وب سایت و هم در صفحه فیس بوک شما است.

کاربران رسانه های اجتماعی طی سالها علاقه زیادی به محتوای تصویری نشان داده اند. به همین دلیل است که پلتفرم های اصلی مانند Facebook ، Instagram و YouTube شروع به اولویت بندی فیلم های زنده و بهبود دید و ویژگی های آنها کرده اند..

Canva مملو از ویژگی های شگفت انگیزی است که هر بازاریاب یا صاحب مشاغل فیس بوک می تواند از آن برای ارتقاء کیفیت محتوای خود استفاده کند. در اصل ، Canva سه دسته از ویژگی های بزرگ را ارائه می دهد:

 • انواع سند – این شامل انواع مختلفی از سند می شود – می توانید همه آنها را ایجاد ، ویرایش و بهینه سازی کنید)
 • ویرایش عکس – محبوبیت Canva به شدت تحت تأثیر ویژگی های Editing Photo است ، که مهم نیست از ویژگی های طراحی وی برای هر شخصی استفاده کنند..
 • نمودارها – گرافیک شکل جدیدی از محتوا است که طی چند سال گذشته واقعاً در کانالهای اجتماعی مورد استقبال قرار می گیرد.

بهترین بخش این است که بسیاری از چیدمان ها و ویژگی های Canva می توانند با سهولت در صفحه فیس بوک شما ادغام شوند.

با استفاده از Canva می توانید کاورهای حرفه ای Facebook را طراحی کنید ، پست های جدید (متن + تصویر) را برای مخاطبان خود ایجاد کنید ، جلد و نمایش برنامه Facebook خود را طراحی کنید و موارد دیگر. آنها فیلترهای خیره کننده ای را ارائه می دهند که ویرایش عکس را به یک کار جالب تبدیل می کند ، به شما این امکان را می دهد که قلم ها ، پس زمینه ، شکل ها و رنگ تصاویر و متون خود را تغییر دهید و همه را از طریق یک فرآیند ساده انجام دهید..

اگر نمی توانید یا نمی خواهید با طراحی محتوای خود سروکار داشته باشید ، می توانید به ویژگی های بازار Canva دسترسی پیدا کنید و برای تلاش های خود در زمینه بازاریابی رسانه های اجتماعی ، قالب ها ، عکس ها و نمادها را خریداری کنید. همانطور که در تصویر قبلی مشاهده می کنید ، ده ها مقاله وجود دارد که می توانند فوراً از سایر طراحان خریداری شوند.

6. Wishpond

تصویر صفحه Wishpond

Wishpond ابزاری فوق العاده مفید برای بازاریابی رسانه های اجتماعی است که “برای رشد کسب و کار شما ساخته شده است”. در اصل ، Wishpond ابزاری برای بازاریابی است که به دلیل ویژگی های متنوع آن ، به زیبایی با مبارزات بازاریابی فیس بوک شما ادغام می شود.

Wishpond در ابتدا به عنوان یک نرم افزار مسابقه رسانه های اجتماعی طراحی شده بود (هنوز هم وجود دارد) ، با این حال با اجازه دادن به بازاریاب ها سودمندی خود را گسترش داده است:

 • صفحات فرود زیبا را توسعه دهید
 • فرم های آنلاین را از ابتدا ایجاد کنید
 • اتوماسیون بازاریابی را ایجاد و سازماندهی کنید
 • دنباله های بازاریابی پست الکترونیکی را توسعه داده و حفظ کنید
 • پایگاه داده های پایه را ایجاد و نگه دارید

آنچه که من به آن اشاره نکردم ویژگی شماره 1 ، مسابقات است & جنبه تبلیغات از خدمات آنها. Wishpond به شما ارائه می دهد قالب های حرفه ای طراحی شده برای 9 نوع مختلف از مبارزات Facebook. در اینجا چندین نوع مسابقه وجود دارد که می توانند در صفحه فیس بوک شما راه اندازی شوند:

 • جاروها
 • مسابقه ورود جایزه (جایزه های اضافی را به افرادی که بیشترین محتوای شما را دارند) اهدا کنید
 • مسابقات عکس (جمع آوری کنید & پاداش دادن محتوای تولید شده توسط کاربر)
 • رأی دادن به مسابقات (کمک به درگیری و رسیدن به رانندگی)
 • مسابقات ارجاع (می توانید میزبان مسابقات باشید که به افراد امکان می دهد دوستان خود را برای دریافت جایزه به آنها مراجعه کنند)
 • مسابقات زیرنویس ها (طرفداران خود را ترغیب کنید برای دریافت پاداش های بالقوه عکس را به عکس بزنند)
 • مسابقات ویدیویی (پیروان خود را ترغیب کنید تا محتوای ویدیویی را با شما به اشتراک بگذارند)
 • مسابقات کوپن (طرح کوپن کلاسیک که منجر به تعامل بیشتر و افزایش منجر شود)

در رابطه با برنامه قیمت گذاری ، فرض می کنم که طرح اصلی (49 دلار) برای تمام ویژگیهای مفیدی که ارائه می دهد قیمت مناسب است. اگر کسب و کار شما نیاز به برگزاری مسابقات به طور منظم دارد ، به شما توصیه می کنم به برنامه پیشنهادی “همه چیز شما نیاز دارید” بروید ، که به شما امکان می دهد به طور مداوم A / B محتوای خود را آزمایش کنید ، کد Javascript را اعمال کنید ، حساب های کاربری نامحدود را نگه دارید و بیشتر مهمتر از همه ، حمایت از حداکثر 2500 هدایت در هر ماه.

غذای آماده

چه صاحب مشاغل کوچک ، چه مدیرعامل شرکت و چه بازاریاب آنلاین باشید ، باید سودمندی و مزایای واقعی ابزارهای بازاریابی دیجیتال امروز را تصدیق کنید. هر ابزاری یک مشکل خاص را حل می کند. هنگامی که صحبت از بازاریابی فیس بوک است ، “مشکلات” و چالش های زیادی در این راه وجود دارد.

علاوه بر این ، سرمایه گذاری توجه و بودجه شما در ابزارهای اتوماسیون فیس بوک واقعاً یک تجارت جذاب است. شما اساساً پول خود را یک بار (یا هر ماه / سال) سرمایه گذاری می کنید ، و برای کل دوره مزایای زمانی خود را بدست می آورید. زمان صرفه جویی در استفاده از برنامه ها قطعاً ROI بهتری را به همراه خواهد داشت ، زیرا برای رسیدن به اهداف مختلف از زمان بیشتری استفاده خواهید کرد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me