5 بهترین خدمات میزبانی وب دروپال سال 2020

بررسی برترین میزبان وب دروپال که برای میزبانی وب سایت دروپال توصیه می شود & راهنمای کامل ما در مورد آنچه که باید هنگام خرید میزبانی وب دروپال جستجو کنید.

راهنمای رسمی ما برای بهترین هاستینگ وب دروپال

یافتن بهترین میزبان وب دروپال برای موفقیت طولانی مدت وب سایت دروپال شما مهم است. بیشتر میزبان وب از دروپال پشتیبانی می کنند ، اما عملکرد اغلب مسئله اصلی است زیرا به منابع سرور بالاتر از سایر سیستم عامل های CMS نیاز دارد. در حقیقت ، ما توصیه می کنیم میزبانی دروپال را بر روی یک برنامه میزبانی مبتنی بر VPS یا Cloud مبتنی بر Cloud انجام دهید ، اگرچه در صورت محدودیت بودجه هنوز هم می توان از یک برنامه مشترک استفاده کرد. صرف نظر از اینکه کدام یک از برنامه های میزبانی وب ممکن است به شما احتیاج داشته باشد ، در اینجا لیست ما از بهترین شرکتهای میزبانی وب دروپال که توسط ما و انجمن دروپال بسیار توصیه شده اند آمده است:

بهترین میزبان وب دروپال با یک نگاه

در اینجا سریع به انتخاب های برتر برای میزبانی وب دروپال می پردازیم. ما اهداف مختلفی را که هرکدام را برای آنها توصیه می کنیم ذکر کرده ایم:

میزبان وب
شروع میشود از:
توصیه شده برای:
بیشتر بدانید
میزبانی InMotion24.99 دلار در ماهمیزبانی VPS حرفه ای دروپال برای مشاغل بزرگتربرنامه ها را مشاهده کنید
میزبان4.95 دلار در ماهمقرون به صرفه میزبانی ابر دروپال دروپال برای به روز رسانی & قابلیت اطمینانبرنامه ها را مشاهده کنید
Bluehost2.95 دلار در ماهانتخاب محبوب Drupal و شماره 1 که در Drupal.org توصیه می شودبرنامه ها را مشاهده کنید
GreenGeeks2.95 دلار در ماهدروپال مقرون به صرفه میزبانی را برای افراد با بودجه به اشتراک گذاشتبرنامه ها را مشاهده کنید
میزبانی A23.92 دلار در ماهسریع و با کارایی بالا دروپال میزبانی مشترک را برای توسعه دهندگان به اشتراک گذاشتبرنامه ها را مشاهده کنید

بهترین شرکت میزبانی وب دروپال شماره 1 - میزبانی InMotion

90 روز ضمانت برگشت پول

شروع می شود: 24.99 دلار در ماه

میزبانی InMotion
مقرون به صرفه ، قابل اعتماد, & میزبانی با کارایی بالا برای دروپال

www.inmotionhosting.com بهترین انتخاب میزبانی وب برای دروپال است و بهترین ارزش را برای همه ارائه می دهد & عملکرد برای مشاغل با هر اندازه. برنامه میزبانی مشترک سطح ورود آنها با قیمت 3.49 دلار در ماه کاملاً مقرون به صرفه است و ترکیبی استثنایی از عملکرد ، ویژگی ها و ارزش را ارائه می دهد. این برنامه همراه با cPanel و نصب 1 کلیک برای Drupal از طریق Softaculous است. تنظیم ، مدیریت و به روز رسانی و قابلیت اطمینان بسیار آسان است. با این حال ، از آنجا که دروپال به طور معمول برای سایتهای بزرگتر ، پیچیده تر مورد استفاده قرار می گیرد و نسبتاً فشرده شده است ، توصیه می کنیم با یکی از برنامه های دروپال VPS خود ، که از 29.99 دلار در ماه شروع می شود ، بروید. هر کدام از گزینه ها (به اشتراک گذاشته شده یا VPS) شامل SSD های رایگان ، برای عملکرد بهتر …

ویژگی های اصلی:

 • نصب های دروپال 1-کلیک
 • حامی میزبان Drupal.org
 • پشتیبان گیری رایگان & بازیابی می کند
 • عملکرد بالا & زمان به روز
 • بهترین ارزش
 • پشتیبانی + مشتری
 • از دروپال 8 پشتیبانی می کند

برنامه های میزبانی را مشاهده کنید

بهترین شرکت میزبانی وب دروپال شماره 2 - HostGator

ضمانت برگشت پول 45 روزه

شروع می شود با: 4.95 دلار در ماه

میزبان
Clup based Drupal Hosting برای Uptime & قابلیت اطمینان

www.hostgator.com یکی دیگر از شرکت های بزرگ میزبانی وب است که در لیست ما قرار دارد و زمان و قابلیت اطمینان فوق العاده ای را ارائه می دهد. سکوی میزبانی ابر آنها یک انتخاب مقرون به صرفه و در عین حال بسیار قدرتمند برای سایت های کوچک دروپال است. این همراه با cPanel است و شامل نصب آسان دروپال از طریق Mojo QuickInstall است. همچنین پلتفرم ابری از حافظه و پردازش مقیاس پذیر تا 6 گیگابایت و 6 هسته برخوردار است. آنها همچنین VPS را ارائه می دهند & برنامه های اختصاصی (که Drupal.org توصیه می کند) و همچنین برای پروژه های بزرگتر و پیچیده تر دروپال…

ویژگی های اصلی:

 • میزبانی مبتنی بر ابر
 • دروپال نصب 1 کلیک کنید
 • عملکرد جامد & زمان به روز
 • cPanel & Mojo QuickInstall
 • ذخیره سازی از پیش تنظیم شده است
 • از دروپال 8 پشتیبانی می کند

برنامه های میزبانی را مشاهده کنید

بهترین شرکت میزبانی وب دروپال شماره 3 - Bluehost

با ضمانت برگشت 30 روزه پول

با شروع: 2.95 دلار در ماه

Bluehost
میزبانی وب محبوب دروپال & Drupal.org توصیه می کند

www.bluehost.com یک حامی میزبان دروپال پریمیوم است و میزبان شماره 1 پیشنهادی برای میزبانی مشترک توسط خود Drupal.org است. مانند HostGator ، Bluehost متعلق به EIG است و شامل cPanel و نصب خودکار 1 دروپال از طریق Mojo QuickInstall است. ما برنامه میزبانی مشترک آنها را برای پروژه های بسیار کوچک دروپال توصیه می کنیم زیرا به احتمال زیاد برای هر چیز دیگری به راه حل Cloud یا VPS احتیاج دارید. سکوی ابری آنها فقط کمی بالاتر از برنامه های مشترک است ، اما سرعت ارائه شده و برخورداری بهتر از ترافیک را دو برابر می کند. در کل ، Bluehost عملکرد عالی ، قابلیت اطمینان و پشتیبانی مشتری برای سایت های دروپال ارائه می دهد …

ویژگی های اصلی:

 • انتخاب محبوب
 • شماره 1 در Drupal.org
 • cPanel & Mojo QuickInstall
 • دروپال نصب 1 کلیک کنید
 • گزینه های ابر
 • از دروپال 8 پشتیبانی می کند

برنامه های میزبانی را مشاهده کنید

بهترین شرکت میزبانی وب دروپال شماره 4 - GreenGeeks

با ضمانت برگشت 30 روزه پول

در شروع می شود: 3.99 دلار در ماه

GreenGeeks
میزبانی دروپال مقرون به صرفه برای کسانی که در بودجه هستند

www.greengeeks.com یکی از گزینه های مورد علاقه ما برای میزبانی پروژه های کوچک دروپال در یک حساب میزبانی وب مشترک است. آنها یک برنامه میزبانی مشترک مشترک با نرخ 2.95 دلار در ماه ارائه می دهند که در صورت نیاز به عملکرد بهتر ، می توانید آن را ارتقا دهید. آنها همچنین برنامه های VPS مناسب برای رشد آینده دارند. برنامه میزبانی مشترک آنها با بودجه برای کاربران دروپال مقرون به صرفه و ایده آل است. این برنامه با cPanel و نصب 1-کلیک Drupal از طریق Softaculous همراه است. GreenGeeks همه چیز را سریع و آسان می کند و می توانید عملکرد عالی و به موقع (برای یک برنامه میزبانی مشترک) به همراه پشتیبانی عالی مشتری دریافت کنید.

ویژگی های اصلی:

 • مقرون به صرفه & قابل اعتماد
 • cPanel میزبانی مشترک
 • نصب های دروپال 1-کلیک
 • نرم
 • پشتیبانی مشتری +
 • از دروپال 8 پشتیبانی می کند
 • اسکن امنیتی دروپال RT
 • بزرگ 4 سایت دروپالی کوچک

برنامه های میزبانی را مشاهده کنید

بهترین شرکت میزبانی وب دروپال شماره 5 - میزبانی A2

با ضمانت برگشت 30 روزه پول

در: 3.92 دلار در ماه شروع می شود

میزبانی A2
عملکرد شدید & سرعت سایتهای دروپال

www.a2hosting.com آخرین باری است ، اما در لیست ما کم اهمیت است و یک انتخاب استثنایی برای میزبانی دروپال است. آنها انواع مختلفی از برنامه های میزبانی وب تحت کنترل و کنترل نشده مبتنی بر لینوکس را برای پروژه هایی در هر اندازه ارائه می دهند. Drupal.org آنها را به عنوان گزینه پیشنهادی برای میزبانی وب مشترک ذکر کرده است. برنامه های میزبانی مشترک آنها مقرون به صرفه است ، با cPanel همراه هستید ، و نصب آن با یک کلیک را از طریق Softaculous انجام دهید. توصیه می کنیم از برنامه Turbo آنها (9.31 دلار در هر ماه) شروع کنید زیرا سرعت و قابلیت اطمینان بالایی را برای یک برنامه میزبانی مشترک ارائه می دهد. آنها همچنین VPS استثنایی و برنامه های اختصاصی برای سایت های بزرگتر و با منابع بیشتر ارائه می دهند …

ویژگی های اصلی:

 • سریع & عملکرد بالا
 • A2 بهینه سازی شده است
 • نصب های دروپال 1-کلیک
 • cPanel & نرم
 • طرح توربو
 • ذخیره سازی از پیش تنظیم شده است
 • از دروپال 8 پشتیبانی می کند

برنامه های میزبانی را مشاهده کنید

درباره میزبانی وب دروپال

برای خرید میزبانی وب برای دروپال چه باید جستجو کنید

دروپال یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوای متن باز در جهان (CMS) است که برای به قدرت رسیدن میلیون ها وب سایت تجاری ، وبلاگ های چند کاربره ، شبکه های اجتماعی و فروشگاه های تجارت الکترونیک بصورت آنلاین استفاده می شود. یکی از مهمترین مزیت های دروپال مقیاس پذیری CMS است که از ترافیک وب حتی محبوب ترین سایت های آنلاین پشتیبانی می کند..

هنگامی که به دنبال بهترین راه حل میزبانی وب برای سایت های دروپال هستید ، سؤالات اصلی که باید به آنها پاسخ دهید عبارتند از:

 • آیا میزبان وب حداقل نیازهای سیستم CMS دروپال را برآورده می کند?
 • برنامه نویسی سفارشی چیست & الزامات توسعه وب سایت?
 • ترافیک کاربر مورد انتظار وب سایت برای مدیریت آن چیست?
 • از چه نرم افزاری برای بهینه سازی عملکرد برای اجرای سایت دروپال استفاده می شود?

بیشتر صاحبان مشاغل کوچک در یک حساب میزبانی وب مشترک شروع به کار می کنند و در صورت افزایش ترافیک سایت نسبت به چیزی که محدودیت حساب اجازه می دهد ، به یک VPS یا راه حل ابر اضافه می شوند. دروپال منابع زیادی برای پردازش را در یک برنامه میزبانی مشترک به کار می برد که با حضور تعداد زیادی کاربر همزمان در سایت ، مشکل ساز می شود. الزامات توسعه مانند استفاده از Drush و Git با Drupal نیاز به دسترسی به خط فرمان با استفاده از اتصال SSH دارد ، که همه میزبان وب مشترک اجازه آن را نمی دهد. Drupal CMS برای مقابله با محیط های پر تردد کاربر در وب مقیاس خواهد داشت ، اما تنها در صورت پیکربندی سخت افزار سرور با تخصیص منابع بیشتر. نرم افزارهای بهینه سازی Cloud مانند NGINX ، Varnish Cache ، Memcached ، OPcache و APC همگی توسط توسعه دهندگان برای سایت های شرکت با ترافیک بالا و برنامه های وب / موبایل توصیه می شوند ، اما این راه حل ها به یک سرور وب با پیکربندی سفارشی نیز احتیاج دارند..

در زیر ، در مورد تمام عواملی که برای میزبانی دروپال در نظر گرفته شده است ، اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد.

حقیقت خنده دار: توسعه اسکریپت دروپال توسط Dries Buytaert در حدود سال 2000 آغاز شد و از آن زمان شاهد رشد گسترده بین المللی بوده است ، به خصوص از طریق منابع جمعی برنامه نویسان و اعضای جامعه که طیف گسترده ای از مضامین منبع آزاد و ماژول ها را برای این سیستم عامل ایجاد کرده اند. توسعه دروپال از سال 2007 تاکنون به طور گسترده توسط Acquia اداره می شود ، یک شرکت نوپا که توسط Buytaert و جی باتسون تأسیس شده است و با هشت دور سرمایه گذاری سرمایه گذاری در مجموع نزدیک به 200 میلیون دلار USD تأمین شده است..

مورد نیاز سیستم میزبانی دروپال

دروپال بر روی لینوکس و ویندوز اجرا خواهد شد ، اگرچه اکثر وب سایتها دروپال را روی پشته LAMP با استفاده از لینوکس ، آپاچی ، MySQL و PHP اجرا می کنند. برنامه های میزبانی وب مشترک با cPanel می تواند برای شروع کار با سایت دروپال به صرفه باشد ، زیرا بیشتر صاحبان وب سایت های مشاغل کوچک معمولاً نیازی به استخدام یک مدیر سیستم اختصاصی برای نگهداری درست و درست از سرور وب ندارند..

دروپال بر روی یک پایگاه داده MySQL اجرا می شود ، که استاندارد پیش فرض تقریبا در تمام سیستم عامل های میزبان لینوکس و ویندوز است. PostgreSQL و SQLite همچنین چارچوب های MariDB و پایگاه داده Percona با Drupal گزینه هایی هستند ، اما به طور معمول این موارد خارج از محیط های توسعه سفارشی توصیه نمی شوند..

مهمترین جنبه تأیید با برنامه میزبانی وب مشترک برای پشتیبانی دروپال ، نسخه PHP مورد استفاده است. به طور خلاصه:

 • دروپال 8 به PHP 5.5.9 یا بالاتر نیاز دارد
 • دروپال 7 نیاز به PHP 5.2.5 یا بالاتر دارد

اکثر صاحبان وب سایت شاهد افزایش عملکرد Drupal در PHP 7.x می باشند ، اگرچه 100٪ تضمین نمی شود که هر موضوع و ماژول میراث با این سازگار باشد. بسیاری از دارندگان سایت دروپال تنظیمات سرور وب را بر روی PHP 5.6 نگه می دارند. اکثر میزبان وب cPanel امکان تنظیم تنظیمات PHP را از طریق دامنه مجاز می دانند ، به طوری که جابجایی بین نسخه ها بسیار آسان است. با این حال ، برخی از میزبان وب مشترک به جای یک ماژول آپاچی ، PHP را به عنوان یک فرایند CGI اجرا می کنند ، که گاهی اوقات می تواند باعث مشکلات مربوط به عملکرد ، درگیری ماژول یا سایر مواردی مانند عدم امکان سفارشی سازی شود. توصیه می شود که تأیید کنید که میزبان وب از نسخه PHP مناسب مورد نیاز برای نصب دروپال قبل از شروع توسعه وب سایت پشتیبانی می کند.

دروپال میزبانی مورد نیاز نسخه پی اچ پیصاحبان سایت که از cPanel در هاست مشترک استفاده می کنند ممکن است قادر به ورود به سیستم و تغییر نسخه PHP در حال اجرا در سرور و همچنین فعال یا غیرفعال کردن برنامه های افزودنی باشند. به دنبال نماد “انتخاب نسخه PHP” باشید. اگر این گزینه در دسترس نباشد ، می توانید با هاست خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید که تغییرات مورد نظر را برای شما ایجاد کنند

نصب خودکار دروپال از طریق Fantastico ، Softaculous, & Mojo QuickInstall

برخی از دارندگان مشاغل کوچک در هاست اشتراکی از ویژگی های نصب خودکار Fantastico ، Softaculous یا Mojo QuickInstall (بسته به اینکه میزبان آنها ارائه می دهد) استفاده می کنند تا روند آنلاین شدن سایت خود را تسریع کنند. به طور کلی ، فرایند نصب دروپال نیاز به بارگذاری یک فایل zip یا تاربل فایلهای هسته Drupal در پوشه دامنه روی سرور ، باز کردن پرونده ها ، سپس ایجاد یک بانک اطلاعاتی از طریق cPanel با نام کاربری و رمز عبور دارد. هنگام حرکت به صفحه اصلی دامنه ، اسکریپت نصب Drupal به طور خودکار اجرا می شود و باعث می شود ورودی نام بانک اطلاعات ، کاربر و رمز ورود اطلاعات انجام شود..

روش نصب خودکار اسکریپت (با Fantastico ، Softaculous یا Mojo QuickInstall) مشابه است ، به استثنای اینکه اسکریپت روند ایجاد دیتابیس کاربر و بارگذاری پرونده ها در دامنه را کامل می کند بدون اینکه کاربر بخواهد از پایگاه داده MySQL بگذرد. جادوگر یا استفاده از FTP برای بارگذاری پایگاه داده دروپال. اگرچه به طور کلی این فرایند برای مشاهده سریع Drupal و آزمایش عملکرد اسکریپت خوب است ، می تواند در طی مراحل ارتقا مشکل ساز باشد. اکثر توسعه دهندگان دروپال استفاده از نصاب “یک کلیک” را برای ارتقاء اسکریپت از طریق cPanel توصیه نمی کنند ، زیرا می تواند کدهای سفارشی را به صورت ناخواسته رونویسی کند و منجر به از بین رفتن داده های مهم یا عملکرد سیستم عامل شود..

نصب خودکار دروپال از طریق SoftaculousSoftaculous و Fantastico می تواند راهی سریع و آسان برای مقایسه ویژگی های Drupal 8.x ، 7.x باشد, & نسخه های 6.x – اما از یک نصب دستی برای سایت تولید استفاده کنید & ارتقاء.

برخی از سؤالاتی که هنگام استفاده از اسکریپت های خودکار میزبانی مشترک برای نصب دروپال باید در نظر بگیرید عبارتند از:

 • آیا اسکریپت جدیدترین نسخه امنیتی هسته دروپال را نصب می کند?
 • آیا سایت نیاز به بارگذاری ماژول ها و مضامین شخص ثالث در پوشه “/ سایت ها” دارد?
 • آیا مدیر سایت Drupal از پروسه خودکار اسکریپت برای به روزرسانی سایت استفاده می کند?

دارندگان سایت که از اسکریپت خودکار برای نصب دروپال استفاده می کنند و سپس ماژول ها و مضامین شخص ثالث اضافی را در پوشه های “سایت ها / همه / ماژول ها” و “سایت ها / همه / تم ها” بارگذاری می کنند ، در صورت استفاده از فرآیند ارتقا cPanel می توانند این پرونده ها را از دست بدهند. امنیت اصلی در دروپال تغییر می کند. به طور معمول ، این اسکریپت ها راهی برای بررسی تغییرات ایجاد شده در آن پوشه ها ندارند و ممکن است فایل ها را در هنگام بروزرسانی نسخه حفظ نکنند. امید است که با دروپال 8 ، روند ارتقا آسانتر شود و یک فرایند ارتقاء هسته “یک کلیک” اجرا شود ، زیرا این قبلاً به نسبت خوب (بسته به میزبان وب) با ماژول ها و مضامین مشارکتی کار می کند. بسیاری از توسعه دهندگان حرفه ای از Drush و خط فرمان استفاده می کنند تا فرایند را راحت تر مدیریت کنند. با این حال ، دروپال به طور کلی از لحاظ کاربرد خودکار تکه های امنیتی از وردپرس عقب مانده است.

مسائل مربوط به توسعه دروپال

نصب فقط شروع سایت دروپال است. کاربران جدیدی که طراحی و عملکرد شگفت انگیز شرکتهای بزرگ ، اخبار ، مجله ها و سایتهای صنعت رسانه را مشاهده کرده اند که دروپال را اجرا می کنند ممکن است ناامید شوند وقتی دروپال بدون بسته است تا فقط یک صفحه اصلی ساده و موضوع Bartik را نمایش دهد. بسیاری از دارندگان سایت تم های سفارشی را با پروفایل های نصب خریداری می کنند که در حال حاضر شامل ماژول های شخص ثالث مورد نیاز برای اجرای یک سایت پیچیده است ، به علاوه یک موضوع پیشرفته با سفارشی سازی CSS و محتوای حفره یا سوراخ. این می تواند روند استقرار وب سایت جدید برای مشاغل کوچک را ساده تر و در هزینه های توسعه دهنده وب پس انداز کند. توسعه دروپال پیچیده است و روشی که برای برنامه نویسی وب سایت دارای کد دلخواه انتخاب شده است همچنین بخش مهمی از تعیین میزبان وب برای استقرار مورد نیاز است..

توسعه دروپال نیاز به کار با ماژول ها ، مضامین ، کد دلخواه ، متن ، تصاویر و سایر پرونده های چندرسانه ای دارد. برخی از فرایندها می توانند از طریق پنل مدیریت دروپال با استفاده از مرورگر وب ، یعنی در ساخت یک گره یا صفحه ، ارتباط برقرار کنند. با این حال ، اکثر تغییرات پایه رمزگذاری باید به صورت دستی از طریق توسعه پس زمینه انجام شود. به طور کلی ، دو روش اصلی توسعه برای این فرآیند وجود دارد:

 • توسعه دروپال با استفاده از FTP برای بارگذاری ماژول ها ، مضامین جدید, & تغییرات پرونده
 • توسعه دروپال با استفاده از خط فرمان (SSH) با Git انجام می شود & داروش

توسعه دروپال با استفاده از FTP می تواند به طور مستقیم در دامنه سایت اصلی یا در زیر دامنه انجام شود. به عنوان مثال ، یک زیر دامنه dev.sitename.com می تواند در یک میزبان مشترک در cPanel ایجاد شود ، و سپس File Manager و PHPmyAdmin می توانند هنگام انجام کار توسعه ، فایل های سایت و پایگاه داده MySQL را به دامنه زنده منتقل کنند. در غیر این صورت فایلها در هر پوشه مشخص در پوشه root نصب می شوند.

توسعه دروپال با استفاده از خط فرمان (SSH) ، Git و Drush را می توان از طریق نصب محلی CMS با استفاده از WAMP یا Acquia Dev Desktop روی رایانه برنامه نویس انجام داد. با استفاده از کنترل نسخه ، تغییرات در پایگاه داده دروپال به سایت تولید مستقیم منتقل می شود و به چندین توسعه دهنده امکان می دهد همزمان روی یک پروژه کار کنند و همگام سازی تغییرات کد را انجام دهند. این روش توسط اکثر تیم های توسعه Agile / Scrum ترجیح داده می شود ، اگرچه هرکدام ترجیح خود را دارند که از کدام نرم افزار کنترل نسخه استفاده کنند..

میزبان Acquia برای دروپالAcquia Dev Desktop 2 به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که نسخه محلی دروپال را با استفاده از Apache ، MySQL روی رایانه خود نصب کنند, & PHP – و همچنین انتشار خودکار سایتها به میزبانی وب Acquia Cloud.

تا همین اواخر ، اکثر میزبان های مشترک دسترسی SSH به مشتری ها را ارائه نمی دادند ، و به صاحبان سایت که به ارتقاء خط فرمان نیاز به دسترسی به برنامه VPS یا سرور اختصاصی داشتند ، نیاز داشتند. با این حال ، اکنون تعداد بیشتری از میزبان وب به طور پیش فرض با توجه به تقاضای کاربر ، این سرویس را ارائه می دهند ، به استثنای این که باید بطور خاص از پشتیبانی مشتری در یک حساب کاربری تأیید شده از سوی برخی شرکت ها درخواست شود. برخی از سؤالات مربوط به توسعه دروپال که باید قبل از تصمیم گیری در مورد میزبانی وب تأیید شود عبارتند از:

 • آیا میزبان وب دسترسی SSH را برای پشتیبانی از Git اجازه می دهد & توسعه دارو?
 • آیا میزبان مشترک دارای cPanel با File Manager و PHPmyAdmin است?
 • آیا میزبان وب از NGINX ، APC ، Memcached بهینه سازی عملکرد را پشتیبانی می کند, & لاک الکل?
 • آیا تیم توسعه در ابتدا ماژول ها و مضامین جدیدی را برای CMS ایجاد می کند?

بیشتر حسابهای میزبانی مشترک ، نسخه ای از cPanel ، CentOS Linux و WHMCS را اجرا می کنند که طیف گسترده ای از گزینه های آسان برای استفاده را در پنل مدیریت به مشتریان می دهد. با این حال ، برخی از میزبان وب کنترل پنل اختصاصی را اجرا می کنند که ممکن است فاقد گزینه File Manager یا دسترسی به PHPmyAdmin باشد. همچنین ، بسیاری از میزبانهای مشترک هنوز دسترسی کامل Secure Shell (SSH) را به مشتریان در حسابهای اصلی ارائه نمی دهند ، و ارتقاء آن به VPS یا سرور اختصاصی را برای پروژه های پیشرفته ای که برای پیکربندی سرورهای سفارشی ضروری هستند ، اجباری کرد..

اشاره کوتاه: به صاحبان سایت توصیه می شود با نیاز به سرور وب یا مدیر سیستم ها در مورد نیاز سرور وب در سایت های دارای رمزگذاری سفارشی مشورت کنند..

به منظور اجرای یک وب سایت دروپال با NGINX & لاک کش ، دو گزینه اساسی وجود دارد. اولین مورد این است که یک برنامه میزبانی ابری Platform-as-a-service را با این تغییرات از قبل نصب شده جستجو کنید. شاید بهتر باشد NGINX را با Apache تحت این روش اجرا کنید ، زیرا دروپال از پیکربندی سنگین استفاده از پرونده .htaccess استفاده می کند. روش دوم خرید VPS یا سرور اختصاصی و استخدام یک توسعه دهنده با تجربه Drupal با تجربه مدیریت سیستم برای انجام کار است ، اگرچه این هزینه در کل بسیار گران تر خواهد بود.

توسعه ماژول های سفارشی و توسعه تم با دروپال در پیشرفته ترین وب سایت ها رایج است. هر تیم برنامه نویسی روش های کاری خاص خود را ، تخصص های سیستم عامل و قیمت گذاری قراردادها خواهد داشت. بسیاری از دارندگان وب سایت یک متخصص تم را برای کارهای طراحی CSS ، رمزگذارهای PHP برای توسعه ماژول های جدید و متخصصان JavaScript با توجه به نیاز پروژه استخدام می کنند. هزاران ماژول منبع آزاد و مضامین در دسترس است که Drupal هم اکنون بصورت آنلاین منتشر شده است ، بنابراین مهم است که اینها را ابتدا نصب کنید تا در هزینه های خود را صرفه جویی کنید و در صورت نیاز به یک وب سایت ویژه برنامه نویسی در صورت نیاز به وب سایت های جدید.

مشکلات عملکرد دروپال

پس از اتمام مراحل توسعه و به کارگیری سایت Drupal ، هنوز هم بهینه سازی عملکرد و سفارشی سازی های مربوط به ترافیک وب به محیط میزبانی وب وجود دارد که برای اوج ترافیک تولید باید مورد توجه قرار گیرند. همانطور که گفته شد ، سایت های دروپال که در هاست مشترک اجرا می شوند می توانند از منابع سرور زیادی استفاده کنند. بنابراین ، صاحبان سایت باید تأیید کنند که فایل php.ini و پرونده .htaccess قابل ویرایش هستند تا بتوانند حد مجاز حافظه PHP و حداکثر زمان اجرای پرونده را تغییر دهند. این کار را می توان از طریق پرونده تنظیمات.php نیز انجام داد. با این وجود ، شاید نادیده گرفتن تنظیمات پیش فرض در همه میزبانهای وب مشترک امکان پذیر نباشد.

الزامات مربوط به ترافیک وب و مشکلات “slashdotting” رایج ترین دلایل غیر از استفاده از منابع سرور وب است که صاحبان سایت را مجبور می کند تا به یک VPS ، سرور اختصاصی یا برنامه ابری برای میزبانی وب سایت دروپال ارتقا دهند. به عنوان مثال ، NGINX یک راه حل کامل سرور است که امکان اتصال همزمان بیش از 10،000 کاربر را در یک زمان با استفاده از توازن بار و یک حافظه نهان HTTP فراهم می کند. راه حل های میزبانی ابری دروپال اختصاصی مانند Pantheon NGINX ، Varnish Cache ، جستجوی Apache Solr و سایر راه حل ها را برای مقیاس گذاری ترافیک وب “خارج از جعبه” به عنوان گزینه پیش فرض برای همه حساب های کاربر ارائه می دهد. با این حال ، امکان شخصی سازی این تنظیمات در Pantheon وجود ندارد زیرا برای تنظیم دقیق یک محیط تولید سفارشی در VPS یا برنامه سرور اختصاصی وجود دارد..

میزبانی وب Pantheon برای دروپالصاحبان سایت به دنبال یک راه حل میزبانی ابر دروپال با تنظیمات از پیش نصب شده و بهینه شده طراحی شده برای اندازه گیری ترافیک وب و “slashdotting” باید خدماتی مانند Pantheon را در نظر بگیرید.

بسیاری از مزایای NGINX و Varnish Cache را می توان در میزبانی مشترک با Drupal با استفاده از ترکیبی از ماژول های شخص ثالث مانند “Adv Agg” برای HTML ، CSS و فشرده سازی جاوا اسکریپت ، “تقویت” برای ذخیره سازی HTML HTML صفحات انجام داد. کاربران ناشناس و همچنین “نمایش حافظه نهان” برای جلوگیری از پردازش محتوای پویا در هر بار صفحه. برخی از میزبانهای مشترک حتی گزینه های CDN یکپارچه ای را ارائه می دهند که می تواند با میزبانی نسخه های متعدد از فایل های وب سایت در مراکز مختلف داده در سطح بین المللی ، عملکرد را در زمان اوج ترافیک با حجم زیاد افزایش دهد. خدمات CDN می توانند بار بارگذاری صفحه دروپال را به کمتر از ثانیه کاهش دهند.

نتیجه گیری – افکار نهایی & توصیه هایی در مورد انتخاب یک میزبان دروپال

اکثر مشاغل کوچک ، SME ها ، گروه های غیر انتفاعی و صاحبان وب سایت های شخصی بدون توسعه دهنده وب اختصاصی یا مدیر سیستم ها توصیه می شود که با میزبانی وب مشترک و نصب Drupal 8.x شروع به کار کنند ، مطمئن شوید که در حد ممکن سایت را بهینه می کنید. از منابع سرور با کارایی بیشتری استفاده کنید هنگامی که وب سایت به پویای ترافیکی بزرگتر تبدیل می شود ، می توانید در صورت نیاز به یک VPS ، سرور اختصاصی یا راه حل میزبانی ابری ارتقاء دهید. داشتن یک برنامه نویس وب و یا یک برنامه نویسی با تجربه در پشت هر پروژه دروپال می تواند مهم باشد ، با این وجود ، چون یادگیری CMS اغلب برای بسیاری از کاربران دشوار است..

برخی از هاست های وب برنامه هایی را برای میزبانی ابری مدیریت شده شبیه به میزبانی مشترک با قیمت کمی بالاتر اما با هسته های CPU اختصاصی تر ، رم سیستم ارائه می دهند, & فرآیندهای I / O همزمان مجاز. بسیاری از این خدمات همچنین شامل استفاده از cPanel و امکان میزبانی دامنه های نامحدود در یک حساب مشترک با بانک اطلاعاتی MySQL نامحدود است. غالباً برای ارتقاء یک برنامه میزبانی ابری مدیریت شده برای دروپال ، به منظور تأمین این منابع سیستم اضافی برای زمان بارگذاری بهتر صفحه ، هزینه اضافی ارزش دارد. این سرویس ها همچنین شامل سخت افزار حق بیمه و مقررات تراکم حساب پایین هستند و علاوه بر این ممکن است دارای NGINX نیز باشند & ادغام کش لاک.

بسیاری از میزبان های ابری مخصوص دروپال با پیش نصب اسکریپت ، ابزارهای توسعه دهنده سفارشی و پیکربندی پیشرفته همراه هستند که نصب های دروپال را برای پشتیبانی بیشتر از ترافیک وب بهینه می کنند. میزبان های اختصاصی دروپال همچنین از پشتیبانی کارمندان و مشتریانی برخوردار هستند که علاقه ای به نوآوری در سیستم عامل دارند و در زمینه امنیت وب برای CMS تخصص دارند. به همین دلیل ، میزبان های ابری مخصوص دروپال می توانند منبع ارزشمندی برای صاحبان وب سایت در مقایسه با VPS با همان قیمت یا گزینه های سرور اختصاصی باشند.

اکثر وب سایت های دروپال خارج از بزرگترین شرکت ، Fortune 500 و شرکت های رسانه ای گروهی به طور معمول به سرور اختصاصی احتیاج ندارند ، زیرا هزینه آن بسیار زیاد است و ترافیک وب معمولاً به آن احتیاج ندارد. برای برنامه های وب و تلفن همراه سفارشی با استفاده از دروپال و وب سایت های نیاز به یک محیط توسعه منحصر به فرد برای کد های سفارشی ، یک سرور خصوصی مجازی (VPS) می تواند یک راه حل عالی باشد زیرا انعطاف پذیری زیادی در پیکربندی سیستم عامل وجود دارد ، فراهم کردن رم بیشتر. & هسته های CPU و نصب افزونه های مورد نیاز.

صاحبان مشاغل کوچک و راه اندازی وب می توانند با توجه به نیازهای میزبانی وب سایت Drupal در مرحله معماری ، به خصوص با توجه به الزامات پیکربندی سرور وب ، روش کار گروه توسعه ، وقت و هزینه زیادی را صرفه جویی کنند. ، و انتظارات ترافیک وب استفاده از CMS دروپال در تولید ، به صاحبان وب سایت اجازه می دهد تا از طریق تمام سطوح رشد جامعه کاربران به راحتی مقیاس پذیرفته و از ترافیک وب در بالاترین سطح شرکت های سازمانی پشتیبانی کنند..

دروپال یکی از بهترین ابزارهای موجود برای توسعه وب است و این پلتفرم به منظور پشتیبانی از پیشرفته ترین و ابتکاری ترین سناریوهای مورد استفاده استفاده می کند. بدون دروپال یا جداشدنی Drupal یکی از محبوب ترین گرایش های فعلی با توسعه دهندگان ، جدا کردن موتور باطن از موضوع و استفاده از CMS برای ارائه محتوا به طیف گسترده ای از رومیزی ، موبایل و حتی مشتریهای تشخیص صدا مانند الکسا است. به طور کلی ، Drupal CMS یکی از محبوب ترین ، آزمایش شده است, & راه حل های امن برای نشر وب حرفه ای.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me