Kas vajate tõesti SEO ettevõtet?

Meie väikeettevõtte omaniku SEO juhend selle kohta, kas teie veebisait vajab professionaalset SEO-firmat või mitte. Mõned asjad, mida tuleks enne SEO rentimist kaaluda.


parimad SEO ettevõtted

Hea otsingutulemite asetus näiteks Google’is ja Bingis võib teie ettevõttele kahtlemata tohutult kasu tuua. Ehkki iga ettevõte ihkab esimese lehe paremusjärjestust ja tasuta orgaanilist liiklust – selle hankimine on üha raskem. Paljud väikeettevõtete omanikud on nüüd sunnitud kasutama professionaalse SEO ettevõtte palkamist, et hoida neid mängus. Eelmises artiklis käsitlesime SEO põhitõdesid – mis see on, miks see on oluline ja kuidas see töötab. Selles artiklis tahame arutada, kas teil on oma veebisaidi paremusjärjestuse saamiseks tõesti vaja professionaalset SEO-firmat või mitte.

SEO rentimiseks või ise teha?

Otsustades, kas peaksite ise SEO-d tegema või professionaalse SEO-ettevõtte palkama, tuleb arvestada mitmesuguste teguritega. Siin on mõned asjad, mida tuleks kaaluda:

SEO võtab palju aega

SEO ise võib olla täiskohaga ülesanne. Väikeettevõtte omanikuna peaksite endalt küsima esimest küsimust: “Kas mul on piisavalt aega SEO teostamiseks?” SEO teostamine võtab palju aega ja peate otsustama, mis on parim viis juba niigi hõivatud ajakava jagamiseks. Näiteks kui teie ettevõte nõuab juba palju teie aega, siis võib-olla on parem keskenduda oma ettevõttele endale ja palgata SEO, kes abistaks teid ja vähendaks teie töökoormust. Kui olete nõus töötama hiljem õhtuti, varem hommikuti või kui teil on vähe vaba aega, võib SEO ise tegemine säästa teie ettevõttest palju raha – see viib meid järgmise juurde:

Kas saate endale lubada SEO firmat?

SEO firmaga töötamine säästab kahtlemata palju aega, kuid see nõuab ka raha. Peate kindlaks tegema, kas teie ettevõttel on SEO jaoks eelarve. Kui te ei saa endale SEO rentimist lubada, olete sunnitud seda ise tegema. Pidage meeles, et otsimootorites korralik järjestamine võib teie ettevõtte tulusid märkimisväärselt suurendada, mis võib väga hästi õigustada SEO kulutamisega rohkem kulutamist. Peate määrama, kui palju teie ettevõte saab endale lubada ja millist lisatulu võiksite parema asetusega saada.

Teie konkreetne ettevõte & Võistlustasemed

Teine asi, mida tuleks arvestada, on teie konkreetne ettevõte. Iga ettevõte on erinev ja sellel on erinevad SEO eesmärgid. Mõned ettevõtted tegutsevad nišis, mis on äärmiselt konkurentsivõimeline ja mida on palju raskem järjestada, samas kui teised ettevõtted võivad tegutseda vähem konkurentsivõimelises nišis, kus konkurents on palju väiksem. Veel üks tegur on piirkond, kuhu teie ettevõte on suunatud. Kas müüte toodet või teenust, mida pakutakse üleriigiliselt, või müüte ainult kohapeal? Alevikus kohaliku ettevõtte jaoks paremusjärjestus on loomulikult lihtsam kui üleriigiliselt konkureeriva otsingusõna edetabel. Kui olete vähese konkurentsiga kohalik ettevõte, võite saada edu, kui teete ise SEO. Kui teie konkurentsitase on aga eriti kõrge, on teil veel palju tööd ees ja peate palkama professionaalse SEO ettevõtte.

Teie SEO teadmised & Parimate tavade järgimine

Teine asi, mida tuleks arvestada, on teie SEO teadmised. Kas teate SEO kohta palju või olete lihtsalt sinna sisse torganud? Otsimootori optimeerimine võib olla riskantne ja teie veebisaidi optimeerimine vale SEO taktika korral põhjustab tagajärgi. Mõned otsingumootorid (peamiselt Google) muudavad pidevalt oma algoritme ja hindavad ümber, mis talle “meeldib” ja mis “ei meeldi”. Kui teie veebisait ei vasta Google’i soovile, võivad nad teie veebisaidi karistada, teie veebisaidi SERP-idelt lahti võtta ja teie ettevõtte peaaegu kohe purustada. Võimalik, et sel hetkel ei kuvataks teie ettevõtte nime isegi siis, kui klient otsib teie täpset tootenime!

Võtame näiteks BMW. Pärast hiiglaslike linkide leidmist oli autohiiglane Google’i poolt mõne päeva jooksul täielikult deindeksiseeritud. Lillekaupmeest Interflorat tabas 2013. aastal ühekuuline deindexing pärast reklaamide linkide peitmist. Teadaolevalt tabas reisisaiti Expediat 2014. aastal auastmekaristus pärast ankruteksti üleküllastamist ja muud SEO taktikat. Suuremate ettevõtete jaoks, kellel on populaarsemad veebisaidid, on taastamisprotsess pisut lihtsam. Kuid väikeettevõtete omanike jaoks võib see olla laastav.

Seetõttu peate oma SEO-d teadma ja olema kursis uusimate SEO parimate tavadega. Ainuüksi Google’il on lehe asetuse määramisel üle 200 erineva teguri. Ehkki professionaalsed SEO-ettevõtted ei tunne neid isegi kõiki, on neil kogemusi ja nad saavad asjatundlikult arvata. Hea SEO ettevõte teab ja järgib ka kõiki Google’i reegleid ning väldib vale SEO taktikat. Kui te pole kindel, mida teete, võib SEO teostamine ise põhjustada negatiivseid tagajärgi ja parem on palgata professionaal.

Järeldus

Niisiis, kas teil on tõesti vaja SEO firmat? See sõltub sinust. Suurem ettevõte ütleb tõenäoliselt jah, kuid väikeettevõte võib otsustada oma tee rajada ja ise teha. Enda SEO teostamine on endiselt täiesti võimalik – kui teil on aega, õigeid tööriistu ja mõistlikkust SEO parimate tavade õppimiseks ja juurutamiseks. Kui otsustate, et ise SEO teostamine on liiga palju, lugege kindlasti enne järgmist värbamist meie järgmist artiklit teadmise kohta, milliseid küsimusi küsida.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map