Kuponë ResellerClub

Kuponë ResellerClub

Lista jonë e kuponave më të mirë & merret për t’ju marrë çmimet më të ulëta nga ResellerClub!


ResellerClub është një kompani e fituar EIG e fituar me seli në Mumbai, Indi. Ata janë të njohur për Linux-in e tyre & Paketat e hostimit të Windows-shitësit, së bashku me një seri të plotë zgjidhjesh për mbajtjen në internet. Të listuara më poshtë është një koleksion i kuponave më të mirë & promovime (azhurnuar në qershor 2020) me çmimet më të ulëta që mund të gjenim për shumë prej shërbimeve të mbajtjes në internet të ResellerClub.

Kupon për planet e përbashkëta të mbajtjes së faqes në internet

30% zbritje

Ndarja në internet e përbashkët

Përdorni këtë kupon për të marrë deri në 30% zbritje në planet e hostimit të përbashkët të ResellerClub. Merre këtë marrëveshje

ResellerClub aktualisht po ofron një zbritje prej 30% të sheshtë në të gjitha planet e tyre të përbashkëta të pritjes.

Details:

 • 30% zbritje në planet e përbashkëta të pritjes
 • Përdorni kodin promo ”HTGOSH”Në arkë

kufizimet:

 • Zbatohet në të gjitha planet e përbashkëta të pritjes, përfshirë të dy Windows & Linux
 • Zbatohet në 1, 2, & Kushtet e 3 viteve
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave

Kupon për planet pritëse të VPS

30% zbritje

VPS Hosting

Përdorni këtë kupon për të marrë një ulje të sheshtë 30% në planet e mbajtjes në internet të ResellerClub’s VPS. Merre këtë marrëveshje

ResellerClub aktualisht po ofron një zbritje prej 30% të sheshtë në të gjitha planet e tyre të hostimit VPS.

Details:

 • 30% zbritje në planet e pritjes VPS
 • Përdorni kodin promo ”HTGOVPS”Në arkë

kufizimet:

 • Kuponi vlen për planet Standard, Business, Pro dhe Elite
 • Zbatohet me termat 1, 3, 6 dhe 12 muaj
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave

Kupon për planet e mbajtjes në internet në cloud

30% zbritje

Web Cloud Web Hosting

Përdoreni këtë kupon për 30% zbritje në planet e hostimit në re të ResellerClub. Merre këtë marrëveshje

ResellerClub aktualisht po ofron një zbritje prej 30% të sheshtë në të gjitha planet e tyre të mbajtjes në internet.

Details:

 • 30% zbritje në planet e pritjes në cloud
 • Përdorni kodin promo ”HTGOCL”Në arkë

kufizimet:

 • Kuponi është i vlefshëm vetëm për herë të parë të klientëve
 • Kuponi vlen për të gjitha planet e reja
 • Zbatohet me termat 1, 3, 6 dhe 12 muaj
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave

Kupon për planet e përkushtimit të mbajtjes së faqes në internet

30% zbritje

Përkushtuar Web Hosting

Përdorni këtë kupon për të marrë 30% zbritje në planet e dedikuara të mbajtjes në internet të ResellerClub. Merre këtë marrëveshje

ResellerClub aktualisht po ofron një zbritje prej 30% të sheshtë në serverët e tyre të pa-menaxhuar, të dedikuar për Linux.

Details:

 • 30% zbritje në planet e dedikuara të pritjes së hosteve
 • Mimi fillon me 63 $ / muaj (pasi të aplikohet kuponi)
 • Përdorni kodin promo ”HTGODEDI”Në arkë
 • Përfshihen 2 adresa IP falas

kufizimet:

 • Kuponi është i vlefshëm vetëm për herë të parë të klientëve
 • Kuponi vlen për serverat e pa-menaxhuar, të dedikuar për Linux
 • Nuk është e vlefshme për planet e dedikuara për Windows ose Linux
 • Zbatohet me termat 1, 3, 6 dhe 12 muaj
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave

Kupon për planet e hostimit të rishitjes në internet

30% zbritje

Rishitesi Web Hosting

Përdorni këtë kupon për të marrë 30% zbritje në planet e ruajtjes në internet të resellerClub. Merre këtë marrëveshje

ResellerClub aktualisht po ofron një zbritje prej 30% të sheshtë në të gjitha planet e tyre të hostimit të rishitësit.

Details:

 • Shes 30% zbritje për të gjitha planet e hostimit të Linux dhe Windows
 • Përdorni kodin promo ”HTGORH”Në arkë

kufizimet:

 • Kuponi vlen për të gjitha planet e hostimit të shitësit
 • Zbatohet në 1, 3, 6, 12, 24, & Afate 36 muajsh
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave

Kuponat ResellerClub dhe marrëveshjet

Pyetje rreth përdorimit të kuponave ResellerClub

Këtu janë disa pyetje që bëhen shpesh që mund të keni në lidhje me përdorimin e kuponave tona:

Si ta përdor kuponin për ResellerClub?

Ju duhet të aplikoni një nga kodet e kuponit tonë të duhur në arkë për të marrë zbritjen e reklamuar. Zgjidhni planin e duhur të pritjes që ju nevojitet, dhe në arka, shkruani kodin e duhur kupon nën opsionin që thotë “Shkruani promovimin, kodin burimor ose kodin e referimit”. Ju duhet të shihni një mesazh konfirmimi që tregon se kuponi është aplikuar me sukses.

A është ky çmimi më i ulët që mund të marr?

Kështu shpresojmë! Ne kemi kërkuar plotësisht në internet tashmë për kuponat ResellerClub dhe jemi siguruar që po përdorim çmimet më të ulëta të mundshme për të kursyer para lexuesve tanë!

A janë këto lidhje kuponash lidhëse?

Po. Ne jemi bashkëpunëtorë të programeve të hostimit në internet dhe meqenëse referojmë një sasi të madhe të klientëve në ResellerClub, na ofrohet një çmim special me zbritje. Ky çmim është një situatë e favorshme për lexuesit tanë pasi ne mund t’ju marrim çmimin më të ulët ndërsa ndihmoni për të mbajtur faqen tonë të financuar.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map