12 راه برای استفاده از تحقیقات کلمات کلیدی برای تقویت SEO

با این 12 استراتژی عملی که باعث افزایش رتبه شما در Google می شود ، یاد بگیرید که پس از تحقیق در مورد کلید واژه خود چه کاری انجام دهید.


با تحقیق در مورد کلید واژه

اکثر صاحبان مشاغل لیستی از کلمات کلیدی را که می خواهند رتبه 1 را در گوگل کسب کنند دارند. تحقیقات کلمات کلیدی شما کامل است اما اکنون که این کار تمام شد ، شما واقعاً با تحقیق در مورد کلید واژه خود چه می کنید؟ چگونه می توانید از تحقیقات کلمات کلیدی برای رتبه # 1 در Google استفاده کنید?

در این مقاله ، 12 روش عملی را برای شما فراهم می کنم که می توانید از تحقیقات کلمات کلیدی برای افزایش ترافیک وب سایت استفاده کنید. اما برای خلاصه کردن همه راه های وضوح ، می توان در یک جمله توضیح داد!

از تحقیقات کلمات کلیدی استفاده کنید تا مردم بتوانند به شرکت شما اعتماد کنند.

این جواب ساده است. اگر به جستجوی گوگل در Google اعتماد کردید که به شرکت شما اعتماد کند ، بیش از سایرین ، برای کلمات کلیدی خود رتبه 1 در Google را کسب خواهید کرد..

امروزه ، تحقیق در مورد کلید واژه ها یکی از بهترین راه ها برای تعیین اطلاعاتی است که شما نیاز دارید تا به مشتریان خود ارائه دهید تا آنها را به شما اعتماد کنند. دوستت دارم برای گرفتن مشاوره از شما. برای یادگیری از شما برای شما سؤال می کنم. برای شنیدن در مورد شرکت ، مارک و کارمندان خود. برای دانستن اینکه نام دامنه شما وجود دارد برای اینکه وب سایت شما قابل اعتماد باشد. تا در نهایت افراد را تحت تأثیر قرار دهند تا بتوانند از شما خرید کنند.

چه شما یک نانوایی محلی باشید و چه یک مزرعه زنبور عسل ، اگر این اصل را در نظر داشته باشید که می توانید با تحقیق در مورد کلید واژه خود چه کاری انجام دهید ، میزان ترافیک وب سایت شما افزایش می یابد. بنابراین بیایید در زیر با روش هایی که می توانید از تحقیقات کلمات کلیدی استفاده کنید تا مردم بتوانند به شرکت شما اعتماد کنند ، شروع کنیم:

1. برای پاسخ به سؤالات افراد از کلمات کلیدی استفاده کنید

تحقیقات کلمات کلیدی به شما می گوید که چه نوع سؤالاتی در رابطه با صنعت یا محصولات شما دارند. حداقل 3 دلیل خوب برای پاسخ به آنها وجود دارد.

مورد اول سهولت در رتبه بندی در موتورهای جستجو است. سؤالاتی که تایپ می شوند معمولاً کلمات کلیدی دم بلند هستند و به اندازه رقابتی نیستند ، بنابراین برای سؤالات رتبه خوبی کسب می کنید.

دومین دلیل برای پاسخ به سوالات ، اعتماد است. وقتی جواب ها را می دهید (چه در بلاگ ، سؤالات متداول ، وبینارهای برنامه ریزی شده و چه حتی کلاسهای بدنی) باعث خوشحالی مردم می شوید و آنها به شما اعتماد دارند. هرچه اعتماد به نفس بیشتری وجود داشته باشد ، افراد بیشتری مانند شما بیشتر می شوند و در نهایت از شما خریداری می کنند.

دلیل سوم این است که تبدیل شدن به یک میکرو آنفلوانزا. اگر به سؤالات افراد پاسخ دهید ، می توانید در صنعت خود به یک میکرونثر قابل اعتماد تبدیل شوید. وقتی آنها آماده خرید هستند ، از شما خرید می کنند.

اشاره کوتاه: برای یک تجارت جدید با بودجه محدود ، ایده خوبی است که یک روز به یک سؤال پاسخ دهید. ترافیک سایت شما به طور طبیعی افزایش می یابد.

2. در فیلم هایی که در YouTube منتشر می کنید از کلید واژه استفاده کنید

یک ویدیو در YouTube می تواند 1000 برابر با ارزش تر و پرطرفدارتر از مقاله وبلاگ باشد. ویدئویی که منتشر می کنید می تواند در جستجوی YouTube رتبه بالایی داشته باشد و همان تأثیر را در گوگل دارد. از آنجا که اهمیت بسیار مهم است ، ایجاد یک فیلم برای هر پست وبلاگ یک عادت عالی خواهد بود. بیشتر کارها قبلاً انجام شده است زیرا می توانید کلمات کلیدی مورد استفاده برای نوشتن عنوان وبلاگ ، توضیحات ، هدر ها و بدن را بازیابی کنید. فقط همین اطلاعات را در عناوین ، برچسب ها و توضیحات در YouTube کپی و جایگذاری کنید.

اشاره کوتاه: نرم افزار عالی برای ضبط راحت صفحه نمایش رایانه خود برای ایجاد یک فیلم Camtasia Studios یا نسخه رایگان CamStudio است.

3. استفاده از کلمات کلیدی در انواع دیگر بازاریابی محتوا

نمونه هایی از انواع دیگر بازاریابی محتوا

انواع مختلف دیگری از بازاریابی محتوا نیز وجود دارد. برای ایجاد محتوا در قالب های مختلف می توانید از تحقیق در مورد کلمات کلیدی استفاده کنید. موضوعی را انتخاب کنید ، موضوع کلمات کلیدی خود را به خاطر بسپارید و محتوا را پیرامون آن موضوع در تمام قالب های محتوا ایجاد کنید. با داشتن محتوا در قالب های مختلف ، می توانید از طریق همه منابع ، ترافیک را هدایت کنید.

در پایان مهم نیست که افراد به چه طریق کسب و کار شما را پیدا می کنند. در اینجا لیستی از قالبهای ممکن برای ایجاد محتوا آورده شده است:

 • پست های وبلاگ: وبلاگ نویسی را شروع کنید. می توانید با یک هاست خوب وب ثبت نام کنید ، WordPress را نصب کنید و نوشتن پست های وبلاگ خود را شروع کنید.
 • وبلاگ نویسی مهمان: ناشرانی را که مربوط به زمینه شما هستند جستجو کنید. مقاله ای با همان موضوع تحقیق در مورد کلید واژه خود بنویسید و به عنوان بخشی از راه حل به وب سایت خود پیوند دهید. این یک روش عالی برای رانندگی ترافیک است ، به خصوص اگر می توانید در وب سایت های محبوب مهمان بنویسید.
 • پادکست ها: اگرچه دستیابی به موفقیت دشوارتر است ، پادکست ها راهی عالی برای ایجاد رابطه بلند مدت با شنوندگان ، توسعه شخصیت تجاری و ایجاد اعتماد به نفس با مشتریان خود از طریق قصه گویی و بینش های شخصی هستند..
 • اسلایدها: سایت هایی مانند slideshare.net بسیار عالی هستند – آنها یک تن ترافیک به دست می آورند و افراد همانطور که با Google انجام می دهند در آنجا جستجو می کنند. علاوه بر این ، SlideShare رتبه خوبی در گوگل دارد. بنابراین اگر اسلایدی را در اینجا منتشر کنید ، می تواند در گوگل بهتر از سایت شما بارها رتبه بندی کند.
 • اینفوگرافیک: این یکی دیگر از راههای عالی برای افراد است که بتوانند محتوای شما را به اشتراک بگذارند و شروع به رتبه بندی برای کلمات کلیدی خود کنند. مردم عاشق حقایق ، ارقام و آماری هستند که بصری ارائه شده است.
 • وبینارها: فقط یک نمایش پرده ای ساده ایجاد کنید ، ایمیل ارسال کنید و در مورد اسلایدها صحبت کنید.
 • کاغذهای سفید: Microsoft Word یا Google Docs هر سندی را با فرمت پرونده .PDF ایجاد می کند. حالا یک کاغذ سفید دارید. اگر می خواهید آن را فانتزی کنید به کسی بپردازید که 5 دلار 5 دلار آن را ادویه کند.

نحوه استفاده از تحقیقات کلمات کلیدی در وب سایت شما

از نظر موتور جستجو ، کلمات کلیدی در صفحه شما بهتر نشان می دهد که محتوا درباره چیست. بنابراین استفاده از کلمات کلیدی خود به درستی در هر صفحه از وب سایت خود مهم است. در زیر روش های اساسی برای درج کلمات کلیدی در هر صفحه از وب سایت شما وجود دارد. هرچند به خاطر داشته باشید که از پر کردن کلمات کلیدی خودداری کنید. این می تواند مضر باشد.

FACT سریع: موتورهای جستجو برای کمک به بهتر تفسیر مطالب در صفحه از “یادگیری ماشین” استفاده می کنند. اطلاعات بیشتر در مورد RankBrain گوگل, که می تواند صفحه شما را بطور هوشمند درک کند.

4- از کلید واژه اصلی خود در Tag عنوان استفاده کنید

این عنوان اصلی صفحه شماست ، اما در متن نوشتاری خود نشان نمی دهد. برچسب عنوان در کد HTML است و به نظر می رسد مانند این است عنوان شما به اینجا می رود. Google برچسب عنوان را در نتایج جستجوی خود نشان می دهد. استفاده از کلمه کلیدی اصلی خود در Tag عنوان بسیار مهم است زیرا این همان چیزی است که صفحه را توصیف می کند و باعث می شود بازدید کنندگان در هنگام جستجو روی آن کلیک کنند.

کلمات کلیدی در مثال برچسب عنوان

اشاره کوتاه: درج نام تجاری در عنوان عنوان اعتماد و اعتبار را افزایش می دهد و در عین حال به ایجاد آگاهی از برند کمک می کند.

5- استفاده از کلمات کلیدی در عناوین (H1 ، H2 ، H3 ، و غیره)

عنوان نیز مکان بسیار مهمی برای استفاده از کلمات کلیدی شما است. در کد HTML, عناوین به نظر می رسد

متن عنوان شما به اینجا می رود

. عنوان ها برای سازماندهی و تقسیم مطالب به بخش ها استفاده می شوند. هر عنوان باید بخش زیر آن را به طور دقیق توصیف کند.

6. از کلمات کلیدی در محتوای صفحه اصلی استفاده کنید

در بند اول و هر جا که طبیعی باشد از کلمات کلیدی استفاده کنید. مترادف و کلمات مرتبط را با متن محتوای خود استفاده کنید زیرا Google کلمات و عباراتی را که معمولاً با کلمات کلیدی شما در ارتباط هستند درک می کند. در مورد چگالی کلمات کلیدی فکر نکنید بلکه خودتان در حال نوشتن محتوا هستید.

7. در URL های صفحه از کلمات کلیدی استفاده کنید

این ساده است ، اما مهم است. به یاد داشته باشید از یک کلمه کلیدی مرتبط در URL استفاده کنید. کلمه کلیدی در URL باید صفحه را توصیف کند. در اصل ، اگر شخصی فقط URL صفحه را دید ، باید بداند که در مورد آن صفحه چیست. کوتاه و نکته را حفظ کنید.

8- در توضیحات تصاویر از کلید واژه ها استفاده کنید

کلمات کلیدی را هنگام توصیف تصاویر در صفحه خود وارد کنید. در HTML ، این کار را از طریق صفت alt, که به نظر می رسد alt = “توصیف تصویر چیست”>. اینها در اصل برای کمک به نابینایان در درک یک صفحه وب پیاده سازی شده بودند. اما موتورهای جستجو نیز از این ویژگی HTML استفاده می کنند تا بدانند تصویر چیست.

9. در متن لینک از کلید واژه ها استفاده کنید

همچنین به نام متن لنگر, حتما از کلمه کلیدی مربوطه در داخل استفاده کنید. متن لینک خود را کوتاه و مرتبط نگه دارید ، فقط با استفاده از 1 کلمه کلیدی. مطمئن شوید که فقط به صفحات مربوطه پیوند می دهید. ویکی پدیا نمونه ای است که کار بسیار خوبی را برای پیوند داخلی انجام می دهد.

10. از کلمات کلیدی در ایمیل استفاده کنید

ایمیل های بهینه شده با کلید واژه می توانند به روشی غافلگیرکننده سودمند باشند. افراد ایمیل خود را برای اطلاعاتی که دیگر به خاطر نمی آورند جستجو می کنند و ممکن است ایمیل شما را در بین نتایج جستجو پیدا کنند.

از همه مهمتر, Google شامل ایمیل های شخصی در نتایج جستجو است. آنها همانطور که تصویر زیر نشان می دهد انجام می دهند. اگر وارد Google شوید ، می توانید ایمیل های شخصی خود را ببینید.

نمایش Gmail در نتایج جستجوی Googleمنبع تصویر

11. با استفاده از تحقیقات کلمات کلیدی خود در رسانه های اجتماعی

استفاده از کلمات کلیدی خود در بازاریابی رسانه های اجتماعی ساده و رایگان است. هدف اصلی اضافه کردن کلمات کلیدی در هر زمان ممکن به روش طبیعی و متوسط ​​است.

این مهم است که انجام شود زیرا Google Facebook ، Twitter ، YouTube و سایرین را وب سایتهای مهم می داند. بنابراین می توان پروفایل های رسانه های اجتماعی خود را رتبه بندی کرد & ارسال در گوگل برای کلمات کلیدی خاص. کلمات کلیدی خوب چیزی شبیه به نام شرکت ، شعار شرکت و توضیحات شما خواهد بود. برای پست های خود ، کلمات کلیدی را که افراد در جستجوی آن هستند اضافه کنید و پست شما را توصیف کنید.

کجا می توان کلمات کلیدی را اضافه کرد؟ در اینجا توصیه های خاصی برای سایتهای محبوب رسانه های اجتماعی وجود دارد:

 • ویدئوهای یوتیوب: اضافه کردن به نام کانال ، توضیحات, & در باره. در ویدیوهای آپلود شده ، کلمات کلیدی را به عنوان ، توضیحات اضافه کنید, & برچسب ها.
 • توییتر: کلمات کلیدی را در Bio خود و هنگام ارسال قرار دهید.
 • فیس بوک: در دسته بندی ها ، کوتاه & توضیحات طولانی ، عکس ها و پست های شما.
 • پینترست: درباره شما
 • اینستاگرام: بیو
 • Google+: Tagline ، مقدمه ، شغل & مهارت ها
 • لینکدین: در نمایه خود ، کلمات کلیدی را به عنوان حرفه ای ، عنوان شغلی ، خلاصه خود اضافه کنید, & مهارت ها. همچنین کلمات کلیدی خود را به صفحه شرکت خود اضافه کنید (توضیحات ، تخصص), & صنعت).
 • نمایش اسلاید: بیو

اشاره کوتاه: برای محافظت از شهرت آنلاین خود ، نمایه های رسانه شماره اجتماعی شماره 1 خود را در Google برای نام شرکت خود رتبه بندی کنید. اگر کسی نظرات منفی در مورد شرکت شما بنویسد ، پروفایل های شما قبل از اظهار نظرهای منفی رتبه بندی می شود.

12. فرصتهای غیر رقابتی را پیدا کنید

تحقیقات کلید واژه می تواند به شما در شناسایی فرصتهای غیر رقابتی در صنعت کمک کند. بگذارید یک تجربه شخصی با شما در میان بگذارم که چگونه تحقیقات کلمه کلیدی می تواند این کار را انجام دهد.

10+ سال پیش وقتی شرکتی که من برای آن کار می کردم شبکه های اجتماعی سفارشی ساخته بود. همه می خواستند که فیس بوک خود باشند. رتبه شماره یک برای این سرویس سودآور اما بسیار رقابتی و گران بود. با جستجوی تحقیق در مورد کلید واژه ، متوجه شدیم که بسیاری از افراد نیز در جستجوی کمک برای اصلاح نرم افزار شبکه های اجتماعی از قبل موجود هستند.

تعداد بسیار کمی از شرکت ها این نوع خدمات را به دیگران ارائه می دادند و به راحتی می توان رتبه اول این سرویس را کسب کرد. ما یک فرصت غیر رقابتی پیدا کردیم! سوراخ در بازار. چندان سودآور نبود ، اما آوردن این مشتری ها آسان و ارزان بود.

نتیجه

همانطور که شاید متوجه شده باشید ، روشهای زیادی برای استفاده از تحقیقات کلمات کلیدی خود وجود دارد! این بستگی به خلاقیت شما دارد که چگونه می خواهید از آن استفاده کنید. تحقیقات کلمات کلیدی مانند طرحی است که به شما کمک می کند تا با بقیه کارهایی که باید انجام دهید متمرکز شوید. استفاده از کلمات کلیدی با در نظر داشتن هدف به شما کمک می کند تا در بین مشتریان ، جستجو کنندگان و موتورهای جستجو اعتماد ایجاد کنید. این اعتماد برای تجارت شما بسیار مهم است.

سوالی دارید یا راهنمایی دیگری دارید؟ با گذاشتن کامنت در ادامه به من اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map