3 ابزار برای به روز نگه داشتن لیست های فهرست محلی شما

بیاموزید چگونه اطلاعات شغلی خود را جاری نگه دارید & با استفاده از یک سرویس مدیریت لیست محلی ، در همه لیست های اصلی فهرست محلی به روز می شود.


بهترین خدمات مدیریت لیست محلی

SEO محلی (بهینه سازی موتور جستجو) تمرکز بزرگی برای صاحبان مشاغل کوچک و برای خود Google است. از آنجا که به روزرسانی ونیز 2012 Google, در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs) یک سری از به روز رسانی های الگوریتم نسبت به عطر و طعم محلی وجود داشته است. با توجه به این موضوع در جستجوی محلی ، یک موضوع وجود داشته است که بیش از سایرین برجسته است – لیست های دایرکتوری دقیق و به روز شده.

مشاغل کوچک اغلب دارای فهرست هایی در فهرست های محلی هستند ، اما به روز و دقیق نگه داشتن این لیست ها بسیار مهم است.

برای توییت کلیک کنید

اکنون ، این ممکن است بر روی سطح آسان به نظر برسد ، اما وقتی قدم برمی دارید و در واقع به محیط فهرست فهرست نگاه می کنید ، شروع به دیدن یک داستان متفاوت خواهید کرد. هزاران دایرکتوری در آنجا وجود دارد و هر روز تعداد بیشتری از آنها در حال ظهور هستند.

به نمودار زیر نگاهی بیندازید موز برای درک بهتر از منظر فهرست فهرست:

دایرکتوری های محلی در وب

هنوز ساده به نظر می رسد?

برای دارندگان مشاغل کوچک ، مدیریت بسیار کلیدی در فهرست های محلی شما ، بسیار شدید است و می تواند بسیار وقت گیر باشد. در مقاله قبلی محلی SEO که نوشتم ، در مورد تجزیه و تحلیل کار Behemoth برای به روزرسانی کلیه لیست های فهرست که در آنجا وجود دارد به شکلی که بیشترین زمان کارآیی برای شما و تجارت شما داشته باشد ، صحبت کردم. یکی از این راهها استفاده از یک سرویس مدیریت محلی است که برای تهیه این فهرستها ایجاد شده است تا نیازی به نگرانی در مورد هر فهرست موجود در آنجا نباشد.

دایرکتوری های محلی مهم هستند. آنها یک بخش اساسی از جستجوی محلی هستند و به معنای واقعی کلمه راننده ترافیک به مکان فیزیکی شما هستند!

برای توییت کلیک کنید

در این مقاله ، ما می خواهیم 3 سرویس برتر مدیریت لیست محلی را بررسی کنیم – لیست قدرت Yext, Moz محلی, و مشاوره محلی – برای تعیین اینکه کدام یک از آنها برای تجارت شما سودمندتر است.

پیشگفتار – چرا اداره های محلی خود را مدیریت می کنید?

قبل از ورود به این مقایسه های دایرکتوری ، هر کسب و کار کوچک باید متوقف شود و به آنچه در این دایرکتوری ها می گردند فکر کند.

  • آیا به دنبال تصحیح اطلاعات غلط در وب هستید?
  • آیا به دنبال اصلاح لیست ها پس از جابجایی تجارت خود هستید?
  • آیا به دنبال رتبه بهتر در سئو هستید?
  • آیا قصد دارید برای مدت طولانی در این مکان باشید?
  • آیا سعی می کنید تلاشهای خود را کپی کنید تا با به روزرسانی موارد کارآمدتر باشید?

اینها فقط مواردی هستند که شما باید در نظر بگیرید و آنها بسیار مهم هستند. دایرکتوری های خود را به دلایلی که برای تجارت شما مهم است به روز کنید.

حقیقت خنده دار: 67٪ از مشتریان اعتماد به یک برند را از دست می دهند اگر آنها به دلیل مکان نادرست در لیست قرار گرفتن ، در طی مسیر به یک تجارت گم شوند.

مقایسه 3 خدمات مدیریت لیست برتر برتر

اکنون که می دانید یک سرویس مدیریت محلی لیست چیست و چرا مفید است ، بیایید 3 مورد برتر را که می خواهید در نظر بگیرید مقایسه کنید:

1. لیست های قدرت Yext

یک نیروگاه در بازی فهرست محلی, شش برابر قبل از خنک شدن در دایرکتوری ها بوده است. به عنوان یکی از طولانی ترین سیستم عامل های زندگی با لیست دقیق فهرست ها ، آنها بیشترین عمق را در مورد دایرکتوری هایی که با آنها کار می کنند دارند.

شبکه لیست برق YextYext به شما امکان می دهد تا لیست های خود را در 100+ سرویس دیجیتال در سطح جهان مدیریت کنید.

با استفاده از این فهرست ها ، آنها می توانند خیلی بیشتر از سایر سیستم عاملهای فهرست که در لیست ما مشاهده خواهید کرد ، به دست بیایند.

هر بسته برای Yext دارای سطح مختلفی از فهرست هایی است که با آنها کار می کند اما اصلی ترین آنها سازگار است.

قیمت Yext چیست؟?

هزینه لیست های برق Yext به سطح بسته بستگی دارد ، اما در صورتحساب سالانه از 4 دلار در هفته شروع می شود. دیدن شکست قیمت Yext برای قیمت گذاری فعلی.

بزرگترین اشکال برای Yext چیست?

بزرگترین اشکال برای Yext این است که فقط تا زمانی که هزینه آن را بپردازید خوب است. Yext ادعا می کند که سیستم آن بر روی یک API مستقیم با این دایرکتوری های “شریک” ساخته شده است ، که برای فعال شدن به منابع (دلار) نیاز دارد تا برای فعال شدن آن فعال شود و هنگامی که غیرفعال شود ، قبل از شروع کار ، دوباره به ابتدا باز می گردد. آنها.

این قرص سختی برای بلع هر مشاغل کوچک است. تصور کنید که فروشگاه مواد غذایی شما بیش از 3 سال 1500 دلار خرج کرده است و در طی مدت زمانی یک ساعت تغییر نکرده و یا یک بار جابجا نشده است – اکثر مشاغل فکر می کنند ، “سلام ، من فکر نمی کنم این لحظه 1500 دلار ارزش داشته باشد” اما وقتی می خواهید کنسل شوید متوجه می شوید که قبل از شروع کار به روشی باز می گردد. بنابراین ، 3 سال و 1500 دلار بعد دوباره در میدان 1 برمی گردید و هیچ کاری محقق نمی شود.

چرا باید Yext را انتخاب کنید؟ من فکر می کنم این فیلم به قول خودشان خوب است که تماشا کنید:

2. Moz محلی

Moz محلی از سهام خوب تهیه می شود یکی از نام های برجسته در صنعت SEO ، Moz دارای تعدادی ابزار برای کمک به افراد در مبارزه برای موقعیت برای جستجو است. Moz Local ابزاری است که در لیست های فهرست قرار دارد. بر خلاف سایر سیستم عامل های لیست دایرکتوری ، Moz از دو موضوع تمرکز دایرکتوری خود را پایین آورده است: نگه داشتن نقشه های معروف به راه درست و پشتیبانی از فعالیت موتور جستجو.

اشاره کوتاه: مطمئن نیستید که نیاز به پشتیبانی فهرست فهرست محلی دارید؟ فهرستهای خود را به صورت رایگان بررسی کنید Moz محلی برای درک بهتر از وضعیت خود بدون ثبت نام می توانید بررسی کنید! با بررسی لیست های فهرست های خود در چندین سیستم عامل ، سیستم عامل های صادقانه را صادقانه نگه دارید و خود را بررسی کنید – چهار مکان را برای مکان خود جستجو کنید ، از اپل مپ بپرسید و غیره!

Moz تقریباً به همان اندازه وقت خود را صرف طیف وسیعی از لیست های فهرست نمی کند که Yext و Advice Local انجام می دهند. اما با تمرکز بیشتر روی دایرکتوری هایی که مردم از آنها بیشتر استفاده می کنند و دایرکتوری ها یا داده های جمع آوری شده توسط دایرکتوری ها استفاده نمی کنند ، زباله های زیادی را از بین می برند. مردم موز بسیار صریح و روشن هستند که نمی خواهند به عنوان دایرکتوری به عنوان Yext یا سایر خدمات فهرست بندی محلی در آنجا مراجعه کنند اما به انتخاب خود اطمینان دارند.

گفته می شود ، موز قادر است هر سال با قیمتی بسیار پایین تر از رقابت به صفحه بیاید.

هزینه محلی Moz چیست?

Moz Local یکی از سیستم عامل های دایرکتوری ارزان قیمت در آنجا است. این پلت فرم مبتنی بر آن با قیمت سالانه 99 دلار شروع می شود. این شامل مواردی است که از آنها به عنوان زیر یاد می شود:

  • ارسالی دایرکتوری
  • موارد ارسال شده
  • گزارش دایرکتوری و داشبورد
  • نظارت بر اعتبار

این برای بسته بندی اساسی آنها است و هر سال قیمت آن را می دهد. در اینجا است خرابی کامل گزینه های قیمت گذاری Moz.

3. مشاوره محلی

مشاوره محلی با Yext در تعداد دایرکتوری هایی که پشتیبانی می کند ، از سر به سر می ایستد. با داشتن 55 دفترچه راهنما و هرکدام از بسته های خود ، به همراه برخی از داده های برتر و جمع کننده لیست های محلی برای سیستم عامل های پایان بالاتر خود ، Advice Local مطمئناً یک پلت فرم لیست کامل فهرست محلی است. نکته اصلی فروش آنها در مورد Yext این است که آنها به جای استفاده از API ، استنادهای محلی را ایجاد می کنند – بنابراین پس از اتمام کار با Advice ، دایرکتوری های شما به قبل از شروع کار باز نمی گردند.

اشکال مقایسه ای بین Advice و Yext به سرعت در به روزرسانی های دایرکتوری رخ می دهد. Yext با به روزرسانی های فهرست نسبتاً سریع است ، نسبت به بسته ای که در آن مشترک شده اید ، اما Advice ممکن است چند ماه طول بکشد تا بالاتر از یک نمره 80٪ برای ارسال های فهرست باشد..

شبیه به موز ، Advice Local یک مجموعه کامل از خدمات دیجیتال را ارائه می دهد که این دو را از Yext جدا می کند. Yext کاملاً به دایرکتوریها می خورد (کمی در شهرت دایرکتوری ها). در حالی که این سیستم عامل های دیگر یک نیمکت عمیق تر دارند. Advice Local بخشی از یک گروه بزرگتر ، Advice Interactive است که از خدمات دیجیتالی اضافی پشتیبانی می کند ، بنابراین اگر به دنبال یک فروشگاه یک مرحله ای هستید ، این پلتفرم می تواند از این پشتیبانی کند.

اشاره کوتاه: اگر یک آژانس تبلیغاتی دیجیتالی هستید که به دنبال یک روش سفید لیست شده در لیست های دایرکتوری برای مشتریان خود هستید ، Advice Local یک راه حل ارائه می دهد. شما می توانید گزارش های خود را لیست کنید و حتی یک دامنه فرعی را در سایت خود تنظیم کنید که برای دسترسی به اطلاعات در لیست دایرکتوری های خود ، ورود به زمان واقعی مشتری را فراهم کند!

چه هزینه محلی را توصیه می کند؟?

مشاوره محلی با دریافت 100 دلار در سال برای دریافت فقط جلوی 4 جمع کننده داده برتر ، از جمله: Localeze ، Infogroup ، Factual و Acxiom شروع می شود. این دایرکتوری های واقعی را در نظر نمی گیرد. در اینجا یک تجزیه و تحلیل کامل از است مشاوره در مورد قیمت گذاری محلی.

Core Package از Data Aggregators مراقبت می کند و Classic Classic Package تمام دایرکتوری های برتر شما را به همراه گزارش و نظارت بر عهده دارد. لوکس ترکیبی از این دو است.

قابل توجه در این موارد امکان بهینه سازی صفحه Google برای کسب و کار من است ، که حتی وارد آن نمی شوید مگر اینکه به “بسته های سفارشی” آنها مراجعه کنید

مقایسه مستقیم سکوها:

ساده ترین راه برای ایده گرفتن از بهترین سکوی بهتر ، تهیه بسته “ترجیحی” آنها و مقایسه آنها با یکدیگر است (لطفا توجه داشته باشید که Advice Local یک سکوی دلخواه را نشان نمی دهد ، بنابراین ما می توانیم از “بسته بندی کلاسیک” آنها برای مقایسه استفاده کنیم).

لیست مقایسه خدمات مدیریتمقایسه مستقیم بین Yext ، Moz محلی و Advice Local.

کدام بهترین است?

برای پاسخ به این سؤال ، کدام سیستم عامل فهرست بهترین گزینه به تعدادی از موارد بستگی دارد. همانطور که در پیشگفتار اشاره کردم ، شما باید اهداف تجاری خود را در نظر بگیرید.

اگر می خواهید اطلاعات خود را به سرعت به روز کنید زیرا افراد اغلب به مکان اشتباه می روند ، بهترین شرط شما Yext خواهد بود. هیچ سکوی دیگری وجود ندارد که بخواهد به همان سرعتی که قادر به دسترسی به آنها هستند ، در اختیار شما قرار دهد. در مورد نقشه برداری محصولات و به روش سریع جستجو می شود.

اگر می خواهید رویکرد تبلیغاتی دیجیتالی که می توانید یک نمایش زنده داشته باشید و فهرست های خود را به روز کنید ، همراه با سایر تبلیغات تبلیغاتی ، رویکردی مدیریت شده تر داشته باشید ، در این صورت بهترین خدمات در Advice محلی به شما ارائه می شود..

برای اکثر موارد ، خواه فقط حضور بهتر جستجو ، ارزش نام تجاری طولانی مدت و تعدادی از موارد دیگر ، بهترین پلتفرم لیست دایرکتوری Moz محلی است. کارآیی این پلتفرم ، درک آسان از گزارش و به روزرسانی ها و همچنین قیمت مناسب با موقعیت مناسب ، آن را برای مشاغل کوچک ایده آل می کند. این قیمت به شکلی است که مردم می توانند از پس آن برآیند و مجبورند هر سال جایگاه خود را در جدول حفظ کنند زیرا اگر تجارت شما تغییر نکرده و سکوی آنها به روزرسانی نکرده است ، می توانید بدون آسیب رساندن به لیست های فهرست فعلی خود ، آنها را به راحتی رها کنید. . گفته می شود ، آنها به روزرسانی منظم محصول را ارائه می دهند!

سخنان محترم

علاوه بر مقایسه من با 3 سرویس مدیریت لیست محلی در بالا ، بسیاری دیگر وجود دارند که در خارج وجود دارند. برخی دیگر از ذکرهای محترم به شرح زیر است:

در تلاش برای حفظ جایگاه بی طرفانه در این سیستم عامل ها ، ممکن است در خدمت شما باشد که بتوانید لیست های خود را از طریق یکی از این سرویس های لیست آزمایش کنید. شما می توانید دایرکتوری های خود را آزمایش کرده و حتی از طریق برخی از موارد فوق آزمایش های رایگان را نیز انجام دهید!

نتیجه

لیست فهرستهای محلی برای تلاشهای SEO محلی شما مهم است. با توجه به تعداد کافی از فهرست های محلی خارج از کشور ، مدیریت یک مالک متوسط ​​مشاغل کوچک برای هر یک از لیست ها دشوار و وقت گیر است. خدمات مدیریت محلی لیست در خارج وجود دارد که این کار را برای شما خودکار می کند. اگر شما از یکی از این سرویس ها استفاده نمی کنید و یا آن را به صورت دستی انجام نمی دهید ، پس از آنکه مشتریان احتمالی شما با اطلاعات قدیمی و قدیمی گمراه شوند ، تجارت شما در معرض خطر است. خط پایین – همیشه لیست های تجاری خود را به روز نگه دارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me