Parimad 2020. aasta ColdFusioni veebimajutusteenused

Ülevaade parimatest ColdFusion veebimajutusettevõtetest. Leidke hallatud hostimiskava, mis sobib teie ColdFusionil põhineva veebirakendusega.


Parim ColdFusioni veebimajutus

Esimene küsimus, mis meelt lahutab, võiks olla järgmine: „ColdFusion, kas inimesed kasutavad seda ikka veel? Ma ei teadnud, et see ikkagi eksisteerib! ” Võimalik, et kui otsisite seda teemat, olete üks neist ettevõtetest, kes nägi selle väärtust ja soovite mingil põhjusel endiselt selle kasutamist.

Mis on ColdFusion?

ColdFusion on serveripoolne rakenduskeel veebisaitidele dünaamilise sisu edastamiseks. Hoolimata asjaolust, et selle populaarsus on kahanenud uuemate keelte kasuks, on see endiselt suuresti kasutusel, kuna võimaldab kiiret arendamist kasutajasõbralikus (kergesti mõistetavas) skriptikeeles. Sellel on oma CFML (ColdFusion Markup Language) süntaks, mis sarnaneb väga täpselt HTML-i ja XML-iga, muutes selle hõlpsa lugemise, kasutades samal ajal Java virtuaalmasina võimsust, mis võimaldab sellel hõlpsalt töötada nii Linuxis kui ka Windowsi opsüsteemid.

See integreerub hästi ka Adobe teiste tootevalikutega, muutes näiteks PDF-ide loomise üsna hõlpsaks ja sujuvaks, ilma et oleks vaja muid täiendavaid lisandmooduleid või pistikprogramme, mis on teistes keeltes tavalised..

Kas ColdFusion on surnud?

Vastupidiselt levinud arvamusele on ColdFusion endiselt elus. Nagu peaaegu kõik programmeerimiskeeled, ei pruugi see tõenäoliselt kunagi täielikult surra.

ColdFusion oli kunagi populaarne veebiprogrammeerimiskeel, mis võimaldas kasutajatel luua dünaamilist sisu ilma, et oleks vaja tugineda päeva olemasolevatele CGI raamistikele. See võimaldas ühe genereerida tagaküljelehti ja soovi korral kasutajatele dünaamilist sisu teenindada. Nüüd on ka palju muid tehnoloogiaid, mis seda ka teevad, ja paljud neist on populaarsuse üle võtnud. Need on nimelt PHP, ASP, .NET, Ruby ja teised.

Paljud ettevõtted, kes ColdFusioni kasutusele võtsid, on selle kasutamist jätkanud mitme teguri tõttu, alates keerulisest manustamisest olemasolevatesse süsteemidesse või lihtsalt seetõttu, et lähenemisviis „kui see pole katki, miks seda parandada”. Lisaks arendamine jätkub, viimasel kahel aastal on ilmunud uued versioonid. Nendel põhjustel, ehkki selle populaarsus võib väheneda, elab see tõenäoliselt mingil kujul edasi.

Millised veebihostid endiselt toetavad ColdFusioni?

Oma populaarsuse kahanemise tõttu võib olla keeruline leida usaldusväärseid hostimisteenuseid, mis pakuvad jätkuvalt juurdepääsu. Enamik veebimajutajaid ei paku seda teenust enam. Siiski on veel mõned, kes on keskendunud just selle teenuse pakkumisele, kellest mõned on spetsialistid ja mõned on otse Adobe’i partneriks. Allpool on toodud 4 parimat tänapäeval endiselt turul olevat ColdFusioni veebimajutusteenust:

DailyRazeri ülevaade - parim ColdFusioni veebimajutaja

DailyRazer – taskukohased ColdFusioni hostimiskavad

www.dailyrazor.com on pakkunud ColdFusioni majutust alates 2004. aastast. Nad kiitlevad 99,9% tööajaga ja ööpäevaringselt professionaalse tehnilise toega. Need pakuvad tuge Coldfusion 10, 9 ja 8 ning integreerimist paljude teiste funktsioonidega, sealhulgas CF Image ja palju muud. Nad pakuvad kolme hostimistasandit alates 8 dollarist kuus, mis kõik on varustatud Pleski juhtpaneeliga, ja tasuta SSL-turvalisust.

Külastage DailyRazori veebisaiti, et saada lisateavet nende ColdFusioni hostimiskavade kohta.

Külastage veebisaiti

CFdynamics ülevaade - parim ColdFusion veebimajutaja

CFdynamics – võimas ColdFusioni hostimine

www.cfdynamics.com on oma missiooni keskne osa keskenduda ColdFusionile. Need pakuvad tööriistakomplekti, sealhulgas kontoriintegratsiooni ja AJAX-i tööriistu, mis võimaldavad teil ColdFusion-i hostimisest maksimumi võtta. Kõik paketid sisaldavad tasuta installimist ja / või teisaldamist ning ColdFusioni uusimat versiooni. Need pakuvad ühendusi nii MySQL kui ka MS Access andmebaasidega, samuti .NET integratsiooni ja automatiseeritud saidi varukoopiaid. Need võimaldavad teil käivitada ColdFusioni vanemaid versioone, kui see on teie rakenduste jaoks vajalik.

Külastage CFdynamicu veebisaiti, et saada lisateavet nende ColdFusioni hostimiskavade kohta

Külastage veebisaiti

Media3 ülevaade - parim ColdFusioni veebimajutaja

Media3 – populaarne valik ColdFusioni majutamiseks

www.media3.net on spetsialiseerunud platvormile, mis on ColdFusioniga töötanud alates selle esmakordsest loomisest 1996. aastal. Tegelikult kasutavad nad ColdFusionit ise oma veebisaidi jaoks ja kogu oma back-office’i toiming, sealhulgas arveldamine, tugiteenused ja juhtpaneeli funktsioonid. Need hõlmavad termotuumasünteesireaktori aktiveerimist ja turvalisuse automatiseeritud seadistamist liivakastis. Kui soovite nende teenuste juurde kolida, pakuvad nad virtuaalse privaatserveri (VPS) kasutamisel 30 päeva tasuta migratsiooni ja jagatud hostimise korral 90 päeva. Kui tunnete muret ColdFusioni järkjärgulise kaotamise pärast, on Media 3 suurepärane valik, kuna nad kavatsevad seda hoida oma ettevõtte keskse osana. Nad on partneriks Adobega ja toetavad regulaarselt ColdFusioni tippkohtumist Las Vegases.

Külastage Media3 veebisaiti, et saada lisateavet nende ColdFusioni hostimiskavade kohta.

Külastage veebisaiti

Coalesce'i ülevaade - parim ColdFusioni veebimajutaja

Coalesce – sobib suurtele organisatsioonidele

www.coalesceservices.com kasutab teie ColdFusioni rakenduse majutamiseks Amazoni AWS-i võimsust. AWS-i veebimajutuse eelised on eriti head suurtele organisatsioonidele, kellel peab olema paindlik ja võimas pilvepõhine hostimine. Coalesce pakub kohandatud hostimisteenuseid, aidates teil konfigureerida AWS-i pilvepõhist hostimist Cold Fusioni käitamiseks. Nad teevad Adobeiga koostööd ColdFusion AMI-de loomiseks. Nad pakuvad täielikult hallatavaid teenuseid, et muuta kogu protsess võimalikult valutuks, pakkudes teile samal ajal kõiki AWS-i pakutavaid teenuseid.

Külastage Coalesce’i veebisaiti, et saada lisateavet nende ColdFusioni hostimiskavade kohta.

Külastage veebisaiti

Kuidas valida teile parim ColdFusioni hostimiskava

ColdFusioni veebisaidi hostiettevõtte valimisel peaksite kaaluma mõnda tegurit, kuna need võivad olla teie edu tagamiseks ülitähtsad.

Toetus

Küsimus number üks, mida peaksite tõenäoliselt küsima, peaks ümbritsema tuge. Kuna ColdFusion on tänapäeval vähemkasutatud tehnoloogia, võib olla keeruline tagada, et probleemi ilmnemisel on teil võimalik saada vajalikku tehnilist abi. Tehke kindlaks, mil määral nad on pühendunud koostööle ColdFusioni arendajatega. Samuti on oluline, kas nad toetavad vanemaid ColdFusioni versioone, kuna versioonide vahel on mõned erinevused. Äärmiselt oluline on pikaajaline pühendumus. Mõni ettevõte kavatseb järk-järgult toetada ColdFusioni väljaviimist, mis võib teile pikas perspektiivis probleeme tekitada. Hostite üleviimine võib olla aeganõudev protsess, nii et teie huvides on kindlaks teha, kas ColdFusioni toetamine on osa nende pikaajalistest plaanidest.

Kiirus

Kas rakendusserverid on ajakohased? Kas need on õigesti konfigureeritud teie saidi sisu kiireks edastamiseks? Kas neil on objektiivseid katsetulemusi, mis kinnitaksid saidi kiiruse kohta esitatud nõudeid? Küsige neilt, milliseid võrdlusnäitajaid nad esinemiseks kasutavad, et saaksite neid võrrelda nende konkurentsiga.

Klastrid

Kas need pakuvad rakenduste, andmebaaside ja veebikomponentide rühmitust? Kui teie sait eeldab teatud perioodidel suuremahulisi tehinguid, võib see teie saidi kättesaadavust tipptundidel suurendada.

Kulud

Kui edastate oma saidi teiselt teenusepakkujalt, siis uurige, kas migratsiooni ja / või seadistamise aja eest on abi makstud. Mõned hostid piiravad juurdepääsu serverile, eriti jagatud hostingu plaanide korral. Kui palju juurdepääsu on teil probleemide iseseisvaks lahendamiseks? Kui juurdepääs on piiratud, kas on ka täiendavat tuge??

Järeldus

Kui olete arendaja, kes on ColdFusioni kasutanud pikka aega (tegelikult 70% CF-i arendajatest on seda kasutanud üle 10 aasta), on hea võimalus, et näete selles ikkagi väärtust ja teil pole soovi visata välja oma hästi kavandatud olemasolevat koodbaasi. Kuna selle toetus pole nii tugev kui vanasti, võib olla keeruline leida häid hostimisettevõtteid, kes on pühendunud teie saitide elamisele. Kui teil, nagu paljudel, pole ressursse ega soovi kogu oma süsteemi nullist üles ehitada, peaks see artikkel aitama teil leida ettevõtteid, kes on endiselt pühendunud visioonile, mis teil endiselt olemas on.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map