Küsimused, mida SEO-ettevõtte palkamisel küsida

Meie väikeettevõtte omaniku SEO juhend SEO ettevõtte rentimise kohta. Enne SEO-ettevõtte rentimist saate teada, milliseid küsimusi küsida ja mida otsida.


parimad SEO ettevõtted

Oma eelmises artiklis käsitlesime, kas vajate SEO-ettevõttes SEO-ettevõtmistes tõesti SEO-ettevõtet või mitte. Kui otsustasite, et teie ettevõte vajab professionaalse SEO-ettevõtte abi, on teie järgmine samm hea palgata. Hea SEO ettevõtte leidmine on teie veebisaidi õnnestumiseks tõesti ülioluline ja peate headest halbadest välja rookima. Selles artiklis käsitleme küsimusi, mida peaksite rentimise etapis esitama, et teaksite, mida SEO-ettevõttest otsida.

Enne rentimist …

Sõltumata sellest, kas otsite palgata individuaalset SEO-konsultanti (põhimõtteliselt vabakutselist) või täieõiguslikku SEO-ettevõtet (tavaliselt agentuur, mis on seaduslikult asutatud terve töötajate meeskonnaga), peaksite mõistma, et seal on sõna otseses mõttes häid baase. ja basillion, gazillion halbu. Olgu, võib-olla mitte nii palju! Kuid pidage meeles, et seal on häid ja halbu – ja halvad jäävad teile valeks, andes sageli vale lubadusi, mis kõlavad väikeettevõtte jaoks väga ahvatlevalt. Teie ettevõtte jaoks SEO rentimise eest vastutava isikuna on teie vastutus teha uuringuid ja palgata mõni hea inimene.

Olulised küsimused tulevase SEO küsimiseks

Järgmised küsimused aitavad kaitsta teid valede SEO-de palkamise eest ja annavad teile hea ülevaate, mida rentides otsida.

Kas järgite Google’i veebihalduri juhiseid?

See on esimene küsimus, mida peaksite oma tulevase SEO-le esitama. Google’i veebihalduri juhised on Google’i üldised juhised, mis aitavad Google’il teie veebisaiti leida, indekseerida ja järjestada. Samuti on hea mõte neid ise läbi lugeda ja olla kursis sellega kaasnevatega.

Seal näete mõnda SEO taktikat, mis on selgelt märgitud kui midagi, mida tuleks vältida. Need on põhimõtteliselt halvad SEO taktikad / tavad, mida tavaliselt tuntakse musta mütsi SEO nime all. Võite olla kindel, et teie tulevane SEO-ettevõte järgib rangelt Google’i juhiseid ega kasuta mingit musta mütsi taktikat. Muud otsingumootorid (põhimõtteliselt Bing) pakuvad sarnased juhised millest on abi ka läbi vaadata.

Kas oskate öelda oma varasemate klientide kohta ja kuidas olete aidanud neil paremat paremusjärjestust luua?

See on veel üks küsimus, mida peaksite küsima. Võite olla kindel, et teie tulevane SEO on kogenud ja on tegelikult aidanud nende klientidel paremat paremusjärjestust luua. Mainekas SEO-ettevõte jagab edulugusid rohkem kui hea meelega. Nad ei pruugi täpset mõõdikut avaldada, kuid nende mainitud klientidega kontakti saamine ja nende SEO kampaania edukuse küsimine võib kinnitada, kas SEO ettevõte on tõepoolest tegelik. Vaadake kindlasti ka oma võimaliku SEO veebisaiti. Kas SEO ettevõte ise asub praegu Google’i esimesel lehel? Ja kas nad järjestavad mõne väljakutsuva märksõna fraasi järgi? Veenduge, et nii SEO kui ka selle kliendid järjestataks hästi ja et neil oleks SERP-des positiivne kohalolek.

Kuidas saate minu otsingumootori paremusjärjestust paremaks muuta ja millises ajavahemikus??

See on veel üks oluline küsimus, mida soovite küsida. Kui teie tulevane SEO-ettevõte väidab, et nad võivad tagada teile otsingutulemustes populaarseima koha või kui näete lühikese aja jooksul fantastilist liikluse kasvu – tühjendage see ettevõte nimekirjast. Interneti elanikud on varjatud ning isegi SEO parimad kasutajad ei saa ülaotsingu tulemust tagada. Kui mõni SEO ettevõte väidab, et on tagatud kohene paremusjärjestus, üritavad nad lihtsalt müüki viia. Nad võivad kasutada isegi mõnda musta mütsi tehnikat, mis võib võimaldada väga kiiret paremusjärjestust – kuid mitte kaua. Musta mütsi tehnikat kasutades saab teie sait karistada ja kui karistus tabab, on kõik nende garantiid kasutud.

Siiski on erand. SEO tööriistad võimaldavad juurdepääsu konkreetsete märksõnade mõõdikutele. Kui sihite märksõna, mille konkurents on väike, võivad nad olla võimelised tagama kõrge asetuse. Isegi siis olge agressiivse ja lühiajalise taktika suhtes ettevaatlik. SEO on aeglane põletamine ja aja jooksul (tavaliselt 3 kuud või rohkem) peaksite nägema ainult paremaid tulemusi. Siit ka järgmine küsimus …

Millist tüüpi SEO tööd teete?

Nagu me oma otsingumootori optimeerimise 101 artiklis mainisime, jaguneb SEO töö tavaliselt kaheks osaks – kohapealne ja väline. Küsige oma võimalikult SEO-ettevõttelt, millist tüüpi SEO tööd nad teevad? Kas nad teevad ainult välistööd või aitavad nad teid ka kohapeal? Enamik hakukoneoptimoijat viib algselt teie saidi auditi läbi ja teeb teiega koostööd kohapealsete tehniliste optimeerimiste parandamiseks – ja keskendub seejärel saidil.

Kui sageli esitate oma töö kohta aruandeid?

Oluline mõõdupuu sellele, mida oma raha eest saate, on see, et teie SEO edastaks teile õigeaegselt aruandeid tehtud töö kohta. Hea SEO peaks teile edastama igakuiseid aruandeid kokkuvõttega kogu nende töö kohta, iga teie sihitud märksõna paremusjärjestuse suurenemise (või vähenemise), protsendi kogu orgaanilise otsinguliikluse suurenemisest (või vähenemisest), põhjalikke soovitusi teile järgmiseks kuuks rünnaku plaani rakendada.

Kuidas ja millal võib eeldada, et teiega suhelda?

Nagu iga ettevõtte puhul, on suhtlemine võtmetähtsusega. Olgu need e-kirjad, Skype’i videokonverents või lihtne telefonikõne, potentsiaalne SEO peab olema teie jaoks kättesaadav. Peate teadma, milline on parim viis kontaktisikuks ja mis ajal saate nende juurde jõuda. Tekivad küsimused ja on oluline, et jõuaksite nende juurde – eriti kui midagi läheb valesti.

Mis see maksma läheb??

Kui ettevõte ütleb, et nad teevad SEO-d 100 dollari eest kuus – on tõenäoline, et nad ei järgi mitte ainult Google’i juhiseid, vaid osalevad aktiivselt ka mingis musta mütsiga SEO-s. Võimalik, et nad ostavad Fiverris lihtsalt 18 000 linki hakkimise muutmiseks!

Näide odavast musta mütsiga SEO taktikast.

Mõiste “kõrge kvaliteet” all mõeldakse tegelikult “petturit ja annan mulle lihtsalt oma raha”. Need lingid on rämpsposti ja kahjustavad lõpuks teie veebisaidi paremusjärjestust ning maksavad teile trahvi eemaldamiseks palju õnne ja palju aega..

See ei pruugi olla see, mida soovite kuulda, kuid õigustatud SEO-firma võib maksta kuskil 1000–700 dollarit projekti kohta, vastavalt 2011. aasta Mozi uuring. Tunnihinnad jäid vahemikku 76 kuni 200 dollarit, samas kui igakuine hoidja võis olla vahemikus alla 500 dollari kuni 2500 kuni 5000 dollarini. Pärast seda pole hinnad palju muutunud.

Millised on teie maksetingimused & tingimusi?

See on veel üks küsimus, mida peaksite küsima pärast kulude arutamist. Peate teadma, milliseid maksemeetodeid teie tulevane SEO aktsepteerib nende maksetähtaja saabumisel, hilinenud tasude või intressimaksete korral ning millal on teil lubatud nendega sõlmitud leping tühistada või uuendada. Mõne kuuhoidjaga töötava SEO abil võite end lukustada vähemalt kolmeks kuuks. Kui teie ettevõtte sissetulekud on ebakindlad, võiksite kaaluda pikaajalise lepingu sõlmimist..

Järeldus

Ülaltoodud küsimuste esitamine aitab teil otsustada, kas SEO-ettevõttele saab teie veebisaidi heaolu usaldada või mitte. Pidage meeles, et hea SEO ettevõte ei saa garanteerida, millal või isegi kui teie veebisait saab paremusjärjestuse. Kõik, mida nad saavad teha, on teie saidi optimeerimine, Google’i juhiste järgimise tagamine ja paremad paremusjärjestuse määramise võimalused. See võtab aega ja kannatlikkust, kuid hüved on ootamist väärt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map