7 טיפים לעבודה עם מעצב האינטרנט שלך

כיצד ליצור מערכת יחסים חלקה של מעצבי לקוח-אינטרנט כדי להבטיח פרויקט שהושלם בהצלחה. מה עליכם לדעת כאשר עובדים עם מעצב אתרים.


הצעת מחיר מותאמת אישית לעיצוב אתרים

כעת, לאחר שמצאתם את מעצב האינטרנט המושלם עבור הפרויקט שלכם, השלב הבא הוא לשכור אותם לפרויקט שלכם ולהתחיל לעבוד יחד. חשוב להתחיל את שיתוף הפעולה ברגל ימין. במאמר זה, נסקור טיפים כיצד להפיק את המרב מהקשר של מעצבי אינטרנט ולקוח, למה אתה יכול לצפות בתהליך בניית האתר שלך, וכמה פרטים חשובים על תשלומים, חוזים וזכויות קניין רוחני שיעזרו לך אתה נמנע מצרות בהמשך הדרך.

יצירת מערכת יחסים מעצבת-לקוח חלקה

כמה פרויקטים לעיצוב אתרים משתלמים יותר מאחרים. אחת הדרכים החשובות ביותר להבטיח שהפרויקט שלכם יתנהל כשורה היא להתמקד באיכות הקשר עם מעצב האינטרנט שלכם.

מעצבי אינטרנט ולקוחות לא מדברים לרוב באותה שפה. זה יכול לגרום לציפיות מוטעות אשר גורמות לעצירת הפרויקטים ולהשאיר את אחד מהצדדים או את שני הצדדים בתחושת רפיון ואפילו הונאה..

להלן מספר טיפים שיעזרו לך להפיק את המרב ממערכת היחסים עם מעצבי הלקוח, ולוודא שהפרויקט שלך עובר חלק מההתחלה ועד הסוף..

1. לעולם אל תפנה אל מעצב האינטרנט שלך באומרו “זו פשוט עבודה פשוטה”

עבור מעצב אתרים, זה אחד הדברים הכי משפילים שיש לשמוע מלקוח. ישנן וריאציות נוספות לאמירה זו שעליך להימנע ממנה כגון: “לא צריך לקחת זמן רב לעשות זאת”, או אפילו “הייתי עושה זאת בעצמי אבל אין לי זמן.”

מכיוון שישנם כלים רבים לבניית אתרים, בעלי עסקים ויזמים רבים חושבים שניתן לבנות אתר מותאם אישית במאמץ מועט. נכון שבוני התבניות האלו השתפרו, ויש לנו רשימה של המועדפים שאתה יכול לבדוק. עם זאת, אם החלטת לשכור מעצב אינטרנט, סביר להניח שהפרויקט שלך זקוק לאיש מקצוע ייעודי. עדיף להתחיל ברגל ימין ולהכיר בכך שהאתר שלך מורכב ואתה זקוק לעזרה בהשקתו.

הקושי וכמות הזמן הנדרשת לבניית אתר אינטרנט או לבצע כל משימה הקשורה לאינטרנט, זה הדבר הטוב ביותר שנותר למעצב האינטרנט שלך לקבוע. לאחר שתקדיש את הזמן למצוא ולהעסיק את מעצב האינטרנט הטוב ביותר לפרויקט שלך, אתה אמור להרגיש בטוח בכישוריהם. צריך להיות ברור מהניסיון והדוגמאות של תיק העבודות שלהם שהם השקיעו זמן רב ואנרגיה במלאכה שלהם – סמכו עליהם כדי להעריך את המשרה מבחינת הקושי שלה והזמן שלוקח להשלים..

לבסוף, גם אם לא תעבור יותר מעשר דקות למשרה העומדת לרשותך, עליך להכיר בידע, בהדרכה ובניסיון הנדרשים לבצע שינוי קוד מורכב בזמן קצר יחסית. הניסיון לחסוך לך זמן ולוודא שהדבר נעשה כראוי עם שיטות העבודה המומלצות האחרונות, צריך לראות כערך מוסף, לא כעונש כנגד מעצב האינטרנט או אינדיקציה לכך שהתפקיד אכן “פשוט”.

2. שמור על סיום העסקה שלך

לאורך כל תקופת פרויקט עיצוב האינטרנט שלך, יהיו דברים שמעצב האינטרנט שלך זקוק לך. עדיף לדון בכל תוכן, גרפיקה, נכסי מותג או מידע נוסף שמעצב האינטרנט שלך עשוי להזדקק לו במהלך תהליך הראיון. בדרך זו, אתה יכול להיות בטוח שיש לך את כל מה שמעצב האינטרנט שלך יצטרך כדי להתחיל חלק בפרויקט שלך.

לדוגמה, מקובל שסטודיו לעיצוב אתרים מבקש מהלקוחות למלא שאלון כחלק מתהליך ההובלה. מסמך זה אמור לכלול שאלות אודות העסק שלך, קהל היעד, המתחרים והיעדים לאתר שלך. עשו כמיטב יכולתכם להציע תשובות מפורטות וממצות. ככל שתספק מידע רב יותר, כך יגדל הסיכוי שמעצב האינטרנט שלך יבנה אתר העומד ביעדי העסק שלך.

קח את הזמן לאסוף כל הפריטים הנוספים שאתה צפוי לספק – כגון תמונות, תוכן טקסט, אישורים לגישה לקבצים המתארחים באתר שלך, או כל נושא ותוספים מובחרים שרכשת לאתר. הפרטים של הצפוי על ידי שני הצדדים צריכים להיות מכוסים בחוזה, שנבקר בהמשך בהמשך.

הערה חשובה: הקפדה על מסירת כל המידע הנדרש במועד תעבור דרך ארוכה להבטיח כי הפרויקט שלך יעבור בצורה חלקה ויעמוד בלוחות הזמנים..

3. אל תמהר בתהליך עיצוב אתרים

כלקוח, היית אוהב שהאתר החדש שלך יהיה מוכן בעוד מספר שבועות. אולי יש לך מגבלות תקציב, או שהחברה שלך זקוקה לאתר שמופעל מייד.

ממהר לפרויקט עיצוב אתרים שלך מגדיל את הסיכון לסיים מוצר סובאר.

עבודה איכותית אורכת זמן. מעצב האינטרנט שלך זקוק לזמן, לא רק זמן פנוי לעיצוב וקידוד, אלא גם זמן להעריך פתרונות שונים ולתאר את הגישה המתאימה ביותר לצרכי העסק שלך..

4. עקוב אחר ההתקדמות באתר שלך & הישאר מעורב

אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח מערכת יחסים חלקה בין מעצבי אינטרנט ולקוח היא להיות מעורב בכל שלב של הפרויקט, ולראות בו באמת שיתוף פעולה..

תוצאות יכולות לסבול וניתן להחמיץ מועדים בקלות כאשר לקוח מתחיל פרויקט לעיצוב אתרים ואז נעלם עד ממש לפני תאריך ההשקה. לעומת זאת, מעולם מעולם האינטרנט אינו מעולה להסתתר בזמן שהוא עובד על המראה והתחושה של אתר אינטרנט, ורק ליצור קשר עם הלקוח לקבלת משוב ברגע שהמוצר הסופי מוכן..

אם אחד מהצדדים ממתין מאוחר מדי לפני שהוא בוחן את העבודות, יתכן ויחסר כמה דרישות חשובות. עדיף לאתר בעיות כאשר הן מתעוררות ולא לאחר השקעה ניכרת בזמנו של מעצב האינטרנט. לא רק שיכול זה להגדיל את העלות, זה גם יכול לגרום לחיכוכים ותסכול. בסופו של דבר, איכות האתר סובלת כאשר לא נשמר הקשר של מעצבי הלקוח לאורך כל הפרויקט.

הישאר מעורב בכל שלב של הפרויקט, החל מבדיקת סקיצות ומסגרות חוט ראשוניות, להערכת אב-טיפוס והשתתפות בבדיקות האתר. נקודה אחרונה זו חשובה במיוחד. הידע שלך בבסיס הלקוחות שלך הוא לא יסולא בפז כשמדובר בבדיקת שמישות ואיך הלקוחות שלך עשויים לנווט באתר.

גישה ממשית-שיתופית המערבת אותך ואת מעצב האינטרנט שלך ביצירת המוצר הסופי, היא הפרודוקטיבית ביותר ותורמת לתוצאה מוצלחת..

5. אל תשאל את המשפחה & חברים לקבלת משוב על כל עיצובים ללא הקשר

לאורך כל תהליך בניית האתר שלך, מעצב האינטרנט שלך ישלח לך רישומים, מסגרות חוט, הוכחת מושגים ועיצובים שלמים, בבקשה לקבל הערות או אישור לפני שתעבור לשלב הבא.

מפתה לשתף את האנשים העשויים לך לבטוח יותר במודלים ועיצובים אלה – המשפחה שלך, החברים והקולגות שלך. אחרי הכל, ערכת עיניים נוספת בכדי להעריך את המוצר של מעצב האינטרנט שלך עוזרת לך להרגיש בטוח יותר לגבי הכיוון אליו עובדת העבודה.

לרוע המזל, הדבר יכול להוות ירי חוזר, וכתוצאה מכך יחסים מעוצבים על ידי לקוח-אינטרנט מתוחים. במיוחד כשמדובר בפסק הדין האסתטי, לרוב אין קריטריונים אובייקטיביים לתמוך בדעות השונות שאתה מקבל מחברים ומשפחה. משוב כמו “אני לא אוהב את המראה הזה” או “אני לא אוהב שחור” יגדל, במקום לבטל את הספקות שיש לך, מבלי להציע שום דבר ברור שיעזור בשיפור העיצוב.

לבקש ממעצב האינטרנט שלך לבצע שינויים אינסופיים על פי חוות דעתו של בן משפחה זה או אחר, לא יצליח לקדם יחסי עבודה נהדרים, אתה יכול להיות בטוח בכך.

כאשר אתה מרגיש שאתה צריך לקבל דעה חיצונית ממישהו שאתה סומך עליו, הגישה הטובה ביותר היא ליידע אותם תחילה על תהליך המחשבה שהנחה את בחירות העיצוב, ולא פשוט לבקש את דעתם הבלתי מוסמכת. מתן הקשר זה יעזור להפחית דעות סובייקטיביות לחלוטין לגבי העיצוב, ולהביא לפידבקים יותר פרודוקטיביים שתוכלו לחלוק עם מעצב האינטרנט שלכם..

6. אל תקללו על העיצוב של אתר האינטרנט שלך

דבר אחד לשתף פעולה עם מעצב האינטרנט שלך על ידי אספקת תוכן ונכסי המותג הנחוצים, היענות לבקשות למשוב והבהרת כל היעדים העסקיים באתר שלך. זה דבר אחר להיות מעורב יותר מדי בפרויקט העיצוב, שבו אתה מפשיט מספר הוראות לא מתחשבות ואז מקווה שמעצב האינטרנט שלך יקבל הכל “בדיוק כמו שצריך.”

זכור, אין דבר כזה “העיצוב המושלם.” עיצוב אתרים, כמו כל העיצוב הוא סובייקטיבי, ודברים אחרים הנחשבים בעיצוב נהדר עשויים שלא להיות אותו דבר. בנוסף, עיצוב אתרים כרוך בהרבה משיקולים אסתטיים: האתר שלך צריך להיות קל לניווט ושימוש, המבקרים צריכים לעסוק בו ולהשלים את קריאותיך לפעולה. מה אם העיצוב שאתה הכי אוהב הוא סיוט שימושיות, כלומר – הוא נראה נהדר, אבל אין דרך ברורה לנווט באתר? מה אם זה לא יעודד מבקרים ללחוץ על כפתור ההרשמה שלך או לקנות את המוצרים שלך?

כמו כן, ראוי לציין שם שלעתים קרובות אינך יכול לראות אם העיצוב באמת עובד עד שתציב את האתר לרשת ומעקב אחר האופן בו אנשים מתקשרים איתו לאורך זמן. על ידי המתנה וביצוע שינויים בהתבסס על התנהגות המבקרים באתר שלך, אתה יכול להיות בטוח שהציוצים שלך יתבססו על נתונים קשים אמיתיים ולא על דעת סובייקטיבית גרידא..

מכיוון ששום דבר לא מוגדר באבן, ואתה רוצה לראות כיצד אנשים מקיימים אינטראקציה עם האתר שלך לפני שהם מבצעים שינויים, בדרך כלל הטוב ביותר לפרויקט עיצוב אתרים מצליח הוא ששיתוף הפעולה בין מעצב אתרים ללקוח יימשך זמן רב לאחר שהאתר יושק..

7. אל תעבור למיקרוגל את מעצב האינטרנט שלך – תן להם בעיות ולא פתרונות

השותפות בין מעצב אתרים ללקוח עוברת בצורה חלקה כאשר שניהם דבקים בתפקידים בהתאמה. כבעל עסק או כיזם, תפקידך להעביר את הצרכים והבעיות שלך בבירור לאיש המקצוע שלך. תפקידו של מעצב האינטרנט שלך למצוא פתרונות מבריקים לבעיות שלך העונות על צרכיך.

לקוחות יכולים להועיל מאוד על ידי זיהוי בעיה, למשל: לוח הצבעים תפל מדי עבור המותג הספציפי שלהם. עם זאת, לעתים קרובות מדי, מה שקורה אחר כך הוא שהם אומרים למעצב האינטרנט כיצד לתקן את הבעיה, למשל: החלף את הצבע האפור באדום.

הבעיה בהצגת “פיתרון” בדרך זו היא שמעצב האינטרנט שלך לא ילמד על הבעיה העומדת בבסיס ולכן אינו מסוגל להציע פתרונות טובים עוד יותר על סמך הידע והניסיון שלהם..

נפילה למלכודת זו היא משהו שאתה רוצה להימנע ממנו. מעצב האינטרנט שלך ירגיש מוערך ופחות מעורב בפרויקט שלך. באותה מידה, תשלול מעצמך את הידע המקצועי שלהם. כתוצאה מכך, השותפות שלך תיפגע והאתר שלך לא ייראה כמו המוצר המקצועי ששילמת עליו.

טיפ בונוס – חתמו על חוזה עם מעצב האינטרנט שלכם!

לא משנה מה הפלטפורמה שתשתמש בה כדי לשכור מעצב אתרים, עדיף שיהיה חוזה כדי לוודא שכולם נמצאים באותו עמוד. הנה כמה סיבות לכך:

החוזה מהווה אמצעי הגנה גם לך וגם למעצב האינטרנט שלך. זה מתאר את ההתחייבויות והציפיות שלך. זוהי גם נקודת ייחוס המפרטת את היקף הפרויקט ואת יעדיו. במקרה שהזוגיות לא תסתדר, חוזה יגן עליך מפני הגרוע ביותר וצריך לספק פרטים ברורים מה לעשות באירוע מצער זה..

להלן כמה נקודות שהחוזה שלך אמור לכסות בפירוט. בכל מקום אפשרי, השתמש בשפה שאינה משפטית בחוזה שלך, כך ששני הצדדים יבינו את תוכנו בצורה ברורה ונכונה.

עלות הפרויקט שלך & תנאי תשלום

כאן מפורטות העלות הכוללת של אתר האינטרנט שלך, כמו גם חישוב מפורט של כל משימה שמעורבת בה. וודא כי לא נותרה כאן שום דבר לנחש. לדוגמה, אם אתה מתקשר למעצב האינטרנט שלך לדבר על הפרויקט לעתים קרובות, בדוק אם משך הזמן בשיחה איתך בטלפון כלול במחיר הסופי או שיש לו עלות נפרדת משלו.

לקבלת תנאי תשלום, בדוק אם מעצב האינטרנט שלך מצפה להפקדה לפני תחילת העבודה ואילו תנאים קשורים להפקדה: אם הפרויקט ייפול, תקבל את ההפקדה בחזרה? אם מעצב האינטרנט שלך נעלם ולעולם לא תשמע ממנו או ממנה, האם תוכל להחזיר את ההפקדה שלך, או כל תשלומים נוספים שכבר שילמו?

על תנאי התשלום לפרט גם את לוח התשלומים: מתי חובות החשבוניות? האם יש קנס בגין איחור בתשלומים?

לבסוף, אם לא העסקת את מעצב האינטרנט שלך דרך פלטפורמה הכוללת תשלום, הקפד לבדוק אילו אמצעי תשלום מעצב האינטרנט שלך מקבל..

ניתן לספק & ציר זמן לאתר שלך

על פרק זה של החוזה לפרט בדיוק את המשימות שמעצב האינטרנט יבצע ואת כל השירותים שהם יספקו, כמו גם כמה זמן ייקח כל שלב בפרויקט ואת אומדן הזמן הכולל להשלמת האתר שלך..

כמילה של זהירות, אל תקבל פשוט “אתר” כמספקך ו”חודש אחד “כמסגרת הזמן. החוזה שלך עם מעצב האינטרנט שלך צריך להיות ספציפי על מנת שהדברים יפעלו בצורה חלקה. להלן רשימה מדגמית של מה שאתה יכול לצפות לראות מופיע תחת המספקים:

 • תראה & להרגיש: האם שלב העיצוב כרוך במודל פוטושופ או PSD, אב טיפוס של HTML / CSS שאתה יכול לראות בדפדפן האינטרנט שלך או את שניהם? כמה מושגי עיצוב תוכלו לבחור? כמה עיצובים וגרסאות עמודים כלולים?
 • תוכן טקסט: האם זה משהו שאתה צריך לספק או שזה באחריות מעצב האינטרנט? באיזה תאריך זה צריך להיות זמין? אם הסטודיו לעיצוב אתרים מספק את תוכן הטקסט, כמה זה יעלה?
 • גרפיקה ותמונות: מי מספק את הנכסים הגרפיים? אילו פורמטים גרפיים מומלצים, למשל: PNG, JPG, וקטור וכו ‘? כמה תמונות נחוצות? האם אתה זקוק לתמונות ברזולוציה גבוהה?
 • טכנולוגיות: האם אלה כוללים קידוד HTML, CSS, JavaScript, PHP, קידוד קדמי ו backend? האם WordPress כלול? לחלופין, משתמשים במקום זאת ב- CMS קנייני?
 • בדיקת דפדפנים: באילו דפדפנים וגרסאות הדפדפנים עומד האתר להיבדק? באילו מערכות הפעלה, למשל: Windows או Mac? מה לגבי בדיקות סלולריות: באייפון, אנדרואיד, טלפונים וטאבלטים? מה כוללות הבדיקות – שימושיות, מראה ותחושה, מהירות טעינת העמוד והערכות טכניות אחרות? האם האתר ייראה בדיוק זהה בכל הדפדפנים ובכל הפלטפורמות, או רצוי שזה יהיה אתר מגיב ש”התאים “לכל פלטפורמה?
 • קידום אתרים / שיווק: האם אופטימיזציה למנועי חיפוש כלולה בעלות הסופית או שמא שירות זה מחושב בנפרד? מה זה כרוך – מחקר מילות מפתח, כותרות מותאמות וטקסט חלופי לתמונות, או מידע מטא בסימון HTML? כלולים אסטרטגיה ושיווק במדיה החברתית, ומה הם כוללים – ציוץ אחד ביום, שני עדכוני סטטוס בפייסבוק ביום? כלול עלון דוא”ל, ובאיזו תדירות זה נשלח?

הערה חשובה: כשמדובר בפרטים, וודא שלכל שירות נוסף יש תג מחיר משלו, אמצעי תשלום ולוח הזמנים המואר היטב!

זכויות קניין רוחני

סעיף מכריע זה בחוזה שלך אמור לפרט מי הבעלים של התוכן באתר שלך ומי אחראי לכל הפרת סימן מסחרי או זכויות יוצרים. במילים אחרות, אם אתה מספק את הטקסט, הגרפיקה או כל יצירות אמנות אחרות כמו לוגו, סעיף זה מבהיר שאתה הבעלים של חומר זה או שיש לך הרשאה להשתמש בו. מעצב האינטרנט שלך אמור גם לתת לך את אותה הבטחה, לספק בעלות על העבודה שהם מספקים, כמו גם בעלות או רישוי נאות של כל הנכסים, הטקסט, הגרפיקה או הגרפיקה הקשורים הנדרשים להשלמת האתר. סעיף זה נועד להגן על שני הצדדים מפני כל טענה הנוגעת לבעלות באתר או לנכס כלשהו.

סעיף זה של החוזה אמור לכסות גם הגנה על כל תביעה שגורם צד שלישי יכול להגיש כלפיך או בפני מעצב האינטרנט שלך בנוגע לבעלות על אחד ממרכיבי האתר. לדוגמה, אם אתה קונה חבורה של תמונות מלאי בשוק ומספקן אותן למעצב האינטרנט שלך, סעיף זה אמור לזהות אותך כגורם האחראי על הפרת תנאי רישיון כלשהם. במילים אחרות, השוק או המחבר של התוכן אינם יכולים לנקוט צעדים משפטיים כנגד מעצב האינטרנט שלך, אך הוא יכול לעשות זאת נגדך כי לא עמדת בתנאי הרישיון. הדבר נכון גם לגבי כל תוכן, גרפיקה או תמונות המסופקים על ידי מעצב האינטרנט שלך, במקרה זה, יש לנקוט באחריות של מעצב האינטרנט שלך במקרה של טענות..

על סעיף ה- IP לפרט בפירוט אם אתה מקבל את קובצי המקור של האתר שלך, מי נדרש לשמור עותקי גיבוי של המקור, ומי הוא הבעלים של זכויות הקניין לקוד המשמש באתר שלך, כגון תוספים מותאמים אישית ואחרים. תסריטים.

עבודה לאחר ההשקה & אחריות

אתר לא נגמר לעולם. ראוי להזכיר שוב שהמצב האידיאלי הוא להמשיך בשיתוף הפעולה שלך עם מעצב האתרים שלך לאחר שהאתר שלך הופעל לחיים.

בפרט, עליך לשקול תחזוקת אתרים. לדוגמה, אם האתר בנוי על וורדפרס, האחראי לוודא שהתוכנה, כגון הנושא וכל התוספים, מעודכנת.?

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא המאבק המתמשך להגדיל את שיעורי המעורבות והמרה באתר שלך. לדוגמה, מעקב אחר פעולות המשתמשים וביצוע בדיקות A / B כדי לפרש את הנתונים ולהתאים את העיצוב של אתר האינטרנט שלך על סמך התוצאות.

כמו כן, מה קורה אם לאחר שהאתר יפעל, תגלה שהוא אינו מוצג כצפוי באחד הדפדפנים המכוסים בחוזה שלך? כאן חשוב לשים לב לסעיף האחריות בחוזה: האם מעצב האינטרנט שלך יתקן את הבעיה כחלק מהאחריות? האם יש עלות נוספת לאחריות? כמה זמן נמשכת האחריות? מה קורה כאשר הוא פג? האם ניתן לרכוש תוכניות שירות מורחבות?

לבסוף, מה אם תתחיל להתעסק בקבצי המקור ולשבור משהו באתר? האם זה מכוסה על ידי האחריות?

סודיות

אם אתה חושב שהעסק שלך דורש שהפרויקט או היבטים מסוימים שלו ישמרו בסודיות, אתה יכול לכלול בחוזה שלך סעיף סודיות..

סעיף מעשי האל

למרות השם, “מעשי האל” אינו מתייחס למושג דתי כלשהו. זה ביטוי משפטי שימש לתיאור אירועים הנמצאים מחוץ לשליטה אנושית בהם אף אחד לא יכול להיות אחראי.

עליכם ומעצב האינטרנט שלכם לציין באילו דרכים, אם בכלל, הזכויות והחובות הספציפיות המצוינות בחוזה ישתנו בעקבות התרחשות אירוע כזה..

אם ביתכם נהרס ברעידת אדמה, האם עדיין צפויה לכם לשלם עבור העבודות בשעות שנקבעו? מצד שני, אם משרד מעצב האינטרנט שלך ייהרס על ידי שיטפון, האם הוא ישמור לעצמו את הזכות להפסיק את החוזה או לעכב את לוח הזמנים שצוין עד שיחזרו על הרגליים?

תנאי ביטול

על תנאים אלה לקבוע מה קורה במקרה המצער בו מבוטל הפרויקט, על ידך או על מעצב האינטרנט שלך, לפני סיומו. מה קורה אם ביטול מתרחש בהסכמה הדדית? מה קורה אם אתה מבטל את הפרויקט, או שמעצב האינטרנט שלך מבטל אותו? מה אתה חייב? אילו חובות חייב מעצב האינטרנט שלך?

הערה חשובה: חוזה עם המצבים שהוזכרו לעיל יסייע בהגנה עלייך ועל מעצב האינטרנט שלך!

סיכום:

לאחר שמצאת את מעצב האינטרנט המתאים, הקמת מערכת יחסים טובה עם מעצבי לקוח עוברת דרך ארוכה להבטיח את הצלחת הפרויקט שלך. וודאו שהציפיות ברורות, אתם מספקים מידע ותוכן הדרוש, והישארו מעורבים לאורך כל התהליך.

כמו כן, ודא שיש לך חוזה טוב שמפרט את כל האפשרויות, לא משנה כמה מצער או לא סביר. עדיף להיות בצד הבטוח וזה נותן לך שקט נפשי להתרכז בשיתוף פעולה יצרני עם מעצב האינטרנט שלך.

והכי חשוב, סמכו על כך שמצאתם את מעצב האינטרנט המתאים, ואפשרו להם להשתמש בכישרונות שלהם למיטב יכולותיהם מבלי לבצע מיקרומנטיקה או לאלץ אותם ליישם פתרונות. על ידי שמירה על תקשורת טובה והשארת מעורבים לאורך כל הדרך, אתה יכול גם לתפוס בעיות ברגע שהן מתעוררות ולשמור על מסגרת הזמן שלך קדימה לקראת השקת האתר שלך..

הצהרה משפטית: איננו עורכי דין, ואנחנו גם לא מומחים בחוקים והתקנות של מדינתך בכל הנושאים המפורטים לעיל. אנו לא טוענים לדיוק ולטיפים אלו לעסק או לאזור הספציפי שלך. לפני שאתה חותם על חוזה כלשהו הקשור לעסק שלך, עליך לבקש ממומחה משפטי מורשה לבדוק את המסמך ולמסור את חוות דעתו המומחית.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map