5 parimat tagasilingi kappi oma lingiprofiili analüüsimiseks

Juhend tagasilingi kabele ja loetelu üleslingi ülemise kontrollimise tööriistadest leidmiseks & oma veebisaidi lingide analüüsimine.


parimad SEO ettevõtted

Hea tagasilinki profiili omamine on SEO jaoks hädavajalik ja peate oma veebisaidi lingid pidevalt jälgima. Google on viimasel paaril aastal hakanud üha enam rääkima sellest, kuidas nad halva linkimise tavade vastu võitlevad. Halva lingiprofiiliga saidid võivad SERP-des märkimisväärselt kannatada ja seetõttu on oluline jätkata oma veebisaidi lingiprofiili jälgimist ja eemaldada kõik teie halva kvaliteediga lingid. Selle jaoks saate kasutada mitmeid tagasilinki kabe. Selles artiklis pakume ülevaate parimatest linkide kontrollijatest, mida saate kasutada kõigi oma saidi lingide leidmiseks ja analüüsimiseks..

Populaarsete tasuliste tagasilingi kabede loetelu

Kiire ülevaade 5 parimatest valikutest, mida paljud professionaalsed SEO-d kasutavad lingide leidmiseks ja jälgimiseks:

Tagasi lingi kontrollija
Algab:
Soovitatav:
Lisateave
Ahrefs82,50 dollarit kuusVõimas tagasilingi jälgimine & auaste jälgimise analüüs
SEMrush69,95 dollarit kuusSüva tagasilingi profiili analüüs & konkurentide teadmised
Moz99,00 dollarit kuusPopulaarne & usaldusväärne kõik-ühes SEO tööriist
Monitori lingide jälgimine24,90 dollarit kuusTaskukohane valik tagasilingi jälgimiseks
Majesteetlik78,99 dollarit kuusSuurim ärilinkide luureandmebaas

Parim tagasiühenduse kontrollija nr 1 - Ahrefs

Algab: 82,50 dollarit kuus

Ahrefs
Võimas, intuitiivne tagasilingi jälgimine & märksõna jälgimine

www.ahrefs.com on üks meie lemmikuid tagasilingi kabe ja see on suurepärane valik teie lingiprofiili kiireks ja hõlpsaks jälgimiseks. Ahrefsi indeksi suurus on 12 triljonit linki ja ta teeb suurepärast tööd paljude teie saidile osutatavate lingide leidmisel. Oleme leidnud, et see leiab rohkem lingid kui ükski teine ​​teenus allpool. Ahrefsi abil saate hõlpsalt jälgida oma lingid, hankida meilihoiatusi kõigi leitud uute linkide kohta, jälgida oma sihitud märksõnade järjestamise positsioone, analüüsida oma veebisaidi SEO statistikat, analüüsida oma konkurentide lingiprofiile ja palju muud. Üks peamisi puudusi on see, et te ei saa importida lingid muudest teenustest, sealhulgas Google Search Console’ist. Ahrefs on aga kõikehõlmav ja tõhus tagasilingi jälgimise tööriist, mis sobib kõige paremini eraisikutele või SEO-spetsialistidele, kellel on väike arv kliente.

Põhijooned:

 • Üksikasjalik lingiprofiil
 • Leiab palju lingid
 • Konkurendi analüüs
 • Linke ei saa importida
 • Märksõnade jälgimine
 • Kohapealsed optimeerimisaruanded

Lisateave

Parim tagasilingi kontrollija # 5 - SEMrush

Algab: 69,95 dollarit kuus

SEMrush
Pakub sügavat tagasilingi profiili analüüsi & konkurentide teadmised digitaalturustajatele

www.semrush.com on populaarne SEO-teenus, mis pakub tagasilinkide profiile ja konkurentide teadmisi täpse ja põhjaliku ülevaatena. SEMrush on tuntud paljude konkurentide positsioonide ja SEO-mõõdikute orgaaniliste uuringute pakkumise kaudu. Nende abil saate hõlpsalt oma saidi lingiprofiili vaadata ja sorteerida, et saada täpne pilt koos muude väärtuslike SEO-mõõdikutega.

Soovitatav:

 • Tagasi lingi kontrollimine
 • Märksõna positsiooni jälgimine
 • Konkurendianalüüs
 • Reklaamiuuringud
 • Märksõna uurimine

Lisateave

Parim tagasilinki kontrollija nr 3 - Moz

Algab: $ 99.00 / kuu

Moz
Võimas tagasilingi kontrollimise tööriist

www.moz.com on populaarne ja usaldusväärne koht, kuhu minna oma lingide analüüsimiseks ja parema asetuse määramiseks. Moz pakub ulatuslikku linkiprofiili analüüsi koos väärtusliku ülevaatega nende linkide kvaliteedist, kasutades Moz PA (Page Authority) ja DA (Domain Authority). Samuti pakuvad need suurepäraseid linkide auditeid kahjulike linkide leidmiseks ja karistuste vältimiseks. Moz on suurepärane kõik-ühes tööriist teie SEO jõupingutuste jälgimiseks.

Soovitatav:

 • Suurepärane SEO teadmistebaas
 • Kasutajasõbralik
 • MOZ domeeni asutus
 • Otsige märksõna võimalusi
 • Rämpsposti analüüs

Lisateave

Parim tagasilingi kontrollija # 4 - Monitori lingide jälgimine

Algab: 24,90 dollarit kuus

Monitori lingide jälgimine
Kiire ja lihtne kasutada taskukohast tagasilingi kontrollimist

www.monitorbacklinks.com on taskukohane alternatiiv paljudele siin loetletud tagasilinki kabetele. Nende teenuseid on väga lihtne kasutada ja need sobivad suurepäraselt ka algajatele. Need on parimad üksikisikute jaoks, kes soovivad oma lingiprofiilil silma peal hoida, ilma et peaksite liiga põhjalikult tutvuma. Armastame nende lihtsust ja kasutajasõbralikkust, ehkki oleme nende aruannete usaldusväärsuse osas varem probleeme leidnud. Ehkki igal lingikontrollijal on puudu mõni link siin ja seal, oli neil teistega võrreldes üsna vähe. Sellegipoolest annavad nad teile ikkagi hea pildi oma lingiprofiilist taskukohase hinnaga.

Soovitatav:

 • Lihtne & taskukohane
 • Tugev tagasilingi jälgimine
 • Kaitse Neg vastu. SEO
 • Konkurendi analüüs
 • Märksõnade jälgimine

Lisateave

Parim tagasiühenduse kontrollija nr 2 - Majestic

Algab: 78,99 dollarit kuus

Majesteetlik
Juurdepääs suurimale lingi indeksile & SEO spetsialistide jaoks populaarne valik

www.majestic.com on järjekordne hea vahend teie lingide kontrollimiseks ja seda kasutavad paljud SEO agentuurid laialdaselt. Majestic pakub teie SEO õnnestumiseks mitmesuguseid funktsioone. Nende tööriistad on natuke vähem kasutajasõbralikud, ehkki saate nende kasutamise õppimiseks ajastada toega üks-ühe demo. Majestic väidab, et tal on suurim ärilinkide luureandmebaas, ehkki meie kogemus Majesticiga osutus vähem täpsustatuks kui eespool loetletud. Majesticil jäi üsna vähe viitavaid domeene, ehkki oleme märganud, et nad kipuvad uusi domeene kiiremini leidma. Lisaks leidsid Majestici mõned neist, kus teised olid läbi kukkunud.

Soovitatav:

 • Populaarne SEO-de seas
 • Suurim lingi indeks
 • Erinevad SEO tööriistad
 • Leiab kiiresti uusi linke
 • Konkurendi analüüs

Lisateave

Mis saab tasuta tagasilinki kabedest?

Seal on arvukalt tasuta tagasilinki kabe, mida saate ka kasutada. Tegelikult pakuvad paljud ülaltoodutest tasuta versiooni, mida saate kasutada maksmata. Kuid nagu võite arvata, pole need üldjuhul nii põhjalikud ja annavad tavaliselt vaid ülevaate teie domeenile osutavatest lingidest. Tasuta on kõik korras, kuid mitte siis, kui olete tõsiselt huvitatud kogu oma lingiprofiili mõistmisest.

Teie täieliku lingiprofiili kogumine

Pidage meeles, et isegi parim tagasilingi kontrollija ei leia 100% kõigist teie lingidest. Igaüks neist kasutab oma indeksites erinevat algoritmi ja leiate, et kuigi mõned teevad paremat tööd kui teised, pole ühtegi tõelist tagasilingi kontrollijat. Neile, kes soovivad oma veebisaidi lingide täieliku loendi hankimist, peate kasutama mitut tööriista, et igaüks neist kokku leppida. Tasuta ja tasulise tagasilingi kabe kombinatsiooni kasutamine annab teile kõigi oma lingide palju täpsema ülevaate.

Kiire näpunäide: Google näitab teile tasuta kena arvu teie lingid Google’i otsingukonsool, kuid kahjuks mitte kõik neist. See on endiselt võimas tööriist, mida peaksite kasutama.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map