4 نکته محلی SEO برای هدایت مشاغل محلی بیشتر از طریق جستجو

بیاموزید که چگونه با این 4 تاکتیک محلی SEO ، به کسب و کار خود کمک کنید از ترافیک جستجوی ارگانیک بهره مند شود و در ارتباط با مشتریان بالقوه قرار گیرد.


نکات محلی SEO

در اینجا حقیقت سخت است – بارها و بارها بیش از نه ، مشاغل کوچک و متوسط ​​در سئو شکست می خورند. این عمدتا به دلیل ماهیت رقابتی جستجو و تاکتیکهای مورد استفاده عمدتاً ناشی می شود. بهینه سازی موتور جستجو (SEO) تاکتیکی نیست که بتوان انگشت شست خود را در آن تعریف و تعریف کرد. این فاقد محسوس بودن برای بیشتر است.

دلیل اصلی عدم موفقیت استراتژی های جستجوگر این است که از دست دادن تمرکز برای یک تجارت محلی آسان است. SEO در این استراتژی دیجیتال مرموز ساخته شده است که همه به آن احتیاج دارند ، اما هیچ کس زمان نمی برد تا ببیند موتورهای جستجو واقعاً به دنبال چه چیزی هستند.

بسیاری از افراد و مشاغل به جستجوگرها به عنوان برخی از کارهای مبهم برای خوشحال کردن موتورهای جستجو می پردازند – اما این بیش از این است. اشتباه نکنید ، شما می خواهید موتورهای جستجو را خوشحال کنید ، اما موتورهای جستجو به عنوان یک صاحب مشاغل ، کسانی نیستند که از شما چیزی بخرند – این افراد هستند. هدف نهایی شما باید هدف کاربر یا بازدید کننده باشد.

یاد آوردن: جستجوی Google “Mission” تمرکز بر روی کاربر را ابتدا به عنوان اصلی الگوریتم های جستجوی آنها نشان می دهد.

نکاتی با کیفیت بالا برای ارزش SEO بلند مدت برای مشاغل محلی

بنابراین ، با توجه به موضوع ، اجازه دهید نگاهی به برخی از نکاتی برای ایجاد ترافیک واقعی پیاده روی از طریق ترافیک جستجوی ارگانیک داشته باشیم. و هنگام مرور این نکات ، اصول اساسی زیر را در نظر داشته باشید: ارتباط ، مسافت و برجستگی.

ارتباط ، مسافت و برجستگی 3 اصل اساسی برای یادآوری سئو محلی است.

برای توییت کلیک کنید

1. از ابزارهای محلی تجاری Google استفاده کنید

این اولین و مهمترین نکته در نظر گرفتن هر شغلی برای تقویت جستجوی محلی آنها است. Google و تمام پیشنهادات خود را در آغوش بگیرید. Google بسیاری از محصولات را برای کمک به رتبه بندی بهتر وب سایت ارائه می دهد (آنها از همه اینها بیشترین رتبه بندی را کسب می کنند) و به شدت بر رفتار وب مبتنی بر مکان متمرکز هستند.

Google محصولات بسیاری دارد که از ظاهر جستجو در یک شرکت محلی بهره می برد. در اینجا 4 مورد بزرگ برای مشاغل محلی ذکر شده است:

کنسول جستجوی Google: رسما به عنوان Webmaster Tools شناخته می شود, کنسول جستجوی Google اطلاعات جستجوی ارزنده ای را در اختیار تجارت شما قرار می دهد و به شما این امکان را می دهد که نه تنها سایت خود را فهرست کنید (Google را از شما آگاه سازد) بلکه به شما امکان می دهد صفحات جدید و تغییرات محتوا خود را خزیده کنید و پیوندهای پشتیبان خود را بررسی کنید – که فقط به تلاشهای کلی SEO شما منجر می شود.!

Google My Business (GMB): فهرست آنلاین Google که لیست کسب و کار شما را در جستجو و نقشه قرار می دهد. کسب و کار خود را بر روی نقشه بدست آورید! این اولین تصور شما توسط بیشتر افراد از طریق جستجو است و به شما امکان دسترسی به دو مورد از مکانهای بسیار جستجو در صفحات نتایج موتور جستجوی Google (SERPs) – لیست پکیج نقشه بسته و در نمودار محلی را می دهد. این موقعیتها بالاتر از نتیجه استاندارد فقط در جستجوی متن استاندارد است و تصاویر ، جزئیات کسب و کار ، کلیک برای تماس ، کلیک برای مسیرها و ابزارهای مختلف دیگر را برای هدایت مردم به سمت شغل شما فراهم می کند.!

جستجوی محلی Google با Google My Businessدر سمت چپ ، یک نمونه نمودار محلی است. در سمت راست ، یک بینش GMB برای Local Graph است.

این را بپرسید: در صورت به روز بودن لیست Google برای کسب و کار من ، مصرف کنندگان دو برابر احتمال دارد که تجارت شما را معتبر بدانند. اطمینان حاصل کنید که لیست GMB شما کامل و دقیق ، به روز و پر از تصاویر است – به سادگی اطمینان حاصل کنید که مرتبط است!

نمای خیابان 360 خیابان Google: 360 تصویر که تجارت محلی شما را در واقعیت مجازی نشان می دهد. این تصاویر با ویژگی Google My Business شما مرتبط می شوند. برای انجام این کارها باید با یک عکاس Google Street View در منطقه خود تماس بگیرید.

نمای خیابان 360 خیابان Google

این را بپرسید: گوگل ادعا می کند تورهای Google Street View افزایش 2 بار علاقه! بخاطر داشته باشید که بیشتر وب سایت های کسب و کار کوچک تولید کننده ارزش خودکفا نیستند – هدف این است که آنها را برای آن به مکان فیزیکی خود وارد کنید!

2. لیست های دایرکتوری خود را اشتباه نگیرید

در زیر لیستی از شناخته شده ترین دایرکتوری های آنلاین وجود دارد ، اما این حتی به لمس تعداد کل فهرست های محلی که واقعاً در آنجا هستند نیز نمی پردازد..

صدها نفر ، به طور بالقوه حتی هزاران نفر نیز وجود دارند. همه دایرکتوری های محلی در آنجا هستند که به موتورهای جستجوگر و جستجوگرها (مشتریان بالقوه) سیگنال های متفاوتی درباره مکان تجاری محلی شما ارائه می دهند. حال اگر نجار نگران نجاری نباشد و می توانست تمام روز (و احتمالاً شب) را صرف مراجعه به دایرکتوری کند و اطمینان حاصل کند که هر یک از آنها سازگار است ، مشکل حل می شود اما وقتی یک قدم به واقعیت برمی گردیم ، احتمالاً این اتفاق نمی افتد – باید کمی آن لیست را سفید کنید.

ما در مورد “ادغام ابزارهای محلی تجاری Google” با ادعای فهرست “Google برای کسب و کار من” ، که این یک شروع عالی است ، بحث کردیم! خود را در کفش های مشتری خود قرار دهید و به این فکر کنید که چگونه آنها به احتمال زیاد می توانند موقعیت مکانی شما را پیدا کنند. به احتمال زیاد سیستم های نقشه برداری محبوب شما – Apple Maps ، Google Maps و Bing Maps. سپس به این فکر کنید که افراد دیگر چگونه تجارت شما را پیدا می کنند – Google. چندین جستجو را امتحان کنید – ابتدا پس از آن نام و نام تجاری خود را جستجو کنید و یا “مکان” را جستجو کنید ، یا نام تجاری خود را در ترکیب با “آدرس” امتحان کنید. این مهمترین 10 مورد را به شما می دهد (این صفحه اول Google است – یک صاحب تجارت بلندپروازتر ممکن است چند جستجو انجام دهد و به SERP دوم و سوم نگاه کند).

می توانید در SERP (صفحه نتایج موتورهای جستجو) برای جستجوی “آدرس Pizza Moena” چند دایرکتوری – Facebook ، Yelp ، Mapquest ، صفحات سفید و Yahoo Local را مشاهده کنید – البته داده های Google My Business همان چیزی است که مستقیماً روی آن کشیده می شود بالا. این بهترین دایرکتوری ها برای اطمینان از تطابق با اطلاعات واقعی شما – نام ، آدرس ، شماره تلفن و وب سایت (NAPw) می باشد..

اشاره کوتاه: برای مشاغل کوچک که ارزش زمان را بیش از پول می دانند ، منابعی در آنجا وجود دارد که به روزآمد کردن فهرست ها کمک می کند. بسترهای نرم افزاری مانند شش برابر و مشاوره محلی در تغذیه اطلاعات دایرکتوری های محلی خود ، گرفتن کار سخت از تصویر برای یک صاحب مشاغل که ترجیح می دهد تمرکز روی… مشاغل آنها باشد ، کمک کنید.!

نکته سریع: برای مشاغل کوچک که ارزش زمانی بیشتر از پول را دارند ، منابعی در آنجا وجود دارد که به روزآمد کردن فهرست ها کمک می کند. بسترهای نرم افزاری مانند شش برابر و مشاوره محلی در تغذیه اطلاعات دایرکتوری های محلی خود ، گرفتن کار سخت از تصویر برای یک صاحب مشاغل که ترجیح می دهد تمرکز روی… مشاغل آنها باشد ، کمک کنید.!

3. مانیتور & اعتبار خود را تبلیغ کنید

مطابق با Land Engine Land, 88٪ از مردم ، اعتبار آنلاین را به عنوان توصیه شخصی برای یک تجارت ترغیب کننده می دانند! شهرت آنلاین شما بخشی بسیار مهم از تصویر کسب و کار شما ، به ویژه برای تجارت جدید است.

شهرت آنلاین خود را کنترل کنید

به این فکر کنید که وقتی شما به عنوان یک مشتری می خواهید چیز جدیدی را امتحان کنید – یک شب جمعه است و می خواهید موارد مهم دیگری را در جایی متفاوت از خود بگیرید. از کجا شروع می کنید؟ ممکن است از برخی از دوستان سؤال کنید یا از همکاران خود مشاوره بگیرید (گاهی اوقات درخواست می شود ، بیشتر اوقات نه)! سپس می خواهید با خواندن آنلاین ، این پیشنهادات را تأیید کنید. شما به جستجو می پردازید و به چه چیزهایی شروع می کنید – بررسی. این کار با ستاره ها شروع می شود (بیشتر سیستم ها از 1-5 به پایین می روند) ، سپس شما حفر می شوید و شروع به بررسی بررسی های واقعی می کنید.

5 ستاره: “رستوران غذای بزرگ” ، “تازه ترین ماهی که من در پیتسبورگ داشتم”

1 ستاره: “همه نظرات مثبت کارمندان هستند!” ، “راه بیش از حد قیمت!”

اطمینان حاصل کنید که به طور فعال از شهرت خود حمایت می کنید! نشسته و با پشت سر هم تماشای بررسی های خود را به یک روش دیگر تماشا نکنید. در اطراف رستوران خود قدم بزنید ، در نانوایی خود با مشتریان صحبت کنید یا دستورالعمل بازخورد آنلاین را بعد از یک کار حذف آفات رها کنید و از مشتریان با تعامل مثبت بخواهید که به وب مراجعه کنند! با این وجود بهتر است ، آنها را به مناطقی منتقل کنید که در آن تلاش می کنید.

صاحب رستوران محلی: “خوشحالم که امشب از وقت خود لذت می برید – آیا فکر می کنید دیگران را به Yelp اطلاع دهید – این برای ما به معنای تجارت محلی بسیار مهم است!” – و بیشتر آنها دلجویی می کنند.

و می دانیم – همه اینها مثبت نیستند.

با یک بررسی منفی چه کار کنیم?

شما می توانید این مقاله جامع را در مورد رسیدگی به نظرات منفی مشتری بخوانید ، اما در اینجا چند کار سریع وجود دارد که می توانید انجام دهید:

 1. نقد و بررسی: “رستوران وحشتناک ، غذاهای دریایی XYZ را از جاده امتحان کنید” – این را به عنوان هرزنامه تبلیغ کنید. شرایط استفاده Google برای رقبا ذکر شده در بررسی های منفی اجازه نمی دهد.
 2. نقد و بررسی: “مدیر عجله **** بود!” – این را به خاطر تهمت گزارش کنید! باز هم ، مخالف شرایط استفاده است.
 3. نقد و بررسی: “من و همسرم زمان بدی را پشت سر گذاشتیم. غذای ما سرد بود و پیشخدمت بیشتر از این که منتظر ما باشد ، به گفتگو با سایر کارمندان علاقه مند بود! ” این ممکن است یک بررسی منفی قانونی باشد (و اگر می توانید بگویید ، من قبل از غذا خوردن با همسرم قبلاً تجربه منفی داشته ام). آن را آنجا نگذارید ، در اکثر موارد این فرصت را دارید که در یک تالار عمومی پاسخ دهید ، و به طور بالقوه فرصتی را برای تصحیح این موضوع بدست می آورید ، و مشتری ناراضی را به یک مشتری راضی تبدیل می کنید!
  1. پاسخ: من واقعاً متاسفم که شما زمان بدی را گذراندید. هدف نهایی ما این است که هر شخصی که وارد درب من می شود بهترین وعده غذایی ممکن را داشته باشد. من واقعاً دوست دارم از شما بیشتر بشنوم ، لطفاً با رستوران با شماره 555-555-5555 تماس بگیرید و از من بخواهید تا بتوانیم درباره تجربه شما بیشتر صحبت کنیم – Jordan A.، ABC Seafood، Owner “

احتیاط: به عنوان یک صاحب مشاغل کوچک که زندگی و روح شما را در موفقیت یک کسب و کار ریخته است ، هنگامی که بررسی های منفی به پایان می رسد ، ناراحت می شوید. شخصاً آن را مصرف نکنید و در پاسخ خود دلگرم کننده خود را از دست ندهید. در صورت لزوم ، یک پانزده دقیقه از سرزمین را بگیرید!

4- محتوا را برای مشتری محلی متمرکز کنید

همانطور که از عنوان این مقاله پیداست ، این مربوط به رانندگی در محلی است. برای بسیاری از دارندگان مشاغل کوچک در آنجا ، دسترسی شما به هیچ وجه ملی نیست ، بازار مورد نظر شما در اطراف گوشه نانوایی شما قرار دارد ، شعاع 5 مایلی از فروشگاه پیتزا شما ، مستقر در ایالت برای خدمات حرفه ای شما یا محدود به برای خدمات حقوقی یا مالی خود اعلام کنید.

محدودیت های جسمی شما یا تمرکز جغرافیایی شما هر چه باشد ، اطمینان حاصل کنید که استراتژی سئو خود را دنبال کنید.

این یعنی:

 • کلمات کلیدی محلی
 • بک لینک های محلی
 • محتوای تولید شده توسط کاربر محلی (UGC)
 • URL های محلی
 • طرحواره محلی
 • و بیشتر!

پارامترهای کلمه کلیدی مکان شما باید به اندازه محصول یا خدمات شما از اولویت بالایی برخوردار باشد. “کنترل آفات” رقابت در مقیاس ملی دشوار است و این قابل درک است ، بنابراین باید به جای آن بر کلمات کلیدی مانند “Pest Control Pittsburgh” تمرکز کنید..

Google خانواده کلمات کلیدی را دوست دارد ، بنابراین جستجوی جستجوهای زیر مربوط به Pest Control Pittsburgh خواهد بود – “Pest Control Allegheny County” ، “Rodent Control Pittsburgh” ، “Allegheny County Rodent Control” و غیره..

توجه سریع: طبق گوگل, جستجوهایی که شامل “Near Me” از سال 2014 نزدیک به 150٪ افزایش یافته است – ایجاد کلمات کلیدی محلی بسیار تأثیرگذار است.

پیوندهای برگشتی از گروه خرید ملی شما بسیار عالی هستند ، اما پیوندی از یک شرکت وابسته محلی CBS یا یک اتاق بازرگانی به محل شما مربوط می شود (اهمیت و مسافت در اینجا بازی می شود). این بک گراند های محلی نه تنها در جستجوی محلی به نظر می رسد که در تجارت شما مطلوب تر به نظر می رسند ، بلکه در بعضی مواقع به دست آوردن آنها نیز آسان تر می شوند. راه های زیر را برای بک لینک ها در نظر بگیرید:

 • شرکت های رسانه ای محلی
 • اتاق های محلی / گروه های تجاری محلی
 • سایر مشاغل محلی (بهترین کار این است که در این مورد به رقبا خود نزدیک شوید!)

من از تعدادی از مشاغل شنیدم که فکر می کنند این نکته آخر خیلی دشوار باشد – وادار کردن افراد دیگر به آنها بصورت آنلاین ارجاع دهند – اما من فکر می کنم که وقتی باران می شود و همه خانه ها و مشاغل آسیب می بینند. یک شرکت بام و جانبداری از طریق تعمیر یک خانه می آید ، می خواهد پرچمی را در حیاط خود بگذارد و آنها همانجا فضای تبلیغاتی بدست آورند. همین اتفاق برای شما رخ می دهد!

رستوران ایتالیایی شما به رویدادهای مشاغل محلی می پردازد – از آنها بخواهید که آیا فکر می کنند شما را در اعتبار این رویداد قرار دهند یا خیر.

قدم گذاشتن به محتوای تولید شده توسط کاربر – رستوران ایتالیایی شما غذاهای بسیار شگفت انگیزی را سرو می کند ، مردم را ترغیب می کند تا از آنها عکس بگیرند و آن را بصورت آنلاین ارسال کنند. بیشتر افراد به هر حال این عکس ها را می گیرند و آنها را در فیس بوک یا سایر کانال های رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند ، اما گوگل به طور فزاینده ای مردم را وادار به ارسال تصاویر در Google Maps می کند. مردم را تشویق کنید تصاویر را در آنجا بنویسند! به عنوان یک صاحب مشاغل ، حتماً آنها را ارسال کنید! این به بخش اولیه بررسی ها متصل می شود ، به این دلیل که مشتریان یک بررسی را همزمان انجام دهند!

توجه سریع: بررسی ها از نظر کلمات کلیدی غنی هستند ، بنابراین وقتی از مشتری در مورد غذای خود سؤال می کنید ، از آنها سؤال های خاصی بپرسید که منجر به کیفیت غذای شما می شود ، برای منطقه ای که در آن قرار دارید و آنها را ترغیب به ترک بررسی در مورد آن کنید – “بهترین سوپ عروسی در پیتسبورگ “،” بهترین خدمات و به راحتی در شمال ساحل واقع شده است “، و غیره..

این جایی است که جنبه “فاصله” به مرحله اجرا در می آید. اطمینان حاصل کنید که منطقه محلی شما و جغرافیای اصلی تمرکز واقعی شما برای بک لینک ها و محتوای مبتنی بر جغرافیایی است. متمرکز شوید تا بتوانید ابتدا بازار اصلی خود را شکست دهید – سپس روی گسترش آن جغرافیا تمرکز کنید.

نتیجه گیری – چگونه بهینه سازی برای کاربران بر رتبه های جستجوی ارگانیک تأثیر دارد?

در بالا ذکر کردم ، تعدادی از مزایای مربوط به کاربران شما است ، بنابراین ممکن است در مورد چگونگی ارتباط این با جستجو دچار سردرگمی شوید. خوب ، هنگامی که به فکر بهینه سازی مشتریان واقعی هستید و به آنچه Google می خواهد – و آشکارا اذعان کرده است – از صاحبان مشاغل برای انجام بهینه سازی برای جستجو استفاده کنید ، همین کار را می کنید! Google می خواهد سایت شما ایندکس شود و آنها شما را از روی نقشه می خواهند. مشتریان به شرکتهایی که دارای رتبه ستاره بهتری هستند اعتماد می کنند و گوگل نیز به همین ترتیب. لیست های دائمی دایرکتوری نه تنها آدرس شما را برای بازدید کنندگان سازگار می کند ، بلکه به Google کمک می کند تا مبلغ بی پایان شرکت های ناخواسته اسپم را که در آنجا هستند برای جستجوی مشروعیت در کسب و کار شما ، از بین ببرد. به همین ترتیب ، الگوریتم Google همیشه از مفهوم بک لینک به عنوان ابزاری برای سنجش محبوبیت ساخته شده است (هرچه یک سایت محبوب تر باشد ، از رتبه بندی بالاتری نیز برخوردار می شود). الگوریتم های جستجوی محلی یک مسابقه محبوبیت محلی است!

می بینید که چگونه اینها با سه اصل اساسی که قبلاً به آنها اشاره کردم ، ارتباط دارند (ارتباط ، مسافت & برجستگی) ، که گوگل صریحاً به عنوان عوامل رتبه خوب در جستجوی محلی تعریف کرده است.

شما آخرین نکته هستید: تنها راه واقعی برای به دست آوردن ارزش جستجوگرها پایدار ، تمرکز بیشتر در ایجاد حضور آنلاین خود برای مشتری های مناسب تر – افراد زنده واقعی است. Google به دنبال پیروی از این پرونده است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map