5 راه آسان که می توانید برای گرفتن تصاویر از فیلم استفاده کنید

بیاموزید که چگونه می توانید از قدرت ویدیو برای تولید سرب از وب سایت خود استفاده کرده و بازدید کنندگان خود را به مشترک یا مشتری تبدیل کنید.


تولید فیلم منجر شود

تولید سرب بخش مهمی از اداره یک تجارت است – شاید حتی مهمترین قسمت ، و ، چه موقع ویدیو بیش از 80٪ از کل ترافیک وب در سال 2018 تنظیم شده است, این جالب نیست که مخاطب خود را با تصویری جذب کنید.

روند اشتراک گذاری ویدیو

چرا از فیلم به عنوان یک ابزار تولید سرب استفاده می کنیم?

برای اینکه ببینیم ویدیو برای تولید سرب چقدر مؤثر است ، فقط باید به روند خرید مشتری توجه کنیم.

طبق تحقیقات ، تقریباً نیمی از مصرف کنندگان هنگام تحقیق 30 دقیقه یا بیشتر از ویدیو را مشاهده می کنند, در حالی که 72٪ از خریداران B2B فیلم ها را در کل تماشا می کنند کل مسیر خرید آنها, که نشان می دهد چقدر این تکنیک کلیدی در قیف فروش اهمیت دارد.

از این گذشته ، ویدیو باعث ایجاد اعتماد و وفاداری در بین مخاطبان شما می شود ، و این باعث می شود که اطلاعات بیشتر در اختیار شما قرار بگیرد و در نهایت از شما بخرد.

و از طرف تجاری ، بازاریابانی که از ویدیو برای تولید سرب استفاده می کنند ، 19٪ هزینه کمتر برای سرب را نسبت به افرادی که نمی دانند مشاهده می کنند.

درآمد حاصل از ویدیو ایجاد شده است

بنابراین چگونه می توانید شروع به ضبط آن دسته از موارد مهم با فیلم کنید?

1. مطالعات موردی ویدیویی

نشان دادن تخصص و اقتدار در صنعت شما راهی سریع و آسان برای ایجاد مخاطب و ایجاد موارد زیر است.

هنگامی که تخصص خود را تثبیت کنید و بتوانید به مردم نشان دهید که چیزهای شما را می شناسند ، آنها شما را به دوستان ، خانواده و همکارانشان توصیه می کنند – و اگر نمی دانستید ، کلمه دهان هنوز با ارزش ترین شکل بازاریابی است.

نحوه استفاده از مطالعات موردی ویدیویی:

داستان های خریداران قبلی را کنار هم قرار داده و آنها را در قالب ویدیو به اشتراک بگذارید – خواه این از طریق انیمیشن باشد یا یک شات صحبت کردن.

سری موارد ویدیویی WatchGuardWatchGuard مطالعات موردی ویدیویی را از مشتریان گذشته ارائه می دهد

چگونه مطالعات موردی ویدیویی منجر می شوند:

مردم قبل از ثبت نام و یا خرید از شما اثبات می خواهند. با به اشتراک گذاشتن مطالعات موردی با آنها ، به آنها آرامش می بخشید ، به ویژه اگر بتوانند ببینند محصول شما چقدر به شخص دیگری که در یک نقطه مشابه با آنها بود کمک کرد.

2. وبینارها و کارگاههای زنده

وب وینارها به دلایل مختلف ابزاری عالی برای تولید سرب هستند.

اولا ، به شما این امکان را می دهند که واقعاً با مخاطبانتان ارتباط برقرار کنید و در مرحله دوم ، به مخاطبانتان اجازه می دهند تا در زمان واقعی با شما درگیر شوند و سؤالاتی بپرسند. باز هم ، این اقتدار شما را تقویت می کند ، اصالت خود را نشان می دهد و این ارتباط را مستحکم می کند.

وبینار ویدیویی eLearning Guild انجمن صنفی الکترونیکی از Webinar برای آموزش مخاطبان خود استفاده کنید

نحوه استفاده از Webinar:

با یک موضوع کلیدی آشنا شوید که ممکن است مخاطبان شما بخواهند درباره آن بیشتر بدانند یا با آن مبارزه کنند ، و یک کارگاه آموزشی یا یک ساعته آموزشی را بسازید که ابزارها و اقدامات لازم را به آنها ارائه دهد..

این کار به عنوان مقدمه ای برای پیشنهاد پرداخت شده شما عمل می کند ، که می توانید در انتهای وبینار خود را مطرح کنید.

چگونه وبینارها منجر به تولید می شوند:

علاوه بر این واقعیت است که مردم عشق آموزش زندگی مستقیم ، یک وبینار نیز به عنوان یک مرحله عمل زنده در قیف شما عمل می کند.

فرایند مشتری را که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم به خاطر بسپارید?

یک وبینار مراحل مختلفی را در این فرآیند نشان می دهد. این موضوع آگاهی از موضوع شما را ایجاد می کند ، مخاطبان سرد را با روشی گرم به شما معرفی می کند و آنها را به صورت معتبر در یک پیشنهاد برای پرداخت پولی شما تغذیه می کند.

3. دوره فیلمبرداری

دوره های ویدئویی به شما این امکان را می دهد تا اطلاعات خود را در مورد صنعت خود با مخاطبان خود به گونه ای به اشتراک بگذارید که به یکپارچه سازی وارد زمین فروش شود. اما ، برای تولید سرب با آنها ، باید فیلم های خود را در پشت پیشنهاد ثبت نام وارد کنید.

وقتی افراد طرف مقابل را دریافت کنند (A.k.a. بعد از اینکه جزئیات خود را به شما ارائه دادند) ، در یک دوره یا چالش از آنها با ارزش عالی استقبال می شود.

نحوه استفاده از دوره های ویدیویی:

بین سه تا پنج درس ویدیویی ایجاد کنید که یک مشکل کلیدی مخاطبان در صنعت شما را حل می کنند. دوره را در سایت ، رسانه های اجتماعی و هر جای دیگری که مخاطبان شما از آن آویزان هستند ، ارتقا بخشید و یک صفحه فرود تعیین شده را برای افرادی تهیه کنید که بتوانند در آن ثبت نام کنند.

چگونه دوره های ویدیویی منجر به تولید می شوند:

دوباره مردم عشق محتوای با ارزش و رایگان است که مشکلی را که دارند حل می کند. اگر دوره ویدیوی شما از ارزش کافی برخوردار باشد ، افراد مناسب برای شنیدن اطلاعات بیشتر از شما ثبت نام می کنند.

4. اضافه کردن ویدیو به صفحه فرود

صفحات فرود به طور خاص برای هدایت تبدیل ایجاد شده است ، اما ابتدا باید توجه خواننده را به خود جلب کنید – دشوار است وقتی محتوای بسیار چشم نواز در آنجا وجود دارد ، درست است?

ویدیوی قابل اعتماد را نشانه گذاری کنید.

فیلم ها 12 برابر تماشای تماشای متن از خواندن متن هستند و آنها را علاوه بر ایده آل و جذاب به صفحه فرود شما تبدیل می کند.

به عنوان مثال صفحه فرود ویدیوی CrazyEggCrazyEgg در یکی از صفحه های فرود خود از ویدیو استفاده می کند

نحوه استفاده از فیلم در صفحه فرود شما:

لازم نیست با جزئیات توضیح دهید که پیشنهاد شما در این فیلم چیست. به سادگی باید مقدمه ای جذاب برای نام تجاری و محصول و اشتراک خود ارائه دهد چرا بیننده باید علاقه مند باشد.

نکته مهم در اینجا جذب ، تعامل و جلوگیری از کلیک آنهاست.

چگونه افزودن ویدیو به صفحه فرود شما منجر به تولید می شود:

هنگامی که توجه مخاطبان خود را با یک فیلم جذاب جلب کردید ، می توانید یک تماس ویژه برای اقدام (CTA) را در انتها پرتاب کنید. با این کار آنها را به گام بعدی دعوت می کند ، مانند ثبت نام ، بارگیری چیزی یا خرید از شما.

5- از فیلم در رسانه های اجتماعی استفاده کنید

در طول دو سال گذشته ، تمام اسلحه های بزرگ در رسانه های اجتماعی ویدئویی به زرادخانه خود اضافه کرده اند.

YouTube ، Facebook ، Periscope ، Snapchat و Instagram همه گزینه های ویدیویی داخلی دارند ، از جمله گزینه های زنده و غیر زنده. این اعتماد به نفس مخاطب شما ایجاد می کند زیرا شما فردی هستید ، در حال حاضر با آنها صحبت می کنید یا طرف انسانی بیشتری برای تجارت خود ارائه می دهید.

نحوه استفاده از فیلم در رسانه های اجتماعی:

موارد کوتاه و معتبر نگه دارید. مردم این روزها توجه کوتاهی دارند و می توانند با یک پیام کوتاه بازاریابی صحیح و مایل به مایعات بو کنند.

برای بهترین نتیجه ، یک ویدیو را از پشت صحنه در مشاغل خود به اشتراک بگذارید ، یا به سادگی یک قسمت چهره به دوربین را در مورد کاری که در آن کار کرده اید ، انجام دهید ، مانند یک پیشنهاد جدید.

نمونه ارسال ویدیو در رسانه های اجتماعیمزایای لوازم آرایشی به طور مرتب فیلم های زنده را در فیس بوک میزبان کنید

چگونه ویدئو در رسانه های اجتماعی منجر می شود:

در پایان فیلم های زنده یا نمایش های کوتاه و معتبر در رسانه های اجتماعی ، از مردم دعوت کنید تا ثبت نام کنند یا آنها را ترغیب به یک اقدام خاص کنند. افراد به احتمال زیاد بعد از تماشای فیلم اقدام به عمل می کنند ، بنابراین از این تاکتیک بیشترین استفاده را ببرید.

نتیجه

همانطور که مشاهده می کنید ، چندین راه کلیدی وجود دارد که می توانید ویدیو را در فرآیند تولید سرب خود بگنجانید. و ، همانطور که ما به سمت آینده ای متمایل به فیلم حرکت می کنیم ، به نظر می رسد این بهترین روش برای هدایت سرب و تبدیل سرما به خریداران است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map