5 nejlepších Backlink Checkers pro analýzu vašeho Backlink profilu

Průvodce pro kontrolu zpětného odkazu a seznam nejlepších nástrojů pro kontrolu zpětného vyhledávání pro nalezení & analýza zpětných odkazů na vašem webu.


nejlepší SEO společnosti

Mít dobrý profil zpětného odkazu je pro SEO zásadní a budete muset průběžně sledovat zpětné odkazy vašeho webu. Google v posledních několika letech stále více hovoří o tom, jak zakazuje špatné postupy propojení. Weby se špatným profilem zpětného odkazu mohou na serverech SERP značně trpět, a proto je důležité, abyste i nadále sledovali profil zpětného odkazu na svém webu a odstraňovali všechny nekvalitní odkazy, které najdete. K tomu můžete použít řadu zpětných kontrolerů. V tomto článku vám poskytneme přehled nejlepších zpětných odkazů, které můžete použít k nalezení a analýze všech zpětných odkazů na váš web..

Seznam populárních placených zpětných dám

Rychlý přehled top 5 možností, které používá mnoho profesionálních SEO pro vyhledávání a sledování zpětných odkazů:

Kontrola zpětného odkazu
Začíná v:
Doporučeno pro:
Další informace
Ahrefové82,50 $ / měsícVýkonné monitorování zpětného odkazu & analýza sledování pozice
SEMrush69,95 $ / měsícHluboká analýza profilu zpětného odkazu & statistiky konkurence
Moz99,00 $ / měsícPopulární & důvěryhodný nástroj SEO pro vše v jednom
Sledujte zpětné odkazy24,90 $ / měsícDostupná volba pro monitorování zpětného odkazu
Majestátní78,99 $ / měsícNejvětší komerční zpravodajská databáze

Nejlepší kontrola zpětného odkazu # 1 - Ahrefs

Začíná na: 82,50 $ / měsíc

Ahrefové
Výkonné a intuitivní monitorování zpětného odkazu & sledování klíčových slov

www.ahrefs.com je jedním z našich oblíbených backlink checkerů a je skvělou volbou pro rychlé a snadné sledování vašeho backlink profilu. Ahrefs má velikost indexu 12 bilionů odkazů a odvádí skvělou práci při hledání mnoha zpětných odkazů na váš web. Zjistili jsme, že najde více zpětných odkazů než kterákoli z níže uvedených služeb. S Ahrefy můžete snadno sledovat zpětné odkazy, dostávat e-mailová upozornění na všechny nové nalezené odkazy, sledovat pozice vašich cílených klíčových slov, analyzovat SEO statistiky svého webu, analyzovat profily zpětných odkazů vašich konkurentů a další. Jednou z hlavních nevýhod je, že nemůžete importovat zpětné odkazy z jiných služeb, včetně z Google Search Console. Ahrefs je všestranný, účinný nástroj pro sledování zpětného odkazu, který je nejlepší pro jednotlivce nebo profesionály SEO s malým počtem klientů..

Klíčové vlastnosti:

 • Detailní profil zpětného odkazu
 • Nalezne mnoho zpětných odkazů
 • Analýza konkurence
 • Nelze importovat zpětné odkazy
 • Sledování klíčových slov
 • Zprávy o optimalizaci na místě

Další informace

Nejlepší kontrola zpětného odkazu # 5 - SEMrush

Začíná na: 69,95 $ / měsíc

SEMrush
Poskytuje hlubokou analýzu profilu zpětného odkazu & statistiky konkurentů pro digitální obchodníky

www.semrush.com je populární služba SEO, která poskytuje a přesný a podrobný pohled na profily zpětných odkazů a statistiky konkurence. SEMrush je známý tím, že poskytuje organický výzkum na žebříčku vašich konkurentů a SEO metrikách, a proto je často používán mnoha obchodníky s digitální technologií. S nimi můžete snadno prohlížet a třídit profil zpětného odkazu na svém webu, abyste získali přesný obrázek, spolu s dalšími cennými statistickými informacemi SEO.

Doporučeno pro:

 • Kontrola zpětného odkazu
 • Sledování pozice klíčových slov
 • Konkurenční anaylsis
 • Reklamní výzkum
 • Výzkum klíčových slov

Další informace

Nejlepší kontrola zpětného odkazu # 3 - Moz

Začíná na: 99,00 $ / měsíc

Moz
Výkonný nástroj pro kontrolu zpětného odkazu

www.moz.com je oblíbeným a důvěryhodným místem, kde můžete analyzovat vaše zpětné odkazy a určit, jak se lépe hodnotit. Moz nabízí komplexní analýzu profilů odkazů s cennými poznatky o kvalitě těchto odkazů pomocí Moz PA (Page Authority) a DA (Domain Authority). Poskytují také skvělé audity odkazů pro nalezení škodlivých odkazů a vyhýbání se sankcím. Moz je skvělý all-in-one nástroj pro sledování vašeho SEO úsilí.

Doporučeno pro:

 • Skvělá znalostní báze SEO
 • Uživatelsky přívětivý
 • Oprávnění domény MOZ
 • Najděte příležitosti pro klíčová slova
 • Spamová analýza

Další informace

Nejlepší kontrola zpětného odkazu # 4 - Monitor zpětných odkazů

Začíná na: 24,90 $ / měsíc

Sledujte zpětné odkazy
Dostupná kontrola zpětného odkazu, která je rychlá a snadno použitelná

www.monitorbacklinks.com je cenově dostupnou alternativou k mnoha zde uvedených zpětných kontrolerů. Jejich služby jsou velmi snadné a skvělé pro začátečníky. Jsou nejlepší pro jednotlivce, kteří chtějí začít sledovat jejich profil zpětného odkazu, aniž by byli příliš podrobní. Milujeme jejich jednoduchost a uživatelskou přívětivost, i když jsme v minulosti našli problémy se spolehlivostí jejich zpráv. Zatímco každý kontrolor zpětného odkazu tu a tam chybí několik odkazů, ve srovnání s ostatními jich chybělo docela dost. Přesto vám stále poskytují dobrý obrázek o vašem profilu zpětného odkazu za dostupnou cenu.

Doporučeno pro:

 • Snadný & cenově dostupné
 • Silné monitorování zpětného odkazu
 • Ochrana proti negat. SEO
 • Analýza konkurence
 • Sledování klíčových slov

Další informace

Nejlepší kontrola zpětného odkazu # 2 - Majestic

Začíná na: 78,99 $ / měsíc

Majestátní
Přístup k největšímu indexu odkazů & oblíbená volba pro profesionály v oblasti SEO

www.majestic.com je dalším dobrým nástrojem pro kontrolu vašich zpětných odkazů a je často používán mnoha agenturami SEO. Majestic nabízí řadu funkcí pro váš SEO úspěch. Jejich nástroje jsou o něco méně uživatelsky přívětivé, i když si můžete naplánovat ukázku typu one-on-one s podporou, abyste se naučili, jak je používat. Majestic tvrdí, že má největší komerční zpravodajskou databázi, i když naše zkušenosti s Majestic se ukázaly být méně přesné než ostatní výše uvedené. Majestic postrádalo docela dost referenčních domén, i když jsme si všimli, že mají tendenci najít nové domény rychleji. Majestic navíc zjistil, kde jiní selhali.

Doporučeno pro:

 • Populární mezi SEO
 • Největší index odkazů
 • Různé SEO nástroje
 • Rychle najde nové odkazy
 • Analýza konkurence

Další informace

A co zdarma Backlink Checkers?

Existuje mnoho bezplatných zpětných odkazů, které můžete použít také. Ve skutečnosti mnoho z výše uvedených nabízí bezplatnou verzi, kterou můžete použít bez placení. Jak si však můžete představit, obvykle to není tak komplexní a obvykle pouze poskytují chuť zpětných odkazů směřujících na vaši doménu. Zdarma je v pořádku, ale ne pokud máte vážný zájem o pochopení celého vašeho profilu zpětného odkazu.

Shromažďování kompletního profilu zpětného odkazu

Mějte na paměti, že ani ten nejlepší zpětný odkaz nenalezne 100% všech vašich zpětných odkazů. Každý z nich používá pro své indexy jiný algoritmus a zjistíte, že zatímco někteří dělají lepší práci než jiní, neexistuje žádný pravý zpětný checker. Pro ty, kteří mají vážný problém získat úplný seznam zpětných odkazů na vašem webu, budete muset použít několik nástrojů, abyste spojili to, co každý najde. Použití kombinace bezplatných a placených zpětných kontrolerů vám poskytne mnohem přesnější reprezentaci všech vašich zpětných odkazů.

Rychlý tip: Google vám v rámci internetu zdarma zobrazí pěkný počet zpětných odkazů Google Search Console, ale bohužel ne všechny. Toto je stále mocný nástroj, který byste měli využít.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me