GreenGeeksi ülevaade

Kas GreenGeeks on hea veebimajutaja? Lugege meie täielikku erapooletut GreenGeeksi arvustust koos plussidega & miinused, soovitatav kasutamine, jõudlusstatistika, ekraanipildid, KKK-d, kupongid, & rohkem.


GreenGeeksi ülevaade

GreenGreeks

www.greengeeks.com

Server O / S:Linux
Kontrollpaneel:cPanel
Automaatne paigaldaja:Softaculous
Andmekeskus nr 1:Chicago, IL
Andmekeskus nr 2:Phoenix, AZ
Andmekeskus nr 3:Toronto, Kanada
Andmekeskus nr 4:Amsterdam, Holland
Virtuaalserver:Jah
VPS-i hostimine:Jah
Privaatserver:Jah
Edasimüüja majutamine:Jah
Pilvemajutus:Ei

Vaadake hostimisplaane

www.greengeeks.com on iseseisvalt omanduses olev veebimajutusettevõte, mis pakub jagatud, VPS-i, pühendatud serveri ja edasimüüja veebimajutusteenuseid, keskendudes ökotundlikule tegevusele kõigis äritegevuse aspektides. Kõik nende veebimajutuskavad põhinevad nullheitega taastuvatel energiaallikatel. Oleme leidnud, et GreenGeeks on väga professionaalne organisatsioon, millel on suurepärased andmekeskuse ressursid ja abivalmid tehnilise toe esindajad. Meile väga meeldib nende jagatud ja edasimüüjate hostimine, kuigi VPS-ile või pühendatud hostimisplatvormile üleminek võib minna kulukaks. Need on suurepärane valik eraisikutele, väikeettevõtetele, alustavatele ettevõtetele, mittetulundusühingutele ja kõigile teistele, kes vajavad taskukohast ja usaldusväärset jagatud veebimajutuse platvormi. Neil on igas kavas hea funktsioonide kombinatsioon ja need paistavad konkurentsi vastu mitmel moel silma.

Miks valida GreenGreeks:

 • Lai valik hostimisplaane, mis sobivad universaalseks majutamiseks
 • Hiljuti täiendatud serveri riistvara & täiustatud võrgu infrastruktuur
 • Esimesel aastal tasuta domeeninime registreerimine
 • Piiramatu veebiruum & andmeedastus jagatud hostimisplaanide jaoks
 • Moodne, uuenduslik taastuvenergial põhinev andmekeskus
 • Suurepärane edasimüüjate hostimise jaoks – saadaval on 5 erinevat plaani
 • Klienditugi e-posti piletisüsteemi, reaalajas vestluse või telefoni teel
 • Kasulikke videoõpetusi, milles selgitatakse, kuidas teha paljusid populaarseid ülesandeid

Millised on puudused:

 • Suhteliselt kallis VPS ja pühendatud hostimisplaanid
 • GreenGeeki veebisaidi ehitaja on ainulaadne, kuid siiski mitte parim valik
 • Kasutajate korduvad kaebused petturlike arveldusküsimuste kohta
 • Pärast esmakordset registreerumist jagatud hostingu kopsakad uuendamismäärad

Alumine rida:

GreenGeeks on hea universaalne veebimajutaja, mille hulgast saab valida mitmesuguseid veebimajutusplaane, mis sobivad igat tüüpi veebiväljaannete vajadustele. Soovitame GreenGeeksi peamiselt nende ühise virtuaalserveriplaani jaoks, kuna see pakub suurepärase jõudluse ja funktsioone soodsa hinnaga. GreenGeeks Ecosite Lite’i plaan on hea väärtus, kuid kliendid peaksid olema teadlikud suurenenud pikenemismäärast esialgse registreerumistähtaja lõpus. Lisaks nende VPS & Pühendatud plaanid on võrreldes teiste veebimajutusettevõtetega kallid. GreenGeeks on koostanud erinevaid ülevaateid klientide rahulolu reitingutest ja arveldusprobleemide ajaloost. Klienditugi on üldiselt kiire ja tõhus ning nad pakuvad ka kasulikke videoõpetusi koos teadmistebaasiga, mida kliendid saavad probleemide lahendamisel kasutada. Nagu tavaliselt, võivad kliendid maksta keskkonnasõbralike teenuste eest pisut rohkem.

GreenGeeksi eripakkumise kupong

Alustame hostimist!

GreenGeeksil on 30-päevane raha tagasi garantii, et saaksite seda riskivabalt proovida.

GreenGeeksi eksperthinnang

Ettevõtte ülevaade – GreenGeeksi ajalugu

GreenGeeks alustas algselt Lõuna-Californias ja kasvas ülemaailmselt tunnustatud veebimajutusettevõtteks, kelle serverites töötab täna üle 500 000 kliendi veebisaidi. GreenGeeksi asutas 2008. aastal Trey Gardner, kelle ülesandeks oli pakkuda kõige funktsioonirikkamaid veebimajutusteenuseid ja -teenuseid, mis on kõikjal Internetis saadaval, rõhuasetusega keskkonnaeetikale kõigis äritegevuse aspektides. Nagu nende nimest järeldada võib, on GreenGeeks keskkonnasõbralik ettevõte ja nende andmekeskuse tööks on 300% tuuleenergia. Ettevõtte poliitika küsimusena panid nad tagasi võrku kolm korda rohkem energiat kui nende veebiserverid tarbivad, peamiselt annetuste kaudu säästva energia projektidele kogu maailmas ja süsiniku kauplemise programmidele. Viimaste keskkonnateaduslike aruannete kohaselt muutub 2020. aastaks veebimajutustööstus rahvusvaheliselt sama suureks saastajaks kui lennundustööstus, seda tänu pilveandmekeskuste nõutavale elektritarbimisele. Tänapäeval on GreenGeeks tuntud kui üks maailmas kõige keskkonnasõbralikumaid veebimajutusteenuseid, millel on hea klienditeeninduse maine & tehniline abi.

Plaanid & Funktsioonid – ülevaade GreenGeeksi saadaolevatest veebimajutusteenustest

GreenGeeks on peamiselt tuntud oma ühise veebimajutuse poolest. Ettevõte pakub sisselogimisel suurt sissejuhatavat allahindlust, võimalusega teha ettemaks ühe, kahe või kolme aasta eest. GreenGeeks pakub ka mitut VPS-i, edasimüüjat ja spetsiaalset hostimiskava. Siin on kiire ülevaade nende pakutavatest hostimistüüpidest:

Saadaval olev hostimine:

Jagatud veebimajutus

VPS-i veebimajutus

Edasimüüja veebimajutus

Spetsiaalne veebimajutus

Jagatud veebimajutusplaanid

GreenGeeksi Ecosite’i plaan pakub hallatud cPaneli veebiserveri keskkonda, mis töötab CentOS Enterprise Linuxis piiramatute domeenide, MySQL andmebaaside, SSD kettaruumi ja igakuise andmeedastusega – madala sissejuhatava hinnaga. GreenGeeks pakub hallatava WordPressi hostimiskava koos optimeeritud pilveserveri keskkonnaga veebisaitidele, mis töötavad eranditult populaarses CMS-is. Kuigi WordPressi plaani põhikonfiguratsioon on sama mis Ecosite Liteil, on eelinstalleeritud arendajariistade lisamine abiks väikeettevõtete omanikele ja sõltumatutele veebiavaldajatele. Kõik need jagatud hostimiskavad hõlmavad registreerumisel registreerimist tasuta domeeninime registreerimist. GreenGeeks viib teie veebisaidi tasuta üle teisest hostiettevõttest, sealhulgas saidifailid ja andmebaas. Kõik jagatud hostimise kontod hõlmavad ööpäevaringset ja ööpäevaringset tehnilist tuge koos kiirete vastustega piletite toetamiseks keskmiselt 4–6 tundi. GreenGeeks käitab jagatud hostimiskontodel cPaneli täiustatud versiooni koos kõigi standardfunktsioonidega, sealhulgas Softaculous ja Fantastico skripti installimiseks ühe klõpsuga. FTP, e-posti kontod, MySQL andmebaasid ja serveri administreerimine toimub cPaneli liidese kaudu. GreenGeeksi jagatud hostimine on arendajasõbralik, pakkudes SSH-juurdepääsu, kohandatud .htaccess-tuge, automaatset veebis varundamist ja kõigi kontode täiustatud turvafunktsioone. Nagu enamus veebimajutajaid, pakub ka GreenGeeks 99,99% -lise tööaja garantii.

Jagatud kavad:
Sissejuhatav hind:
Pikendamise hind:
Võrdlema:
Ecosite Lite2,95 dollarit kuus9,95 dollarit kuus
WordPressi majutamine2,95 dollarit kuus9,95 dollarit kuus

Põhiomadused, mis meile meeldivad:

 • CentOS Enterprise Linux piiramatu ribalaiusega, domeenid, MySQL andmebaasid, & SSD kettaruum
 • Mitu PHP versiooni (7.1, 7.0, 5.6 ja rohkem)
 • Optimeeritud LiteSpeed ​​ja MariaDB lehe kiireks laadimiskiiruseks
 • Skaalautuvad arvutusressursid hübriidpilve jaoks nagu jõudlus
 • Eksklusiivne PowerCacher
 • Veebisaidi tasuta migratsioon GreenGeeksisse teisest veebimajutajast

Mis meile ei meeldi:

 • Mõlema plaani uuendamine on kallis
 • WordPressi hostimisplaan on põhimõtteliselt sama, mis Ecosite, lihtsalt WordPressi ümber kaubamärgiks

VAATA KA: Vaadake meie VPS-i veebimajutuse juhendit, et saada seda tüüpi veebimajutuse kohta lisateavet

VPS-i hostimiskavad

GreenGeeksi VPS-i hostimine töötab OpenVZ-il, mis pakub hallatud pilveplatvormi sama opsüsteemi ja arendaja korstnaga, mis on leitud Ecosite’i plaanidest. Praegu käitab GreenGeeks CentOS Enterprise Linuxit kõigil VPS-i kontodel koos tasuta kaasasolevate cPaneli ja WHM-i litsentsidega. GreenGeeks on välja töötanud patenteeritud juhtpaneeli VPS-i sätete reaalajas haldamiseks, ressursikasutuse jälgimiseks ja sujuvate teenuseuuenduste tellimiseks, ilma et peaksite kunagi serverit taaskäivitama. Lisaboonusena saavad GreenGeeksi VPS-i kasutajad tasuta eNomi domeeni edasimüüjakonto, nii et ettevõte pakub kõiki tööriistu, välja arvatud ClientExec, mida nad tavaliselt sisaldavad oma populaarse edasimüüja plaanides jagatud hostimise jaoks. Võrdluseks: cPaneli litsents VPS jaoks maksab tavaliselt 20 dollarit kuus ja eNomi edasimüüja konto väärtus on 995 dollarit aastas. Hallatava VPS-i platvormivormingu all pakub GreenGeeks ka regulaarseid turbeuuendusi, võrgu tulemüüri konfigureerimist, täiustatud veebiturbefunktsioone ja öiseid veebisaidi varukoopiaid täiendavate kindlustuskihtide jaoks, mis vähendavad pühendunud süsteemiadministraatorite vajadust suure jõudlusega veebimajutuse haldamisel. nõuded tootmises.

VPS-i hostimiskavad:
Sissejuhatav hind:
Pikendamise hind:
Võrdlema:
2 GB RAMPuudub39,95 dollarit kuus
4 GB RAMPuudub59,95 dollarit kuus
8 GB RAMPuudub109,95 dollarit kuus

Põhiomadused, mis meile meeldivad:

 • Komplekti kuulub cPaneli / WHM-i litsents, mis on 200 dollarit aastas
 • Kõiki teie VPS-i andmeid varundatakse öösel tasuta
 • Juurjuurdepääs on saadaval, nii et arendajatel on täielik vabadus, mis on vajalik serverikeskkonna konfigureerimiseks käsuridade abil täiendavate vajalike laienduste või programmeerimiskeelte installimiseks

Mis meile ei meeldi:

 • Esmatarbekaupade jaoks pole sissejuhatavat hinda ega eripakkumisi
 • VPS-i plaanid ei paku alglaaditava OSina võimalust installida teisi Linuxi või Windowsi versioone
 • Plaanid on kallid, kui võrrelda serveri tehnilisi andmeid teiste ettevõtete pakutavatega

VAATA KA: Vaadake meie VPS-i veebimajutuse juhendit, et saada seda tüüpi veebimajutuse kohta lisateavet

Edasimüüja veebimajutusplaanid

GreenGeeksi edasimüüjakontod on mõeldud peamiselt veebiprofessionaalidele, veebidisainiagentuuridele ja sotsiaalmeedia turundajatele, kes vajavad viisi mitme kliendi domeeni majutamiseks ühe raamistiku piires, samal ajal arveldades iseseisvalt ka lisateenuste eest. GreenGeeksi edasimüüja hostimiskavade peamiseks eeliseks on kaasasolevad litsentsid cPanel / WHM, eNom ja ClientExec jaoks, mis on suhteliselt kulukad, kui need ostetakse veebimajutusettevõtte hulgimüügi allahindluse võimalustest väljaspool. Professionaalsed kasutajad saavad sama tööriistakomplekti abil juhtida ka sõltumatut nn valge sildiga veebimajutusettevõtet. Ehkki eNomi edasimüüjate domeenides ei ole palju juurdehindlusvõimalust, on paljude sõltumatute veebiavaldajate, kujundajate ja arendajate jaoks võimalus pakkuda domeenide registreerimisteenuseid ja veebimajutuse kontosid osana iga-aastastest lepingutest või igakuistest teenustasudest klientidele.

Edasimüüjate hostimiskavad:
Sissejuhatav hind:
Pikendamise hind:
Võrdlema:
Edasimüüja 1019,95 dollarit kuus34,95 dollarit kuus
Edasimüüja 2034,95 dollarit kuus59,95 dollarit kuus
Edasimüüja 3044,95 dollarit kuus79,95 dollarit kuus
Edasimüüja 4054,95 dollarit kuus94,95 dollarit kuus
Edasimüüja 5059,95 dollarit kuus104,95 dollarit kuus

Põhiomadused, mis meile meeldivad:

 • Hulgimüügihinnad domeenides ja veebimajutus
 • See on skaleeritav – vaikimisi saate luua 10 kontot, kuid nõudmise korral saab toetada rohkem kontosid
 • Tasuta kolimine GreenGeeksisse, kui kolite teisest veebimajutajast
 • Öösel varukoopiad tasuta
 • Sisseehitatud mastaapsed ressursid
 • Valge silt koos privaatnimeserverite ja kohandatud juhtpaneeliga, mis sobivad teie brändi logo ja värvidega

Mis meile ei meeldi:

 • Plaanid on kallimad, kui teil on vähem kui 10 klienti, kuid siiski mitte liiga halvad

VAATA KA: Vaadake meie juhendit edasimüüja veebimajutuse kohta, et saada rohkem teavet selle tüüpi veebimajutuse kohta

Pühendatud serverite hostimiskavad

GreenGeeks pakub spetsiaalseid servereid, kuigi hind on üsna kallis. Tõenäoliselt ei kasutaks me neid ise spetsiaalse serveri jaoks lihtsalt kulude ja näitajate tõttu. GreenGeeksi spetsiaalsete serveriplaanide peamine eelis põhineb aga nende andmekeskuste tehnoloogia ja taastuvenergia lubaduste standarditel. Kuna spetsiaalset serveri riistvara peetakse veebimajutusteenuste tööstuses kaubaks ja andmekeskuse ettevõtted saavad hulgimüügi soodustust, hulgimüügi soodustust müüjatelt, on andmekeskuse juhtimismeeskondade ja nende omanduses olevate võrgu optimeerimissüsteemide taga olevad teadmised muutunud määravaks teguriks pühendatud serveri plaan osta pikaajaliste lepingute korral. Kuna IT-s on spetsiaalsete serverite jaoks nii palju kasutusvõimalusi, mis hõlmavad pilvandmetöötluse rakendusi, veebimajutust, mobiilirakendusi ja mitme domeeni portfellihaldust, julgustab GreenGeeks kõiki pühendunud teenuste tulevasi ostjaid võtma otse ühendust oma tehnilise osakonnaga, et arutada vajalikke konfiguratsioone ja tuge nõuded.

Pühendatud plaanid:
Sissejuhatav hind:
Pikendamise hind:
Võrdlema:
Siseneserver169 dollarit kuus169 dollarit kuus
Standardne server269 ​​dollarit kuus269 ​​dollarit kuus
Elite server319 dollarit kuus319 dollarit kuus
Pro server439 dollarit kuus439 dollarit kuus

Põhiomadused, mis meile meeldivad:

 • Mitte palju.

Mis meile ei meeldi:

 • Pühendatud serveriplaanid on teiste ettevõtetega võrreldes üsna kallid.
 • Esmatarbekaupade jaoks pole sissejuhatavat hinda ega eripakkumisi

VAATA KA: Vaadake meie VPS-i veebimajutuse juhendit, et saada rohkem teavet selle tüüpi veebimajutuse kohta

Ekraanipildid – pilguheit GreenGeeksi kontohaldusesse & Kontrollpaneel

Konto haldamine GreenGeeksi kaudu on üsna lihtne ja lihtne. Alustamiseks logige esmalt sisse GreenGeeksi kontohalduspaneeli (AMP) (nad saadavad pärast registreerumist teile oma sisselogimisinfo). Allpool on ekraanipilt, kuidas see välja näeb.

GreenGeeksi AMP (kontohalduspaneel) ekraanipilt

Siit saate hõlpsalt hallata oma kontot ja arveldusteavet. Märkimisväärsete funktsioonide hulka kuulub lihtne juurdepääs klienditoele ja tasuta saidi migratsioon. Uute klientide jaoks, kellel on olemasolevad saidid, saate taotleda GreenGeeksi saidi migratsiooni vahekaardilt Tugi. See on mugav funktsioon kasutajatele, kes ei soovi veebisaidi ühelt hostilt teisele ülekandmisel kõiki vajalikke töid ära teha. Samuti saate AMP-liidese kaudu klienditoega hõlpsalt ühendust võtta, klõpsates „Ava pilet”. Telefonitoe eelistajate jaoks puudub nende tugitelefoni number ebamugavalt. Selle leidmiseks peate tõesti ringi vaatama. Teisest küljest on lihtne GreenGeeksi meeskonnaga vestluse kaudu kohese vastuse saamiseks ühendust võtta ja tavaliselt vastavad nad tugipileti taotlustele 4–6 tunni jooksul..

Juhtpaneeli ülevaade

GreenGeeks kasutab cPaneli, sama tööstuse standardi juhtpaneeli, mida enamik veebimajutajaid kasutab. Neil ei ole cPanelil kohandatud kaubamärki ega värve ning nad kasutavad vaikimisi teemapaberit Lantern või X3. Kui olete cPaneliga tuttav, tunnete end GreenGeeksiga üsna mugavalt. See on üsna puhas ja sellel pole (või väga vähe) reklaami. Siin on GreenGeeksi juhtpaneeli ekraanipilt:

GreenGeeksi juhtpaneeli (cPanel) ekraanipilt

Toimivusstatistika – serverid, võrk, & Uptime’i seire

Toimivus on iga veebimajutaja võti. Allpool on ülevaade sellest, mida saate põhilise GreenGeeksi kontoga.

Serverid

GreenGeeks kasutab praegu enamikus oma ühises veebimajutuse ja VPS-i kavas Supermicro-servereid koos Intel Xeon protsessoritega ja 64 GB DDR3 ECC RAM-iga. Need veebiserverid sisaldavad SSD-salvestust RAID 10 massiivides koos veebisaidi andmete mitmekordsete koopiatega, mis salvestatakse üksuse rikke korral, ning ka optimeerida võrgu koormuse tasakaalustamist olemasoleval riistvaral. GreenGeeksi spetsiaalsed serverid on konfigureeritud vastavalt kasutaja nõudmistele ja SATA SSD-salvestusruumi, mitte RAID-i konfiguratsioonidega. Spetsiaalsete serverite puhul ei tagata veebis säilitatavate veebisaitide andmete peegeldamist ega varundamist, kui klient ei konfigureeri teenuseid halduses.

Allpool on jaotus peamistest riistvarakonfiguratsioonidest, mida praegu kasutatakse nende jagatud ja pilve hostimisplaanides.

Serveri andmed:

 • PROTSESSOR: Intel Xeon protsessorid
 • RAM: 64 GB DDR3 ECC RAM-i
 • Ladustamine: SSD-mäluseade RAID 10-l
 • Tüüp: Ettevõtte tasemel SSD andmebaasi salvestusruum
 • Ühenduvus: BGP4 Gigabaidine ühendus mitme Fiber GigE Tier 1 selgroogiga
 • Muu: Nr töölaua riistvara, mis nii kunagi

GreenGeeksi veebiserveri andmed

Võrgustik

GreenGeeks pakub korralikku jõudlust & töökindlus – eriti nende andmekeskuste tehnoloogia hiljutiste parandustega. GreenGeeksi kliendina saate valida ühe neljast veebiserveri asukohast – Chicago, Phoenix, Toronto ja Amsterdam. Iga andmekeskus on SAS 70 1. tüübi sertifikaadiga, 300% tuuleenergiaga, töötab Cisco ja Juniperi marsruutimistehnoloogial, samal ajal kui see on rahvusvaheliselt ühendatud BGP4 Gigabiti mitme Fiber GigE Tier 1 “selgroo” süsteemi kaudu..

Uptime’i seire

Testime ja jälgime GreenGeeksi jõudlust pidevalt koos Pingdomi saidi jälgimise tööriistad jõudluse andmete tehnilisema mõõtme saamiseks. Allpool toodud tulemused on dünaamiliselt saadud Pingdomilt:

Uptime:
GreenGeeksi tööajaaruanne: viimased 30 päeva
Reaktsiooniaeg:
GreenGeeksi tööajaaruanne: viimased 30 päeva

MÄRKUS KATSEStatistiku kohta: Pidage meeles, et ülaltoodud andmed ei kajasta täielikult kõiki GreenGeeksi hostitud veebisaite. Jõudlusstatistikat mõjutavad liiga paljud tegurid – sealhulgas konkreetne server, kus saiti majutatakse, valitud veebimajutusplaan, tegeliku veebisaidi optimeerimine, plaaniline hooldus, geograafiline asukoht jne. Meie testid tehakse jagatud hostimise põhikontodel iga vaadatud veebimajutaja jaoks, et näidata kõige tagasihoidlikumat toimivusstatistikat.

Tehniline tugi – ülevaade GreenGeeksi klienditeenindusest

GreenGeeksi klienditoe meeskond on üldiselt suurepärane ja korduvate teenindusetaotluste korraldamisel koos ettevõttega oleme olnud üldiselt rahul nende töötajate professionaalsuse, nende probleemidele tähelepanu pööramise kiiruse ja probleemide lahendamiseks pakutavate teadmistega. GreenGeeks pakub klienditugi e-posti piletite, reaalajas vestluse ja tasuta telefoniliinide kaudu. E-posti piletitele vastati keskmiselt 15 kuni 20 minutit, brauseri vestluse ja telefoniteenuste puhul on vaja umbes 1 kuni 5 minutit ooteaega. GreenGeeksil on ka veebipõhine teadmistebaas, mida saab otsida, et lahendada korduma kippuvaid küsimusi või tavalisemaid probleeme konfiguratsioonide, veebiarenduse, e-posti, FTP jne abil..

GreenGeeksi tehnilise toe ülevaade

Klienditoe peamised funktsioonid:

 • Sõbralik ja abivalmis kasutajatoe meeskond, kellel on üksikasjalikud teadmised veebiserveri konfiguratsioonide kohta
 • Teadmistebaasis on saadaval hulgaliselt materjale, et levinud probleeme kiiresti lahendada
 • Lisatasu eest lisatasu ei maksa ja otse telefonioperaatoritega ühenduse võtmisel on vähe ooteaega
 • E-posti piletitele vastati väga kiiresti, ehkki mõnikord ei õnnestunud arenguprobleeme siluda

KAS SA TEADSID? Keskmiselt teenindab GreenGeeks kõigis oma serverites kuus üle 60 miljoni unikaalse külastaja.

Turvalisus – kuidas GreenGeeks teie veebisaiti turvalisena hoiab

GreenGeeksi andmekeskuses on hübriidvõrguturbeprogramm, mille on välja töötanud ettevõttesisesed tehnikud ja mis on valmistatud peamiselt üldkasutatavate muude tootjate tarkvara utiliitidest. Jagatud VPS-i klientidele edasimüüja, & spetsiaalsed plaanid, kogu platvormi turvalisust haldavad andmekeskuse töötajad. Saidiomanikud saavad oma saitidel lubada täiendavaid veebiturbemeetmeid, näiteks SiteLock, mis otsib pahavara ja kaitseb tootmiskohti MySQL-i süstimisrünnakute eest. CPaneli sisselogimis- ja FTP-serveri juurdepääs on IP-aadresside musta nimekirjaga kaitstud, et vältida julma jõu paroolide häkkimise rünnakuid. GreenGeeks pakub ka e-posti rämpspostitõrje utiliite, mida saab lubada veebipostituse või SMTP / POP-kontode jaoks cPanelis. Mõned peamised eelised & GreenGeeksi klienditeeninduse puudused on:

 • Hallatud pilvepõhine lähenemisviis välistab vajaduse regulaarsete serveripaikade järele & OS-i täiendused
 • CentOS Enterprise Linux & cPaneli kasutamist on laialdaselt kontrollitud vastastikuse eksperdihinnangu kaudu & vead
 • Pühendatud IP-aadressid ja SSL-sertifikaadid on kallid & tasuta võimalusi ei pakuta
 • Softaculous teavitab kasutajaid regulaarselt, kui CMS-i värskendused on automaatseks installimiseks saadaval

KKK – kasulikud vastused GreenGeeksi ostmise kohta

Siin on mõned korduma kippuvad küsimused, mis teil GreenGeeksi hostimise kohta võivad tekkida:

Kuidas tellida veebimajutust GreenGeeksilt?

GreenGeeksilt saate veebimajutuskava tellida, külastades nende veebisaiti www.greengeeks.com. Võite tellida ka telefoni teel nende müügiosakonna kaudu numbril 877-326-7483.

Milliseid makseid GreenGeeks aktsepteerib?

GreenGeeks aktsepteerib kõiki peamisi krediitkaarte (Visa, MasterCard, American Express, & Avasta) kui ka PayPal.

Kuidas saab tühistada??

Saate oma konto igal ajal tühistada. Helistage lihtsalt nende arveldusosakonnale või saatke tühistamise e-kiri.

Kas ma saan raha tagasi? & kuidas see töötab?

Jah. GreenGeeks pakub 30-päevast riskivaba raha tagasi garantii. See tähendab, et tähtajalisi piiranguid ega lepinguid pole ning võite selle igal ajal üles öelda. Täieliku tagasimakse saamiseks on teil aga aega 30 päeva. Kui tühistate pärast 30 päeva möödumist, saate tagasimakse (põhimõtteliselt tagasimakse allesjäänud aja eest, mida te ei kasutanud). Pange tähele, et kui registreerite domeeninime GreenGeeksi kaudu, makstakse teile tagasimakseta tasu 24,95 dollarit. Nii et ole ettevaatlik! Kuna nende domeeni tühistamistasud on ülehinnatud, soovitame pärast esialgset tasuta pakkumist osta domeeni nimi mõne teise pakkuja kaudu.

Kas GreenGeeks aitab mul oma olemasolevat veebisaiti neile üle viia / üle viia?

Jah, nad teevad 1 cPaneeli migratsiooni tasuta. See tähendab, et kõik domeenid, lisadomeenid, alamdomeenid, e-posti kontod ja cPaneli seaded on kaasatud. Samuti annavad nad endast parima ka cPaneli hostimata saidi rändamiseks. Kui on vaja teha lisatööd, võivad nad võtta lisatasu. Enamikul juhtudel peaks saidi migratsioon olema tasuta.

Järeldus – võõrustada või mitte võõrustada?

Parima veebimajutusettevõtte valimine teie veebisaidi majutamiseks on oluline otsus, milles tuleb arvestada paljude teguritega. Võrrelge kindlasti GreenGeeksi pakutavat hoolikalt, et näha, kas nende teenused teile sobivad.

Kõigi GreenGeeeksi toetatud funktsioonide täieliku loendi leiate nende veebisaidilt aadressil www.greengeeks.com.

Kas olete valmis ostma? Kasutage GreenGeeksi kupongi!

Vaadake meie GreenGeeksi kupongide lehte, kus on ajakohane eripakkumiste loetelu ja madalaimad hinnad, mida GreenGeeks praegu pakub.

Andke meile teada oma mõtetest

Kas olete GreenGeeksi varem kasutanud? Kas teil on positiivseid või negatiivseid kogemusi, mida soovite meiega jagada? Saatke meile oma aus tagasiside aadressil .

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map