نحوه تبدیل مشترکین ایمیل به خریداران در 3 مرحله آسان

بیاموزید که چگونه با یک سیستم ساده 3 مرحله ای که می توانید با استفاده از چرخه خرید مشتری ، در آن قرار دهید ، مشترکان ایمیل خود را به خریداران تبدیل کنید.


مشترکین ایمیل را به خریداران تبدیل کنید

بازاریابی ایمیل یک کانال بازاریابی فوق العاده مؤثر برای اکثر مشاغل است و در صورت استفاده صحیح از آن ، می تواند فروش شما را افزایش دهد.

اما چگونه می توانید مشترکان خود را به خریداران تبدیل کنید?

در واقع یک سیستم ساده وجود دارد که می توانید با چرخه خرید مشتری همسو شوید.

این شامل سه مرحله اصلی است: مرحله آگاهی, جایی که مصرف کننده با نام تجاری شما و آنچه شما ارائه می دهید آشنا می شود. مرحله در نظر گرفتن, جایی که آنها برای گزینه های دیگر خرید می کنند و جوانب مثبت و منفی را وزن می کنند. و مرحله خرید, جایی که آنها شیرجه را می گیرند و به دکمه “خرید” ضربه می زنند.

چرخه خرید مشتریمنبع تصویر

وقتی استراتژی را برای هر یک از این مراحل پیاده سازی می کنید ، می توانید مشترکین ایمیل خود را به سرعت منفعل کنید و آنها را به خریداران فعال تبدیل کنید.

اشاره کوتاه: مهم است که از پای راست شروع به کار کرده و از نرم افزار بازاریابی مناسب ایمیل برای به دست آوردن مشترکان خود استفاده کنید!

1. ارزش مقرون به صرفه را ارائه دهید

وجود دارد خیلی زیاد این روزها اطلاعات رایگان در اینترنت موجود است که هر کسی می تواند درباره هر چیزی در هر مکانی اطلاعاتی پیدا کند. این یعنی شما دارند اگر می خواهید یک پایگاه مشتری وفادار بسازید ، ایستادگی کنید.

ارائه ارزش مقدماتی قبل از اینکه مصرف کننده متعهد شود به شما پول بپردازد بسیار مهم است. این نه تنها اعتماد به نفس دارد ، بلکه پیش نمایش رایگان از آنچه می توانید ارائه دهید و چگونه می توانید به آنها کمک کنید تا مشکل اصلی خود را حل کنند ، به آنها می دهد..

جذب افراد در مرحله آگاهی

مقدار ، ارزش ، ارزش. این مهمترین کاری است که می توانید در مرحله آگاهی از چرخه خرید روی آن تمرکز کنید. این می تواند به شکل زیر باشد:

 • پست های وبلاگ
 • به روزرسانی های فکری در رسانه های اجتماعی
 • قابل بارگیری
 • فیلم های
 • راهنماهای چگونه

در این مرحله ، شما می خواهید به مخاطبان خود آموزش دهید ، و یکی از موفق ترین راه ها برای انجام این کار ، تهیه آنچه که به عنوان “آهنربای سرب“- چیزی ارزشمند و آموزشی که کاربران آدرس ایمیل خود را برای آن تبادل می کنند.

این یک وضعیت برنده است. آنها اطلاعات رایگان بسیار خوبی کسب می کنند و شما آدرس ایمیل آنها را برای بازاریابی دریافت می کنید.

مهم: گرفتن آدرس ایمیل است حیاتی زیرا بر خلاف کانال های اجتماعی ، شما آنها را در اختیار دارید و بر آنها کنترل کاملی دارید.

بیایید به برخی مطالب رایگان و با ارزش که مارک های دیگر برای گرفتن آدرس ایمیل و آموزش افراد در مرحله آگاهی ارائه می دهیم نگاهی بیندازیم.

مثال ارائه مقدار مقرون به صرفهSurvival Life این امکان را برای مصرف کنندگان فراهم می کند که یاد بگیرند چگونه چیزی را بسازند.
مثال ارائه مقدار مقرون به صرفهBidsketch یک الگوی رایگان برای ایجاد پیشنهادهای مشتری ارائه می دهد.

2. دنباله ایمیل پرورشی را در جای خود قرار دهید

“دنباله ایمیل تغذیه چیست؟” ممکن است بپرسید.

این همان کاری است که شما می توانید در مرحله “توجه” پیاده سازی کنید تا مشترکان خود را داماد کنید و به آنها نشان دهید که چرا باید خریداری کنند شما به جای رقیب خود.

این یک سری از ایمیل های خودکار است که بعد از اینکه شخصی محتوای رایگان و ارزشمند شما را بارگیری کند ، می تواند طی یک هفته یا دو هفته خارج شود..

در این مرحله ، شما می خواهید به هرگونه اعتراضی که مخاطبان ممکن است درباره خرید از شما داشته باشند ، پاسخ دهید و مشکل آنها را بر هم بزنید تا آنها ناامید از راه حل شوند.

بیایید نگاهی به یک دنباله پرورش نمونه بیندازیم:

ایمیل 1 (آگاهی): بارگیری رایگان و یا محتوای ارزشمند را ارسال کرده و تجارت خود را معرفی کنید.

به عنوان مثال یک ایمیل پرورش دهنده

ایمیل 2 (در نظر گرفتن): مشترکین را با یک مشکل اساسی معرفی کنید و آنها را به سمت یک پست خاص در وبلاگ یا مطالب رایگان و با ارزش تر آزاد تر راهنمایی کنید که به آنها در این زمینه کمک می کند.

نمونه ای از یک ایمیل پرورش دهنده

ایمیل 3 (در نظر گرفتن): هرگونه اعتراضی را که مشترک ممکن است در مورد تجارت یا محصول شما داشته باشد لمس کنید. ایمیل های سبک سؤالات متداول در اینجا بسیار عالی هستند ، مانند مطالعات موردی یا توصیفات گسترده کاربر.

نمونه ای از یک ایمیل پرورش دهنده

ایمیل 4 (خرید): اکنون زمان آن رسیده است که مشترک را از مرحله در نظر گرفتن به مرحله خرید تغییر دهید. محصول خود را به آنها بسپارید و تخفیف یا جایزه ای را برای آنها فراهم کنید تا سریعاً عمل کنند (ما در یک لحظه بیشتر در مورد این تکنیک صحبت خواهیم کرد).

ایمیل 5 (خرید): مشکل مشترک و راه حل شما برای آن را به مشترکان یادآوری کنید و پیشنهاد یا پاداش را دنبال کنید.

همانطور که مشاهده می کنید ، توالی با فرآیند خرید مشتری همسو می شود ، بنابراین می توانید با اطمینان و تأمین ارزش رایگان ، مشترک را از یک مرحله به مرحله دیگر تغییر دهید.

3. از تکنیک های کلیدی نوشتن استفاده کنید

یک دلیل وجود دارد که نگارش نوشتن مقاله ، چنین صنعت عظیمی است. برقراری ارتباط با مخاطبان شما فقط به این معنا نیست که چند کلمه را روی کاغذ (یا صفحه) قرار دهید ، بلکه این مورد است بهره برداری از ذهن انسان و استفاده از روشهای بازاریابی روانشناختی که به اثبات رسیده است.

شما می توانید از این تکنیک ها در دنباله تغذیه خود برای سرعت بخشیدن به مشترک مشتری در فرآیند مشتری استفاده کنید ، اما می توانید از آنها نیز استفاده کنید تا بازدید کنندگان وبلاگ را به خریداران تبدیل کرده و در هنگام برقراری ارتباط با مخاطبان خود بر روی سیستم عامل های دیگر.

3 روش مختلف روانشناسی کپی رایت

1. نظریه کمبود: مردم دوست ندارند چیزها را از دست بدهند. حقیقت. اگر می خواهید مشترکان را از مرحله در نظر گرفتن به مرحله خرید تغییر دهید ، با ارائه تعداد محدودی از محصولات ، احساس کمبود را اضافه کنید.

2. ویژگی های مزایا را ذکر کنید: بسیاری از مشاغل در برجسته کردن ویژگی های محصول یا خدمات خود اشتباه می گیرند ، مانند استفاده از آن یا استفاده از رابط فوق العاده duper که آن را اجرا می کنند ، آسان است. در واقعیت ، مصرف کنندگان به این امر اهمیت نمی دهند. درعوض ، آنها می خواهند بدانند که چگونه این ویژگیها به آنها کمک می کند تا به اهداف خود برسند و مشکلات خود را حل کنند.

نمونه ای از تکنیک های روانشناسی کپی نویسی“من به شما تعلیم می دهم که ثروتمند شوید” از لیست عمده ای از مزایا در صفحه فروش خود استفاده می کند.

3. انگیزه ارائه دهید یا پیشنهاد دهید: مردم بیشتر دوست دارند که صدای جنجال زدن برای خودشان باشد. اگر ببینند که آنها با یک پاداش اضافه شده یا کاهش جذاب قیمت بسیار زیاد می شوند ، احتمال خرید آنها بیشتر خواهد بود.

شما می توانید با ارائه تخفیف زمان محدود برای مشترکان جدید یا اضافه کردن چند پاداش ارزشمند در صورت خرید سریع ، این موارد را به بخش های دیگر تزریق کنید..

مثال استفاده از تکنیک های روانشناسی کپی نویسیWarriorPlus از ترکیبی از کاهش قیمت محدود و کمبود برای حداکثر تأثیر استفاده می کند.

WarriorPlus از ترکیبی از کاهش قیمت محدود و کمبود برای حداکثر تأثیر استفاده می کند.

تبدیل مشترکان خود به مشتریان ، لازم نیست مورد اصابت و امید باشد.

هنگامی که می دانید هر مرحله از فرآیند خرید مشتری شامل چه مواردی است ، می توانید محتوا و مکاتبات خود را با آنها هماهنگ کنید تا با آن هماهنگ شوند و آنها را از یک مرحله به مرحله دیگر یکپارچه منتقل کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map