InMotioni hosting ülevaade 2020

Kas InMotion Hosting on hea veebimajutaja? Lugege meie täielikku, erapooletut InMotion Hostingi ülevaadet koos plussidega & miinused, soovitatav kasutamine, jõudlusstatistika, ekraanipildid, KKK-d, kupongid, & rohkem.


InMotioni hostingu ülevaade

InMotioni hostimine

www.inmotionhosting.com

Server O / S:Linux
Kontrollpaneel:cPanel
Automaatne paigaldaja:Softaculous
Andmekeskuse asukoht nr 1:Los Angeles, CA
Andmekeskuse asukoht nr 2:Virginia Beach, VA
Virtuaalserver:Jah
VPS-i hostimine:Jah
Privaatserver:Jah
Edasimüüja majutamine:Jah
Pilvemajutus:Ei

Vaadake hostimisplaane

Kiire ülevaade:

InMotion Hosting on taskukohane ja suure jõudlusega veebimajutusettevõte, mida soovitatakse laialdaselt väikeettevõtetele, idufirmadele ja ettevõtete veebisaitidele. Oleme leidnud, et InMotion Hosting on üks kiiremaid ja usaldusväärseimaid veebimajutusteenuste pakkujaid turul – kiirema lehe laadimise kiirusega kui keskmine veebimajutusteenus. InMotion Hosting on laialt tunnustatud kui üks juhtivaid isemajandatavate ettevõtete veebisaitide pakkujaid ning seda on kinnitanud meie, CNET, PCMag ja paljud teised professionaalsed ülevaatesaidid. Soovitame neid nii väikestele kui ka suurtele ettevõtetele, kes vajavad kiiret, turvalist ja usaldusväärset veebimajutust.

Miks valida InMotion Hosting?

 • Jagatud, VPS ja spetsiaalsed plaanid mis tahes suurusega veebisaitidele
 • Suure jõudlusega, äriklassi veebimajutuslahendused
 • Oma veebisaidi tasuta varundamise ja taastamise tööriistad
 • Tasuta privaatne SSL kõigi jagatud ärimajutuskavadega
 • Rohkem RAM-i, rohkem salvestusruumi ja rohkem ribalaiust võrreldes teiste veebimajutajatega.
 • Nii turvaline kui ka usaldusväärne, mis teeb sellest suurepärase valiku poodide jaoks
 • Kasutab teie veebimajutuse konto haldamiseks tööstusharu standardset juhtpaneeli cPanel
 • Parim klienditugi, mida te kunagi telefoni teel saate & e-post
 • Eelistatud valik WordPressi, Drupali ja Joomla CMS-i veebisaitidele
 • Nüüd TASUTA tahkismäluseadmetega (SSD) parema jõudluse tagamiseks
 • Võimaldab klientidel valida maksimaalse kiiruse kontrollimiseks kassas geograafilise serveri asukoha & vähenenud latentsus

Millised on puudused:

 • Telefoni kaudu registreerimise kinnitamine – võltsitud kasutajate / rämpsposti välistamiseks tuleb kõik ostud käsitsi kinnitada
 • Juhuslikud riistvarauuendused ja plaaniline hooldus
 • Piiratud arv saidi lisandmooduleid (lubatud on 2 domeeni) plaani „Launch” jaoks (nende kõige põhilisem hostimiskava)
 • Premiumi veebisaidi ehitaja tunneb end vanana ja vananenud – mitte parim valik

Alumine rida:

InMotion Hosting on meie parim valik veebisaidi majutamiseks ja soovitame neid igas suuruses professionaalsetele ettevõtetele. Nad pakuvad suure jõudlusega veebimajutust koos erakordse klienditoega. Samuti soovitame neid WordPressi, Drupali ja Joomla saitide majutamiseks. InMotion Hosting pakub nüüd BoldGridi tasuta integreerimist veebidisaineritele, kes soovivad kasutada WordPressiga esmaklassilist veebisaitide koostajat. Saadaval on ka muud avatud lähtekoodiga veebisaitide loomise tööriistad, kasutades Softaculous’iga ühe klõpsuga installimist.

InMotion Hostingi eripakkumise kupong

Alustame hostimist!

InMotion Hostingil on 90-päevane raha tagasi garantii, nii et saate seda riskivabalt proovida.

InMotion Hostingi eksperthinnang

Ettevõtte ülevaade – InMotioni hostimise ajalugu

InMotion Hostingi asutasid 2001. aastal kaks endist avatud lähtekoodiga maailma majutavat töötajat Sunil Saxena ja Todd Robinson. Sunil & Toddil oli visioon luua parem veebimajutusteenus, mis teenindaks igas suuruses ettevõtete vajadusi ja pakuks tähtklientide tuge. Nad tegid kõvasti tööd uue ettevõtte rajamiseks, kasutades premium-riistvara ja arendades esimest “rohelist” andmekeskust Los Angeleses. Tänu pühendumusele professionaalsele innovatsioonile on InMotion Hosting kasvanud kiiresti ja saanud arvukalt auhindu. 2003. aastal, vaid kaks aastat pärast ettevõtte käivitamist, oli InMotion Hosting juba tõusnud veebimajutuse valdkonna juhiks ja tunnustati sertifitseeritud CNET-i hostiteenuse pakkujana (standard, mida ta täidab ka täna enam kui 13 aastat hiljem). InMotion Hosting on akrediteeritud parema ettevõtmise büroos, omades A + reitingut, ja tal on endiselt suuri tulevikuplaane. InMotion Hosting laiendab oma haaret jätkuvalt eesmärgiga luua rohkem serveripunkte kogu maailmas, eriti Lõuna-Ameerikas, Aasias ja Euroopas.

Plaanid & Funktsioonid – ülevaade InMotion Hostingi saadaolevatest veebimajutusteenustest

InMotion Hosting on täisteenusega Linuxi veebimajutusteenuste pakkuja, mis pakub laias valikus äriklassi hostimisplaane, mis sobivad igas suuruses veebisaitidele. Ükskõik, kas soovite ehitada uhiuut veebisaiti või edastada suure, juba arenenud, täiustatud töötlemis- ja liiklusnõuetega veebisaiti, leiate hõlpsalt oma nõudmistele vastava plaani. Iga kava pakub täielikku valikut tarkvarafunktsioone ja riistvara erinevat toimivustaset – virtuaalserver, virtuaalsed privaatserverid (VPS), pühendatud serverid ja CMS-i veebisaitide hallatud hostimine. Enamik väikeettevõtete omanikke ja ettevõtjaid alustab tavaliselt jagatud hostimiskavaga ja pärast saidi kasutajaskonna edukat laiendamist täiendab seda VPS-i kontoks..

Saadaolevad kavad:

Jagatud veebimajutus

Hallatud & ise hallatav VPS-i veebimajutus

Hallatud WordPressi hostimine

Edasimüüja veebimajutus

Spetsiaalse serveri veebimajutus

Allpool on toodud üksikasjalikum ülevaade kõigist InMotion Hostingis pakutavatest erinevatest veebimajutusplaanidest ja nendest, mida igaüks kõige paremini soovitab.

Jagatud veebimajutusplaanid

InMotion Hostingi jagatud veebimajutusplaanid on optimeeritud vastama tänapäevase veebiarenduse nõuetele, kasutades LAMP-virna (Linux, Apache, MySQL, & PHP) ja sisaldama igal kontol tasuta värskendust tahkismäluseadmele (SSD), tasuta domeeninime ja tasuta SSL-sertifikaati. Serverid sisaldavad SSH-juurdepääsu kohandatud konfiguratsiooni ja versiooni juhtimiseks, samuti PostgreSQL, Ruby, Perl ja Python tugi. Arendajad saavad valida ka PHP versioonide 5.6, 5.7 või 7.0 vahel, et kohandatud rakenduste nõudeid maksimaalselt toetada. Äriklassi riistvara ja tarkvaratööriistade täielik komplekt, sealhulgas üle 400 tasuta rakenduse, muudavad nende ühised plaanid eelistatuks veebisaitide jaoks, mis vajavad suurt jõudlust odavate kulude alusel.

Siin on kiire hinnaülevaade nende jagatud veebimajutuskavadest:

Jagatud kavad:
Sissejuhatav hind:
Pikendamise hind:
Võrdlema:
Käivita3,99 dollarit kuus7,99 dollarit kuus
Jõudu4,49 dollarit kuus8,99 dollarit kuus
Pro7,49 dollarit kuus15,99 dollarit kuus

Põhiomadused, mis meile meeldivad:

 • Nende madalaima hinnaga “Launch” konto sobib suurepäraselt ühe saidi omanikele, kes vajavad arendamiseks ja testimiseks täiendavat liivakasti keskkonda. Kasutage InMotion Hostingi andmekeskuse arhitektuuri kiirust ja paindlikkust kõige kuluefektiivsemal alusel, sealhulgas tasuta veebisaidi teisaldamine teistelt hostiettevõtetelt.
 • WordPress installitakse konto loomise kaudu automaatselt – WP-kasutajate jaoks mugav funktsioon. Muidugi võib see olla probleem, kui te ei kasuta WordPressi.
 • Kõik jagatud plaanid on kaasas SSD-dega.
 • „Power” konto on suunatud mitme saidi omanikele, kes vajavad integreeritud veebimajutuse võimalusi ja lihtsat viisi mitme domeeni haldamiseks ühe halduspaneeli kaudu. Seda plaani soovitatakse veebiettevõtjatele, alustavate saitide omanikele ja väikeettevõtetele, kellel on laienemisjärgus domeenide portfell.
 • Pro-konto on optimaalne veebiprofessionaalidele, kes käivitavad sageli ühe ettevõtte raamistikus paljusid erinevaid saite või kellel on korraga mitu arendusjärgus domeeni. Toimivuse kasv, cPaneli haldus ja domeeni tööriistad pakuvad kõike optimeeritud keskkonnas veebiarenduseks vajalikku.
 • Võimalus valida oma serveri geograafiline asukoht (ida- ja lääneranniku asukoht)
 • Nad on integreerinud paljud oma hallatava WordPressi hostimisteenuse tööriistad põhiplaanidesse. See tähendab, et arendajad saavad juurde pääseda WordPressi tööriistadele BoldGrid, kasutada käsuridade haldamiseks WP-CLI või pääseda juurde CMS-i eelinstalleeritud versioonile.

Mis meile ei meeldi:

 • Kui olete nende veebisaidilt jagatud hostikava ostnud, peate selle kinnitama telefoni teel. See tähendab, et pärast väljaregistreerimist ei saa te oma kontole sisse logida ja seadistusi alustada alles pärast kinnitamist. Põhimõtteliselt helistab InMotion Hostingi töötaja teile, et kontrollida, kas olete tõeline inimene, kes kavatseb võõrustada tõelist saiti, mis pole rämpspost või mis sisaldab ebaseaduslikku tegevust. Nad on rämpsposti suhtes väga ranged, mis on hea asi. Ehkki kahjuks, tähendab see siiski seda, et teil pole kohe pärast registreerumist juurdepääsu oma kontole. Võimalik, et peate ootama umbes 30 minutit, enne kui nad teie kontole helistavad, kinnitavad ja aktiveerivad. Võite kogu protsessi kiirendada, helistades neile, selle asemel, et oodata, kuni nad teile helistavad. Mõlemal juhul leiame, et see on kavalus ja eelistame, et nad aktiveeriksid teie konto kohe pärast ostmist ja helistaksid teile hiljem kinnitamiseks.

VAATA KA: Vaadake meie jagatud veebimajutuse juhendit, et saada rohkem teavet selle tüüpi veebimajutuse kohta

VPS-i veebimajutusplaanid

Kui teie veebisait on välja kasvanud jagatud hostimisplaanist, on järgmine samm kaaluda VPS-i veebimajutuse kontot. InMotion Hosting pakub suurepärast segu jõudlusest, hinnast ja funktsioonidest kõigis oma VPS-i plaanides. InMotion Hosting VPS-i kontod pakuvad paremat turvalisust ja paremat jõudlust võrreldes traditsiooniliste jagatud veebimajutuskavadega. Lisaks on InMotion Hosting värskendanud hiljuti oma VPS-i liini uue funktsiooniga, mida nad nimetavad kõrge kättesaadavusega VPS-iks. See on pilvepõhine platvorm, mis pakub serveri rikke korral suuremat koondamist ja peaaegu kohest taastamist. Teie saidil (saitidel) ei tohiks seisakuid olla praktiliselt null. Lisaks saavad VPS-i kliendid jälgida oma RAM-i, kettaruumi, lehe laadimisaegu ja ribalaiuse kasutamist otse AMP-i juhtpaneelilt.

Siin on nende VPS-i plaanide kiire hinnaülevaade:

VPS-i hostimiskavad:
Sissejuhatav hind:
Pikendamise hind:
Võrdlema:
VPS-1000S29,99 dollarit kuus44,99 dollarit kuus
VPS-2000S49,99 dollarit kuus84,99 dollarit kuus
VPS-3000S74,99 dollarit kuus154,99 dollarit kuus

Põhiomadused, mis meile meeldivad:

 • CMS-i veebisaidid näevad märkimisväärset jõudluse kasvu, kui uuendate InMotion Hostingil VPS-1000S-i kontole. Need plaanid pakuvad jagatud hostimiskontodel saadaolevat RAM-mälu umbes 12-kordselt. VPS-1000S-konto on veebisaidi liikluse, andmebaasi ja skriptide töötlemise nõuete tõttu veebisaidi värskendamisel esimene samm.
 • Kõrgjõudlusega veebi- ja mobiilirakenduste arendajad saavad kohandatud konfigureerida VM-2000S-i kontot InMotion Hosting’is, et viimistleda serverikeskkonda maksimaalse tehnilise uuenduse saavutamiseks. “Burstable” RAM-i võimalused tagavad, et isegi ootamatuid liikluse süsteeme hallatakse sujuvalt, ilma et server oleks võrguühenduseta.
 • VPS-3000S-i kontole antakse kõrgeim jõudlus andmebaasipõhiste veebisaitide jaoks, millel on palju samaaegseid kasutajaid ja keerulised koodialused. VPS-3000S-i kontod pakuvad rohkem kui 20-kordset RAM-i võrreldes jagatud hostimiskavadega, pakkudes kõige rohkem ressursse ilma täielikult pühendatud serverisse uuendamata.
 • Kontod sisaldavad tasuta domeeni registreerimist ja iga plaani jaoks pühendatud IP-aadresse, samuti täielikku cPaneli litsentsi neile, kes käitavad VOS-is CentOS-i või Cloud Linuxit.

Mis meile ei meeldi:

 • Tasuta Softaculous’i litsents ei kuulu komplekti. Peate maksma ühe klõpsuga automaatseadistaja eest.

VAATA KA: Vaadake meie VPS-i veebimajutuse juhendit, et saada seda tüüpi veebimajutuse kohta lisateavet

Hallatud WordPressi veebimajutusplaanid

InMotion Hosting pakub ka täielikult hallatud WordPressi hostimisplaane, mida soovitame tungivalt WordPressi kasutajatele. Need plaanid on WordPressi jaoks täielikult optimeeritud, kasutades PHP uusimat versiooni NGINX ja kõiki praeguseid soovitatud konfiguratsioone WordPressi maksimaalse jõudluse saavutamiseks. Meie võrdlustestid näitavad, et nende algtaseme WP-kava laadub üle kaks korda kiiremini kui nende algtaseme jagatud veebimajutusplaan.

Siin on kiire ülevaade nende WordPressi veebimajutusplaanidest. Pange tähele, et kõrgema astme plaanid on saadaval nõudmisel.

WordPressi hostimiskavad:
Sissejuhatav hind:
Pikendamise hind:
Võrdlema:
WP-1000S4,99 dollarit kuus7,99 dollarit kuus
WP-2000S8,99 dollarit kuus10,99 dollarit kuus
WP-3000S11,99 dollarit kuus13,99 dollarit kuus
WP-4000S29,99 dollarit kuus36,99 dollarit kuus
WP-5000S59,99 dollarit kuus74,99 dollarit kuus
WP-6000S114,99 dollarit kuus142,99 dollarit kuus

Põhiomadused, mis meile meeldivad:

 • Väga kiiresti & täielikult WordPressi jaoks optimeeritud
 • Puhverdamine on eelkonfigureeritud ja pole vaja lisada vahemällu pistikprogrammi, mis kiirendab WordPressi veelgi.
 • Kasutab veebiserverit NGINX, mis üllatab pidevalt Apache’i kiiruse ja jõudlusega.
 • WordPress on eelinstalleeritud ja kasutamiseks valmis.
 • Mõistlik hind koos 90-päevase raha tagasi garantii ja tasuta, ilma seisakuid võimaldava ülekandega teisest veebimajutajast.

Mis meile ei meeldi:

 • Peaks sisaldama juhiseid veebimeistrile teatamiseks, et vahemäluse pistikprogrammi pole vaja.

VAATA KA: WordPressi kohta lisateabe saamiseks lugege meie WordPressi veebimajutuse juhendit & veebimajutus.

Edasimüüja veebimajutusplaanid

InMotion Hosting pakub suurepäraseid pakkumisi edasimüüjate hostimise kohta, sealhulgas cPaneli, WHMCSi ja Enomi komplekteeritud litsentsid, mis aitavad tarkvara sõltumatute ostude korral säästa märkimisväärset raha. Praegu on näiteks spetsiaalses serveris komplekteeritud cPaneli ja WHM-litsents maksis 45 dollarit kuus ja WMHCS litsentsid vahemikus 15,95 kuni 39,95 dollarit kuus kui need ostetakse otse müüjalt väljaspool InMotion Hostingi sooduspaketti. Enomi domeeni edasimüüja litsentsid maksis 50 kuni 795 dollarit nende veebisaidilt jaemüügist ostes. CPaneli, WHMCSi ja Enomi ühendatud litsentsid pakuvad kõiki vajalikke tööriistu domeeninimede ja veebimajutusteenuste müümiseks valge sildiga kaubamärgisüsteemi alusel või iseseisva väikeettevõtte osana.

Siin on nende edasimüüja veebimajutuskavade kiire ülevaade:

Edasimüüjate hostimiskavad:
Sissejuhatav hind:
Pikendamise hind:
Võrdlema:
R-1000S13,99 dollarit kuus27,99 dollarit kuus
R-2000S19,99 dollarit kuus39,99 dollarit kuus
R-3000S27,49 dollarit kuus54,99 dollarit kuus

Põhiomadused, mis meile meeldivad:

 • InMotion Hostingil olev R-1000S edasimüüjakonto on sama konfiguratsiooniga kui nende jagatud hostimine, mis põhineb kiirendatud SSD riistvaral ja võimalusel hostida piiramatuid domeene. See konto sobib suurepäraselt veebimeistrite ja väikeettevõtete jaoks veebireklaamide või sotsiaalmeediaturunduse korraldamiseks paljude hallatavate klientide veebisaitidega.
 • InMotion Hosting pakub kaks tasuta tundi pühendunud tehnilist tuge R-3000S edasimüüjakonto ostmisega, mis on mõeldud mitmete domeeninimede keerukate rännete hõlbustamiseks uutesse serveritesse. Seda plaani soovitatakse veebiarendajatele ja sõltumatutele veebispetsialistidele, kelle hallatavate klientide kliendidomeenid on suuremad, kes otsivad suurema jõudlusega hostiettevõtet madalamate kuludega ja konkurentide ees suurt tehnilist tuge.
 • InMotion Hosting’i edasimüüjate hostimine võib olla elujõuline võimalus väikestele ettevõtetele, nagu veebiarendusettevõtted, graafilise disaini ettevõtted, sotsiaalmeedia turundajad ja klientidele veebiteenuseid pakkuvad vabakutselised spetsialistid. Kui ostate InMotion Hostingi andmekeskuses hulgimüügi IT-ressursse, on neid pakette kasutades võimalik luua uue kaubamärgi all valge sildiga veebimajutussaidi. CPaneli, WHMCSi ja Enomi lisatud lisalitsentside väliskulud koos InMotion Hostingi jagatud plaanide paremate ressurssidega muudavad edasimüüjate kontod väga väärtuslikuks. Ettevõttel, kellel pole vaja domeene ja SSL-sertifikaate edasi müüa ega WHMCS-i abil klientidele ruumi majutamise eest arve esitada, soovitatakse lihtsalt registreeruda Shared Business Pro hostimisplaanis, kuna see pakub cPaneli ja piiramatut domeeni tuge madalama üldkuluga.
 • Välja lastud uus toode nimega Reseller Advantage, mis aitab klientidel WHMCS-i abil oma veebisaidi, eNomi ja automatiseerimise hõlpsasti seadistada.

Mis meile ei meeldi:

 • Ainus oluline erinevus R-2000S edasimüüjakontol sissejuhatava paketi suhtes on eraldatud salvestusruumi, ribalaiuse ja hinna 50% -line kasv. Enamikul edasimüüjapartneritel soovitatakse alustada R-1000S kontoga ja minna R-2000S versioonile üle ainult siis, kui hallatavad veebisaidid ületavad kuupiiranguid.

VAATA KA: Vaadake meie juhendit veebimüügi edasimüüjate kohta, et saada rohkem teavet selle tüüpi veebimajutuse kohta

Spetsiaalse serveri veebimajutusplaanid

InMotion Hosting pakub erinevaid Tier-1 andmekeskuse rajatistes Los Angeleses eliitriistvara konfiguratsiooniga pühendatud servereid. Neid soovitatakse ettevõtte tasemel veebiks & mobiilirakendused, kus on tohutult liiklust, tohutud andmebaaside salvestusvajadused ja suured meediumifailide arhiivid, mida tuleb majutada kohandatud serverilaienditega. InMotion Hosting pakub hallatud teenuseid spetsiaalse serveriarhitektuuri jaoks nende andmekeskuses, mis sisaldab eelhäälestatud riistvara kättesaadavust ja installitud tarkvarapakettide regulaarseid turvavärskendusi. Igas spetsiaalses serveris on tasuta SSD (Solid State Drive) ja „topeltmälu” reklaam, mis võimaldab kulude kokkuhoidu teiste ettevõtete võrreldavate plaanide korral. Raadiosalvestus, null seisakuid kerneli versiooniuuendusi, tasuta cPaneli litsents ja maailmatasemel tehniline tugi, sealhulgas 1: 1 suhtlus InMotioni hostingu andmekeskuse süsteemiadministraatoritega, on kõik iga eraldatud serveri konto osa.

Siin on kiire ülevaade nende pühendatud veebimajutusplaanidest:

Pühendatud plaanid:
Sissejuhatav hind:
Pikendamise hind:
Võrdlema:
Oluline119,99 dollarit kuus189,99 dollarit kuus
Täpsemad159,99 dollarit kuus219,99 dollarit kuus
Eliit229,99 dollarit kuus299,99 dollarit kuus
Äriklass 500419,99 dollarit kuus419,99 dollarit kuus
Äriklass 1000439,99 dollarit kuus489,99 dollarit kuus
Äriklass 2000539,99 dollarit kuus589,99 dollarit kuus

Põhiomadused, mis meile meeldivad:

 • InMotion Hostingi spetsiaalne serveri konto „Essential” pakub Intel Xeoni neljatuumalist protsessorit 500 GB SSD ja 8 GB muutmäluga hinnaga, mis on samaväärne hinnaga, mida paljud ettevõtted VPS-i hostimiskontode eest võtavad. Kasutage hinnastamist, et kindlustada palju. See plaan sobib suurepäraselt suure liiklusega veebi- ja mobiilirakenduste jaoks.
 • „Advanced” konto sisaldab 10 pühendatud IP-aadressi ja 10 TB igakuist andmeedastust, mistõttu on see plaan soovitatav paljude suure liiklusega poodide kontode majutamiseks ühes serveris. Mitme keermestatud Inteli arhitektuur, mille sagedus on 3,9 GHz, tähendab, et täielikku optimeerimist saab kõigi samaaegsete kasutajate andmebaasitegevusega hallata umbes 15 dollarit kuus saidi kohta.
 • Kuna enamiku domeenide haldamiseks kasutatavale jagatud hostikontole eraldatud RAM-mälu on üle 84 korra ja 15 pühendatud IP-aadressi jaoks on InMotion Hostingi Elite konto optimeeritud mitme saidi hostimiseks ka kõige nõudlikumates kasutajaliikluse tingimustes. Koos andmebaasi optimeerimise ja täpsema lehtede vahemällu salvestamise tarkvaraga saab seda serveripaketti kasutada mitmete domeenide, ühe suure jõudlusega veebisaidi või täiustatud mobiilirakenduste hostimiseks.
 • InMotion Hostingis asuv “Commercial Class 1000” plaan sobib ideaalselt ettevõtetele, kes peavad oma IT-nõuded andmekeskusesse tellima, et säästa oma siseste kulude pealt raha ja võõrustada avalikkusele mitut domeeni. ECC RAM-i lisamine on soovitatav e-kaubanduse või finantssaitide veebisaitidel, kus andmete terviklikkus on kriitiline kohandatud koodiga rakenduste jaoks suure jõudlusega keskkondades.
 • InMotioni hostimine „Commercial Class 2000” on tipptasemel spetsiaalne server, mis põhineb maailmatasemel, 1. taseme andmekeskuses, mida saab kohandada igakuiselt tehnikute toega „1 on 1” kaudu. Veebisaitide omanikud ja suurte kasutajakogukondadega mobiilirakendused saavad tugineda sellele arhitektuurile, mis sisaldab Inteli okta-core-töötlemist, mitut SSD-d ja umbes 170-kordset RAM-i, mis on tavalisel jagatud hostimise kontol.

Mis meile ei meeldi:

 • Tegelikult pole midagi märkimist väärt. InMotion Hosting pakub erakordseid pühendatud serveriplaane.

VAATA KA: Vaadake meie juhendit pühendatud veebimajutuse kohta, et selle tüüpi veebimajutuse kohta rohkem teada saada

Ekraanipildid – pilguheit InMotion Hostingi kontohalduses & Kontrollpaneel

InMotion Hostingiga oma hostimiskonto haldamine on väga lihtne ja hästi sujuv. Kui te pole kunagi saiti varem hostinud, on alati olemas natuke õppimiskõver. Sõltumata sellest, millist hostikava ostate, logite kõigepealt sisse nende AMP-sse (kontohalduspaneel).

Kontohalduspaneel

InMotion Hosting AMP (kontohalduspaneel) ekraanipiltPilk InMotion Hosting AMP-st (kontohalduspaneel)

AMP-ga saate hallata oma kontot InMotion Hostingiga, näiteks värskendada arveldust & kontaktteave, lisandmoodulite ostmine, funktsioonide täiendamine või alandamine, tehnilise toe poole pöördumine, õppematerjalide lugemine jne. Me tõesti armastame InMotion Hosting AMP-d ning see tundub väga tõhus ja hästi korraldatud. Nii algajad kui ka kogenud kasutajad hindavad küljendust, millele on lihtne juurde pääseda kõigile kõige populaarsematele tööriistadele ja asjassepuutuvatele teenustele.

InMotion Hostingi pakutava AMP-raamistiku üks oluline aspekt on see, et see võimaldab saidiomanikel sujuvalt üle minna teenuste vahel, näiteks laiendades saiti jagatud hostimise kontolt VPS-i või spetsiaalsesse serverisse. Lisaks võimaldab AMP administreerimise jaotis hõlpsasti käivitada skripti installimiseks WordPressi tööriistu, cPaneli või Softaculous. Samuti on graafiline kasutajaliides kavandatud viisil, mis lihtsustab klienditeeninduse, müügiesindajate või tehnilise toe ametnikega ühenduse võtmist liidese ühe klõpsuga.

Juhtpaneel

Allolev ekraanipilt näitab cPanelit teemaga Paper Lantern, mis vaikimisi on installitud InMotion Hostingisse.

InMotion Hosting cPaneli ekraanipiltPilk InMotion Hostingi kohandatud cPanelisse

InMotion Hosting kasutab cPaneli, mis on Linuxi põhiste veebimajutajate jaoks tööstuse standardne serveri administreerimispaneel. cPaneli kasutatakse laialdaselt veebimajutustööstuses ja enamik inimesi eelistab seda domeeninimede ja serveri konfiguratsioonide haldamiseks Pleski või patenteeritud administratiivpaneelide asemel. CPaneli ja AMP integreerimine InMotion Hostingis ei kasuta kohandatud teemasid ega muudetud brändinguid. CPaneli abil saate installida MySQL andmebaase, muuta serveris PHP sätteid, luua e-posti ja FTP kontosid ning konfigureerida alamdomeene veebiarenduses kasutamiseks. Softaculous on juurdepääsetav nii AMP kui ka cPaneli kaudu, pakkudes üle 400 avatud lähtekoodiga skripti ühe klõpsuga installiraamistikus, et veebisaite kiiresti juurutada. Samuti on iga domeeni jaoks mitmesuguseid kasulikke analüütilisi andmeid, statistikat ja liikluse graafikuid, millele on juurdepääs ülevaatamiseks.

Toimivusstatistika – serverid, võrk, & Uptime’i seire

InMotion Hosting kasutab kahte andmekeskust, mis asuvad strateegiliselt läänes & Ameerika Ühendriikide idarannikud. Kliendid saavad optimaalse jõudluse jaoks valida, millisesse andmekeskusesse nad sooviksid oma veebisaiti majutada. InMotion Hosting kasutab patenteeritud raamistikku, mille kaubamärk on „Max Speed ​​Zones ™”, et pakkuda andmeedastuse kiirust kuni kuus korda kiiremini, kasutades geo-lokatiivset marsruutimistehnoloogiat. InMotion Hostingi andmekeskuste pakutavad Tier-1 võrguteenused hõlmavad võimalust suunata ülekandeid erinevate teenusepakkujate kaudu, lisades kaitsekihid ootamatute katkestuste jaoks. Sellega kaasneb A-kategooria PCI-ga ühilduvate standardite 99,9% -line kasutusaegne garantii.

Uptime’i seire

Testime ja jälgime pidevalt InMotion Hostingi toimivust koos Pingdomi saidi jälgimise tööriistad jõudluse andmete tehnilisema mõõtme saamiseks. Allpool toodud tulemused on dünaamiliselt saadud Pingdomilt:

Jagatud hostimiskava keskmise jõudluse statistika:

 • Serveri tööaeg: 99,99%
 • Serveri reageerimise aeg: 290 ms
 • igakuiste seisakute arv: 2
 • Kuu kogu seisakuid: 5 minutit
 • Testi asukoht: Põhja-Ameerika
 • Testitud hostimise tüüp: Jagatud
 • Testitud hostimisplaan: Käivita
 • Keskmine lehe laadimiskiirus: 550ms

InMotioni hostiserveri andmed

MÄRKUS KATSEStatistiku kohta: Pidage meeles, et ülaltoodud andmed ei esinda täielikult kõiki InMotion Hostingil hostitavaid veebisaite. Jõudlusstatistikat mõjutavad liiga paljud tegurid – sealhulgas konkreetne server, kus saiti majutatakse, valitud veebimajutusplaan, tegeliku veebisaidi optimeerimine, plaaniline hooldus, geograafiline asukoht jne. Meie testid tehakse jagatud hostimise põhikontodel iga vaadatud veebimajutaja jaoks, et näidata kõige tagasihoidlikumat toimivusstatistikat.

Tehniline tugi – ülevaade InMotion Hostingi klienditeenindusest

Oleme alati leidnud, et InMotion Hostingi klienditugi on fenomonaalne ja järjestaksime nad a-le 5 viiest enda jaoks. Ettevõte on meile teatanud, et nende eelmise aasta jooksul 20 418 kliendilt saadud sisemine tagasiside näitas a 4,72 viiest positiivne klientide hinnang, mis sobib suurepäraselt veebi jaoks.

InMotion Hostingi tehnilise toe ülevaade

Klienditoe peamised funktsioonid:

 • Kasutajatoe kontaktide vertikaalne jaotus arvelduse, tehnilise toe, müügi, tütarettevõtete jms jaoks.
 • Pakub USA-s 24 × 7 tuge telefoni, vestluse ja e-posti teel. Kõige populaarsem on reaalajas vestlus, kuid telefonitugi on kiireim ja soovitatav.
 • Telefoni kaudu oodatakse keskmiselt 2–3 minutit.
 • 3–5 minutit keskmist ooteaega reaalajas vestluse kaudu.
 • Telefonitugi asub Virginia Beach, VA ja Denver, CO.
 • Kõikide plaanide jaoks on ette nähtud tasuta tugi, kuid neil on hallatud hostimise meeskond, mis on esmaklassiline toe versioon. Peamiselt töötavad nad keerukamate vajadustega VPS- ja Dedicated Server-klientidega. Nad pakuvad konsultatsiooni, kohandatud seadistusi, tarkvara installimist, platvormi optimeerimist ja palju muud.
 • Serveri oleku leht 24-tunnise vihjeliiniga, et kontrollida andmekeskuse tööajaga seotud probleemide aruandeid.
 • Avas uue kontori Denveris, CO, et suurendada tugiteenuste korduse arvu. Nüüd töötab neil kontoris üle 50 töötaja, lisaks umbes 300 Virginia Beachil.

KAS SA TEADSID? InMotion Hosting on alates 2003. aastast olnud 3-tärni CNET-sertifikaadiga veebimajutaja ja töötab. See on üle 15 aasta!

Turvalisus – kuidas InMotioni hostimine teie saidi turvaliseks hoiab

InMotion Hosting võtab teie veebisaidi ja konto turvalisust väga tõsiselt ning kasutab kõiki kehtivaid turvastandardeid. Siin on mõned üksikasjad, mida nad meiega jagasid:

 • Kasutab Corero SmartWall DDoS-i rünnaku leevendamiseks.
 • Nende rajatised kasutavad tipptasemel funktsioone, näiteks biomeetrilisi andureid, juurdepääsu võtmekaardile ja videoseiret. See tagab, et ainult piiratud arvul inimestel on füüsiline juurdepääs meie kliendi turvalistele andmetele – ja kogu juurdepääs on logitud.
 • VPS- ja spetsiaalserveri klientidele on saadaval kahefaktoriline autentimine (2FA). Praegu tegelevad nad kõigi teiste klientide jaoks 2FA saamisega.
 • a. Kliendid saavad määrata arendaja paroolifraasi, mis võimaldab arendajal suhelda tehnilise abi saamiseks meie tugitiimiga, kuid piirab nende juurdepääsu arveldusega seotud teabele.
 • Jagatud hostimise klientidele tehakse varundamine kuni 10 GB iga 24-36 tunni järel. Iga edasimüüja plaanides olev cPanel (kuni 10 GB) varundatakse ka iga 24-36 tunni järel.
 • Kõigi plaanide juurde kuulub cPaneli sisseehitatud tööriist SpamAssassin. Samuti on nad teinud koostööd Sucuriga veebisaitide pahavara puhastamise, kaitse ja jälgimisteenuste osas.
 • Kõigil hostikavadel on tasuta SSL. Samuti saab installida kolmanda osapoole SSL-e. VPS-i ja spetsiaalse serveri kontodel on juurdepääs cPaneli automaatsele SSL-funktsioonile, mis saab SSL-id koheselt installida kõigile nende veebisaitidele.
 • Pühendatud IP-sid saab osta 4 dollari eest kuus (arve aastas on 48 dollarit aastas). VPS ja spetsiaalne server plaanid sisaldavad tasuta pühendatud IP-aadresse.
 • Viimati lisatud funktsioon nimega Patchman, mis tuvastab veebisaitide ja serverite pahavara haavatavused ning patsutab need automaatselt. Kui sait on juba ohustatud, tuvastab Patchman ja karantiini mõjutatud failid.

KKK – kasulikud vastused InMotion Hostingist ostmise kohta

Siin on mõned korduma kippuvad küsimused, mis teil InMotion Hostingiga seoses tekkida võivad:

Kuidas tellida InMotionilt veebimajutuskava?

InMotionist saate veebimajutuskava tellida, külastades nende veebisaiti www.inmotionhosting.com. Valige sobiv hostimiskava, seejärel klõpsake nuppu „Telli kohe“. Valige termin (12 kuud või 24 kuud) ja klõpsake jätka. Järgmisena valige domeeninimi või kui teil on juba domeeninimi, saate kasutada oma olemasolevat. Lisateenuste tagasilükkamine või vastuvõtmine. Seejärel sisestage tellimuse esitamiseks oma arveldus- ja makseteave.

Milliseid makseid InMotion Hosting aktsepteerib?

InMotion Hosting aktsepteerib kõiki peamisi krediitkaarte (Visa, MasterCard, American Express, & Avastage), kuid ei kasuta PayPali.

Kuidas saab tühistada??

Saate oma konto igal ajal tühistada. Peate tühistamisteate esitama veebis nende elektroonilise tühistamisvormi kaudu.

Kas ma saan raha tagasi? & kuidas see töötab?

Jah. InMotion Hosting pakub 90-päevase raha tagasi garantii jagatud hostimiskavade korral ja 30-päevast raha tagasi garantii VPS-i korral & Spetsiaalsed hostimiskavad. See tähendab, et teil on 90 (või 30 VPS-i jaoks) & Pühendatud päevad täieliku tagasimakse saamiseks. Kui tühistate 90 (või 30) päeva pärast, saate tagasimakse (põhimõtteliselt tagasimakse allesjäänud aja eest, mida te ei kasutanud). Tähtajaid ega lepinguid pole ning saate selle igal ajal üles öelda, isegi 90 (või 30) päeva pärast. InMotionis registreeritud SSL-sertifikaate, domeeni privaatsustasusid või domeeninimesid ei tagastata. See on enamiku veebimajutajate jaoks standardne. Kui saite InMotionilt tasuta domeeninime, on tagastamatu tasu 15,99 dollarit. Võite domeeninime säilitada ja saate selle üle kanda või osutada mujale.

Järeldus – võõrustada või mitte võõrustada?

Parima veebimajutusettevõtte valimine teie veebisaidi majutamiseks on oluline otsus, milles tuleb arvestada paljude teguritega. Võrrelge kindlasti hoolikalt seda, mida InMotion Hosting pakub, et näha, kas nende teenused sobivad teile.

Kõigi InMotion Hosting funktsioonide täieliku loendi leiate nende veebisaidilt aadressil www.inmotionhosting.com.

Kas olete valmis ostma? Kasutage InMotioni hostimise kupongi!

Vaadake meie InMotion Hosting kupongide lehte, kus on ajakohane eripakkumiste loetelu ja madalaimad hinnad, mida InMotion Hosting praegu pakub.

Andke meile teada oma mõtetest

Kas olete InMotion Hostingit varem kasutanud? Kas teil on positiivseid või negatiivseid kogemusi, mida soovite meiega jagada? Saatke meile oma aus tagasiside aadressil .

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map