10 قدم برای تولید وب سایت های وحشتناک

اگر وب سایت تولید سرب دارید ، زمان بسیار کمتری نسبت به آنچه فکر می کنید بازدید کننده را به سرب فروش تبدیل کنید. بیاموزید که چرا و چه کاری در مورد آن انجام دهید.


نکات مربوط به تولید وب سایت

پس از تجزیه و تحلیل بیش از 300،000 فروش مربوط به بخش گسترده ای از وب سایت های تولید سرب ، ما از داده های بسیار مهم (و شگفت آور) اطلاعات پرده برداشتیم:

84 درصد سود فروش توسط بازدید کنندگان وب سایت برای اولین بار ایجاد شده است.

چرا اینقدر بسیاری از تبدیل های بازدیدکننده داشته است?

خرد متعارف در بازاریابی نسل سرب صبر را در بر می گیرد. بازدیدکنندگان یک شبه به چشم انداز تبدیل نمی شوند. درعوض ، آنها به وب سایت شرکت باز می گردند و به پشت و عقب می گردند ، تا زمانی که بر شک و تردید اولیه یا بی تفاوتی خود غلبه کنند ، و از طریق تلفن تماس بگیرند یا فرم استعلام را ارسال کنند.

 • این رفتار به ویژه برای B2B به اندازه کافی طبیعی است ، اما در واقع فقط در حدود 15 درصد از زمان اتفاق می افتد. چرا تعداد بازدید کنندگان زیادی در اولین بازدید تبدیل می شوند؟ پاسخ های ممکن:
 • محاسبه خطر / پاداش در وب سایت تولید سرب راحت تر از وب سایت تجارت الکترونیک است. تبدیل تجارت الکترونیک به معنای باز کردن کیف پول شماست ، در حالی که تبدیل نسل سرب به معنی “بدترین حالت” صحبت کردن یا تبادل ایمیل با یک فروشنده است.
 • بازدید کنندگان وب سایت تولید سرب اغلب نیازهای پیچیده ، فوری یا هر دو را دارند. تعیین اینکه آیا یک شرکت می تواند نیاز خود را برآورده کند ، نیاز به گفتگو دارد.
 • به ویژه در B2B ، تصمیمات خرید به شدت تحت تأثیر عوامل روابط است. اگر بازدید کنندگان محتوای وب سایت را که به نظر می رسد متناسب با نیازهای آنها باشد ، می بینند ، مرحله بعدی منطقی آنها این است که احساس شخصی برای آن شرکت کسب کنند.
 • افراد شغلی مشغول گذراندن ساعت (و یا همه آنهایی که علاقه مند به گذراندن آن هستند) ساعتهای جستجو آنلاین برای تأمین کنندگان مشغول هستند. هنگامی که به وب سایتی رسیدند که به نظر می رسد نیازهای آنها را برآورده سازد ، آنها بیشتر از این که به مربع برگردند و منبع احتمالی دیگری برای تأمین نیاز پیدا کنند ، مشتاق تر از این هستند که به آن برسند و تأیید کنند..

نیاز به یک وب سایت سریع در حال تبدیل

با در نظر گرفتن همه این سناریو های رفتار بازدید کننده – و من مطمئن هستم که می توانید چیزهای بیشتری را فکر کنید – کاملاً بدیهی است که باید یک وب سایت نسل سرب برای تبدیل سریع ساخته شود. به همین دلیل است که ما کاغذ سفید مفصلی را ایجاد کرده ایم “10 راه برای ایجاد وب سایت تولید سرب خود در اولین بازدید … و چرا اگر شما نمی خواهید محکوم شوید.”

بیشتر بدانید: کاغذ سفید من را می توانید به عنوان PDF در اینجا بخوانید یا بارگیری کنید: https://www.straightnorth.com/company/marketing-res منابع/10-ways-make-your-lead-generation-website-convert-on-first-visit/.

در مقاله سفید ، 10 ویژگی یک وب سایت سریع السیر را شناسایی می کنیم که برای غیرقابل مقاومت بودن آن وب سایت برای بازدید کنندگان بار اول ضروری است. اکثر وب سایتهای تولید سرب در مناطق مختلفی برتری دارند (با فرض اینکه واقعاً در مورد تولید سرب جدی هستند) ، اما متأسفانه بدون تعالی در هر 10 ، احتمالاً منجر به فروش زیاد نمی شود..

10 ویژگی اساسی یک وب سایت تولید سرب

مناطق مورد بحث در کاغذ سفید به شرح زیر است:

 1. محتوا: پیام مهم است برای تولید سرب ، محتوا باید قانع کننده ، آموزنده ، مرتبط ، جذاب ، دقیق و مختصر باشند تا اسکن شوند و در عین حال به اندازه کافی کامل برای ارائه گزاره ارزش باشند. آسان؟ شماره لازم نیست؟ آره.
 2. جهت یابی: همانند محتوا ، ناوبری وب سایت باید از جهات مختلف برتری یابد. این باید ساده و در عین حال زائد باشد و در اختیار کاربران قرار دهد تا ظرف چند ثانیه دقیقاً آنچه را که لازم دارند پیدا کنند. این یک کار آسان در یک سایت 20 صفحه ای نیست و یک پروژه عظیم برای یک صفحه 200 صفحه ای است.
 3. تصویرسازی: بازدید کننده وب سایت معمولی امروز یک snob تصاویر است. او از تصاویر سهام عجیبی ، بازنمایی تصاویر متناقض از نام تجاری و تصاویری که حواس پرت یا گیج کننده هستند تحت تأثیر قرار نمی گیرد. شرکتها برای تولید ROI وب سایت باید در تصاویر با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنند.
 4. اعتبار: شک و تردید قاتل شماره یک رهبران آنلاین است. هر بازدید کننده وب سایت از تعجب می گوید – آیا این شرکت واقعی است؟ آیا می توانم به آنها اعتماد کنم؟ استفاده صحیح از عناصر اعتبار مانند توصیفات مشتری و آرم های مشتریان شناخته شده تأثیر خود را در تبدیل هایی که بسیاری از شرکت ها از آن غافل هستند.
 5. لمس شخصی: نکته قبلی را در مورد روابط تجاری به یاد داشته باشید. یک مارک وب سایت استریل سرد و استریل نمی تواند با بازدیدکنندگان برای اولین بار رابطه برقرار کند. شرکت های هوشمند با استفاده از سبک نوشتن غیر رسمی ، نمایش عکس از کارمندان و موارد دیگر ، به وب سایت خود اضافه می کنند.
 6. تماس به اقدام: “برای اطلاعات بیشتر فراخوانی کنید.” خمیازه. “بیشتر بدانید.” دوبار خمیازه کشیدن. تماس با عمل باید خلاق ، مرتبط ، معنی دار و هیجان انگیز باشد. بهترین راه برای بدست آوردن سرب فروش این است که به بازدید کنندگان وب سایت دلیل خوبی برای استعلام بدهید.
 7. فرم های تماس: با اضافه کردن یک تن از زمینه های مورد نیاز ، اشتباه کردن در اینجا آسان (و وسوسه انگیز) است – این کار را نکنید. مطمئناً به دست آوردن اطلاعات و داده های بازاریابی بسیار عالی است ، اما هر زمینه مورد نیاز ناخن دیگری در تابوت بدون سرب است. فرم ها باید ساده ، کاربرپسند و غیر مزاحم باشند.
 8. شماره تلفن: نمایش شماره تلفن به درستی و برجسته توسعه وب مسدود شده و مقابله می کند ، اما تعداد شگفت انگیزی از وب سایتهای تولید سرب توپ تلفن را بد خراب می کنند و منجر به تسویه حساب می شوند..
 9. آزمایش کردن: شرکت های هوشمند می دانند که وب سایت های خود همیشه از طریق آزمایش مداوم ، روشمند مبتنی بر داده ها و استفاده از روش های آزمایش بهترین روش در صنعت ، بهتر و بهتر می شوند. شرکت هایی که در آزمایش های ناامیدانه مشغول هستند و / یا با استفاده از غرایز روده ای که داده ها پشتیبانی نمی شوند ، شانس بسیار خوبی برای بدتر کردن وب سایت های خود با هر “بهبود” دارند.
 10. طراحی موبایل: محتوای وب سازگار با موبایل روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می کند. دسترسی به اینترنت از طریق دستگاه های تلفن همراه از دسترسی دسک تاپ فراتر رفته است و به دنبال شکاف برای گسترش سریع آن هستید. گوگل به تازگی اعلام کرده است که در حال تغییر است فهرست بندی موبایل اول. بنابراین ، اگر شرکتی بخواهد برای جستجوی ارگانیک در Google قابل مشاهده باشد ، وب سایت آن باید دارای محتوای و طراحی بسیار عالی تلفن همراه باشد.

در طول سه سال گذشته ، تیم طراحی آژانس ما بیشتر از همه این ده مورد را در هر دو پروژه طراحی وب و همچنین اصلاحات صفحه وب در سایت قرار داده است تا از SEO و PPC استفاده کند. ما ارتباط مستقیمی بین این تمرکز و افزایش کلی در نرخ تبدیل و تولید کل سرب در مدت زمان مشابه مشاهده می کنیم.

وب سایت خود را با این 10 ویژگی تزریق کنید و خط لوله اصلی شما رشد کند. علاوه بر این ، اگر رقیبان شما در چرخ طراحی وب خواب هستند ، ممکن است حتی سریع تر از آنچه که می توانید ادامه دهید رشد کنید. امیدواریم این نکات به شما کمک کند و احساس راحتی کنید هر گونه سؤالی را که در قسمت نظرات در زیر می توانید از من بپرسید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me