Veebimajutuskeskuse ülevaade 2018

Kas veebimajutuskeskus on hea veebimajutaja? Lugege meie täielikku veebimajutuskeskuse ülevaadet koos plussidega & miinused, kaebused, soovitatav kasutamine, KKK-d, kupongid, & rohkem.


Veebimajutuskeskuse ülevaade

Veebimajutus jaotur

www.webhostinghub.com

Server O / S:Linux
Kontrollpaneel:cPanel
Automaatne paigaldaja:Softaculous
Andmekeskuse asukoht nr 1:Los Angeles, CA
Andmekeskuse asukoht nr 2:Virginia Beach, VA
Virtuaalserver:Jah
VPS-i hostimine:Jah
Privaatserver:Jah
Edasimüüja majutamine:Jah
Pilvemajutus:Ei

Vaadake hostimisplaane

Kiire ülevaade:

www.webhostinghub.com on populaarne veebimajutusettevõte, mis on laialt tuntud oma taskukohase, usaldusväärse ja arendajasõbraliku platvormi poolest. Veebimajutuse jaotur on suurepärane valik väikeettevõtete omanikele, alustavatele ettevõtjatele, sõltumatutele arvutiprofessionaalidele ja veebimeediumide väljaandjatele, kes otsivad probleemideta ja ilma nööriga ühendatud teenust, mille tehniline tugi on ülimalt lihtne. Veebimajutuskeskus pakub palju tasuta tööriistu ja boonuspakkumisi koos erakordselt kiirete jagatud hostimiskavadega – kõik suhteliselt madala hinnaga. Web Hosting Hub on loonud ainulaadse meetodi serveriressursside suurendamiseks nende jagatud hostimisplaanides. Selle asemel, et kõiki kontosid sama protsessoriga eraldada & RAM-i kasutamismäärad, nagu enamik tööstusharu ettevõtteid, pakub Web Hosting Hub kõrgema väärtusega kontodel 200–400% rohkem ressursse. Selle optimeeritud raamistiku kohaselt saavad kliendid CMS-i veebisaitide ja andmebaasirakenduste jaoks paremaid tulemusi. Tänu Veebimajutuskeskuse pühendumusele veebistandarditele, arendusnõuetele ja nende madalatele sissejuhatavatele hinnapakkumistele on ettevõte kiiresti kasvanud hästi tunnustatud veebimajutajaks, võites arvukalt auhindu ja aidates tuhandetel ettevõtteomanikel veebis teavet avaldada.

Miks valida veebimajutuse jaotur:

 • Taskukohane & usaldusväärsed veebimajutusteenused, mis on loodud väikeettevõtete omanikele, ettevõtjatele ja arendajatele
 • Suure jõudlusega Linuxi veebimajutus koos arvukate populaarsete funktsioonidega
 • Sobib mõlemale algajale & spetsialistid
 • Tasuta tööriistad oma veebisaidi varundamiseks ja taastamiseks igal ajal
 • Kohandatud veebidisaini teenused absoluutsetele algajatele, kes vajavad abi saidi loomisel
 • Võimaldab klientidel valida maksimaalse kiiruse kontrollimiseks kassas geograafilise serveri asukoha & vähenenud latentsus
 • Suurepärane valik WordPressi jaoks koos ühe klõpsuga installimisega Softaculous’i kaudu
 • Hämmastav klienditugi telefoni, otsevestluse või e-posti piletisüsteemi kaudu

Millised on puudused:

 • Pole VPS-i ega suuremate saitide jaoks spetsiaalset hostimiskava
 • Nende põhiline hostimiskava (Spark) on piiratud ainult kahe saidiga
 • Rakendusega Google Apps for Work pole lihtne integreeruda – see tuleb konfigureerida käsitsi
 • Uute kontode telefoninumbri kinnitamine on vajalik enne, kui kliendid saavad saiti kasutada

Alumine rida:

Veebimajutus jaotur on suurepärane valik jagatud veebimajutusteenuste jaoks. Soovitame neid tungivalt väikeettevõtete omanikele, veebiettevõtjatele, alustavatele ettevõtetele ja disainispetsialistidele. Nende majutamine on kiire, usaldusväärne ja taskukohane. Neil ei ole VPS-i ega spetsiaalset serveriplaani, kuid nad pakuvad kõiki tööriistu ja funktsioone, mis on jagatud hostimiskavast vajalikud, et aidata teil uut saiti üles ehitada ja veebis saada. Need sobivad suurepäraselt ka taskukohase WordPress-hostimise jaoks, kusjuures BoldGrid-veebisaidi ehitaja on nüüd kõigi kontodega kaasas. Kliendid saavad tasuta “kogu eluks mõeldud domeeni” ning saidifailide esmase migratsiooni teisest ettevõttest ilma lisatasuta. Nende serverid käitavad CentOS Linuxit standardkonfiguratsioonis cPaneli, PHP 5 ja suPHP krüptimisega. Kuna Veebimajutuskeskuse ärimudel põhineb avatud lähtekoodiga CMS-i veebisaidi nõuete (WordPress, Drupal, Joomla, Magento, OpenCart jt) toetamisel, siis me ei kõhkleks soovitada neid saidiomanikele, kes vajavad LAMP-i arendamiseks usaldusväärset platvormi.

Veebimajutuskeskuse eripakkumise kupong

Alustame hostimist!

Veebimajutuskeskusel on 90-päevane raha tagasi garantii, et saaksite neid riskivabalt proovida.

Veebimajutuskeskuse eksperthinnang

Ekspertarvamus – meie põhjalik ülevaade veebimajutuskeskuse kohta

Veebimajutuskeskuse asutasid 2010. aastal samad inimesed Sunil Saxena ja Todd Robinson, kes lõid InMotion Hostingi 2001. aastal. Sunil & Todd käivitas veebimajutuskeskuse, pidades silmas ühte eesmärki: pakkuda hõlpsasti seadistatavaid ja taskukohaseid veebimajutuse lahendusi teie-teenuse kasutajatele. Sunil on öelnud, et veebimajutustööstust vaadates tundis ta, et suuremad ettevõtted on uute arendajate ja disainerite demograafilisi näitajaid alahinnatud. Sellest tunnustusest lähtuvalt asutati veebimajutuskeskus, mille keskmes on tehnilised uuendused ja klientide rahulolu. Ettevõtte peakontor asub Virginia Beachil ja sellel on praegu üle 200 meeskonna liikme. See on A + reitinguga parema ettevõtluse büroo akrediteeritud ettevõte. Alates nende loomisest on veebimajutusteenuste jaotur Hub võitnud arvukalt auhindu, kuna nad on üks parimaid jagatud hostimisteenuseid tööstuses.

Hostimiskavad & Omadused – milline neist sobib mulle?

Veebimajutuskeskus pakub ainult kolme jagatud veebimajutusplaani. Neil pole VPS-i platvormi ega spetsiaalset serveri rentimist. Ehkki nad ei konkureeri turul eriti suure liiklusega veebisaitidele lahenduste pakkumisel, on Web Hosting Hub ideaalne väikeettevõtete teabe ise avaldamiseks. Mõelge veebimajutuskeskuse plaanidele kohalike restoranide, väikeste poodide, fotogaleriide, kunstnike portfellide, wikide, foorumite ja ajaveebisaitide osas. Kui sissejuhatav Sparki plaan piirdub maksimaalselt kahe veebisaidi majutamisega, saavad kliendid serveri RAM-i topelt & Protsessori ressursid Nitro plaanis koos võimalusega hostida cPaneli piires piiramatuid domeene. Dünamo-kava abil saavad kliendid Sparki plaaniga saadaolevate veebisaitide majutamiseks neli korda jagatud serveriressursse. See muudab edasijõudnutele plaanidele parema väärtuse kui teistele veebimajutajatele ning suurendab ka hostitud CMS-skriptide ja andmebaasirakenduste toimivust. Meile meeldib Veebimajutuskeskuse plaanide lihtsus, tööstusstandardi funktsioonid ja tehniline konfiguratsioon, soovitades neid klientidele regulaarseks kasutamiseks.

Ülevaade veebimajutuskeskuse jagatud hostimisplaanidest

Jagatud kavad:
Sissejuhatav hind:
Pikendamise hind:
Võrdlema:
Säde3,99 dollarit kuus8,99 dollarit kuus
Nitro6,99 dollarit kuus12,99 dollarit kuus
Dünamo8,99 dollarit kuus16,99 dollarit kuus

Spark on sissejuhatav plaan Web Hosting Hubilt, mis on mõeldud ühe või kahe saidi omanikele. Kuna Nitro ja Dynamo plaanides on serveriressursside eraldised vastavalt Sparkile 2x ja 4x, eelistame tegelikult neid plaane koos piiramatute domeenimajutusvõimalustega, mida nad pakuvad sissejuhatava konto asemel. Kõik veebimajutuskeskuse jaoturi serverid töötavad tehaseseadmetes Delli rackmount-serverites, millel on tahkismälupulgad (SSD) ja mis töötavad veebilehtede laadimisaegadel 20x kiiremini kui traditsioonilised kõvakettad. Mõlema MySQL-i tugi & PostgreSQL andmebaasid on arendajasõbralik võimalus ja kõikidel kontodel on SSH-juurdepääs. Muidu on cPaneli kasutamine CentOS Linuxis, uue domeeni registreerimisega tasuta domeen, skripti installeerijad ühe klõpsuga ja null seisakugarantiid – see on kõik tööstuse standardid. Veebimajutuskeskus pakub ka uusi kontodele registreerumisi vahemikus 75–250 dollarit Google AdSense’is, Bingis ja Yahoo! reklaamikrediidid, sõltuvalt plaanist. BoldGridi veebisaidi ehitaja kasutamine on kindel pluss neile, kes arendavad WordPressi platvormi.

Virtuaalserver – Spark: 2 veebisaiti, 1 GB muutmälu, 100 sisenemisprotsessi, 1 Mb / s sisend / väljund, 40 samaaegset ühendust, 75 dollarit reklaamikrediiti

Peamine põhjus, miks veebimajutus jaotur toimib teiste ettevõtete jagatud hostimiskavadega võrreldes paremini, on see, et need pakuvad riistvarale suuremat ressursijaotust. Sparki plaani jaoks võrdub see 40% CPU ressurssidest, 2 GB virtuaalsest RAM-ist, 1 GB füüsilisest mälust ja 40 samaaegsest kasutajaühendusest. See on kaks kuni kolm korda odavama hinnaga, mida pakuvad teiste ettevõtete virtuaalserverikontod.

Virtuaalserver – Nitro: Piiramatu arv veebisaite, 2 GB muutmälu, 200 sisenemisprotsessi, 1,5 Mb / s sisend / väljund, 80 üheaegset ühendust, 175 dollarit reklaamikrediiti

Samamoodi saavad Nitro plaani kohaselt saidiomanikud hostida piiramatuid domeene eraldades 80% CPU ressurssidest, 4 GB virtuaalset RAM-i, 2 GB füüsilist mälu ja 80 samaaegset kasutajaühendust. See on umbes 4x kuni 6x, mida teised võrreldavad jagatud hostimiskavad pakuvad isegi konkurentide ülaosas. Kuigi paljud veebimajutajad ei avalda seda statistikat aktiivselt, määravad nad CPU drosseldamise määra, lehe aegumise piirangud ja veebisaidil olevate veebisaitide esinemise liiklustiheduse ajal.

Virtuaalserver – Dünamo: Piiramatu arv veebisaite, 4 GB muutmälu, 350 sisenemisprotsessi, 2 Mb / s sisend / väljund, 120 samaaegset ühendust, 250 dollarit reklaamikrediiti

Veebimajutuskeskuse dünaamikava pakub 100% protsessori ressursse, 8 GB virtuaalset RAM-i, 4 GB füüsilist mälu ja 120 üheaegset kasutajaühendust. See on teiste ettevõtete standardse jagatud hostimisplaani võimsus 6–8 korda. Sel põhjusel soovitame tungivalt uurida seda statistikat, kuna enamiku muude probleemide korral määravad need tegurid jagatud hostimise raamistikus töötavate CMS-i veebisaitide toimivuse ja lehe laadimisajad..

Ehkki Veebimajutus jaotur pakub sama CentOS-is töötavat cPanel Linuxi veebimajutust, mida enamik teisi tööstuse ettevõtteid kasutab, on nende võimalused RAM-i, CPU-ressursside ja konto liikluse piirangute jagamiseks jagatud hostimisplaanides ainulaadsed. Kui teised ettevõtted reklaamivad sageli sarnaseid ressursside eraldamise funktsioone kui uut “pilve” platvormi, usume, et Web Hosting Hub teeb õige valiku, kasutades seda süsteemi vahendina olemasolevate jagatud hostimise kontode parendamiseks cPaneli kasutades. Enamik selle tööstuse ettevõtteid jätkab pärandvara jagatud hostimise kavasid palju madalamate serveriressursside piirides. Web Hosting Hub väärib nende jagatud hostimisteenuses ressursside eraldamise täiustuste rakendamiseks palju krediiti ja usume, et kasutajad kogevad selle tagajärjel märkimisväärset lehekülje laadimise kiirust ja veebisaidi toimivuse suurenemist.

Kasutusmugavus – kontohaldus & juhtpaneeli

Kui ostate mõnda ülaltoodud plaani veebimajutuskeskuselt, logite kõigepealt sisse kontohalduspaneeli (AMP). AMP-s saate veebimajutusteenuste jaoturi Hub abil hõlpsalt kogu oma kontot hallata ja muidugi lisada ka vajalikke lisateenuseid. Nende kasutatav AMP on väga sujuv ja tõhus. See on väga sarnane nende sõsarettevõttega InMotion Hosting, välja arvatud selle stiil, mis sobib nende enda värvide ja kaubamärgiga. AMP armatuurlaual on lihtne juurdepääs kõigile kõige sagedamini kasutatavatele funktsioonidele ja teenustele, mis aitavad teil kiiresti alustada. Näiteks saate oma saidile hõlpsalt osta spetsiaalse IP-aadressi või lisada McAfee e-posti kaitsmise teenuse. Üldiselt leiame, et nende AMP pakub veebimajutuse konto haldamiseks tõhusat paigutust. Muidugi, kui te pole kunagi varem ühtegi veebisaiti majutanud, võib teiega tuttavaks saamine ja navigeerimise mugavam tundmine võtta natuke aega. Allpool on ekraanipilt AMP-st:

Veebimajutuskeskuse AMP (kontohalduspaneel) ekraanipilt

Juhtpaneeli ülevaade

Veebimajutus Hub kasutab veebipõhise arenduse jaoks mitut domeeni hostimise ja serveri konfiguratsiooniseadete haldamiseks mõeldud tööstusstandardit cPanel. Saate oma cPaneli juhtpaneelile kiiresti juurde pääseda AMP kaudu või kirjutades saidi URL-i lõppu „/ cpanel”. Veebimajutuskeskuse cPaneli värskendati hiljuti, et see vastaks ettevõtte kaubamärgile (nagu allpool näidatud). See on paljude veebimajutajate jaoks tavaline praktika ja juhtpaneel näeb hea välja.

Veebimajutuskeskuse juhtpaneeli (cPanel) ekraanipilt

Mõningaid Web Hosting Hubi pakutavaid valikuid nende cPaneli rakendamisel ei leidu teiste ettevõtete muudest hostimiskavadest. See hõlmab rakendust McAfee Email Protection, e-posti aadress & Infolehe turundusteenus, Interneti-faks, VoIP-kõned, krediitkaardi töötlemise utiliidid ja BoxTrapper. Ehkki paljud kasutajad ei pruugi neid võimalusi täiel määral kasutada, suurendab nende täiendavate tööriistade tasuta pakkumine standardsete cPaneli utiliitidega juba suurepäraseid ressursse domeenihalduseks.

Serverid, võrk, & Etendus

Serverid: Veebimajutuskeskusel on 2 andmekeskust – üks asub idarannikul VA Ashburnis ja teine ​​Los Angeleses, CA. Nad kasutavad kohandatud Dell R710 serveritega ühendatud serveriarhitektuuri. Kasutades andmete marsruutimiseks esmaklassilist riistvara ja Tier 1 võrke, on nende veebimajutuskiirus väga kiire, eriti kogu Põhja-Ameerikas asuvate klientide jaoks. Veel üks märkimisväärne eelis, mida Web Hosting Hub pakub, on võimalus klientidel valida andmekeskus, kus nad eelistavad oma saiti geograafiliselt hostida. See aitab veelgi vähendada füüsilist vahemaad teie ja veebisaidi vahel, vähendades latentsusaega ja parandades lehe laadimiskiirust.

Iga veebimajutuskeskuse jagatud hostimisplaani serveri ressursside täielik eraldis on:

Säde: 40% protsessori ressurssidest, 2 GB virtuaalset muutmälu, 1 GB füüsilist mälu, 1 MB / s sisend / väljundkiirust, 100 samaaegset protsessi, & 40 samaaegset kasutajat
Nitro: 80% protsessoriressurssidest, 4 GB virtuaalset muutmälu, 2 GB füüsilist mälu, 1,5 MB / s sisend / väljundi kiirus, 200 samaaegset protsessi, & 80 samaaegset kasutajat
Dünamo: 100% protsessoriressursse, 8 GB virtuaalset muutmälu, 4 GB füüsilist mälu, 2Mb / s sisend / väljundkiirust, 350 samaaegset protsessi, & 120 samaaegset kasutajat

Võrk: Meie enda kogemus veebimajutuskeskusega on olnud väga positiivne, eriti veebisaidi toimivuse osas & võrgu töökindlus. Veebimajutuskeskusega hostitavaid saite kiputakse tavaliselt kiiresti laadima ja tulemustes võrdlustestides häid tulemusi saama. See on eriti kasulik Google’ile, kes kasutab nüüd oma järjestamise algoritmis lehtede laadimise kiirust.

Kasulikke KKK-sid veebimajutuskeskuse kohta

Siin on mõned korduma kippuvad küsimused, mis võivad teil veebimajutuskeskuse kohta käia:

Kuidas tellida veebimajutuskava Web Hosting Hubist?

Saate veebimajutuskeskuselt tellida jagatud hostingu plaani, külastades nende veebisaiti www.webhostinghub.com. Saate tellida ka telefoni teel nende müügiosakonna kaudu numbril 877-595-4482. Interneti kaudu tellimine on soovitatav, nii et te ei jätaks domeeninime valesti kirjutades. Samuti saate lisafunktsioonide põhjalikuma visuaalse jaotuse & hinnakujundus. Pidage meeles, et pardalevõtmise lõpuleviimiseks peate telefonitsi klienditeenindajaga rääkima.

Milliseid makseid Web Hosting Hub aktsepteerib?

Web Hosting Hub aktsepteerib kõiki peamisi krediitkaarte (Visa, MasterCard, American Express, & Avasta). Kahjuks ei võta nad PayPali vastu.

Kuidas saab tühistada??

Võite oma konto igal ajal tühistada, külastades tema veebisaiti. Peate tühistamisteate esitama veebis nende elektroonilise tühistamisvormi kaudu.

Kas ma saan raha tagasi? & kuidas see töötab?

Jah. Veebimajutuskeskus pakub 90-päevast raha tagasi garantii. See tähendab, et täieliku tagasimakse saamiseks on teil 90 päeva. Kui tühistate pärast 90 päeva möödumist, saate tagasimakse (põhimõtteliselt tagasimakse allesjäänud aja eest, mida te ei kasutanud). Tähtajaid ega pikaajalisi kohustusi ei ole ja võite selle igal ajal tühistada. Hubis registreeritud SSL-sertifikaate, domeeni privaatsustasusid ega domeeninimesid ei tagastata. See on enamiku veebimajutajate jaoks standardne. Kui saite veebimajutuskeskuselt tasuta domeeninime, on tagastamatu tasu 15,99 dollarit. Te säilitate domeeninime ja saate selle üle kanda või suunata mujale.

Mõned asjad, mida tuleks enne ostmist kaaluda …

Nagu iga veebimajutaja puhul, on ka mõned asjad, mida saaks paremaks muuta. Oleme arutanud paljusid veebimajutuskeskuse plusse, kuid siin on miinuste täiendav selgitus:

VPS-i või spetsiaalset hostimisplaani pole: Nagu eespool mainitud, ei sobi Web Hosting Hub suurtele veebisaitidele ja pakub ainult ühiskasutatavaid hostimisplaane. See on korras, kui vajate ainult jagatud hostimiskava. Mõni sait võib välja kasvatada jagatud hostimisplatvormi ja peab kahjuks minema üle teisele veebimajutajale. Saidi migreerimine on alati peavalu, seega on parem seda vältida, kui arvate, et teie sait võib ühel päeval vajada VPS-kava. Kui olete kindel, et teie sait vajab ainult jagatud hostimise kontot, võib Web Hosting Hub olla ideaalne.

Piiratud lisasaidid: Pole suur asi, kuid siiski ka miinused. Veebimajutuskeskuse saidi Spark-plaani (nende kõige põhilisem hostimiskava) limiit on piiratud. Sparki plaani jaoks on teil kontol lubatud hostida ainult 2 veebisaiti. Kui plaanite majutada rohkem, peate üle minema kõrgema astme plaanile.

Google Apps for Work: Veebimajutuskeskusega pole rakenduse Google Apps for Work integreerimist lihtne. Mõned veebimajutajad pakuvad integreeritud graafilist viisardit, mis aitab teil oma domeeni Google’iga ühendada. Loomulikult võite endiselt kasutada rakendust Google Apps for Work, kuid peate selle käsitsi konfigureerima. See tekitab ebamugavust ja muudab asja algajate jaoks raskemaks. Kuna veebimajutuskeskus on suunatud asja kiireks ja lihtsaks tegemisele, loodame, et nad võivad seda varsti pakkuda.

Uute kontode kinnitamine telefoni teel: Ehkki Veebimajutus jaotur reklaamib sisseehitusprotsessi pakutavaid isiklikke teenuseid plussina, ei pruugi paljudele kasutajatele meeldida vajadus uut kontot telefoni teel kinnitada. Enne esimest sisselogimist ja konto kasutamist peate ootama, kuni kontrolliprotsess on lõpule jõudnud.

KAS SA TEADSID? Veebimajutuskeskusel oli esimene roheline andmekeskus Los Angeleses juba aastaid tagasi, enne kui teised hakkasid kohanema.

Lisavõimalused, mida tasub mainida

Veebimajutuskeskus pakub ka väikestele ettevõtetele oma sisemisi veebidisaini teenuseid, mis pakuvad tuge paljudele populaarsetele avatud lähtekoodiga CMS-i ja poodidele. Kontoplaanid pakuvad tuge 15–30 leheküljele, sealhulgas andmebaasi installimine, kujunduse kujundamine ja sisu loomine. Samuti pühendab ettevõte kuni ühe tunni aja jooksul installitud skriptide turbeuuendustele. Ehkki neil ei ole nende pakettide jaoks saadaolevaid hindu kindlaks määratud, võib mõni ettevõte osutada teenusest abi, kui tal pole selle sektori teiste veebiarendusettevõtetega kursis. Web Hosting Hub ei tee aga CMS-saitide jaoks kohandatud PHP-kodeerimist ega uute moodulite väljatöötamist, muutes teenuse mõnevõrra piiratud.

PostgreSQL tugi: Kõik plaanid hõlmavad nüüd PostgreSQL-i andmebaaside tuge, mis on MySQL-i alternatiiv.

SSH-juurdepääs: Veebimajutuskeskus võimaldab nüüd klientidele SSH-juurdepääsu! See võimaldab serveri kiiremat ja võimsamat käsuridade haldamist selle asemel, et kasutada graafilist kasutajaliidest, sealhulgas toetada versiooni juhtimistarkvara nagu Git või kasutada CMS-i platvormidega Drush, WP-CLI jne..

Tasuta SSD-d: Iga Veebimajutuskeskuse veebimajutusplaan sisaldab nüüd SSD-de kasutamist serverites hoidmiseks. Tahkismäluseadmed tagavad HDD-de korral 20x kiirema sisu edastamise ja lehe laadimisaja. Need riistvarauuendused on nüüd lisatud iga jagatud hostimiskavaga tasuta.

Äsja kujundatud veebisait: Veebimajutus Hub avas uhiuue veebisaidi 16. veebruaril 2015. Veebisait sai täiesti uue ilme ja on täielikult reageeriv. Veebimajutuskeskuse esindaja ütles: “Uus kujundus on kasutajasõbralik ja reageerib täielikult, keskendudes meie tootepakkumiste hõlpsaks mõistmisele.”

Nitro tutvustus & Dünamo: Veebimajutus Hub käivitas 2 uut jagatud hostimise kava nimega Nitro & Dünamo, et teenindada paremini nende protsessorimahukamaid kliente. Need uued plaanid suurendavad jõudlust klientide jaoks, kes vajavad veebiarenduses täiendavat jõudlust.

Täiustatud väljaregistreerimine: Veebimajutuskeskus on praegu nende väljamakse parandamise protsessis. Ehkki seda pole veel rakendatud, aitab see uute klientide registreerimisprotsessis kassas liikumist lihtsamaks muuta.

Täiendatud saidiehitaja versiooniks BoldGrid: Veebimajutus Hub lõpetas oma vana veebisaidi ehitaja platvormi BoldGridi kasutuselevõtu kasuks. Kuigi see on suur edasiminek, on see kasulik ainult saidiomanikele, kes kasutavad veebiarenduses WordPressi.

Järeldus – võõrustada või mitte võõrustada?

Kui jõuame oma veebimajutuskeskuse ülevaatamise lõpptulemusse, loodame siiralt, et see aitas teil otsustada, kas peaksite oma saiti koos nendega majutama. Iga sait on erinev ja peate määrama, kas see veebimajutaja sobib kõige paremini teie vajadustega. Veebimajutuskeskuse kohta lisateabe saamiseks külastage veebisaiti www.webhostinghub.com.

Andke meile teada oma mõtetest

Kas olete veebimajutusteenuste jaoturit varem kasutanud? Kas teil on positiivseid või negatiivseid kogemusi, mida soovite meiega jagada? Saatke meile oma aus tagasiside aadressil

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map