Lingitav ülevaade ja hinnang 2020

Kas olete mõelnud link-toega linkide loomisele? Lugege meie täielikku Link-able.com ülevaadet, et saada rohkem teavet platvormi kohta ja vaadata, kas link-link sobib teie sisuturundusstrateegiaga hästi.


Lingi abil ekraanipilt

Lingivõimeline

https://link-able.com

Tööstus:SEO
Pakutavad teenused:Link hoone
Tasuta prooviversioon:Ei
Asutatud:2018
Tellimuspõhine teenus:Ei
Hinnakujundus:Varieerub
Raha tagasi garantii:Ei kohaldata

Külastage veebisaiti

Kiire ülevaade:

Link-võimeline on veebisaitide omanike jaoks ainulaadne platvorm, mis aitab neil vabakutseliste autoritega koostööd tehes omandada kvaliteetseid lingid asjakohastel veebisaitidel. Lingil töötav viis on tõesti üsna nutikas ja muudab linkide loomise veebisaitide omanike, ajaveebide pidajate, sisuturundajate jne jaoks väga mugavaks ja tõhusaks. Nüüd pole vaja kulutada tunde, et teavitada linke küsivaid kirjastajaid, proovida kirjutada külaliste postitusi, või kasutage mõnda muud tüüpilist linkimise taktikat. Selle asemel, et seda kõike ise teha (või isegi SEO agentuuri palgata), võite projekti lihtsalt postitada (põhimõtteliselt nagu lingi loomise töö) Link-võimelisele platvormile, kus andekad ja väljakujunenud autorid otsivad sisu, mida nad võiksid linkida kuni. See on sisuliselt vabakutseline tööplatvorm, mis sarnaneb suuresti Upworkiga, kuid on mõeldud ainult ehitustööde linkimiseks. Veebisaidi omanike jaoks saate lihtsalt registreeruda kliendina ja postitada linkide loomise töö, kirjeldades oma vajadusi ja nõudeid.

Miks valida linkimisvõimeline:

 • Kvaliteetne töö – kvaliteetsed lingid loovad vaid väljakujunenud, andekad autorid
 • Lihtne kasutada ja säästab sõna otseses mõttes lugematul hulgal aega asjakohaste ja mitmekesiste lingide hankimisel
 • Kõrvaldab teie enda jaoks teavitustegevuse ja külaliste blogimise töö
 • Valge mütsi lingid kogenud ja eliidi autoritelt
 • Pole sallivust rämpsposti suhtes ja lubage platvormi kasutada ainult kvaliteetsete veebisaitide omanikel ja autoritel
 • Annab väiksematele saitidele võitlusvõimaluse suurte poiste üle, kes tavaliselt saavad kõik lingid
 • Aidates autoritel kirjutada kvaliteetsemaid artikleid, rakendades rangeid kvaliteedijuhiseid
 • Julgustab sisuturundajaid ise kvaliteetsemat sisu tootma

Millised on puudused:

 • Raske on kinnitust saada. Need erandiks on ainult eriti kvaliteetse sisuga veebisaidid / ajaveebid (nad kirjeldavad seda kui 10-kordse sisuga).
 • See on natuke kallis külg – autorid on üsna kogenud ja tuntud. Seega nõuavad nad lisatasu eest lisatasu.

Alumine rida:

See on värskelt välja töötatud platvorm, mis käivitati 2018. aasta lõpus ja on endiselt beetaversioonis. Mitte iga veebisaidi omanik ei saa Link-võimelisi kasutada, kuna neil on väga ranged kvaliteedinõuded ja mitte kõik veebisaidid pole platvormil lubatud. Kuid see on võimas platvorm, mis võib tõesti aidata nende kasutajatel omandada äärmiselt asjakohaseid ja väärtuslikke lingid. Kokkuvõttes võib see olla väga võimas tööriist, mis annab teile eelise sisuturunduse ja linkide loomisel.

Lingi abil eripakkumine

Proovi seda!

Külastage Link-võimelisi juba täna ja alustage kvaliteetsete lingide loomist!

Link-able.com eksperthinnang

Lisateave Link-võimeliste kohta

Kas Link-võimeline valge mütsiga link hoone?

Jah, Link-võimeline väidab oma teenusetingimustes, et nad nõuavad kõigilt autoritelt valge mütsi lingi loomise meetodite kasutamist. Lingi abil saab teid lihtsalt sobivate inimestega sobitada, nii et põhimõtteliselt maksate autoritele selle eest, et nad teid reklaamivad ja teile külaliste postitusi pakuvad. Arvestades tõsiasja, et praktiliselt kõigi legitiimsete SEO-agentuuride teavitustegevus ja külaliste postitamine on nende klientide jaoks, kasutab Link-võimeline linkide loomise üsna tavalisi ja tavapäraseid tavasid. Lisaks väidavad nad ka, et nad keelavad autoritel rangelt maksta kirjastajatele lingipaigutuste eest või PBN-ide kasutamise eest. Teisisõnu, nad ei luba autoritel veebisaitidel lingid osta, mis on hea.

Kuidas Link-võimeline autorite jaoks õiglane on??

Linkimisvõimeline on autoritega veelgi rangem, mis on hea. Autorid läbivad põhjaliku kontrolli ja platvormile võetakse vastu ainult kõige kvalifitseeritumad. Link-võimeline teeb ka autoritega tihedat koostööd, et aidata neil koostada hästi uuritud artikkel ja tagada, et kõik lingid on äärmiselt asjakohased ja kasulikud. Lingivõimeline võib olla äärmiselt kasulik platvorm vabakutselistele autoritele, kes oskavad hästi kirjutada ja soovivad oma kirjutamise eest paremat tulu teenida.

Järeldus – kasutada või mitte kasutada?

Kui jõuame oma Link-võimelise ülevaate järeldusele, on oluline meeles pidada, et igal SEO-teenusel on oma plussid ja miinused. Kui kaalute linkimise funktsiooni kasutamist, peate kindlaks tegema, kas nende platvorm pakub teie vajadustele kõige paremini sobivaid funktsioone ja teenuseid. Näiteks link Ling ei sobi nii kohalike linkide loomiseks kui ka tootelehtede linkide loomiseks (näiteks e-poe saidil). Samuti pidage meeles, et Link-võimeline ei aktsepteeri kõiki rakendusi ja selleks peate esmalt taotlema, et nendega liituda. Lisateabe saamiseks Link-võimeliste kohta külastage nende veebisaiti aadressil https://link-able.com. Kui leiate, et see arvustus on kasulik, siis palun meeldige ja jagage seda!

Andke meile teada oma mõtetest

Kas olete Link-võimelisi varem kasutanud? Kas teil on positiivseid või negatiivseid kogemusi, mida soovite meiega jagada? Saatke meile oma tagasiside aadressil .

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map