بهترین خدمات میزبانی وب ColdFusion سال 2020

مروری بر بهترین شرکتهای میزبانی وب ColdFusion. یک برنامه میزبانی مدیریت شده مناسب برای برنامه وب مبتنی بر ColdFusion خود پیدا کنید.


بهترین میزبانی وب ColdFusion

اولین سوالی که از ذهن شما عبور می کند ممکن است این باشد: “ColdFusion ، مردم هنوز هم از آن استفاده می کنند؟ نمی دانستم هنوز وجود داشته است! ” شانس وجود دارد ، اگر شما در جستجوی این موضوع هستید ، شما جزو آن دسته از شرکت هایی هستید که ارزش آن را مشاهده کرده اید و به هر دلیلی ، هنوز هم مایل به ادامه استفاده از آن هستید.

ColdFusion چیست؟?

ColdFusion یک زبان برنامه سمت سرور برای ارائه محتوای پویا به وب سایت ها است. با وجود این واقعیت که محبوبیت آن به نفع زبان های جدیدتر کاهش یافته است ، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد ، زیرا امکان توسعه سریع را با یک زبان برنامه نویسی کاربر پسند (آسان برای درک) فراهم می کند. این ترکیب دارای CFML (ColdFusion Markup Language) خاص خود است که از نزدیک به HTML و XML شباهت دارد و خواندن آن را آسان می کند ، در عین حال از قدرت یک ماشین مجازی جاوا نیز استفاده می کند ، که این امکان را برای اجرای آسان در هر دو لینوکس و سیستم عامل های ویندوز.

همچنین با مجموعه سایر محصولات Adobe یکپارچه شده است ، به عنوان مثال ، ایجاد PDF کاملاً آسان و یکپارچه بدون نیاز به سایر افزونه ها یا افزونه های دیگر که در زبان های دیگر رایج است..

آیا ColdFusion مرده است?

برخلاف تصور عامه ، ColdFusion هنوز زنده است. تقریباً مانند تمام زبانهای برنامه نویسی ، احتمالاً هرگز به طور کامل نخواهد مرد.

ColdFusion یک بار زبان محبوب برنامه نویسی وب بود و به کاربران این امکان را می داد بدون داشتن تکیه بر چارچوب های موجود CGI روز ، محتوای پویا ایجاد کنند. این امکان را می دهد که یک صفحه را در قسمت انتهایی ایجاد کرده و در صورت درخواست محتوای پویا را به کاربران ارائه دهد. اکنون بسیاری از فن آوری های دیگر نیز وجود دارند که این کار را انجام می دهند ، و بسیاری از آنها محبوبیت خود را به دست آورده اند. اینها عبارتند از PHP، ASP، .NET، Ruby و دیگران.

بسیاری از شرکتهایی که ColdFusion را اتخاذ کرده اند ، به دلیل عوامل مختلف ، از تعبیه پیچیده به سیستم های موجود ، یا به دلیل ساده تر بودن رویکرد “اگر شکسته نشود ، چرا آن را اصلاح کردند” ، همچنان به استفاده از آن ادامه دادند. علاوه بر این ، توسعه همچنان ادامه دارد و نسخه های جدید آن طی دو سال گذشته عرضه شده اند. به همین دلایل ، گرچه محبوبیت آن در حال کاهش است ، به احتمال زیاد به شکلی ادامه خواهد یافت.

کدام میزبان وب هنوز هم از ColdFusion پشتیبانی می کند?

به دلیل کمبود محبوبیت آن ، یافتن خدمات میزبانی قابل اعتماد که همچنان به دسترسی خود ادامه می دهند ، کمی دشوار است. اکثریت قریب به اتفاق میزبان وب دیگر این سرویس را ارائه نمی دهند. با این وجود ، هنوز تعداد معدودی وجود دارند که به طور خاص بر ارائه این سرویس متمرکز شده اند ، برخی از آنها متخصص هستند و برخی از آنها مستقیماً با Adobe همکاری می کنند. در زیر 4 مورد از بهترین خدمات میزبانی وب ColdFusion وجود دارد که امروز در بازار وجود دارد:

بررسی DailyRazer - میزبان برتر وب سایت ColdFusion

DailyRazer – برنامه های میزبانی ColdFusion مقرون به صرفه

www.dailyrazor.com میزبان ColdFusion را از سال 2004 فراهم کرده است. آنها 99.9٪ به وقت و از ساعت پشتیبانی فنی حرفه ای را به خود اختصاص می دهند. آنها از Coldfusion 10 ، 9 و 8 پشتیبانی می کنند و بسیاری از ویژگی های دیگر از جمله CF Image و موارد دیگر را ادغام می کنند. آنها سه لایه میزبانی از 8 دلار در ماه را ارائه می دهند ، که همه آنها با کنترل پنل Plesk و امنیت SSL رایگان ارائه می شوند..

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های میزبانی ColdFusion ، به وب سایت DailyRazor مراجعه کنید.

از وب سایت بازدید کنید

بررسی CFdynamics - میزبان برتر وب سایت ColdFusion

CFdynamics – میزبان قدرتمند ColdFusion

www.cfdynamics.com یک بخش اصلی از مأموریت خود برای تمرکز روی ColdFusion است. آنها مجموعه ای از ابزارها از جمله ادغام اداری و ابزارهای AJAX را ارائه می دهند تا بتوانند از میزبان ColdFusion خود نهایت استفاده را ببرید. کلیه بسته ها شامل نصب رایگان و / یا انتقال رایگان و جدیدترین نسخه ColdFusion است. آنها اتصالاتی به هر دو پایگاه داده MySQL و MS Access و همچنین ادغام دات نت و تهیه پشتیبان خودکار از سایت را ارائه می دهند. آنها به شما امکان می دهند در صورت لزوم برنامه های خود نسخه های اولیه ColdFusion را اجرا کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های میزبانی ColdFusion ، به وب سایت CFdynamic مراجعه کنید

از وب سایت بازدید کنید

بررسی Media3 - میزبان برتر وب سایت ColdFusion

Media3 – انتخاب محبوب برای میزبانی وب ColdFusion

www.media3.net یک متخصص در پلتفرمی است که از زمان اولین بار در سال 1996 با ColdFusion همکاری می کند. در واقع ، آنها خود ColdFusion را برای وب سایت خود استفاده می کنند و کلیه کارهای پشتیبان گیری از جمله صدور صورت حساب از آنها پشتیبانی می کند. ، و عملکردهای کنترل پنل. آنها شامل فعال سازی راکتور فیوژن و تنظیم خودکار امنیت در ماسهبازی هستند. اگر می خواهید به خدمات آنها بروید ، در صورت استفاده از سرور شخصی مجازی (VPS) و 90 در صورت استفاده از هاست اشتراکی ، به مدت 30 روز مهاجرت رایگان ارائه می دهند. اگر نگران هستید که ColdFusion از مرحله نهایی خارج شود ، Media 3 یک انتخاب عالی است زیرا قصد دارند آن را به عنوان بخش اصلی تجارت خود نگه دارند. آنها با Adobe همکاری می کنند و مرتباً از نشست ColdFusion در لاس وگاس حمایت مالی می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های میزبانی ColdFusion ، به وب سایت Media3 مراجعه کنید.

از وب سایت بازدید کنید

بررسی Coalesce - میزبان وب برتر ColdFusion

Coalesce – مناسب برای سازمانهای بزرگ

www.coalesceservice.com از قدرت AWS آمازون برای میزبانی برنامه ColdFusion استفاده می کند. مزایای میزبانی وب در AWS برای سازمانهای بزرگی که باید بتوانند میزبان انعطاف پذیر و قدرتمند مبتنی بر ابر داشته باشند بسیار مناسب است. Coalesce خدمات میزبانی سفارشی ارائه می دهد ، به شما کمک می کند میزبان مبتنی بر ابر AWS را پیکربندی کنید تا بتوانید Cold Fusion را اجرا کنید. آنها با Adobe برای ساخت AMI های ColdFusion همکاری می کنند. آنها خدمات کاملی با مدیریت را ارائه می دهند تا کل مراحل را تا حد ممکن بدون دردسر انجام دهند ، در حالی که طیف کاملی از خدماتی را که AWS ارائه می دهد به شما ارائه می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های میزبانی ColdFusion ، به وب سایت Coalesce مراجعه کنید.

از وب سایت بازدید کنید

نحوه انتخاب بهترین برنامه میزبانی ColdFusion برای شما

هنگام انتخاب یک شرکت میزبان برای وب سایت ColdFusion ، چند عامل وجود دارد که احتمالاً باید آنها را در نظر بگیرید ، زیرا این موارد می توانند برای اطمینان از موفقیت شما بسیار مهم باشند.

پشتیبانی

سؤال شماره یک که احتمالاً باید از آن بپرسید باید حامی پشتیبانی باشد. از آنجا که ColdFusion این روزها یک فناوری کم کاربرد است ، اطمینان از این که در صورت بروز مشکل می توانید اطمینان حاصل کنید که می توانید از کمکهای فنی موردنیاز خود استفاده کنید ، دشوار است. مشخص کنید که آنها تا چه اندازه متعهد به همکاری با توسعه دهندگان ColdFusion هستند. همچنین مهم این است که آیا آنها از نسخه های قدیمی ColdFusion پشتیبانی می کنند ، زیرا بین این نسخه ها تفاوت هایی وجود دارد. یک تعهد طولانی مدت بسیار مهم است. برخی از شرکت ها ممکن است قصد دارند از ColdFusion out پشتیبانی پشتیبانی کنند ، که می تواند در درازمدت برخی از مشکلات را برای شما به وجود آورد. انتقال میزبان ها می تواند یک فرایند وقت گیر باشد ، بنابراین به نفع شماست که تعیین کنید آیا پشتیبانی از ColdFusion بخشی از برنامه های بلند مدت آنها است.

سرعت

آیا سرورهای برنامه به روز هستند؟ آیا آنها به درستی پیکربندی شده اند تا محتوای سایت شما را به سرعت تحویل دهند؟ آیا آنها نتایج آزمایش عینی برای پشتیبان گیری از ادعاهای خود در مورد سرعت سایت دارند؟ از آنها بخواهید از چه معیارهایی برای عملکرد استفاده کنند تا بتوانید آنها را در برابر رقابت آنها مقایسه کنید.

خوشه بندی

آیا آنها خوشه بندی برنامه ها ، بانک اطلاعاتی و مؤلفه های وب را ارائه می دهند؟ اگر سایت شما در دوره های معین معاملات گسترده ای را انتظار دارد ، این می تواند در دسترس بودن سایت شما در زمان اوج افزایش یابد.

هزینه ها

اگر سایت خود را از طریق ارائه دهنده دیگری منتقل می کنید ، درمورد اینکه آیا هزینه کمک برای مهاجرت و یا زمان تنظیم را دارید ، هزینه دریافت کنید یا خیر. برخی از هاست دسترسی به سرورها ، به ویژه در برنامه های میزبانی مشترک ، محدود می شوند. چقدر دسترسی دارید که به تنهایی بتوانید مشکلات را برطرف کنید؟ اگر دسترسی محدود باشد ، برای پشتیبانی بیشتر موارد دیگری نیز وجود خواهد داشت?

نتیجه

اگر شما یک توسعه دهنده هستید که مدت هاست از ColdFusion استفاده می کنید (در واقع 70٪ از توسعه دهندگان CF بیش از 10 سال است که از آن استفاده می کنند) ، این یک فرصت خوب است که هنوز هم ارزش آن را می بینید و هیچ تمایلی به بیرون راندن مبنای کدگذاری شده موجود خود ندارید. از آنجا که پشتیبانی از آن به اندازه گذشته قوی نیست ، می توان پیدا کردن شرکت های میزبانی خوبی که متعهد به اطمینان از زنده بودن سایت های شما باشند دشوار باشد. اگر شما نیز مانند بسیاری از مردم منابع و تمایلی برای بازسازی کل سیستم های خود از ابتدا ندارید ، این مقاله باید به شما کمک کند شرکتهایی را پیدا کنید که هنوز متعهد به بینایی هستند که هنوز هم دارید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map