سؤالاتی که می توانید هنگام استخدام یک شرکت جستجوگرها بپرسید

راهنمای صاحب مشاغل کوچک ما برای سئو در استخدام یک شرکت SEO است. بیاموزید قبل از استخدام یک شرکت سئو ، چه سؤالاتی بپرسید و چه چیزی را جستجو کنید.


بهترین شرکت های جستجوگرها

در مقاله قبلی ما این موضوع را مورد بررسی قرار دادیم که آیا شما واقعاً به یک شرکت SEO نیاز دارید یا نه تا بتوانید در تلاشهای سئو خود به شما کمک کند یا خیر. اگر تصمیم گرفتید که تجارت شما به کمک یک شرکت حرفه ای سئو نیاز داشته باشد ، قدم بعدی شما استخدام یک کالای خوب است. پیدا کردن یک شرکت SEO خوب واقعاً برای موفقیت وب سایت شما بسیار مهم است و لازم است که از موارد خوب از بد استفاده کنید. در این مقاله ، ما می خواهیم سؤالاتی را که باید در طول استخدام بپرسید بپوشانیم تا بدانید که در یک شرکت جستجوگر جستجوگر جستجو کنید.

قبل از استخدام…

صرف نظر از این که آیا شما به دنبال استخدام یک مشاور شخصی SEO (در واقع یک فریلنسر) یا یک شرکت جستجوگر کاملاً کار (به طور معمول آژانس قانونی هستید که با یک تیم کامل از کارمندان در آن عضو شده است) ، باید بدانید که به معنای واقعی کلمه یک بازار خوب وجود دارد. و یک بیلیون ، گازیلون بد باشه ، شاید خیلی هم نباشه! اما به خاطر داشته باشید ، چیزهای خوبی وجود دارد و چیزهای بد نیز در آنجا وجود دارد – و افراد بد نیز به شما دروغ می گویند ، اغلب وعده های دروغین می دهند که برای صاحب مشاغل کوچک بسیار وسوسه انگیز به نظر می رسند. به عنوان فردی که مسئولیت استخدام SEO برای شغل شما را بر عهده دارد ، مسئولیت انجام تحقیقات شما و استخدام یک کار خوب بر عهده شماست.

سؤالات مهم برای سؤال از یک سئو آینده نگر

سوالات زیر به شما در استخدام SEO های اشتباه کمک می کند و درک خوبی از آنچه در هنگام استخدام باید جستجو کنید به شما کمک می کند.

آیا از دستورالعمل های Webmaster Google پیروی می کنید?

این اولین سؤالی است که باید از سئو آینده نگر خود بپرسید. دستورالعمل های مدیر وب گوگل دستورالعملهای کلی Google برای کمک به Google در یافتن ، فهرست و رتبه بندی وب سایت شما هستند. همچنین ایده خوبی است که آنها را بخوانید و با آنچه در پی دارد آشنا باشید.

چند تاکتیک SEO وجود دارد که در آنجا مشاهده خواهید کرد که به وضوح به عنوان چیزی برای جلوگیری از آن مشخص شده اند. اینها در واقع تاکتیکها / شیوه های SEO بدی هستند که معمولاً به عنوان SEO کلاه سیاه شناخته می شوند. شما می خواهید مطمئن شوید که شرکت آینده نگر SEO شما به شدت از دستورالعمل های Google پیروی می کند و از هیچ تاکتیکی برای کلاه سیاه استفاده نمی کند. موتورهای دیگر جستجو (اساساً بینگ) ارائه می دهند دستورالعمل های مشابه مفید هستند که از طریق آنها نیز جستجو کنید.

آیا می توانید در مورد مشتریهای گذشته خود و اینکه چگونه به آنها در رتبه بندی بهتر کمک کرده اید ، برای من بگویید?

این سؤالی دیگر است که باید بپرسید. شما می خواهید مطمئن شوید که SEO آینده نگر شما تجربه شده است و در واقع به مشتریان خود در رتبه بندی بهتر کمک کرده است. یک شرکت معتبر سئو از به اشتراک گذاشتن داستان های موفقیت بیش از خوشحال خواهد بود. آنها ممکن است معیارهای دقیقی را نشان ندهند ، اما دسترسی به مشتریانی که ذکر کردند و سؤال از این که آیا برنامه SEO آنها موفقیت آمیز بوده است می تواند تأیید کند که آیا شرکت SEO در واقع معامله واقعی است یا خیر. همچنین مطمئن باشید که وب سایت سئو آینده نگر خود را بررسی کنید. آیا خود شرکت سئو در حال حاضر در صفحه اول گوگل رتبه بندی می کند؟ و آیا آنها رتبه بندی برای هر عبارات کلیدی کلیدی را دارند؟ اطمینان حاصل کنید که هم SEO و هم مشتری های آن رتبه خوبی دارند و در SERP ها حضور مثبتی دارند.

چگونه می توانید رتبه بندی موتورهای جستجو را بهبود ببخشید و در چه بازه زمانی?

این سؤال مهم دیگری است که می خواهید بپرسید. اگر شرکت جستجوگرهای آینده نگر شما ادعا می کند آنها می توانند یک نتیجه # 1 را در نتایج جستجو تضمین کنند یا اینکه در مدت زمان کوتاهی شاهد افزایش فوق العاده در ترافیک خواهید بود – آن شرکت را از لیست خارج کنید. دنیزوای اینترنت نامناسب است و حتی بهترین SEO ها نیز نمی توانند نتیجه جستجوی برتر را تضمین کنند. اگر هر شرکت سئو ادعای “رتبه بندی تضمین شده فوری” را بدهد ، آنها فقط سعی در فروش دارند. آنها حتی ممکن است از برخی از تکنیک های کلاه سیاه استفاده کنند که ممکن است باعث شود خیلی سریع رتبه خوبی کسب شود – اما به مدت طولانی نیست. استفاده از تکنیک های کلاه سیاه باعث می شود سایت شما جریمه شود و در صورت برخورد پنالتی ، تمام ضمانت های آنها بی فایده است.

یک استثنا وجود دارد. ابزارهای جستجوگرها به کلمات کلیدی خاص امکان دسترسی به معیارها را می دهند. اگر با کمی رقابت ، در حال هدف قرار دادن یک کلمه کلیدی هستید ، ممکن است آنها بتوانند رتبه بالایی را تضمین کنند. با این وجود ، از تاکتیک های تهاجمی و کوتاه مدت محتاط باشید. SEO سوزش آهسته است و شما فقط باید با گذشت زمان نتایج بهتری ببینید (معمولاً 3 ماه یا بیشتر). این همچنین به سوال بعدی می رسد …

چه نوع کار SEO را انجام خواهید داد?

همانطور که در مقاله موتور جستجوگر ما بهینه سازی 101 اشاره کردیم ، کار SEO به طور معمول به 2 قسمت – در سایت و خارج از سایت تقسیم می شود. از شرکت سئو آینده نگر خود بپرسید که چه نوع کار SEO را انجام خواهد داد؟ آیا آنها فقط کارهای خارج از خانه را انجام می دهند یا آیا در محل شما نیز به شما کمک می کنند؟ بیشتر جستجوگرها در ابتدا ممیزی از سایت شما را انجام می دهند و با شما همکاری می کنند تا هرگونه بهینه سازی فنی سایت را تصحیح کنید – و سپس بر روی سایت خود تمرکز کنید.

چند بار گزارش خود را در مورد کار خود ارائه می دهید?

ارائه SEO به شما گزارش های به موقع راجع به کارهایی که انجام داده اند ، سنجشی مهم از آنچه می خواهید برای پول خود بدست آورید. یک سئو خوب باید گزارشهای ماهانه را با خلاصه ای از کلیه کارهایشان ، افزایش (یا کاهش) برای هر یک از رتبه بندی های کلیدی کلیدی شما ، درصد افزایش یا کاهش (کاهش) در کل جستجوی ارگانیک کلی ، توصیه های روشنگری برای شما ارائه کند. برای اجرای ، و یک برنامه حمله برای ماه آینده.

چگونه و چه زمانی می توانم انتظار داشته باشم که با شما ارتباط برقرار کنم?

مانند هر شرکتی ، ارتباط نیز مهم است. از طریق ایمیل ، یک کنفرانس ویدیویی Skype یا یک تماس تلفنی ساده ، سئو آینده نگر باید برای تماس با شما در دسترس باشد. لازم است بدانید که بهترین روش تماس چیست و چه ساعتی می توانید به آنها برسید. سؤالاتی ایجاد خواهد شد و مهم است که بتوانید به آنها برسید – به ویژه اگر چیزی اشتباه پیش برود.

این هزینه چیست?

اگر یک شرکت بگوید که آنها سئو را 100 دلار در ماه انجام می دهند – شانس وجود دارد ، آنها نه تنها از دستورالعمل های Google پیروی نمی کنند بلکه به طور فعال در نوعی SEO SEO کلاه مشارکت دارند. آنها ممکن است فقط 18،000 پیوند را برای تغییر قیمت در Fiverr خریداری کنند!

نمونه ای از یک تاکتیک SEO ارزان ، کلاه سیاه.

منظور از “کیفیت عالی” ، “من کلاهبرداری هستم و فقط پول خود را به من می دهم”. این پیوندها اسپم هستند و در نهایت به رتبه بندی وب سایت شما آسیب می رسانند و برای شما یک بخت کوچک و هزینه زیادی را برای حذف مجازات به شما می دهند..

ممکن است این چیزی نیست که شما می خواهید بشنوید ، اما یک شرکت SEO معتبر می تواند هزینه ای بین 1000 تا 7،500 دلار در هر پروژه داشته باشد. 2011 بررسی Moz. قیمت ساعت از 76 تا 200 دلار متغیر بود ، در حالی که یک نگهدارنده ماهانه می تواند از زیر 500 دلار تا بین 2500 تا 5000 دلار باشد. از آن زمان قیمت ها تغییر نکرده است.

شرایط پرداخت شما چیست & شرایط?

این سؤالی دیگر است که پس از بحث در مورد هزینه باید بپرسید. لازم است بدانید که سؤالهای احتمالی شما در چه مواقعی ، اگر هزینه های دیرهنگام یا عوارض مربوط به شما وجود داشته باشد ، چه روش های پرداختی را بپذیرند و چه زمانی مجاز به انعقاد یا تمدید قرارداد با آنها هستید. ممکن است با برخی از جستجوگرها که با یک نگهدارنده ماهانه کار می کنند ، خود را به مدت 3 ماه یا بیشتر قفل کنید. اگر درآمد کسب و کار نامشخص است ، ممکن است بخواهید دوباره در یک مدت طولانی در قرارداد بسته شوید.

نتیجه

پرسیدن سوالات فوق به شما کمک می کند تا قضاوت کنید که آیا می توان به شرکت SEO در زمینه رفاه وب سایت شما اعتماد کرد یا خیر. به یاد داشته باشید ، یک شرکت SEO خوب نمی تواند رتبه وب سایت شما را تضمین کند یا حتی. تمام کارهایی که می توانند انجام دهند ، بهینه سازی سایت شما ، اطمینان از پیروی از دستورالعمل های Google ، و دادن موقعیت بهتر به رتبه بندی آن است. زمان و صبر لازم است ، اما جوایز ارزش انتظار را دارند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map