2018. aasta oluline SEO auditi kontrollnimekiri

DIY kontroll-loend SEO parimate tavade kohta oma veebisaidi eneseauditeerimiseks. Kasutage seda kontroll-loendit, et aidata oma ettevõttel otsingumootorites tervena näha.


SEO auditi kontrollnimekiri

SEO pidevalt muutuvas maailmas on oluline oma veebisaiti regulaarselt kontrollida, et veenduda, et see järgib SEO parimaid tavasid ja järgib Google’i veebihalduri juhised. See suurendab tõenäosust, et SERP-del (otsingumootorite tulemuste lehed) säilitatakse tervislik olek ja seega suureneb teie ettevõtte orgaaniline liiklus.

KIIRE FAKT: Iga aasta Google värskendab nende algoritmi mitu HUNDRED korda, paljud neist selliste nimedega nagu Penguin, Tigeon või Panda – kuid veelgi enam väiksemate muudatustega, millel pole lõbusaid “P” -nimede kõlamist. Kõik need muudatused jõustuvad selles, kuidas inimesed kasutavad süsteemi valesti, kuidas tehnoloogia areneb ja kuidas kasutajad otsinguid teostavad.

Meie kontrollnimekiri parema otsingu paremusjärjestuse määramiseks 2018. aastal

Allpool oleme kirjeldanud olulist raamistikku, et arvata see järgmisest auditist välja. Jagasime selle 5 põhikategooriasse:

 • Kohapeal
 • Väljaspool
 • Kohalikud tegurid
 • Uurimistöö
 • Kaitsev mängimine

1. Kohapealne SEO

Siin on optimeerimised oma kohapealse SEO kontrollimiseks:

Märksõnad:

 • Kas teie sait või leht sihib täpseid märksõnu erinevates komponentides? Meta, pealkirjad ja põhiosa
 • Kas kasutate märksõnaperekondi? Latentse semantilise indekseerimise (LSI) jaoks märksõnade loomine, mis põhinevad seosel sihtmärksõnadega.
 • Häälotsingu vestluslikud märksõnafraasid? Häälotsingu alguses veenduge, et teie märksõnad keskenduksid fraasidele, mida inimesed räägivad.

Sisu:

 • Kas teie sisu on erineva pikkusega? Hea sisestrateegia tasakaalustab lühi-, keskmise- ja pikakujulisi artikleid. Ajalooliselt käisid ajaveebiblogijad tavaliselt lühima vormiga artiklites regulaarselt sisuvoogude väljapumpamiseks, kuid mida aeg edasi on ja veeb on 300 sõnaartiklit ületäitnud, saavad pikemad artiklid väärtust.
 • Kas teie sisu on erinevat tüüpi? Sisu ei pea olema lihtsalt ajaveeb. Video- ja helisisu on suurepärane panus!
 • Kas kavatsete regulaarselt sisu avaldada?? Sisu peab regulaarselt välja tulema. Sage sisu, millele järgneb harv levitamine, võib teie pingeread kahjustada! Olge tavalised, looge sisupank ja jätkake.
 • Kas eemaldate aktiivselt duplikaate? Veenduge, et dubleeritud sisu EI OLE teie saidil olemas. See võib põhjustada teie sisu mitte ainult järjestamist ja indekseerimist teie loodud töö jaoks, vaid see võib lõppeda ka sellega, et süüdlane saab väärtuse, kui te sellest ei teata.

Kiire näpunäide: Sisu koondamine on populaarne tava ja sellel on ka eeliseid. Sisu nõuetekohaseks liitmiseks on üldine rusikareegel, et peate pakkuma midagi, mis erineb originaalteosest ja mis võib sisaldada sisu kokkuvõtteid, sealhulgas algset tagasisidet sisule vastamiseks ja nii edasi.

Tehniline:

 • Kas olete lisanud saidiplaani ja robots.txt?
 • Kas olete kasutanud sobivat URL-i struktuuri? Liigitage oma URL-i õigeks, nii et üksikud URL-id räägivad teie saidi SEO-st.
 • Kas teie sait kasutab Google’i ja Bingi veebimeistri tööriistu? Kinnitage sisse Google’i otsingukonsool ja Bingi veebimeistri tööriistad (võib kaaluda muid otsimootoreid muu rahvusvahelise sihtimise jaoks).

Meta:

 • Kas teie pealkirjasildid on õigesti seadistatud?? Jaotistel peaks olema märksõnakeskne kirjeldus, millele järgneb teie bränd. 50 kuni 60 tähemärki.
 • Kas olete lisanud veenva kirjeldava sildi? Katkendite keskmine pikkus on 2017. aastaga võrreldes kasvanud 160 tähelt 230 märgile.
 • Kas teie lehe skeem on üles seatud ja kooskõlas teie ettevõttega?? Lubage oma saidil sobiv skeem, et see sobiks teie ettevõtte ja sisuga. Schema.org-il on täielik märgistuste loetelu et Google, Yahoo, Bing ja muud otsimootorid on kokku leppinud!

Etendus:

 • Kas jälgite oma lehe kiirust? SERP hea positsiooni jaoks on lehe kiirus üha vajalikum. See tuleb ette, et Google ei soovi saata inimesi veebisaitidele, mille kasutuskogemus on kehv, ja laadimisaeg on teie esimene pilk ükskõik millisele veebisaidile.
 • Kuidas teie veebisaidi laadimiskiirus on?? Mõelge laadimiskiirusele kahes osas – kasutaja / brauseri laadimisaeg ja lehe kiiruse ülevaade. Need ei ole alati täpselt korrelatsioonis. Võimalik, et lehe kiirus on madal, kuid laadite veebisaidi siiski sekundiga. Saate oma saidi taustaprogrammi optimeerida nii palju kui võimalik, kuid kui teenindate suurt arvu külastajaid jagatud hostimiskontoga, võiksite kaaluda lehe kiiremaks laadimiseks üleviimist kas VPS-i või pilvepõhisele hostimissüsteemile..
 • Kuidas on teie saidi mobiili laadimisaeg? Kuna rohkem kui 6 igast kümnest otsingust tehakse mobiilseadme abil, on mobiilse laadimise ajad üha olulisemad. Kuna enamik neist otsingutest toimub tähestiku omandis, usute parem, kui see on Google’i jaoks oluline. Märge: Kiirendage mobiililehti (AMP) on liikumine, mida Google kiirendab. Selle algatuse eesmärk on kiirem laadimisaeg mobiilseadmete veebisaitidel ja see nõuab konkreetset lehe märgistamist, mis välistaks sisu rasked ja mitte põhielemendid.
 • Kas olete turvameetmeid kasutusele võtnud?? Google soovib rohkem turvalisust ja tasub selle eest veebimeistritele. SSL-sertifikaat on tänapäeval enamikul veebisaitidel kohustuslik.

Kasutaja loodud mõõdikud (UGM):

 • Kas reklaamite SERP-i klikkide kaudu? See on koht, kus mängu tulevad kaalukad metapealkirjad ja kirjeldused.
 • Kas julgustate kohapeal? Töövõtud?
  • Põrke määr – Vältige orgaaniliste päringute korral Pogo-kleepumist või kõrgeid põrkemäärasid, kuna see annab märku, et teie sisu pole kas asjakohane või piisavalt kvaliteet, et seda kaasata.
  • Aeg saidil – Jällegi näitab pikem aeg saidil asjakohast sisu. Inimeste oma saidil kauem hoidmine võib otsingu paremusjärjestust tõsta.
  • Lehevaated – Mida rohkem teie saiti võib kuvada, seda kõrgem sisu kuvatakse Google’ile ja paigutatakse teie saidil vastavalt SERP-desse..
 • Kas lubate kasutaja loodud sisu (UGC)? See on väärtuslik toode, millest enamik sisuvõrgu veebisaite peljab, kuid pakub suurepärast sisu ja suhtlust. See mitmekordistab teie pingutusi ja pakub täiendavat põhjust teie saidi indekseerimiseks ja indekseerimiseks. Peate veenduma, et rämpsposti sisu teie saidile ei satuks. Blokeerige ennetavalt rämpspostitajad ja regulaarselt patrullige oma saiti, et eemaldada kõik, mis võib olla sattunud.

Kiire näpunäide: Facebooki vastused teie saidil on suurepärased, kuid sisu omandiõigus antakse Facebookile, mitte teie veebisaidile. Kommentaaride osa toimib lihtsalt aknana, kus Facebookis tegelik sisu olemas on. Parimate tavade hulka kuulub kommentaaride paigutamine otse oma veebisaidile.

2. Väline SEO

Siin on optimeerimised, et kontrollida oma välist SEO-d:

Tagasi lingi profiil:

 • Kas otsite aktiivselt häid lingid?? Suurendage kvaliteetsete lingide arvu, suunates kasutajad ja otsimootorid teie saidile tagasi! Veebisaidid, millel on kõrge domeenivalitsus, pakuvad suurepäraseid tagasilinke.
 • Kas loobute rämpsposti lingidest?? Eemaldage kehva saidiskooriga saitidelt pärit lingid.

Maine:

 • Kas julgustate positiivset tagasisidet oma ettevõtte / brändi kohta?? Julgustage kliente rääkima oma positiivset lugu veebis, sealhulgas teie Facebooki leht, Google’i minu ettevõte (kohaliku ettevõtte ja brändide jaoks) jne..
 • Kas saate tooteülevaateid suurendada? Lubama Google’i müüjate hinnang oma saidil arvustuste kogumiseks ja esitlemiseks Google’i kaupmeheteenuste kaudu.

Liiklus:

 • Kas teil on Nofollow linke suure liiklusega inimeste saitidel?? Isegi nofollow-linkidega veebisaidid (nt Wikipedia.org-i artiklid) pakuvad liiklust. Need lingid ei mõjuta SEO-d otseselt, kuid mõjutavad kaudselt teie saidi rohkemate külastajate julgustamist ja võimalust, et Vikipeedia sisu tõmmatakse teie SERP-sse.
 • Kas saate kvaliteetset otsinguliiklust?? Saatke tasulist liiklust oma saidile, et inimesi sinna viia ja sellega suhelda.
 • Kas olete ehitanud sotsiaalse jälgimise? Ühiskondliku jälgimise loomine võimaldab teil värske sisu ilmumisel jõuda „hõivatud vaatajaskonnani”.
 • Kas koostate meililisti? E-kirjadega hõivatud vaatajaskond toimib samamoodi nagu sotsiaalne vaatajaskond!

3. Kohalikud tegurid (ainult kohalikele ettevõtetele)

Siin on optimeerimised, et kontrollida oma kohaliku SEO jõupingutusi:

Kohalikud kataloogid:

 • On teie Google’i minu ettevõtte leht (GMB) Seadistatud? Looge ja ehitage täielikult välja oma Google’i minu ettevõtte leht. Veenduge, et teave on õige ja lingitud teie saidiga

Kiire näpunäide: Mitme asukohaga ettevõtetel peaks olema GMB leht ja iga asukoha sihtleht – linkige iga sihtleht oma vastava GMB lehega.

 • Kas täiendavad veebikataloogid on üles seatud ja täpsed? Veenduge, et lugupeetud veebikataloogid lingivad teie saidile tagasi ja kujutavad täpselt teie kohaliku ettevõtte teavet.
 • Kas saate kohalikke ülevaateid? Reklaamige vajadusel nende kohalike kataloogide arvustusi ja julgustage lokaliseeritud kirjutamist (st 5-tärni – Greatest Pizza Pittsburghi kesklinnas). Vastake aktiivselt nii positiivsetele kui ka negatiivsetele arvustustele. See ei ole tingimata SEO parim tava, vaid on veebiettevõtte parim tava.

4. Uurimistöö

Kaua aega tagasi, mitte kaugel asuvas galaktikas – oli üks mees, kes ütles midagi sellist:

Kui tunnete vaenlast ja tunnete ennast, ei pea te kartma saja lahingu tulemust. Kui tunnete end, kuid mitte vaenlast, siis kannatate iga saadud võidu korral ka lüüasaamist. Kui te ei tunne vaenlast ega iseennast, siis alistute igas lahingus.

– PÄIKE TZO

Lisan sellele kolmanda kihi ja see teab teie ümbrust ehk teisisõnu tunneb teie kliente. Põhjus, miks see on nii oluline, on see, et SEO on sissetulev turundus funktsiooni ja selles valdkonnas toimuva jaoks on ainult nii hea. Teil võib olla parim märksõna, mida keegi ei otsi, paremusjärjestus ja millist kasu see teie ettevõttele näitab? Selle asemel peate olema teadlik sellest, mida inimesed otsivad ja kuhu saate liiklust või kliente kõige paremini meelitada.

Kliendiuuringud:

 • Kas kasutate Google’i märksõnade plaanijat? Kasutage märksõnade planeerijat liikluse hulga leidmiseks, kui märksõnad on head, tõmbavad märksõnad tõenäoliselt iga kuu. Google’i märksõnade plaanija pakub teavet tasulise otsingu kohta, mida saab orgaanilise otsingu jaoks tõlgendada. SEMrushi märksõnade plaanija on veel üks suurepärane ressurss!
 • Kas olete seadistanud fookuspunktide määramiseks Google Trendsi?? Kasutage seda, et püsida kursis Google’i otsingus toimuvate trendidega.

Konkurentsivõimeline uurimistöö:

 • Kas olete läbi viinud konkurentide auditeid?? Otsige oma konkurentide saitidelt ja uurige, millistele märksõnadele nad keskenduvad. Veebitööriistad nagu Ahrefs ja SEMRush aitavad mõista, kuidas teil konkurentidega koos läheb.
 • Kas olete kasutanud konkurendinimede jaoks Google’i teavitusi? Uurige, mida teie konkurendid läbi teevad Google’i teavitused.

Siseanalüüs:

 • Kas olete Google Analyticsi lubanud & Otsingukonsool? Vaadake, millised märksõnad genereerivad kõige rohkem ja kus teil on kõige rohkem ruumi kasvada. Analüüsige nii lehti kui ka märksõnu, seejärel ühendage tulemused, et saada iga lehe jaoks rohkem liiklust ja lisada rohkem märksõnu, mis tekitavad rohkem liiklust.
 • Kas olete oma ettevõtte jaoks Google’i märguandeid kasutanud?? Olge kursis sellega, mida teie ettevõtte kohta veebis räägitakse. See on sageli esimene veebis üleskeritavate linkide informaator.
 • Kas olete neid lisavahendeid kasutanud??
  • SEMRush – saate oma saidi SEO-st üldise ülevaate tehnilisest sisust.
  • MozLocali kataloogikontroll – Vaadake, kui ajakohased on teie kohalikud kataloogid.
  • Jälgige lingid – vaadake, kust saate lingid ja millised neist on väärtuslikud ning millised tuleb eemaldada

5. Kaitse mängimine

See on SEO liiga sageli tähelepanuta jäetud ala. Enamik inimesi ei taipa, et veeb on varjuline. Konkurendid proovivad teie veebisaidil teha mitmeid negatiivseid SEO-katseid ja selleks, et saaksite kaitset mängida, peate sellest teadlik olema.

Veebi tume pool on hirmutav koht, kuid kui veebimeistrid valvsad on, saavad nad suurema osa neist probleemidest mööda.

 • Kas olete rämpsposti lingid eemaldanud?? See on eduka tagasilinkide strateegia lahutamatu osa, kuid seda võetakse mõnel teisel määral. See on spetsiifiline rämpsposti linkide teadlikkusele täiesti erineval tasemel. Hoia peal Negatiivsed SEO rünnakud ja vastake Disallows’iga.
 • Kas olete rämpsposti kommentaarid eemaldanud? Tõenäoliselt olete juba saanud tonni soovimatuid kommentaare teemal “Odavad Nikesed”, “Võida tasuta ipad” või võib-olla isegi midagi labanemat. Need kirjad on täidetud rämpsposti linkidega ja neid ei tohiks kunagi avaldada. Märgi rämpspostiks ja kustuta need!
 • Kas olete kopeeritud sisu eemaldanud? Ärge laske teistel teie sisu kasutamisest lahti saada! Mis on hullem, kui nad teie raskest tööst kasu saavad, on see, et nendega seostatakse algset krediiti ja teie saiti märgitakse dubleeriva sisu pärast! Kui leiate, edastage Google’ile koopia sisusüüdlased! Oma ajaveebi täislausete lõikude kasutamine ja Google’is otsimine on suurepärane viis kindlaks teha, kas keegi kasutab teie sisu – samamoodi võite kasutada tellimusi nagu Copyscape nende automaatseks tuvastamiseks.
 • Võitle pahatahtliku kõige vastu – See on aasta 2018 ja saidi turvalisus on tohutu. Seal hõljub palju pahatahtlikke üksusi, kuid Google soovib hoida oma kasutajaid (otsijaid) turvalisena.

Kiire näpunäide: Kui kasutate WordPressi, on Scurui suurepärane teenus, mis aitab teil oma veebisaiti turvalisena hoida.

Pidev õppimine

Põhinedes keskmisel arvul kordadel, mil Google oma otsingu algoritmi igal aastal värskendab, on meil tänavu kuskil 300 täiendava muudatuse jaoks ette nähtud palliplats. Niisiis, veenduge, et olete aktiivselt kursis SEO parimate tavadega. Kasutage ülaltoodud kontrollnimekirja oma alusena, kuid lisage seda vajadusel vastavalt vajadusele.

Nautige 2018. aastat kõigile!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map