6 راه اثبات شده برای تقویت درآمد خود به عنوان نویسنده مستقل

کنجکاو که چگونه نویسندگان پردرآمد درآمد خود را کسب می کنند؟ بیاموزید که چگونه با این 6 استراتژی که نویسندگان موفق برای رشد حرفه ای خود استفاده می کنند ، به صورت آنلاین نوشتن درآمد کسب کنید.


نوشتن آنلاین درآمد کسب درآمد کنید

صدای مهیج زنگ خطر شما را از رویاهای صلح آمیز دور می کند. بازوی خود را می چرخانید و برای بار سوم به دکمه چرت زدن ضربه می زنید. با یک ناله طولانی و دردناک متوجه میشوید که آخر زمان آن است که از خواب بلند شوید. حداقل جمعه است ، خودتان را اطمینان می دهید. آخر هفته امروز آخر هفته شما را برای نجات عقل خود می گذرانید. این البته ، تا زمانی که خستگی ناپذیری و تندخویی همه روز دوشنبه ادامه یابد.

شما یک بار آرزو داشتید که به تنهایی زندگی کنید و از آزادی آرزو شده بودن “جنگجوی لپ تاپ” لذت ببرید. اما چه اتفاقی برای آن اهداف افتاد؟ چه چیزی شما را از دنبال کردن سبک زندگی عشایری یک نویسنده مستقل بازمی دارد؟ شاید صدای مزخرف در ذهن شما را متقاعد کند که نوشتن آزاد هرگز نمی تواند به یک حرفه پایدار تبدیل شود. بنابراین به جای آن ، آسایش و ایمنی شغلی شرکتی را انتخاب کردید ، تصمیمی که هر روز صبح شما را به خطر می اندازد زنگ خطر شما خاموش می شود.

در اینجا آنچه شما را شگفت زده می کند این است: نوشتن آزاد نه تنها می تواند یک تلاش پرسود باشد. این به طور بالقوه می تواند درآمد بسیار بیشتری از آنچه که هر شغل 9-5 می تواند امیدوار باشد برای تأمین آن داشته باشد ، کسب کند. با تمرکز ، پشتکار و یک استراتژی روشن ، زندگی یک نویسنده فراوان مطمئناً امکان پذیر است. این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه انجام شده است.

6 راه برای کسب درآمد بیشتر به عنوان نویسنده مستقل

به عنوان نویسنده می توانید پول زیادی در اختیار داشته باشید. چه تمرکز بر روی آن به عنوان یک شلوغ جانبی و چه با هدف گذراندن تمام وقت ، در اینجا شش استراتژی اساسی وجود دارد که می تواند به شما در فرماندهی نرخ های بالاتر و تأمین کار بیشتر به عنوان یک نویسنده حرفه ای برای استخدام کمک کند..

1. مهارت های نوشتاری خود را توسعه دهید

اولین گام برای تبدیل شدن به یک نویسنده مستقل و پردرآمد با توسعه مهارت ها و مهارت لازم برای به دست آوردن نتایج به مشتریان خود.

مطمئن نیستید که روی چه مهارتهایی باید تمرکز کنید؟ با احساسات خود شروع کنید. روزهای خود را در حال گذراندن تحقیق می دانید؟ شما چه کسی متخصص هستید و آیا می توانید به راحتی این دانش را با مخاطبان به اشتراک بگذارید?

اگر عاشق چیزهایی هستید که درباره آن می نویسید ، تبدیل شدن به یک شخصیت اقتدار بسیار ساده تر است. این البته به شما کمک می کند تا کار بهتری داشته باشید ، اما این تنها نیمی از معادله است. برای تعالی بخشیدن به عنوان یک کلمه کلمه درآمدزایی ، اشتیاق انتخابی شما باید این دو مورد را نیز برآورده کند:

  1. نوشتن شما به یک نیاز بازار پاسخ می دهد. آیا خللی وجود دارد که دانش و صدای شما بتواند آن را پر کند؟ آیا افراد به اندازه کافی برای راه حلها یا مشاوره هایی که در حال حاضر گنگ مانده اند ، دست و پنجه نرم می کنند?
  2. نوشتار شما ارزش ارائه می دهد. وقتی نیاز به بازار را تعیین کردید ، آیا نوشتاری که ارائه می دهید راه حلی ارائه می دهد که مردم مایل به پرداخت پول برای آن هستند?

به عبارت ساده: حلقه مفقودالاثر برای مشکلی باشید که به اندازه کافی دردناک باشد تا مردم بتوانند پول خود را برای حل کردن حل کنند.

خاص دریافت کنید

هیچ کس به عنوان ژنرالیست به طلا اعتصاب نمی کند – ثروت ها در طاقچه ها هستند. تصمیم گیری برای نویسندگی ساده “ایده” بسیار مبهم است. درعوض ، به این فکر کنید که چه نوع نویسنده ای می خواهید باشید و صنعتی که در درجه اول به شما خدمت می کنید.

اگر قبلاً تجربه نوشتن داشته باشید قطعاً یک مزیت محسوب می شود ، در نظر بگیرید که چگونه می توانید استعدادهای خود را به روشی اعمال کنید که مشتریان به عنوان یک سرمایه گذاری ارزشمند از آن دیدن کنند. نثر فصیح و واژگان چشمگیر ممکن است شما را به یک رمان نویس بهتر تبدیل کند ، اما اگر ترجمه آنها به یک مطلق ترجمه نشود ، معنی آنها نیست: سود.

شرکتها برای نویسندگانی که می توانند فروش بیاورند ، دلار بالایی پرداخت می کنند. به عنوان مثال ، نویسندگان کپی متمرکز بر تبدیل ، به مشاغل کمک می کنند تا ارزش خود را به مصرف کنندگان ترجمه کنند و این اقدام را تشویق می کنند (یعنی خرید). تصور کنید که اگر شما متخصص در طاقچه آنها هستید ، برای این مشتری ها چقدر ارزشمند خواهید بود ، می دانید که چگونه با مخاطبان خود صحبت کنید ، و می توانید با جملات دقیق تنظیم شده ترغیب کننده بنویسید.

گرفتن کلید: اگر بتوانید در یک زمینه خاص و با یک مشکل اساسی روی آنچه که دوست دارید متمرکز شوید ، ارائه خدمتی را انجام دهید که مردم برای آن پول بپردازند – در این صورت شما به عنوان یک نویسنده مستقل یک حرفه بسیار مثمر ثمر خواهید داشت..

2. ساخت نمونه کارها خود را

این یک حرف است که صحبت کنید ، این واقعاً قدم زدن است. قبل از انتظار انتظار فرماندهی با نرخ های بالا ، ابتدا باید خود را به عنوان یک نویسنده ماهر اثبات کنید. تنها راه مطمئن برای انجام این کار این است که اجازه دهید کار شما برای خودش صحبت کند.

ساختن یک پرتفوی چشمگیر یکی از مهمترین موانع برای غلبه بر نویسندگان آغازین است. در حالی که هنگام شروع کار کمی جالب است – برای اینکه بتوانید کار خود را انجام دهید ابتدا باید کار را انجام داده باشید – این بدان معنی نیست که شما نمی توانید از این سوراخ راههای خلاقانه پیدا کنید.

نمونه های مجانی

اگر می خواهید فرصت پیدا کنید ، شاید زمان آن رسیده است که خودتان آن را ایجاد کنید. آیا برای نوشتن مقاله در مورد امور مالی شخصی خارش دار هستید؟ منتظر نباشید کسی شما را استخدام کند تا این کار را انجام دهد. یک نمونه را بنویسید و آن را به صورت خود منتشر کنید. به امید اینکه نویسنده فروش تقاضا باشید؟ مانند اکثر مهارت ها ، فقط از طریق تمرین می توانید به سطح حرفه ای برسید. جمع کردن نمونه کارها اولیه خود با کارهای تولید شده خود راهی عالی برای اثبات به دیگران – و از همه مهمتر خودتان – است که شما چیزهای خوبی برای نوشتن رقابتی پیدا کرده اید.

راه دیگر برای دستیابی به تمرین این است که خدمات خود را به صورت رایگان به مشتری ارائه دهید. اگرچه توصیه نمی شود که از قبل از اولین یا دومین کار خود استفاده کنید ، مزایای زیادی برای این رویکرد وجود دارد: شما همزمان با به دست آوردن قرار گرفتن در معرض تجربه قرار می گیرید ، و “اجرای آزمایشی” اولیه شما با مشتری ممکن است منجر به پرداخت طولانی مدت شود. اگر آنها از نتیجه راضی هستند کار کنید. فقط مراقب باشید که با ماندن در یک ترتیب بدون پرداخت بیش از حد لازم ، ارزش خود را کم نمی کنید.

ارجاع & توصیفات

قطعه پایانی نمونه کارها حذفی بخش توصیفی شماست. بررسی ها و ارجاعات Rave پول نهایی است؛ اگر می توانید نشان دهید که کالای خود را برای دیگران تحویل داده اید ، کار بعدی شما برای رسیدن به زمین بسیار آسان تر خواهد بود. یک سبد براق و رزومه بلند بسیار خوب است ، اما همه مشتری های آینده نگر واقعاً به آن اهمیت می دهند نتایج. ثابت کنید که می توانید آنها را دریافت کنید ، و هرگز رامن را دیگر دیگر برای شام نخواهید خورد.

3. وبلاگ مهمان برای سایتهای با مشخصات بالا

از طریق وبلاگ نویسی میهمان به صورت آنلاین درآمد کسب کنید

وبلاگ نویسی مهمان یکی دیگر از راههای عالی برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض ، اضافه کردن به سبد خرید خود و ایجاد مخاطب است. بعضی اوقات سایتهای با مشخصات بالا که برای آنها می نویسید حتی جبران خسارت ناچیزی را نیز برای شما ایجاد می کنند – البته این به طور معمول می تواند 100 دلار باشد. با توجه به زمان و انرژی لازم برای تولید یک قطعه با کیفیت بالا ، ضمن رعایت دستورالعمل های دقیق تحریریه نشریات ، ممکن است خود را به سرعت از تهیه پول جدی از طریق وبلاگ نویسی مهمان ناامید کنید.

بسیار مخالفانه ، بسیاری از نویسندگان از انتشار مطالب خود در سایت های پرمحتوا درآمد زیادی می گیرند ، اما اغلب آنها از طرف سایت ها سکه ای دریافت نمی کنند. پس چگونه می توانند پول خود را بدست آورند؟ آیا این نویسندگان به نوعی سیستم را تقلب می کنند؟ البته که نه! آنها از چیزی به نام backlinks درآمد کسب می کنند.

بک لینک

SEO سیر طلای دوره مدرن است. رتبه بالا در الگوریتم های موتور جستجو معمولاً هدف اصلی هر وب سایت سودآور است — و لینک دهنده یکی از موارد زیر است 3 عامل برتر Google برای این رتبه بندی ها استفاده می کند. به همین دلیل است که بسیاری از مشاغل مایل به پرداخت حق بیمه بالقوه به نویسندگان هستند تا بتوانند بک لینک بسازند تا اینکه مستقیماً برای آنها پست وبلاگ بنویسند..

بک لینک وقتی است که یک وب سایت به مقاله مربوطه اشاره می کند که در یک سایت دیگر وجود دارد. هرچه قدرت وب سایت بالاتر باشد ، افزایش وب سایت مرتبط با سئو بیشتر می شود. بنابراین اگر یک متخصص متخصص فروش به دنبال افزایش ترافیک وب به وب سایت تمرین خود است ، یک پیوند مستقیم برای او از مقاله ای در مورد نیویورک تایمز در مورد کایروپراکتورها مانند هدیه ای است که از بهشت ​​ارسال می شود. چنین مسابقه غم انگیز مانند آن شاید کمی خیالی باشد؛ در واقعیت ، برای نویسنده و تجارت شغل و قاطعیتی خواهد داشت تا بتوانند با شرایط متقابل ارتباط برقرار کنند.

برای نویسندگان ، پیدا کردن مشاغل مناسب که به بک لینک احتیاج دارند می تواند یک فرایند وقت گیر باشد ، که اغلب شامل روزهای دسترسی مستقیم و ایمیل های سرد است. در حالی که این یک رویکرد برای پیشبرد است ، همچنین روشی بسیار ساده تر برای نویسندگان وجود دارد تا با وب سایت های مربوطه که نیاز به بک لینک دارند ، ارتباط برقرار کنند – و به نظر می رسد که هر دو طرف به همان اندازه سود خواهند برد..

نویسندگان مستقل و مستقل قادر به ارائه مقاله مهمان در وب سایتهای با کیفیت می توانند از مهارت نوشتن خود برای ایجاد بک لینک برای مشاغل استفاده کنند ، در بعضی موارد با ایجاد یک لینک واحد تا 1000 دلار درآمد کسب می کنند.

برای توییت کلیک کنید

با استفاده از یک بستر شغلی لینک سازی مانند قابلیت پیوند به نویسندگان وبلاگ طاقچه اجازه می دهد تا از مشاغل مربوطه که به طور فعال به دنبال بک لینک به سایت خود هستند ، با آن ارتباط برقرار کرده و درآمد بالایی کسب کنند. به عنوان مثال ، برای ساختن یک پیوند واحد می توانید از 200 دلار تا 1000 دلار درآمد کسب کنید. واقعیت این است که شما باید وبلاگ های وبلاگ با کیفیت فرصت های وبلاگ نویسی مهمان خود را بدست آورید. با این حال ، هنگامی که تنظیمات متعددی مانند این را برای پیوندهایی که به طور معمول در مقاله خود درج می کنید ، تنظیم کرده اید ، به راحتی می توان دریافت که فروش بک لینک ها چگونه می تواند یک فرآیند بسیار سودآور برای نویسندگان مستقل باشد! زیبایی این تعامل این است که مشاغل یک افزایش ارزشمند SEO دریافت می کنند ، و شما درآمد فوق العاده ای کسب خواهید کرد – بعلاوه فرصتی برای ساخت نمونه کارها و ایجاد اقتدار خود به عنوان نویسنده. این هیچ فکری نیست!

4- وب سایت یا وبلاگ خود را ایجاد کنید

البته اگر در جایی وجود نداشته باشد از استفاده از نمونه کارها استفاده نمی شود! داشتن وب سایت خود یک ابزار مهم تجاری برای هر آزادکار بویژه نویسندگان است. این چیزی بیش از کارت تلفن شماست. این یک بستر برای افکار ، صدا و خلاقیت شما برای ارائه خدمات به مخاطبان جهانی است.

حتی اگر مهارت فنی نداشته باشید ، استفاده از رویکرد DIY به وب سایت شما خوشبختانه این روزها روشی بسیار ساده است. سازندگان وب سایت ابزاری ارزشمند برای راه اندازی سریع وب سایت هستند. اگر برای تصمیم گیری در مورد کدام یک از بهترین ها به کمک نیاز دارید ، مقاله ما را در اینجا بخوانید.

به عبارت ساده ، داشتن وب سایت شخصی شما یک بخش ارزشمند از تجارت آنلاین شما است. بدون اینکه ، اعتبار خود را تأمین کنید یا اینکه مشتری های آینده را آسان تر می دانند شما را غیرممکن می کند. با این حال ، فقط به دلیل داشتن یک وب سایت به این معنی نیست که درآمد تضمین شده را به همراه خواهد داشت ، این موضوع ما را به موضوع بعدی خود می رساند:

5. از وب سایت خود درآمد کسب کنید

اکنون که وب سایت خود را راه اندازی کرده اید ، پتانسیل درآمدزایی آن به عنوان یک کل تجارت به خودی خود را دست کم نگیرید. ساختن یک وبلاگ محبوب و جالب با مقالات برجسته فقط نیمی از جنگ است. قدم بعدی شما برای ایجاد یک وب سایت سودآور ، فهمیدن آنچه می توانید از طریق آن بفروشید.

بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته در اصل خوانندگان شما را به یک محصول یا خدمات معرفی می کند و از هدایای شما به عنوان نویسنده استفاده می کند تا آن را به عنوان چیزی غیرقابل مقاومت جلوه دهد و سپس هنگامی که خوانندگان شما واقعاً آن را خریداری می کنند ، سود کسب کنند. تعداد زیادی برنامه وابسته در آنجا وجود دارد که محبوب ترین آنها است آمازونو پتانسیل کسب درآمد خوب از عمل تقریباً بی حد و مرز است.

بدیهی است ، هرچه میزان ترافیک وب سایت شما به صورت روزانه بیشتر شود ، علائم بالقوه دلار را مشاهده خواهید کرد. چنین پهنای باند بزرگی از ترافیک مطمئناً برای ساختن زمان نیاز دارد ، اما مهمترین چیز برای شما در حال حاضر تمرکز این است که به مخاطبان خود کمکهای صادقانه و ارزشمند ارائه دهید.

فقط به محصولاتی فشار دهید که واقعاً به آنها اعتقاد داشته باشید و ایده آل خودتان بوده اید. ابتدا ارزیابی کنید که آیا این محصول واقعاً به طاقچه شما خدمت کرده است یا چیزی را برای شما فراهم می کند. اگر همه چیز حتی به حداقل اجباری احساس شود ، مخاطبان شما آن را خراب می کنند و بلافاصله تعطیل می شوند. بنابراین ، پیوندهای وابسته که بصورت ارگانیک به خدمات شخصی شما متصل می شوند یا از آنها پشتیبانی می کنند ، عموماً بزرگترین شانس برخاستن هستند.

برای شروع کار با بازاریابی وابسته ، به محصولی فکر کنید که به آن علاقه مند هستید ، و سپس یک جستجوی Google را اجرا کنید تا ببینید آیا آن محصول یک برنامه وابسته را ارائه می دهد یا بخشی از یک شبکه وابسته. وقتی مسابقه خوبی پیدا کردید ، کمی تحقیق کنید تا ببینید که چگونه کمیسیون های آن کار می کنند. بعد از اینکه عضو شریک شوید ، از قدرت خود به عنوان یک نویسنده متقاعد کننده استفاده کنید تا محصول را به روشی جذاب و مکالمه به مخاطبان خود معرفی کنید.

نکته PRO: به یاد داشته باشید ، مردم همیشه بعد از نتایج یک حالت دگرگون شده هستند. اگر بتوانید تصویری واضح را در ذهن خود بکشید که زندگی آنها پس از به دست آوردن یک محصول یا خدمات خاص ، چقدر شگفت انگیز خواهد بود ، پس از آن مشتاقانه پول نقد را بیرون می کشند تا این حالت دگرگون شده را به واقعیت تبدیل کند..

محصولات دیجیتال

اگر در فروش محصولات دیگران خوب هستید ، تصور کنید که چقدر می توانید از فروش خودتان درآمد کسب کنید!

کتابهای الکترونیکی, دوره های آنلاین, و دیگر منابع قابل بارگیری می تواند نویسنده مستقل باهوش و درآمد ناچیز منفعل کسب کند ، در حالی که صنعت E-Learning در راه رسیدن به آن است 300 میلیارد دلار. بنابراین آیا باید به امید بهترین ها ، هر کاری را که کنار هم بودید پرتاب کنید و به وب سایت خود بیاندازید؟ یا سیستمی وجود دارد که می توانید از آن پیروی کنید که به نتایج بهتری کمک می کند؟ اگرچه این یک علم دقیق نیست ، من بعد از دو سال تحقیق کارآفرین سنگین ، متوجه شدم که در واقع یک توالی بهینه از اقدامات وجود دارد که منجر به تبدیل بهتر می شود. آن ترتیب به شرح زیر است:

ایجاد یک کتاب

شما در اینجا لزوماً در تلاش نیستید که نویسنده کتاب پرفروش Kindle شوید. به این موضوع بیشتر فکر کنید مانند یک مقاله وبلاگ گسترده – حداکثر 10،000 کلمه – که پایین می آید یکی موضوع به محتویات قابل هضم آسان که ارزش را فراهم می کند. موضوعی را انتخاب کنید که می توانید یک چشم انداز منحصر به فرد و خبره را در مورد آن ارائه دهید ، و سپس چیزهای مفیدی را به مخاطبان خود یاد دهید که متناسب با سرویس طاقچه شما باشد.

هدف این نیست که با فروش این کتاب کسب درآمد کنید. در عوض قرار است در معرض دید قرار گیرد و موارد زیر را بسازد. شما می خواهید به این جایزه توجه کنید ، بنابراین آن را به صورت رایگان و لینک به صفحه بارگیری آن در سراسر وب سایت و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی خود ارائه دهید. دلیل اینکه شما این کار را برای هیچ چیز واگذار نمی کنید ربطی به مرحله بعدی ندارد:

ایجاد یک لیست ایمیل

برای اینکه کسی کتاب الکترونیکی شما را بارگیری کند ، باید آدرس ایمیل خود را ارائه دهد. چرا؟ برداشت ایمیل یکی از قدرتمندترین اقداماتی است که یک تجارت بخصوص برای نویسندگان می تواند انجام دهد.

این فرصت شماست که مستقیم با مخاطبان خود صحبت کنید و ارتباط برقرار کنید. مطالعات نشان می دهد که دسترسی به ایمیل است تقریباً دو برابر موثر است به عنوان پست های رسانه های اجتماعی در کسب و حفظ رانندگی. ایمیل بستری است که مردم به طور منظم به آن توجه می کنند ، بنابراین می خواهید لیست مشترکین خود را در اسرع وقت در کار خود بسازید. هنگامی که زمان عرضه یک محصول یا خدمات جدید در سراسر وب فرا رسیده است ، مشترکان ایمیل مطمئن شما بدون شک بخش عمده فروش آن را به خود اختصاص می دهند..

برای مشترکین خود ارزش قائل شوید

افرادی که در لیست ایمیل شما باقی می مانند طرفداران اصلی آنچه شما می گویند هستند ، بنابراین نترسید که مرتباً با آنها صحبت کنید. ارائه توصیه ها و دانش مداوم به سمت ایجاد اعتماد و اعتبار می رود. کمی هر روز و به زودی یک لژیون طرفداران فوق العاده خواهید داشت.

هر ایمیل نباید برای سرمایه گذاری در خدمات شما یک مرکز فروش یا یک ناچیز باشد. اگر پیام شما از محل کمک واقعی باشد ، مخاطبان شما احساسات را می شناسند و از آنها قدردانی می کنند. این واقعاً در مورد کاشت بذر است. پس از تمایل و مراقبت از نهال های جوان خود ، در نهایت زمان آن فرا می رسد که محصول را برداشت کنید.

آنها را دوره آنلاین خود قرار دهید

اکنون این مهمانی ، بازپرداخت خود را دارد. وقت آن است که موارد بلیط بزرگ را حذف کنیم: دوره های آنلاین که می توانند به اندازه 4 یا حتی 5 رقم یک پاپ بفروشند.

برای فداکارترین خوانندگانی که هر توصیه ای را که تا این لحظه به اشتراک گذاشته اید ، بلعید ، بسیاری مشتاق و مایل به پرداخت مبلغ بالا برای ادامه آموزش خود با شخصی که به او اعتماد دارند.

جزئیات ایجاد یک دوره آنلاین موفق موفق فراتر از محدوده این مقاله نیست ، اما هم اکنون این نکته را در نظر داشته باشید: قیمتی که افراد برای یک دوره پرداخت می کنند با رابطه مستقیم با مقدار این امر آنها را فراهم می کند ، نه لزوماً ارزش تولید. اولین دوره آنلاین شما لازم نیست که کامل باشد. شما همچنین لازم نیست که بزرگترین نویسنده صفحه چاپگر صفحه نویس باشید. همه چیز مهم این است که شما می توانید به کسی یاد دهید که صفحه فرود موفق خود را ایجاد کند ، و آنها با خوشحالی دلار بالایی را برای نتایج پرداخت می کنند.

درباره تبلیغات?

سرانجام ، ما باید به طور خلاصه در مورد تکیه بر درآمد تبلیغ به عنوان روشی مناسب برای کسب درآمد بیشتر از وب سایت شما صحبت کنیم. در حالی که من ممکن است مغرضانه باشم در مورد علاقه من برای تبلیغات به عنوان جایگزینی برای محتوای معنادار ، واقعیت این است که مصرف کنندگان با توجه به تاکتیک های مزخرف آزار دهنده در حال افزایش هستند. تبلیغات بد.

اگرچه ممکن است تبلیغات بنر نامرئی باشد ، یک دلیل قانع کننده تر نیز وجود دارد که احتمالاً ارزش وقت شما را ندارند: شما به همین راحتی پول کافی برای اهمیت دادن به آنها نخواهید داد. مگر اینکه صدها هزار بازدید در روز مشاهده کنید ، واقعاً با کسری از یک دلار درآمد تبلیغ می کنید. در مقایسه با آنچه می توان از طریق چیزهایی مانند بازاریابی وابسته بدست آورد ، فقط دنیا را مورد لطف قرار داده و تبلیغات را خدشه دار کنید.

6. شغل نوشتن را در بسترهای نرم افزاری آزاد پیدا کنید

برخی از نویسندگان حرفه ای ممکن است از ایده رفتن از طریق یک بستر مستقل برای کار با کیفیت تمسخر کنند. استدلال آنها این است که بیشتر مشتریانی که در آنجا شکارچیان معامله ای هستند و فقط به دنبال کمترین پیشنهاد دهنده هستند – و از یک نظر ، فرضیات آنها متاسفانه درست است. اما ، هر نویسنده آزاد که امیدوار است درآمد خود را بالا ببرد ، باید راه هایی را بدست آورد که بتواند از این سیستم عامل ها درآمد خوبی کسب کند ، پس از فهمیدن چگونگی استفاده از سیستم به نفع آنها.

بیایید به محبوب ترین سکوی موجود در آنجا نگاه کنیم, کار کردن. آیا اکثریت قریب به اتفاق پست های شغلی به دنبال پایین نرخ هر بشکه هستند؟ بله آیا وقتی مشتریانی که می خواهند طلای خود را طلب کنند اما هنوز مایل به پرداخت هزینه فقط برای خاک هستند ، می تواند برای جستجوی مشاغل نوشتن دلسرد کننده باشد؟ شرط می بندی. بنابراین ، چرا حتی Upwork را به عنوان یک سرمایه گذاری مناسب برای ایجاد پول در نظر می گیرید؟ از آنجا که کمین در سایه ها ، درصد کمی از مشتریهای شایسته وجود دارند که مایل هستند نرخ ساعتی رویاهایتان را به شما بپردازند. برای به دست آوردن این مشتری های با ارزش ، باید آنها را مانند زنبورهای عسل فریب دهید.

اگرچه من شخصاً زمان زیادی را به Upwork اختصاص نمی دهم ، اما با این وجود درآمدی 5 رقمی خوب را از مشتریانی که روی این سیستم عامل کسب کرده اند بدست آورده ام. جالب است كه كمتر از 10٪ از این پول از مشاغلی است كه مستقیماً به آنها تقاضا كرده ام. در عوض ، این از مشتریانی است که در عوض مرا جستجو کردند. باور کنید یا نه ، بسیاری از مشتریهای پریمیوم به طور فعال به جستجوی نامزدهایی می پردازند که مطابق با نیازهایشان مطابقت خوبی دارند ، یا مبلغی را پرداخت می کنند تا بتوانند این فریلنسرها را برای آنها پیدا کنند. بنابراین چگونه اطمینان می کنید در جستجوی آنها ظاهر شوید؟ این در مورد پروفایل شما است.

من از بسیاری از پروفایل های نویسندگان که در Upwork می بینم شگفت زده شده ام. این فریلنسرها در سفر شخصی خود به نویسندگی تبدیل می شوند یا اینکه چرا آنها آنقدر به نوشتن عشق می ورزند که اغلب فراموش می کنند درباره مهمترین چیزها صحبت کنند: مشتری. باز هم به یاد داشته باشید که چیزی که مشتریان بیش از همه به آنها اهمیت می دهند ، نتایج هستند. هنگامی که یک مشتری آینده نگر مشخصات شما را می خواند ، آنها باید فوراً و به وضوح درک کنند که چگونه می توانید نیازهای آنها را تأمین کنید ، و چگونه نتیجه ای که از آنها به دست می آورید ، حالت دگرگون شده ای بسیار مطلوب ایجاد می کند.

ساختن نمایه کامل مستلزم بسیاری از همان راهبردهایی است که در بالا توضیح داده ایم. در اینجا نحوه استفاده از آنها برای جذب مشتریهای عالی در Upwork آورده شده است:

  • ژنرالیست ها کسانی هستند که در حیاط های کم هزینه گیر می شوند. برای ضربه زدن به عصب مناسب با مشتری رویایی ، باید سرویس خود را تا یک پیشنهاد خاص در یک زمینه طاقچه محدود کنید.
  • در بخش “مهارت های” شما باید کلمات کلیدی مهمی وجود داشته باشد که اشتیاق شما را با نیاز بازار که مردم مایل به پرداخت آن هستند ، ترکیب کند.
  • از عناوین خود برای وعده نتایج استفاده کنید. این مکان را با عنوان شغلی عمومی تلف نکنید. به مشتری ها دقیقاً بگویید چه کاری می توانید برای آنها در یک جمله فعال و دقیق انجام دهید.

سرانجام ، بگذارید دوباره تأکید کنم که کسب درآمد خوب از سایتهای مناقصه مانند Upwork امکان پذیر است. به طرز فکر کمبودی که بسیاری از فریلنسرهای موجود در آنجا را آزار می دهد قرار نگیرید. نرخ خود را بالا تنظیم کنید و نترسید که به آنها بچسبید. کار کردن برای یک مشتری سرسخت می تواند بیش از درآمد شما تأثیر منفی بگذارد. این می تواند باعث غرور و افتخار شما برای استعدادهای شما شود ، که هرگز مکان خوبی برای نویسنده نیست.

نتیجه

هرکس معتقد باشد نوشتن مستقل مستقل نمی تواند قبض های خود را پرداخت کند ، به جابجایی های اخیر صنعت توجه نکرده است. فرصتی برای کسب نه تنها فقط درآمد کافی بلکه ثروت برای نویسنده مصمم هرگز در دسترس نبوده است. این که آیا شما به دنبال این هستید که انگشتان پا را به دنیای فریلنسرینگ فرو کنید ، یا آمادگی دارید که شیرجه را رها کنید و کار روزانه خود را ترک کنید ، امیدواریم که این مقاله به شما شفافیت و اطمینان دهد تا بتوانید حرفه شغلی خود را کنترل کنید و هدف اصلی را بدست آورید. درآمد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me