سازندگان وب سایت 101

راهنمای مبتدی برای سازندگان وب سایت. در مورد اصول سازندگان وب سایت ، نحوه کار آنها و اگر باید یکی از آنها را برای ساخت وب سایت خود استفاده کنید بیاموزید.


راهنمایی برای سازندگان وب سایت

به صفحه 101 سازندگان وب سایت ما خوش آمدید. در اینجا ، ما درباره همه چیزهایی که باید درباره سازندگان وب سایت بدانید بحث خواهیم کرد و به شما کمک می کنیم تصمیم بگیرید که آیا استفاده از آن برای شما و شغل شما مناسب است یا خیر. اگر این اولین بار است که یک وب سایت ایجاد می کنید ، توصیه می کنیم راهنمای کامل ویدیوهای ما را در مورد چگونگی ایجاد یک وب سایت مشاهده کنید. اگرچه ساختن وب سایت زمان زیادی خواهد برد و چالش های بسیاری را برای افراد تازه کار و افراد جوان ایجاد می کند ، اما این مقاله به منظور اطلاع رسانی شما در مورد اصول سازندگان وب سایت – بزرگترین دارایی در دسترس کسانی است که می خواهند خود و به آسانی هرچه سریعتر وب سایت بسازند..

یک وب سایت ساز چیست؟?

سازنده وب سایت ابزاری ارزشمند است که قدرت توسعه وب را در اختیار هر “انجام این کار خود” قرار می دهد که به دنبال ساختن وب سایت خود است. نکته اصلی ابزار آنهاست آنها نیاز به کدگذاری را از بین می برند که در HTML & CSS به منظور ایجاد یک وب سایت کاملاً کاربردی.

سازندگان وب سایت با استفاده از یک ویژوال ، یک روند توسعه بصری تر را امکان پذیر می کنند کشیدن و انداختن مجموعه ابزارهایی که در هر سطح مهارت فنی از نظر راحتی و آشنایی با کاربران برخوردار باشند. با یک سازنده وب سایت می توانید کارهایی مانند:

 • در پرواز و تصاویر را در پرواز تغییر دهید.
 • طرح های رنگی ، قلم ها و صفحه بندی ها را با چند کلیک ساده ویرایش کنید
 • تقریباً فوراً بدون نیاز به بازسازی کل صفحات ، سایت خود را آماده موبایل کنید
 • برای به دست آوردن یک طراحی حرفه ای به دنبال از قالب های premade استفاده کنید

سازندگان وب سایت علاوه بر سهولت در استفاده و نیاز صفر به کد ، می توانند به عنوان راه حلهای همه جانبه برای ساخت ، هاستینگ و حفظ سایت شما نیز استفاده کنند..

بسترهای نرم افزاری مانند Wix ، Squarespace و Weebly بسته های کاملی را ارائه می دهند که همه موارد از ثبت دامنه ، هاستینگ ، پشتیبانی فنی ، راه حل های تجارت الکترونیکی و خدمات ایمیل همه در یک مکان ارائه می شود. این امر نه تنها روند دستیابی به وب سایت به صورت غیر فنی را ساده تر می کند ، بلکه کل هزینه برنامه های ماهانه آنها به احتمال زیاد قابل مقایسه یا به میزان قابل توجهی کمتر از آن است که بخواهید این سرویس ها را به طور مستقل تنظیم کنید..

سازندگان وب سایت یک فروشگاه یک کاره برای طراحی ، ساخت ، میزبانی و نگهداری وب سایت تجاری کوچک یا فروشگاه آنلاین شما هستند. همه آنها بدون نوشتن کد!

برای توییت کلیک کنید

چه کسی باید از سازنده وب سایت استفاده کند?

اگر اکنون این مقاله را بخوانید ، احتمالاً نامزد ایده آل برای سازنده وب سایت هستید. صاحبان مشاغل که می خواهند مسئولیت حضور آنلاین خود را بر عهده بگیرند ، یا افرادی که می خواهند هزینه های بالای استخدام یک توسعه دهنده را کاهش دهند ، با استفاده از این ابزارها سود زیادی خواهند برد.

کار با وب سایت سازنده گزینه ای عالی برای هرکسی است که به دنبال ایجاد یک وبلاگ ، فروشگاه آنلاین ، صفحه فرود ، نمونه کارها دیجیتال ، سایت اطلاع رسانی یا هر وب سایت سطح متوسط ​​تا ترافیکی متوسط ​​باشد..

برای سایتهای بسیار بزرگتر (فکر کنید Fortune 500) که به برنامه نویسی باطن بلندپروازانه یا کاتالوگ های تجارت الکترونیکی عظیم نیاز دارند ، استخدام یک تیم توسعه دهنده ماهر راه ضروری است..

برای هر دو حرفه ای & کاربران روزمره

مشاغل کوچک تنها کاربری سازندگان محبوب وب سایت نیستند. بسیاری از طراحان وب مستقل و آژانس های دیجیتال اکنون خدمات خود را به سازندگان وب سایت ارائه می دهند اگر نیاز مشتری یا تنظیمات برگزیده آن را ضمانت کنند. برخی آژانس ها حتی طاقچه هایی را در بازار ایجاد کرده اند تا منحصراً در این سیستم عامل ها کار کنند.

برخی از توسعه دهندگان وب ممکن است بینی خود را به سمت استفاده از سازنده وب سایت روشن کنند ، در حالی که برخی دیگر مزایا و ضرورت استفاده از آن را تشخیص می دهند. من معتقدم که محصول نهایی همه چیزهایی است که به حساب می آید؛ فرقی نمی کند از چه ابزارهایی استفاده شود ، دقیقاً تا زمانی که از آنها با صداقت استفاده شود. آیا استفاده از سایت سازنده می تواند به کاهش بار اضافی کار کمک کند؟ یا قرار است فقط به عنوان میانبر استفاده شود؟ شارژ قیمت حق بیمه فقط به منظور جابجایی متن جدید و برخی از عکسها در یک الگوی premade ، آبرومندترین سرویس برای مشتری نیست – ذکر نکردن آن به احتمال زیاد هیچ کاری برای تقویت مارک منحصر به فرد مشتری انجام نمی دهد.

سازندگان وب سایت به عنوان ایده آل بهترین نقطه به عنوان نقطه شروع کار هستند. اگرچه آنها می توانند مفیدترین ابزار در زرادخانه طراحان وب باشند ، اما برای به حداکثر رساندن پتانسیل خود ، هنوز هم به مهارت و مهارت و حرکتی تیز نیاز دارند. (بعداً در مورد آن.)

سازندگان وب سایت به اندازه کافی آسان برای استفاده از صاحبان مشاغل کوچک و دارای مهارت فنی اندک هستند ، در عین حال برای طراحان حرفه ای با سالها تجربه نیز به اندازه کافی قدرتمند هستند.

برای توییت کلیک کنید

طعم های مختلف سازندگان وب سایت

در زمان های قدیمی (دهه 1990) ، اگر می خواستید یک وب سایت ساخته شده باشد ، باید خودتان آن را کدگذاری کنید ، در نتیجه صفحه ای کاملاً احمقانه از متن ساده و رنگ های وحشتناک ایجاد می شود. یا می توانید یک متخصص در زمینه جدید طراحی وب استخدام کنید تا یک صفحه وب کمی آزاردهنده برای شما ایجاد کند.

خوشبختانه ، وب سایت ها از آن زمان به زیبایی و قابلیت های بسیار ناچیزی تبدیل شده اند – و همینطور ابزارهایی که آنها را ایجاد می کنند نیز دارند. برای پاک کردن هرگونه سردرگمی ، لازم به ذکر است که انواع مختلفی از سازندگان در آنجا وجود دارد. برخی از آنها در خدمت انواع خاصی از کاربران هستند و برخی دیگر اکنون منسوخ شده اند. در اینجا چند مثال از منظور شما توسط یک سازنده وب سایت آمده است:

ویرایشگر WYSIWYG

ویراستاران WYSIWYG (تلفظ “کلاه گیس”) یک پیشرفت اساسی در توسعه وب بود. مختصر “آنچه می بینید چیزی است که می توانید بدست آورید” ، این نوع ویرایشگر به طور مناسب به طراحان اجازه داد وب سایتهایی بصری بسازند زیرا به طور خودکار نشانه گذاری HTML را زیر هود اداره می کند..

با این حال ، خروجی آنها مورد اصابت قرار گرفت و یا از دست رفت (که اکثراً یک اشتباه نبود). نسخه های قدیمی سازنده سایت GoDaddy ممکن است باعث شده است که یک کاربر متوسط ​​بتواند یک وب سایت را بالا ببرد ، اما ویژگی های محدود و مضامین پراهمیت آنها مطابق با استانداردهای دیروز به نظر می رسد قدیمی و غیر حرفه ای هستند. به احتمال زیاد بسیاری از وب سایت های هنوز هم در خارج از کشور Interwebs را از این رونق اولیه سایت های GoDaddy تعقیب می کنند. امیدواریم صاحبان آنها این مقاله را پیدا کنند.

Dreamweaver Macromedia (که اکنون یک محصول Adobe است) به عنوان یک ویرایشگر حرفه ای WYSIWYG تنظیم شد که امکان ایجاد وب سایت پیشرفته و بدون نیاز به کدگذاری را فراهم کرد. باز هم ، نتایج به ندرت به نظر می رسید که از مدرن ترین هنرها هستند- و مسلماً منحنی یادگیری مورد نیاز برای تسلط بر نرم افزار ، آن را حتی ناخوشایند تر از فقط یادگیری کد به هر حال ساخته است..

سازنده وب سایت مدرن

تنها در چند سال اخیر ، قابلیت های ایجاد کننده وب سایت کشیدن و رها کردن بصری بصورت تصاعدی رشد کرده است. اکنون شما واقعا می توانید یک وب سایت ایجاد کنید بدون اینکه یک خط کد را لمس کنید. سیستم عامل های پیشرو همه چیز را برای نیاز به وب سایت ، از جمله میزبانی و ثبت دامنه ، نیاز دارند.

تصویر سازنده وب سایت مدرنتصویری از استفاده از سازنده وب سایت Wix ، یک راه حل مدرن و همه جانبه برای ساختن یک وب سایت کامل برای خودتان.

الگوهای از پیش تعیین شده آنها اغلب برای برآورده کردن نیاز اکثر کاربران کافی است. اگر صاحب رستوران هستید ، الگوهای بسیار عالی با مضامین رستوران در Wix وجود دارد. اگر عکاس هستید ، SquareSpace مضامین پرتفوی زیبایی را برای همکاری با شما ارائه می دهد. اگر تنها هدف شما فروش محصولات است ، هیچ راه حلی بهتر از Shopify وجود ندارد.

هنگامی که به یک ظاهر طراحی پیشرفته نیاز دارید ، بسیاری از سازندگان وب سایت همه کاره همچنین به شما امکان می دهند CSS صفحه را اگر به اندازه کافی باهوش هستید ، تغییر دهید – هرچند که همه این سطح آزادی را اجازه نمی دهند. همچنین بسته به این که از کدام پلتفرم استفاده کنید ، بسیاری از افزونه ها و برنامه های اضافی می توانند عملکرد سایت شما را گسترش دهند ، مانند سازندگان فرم ، پخش کننده های رسانه ، و پورتال های فقط برای اعضای.

ایجاد وب سایتهای با کیفیت حرفه ای با سازندگان آسان برای یادگیری واقعاً امکان پذیر است. آنها خیره کننده به نظر می رسند ، و تقریباً قادر به هر چیزی هستند …

سازندگان حرفه ای

یک نوع سازنده وب سایت در خارج وجود دارد ، و آنها معمولاً فقط برای متخصصان واقعی یا متخصصان طراحی محفوظ هستند. این سرویس ها به طرحی خاص از طراحان وب مستقل یا آژانس های میان رده خدمات ارائه می دهند که در ایجاد طرح های پیکسل عالی هستند اما شما آن را حدس زده اید! نمی خواهید کد گذاری کنید.

بسترهای نرم افزاری مانند وببیو, جریان وب ، و Adobe Muse به طور مشابه با سازندگان وب سایت سازگار با مصرف کننده که قبلاً گفته شد ساختار یافته اند (و حتی مدل های قیمت گذاری مشابهی نیز ارائه می دهند) ، اما آزادی های طراحی و ابزارهای پیچیده تر آنها برای متخصصانی مناسب است که احتمالاً می توانند کد بنویسند اما فقط نمی خواهند. (هیچ کس نمی خواهد کد بنویسد.)

اگر با استفاده از نرم افزاری مانند Adobe Photoshop تجربه کرده اید ، می توانید در حین تلاش خود این سازندگان وب سایت پیشرفته را پیدا کنید. با این حال ، برای اهداف این راهنما ، آنها تقریباً از بحث خارج می شوند.

چه در مورد وردپرس?

WordPress محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا (CMS) در اینترنت است و حدود یک سوم از کل وب سایت های جهان از طریق آن پشتیبانی می شوند. این یک جانور جالب در این است که بله ، از لحاظ فنی ساخت وب سایت است ، اما برای شخصی سازی آن ، به احتمال زیاد باید دستان خود را با کد کثیف کنید.

هنگام طی کردن مسیر WordPress دو گزینه وجود دارد:

WordPress.com

WordPress.com یک سرویس سازنده سایت سازنده سنتی است که با ابزار طراحی صفحه ، میزبانی وب ، ثبت دامنه ، قالب ها و سایر ویژگی های اضافی ، برنامه های همه جانبه ای را ارائه می دهد. برنامه های ماهانه آنها از نظر قیمت مناسب و متناسب با مشاغل مختلف است.

اگرچه در استفاده از WordPress.com به عنوان سازنده وب سایت مورد نظر خود ذاتاً مشکلی ندارید ، بهتر است با استفاده از یکی از سه اصلی ذکر شده در بالا ، برای انجام همان کارها اقدام کنید. برای استفاده از قدرت واقعی WordPress ، باید WordPress.org را دنبال کنید …

WordPress.org & افزونه های صفحه سازنده

WordPress.org یک هیولا کاملاً متفاوت است این نرم افزار منبع باز رایگان برای ساخت و شروع به استفاده از وب سایت ها رایگان است. با این حال ، شما خیلی زیاد اینجا هستید. شما باید دامنه خود ، هاستینگ را تنظیم کنید و تمام شخصی سازی ها را خودتان انجام دهید. همچنین پشتیبانی فنی وجود ندارد ، اما خوشبختانه یک جامعه عظیم آنلاین همیشه برای کمک به آنجاست.

هنگامی که با WordPress سایتی می سازید ، منبع عظیمی از مضامین موجود در اختیار شما برای کمک به طراحی و چیدمان آن است. با این وجود ، هیچ حقیقت وجود ندارد که به منظور سفارشی کردن ظاهر و عملکرد آن مضامین که باید با کد اشتباه بگیرید.

خوشبختانه ، اینجاست که افزونه های مختلف سازنده صفحه وارد می شوند. افزونه ها افزونه هایی هستند که عملکرد مضامین وردپرس را گسترش می دهند ، که معمولاً برای دستیابی به چیزی که ده ها ساعت رمزگذاری در غیر این صورت نیاز دارند نصب می شوند. افزونه های سازنده صفحه همان رابط های کشیدن و رها کردن و استفاده از خدماتی مانند SquareSpace و Wix را ارائه می دهند – اما با سطح آزادی وردپرس اجازه می دهد.

Beaver Builder, سازنده دیوی, عنصر, و آهنگساز ویژوال افزونه های ممتازی هستند (اغلب با هزینه یک بار) که می توانند بدون نوشتن کد وب سایت های خیره کننده ایجاد کنند. به خاطر داشته باشید که هدف اصلی آنها ساده سازی فرایند طراحی است ، و ممکن است آنها به تنهایی ویژگی مشابه مجموعه راه حل های همه در یک مانند Wix offer را ارائه ندهند ، اما این جایی است که افزونه های وردپرس اضافی به بازار عرضه می شوند..

در حالی که وردپرس برای تسلط به یک منحنی یادگیری تندتر نیاز دارد ، آزادی و سطح کنترل آن بی نظیر است. شما به معنای واقعی کلمه می توانید هر نوع وب سایت را در این سیستم قدرتمند ایجاد کنید ، و با کمک پلاگین مناسب اکنون انجام این کار بسیار ساده تر است.

ضبط سریع: سیستم عامل هایی مانند Wix ، Weebly و Squarespace راه حل های همه جانبه ای هستند که به بهترین وجه برای مصرف کنندگان مناسب هستند. Webydo ، Webflow و Adobe Muse سیستم عامل های پیشرفته تری هستند که برای متخصصان طراحی مناسب تر هستند. WordPress.org قدرتمندترین گزینه است اما به دانش پیشرفته کد نویسی نیاز دارد ، اما با افزونه های سازنده صفحه ، روند طراحی ساده شده است..

جوانب مثبت & منافع استفاده از یک سازنده وب سایت

همه سازندگان وب سایت ذکر شده ، سیستم عامل های پیشرفته و تکنیکی هستند که سادگی و کنترل را در فرآیند طراحی وب ایجاد می کنند که فقط پنج سال پیش ممکن نبود. اگرچه ممکن است این مزایا به نظر واضح بنظر برسد ، اما هنوز وجود کاستی هایی در مورد استفاده از یکی از آنها برای ساختن وب سایت خود وجود دارد. در اینجا مجموعه بسیاری از جوانب مثبت و منفی از سازندگان وب سایت ارائه شده است.

مزایای استفاده از یک سازنده وب سایت

 • راحتی در استفاده – سازندگان وب سایت بهترین راه حل برای مبتدیان با دانش فنی کمی است. هنوز یک منحنی یادگیری کوچک درگیر است ، اما دوره آنلاین رایگان ما به شما کمک می کند تا شما را به جهت گیری و سرعت بخشیدن به اولین سایت خود با سهولت تبدیل کنید.
 • بدون کد – آیا من ذکر کردم که هیچ کد وجود دارد؟ این تمام نکته است!
 • مقرون به صرفه – بسیاری از سیستم عامل ها می توانند هر آنچه را که شما نیاز به کمتر از 15 دلار در ماه دارند را به شما ارائه دهند. در مقایسه با هزاران دلار که می توانید برای استخدام یک طراح وب حرفه ای هزینه کنید ، به یک معامله واقعی نگاه می کنید!
 • در صورت نیاز آن را پشتیبانی کنید – اگر در برنامه ماهانه خود گنجانده شده است ، در صورت گم شدن ، پشتیبانی ایمیل مفید است.
 • طرح های قابل تنظیم – اگرچه ممکن است شما در حال به اشتراک گذاشتن الگوهای premade با سایر مشاغل موجود در صنعت خود باشید که از همان وب سایت سازنده استفاده می کنند ، امروزه بسیاری از سیستم عامل ها سفارشی سازی پیشرفته ای را برای کاربران طراحی شده ارائه می دهند..
 • طرح های پاسخگو و آماده تلفن همراه – طراحی پاسخگو عادی در وب مدرن است ، و شما سخت می گیرید که یک سازنده معتبر وب سایت پیدا کنید که از الگوهای آماده استفاده از تلفن استفاده نکند. این یک وقت پس انداز ارزشمند است!
 • تمیز & نشانه گذاری دوستانه SEO – مشخص شدن HTML سایت شما یک عامل مهم در رتبه بندی موتورهای جستجو است. سازندگان سایت که آسان کردن کلمات کلیدی ، برچسب های متا و توضیحات در هر صفحه را برای کاربران آسان می کند ، نشانه گذاری دوستانه تر از SEO را تولید می کند..

منافع استفاده از یک سازنده وب سایت

 • عملکرد محدود – عملکرد ممکن است به آنچه سازنده وب سایت شما ارائه می دهد محدود شود. سازندگان وب سایت به طور معمول برای وب سایت هایی که نیاز به ویژگی های منحصر به فرد و یا ویژگی های پیشرفته باطن دارند ، بهترین انتخاب نیستند. برای دستیابی به مواردی از این دست ، باید یک توسعه دهنده وب استخدام کنید ، که ما را به نکته بعدی می آورد …
 • کد – آیا من ذکر کردم که هیچ کد وجود دارد؟ متأسفم … در حالی که این واقعیت است که بیشترین کارها را بدون نوشتن کد می توان انجام داد ، داشتن حداقل دانش کار در HTML بسیار مفید است. & CSS به منظور اصلاح زیبایی شناسی یک الگوی متناسب با نیازهای شما. در صورت لزوم گسترش عملکرد سایت ، جاوا اسکریپت نیز مفید خواهد بود.
 • انتقال سایت شما ممکن است مشکل ساز باشد – سازندگان وب سایت اغلب از سیستم خاص خود استفاده می کنند و تغییر دادن آن به سیستم جدید ممکن است مشکل باشد. حتی ممکن است نیاز به ایجاد مجدد سایت از ابتدا داشته باشید. به عنوان مثال ، Wix عملکرد صادراتی را ارائه نمی دهد ، بنابراین اگر می خواهید آنها را ترک کنید بسیار گیر کرده اید.
 • هزینه – اگرچه سازندگان وب سایت مطمئناً کمتر از استخدام یک طراح وب خوب هزینه ای دارند ، اما تمام خدماتی که ارائه می دهند رایگان نیستند و لایحه نهایی ممکن است به عنوان یک تعجب آور باشد. تعداد زیادی از سازندگان وب سایت یک برنامه رایگان را تبلیغ می کنند ، اما آنها معمولاً با تبلیغات و عملکرد محدود همراه هستند ، از جمله اینکه به شما امکان استفاده از نام دامنه خود را نمی دهند. اگرچه این سرویس عالی است و زمان لازم برای اجرای شغل خود را آزاد نمی کند ، سعی کنید به جای هزینه هزینه اضافی را به عنوان یک سرمایه گذاری مشاهده کنید.
 • نگرانی های مربوط به مالکیت – اگر از تصاویر و دارایی های سازنده استفاده می کنید ، به احتمال زیاد نمی توانید آنها را در رایانه خود کپی کنید یا آنها را در جایی دیگر منتشر کنید. با این حال ، شما باید قانونی داشته باشید که هر مطلبی که دوست دارید را با هر قطعه محتوایی که ایجاد کرده اید انجام دهید و خود را بارگذاری کنید. این بسیار مهم است که قبل از تعهد به یک شرکت سازنده وب سایت ، شرایط و ضوابط کاربر در مورد مالکیت معنوی محتوای وب سایت خود را بررسی کنید.

نکاتی برای مبتدیان سازنده وب سایت

سازندگان وب سایت ، به شکلی باشکوه که هستند ، نباید به عنوان یک راه حل جادویی که تمام کارها را برای شما انجام می دهند ، تلقی شوند. اگرچه به نظر می رسد یک باور عمومی در آنجا وجود دارد که می توانید طی چند دقیقه وب سایت کاملی داشته باشید ، شایان ذکر است که این نوع نتیجه بسیار بعید است و مطمئناً به خوبی در خدمت شغل شما نخواهد بود. اگر انتظار دارید برای تجارت خود نتایج خوبی کسب کنید ، وب سایت های خوب زمان ، برنامه ریزی دقیق و پرورش زیادی می گیرند.

فقط 2٪ از وب سایتهای خود در واقع می توانند وب سایت خود را در یک دامنه منتشر کنند.

برای توییت کلیک کنید

یک اینفوگرافیک توسط Webydo آماری هوشیار را فاش می کند که تنها 2٪ از DIYers وب سایت در واقع می توانند وب سایت خود را در یک دامنه منتشر کنند. این نشان می دهد که بسیاری از دارندگان مشاغل با ایده های روشن و اهداف خوب شروع می شوند ، اما در طول راه آنها از چالش های طراحی وب دلسرد می شوند.

تسلیم نشو ایجاد یک وب سایت حتی با کمک یک سازنده وب سایت کوچک نیست – اما با عزم کافی می توانید در پایان کاملاً موفق باشید. برای ترغیب شما در این سفر ، نکات برجسته مفیدی وجود دارد که می توانید هنگام ساخت اولین وب سایت خود در نظر بگیرید.

 • با یادگیری اصول طراحی وب شروع کنید. با درک اصول ، وحشت اولیه ای را که ممکن است هنگام باز کردن یک وب سایت ساز برای اولین بار احساس کنید ، کاهش می دهد.
 • اگر گزینه های بی پایان پالت ها و فونت های رنگی شما را با یک سر چرخان رها می کنند یا از آن بدتر ، اگر بدون دانستن اینکه چه کاری انجام می دهید مخلوط و مطابقت می کنید ، مدتی وقت بگذارید تا درباره رنگ ، تایپوگرافی و جفت فونت یاد بگیرید..
 • برنامه ریزی تجربه کاربری صحیح در سایت شما اطمینان حاصل خواهد کرد که این تبدیل های مهم همیشه برای تجارت شما ایجاد می کند. پس از همه ، شما فقط به دلایل زیبایی شناختی فقط یک وب سایت ایجاد نمی کنید.
 • اگر می دانید که طراحی وب فقط به درد شما نمی خورد ، یا اگر با سفارشی سازی جاه طلبانه سر خود را به سر می برید ، استخدام یک حرفه ای واقعاً هوشمندانه ترین راه حل است. اگر یک توسعه دهنده را در هیئت مدیره آورده اید تا بتواند تنها با اصلاحات جزئی مقابله کند ، هزینه تمام نخواهد شد که بانک را بشکند – و زمان و ناامیدی که صرفه جویی می کنید ، در پایان ارزشش را دارد.

نتیجه

در حال حاضر شما باید ایده خوبی داشته باشید اگر استفاده از سازنده وب سایت راه حل مناسبی برای شما باشد. اگر چنین باشد ، قدم بعدی را بردارید و سازندگان وب سایت را با هم مقایسه کنید تا بهترین انتخاب را برای تجارت کوچک خود داشته باشید. اگر ترجیح می دهید اکنون یک حرفه ای را برای کمک به شما استخدام کنید ، ما این لیست مفید را برای یافتن طراحان وب ماهر نیز داریم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map