10 راه برای دریافت ترافیک به سایت شما به صورت کاملا رایگان

مراجعه به سایت شما همیشه آسان نیست ، اما می تواند رایگان باشد. در اینجا آمده است که چگونه می توانید بدون هزینه کردن یک دلار ، ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید.


نحوه افزایش ترافیک وب سایت

امروز ، 164 میلیون وبلاگ (بله ، میلیون) بصورت آنلاین وجود دارد ، اما 71٪ از این افراد کمتر از 5000 بازدیدکننده در ماه دارند.

درست مثل یک آمار تکان دهنده به نظر می رسد?

حقیقت این است که وقتی یک وبلاگ یا یک تجارت آنلاین اداره می کنید ، ایجاد ترافیک یکی از بزرگترین مبارزات است. با رقابت زیادی که در آنجا وجود دارد ، می تواند احساس کند که می خواهید از طریق تافی قائم در حال صعود باشید تعداد زیادی از زمان.

برای رها کردن این کار ، اگر مشاغل جدیدی هستید ، احتمال دارد که هیچ پول نقدی اضافی برای تبلیغ در آن نداشته باشید. این بدان معناست که باید به صورت رایگان به سایت خود مراجعه کنید – دو برابر چالش.

بیایید بررسی کنیم چگونه می توانید بدون هزینه یک دلار ترافیک آزاد را جذب کنید.

آیا می دانید? 2 میلیون پست بلاگ نوشته شده است & منتشر شده هر روز در سراسر جهان چگونه می توانید مطالب خود را برجسته کنید?!

1. عناوین غیر قابل مقاومت را بنویسید

عناوین شما اولین چیزی است که مردم از سایت شما خواهند دید ، چه از طریق بروزرسانی رسانه های اجتماعی و چه در هنگام جستجو از طریق Google شما را پیدا کرده اند.

این بدان معناست که عناوین شما نیاز به ایجاد یک برداشت عالی عالی دارند.

طبق تحقیقات, پنج برابر بیشتر افراد عنوان را می خوانند تا پست واقعی را بخوانند, و 59٪ از افراد با خوشحالی پستی را بدون خواندن مطالب به اشتراک می گذارند (a.k.a. آنها فقط عنوان را می خوانند).

نمودار ترجیحات تیترهای کلیگزیده ای از انواع تیتر که عملکرد خوبی دارند. منبع.

شایسته است برای تولید عناوین بی شماری برای یک قطعه زمان صرف کنید ، به خصوص اگر قصد دارید آن را از طریق کانال های مختلف رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

توجه سریع: ظاهراً نویسندگان BuzzFeed و Upworth بیش از بیست تنوع متن را قبل از حل و فصل نهایی می نویسند.

2. وبلاگ مهمان در سایت های محبوب

هنگامی که شما به هیچ وجه مخاطب ندارید ، می تواند محتاطانه بیاموزد که محتوا را در آنجا قرار دهید و پاسخی را دریافت کنید.

یكی از بهترین راه حل ها این است كه میهمانان را در وبلاگ های معروف در طاقچه خود قرار دهید. این سایت ها از قبل مخاطب مستقر دارند و بنابراین نیازی نیست که نگرانی هایی در مورد گرفتن مژگان بر روی قطعه خود داشته باشید. یک وبلاگ نویس بعد از وبلاگ نویسی میهمان شاهد افزایش 41٪ ترافیک مستقیم بود.

بیایید نگاهی گذرا به مراحل مهم موردنیاز خود بیاندازیم قبل از شما پست میهمان را شروع می کنید زیرا نمی خواهید برای هر سایت قدیمی بنویسید.

  • مرحله 1: سایت هایی را انتخاب کنید که مخاطب مورد نظر شما با آنها یکسان باشد و در طاقچه شما محبوب هستند (به میزان دنبال کننده های اجتماعی آنها ، نگاه کنید به تعداد هر قطعه سهم و اینکه در هر پست نظر زیادی وجود دارد)
  • گام 2: قطعه ای را بزنید که متناسب باشد. شما می خواهید قطعه شما مخاطب مورد نظر خود را درگیر کند ، بنابراین چیزی را ایجاد کنید حماسه که مردم باید بخوانند.
  • مرحله 3: با داشتن یک لینک به وب سایت خود ، یک شرح مختصر زیست نامه یا بیلین اضافه کنید. این جایی است که شما به سایت خود ترافیک را هدایت می کنید ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که زیست نویسنده شما به اندازه کافی قانع کننده است تا مردم بخواهد از طریق آن کلیک کنند.

3. دوره های تخصصی

گرفتن تأثیرگذار برای به اشتراک گذاشتن پست های شما یک روش عالی برای بدست آوردن تعداد بیشتری چشم در سایت شماست. اما تأثیرگذار به دلایلی تأثیرگذار هستند ، و آنها فقط پست شما را به اشتراک نمی گذارند زیرا از آنها خواسته اید.

درعوض ، می توانید نقل قول از یکی از سایتهای آنها ، پیوند به وبلاگ خود را درج کنید ، یا اطلاعاتی از آنها را درج کنید تا در یک قطعه درج کنید.

هنگامی که این ترکیب را اضافه کردید ، می توانید بعد از آن به نتیجه برسید و از آنها بخواهید که پست مورد نظر خود را در آنها به اشتراک بگذارند (که آنها خیلی بیشتر از آنها انجام می دهند زیرا ، خوب ، ما دوست داریم چیزهایی را که خودمان به اشتراک می گذاریم ، “. شما به آن کمک کرده اید یا بخشی از آن بوده اید – این فقط طبیعت انسانی است).

با استفاده از این روش, برایان لنگ با گردهمایی متخصص خود بیش از 4000 سهم جذب کرد, که یکی از پست های مشترک در سایت وی باقی مانده است.

دوره های تخصصی

4. اطمینان حاصل کنید که موارد سایت شما در حال کار است

این مهم نیست که در وهله اول افراد به سایت شما مراجعه کنند. منظور من این است که چه اتفاقی می افتد هنگامی که آنها در آنجا هستند?

قبل از بیرون رفتن و جستجوی ترافیک ، می خواهید مطمئن شوید که موارد موجود در سایت شما به خوبی کار می کند. یعنی:

  • برای ارتباط بیشتر با سایر پست های خود ، به مدت طولانی نگه داشتن افراد در سایت خود پیوند برقرار کنید
  • اضافه کردن کلمات کلیدی به هر پست برای افزایش شانس پیشرفت در Google
  • با اطمینان از اینکه سایت شما کاربر پسند است ، بنابراین مردم می دانند به کجا بروند و چه زمانی در سایت شما هستند

5- رهبران فکر صنعت مصاحبه

من قبلاً در مورد استفاده از تأثیرگذار در دورهای متخصص صحبت کردم ، اما این ایده مفهوم را کمی بیشتر می کند.

رهبران فکر می کنند که رهبران صنعت از آنها پیروی می کنند و در جوامع خود به خوبی احترام می گذارند. این بدان معنی است که اگر آنها پست شما را به اشتراک بگذارند یا بخشی از سایت شما شوند ، به واسطه پراکسی ، به آن احترام و مخاطب می پردازید.

مصاحبه با رهبران صنعت برای افزایش ترافیکنمونه ای از مصاحبه با یک متخصص HubSpot.

شما ممکن است در حال فکر کردن باشید ، “یک رهبر صنعت می خواهد در وبلاگ کوچک من درج شود؟” اما تعجب خواهید کرد که بسیاری از اسلحه های بزرگ حاضر به پاسخگویی به سؤالی هستند که برای آنها ارسال می کنید – پس از همه ، این تبلیغ برای آنها نیز هست.

سؤالات متفکرانه بپرسید و رهبر فکر را ترغیب کنید که مصاحبه را هنگام انتشار برای حداکثر نتایج به اشتراک بگذارد.

6. نمایش در بخش نظرات

من می خواهم شرط بندم چند سایت در طاقچه شما وجود دارد که به طور مرتب از آنها بازدید می کنید. شاید آنها برخی از وبلاگ های برتر در طاقچه شما هستند و شما محتوای آنها را دوست دارید ، یا می خواهید به سادگی توجه داشته باشید که می نویسند.

صرف نظر از این ، شما هر هفته چند دقیقه در آنجا می گذرانید ، پس چرا کمی بیشتر وقت نکشید و ترافیک را رانندگی کنید?

بسیاری از وبلاگ های معروف در یک طاقچه دارای یک بخش نظرات پر جنب و جوش هستند که با نظرات مفید و پیوند به سایت های دیگر پر شده اند. شما می خواهید در این عمل وارد شوید ، و چگونه می توانید با موفقیت این کار را انجام دهید:

  • 4-7 وبلاگ تأثیرگذار کلیدی را در طاقچه خود و Google Alerts را برای آنها تنظیم کنید, بنابراین هر بار که یک ارسال جدید مستقیماً پخش می شود ، یک اعلان دریافت می کنید
  • به محض انتشار یک پست جدید به آنجا بروید و متن را مطالعه کنید (سریع بودن در اینجا بسیار حیاتی است ، زیرا می خواهید نظر شما یکی از اولین موارد باشد)
  • نظر طولانی بگذارید که روی یک یا دو نکته اصلی در قطعه لمس می کند (هیچ توضیحی برای “پست عالی” مجاز نیست!)

پیوندی به سایت خود وارد کنید یا یک پست مرتبط خاص در این نظر یا به عنوان نام شما.

7. ارسال به سایت های جمع کننده

سایت های جمع کننده مکان هایی هستند که محتوای مشابه را در همان دسته جمع می کنند. ما درمورد سایت هایی مانند Reddit صحبت می کنیم ، اما شما همچنین می توانید پیش بروید و محتوای خود را با سایت های مربوطه در طاقچه خود همگام سازی کنید.

ایده در اینجا نیست که این سایت ها را با محتوای شما اسپم کنید ، زیرا کاربران معمولاً بسیار زرنگ هستند. درعوض ، می خواهید پست های خود را در نظرات متفکرانه وارد کنید ، آن را در قسمت مناسب به اشتراک بگذارید و تمام قوانین را به یک T دنبال کنید.

8. مطالب خود را مجدداً تکرار کنید

هنگامی که یک محتوای حماسی ایجاد کرده اید ، کار زیادی می کنید تا بتوانید آن را در مقابل هرچه بیشتر افراد از آنجا خارج کنید.

برای افزایش شانس دیدن آن ، می خواهید آن را در مکانهای مختلف ارسال کنید ، اما وقتی سیستم عامل های مختلف طرفدار انواع مختلفی از مطالب باشند ، مشکل می شود..

انواع محتوا که به اشتراک گذاشته می شودگرافیکی که بیشترین نوع محتوای را به اشتراک می گذارد.

نشانه برگرداندن محتوا. هنگامی که ساختار اصلی قطعه خود را دارید ، می توانید آن را در قالب های مختلف مخلوط کنید تا در سیستم عامل های مختلف عملکرد خوبی داشته باشد. به عنوان مثال ، شما می توانید یک آموزش را به یک ویدیو در YouTube و یک ارائه در SlideShare برای حداکثر تأثیر تبدیل کنید.

9. دکمه های اشتراک گذاری را اضافه کنید

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که صاحبان سایت مرتکب می شوند این نیست که بازدید کنندگان این فرصت را به اشتراک بگذارند که محتوای خود را به اشتراک بگذارند. وقتی شخصی تکه ای از شما را دوست دارد ، با اضافه کردن دکمه های اشتراک گذاری به آنها فرصت دهید تا آن را به اشتراک بگذارند.

این مرحله واقعاً ساده ممکن است به معنای تفاوت بین یک یا دو نفر از دیدن قطعه شما و صدها نفر در دیدن آن باشد – به خصوص اگر کسی که دارای سرزمین زیر در سایت شما باشد و آنچه را که می بیند دوست دارد.

10. نویسندگان مهمان را در سایت خود قرار دهید

من قبلاً در مورد ارسال مهمان لمس کردم دیگر سایت ها ، اما آنچه در مورد جذب افراد برای ارسال مهمان در سایت شما نیز وجود دارد?

شما محتوای رایگان دریافت می کنید و آنها تبلیغ رایگان می کنند – برنده ، درست است?

از این گذشته ، به محض اینکه شخصی قطعه ای را در سایت شما منتشر کرد ، احتمالاً آن را با مخاطبان ، دوستان و همکاران خود به اشتراک می گذارد و به سایت شما بیشتر نمایان می شود.

دریافت پست های مهمان در سایت شما نسبت به ایجاد محتوا از ابتدا یا ارسال مهمان در سایت های دیگر تلاش کمتری می کند و این یک راه عالی برای ایجاد سریع یک نمونه کار از محتوا است.

همانطور که می بینید ، دریافت ترافیک به وب سایت شما لازم نیست دشوار و پرهزینه باشد. در حقیقت ، ما در اینجا روش های بسیاری را پوشش داده ایم که می توانید بدون هزینه یک دلار بازدید کننده را به خود جلب کنید. از این گذشته ، بسیاری از این روشها نه تنها به شما ترافیك می دهند ، بلكه اقتدار خود را در طاقچه خود تقویت می كنند و نام خود را جلوی تأثیرگذار و مارك های بزرگ می گیرند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me