SEO taktikad, mida tuleb vältida

SEO nõuanded algajatele, mida EI tohiks teha. Populaarsed SEO taktikad & väärad arusaamad, mis on vanad & vananenud või polnud need kunagi hea idee.

parimad SEO ettevõtted

Olgem ausad – otsingumootorite orgaaniline liiklus võib kahtlemata suurendada müüki ja saada mis tahes ettevõtte jaoks uusi kliente. SEO (otsimootori optimeerimine) on oluline protsess iga veebi- või väikeettevõtte jaoks, kes soovib otsingumootorites nähtavust saada. Saidi leidmine SERP-de (otsingumootori tulemuste lehtede) esimesel lehel pole siiski lihtne ülesanne; võtab aega ja pühendumist, sõltumata sellest, kas teete seda ise või palkate SEO ettevõtte. Kuna konkurents on nii tihe ja nii paljud veebipõhised kui ka väiksemad ettevõtted konkureerivad üksteise vastu ainult ühel kümnest kohast, võite proovida midagi proovida sellele esimesele lehele pääseda. Veebis pakutakse palju odavaid nõuandeid, mis lubavad teil koha saada 10 parima hulgas üleöö või pakuvad musta mütsi SEO-firmat, kes pakub mingit „imelist” tehnikat, millest keegi teine ​​ei tea. Hoiatage: need on sageli vanad ja vananenud – või ei olnud need kunagi hea idee. Siin on mõned näpunäited selle kohta, mida mitte teha, kui teete ise SEO-d, või milliseid taktikaid SEO-ettevõtte rentimisel tasub tähele panna..

Mida mitte teha

Vanad sõnad „õppida, mida mitte teha” võivad mõnikord aidata illustreerida, mida tuleks teha. Selles artiklis tahame uurida mõnda suurimat SEO väärarusaama, et saaksite kaitsta oma veebisaiti ja oma ettevõtet nende vigade tegemise või SEO-ettevõtte palkamise eest, kes võib-olla tegelikult kasutab musta mütsi meetodeid:

1. taktika: märksõnade polstrid

Kunagi ammu oli teil suhteliselt lihtne antud fraasile auaste anda, kasutades lihtsalt täpset fraasi pealkirjas, kirjelduses, pealkirjades ja mitu korda oma keha eksemplari sees. Kuid tänapäeval võib Google nüüd aru saada, et olete liiga optimeerinud ja proovite lihtsalt sisu avaldada otsingumootoritele, mitte inimestele. Kujutage ette, et lähete mõnele veebisaidile ainult selleks, et leida korduvalt eksemplari sisse tõmmatud märksõna.

Näide märksõnade polstrist

Tore on kasutada fraasi pealkirjas ja kirjelduses ning võib-olla ka pealkirjas, kuid muidu on mitmekesisus elu vürts. Kui olete ettevõtte palganud, saate kasutatud pealkirja ja pealkirja märksõnade kuvamiseks otsida oma veebisaidi koodilt „pealkiri” ja „h1”, „h2” jne. Kasutage variatsioone, isegi kui see tähendab tesauruse leidmist. Kui proovite optimeerida fraasi „pitsa kohaletoimetamine San Diegos, Californias”, ärge kasutage täpset fraasi igal pool. Kasutage seda pealkirjas ja kirjelduses, kuid võib-olla segage oma pealkirjad ja sisu kokku, öeldes „San Diego pitsade kohaletoimetamine nr 1” või lihtsalt „Pitsa kohaletoimetamine”, kuna otsingumootorid on asukoha konteksti valimisel üsna head.

2. taktika: tasulised lingid

Jah, on oluline, et teie saidile jõuaksid sissetulevad lingid, kuid ärge kunagi makske, kaubelge ega küsige linki. (Ok, võib-olla võite küsida, kuid kõige parem on lasta inimestel loomulikult teiega linkida ilma igasuguste stiimuliteta). Muidugi, võite osta sadu linke sama hinnaga kui suur Starbucks, kuid Google’i Penguini algoritm paneb sellist taktikat väga muretsema. Paljud domeenid, mis pakuvad tasu eest linke, on tavaliselt rämpspostiga ja pakuvad vähe kasu, kui sellest on mingit kasu. Veenduge, et teie või teie SEO ettevõte ei osta lingid, kuna see pole pikas perspektiivis hea SEO taktika.

3. taktika: madala kvaliteediga lingid

Ülaltoodud punktiga mõnevõrra seotult premeerib Google üha enam kvaliteetseid linke linkide kvantiteedi eest, seega on kõige parem kulutada aega teavitustegevuse läbiviimiseks ja sellise sisu genereerimiseks, millele on tõenäoliselt link kvaliteetsetelt saitidelt. Õppetund siin: mine tasuta / teenitud, tasulised kvaliteetsed lingid, madala kvaliteediga lingid. Vastasel juhul võib Google küsida, miks nii paljud Vene ja India eraviisilised ajaveebid, millel pole teie nišiga mingit pistmist, teie veebisaidile lingivad.

Ekraanipilt arvukate madala kvaliteediga lingidega rämpsposti veebisaitidelt

Näiteks vaadake seda ekraanipilti veel üks kord. Kas saate ära arvata, millisele veebisaidile viidatakse 151 korda Ukrainast pärit SEO-programmi veebisaidil? Või 918 korda veebisaidil, mille domeeninimi on web10.ws? Kuidas oleks lood selle xtattooside veebisaidiga? Kui vastasite muule peale kümblustünne müüvale veebisaidile, eksite.

4. taktika: liiga optimeeritud ankrulingid

Märksõna raske ankrutekst – tekst, millele klõpsate hüperlingi saamiseks – osutab teie saidile, mida kasutatakse Google’ile positiivse signaalina. Nii et kui paljud saidid oleksid teiega seotud lingid sissetuleva tekstiga „Pitsa kohaletoimetamine San Diegos, Californias“, oleks tõenäolisem, et kuvataksite neid fraase otsides.

See oli sel ajal mõistlik, kuna see oleks üsna selge signaal, et tegelikult osutasite Californias San Diegos pitsateenuste osutajaid. Mitte nii pärast Panda, teine ​​Google’i algoritm. Paljud veebimeistrid kasutasid neid teadmisi ja ankurdatud teksti liiga optimeerituna. See tõi kaasa halvad kasutajakogemused ja seetõttu muutis Google nende ülemäärase optimeerimise eest karistuseks oma poliitikat. Selle asemel tahate linke, sealhulgas kaubamärgiga linke, hea segu. „San Diego Pizza Co.” ja “sandiegopizzaco.com” koos märksõnade või fraasidega loob terve ankrutekstide portfelli.

5. taktika: optimeerimine ilma uuringuid tegemata

Saate luua kogu maailma sisu, kuid kui seda ei ole optimeeritud terminite jaoks, mida inimesed otsivad ja hoolivad, siis teie sisu ei nähta. Võtke selleks aega märksõna uurimine. Vaadake, kuidas teie kliendid otsivad, ja optimeerige sisu vastavalt.

6. taktika: sisu kraapimine

Paljud veebimeistrid võivad kiusata teistelt saitidelt sisu laenata ja seda sõna-sõnalt omaenda saitidele kleepida. See võib olla kiire viis sisu hankimiseks, kuid see on veelgi kiirem viis, kuidas Google saada duplikaadi sisu eest laksu. Ilmsed moraalsed küsimused kõrvale, olenemata kiiretest võitudest, mida sisu kraapimisel võite näha, pole seda väärt hinda, mida maksate otsingutulemustes, kui Google seda teada saab. (Vihje: te ei pruugi isegi oma kaubamärgi nime anda).

7. taktika: nähtamatu / varjatud tekst

Nähtamatu tekst oli kunagi silmapaistev musta mütsi taktika, mis koosnes märksõnade lisamisest teie lehele ja teksti teksti värvi muutmisest teie taustale vastavaks – luues nii nähtamatu teksti. Mõelge valgel taustal valgest tekstist, kui tegelik tekst on must tekst. Google on selle varjatud taktikaga hakkama saanud ja selle tõhusust vähendanud.

8. taktika: märksõnaga täidetud jaluse lingid

Jaluses olevad võtmelingid (otsige HTML-ist sõna „”) võivad paremusjärjestusest abi olla, kuid paljudes olukordades saavad veebimeistrid üle parda asuda ja toppida võimalikult palju märksõnu, näiteks kivisüsi halva lapse sukas. Kui kahtlete, pidage seda lihtsaks ja Google-Santa ei paiguta teid üleannetu nimekirja.

9. taktika: meta märksõnad

Ammu, ammu kaugel-kaugel asuvas galaktikas oli märksõnade sisestamine oma meta-märksõnasilti tõhus viis nende märksõnade paremusjärjestuse suurendamiseks. Need leiate, kui otsite oma veebisaidi HTML-ist „”. Paraku leidis Darth Google kinni ja tunnistas, et see ei olnud kõige tõhusam viis otsijatele sisu leidmiseks. Proovin kasutada fraasi kõiki permutatsioone, millest võite mõelda, ei tööta enam. Keskenduge oma energiale kvaliteetse käsitöö ja teadusuuringutega seotud sisu loomisel ning teid premeeritakse otsingutulemustes.

Järeldus

Selle tagataskus oleva teabega teate täpselt, mida mitte teha, kui soovite, et veebisait tõuseks edetabelis. Kui olete palganud SEO ettevõtte, siis oodake neid, kasutades neid musta mütsi taktikaid. Pidage meeles, et SEO eesmärk on pakkuda teistele midagi väärtuslikku. Põhimõtteliselt otsivad inimesed vastust ja otsimootorid püüavad seda vastust hõbedast taldrikul teenindada. Esitage parim vastus ja olete juba teinud SEO valdkonnas palju ära!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me