סקירה ודירוג של SiteBuilder 2017

האם SiteBuilder הוא בונה אתרים טוב? קרא את סקירת ה- SiteBuilder המלאה שלנו עם מקצוענים & חסרונות, תלונות, שימוש מומלץ, שאלות נפוצות, & עוד כדי לגלות!


סקירת בונה אתרים

אתר בונה

www.sitebuilder.com

תואם eCommerce:כן
ידידותי לנייד:כן
ניסיון חינם:כן
גרור & טיפה:כן
מספר התבניות:1000
ידידותי לקידום אתרים:כן
אחריות להחזר כספי:30 ימים

סקירה מהירה:

SiteBuilder הוא אחד מבוני האתרים הידועים יותר הקיימים כיום. הם מציעים שילוב של נוחות ושליטה למשתמשים שלהם. משתמשים רבים מתלהבים על העורך שלהם שהוא קל לשימוש אך עדיין משהו שמפתחי אתרים מקצועיים יכולים להעריך. יחד עם היכולת לבנות אתר משלך, SiteBuilder מציע מעל 10,000 תבניות, חשבונות כתובות דוא”ל המחוברים לשם הדומיין שלך, כלי SEO מעולים, יכולות מסחר אלקטרוני ויכולות בלוגים. החשוב מכל, הם מציעים שם תחום מותאם אישית בחינם עם כל אחת מהתוכניות בתשלום ושם תחום זה הוא חינם לכל החיים. לכל הנוחות והקלות שמציע SiteBuilder, יש לה כמה חסרונות ראויים לציון. החיסרון הנראה לעין הוא שדף הבית מפרט דומיין בחינם ודוא”ל חינמי ישירות תחת אתר חינמי שעלול להטעות משתמשים חדשים מכיוון שהדומיין והדוא”ל מגיעים רק עם תוכניות בתשלום. אנו ממליצים על בניית אתרים זו לכל מי ברמת מיומנות שרוצה לבנות אתר הגון במחיר שווה לכל נפש אם הוא מוכן להתעלם מהמפלים שלו..

מדוע לבחור SiteBuilder:

 • דומיין בחינם עם כל תוכנית בתשלום
 • אין צורך במיומנויות קידוד או פיתוח אתרים
 • חשבון דוא”ל בחינם עם אחת מהתכניות הבאות: פרו, פרימיום, מסחר אלקטרוני
 • העורך הוא מהטובים ביותר: ידידותי למשתמש וקל לעיצוב
 • התמחור הוא סביר ותחרותי בהשוואה לבוני אתרים אחרים
 • למעלה מ- 10,000 תבניות מגיבות לבחירה
 • כלי SEO מרשימים שיעזרו לאתר שלך לדרג גבוה במנועי חיפוש
 • יש תכונה בלוג פונקציונלית לחלוטין שהיא טובה יותר ממה שרוב בוני אתרים מציעים

מהם החסרונות:

 • אין אפשרות לייצא נתונים
 • מספר לקוחות התלוננו על תמיכת לקוחות גרועה בנוגע לבעיות בחיוב
 • התוכנית החינמית כוללת מודעות המוצגות באתר והיא אינה מאפשרת לך לחבר תחום משלך. זה אולי נראה מאוד לא מקצועי
 • מציע יכולות מסחר אלקטרוני, אך Shopify או Bigcommerce הן אפשרויות טובות יותר אם מסחר אלקטרוני הוא המטרה העיקרית של אתר האינטרנט שלך.
 • החברה לא מתקשרת לשיחות טלפון לקבלת תמיכה טכנית. הם מתקשרים רק באמצעות דואר אלקטרוני שעלול להוות בעיה אם יש לך בעיה דחופה שצריך להיפתר
 • אין שוק App או בכל מקרה של הוספת אפליקציות של צד שלישי לאתר שלך
 • אין אפליקציה לנייד זמינה

בשורה התחתונה:

SiteBuilder היא בסך הכל אפשרות טובה לכל מי שרוצה לבנות אתר במהירות ובמחיר סביר. נקודות המכירה החזקות ביותר שלהם יהיו כמה קל להשתמש בעורך שלהם והעובדה שאתה מקבל תחום בחינם עם כל תוכנית בתשלום. זה מטעה עבור SiteBuilder לפרסם דומיין בחינם וחשבון דואר אלקטרוני בחינם יחד עם בניית אתר חינמי מכיוון שהאמת היא שאתה מקבל רק דומיין וחשבון דוא”ל בחינם אם יש לך אחת מהתוכניות בתשלום שלהן. אנו רואים בכך נפילה למשתמשים חדשים שאולי לא מודעים לפרט זה. בונה אתרים זה משווה היטב מול מתחרים כמו Wix, Weebly ואחרים, במיוחד בתחומים של ממשק ידידותי למשתמש, תמחור וגמישות. זוהי פלטפורמה מבטיחה ויש לה את כל התכונות הבסיסיות הנחוצות לבניית אתר פשוט ומקצועי למראה במהירות.

סקירה מומחית של בונה אתרים ב- SiteBuilder

ביקורות לקוחות של SiteBuilder.com

מצטערים, אין כרגע ביקורות של לקוחות SiteBuilder זמינים.

חוות דעת מומחה – סקירת עומק שלנו על אתר בניית אתרים

SiteBuilder הושק בשנת 2015. הפלטפורמה הושקה תוך שימוש בשמות תחום של serval הכוללים: websitebuilder.com, sitelio.com ו- sitey.com. כל אתר משווק באופן שונה אך עורך האתר נותר זהה. פרט חשוב נוסף שיש לשים לב אליו הוא כי אין מידע אודות החברה באתר SiteBulider.com או באתרי הכפולים המוזכרים. למותר לציין שזה די מוזר. אפילו לאחר ביצוע מחקר נוסף וביצוע שיחה באמצעות מספר הטלפון היחיד שניתן (קו תמיכה לחיוב), לא הצלחנו לקבל מידע נוסף על החברה. זה מוזר אבל בונה האתר עדיין עובד טוב ולכן זה תלוי בהעדפה האישית אם זה גורם מכריע או לא..

תוכניות & תכונות – מי מתאים לי?

SiteBuilder.com מציע ארבע תוכניות בתשלום ותכנית בחינם. כל אחד מהם מביא יתרונות משלו שמשתפר עם כל שדרוג. לפי סדר המחיר, התוכניות בתשלום הן: אישי, פרו, פרימיום וסחר אלקטרוני. SiteBuilder מציע לרוב קופונים לזמן מוגבל לתקופת השירות הראשונית. לאחר סיום המונח הוא יחודש בעלות המקורית, אך קופון זה הוא בונוס טוב. לכל תוכנית אפשרות למינוי מנוי חודשי, 12 חודשים, 24 חודשים או 36 חודשים מנויים.

תוכניות:
חודשי:
12 חודשים:
24 חודשים:
36 חודשים:
אישי9.99 $ לחודש8.99 $ לחודש8.99 $ לחודש8.99 $ לחודש
מקצוען9.98 $ לחודש9.22 $ לחודש7.68 $ לחודש7.68 $ לחודש
פרימיום12.98 דולר לחודש12.29 $ לחודש11.98 דולר לחודש11.98 דולר לחודש
מסחר אלקטרוני24.98 דולר לחודש19.98 דולר לחודש18.45 דולר לחודש18.45 דולר לחודש

אישי: תוכנית זו מהווה שלב מהתכנית החינמית בכך שתוכל לחבר דומיין משלך לאתר ומודעות האתר יוסרו. אם תקבל את הדומיין שלך דרך SiteBuilder.com, תקבל אותו בחינם ברגע שתבחר בתוכנית האישית ומעלה. כפי שהשם מרמז, תוכנית זו טובה לשימוש אישי אך יכולה גם להיות אופציה משתלמת לעסק שרק מתחיל את דרכו.

מקצוען: תוכנית זו תעניק לך את כל מה שהתוכנית האישית מציעה ותקבל גם דוא”ל בחינם. הדוא”ל החינמי הוא יתרון בולט של השימוש ב- sitebuilder.com מכיוון שמדובר בשירות שרוב החברות מוכרות בתוספת תשלום. אנו ממליצים על תוכנית זו לעסק שהוקם ויהיה צורך בכל זאת בחשבון דוא”ל מותאם אישית. זה חסכוני להשיג את כל השירותים האלה דרך בניית אתרים.

פרימיום: תוכנית זו מציעה את כל התכונות שתוכנית Pro מציעה אך כוללת גם כלי SEO ותמיכה בעדיפות. כלי ה- SEO עשויים להיות מועילים עבורך במיוחד אם יש לך בלוג, אך בניית אתרים ידועה בכך שהיא נותנת תמיכת לקוחות רעה יחסית, כך שתמיכה בעדיפות לא עשויה להועיל הרבה כדי להצדיק את המחיר הגבוה יותר. אם קידום אתרים מתקדם הוא קריטי עבור אתר האינטרנט שלך, תוכנית זו עשויה להיות עבורך, אחרת עדיף להישאר עם תוכנית ה- Pro.

מסחר אלקטרוני: תוכנית eCommerce מציעה את כל מה שתוכנית Premium מציעה יחד עם היכולת להוסיף חנות מקוונת לאתר שלך. למרות שהפלטפורמה מציעה תכונה זו, בוני אתרים אחרים כמו Shopify מציעים פיתרון מסחר אלקטרוני גדול בהרבה. תוכנית זו תתאים אם מסחר אלקטרוני באתר האינטרנט שלך הוא מינימלי.

ניהול חשבונות – כלים, תכונות, & עורך

תהליך ההרשמה ל- SiteBuilder.com הוא פשוט מאוד. לאחר ההרשמה עם כתובת הדוא”ל שלך, תובא לדף בו אתה בוחר את הדומיין המותאם אישית שלך. הם משווקים את זה כ”תחום חופשי “אך כאמור, תחום זה הוא בחינם רק אם בחרת בתכנית בתשלום. אם תבחר דומיין, תועבר לדף התמחור שלהם, שם תצטרך לבחור אחת מארבע התוכניות בתשלום שלהן ולהזין את פרטי החיוב שלך. אם בחרת ללכת עם התוכנית החינמית, לחץ על הסמל “SiteBuilder.com” בפינה הימנית העליונה. זה יוביל אותך לדף הבית שלך. זה הדף בו תמצאו את כל התבניות לבחירה.

תמונת מסך של כמה תבניות SiteBuilder בהן תוכלו לבחור.

כדי להגיע לדף ניהול החשבון שלך, לחץ על פריט התפריט בחלקו העליון שאומר “היי (שמך), ברוך הבא”. בצד שמאל של דף ניהול החשבון תראו מספר אפשרויות בתפריט.

צילום מסך של לוח ניהול החשבון של SiteBuilder

“האתרים שלי” הוא הדבר שתלחץ עליו אם אתה מנהל מספר אתרים בחשבון אחד. “דומיינים” הוא המקום בו תוכל לרכוש דומיין חדש, לבטל דומיין קיים או להפנות אותו לדומיין אחר. “נהל דוא”ל” די מסביר את עצמך כמקום שאליו תלך להוסיף, למחוק או לבדוק את הדוא”ל שלך. “Market Place” הוא המקום אליו תוכלו לגשת לכל התכונות הנוספות של SiteBuilder כגון כלי SEO, Booster Social, סטטיסטיקות מתקדמות ועוד. ה- Market Place הוא החנות האחת המרכזית לביצוע שינויים בחשבונך או באתרי האינטרנט שלך.

תמונת מסך של שוק SiteBuilder

“הפרטים שלי” אתה יכול לשנות פרטי חשבון כגון הסיסמה שלך. החלק “שיווק” פעיל לאחר ששודרג לתוכנית בתשלום. אתה יכול להשתמש בזה כדי לפקח על ניתוח האתר שלך, לשפר את קידום אתרים, לבצע שיווק במדיה חברתית ולבצע שיווק בדוא”ל.

העורך

צילום מסך של עורך SiteBuilder

בונה / עורך האתרים הוא אחת התכונות הטובות יותר ש- SiteBuilder מציע. זה קל לשימוש אך עדיין יעיל למדי לסייע לך להתאים אישית את אתרך באמת לטעמך. בעורך האתר שלך בנוי על ידי ערמת “מדורים” וישנן תבניות מרובות עבור כל חלק. האתר שאתה בונה אף פעם לא מרגיש חותך עוגיות ואתה יכול להיות יצירתי למדי עם הפריסה שלך. החלקים נהדרים גם לארגון פריסה מרווחת עם צילום חזק שנראה מודרני ויפה.

תכונה נהדרת נוספת בעורך היא “שמור היסטוריה” המאפשרת לך לחזור לשינויים שביצעת לפני יומיים, או פחות. זה נהדר מכיוון שזה אומר ששום דבר שאתה לא מכונן באבן וקל לתקן טעויות. יתכן שתצטרך לשדרג לתכנית בתשלום כדי לגשת לתכונה זו, אך יתכן שהיא תועיל למדי.

ממשק הגרירה והשחרור של העורך הופך את SiteBuilder.com מאוד ידידותי למשתמש ומאפשר לקבל אתר מקצועי למראה בקלות.

שאלות נפוצות מועילות אודות בניית אתרים

להלן מספר שאלות נפוצות שיש לך לגבי SiteBuilder:

כיצד אוכל לבטל את המנוי שלי??

כדי לבטל את המנוי, תצטרך להתקשר למספר הטלפון של תמיכה בחיוב שלהם שתמצא בדף “תמיכה”. מספר טלפון זה מיועד רק לחקירות ותמיכה בחיובים. אם יש לך שאלות בנוגע לבעיה טכנית או כל נושא אחר, תצטרך לשלוח אותן בדוא”ל.

האם SiteBuilder טוב לבלוגים?

מערכת הבלוגים ב- SiteBuilder טובה יותר ממה שרוב בוני האתרים מציעים. אתה יכול לבחור מבין תבניות בלוג מרובות ולהתאים אישית את הבלוג שלך עם כמה סגנונות מרשימים. יש לו תכונות המאפשרות למשתמשים לערוך את הפרמלינק, להצמיד פוסטים, ליצור תמונות כיסוי, פוסטים של תכונות, להגדיר תגיות ועוד. נראה שזה פלטפורמת בלוגים איתנה.

האם אני מקבל את הדומיין החינמי ואת הדוא”ל החינמי באמצעות האתר החינמי?

לא. מי שחדש באתר sitebuilder.com עלול להטעות את האמין כי התחום, הדוא”ל והאתר חינמיים רק על ידי עיון בדף הבית. עם זאת, בדף התמחור מצוין כי המשתמש יצטרך לשדרג לתוכנית Pro כדי לקבל יחד דומיין בחינם ודוא”ל בחינם. ל- SiteBuilder יש תוכנית חינמית אך המשתמשים רק מקבלים גישה לעורך ולתבניות האתר. זה לא נותן למשתמשים את הדומיין החינמי או הדוא”ל החינמי.

חסרונות שהוסברו – דברים ש- SiteBuilder עשויים להשתפר

ל- SiteBuilder יש חלק לא מבוטל מהחסרונות שעליכם לקחת בחשבון לפני שתירשמו לחשבון חדש. להלן מבט מעמיק על כמה חסרונות בפלטפורמה זו:

יש לשפר את תמיכת הלקוחות: החברה אינה מטפלת בענייני תמיכה טכנית בטלפון. זה עשוי להוות חיסרון במקרה של עניין דחוף. הם אכן מטפלים כעת בפניות חיוב בטלפון, וזהו שיפור, אך לקוחות התלוננו בעבר על התקלה כאשר רוצים לבטל את חשבונם. יש לקוחות שהתלוננו כי צוות התמיכה ממוקד יותר בשירותי מכירות ולא בסיפוק צרכי הלקוחות.

אין דרך לייצא נתונים: נכון לעכשיו, SiteBuilder.com לא מציע את היכולת לייצא נתונים מהאתר שלך. משמעות הדבר היא שאם בחרתם להעביר את אתר האינטרנט שלכם לפלטפורמה חדשה, הייתם צריכים להעתיק ולהדביק ידנית את כל התוכן מאתר ה- SiteBuilder לאתר החדש שלכם. זה נוטה להיות נפוץ בקרב בוני גרור ושחרר, אך זה עדיין משהו שעליו לנסות לתקן, מכיוון שזה יקל על המשתמשים הרבה יותר, במיוחד אם יש להם בלוג..

הדומיין החינמי הוא בחינם רק אם אתה קונה תוכנית בתשלום: אמנם זה נהדר ש- SiteBuilder.com מציע תחום בחינם בכלל, אך אנו רואים בכך חיסרון מכיוון ש- SiteBuilder.com מפרסם “תחום חופשי” ממש תחת “אתר בחינם” בדף הבית שלהם. זה די מטעה למישהו חדש בפלטפורמה מכיוון שזה נותן את הרושם שתקבלו תחום בחינם אפילו כשאתם בתוכנית החינמית. סביר להניח שמשתמשים יתאכזבו מאוד כאשר הם יבחרו בשם הדומיין שהם רוצים, רק כדי להבין שהם חייבים לשדרג לתכנית בתשלום כדי להשיג את זה.

תכונות נוספות שראוי להזכיר

ל- SiteBuilder באמת שני יתרונות עיקריים. הראשון הוא העורך שלו והשני הוא הצעת הדומיין החינמי שלה. בואו נסתכל מקרוב על כל נקודה.

עורך קל לשימוש: אחת הסיבות העיקריות לכך שמישהו יכול לבחור להשתמש בבונה אתרים היא שזו פשוטה ונוחה לשימוש. על כן העורך חייב להיות קל לכל אחד ברמת מיומנות להשתמש. SiteBuilder מקבל מאיתנו דירוגים טובים בתחום זה. יש לבונה אתרים אחרים שעורכים שהם מעט מתוארכים אך זה נראה מודרני וקל להבנה.

דומיין חינם חוסך כסף: לגבי ערך לכסף אנו רואים מדוע SiteBuilder תהיה בחירה פופולרית. הם מציעים דומיין בחינם עם כל תוכנית בתשלום ודומיין זה בחינם עבורך כל עוד אתה מתחזק את חשבונך. דומיינים עולים 10 דולר לשנה בממוצע כך שהשיגה בחינם זו פעולה טובה בכדי לחסוך קצת כסף.

מסקנה – לבנות או לא לבנות?

כשאנחנו מגיעים לסיום הסקירה של BuildBuilder שלנו, חשוב לזכור שלכל בונה אתרים יש חוזקות וחולשות שונות. אם אתה שוקל אתר בניית אתרים, עליך לקבוע אם בונה אתרים זה מציע את התכונות, התמחור והשירותים הנכונים המתאימים ביותר לצרכים שלך. למידע נוסף על SiteBuilder, בקר באתר האינטרנט שלהם בכתובת www.sitebuilder.com. אם גיליתם שהביקורת הזו מועילה, אנא אהבו ושתפו אותה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map