تاکتیک های SEO برای جلوگیری از

مشاوره سئو برای مبتدیان درباره آنچه که نباید انجام شود. تاکتیک های محبوب SEO & تصورات غلط کهنه & منسوخ شده و یا در درجه اول ایده خوبی نبوده است.


بهترین شرکت های جستجوگرها

بیایید با آن روبرو شویم – ترافیک ارگانیک از موتورهای جستجو می تواند بدون شک فروش را افزایش داده و مشتری های جدیدی را برای هر شغلی به دست آورد. SEO (بهینه سازی موتور جستجو) یک فرایند اساسی برای هر مشاغل آنلاین یا کوچک است که مایل به دید در موتورهای جستجو است. با این وجود ، قرار گرفتن سایت شما در آن صفحه اول SERP (صفحات نتایج موتور جستجو) کار ساده ای نیست. خواه خودتان این کار را انجام دهید یا یک شرکت جستجوگر را استخدام کنید ، وقت و فداکاری خواهد کرد. از آنجا که این رقابت بسیار شدید است و بسیاری از مشاغل آنلاین و کوچکتر تنها با یکی از 10 نقطه در برابر یکدیگر رقابت می کنند ، ممکن است احساس کنید که می خواهید برای دستیابی به آن صفحه اول تلاش کنید. بسیاری از مشاوره ارزان آنلاین وجود دارد که به شما قول می دهند در 10 مورد برتر یک شبه ، یا یک شرکت جستجوگر کلاه سیاه به نوعی روش “معجزه آسا” را ارائه دهد که هیچ کس دیگری از آن آگاهی ندارد. هشدار داده شود: اینها اغلب قدیمی و منسوخ هستند – یا در وهله اول ایده خوبی نبودند. در اینجا نکاتی وجود دارد که اگر خود SEO را انجام می دهید چه کاری انجام ندهید یا چه راهکارهایی را باید در هنگام استخدام یک شرکت SEO جستجو کنید..

چه کار نکنیم

یک جمله قدیمی وجود دارد که “یادگیری چه کاری نباید انجام شود” گاهی اوقات به نشان دادن آنچه باید انجام شود کمک می کند. در این مقاله ، ما می خواهیم برخی از بزرگترین تصورات غلط برای SEO را مورد بررسی قرار دهیم تا بتوانید از وب سایت و مشاغل خود در برابر این اشتباهات محافظت کنید ، یا از استخدام یک شرکت SEO که در واقع ممکن است از روشهای کلاه سیاه استفاده کند:

تاکتیک 1: پر کردن کلمه کلیدی

روزگاری برای شما بسیار آسان بود که فقط با استفاده از عبارت دقیق در عنوان ، توضیحات ، عناوین و بارها در کپی بدن خود ، یک عبارت خاص را رتبه بندی کنید. با این حال ، امروز گوگل می تواند تشخیص دهد که شما بیش از حد بهینه هستید و به سادگی سعی در انتشار مطالب برای موتورهای جستجو و نه برای افراد دارید. تصور کنید که به یک وب سایت بروید ، فقط یک کلمه کلیدی را که بارها و بارها در نسخه کپی شده پیدا کنید.

نمونه ای از کلمات کلیدی

خوب است که از عبارت در عنوان و توضیحات استفاده کنید ، و شاید یک عنوان ، اما در غیر این صورت ، تنوع ادویه زندگی است. اگر شرکتی را استخدام کرده اید ، می توانید کد وب سایت خود را برای “عنوان” و “h1” ، “h2” و غیره جستجو کنید تا عنوان و کلمات کلیدی مورد استفاده را ببینید. از تغییرات استفاده کنید ، حتی اگر به معنای پیدا کردن یک اصطلاحنامه باشد. اگر می خواهید عبارت “تحویل پیتزا در سن دیگو ، کالیفرنیا” را بهینه کنید ، در همه جا از این عبارت دقیق استفاده نکنید. از آن در عنوان و توضیحات استفاده کنید ، اما ممکن است عناوین و کپی کردن بدن خود را با گفتن “تحویل پیتزا شماره 1 سان دیگو” یا “تحویل پیتزا” به سادگی مخلوط کنید ، زیرا موتورهای جستجوگر در انتخاب چگونگی موقعیت مکانی بسیار خوب هستند.

Tactic 2: Backlinks Paid

بله ، مهم است که شما پیوندهای ورودی به سایت خود داشته باشید ، اما هرگز هزینه پرداخت ، تجارت و یا درخواست پیوند نکنید. (خوب ، شاید بتوانید بپرسید ، اما بهتر است که اجازه دهید افراد به طور طبیعی با شما ارتباط برقرار کنند بدون هیچ گونه مشوق). مطمئناً می توانید صدها پیوند را با همان استارباکس بزرگ خریداری کنید ، اما الگوریتم پنگوئن گوگل به شدت از چنین تاکتیکی هایی ناامید است. بسیاری از دامنه ها که در ازای پرداخت پیوند ارائه می دهند ، معمولاً اسپم هستند و در صورت وجود هر گونه مزایایی ، اندک پیشنهاد می کنند. اطمینان حاصل کنید که شما یا شرکت سئو خود در حال خرید بک لینک نیستید زیرا این یک درایت SEO خوب در درازمدت نیست.

تاکتیک 3: پیوندهای کم کیفیت

تا حدودی مربوط به نکته فوق ، گوگل بطور فزاینده ای از پیوندهای با کیفیت بیش از تعداد پیوندها پاداش می گیرد ، بنابراین بهتر است وقت خود را صرف انجام کار دستیابی و تولید محتوا کنید که احتمالاً با سایتهای با کیفیت در ارتباط باشد. درس اینجاست: به لینک های رایگان / کسب شده و با کیفیت از طریق لینک های پرداخت نشده و با کیفیت پایین بروید. در غیر این صورت ، ممکن است گوگل این سوال را ایجاد کند که چرا بسیاری از وبلاگ های خصوصی روسی و هندی که هیچ ارتباطی با طاقچه شما ندارند به وب سایت شما پیوند می دهند.

تصویری از وب سایت های اسپم با بک لینک های بی کیفیت بسیار

به عنوان مثال ، نگاهی دیگر به این عکس بگیرید. آیا می توانید حدس بزنید که به کدام نوع وب سایت 151 بار در یک وب سایت در مورد برنامه سئو از اوکراین ارجاع شده است؟ یا 918 بار در وب سایت با نام دامنه به نام web10.ws؟ و در مورد آن وب سایت xtattoos چطور؟ اگر به غیر از وب سایت فروش وان های داغ به هر چیزی پاسخ داده اید ، اشتباه می کنید.

تاکتیک 4: پیوندهای لنگر بیش از حد بهینه شده

متن لنگر سنگین کلمه کلیدی – متنی که بر روی یک لینک لینک کلیک می کنید – به سایت شما اشاره دارد که از آن به عنوان سیگنال مثبتی برای Google استفاده می کند. بنابراین اگر بسیاری از سایتها با خواندن متن ورودی از طریق “تحویل پیتزا در سن دیگو ، کالیفرنیا” با شما ارتباط برقرار کرده بودند ، احتمالاً در جستجوی آن عبارات ظاهر می شوید.

این امر در آن زمان حساس بود ، زیرا این می تواند یک سیگنال کاملاً واضح باشد که شما در واقع ارائه دهنده خدمات تحویل پیتزا در سن دیگو ، کالیفرنیا هستید. نه پس از آن پاندا, الگوریتم دیگر Google. بسیاری از وب مسترها از این دانش و متن لنگر بیش از حد بهره‌برداری کردند. این منجر به تجربیات بد کاربر شد ، و بنابراین Google خط مشی های خود را برای جریمه کردن این بهینه سازی بیش از حد تغییر داد. درعوض ، شما می خواهید ترکیبی مناسب از لینک ها ، از جمله لینک های مارک دار استفاده کنید. “شرکت پیتزا سان دیگو” و “sandiegopizzaco.com” مخلوط با کلمات یا اصطلاحات کلیدی برای یک نمونه کار متن لنگر سالم ایجاد می کند.

تاکتیک 5: بهینه سازی بدون انجام تحقیقات

شما می توانید تمام مطالب را در جهان ایجاد کنید ، اما اگر این اصطلاحاتی را که افراد در جستجوی آنها هستند و به آنها اهمیت می دهند ، بهینه سازی نشود ، محتوای شما دیده نمی شود. وقت لازم را برای انجام دهید تحقیق کلمات کلیدی. بیاموزید که چگونه مشتریان خود را جستجو می کنند ، و متناسب با آن محتوا را بهینه می کنید.

تاکتیک 6: خراش دادن به محتوا

بسیاری از وب مسترها ممکن است وسوسه شوند تا محتوای سایر سایت ها را قرض بگیرند و آن را به صورت کلمات در سایت های خود جای دهند. این ممکن است راهی سریع برای به دست آوردن محتوا باشد ، اما این یک راه سریعتر برای گرفتن سیلی توسط Google برای داشتن محتوای تکراری است. سؤالات اخلاقی آشکار به کنار ، هرچه سریع برنده شوید و از خراشیدن به محتوا دیدن کنید ، فایده ای ندارید که با جستجوی Google در نتایج جستجو پرداخت کنید. (اشاره: شما حتی ممکن است برای نام تجاری خود رتبه ندهید).

تاکتیک 7: متن نامرئی / پنهان

متن نامرئی یکبار یک تاکتیک برجسته کلاه سیاه بود که شامل پر کردن کلمات کلیدی در صفحه شما و سپس تغییر متن متن برای مطابقت با پیشینه شما بود – بنابراین متن “نامرئی” ایجاد می کرد. وقتی متن واقعی متن سیاه است ، به متن سفید فکر کنید. گوگل به این روش تاکتیکی دلهره انگیز دست یافته است و از اثربخشی آن استفاده کرده است.

تاکتیک 8: پیوندهای پاورقی با کلمات کلیدی

پیوندهای کلیدی در پاورقی شما (جستجوی HTML برای “”) می تواند به رتبه بندی کمک کند ، اما در بسیاری از موارد وب مسترها می توانند به بیش از حد و بیش از حد به کلمات کلیدی مانند زغال سنگ در جوراب زنانه بد بروید. اگر شک دارید ، آن را ساده نگه دارید و Google-Santa شما را در لیست شیطان قرار نمی دهد.

تاکتیک 9: واژگان کلیدی

مدتها پیش ، در یک کهکشان دور ، دور ، پر کردن کلمات کلیدی در برچسب کلیدی متا شما روشی مؤثر برای افزایش رتبه برای آن کلمات کلیدی بود. این موارد را می توان با جستجوی “” در HTML وب سایت شما. افسوس ، دارت گوگل این موضوع را گرفت و تشخیص داد که موثرترین راه برای جستجوی مطالب مورد نظر به جستجوگران نبود. با استفاده از هر حرف دیگری که می توانید تصور کنید دیگر نمی توانید کار کنید ، سعی کنید. انرژی خود را بر روی کیفیت ساخت ، محتوا با آگاهی از پژوهش متمرکز کنید و در نتایج جستجو به شما پاداش داده می شود.

نتیجه

با این اطلاعات در جیب پشتی خود ، دقیقاً می دانید اگر می خواهید یک وب سایت در رتبه بندی بالا رود ، چه کاری انجام ندهید. اگر یک شرکت جستجوگر را استخدام کرده اید ، با استفاده از این تاکتیک های کلاه سیاه ، مراقب آنها باشید. به یاد داشته باشید ، SEO واقعاً درمورد ارائه چیزی با ارزش برای دیگران است. در اصل ، مردم در جستجوی پاسخ هستند و موتورهای جستجو قصد دارند تا آن پاسخ را در صفحه نقره ای ارائه دهند. بهترین جواب را ارائه دهید و از نظر سئو قبلاً کارهای زیادی انجام داده اید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me