5 قدم ساده برای ساختن وب سایت بازیگر شگفت انگیز

چگونه وب سایت خود را برای تقویت حرفه بازیگری خود بسازید & تحت تاثیر قرار دادن کارگردانان بازیگران. یاد بگیرید که با الگوهای وب سایت بازیگر رایگان این کار را انجام دهید & مثال ها.


نحوه ساخت وب سایت بازیگر

به عنوان یک بازیگر ، بسیار مهم است که شما اولین تصور را به صورت آفلاین و آنلاین بجا آورید. اگر در مورد حرفه بازیگری خود جدی هستید ، برای نمایش کارهای خود به یک وب سایت نیاز دارید. هم نمایندگان و هم مدیرعامل بازیگران وب سایت های بازیگران را مشاهده و به اشتراک می گذارند و این یک بستر قدرتمند است که می توانید از آن برای شکل دادن به اعتبار و آینده خود استفاده کنید. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید وب سایت یک بازیگر شگفت انگیز را همه به تنهایی ، بدون هیچ برنامه نویسی یا فنی بدانید!

آیا بازیگران می توانند وب سایت خود را بسازند؟ آره!

استخدام یک طراح وب حرفه ای اغلب اوقات برای بسیاری از بازیگران از این مسئله غافل است زیرا این می تواند مسیری بسیار گران و غیر ضروری باشد. یک وب سایت طراحی شده سفارشی می تواند بیش از 2000 دلار هزینه داشته باشد ، جایی که می توانید خود را به صورت رایگان تهیه کنید (با استفاده از یک سازنده وب سایت ، که من در یک لحظه به آن خواهم رسید)!

احتمالاً می توانید یک طراح وب مستقل را بصورت آنلاین پیدا کنید که مایل به انجام یک کار برای کمتر باشد ، اما چرا سعی نکنید خودتان را بسازید و آن را برای برخی از کلاسهای بازیگری پس انداز کنید ؟! بسیاری از بازیگران مشتاق این اشتباه را فرض می کنند که نمی توانند خودشان را بسازند یا در استخدام یک طراح وب که نماینده یا مربی آنها توصیه می کنند ، تحت فشار قرار دارند. با این حال ، ایجاد وب سایت بازیگر حرفه ای آسان تر و سریع تر از آنچه فکر می کنید است.

اشاره کوتاه: ساختن یک وب سایت حرفه ای برای حرفه بازیگری شما کاری است که می توانید خودتان انجام دهید! از پرداختن به مبلغ هزار دلاری برای عامل یا مدیر مربی خود برای یک بسته ساده وب سایت خودداری کنید!

ساخت وب سایت بازیگر شخصی خود برای مطابقت با سبک شما

بهترین راه برای یک بازیگر برای ایجاد وب سایت خود استفاده از سازنده وب سایت مانند Wix است. سازندگان وب سایت همه موارد لازم را برای شما ایجاد می کنند تا بتوانید به راحتی وب سایت بازیگر خود را ایجاد کنید. این یک ابزار عالی است زیرا نیازی به مهارت برنامه نویسی یا برنامه نویسی ندارید! هنوز زمان و فداکاری لازم است ، اما به راحتی می توانید خودتان انجام دهید. توصیه می کنم راهنمای کامل سریال های ویدیویی ما را مشاهده کنید.

برخی از نمونه های وب سایت بازیگر سریع

Wix یک انتخاب محبوب برای بازیگران ، مدل ها و مجریان است و در زیر ذکر شده نمونه هایی از قالب های وب سایت بازیگران است که می توانید برای شروع کار از آنها استفاده کنید:

نمونه وب سایت بازیگر نقش اول # 1
این الگو از رویکرد سنتی تر پیروی می کند. مستقیم ، ساده و مؤثر است.

مثال الگوی وب سایت بازیگر

نمونه وب سایت بازیگر نقش اول # 2
این قالب از نظر محتوا مشابه است ، اما طراحی کاملاً متفاوتی را ارائه می دهد.

مثال وب سایت بازیگر

نمونه ای از وب سایت بازیگر واقعی با یک الگوی سفارشی
ذکر شده در زیر نمونه ای عالی از یک سایت واقعی است که توسط بازیگر نقش اولگا الیوت ساخته شده است. همانطور که مشاهده می کنید ، این الگوی کاملاً سفارشی شده است و وی کار بسیار خوبی در ساختن آن انجام داده است.

مثال وب سایت بازیگر

شما باید هدف مشابهی را برای وب سایت خود انجام دهید که در آن الگویی از قبل موجود می گیرید و سپس آن را به طور کامل سفارشی می کنید تا آن را به خودتان تبدیل کنید..

یاد آوردن: قالب ها از قبل طراحی شده اند تا بتوانند نقطه شروع را به شما نشان دهند. از خلاقیت خود برای سفارشی کردن کامل آنها با نام تجاری خود استفاده کنید & سبک!

چگونه می توان با وب سایت بازیگر خود شروع به کار کرد!

در اینجا 5 گام ساده برای شروع کار با وب سایت خود آورده شده است:

1. الگوی مناسب را انتخاب کنید

اولین قدم انتخاب الگوی مناسب برای وب سایت شماست. این طراحی وب سایت شماست. الگوهای وب سایت های مختلف Wix را پیشنهاد کنید و به دنبال یک الگوی مضمون بازیگر / مدل باشید. یکی را انتخاب کنید که متناسب با شخصیت و سبک خلاقیت شما باشد. سپس آن را با عکس های خود ، حلقه ها ، متن و موارد دیگر سفارشی کنید. به خاطر داشته باشید که این قالب ها کاملاً قابل تنظیم و با کمی خلاقیت هستند – شما واقعاً می توانید آنها را منحصر به فرد کنید و آن را طراحی کنید تا متناسب با شخصیت شخصی شما باشد.

2. ثبت نام دامنه

در مرحله بعد ، می خواهید نام دامنه را ثبت کنید و آن را به وب سایت خود پیوند دهید. نام دامنه شما آدرس وب سایت شماست. اما این خیلی بیشتر است داشتن دامنه خود راهی برای ساختن نام تجاری آنلاین ، نام خود را از آنجا خارج کرده و خود را از هم جدا کنید. هنگام انتخاب یکی ، سعی کنید به نام یا نام صحنه خود بچسبید. به عنوان مثال ، johndoe.com. اگر نسخه .com نام شما قبلاً توسط شخص دیگری گرفته شده است ، همیشه می توانید برای یک .me یا TLD دیگر. همچنین ، اگر نام شما طولانی یا سخت طلسم باشد ، ممکن است بخواهید نسخه دیگری کوتاه تر ایجاد کنید. هنگامی که نام دامنه مناسب را برای خود پیدا کردید ، آن را بخرید و نگه دارید! از نظر فنی ، شما نمی توانید نام دامنه را بخرید (آنها را برای مدت زمان مشخصی اجاره می دهید) ، اما اطمینان حاصل کنید که مال شما را رها نمی کند. اکنون بخشی از مارک تجاری شما است!

3. ایجاد یک آدرس ایمیل کسب و کار

پس از ثبت نام دامنه خود و به وب سایت خود پیوند دهید ، می خواهید یک آدرس ایمیل کسب و کار با آن ایجاد کنید. نمونه ای از این می تواند چیزی شبیه [email protected] باشد. با رفتن به “دامنه ها” می توانید به راحتی آدرس ایمیل جدید خود را در Wix ایجاد کنید & نامه ” اگرچه شما همیشه باید اطلاعات تماس نماینده خود را برای مدیران بازیگران ذکر کنید ، اما هنوز هم ترجیح می دهید به دیگران اطلاع دهید که چگونه می توانند شخصاً به شما دسترسی پیدا کنند. از این پس ، در نهایت می توانید استفاده از آدرس ایمیل قدیمی Gmail خود متوقف شده و از آدرس جدید و تجاری خود استفاده کنید!

4- محتوای ضروری را به سایت خود اضافه کنید

در مرحله بعد ، باید وب سایت خود را با محتوای مربوطه پر کنید. این بدان معناست که تمام اطلاعاتی را که شما می خواهید برای مدیران ، نمایندگان و هر کس دیگری برای دیدن پیدا کنید ، در اختیار شما قرار می دهد. به یاد داشته باشید ، وب سایت شما یکی از مهمترین سیستم عامل ها برای نمایش کارهای شما و شکل دادن به شهرت است — و خوشبختانه این چیزی است که شما بر آن کنترل کامل دارید. حتماً بهترین عکسهای اصلی ، حلقه های نمایشی ، رزومه کاری ، زندگی نامه ای ، عکس ها ، فیلم ها و موارد دیگر را شامل می شود.

5- وب سایت جدید خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید

اکنون که وب سایت شما تقریباً کامل شده است ، می خواهید در Google ظاهر شود & هنگامی که افراد جستجوی نام شما را انجام می دهند. برای این اتفاق ، باید SEO (بهینه سازی موتور جستجو) را در وب سایت خود شروع کنید.

نتیجه

و این 5 قدم ساده برای ساختن وب سایت بازیگر شگفت انگیز است! شما به عنوان یک حرفه ای در یک زمینه خلاق ، به یک وب سایت نیاز دارید که واقعاً نشان دهنده چه کسی باشد و چه کاری انجام می دهید. به یاد داشته باشید که الگوی خود را سفارشی کنید و آن را طراحی کنید تا با شخصیت شما مطابقت داشته باشد. موفق باشید ، اشتباه ، منظورم “پا شکستن” با وب سایت جدید شما است!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me