13 ابزار فشرده سازی مفید برای سایت شما

لیستی از ابزارهای فشرده سازی آسان برای استفاده ، که می توانید برای دستیابی به سرعت بارگذاری سریعتر صفحه ، به صورت عمده بهینه سازی گرافیک کنید. & تجربه کاربری بهتر.


بهترین کمپرسورهای تصویر برای کاهش اندازه پرونده

تصاویر می توانند یک وب سایت ایجاد کنند یا خراب کنند. ما قبلاً یک پست عالی در مورد چگونگی ایجاد تصویری خیره کننده برای سایت خود بدون استفاده از فتوشاپ منتشر کرده ایم (در صورتی که طرفدار طراحی گرافیک نباشید). این موضوع بر نحوه ایجاد تصاویر متمرکز است ، اما نه نحوه فشرده سازی آنها.

این روزها ، باید افراد را به مطالب خود علاقه مند و علاقه مند کنید ، اما با توجه به اینکه توجه روزافزون مصرف کنندگان به روز کوتاه تر می شود ، این می تواند مشکل باشد. به خصوص هنگامی که وب سایت خود را با تصاویر به امید اینکه مردم را به فریب بیاندازید ، پوشش می دهید ، فقط متوجه می شوید زمان بارگیری سایت شما به طور چشمگیری کاهش می یابد.

محکم نگه دارید ، زیرا راه حلی وجود دارد. فشرده سازی تصویر یک امر مطلق است تا اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما به سرعت بارگیری می شود – منجر به شادتر شدن بازدید کنندگان وب سایت و ، بیشتر مشتریان بیشتر! بیایید فشرده شویم!

چرا باید تصاویر را فشرده سازی کنید?

فشرده سازی تصویر برای سرعت

مطالعات نشان داده اند که شما باید سه ثانیه برای تحت تأثیر قرار دادن افرادی که در وب سایت شما قرار دارند تأثیر بگذارد – پس از آن ، حدود 40٪ دور کلیک کرده و در جای دیگر امتحان خواهید کرد.

اگر می خواهید به صورت تبدیل به آن نگاه کنید ، بدان معنی است که حتی یک تاخیر نسبتاً یک ثانیه در پاسخ صفحه می تواند به 7 درصد کمتر تبدیل تبدیل شود. اگر سایتی تجارت الکترونیکی را اجرا کنید که سالانه 100،000 دلار درآمد کسب کند ، این تأخیر یک ثانیه به طور بالقوه می تواند برای شما 7000 دلار در فروش از دست رفته هر سال هزینه کند. اکنون یک تأخیر دو ثانیه را تصور کنید!

آیا می دانید? در باره 47٪ مصرف کنندگان انتظار دارید که یک صفحه وب در 2 ثانیه یا کمتر بارگیری شود! به همین دلیل بهینه سازی سرعت وب سایت بسیار مهم است.

بله ، مصرف کنندگان انتظارات فزاینده ای از عملکرد صفحه دارند – اما تنها آنها نیستند. Google اعلام کرده است که سرعت صفحه یکی از مهمترین فاکتورهایی است که تعیین می کند سایت شما در نتایج موتور جستجو رتبه بندی می کند.

داشتن تصاویر فشرده شده افزایش رتبه را تضمین نمی کند ، اما تجربه کاربر را بهبود می بخشد و سایت شما را سرعت می بخشد که در نهایت باعث افزایش رضایت شما در نظر Google می شود – این یک وضعیت برنده است.

اشاره کوتاه: استفاده کنید ابزار Google PageSpeed ​​Insights برای کپی و چسباندن آدرس اینترنتی خود و دیدن آنچه که Google درباره زمان بارگذاری صفحه وب شما می گوید.

بیایید درباره ابزارهای فشرده سازی خودکار صحبت کنیم

بنابراین اکنون که می دانید چرا باید تصاویر خود را فشرده سازی کنید ، چگونه می توانید در مورد انجام آن اقدام کنید?

چند روش برای فشرده سازی تصاویر وجود دارد – از جمله از طریق یک برنامه وب ، یک برنامه قابل بارگیری و یا یک افزونه در CMS. ما لیستی از برخی از محبوب ترین ابزارهای فشرده سازی خودکار را برای هر روش در بازار جمع کرده ایم.

بهترین ابزارهای فشرده سازی تصویر

برنامه های وب

برنامه های وب راه حل های سریع برای فشرده سازی تصاویر شما هستند و مفید هستند زیرا لازم نیست چیزی را روی رایانه یا وب سایت خود نصب کنید. در عوض ، عکس های خود را جمع می کنید و آن را در برنامه وب بارگذاری می کنید و سپس تصاویر فشرده شده خود را دوباره بارگیری می کنید. بیایید نگاهی به برخی از بهترین برنامه های وب برای فشرده سازی تصویر بیاندازیم:

1. ImageResize

ImageResize یک ابزار فشرده سازی تصویر آنلاین است که هم تصاویر PNG و JPG را فشرده می کند. در این ابزار از یک الگوریتم گسسته استفاده می شود که ضمن حفظ کیفیت تصویر ، به طور چشمگیری اندازه اندازه تصویر را کاهش می دهد. آزمایش پس از فشرده سازی 60 تا 80٪ صرفه جویی در اندازه داشته است. هیچ محدودیتی در اندازه پرونده وجود ندارد و شما می توانید حداکثر تا 20 تصویر را همزمان فشار دهید. فایلهای فشرده شده را می توان مستقیم یا به عنوان یک فایل پستی بارگیری کرد.

2. TinyPNG

TinyPNG یکی از قدیمی ترین برنامه های فشرده سازی تصویر در وب است. از طریق آن ، می توانید 20 عکس را به طور همزمان بارگذاری کنید – و تقریباً هیچ تفاوتی در کیفیت در تصاویر فشرده وجود ندارد. برنامه از یک فایل PNG 24 بیتی استفاده می کند و به راحتی آن را به یک تصویر رنگی با فهرست 8 بیتی تبدیل می کند و آن را در حدود 50-80٪ در فرآیند بهینه می کند.

3. Compressor.io

یکی از برنامه های وب جدیدتر در بازار است Compressor.io. یکی از بهترین موارد در مورد این گزینه ، رابط کاربری آسان و قابل رعایت و فوق العاده مدرن است – در واقع باعث می شود تصاویر فشرده سازی سرگرم کننده شوند. Compressor.io به شما امکان می دهد تصاویر فشرده شده خود را از طریق Dropbox یا Google Drive صادر کنید ، بنابراین همیشه آنها را به دست می آورید.

کیفیت فشرده سازی تصویر قبل و بعدکیفیت فشرده سازی تصویر و کاهش اندازه قبل و بعد با Compressor.io

اشاره کوتاه: تصاویر بدون متن تمایل دارند که فشرده سازی بهتری داشته باشند و تصویری با کیفیت بالاتر از تصاویر با متن برگردانند.

4. Kraken.io

مانند اکثر برنامه های وب فشرده سازی خودکار این روزها, کراکن به شما امکان می دهد تا با استفاده از روش کشیدن و رها کردن آسان ، فایل های بی شماری را فشرده کنید. وقتی همه آنها فشرده شدند ، می توانید همه چیز را با یک کلیک در یک فایل. zip بارگیری کنید.

5- OptimiZilla

با OptimiZilla, شما این توانایی را دارید که تصاویر خود را بر اساس سطح کیفی که در سیستم قرار می دهید فشرده سازی کنید. این فورا به شما یک پیش نمایش می دهد که به شما امکان می دهد قبل و بعد را مقایسه کرده و سطح فشرده سازی تمایل خود را بر اساس نتایج تنظیم کنید.

6. CompressNow

CompressNow یک سرویس آنلاین است که به شما امکان می دهد درصد فشرده سازی دلخواه خود را انتخاب کنید تا مطمئن شوید که تمام تصاویر شما در همان اندازه فشرده شده اند. با استفاده از رابط کاربری آسان و کشیدن ، می توانید در هر زمان چند عکس را از رایانه خود وارد سیستم کنید.

برنامه های قابل بارگیری

اگر نمی خواهید منتظر آپلود تصاویر خود در یک برنامه وب باشید ، همیشه می توانید یک برنامه فشرده سازی تصویر قابل بارگیری را انتخاب کنید. در اینجا برخی از محبوب ترین برنامه های فشرده سازی تصویر قابل بارگیری وجود دارد:

7. ImageOptim

طراحی شده برای سیستم عامل مک, ImageOptim به شما امکان می دهد در لحظه ها دسته ای از تصاویر را فشرده کنید. به سادگی تصاویر انتخابی خود را در برنامه بکشید و رها کنید و بلافاصله شروع به بهینه سازی می کنند.

8. RIOT

برای ویندوز ساخته شده است, RIOT به شما امکان می دهد فشرده سازی خود را با فرمت کنار هم مقایسه کنید و کیفیت و کیفیت تصویر قبل و بعد را نشان دهید.

9. بازدید

در تعدادی از سیستم عامل موجود است, بازدید می توانید پرونده های PNG و JPG را به سرعت بهینه کنید. تصاویر به طور خودکار در بالاترین سطح فشرده سازی موجود بهینه می شوند ، هر چند که تمام عکس های شما با کیفیت مداوم در اختیار شما قرار می گیرد.

پلاگین های مبتنی بر CMS

این رایج ترین گزینه ای است که شما به احتمال زیاد از آن استفاده خواهید کرد. اگر صاحب وب سایت هستید که از CMS (مانند وردپرس ، دروپال یا جوملا) برای آپلود تصاویر خود استفاده می کنید ، یک افزونه مبتنی بر CMS معمولاً بهترین شرط بندی برای شما است. این ابزارها هنگامی که تصاویر خود را بر روی سیستم عامل خود بارگذاری کرده اید با خودکار کردن چیزهایی برای شما و ساده تر کردن همه کارها ، این کار را برای شما انجام می دهند. بارگیری و بارگذاری وجود ندارد. این ابزارها فقط تصاویر را در وب سایت شما (مانند پوشه wp-uploads برای وردپرس) پیدا کرده و جادوی آنها را کار می کنید. لیست های زیر مشهورترین پلاگین های مبتنی بر CMS فشرده سازی تصویر هستند:

10. بهینه ساز تصویر EWWW (وردپرس)

EWWW Image Optimizer احتمالاً محبوب ترین افزونه فشرده سازی تصویر برای وردپرس در حال حاضر است. اگر به صورت صحیح از فایل (JPG ، PNG یا GIF) استفاده کنید ، به طور خودکار از اندازه تصویری که در وبلاگ خود بارگذاری می کنید ، تغییر اندازه می دهد. بزرگترین مزیت این سرویس این است که اگر در حال حاضر هزاران تصویر در سایت خود دارید می توانید کل کاتالوگ رسانه خود را بهینه کنید. افزونه وردپرس خود رایگان است ، با این حال ، این سرویس پولی است که برنامه هایی را بر اساس تعداد تصویر مورد نیاز برای فشرده سازی ارائه می دهد.

11. WP Smush It (وردپرس)

این افزونه WordPress قبل از بهینه سازی آنها برای بارهای سریع و سریع ، بدون اینکه کیفیت را بکشد ، به طور خودکار هر دو عکس موجود در سایت شما و آپلودهای جدید را اسکن می کند.

12. ایمگن (جوملا)

این افزونه جوملا به صورت پویا تغییر اندازه می دهد و تصاویر را در سراسر سایت فشرده می کند. ویژگی “بارگذاری تنبل” آن برای نمایش تصاویر هنگامی که در قسمت دید هستند مفید است. همچنین دارای انتخابی پراهمیت از ویژگی های جایزه ، از جمله امکان اضافه کردن علامت های سفید به صورت عمده و گزینه محدود کردن تصاویر در گروه های خاص کاربر است..

13. تصور کنید (وردپرس)

پلاگین را تصور کنید یکی دیگر از افزونه های فشرده سازی تصویر محبوب وردپرس است. استفاده از آن آسان است و تنظیمات ساده ای برای فشرده سازی سریع دارد. این افزونه WordPress است ، اما می توانید برنامه وب آن را نیز امتحان کنید اینجا.

اشاره کوتاه: فروشگاه & هر تصویری را که در وب سایت خود جاسازی کرده اید در پوشه ای بنام “تصاویر” سازماندهی کنید. سپس آن پوشه را بصورت محلی بارگیری کنید & دسته ای از تصاویر داخل را با یکی از برنامه های مناسب بارگیری یا وب موجود در بالا فشرده کنید. قبل از بارگذاری مجدد در وب سرور ، حتما کیفیت تصویر را بررسی کنید.

نتیجه

با کمک این ابزارها ، می توانید ضمن حفظ کیفیت بالای آنها ، به راحتی تصاویر خود را فشرده کنید ، و دلیل بیشتری را برای بازدید کنندگان خود فراهم کنید تا بتوانند در موتورهای جستجو قرار بگیرند و به Google فرصت بدهند تا شما را در موتورهای جستجو بالاتر ببرد..

فشرده سازی مبارک!

ویرایش مقاله & به روز شده توسط لیزی دیوی & جی داگلاس.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me