5 parimat veebipoe hostitud e-poe platvormi

Ülevaade majutatud e-kaubanduse populaarseimatest platvormidest & e-kaubanduse veebisaidi loomine ja kuidas valida oma vajadustele sobiv veebisait.

Meie ametlik juhend parima hostitud e-poe platvormi jaoks

Veebipoe alustamiseks õige hostitud e-poe platvormi leidmine võib osutuda hirmutavaks ülesandeks. Soovite oma tooteid veebis müüa ja olete kuulnud, et hostitud e-poe platvormid võivad muuta e-kaubanduse veebisaidi loomise lihtsaks. Kuid kuna saadaval on sadu e-kaubanduse veebimajutajaid, ei pruugi te teada, kuhu pöörduda. Selles artiklis loetleme meie 5 peamist soovitatud valikut hostitud e-poe platvormi jaoks ja arutame siis seda, mida peaksite neilt platvormidelt otsima, et aidata teil valida oma ettevõtte jaoks parim valik.

Parimad hostitud e-poe platvormid lühidalt

Siin on kiire ülevaade majutatud veebipoodide 5 parima valiku kohta koos allpool toodud iga ettevõtte põhifunktsioonidega:

Platvorm
Algab:
Soovitatav:
Lisateave
Wix17,00 USD / kuuTaskukohane & lihtne lahendus väikestele e-poe poodideleLisateave
Shopify29,99 dollarit kuusKõige põhjalikum e-poe platvormLisateave
BigCommerce29,95 dollarit kuusVõimsad kohandamisfunktsioonid sobivad kõige paremini suuremate kaupluste jaoksLisateave
Volusus15,00 dollarit kuusParim toodete jaoks mõeldud raskete veebipoodide jaoksLisateave
3DCart19,99 dollarit kuusKaasaegne hostimine koos täiustatud funktsioonidega madala hinnagaLisateave

Parim hostitud e-poe platvormiettevõte nr 1 - Wix

Algab: $ 17.00 / kuu

Wix
Taskukohane hostimislahendus väikestele e-poe kauplustele

www.wix.com on populaarne veebisaitide koostaja, millel on oma hostitud e-poe platvorm, mis sobib suurepäraselt väikeettevõtete omanikele. See on lihtne, hõlpsasti kasutatav ja taskukohane. Need sobivad ideaalselt väikestele e-kaubanduse ettevõtetele, kes ei plaani laiendada oma laoseisu rohkem kui 100 tootele. Wix sobib hästi ka ettevõtjatele, kes pole kunagi varem veebisaiti ehitanud ja soovivad hoida oma käivituskulud madalad. See ei saa sugugi lihtsamaks kui nende pukseerimisredaktor, mis võimaldab teil kujundada odavat ja kaunist veebisaiti. Wix on usaldusväärne host väikestele e-poe poodidele, kes vajavad hõlpsasti kasutatavat veebisaidi koostajat.

Põhijooned:

 • Lihtne kasutada
 • Lihtne varude haldamine
 • Tehingutasud puuduvad
 • Mobiilne sõbralik
 • Taskukohane
 • Lohistage n-ö ehitajat

Parim hostitud e-poe platvormi ettevõte nr 2 - Shopify

Algab: 29,99 dollarit kuus

Shopify
Kõige põhjalikum e-poe hostimine

Praegu domineerib www.shopify.com üle 200 000 kasutajaga hostitud e-poe platvormid. See on suurepärane universaalne valik poe pidamiseks. Algajad, kes pole kunagi e-poe veebisaiti loonud, saavad vähese abiga aru saada, kuidas lihtsat liidest kasutada, kuid Shopify sobib hästi ka teie poe laiendamise funktsionaalsuse ja mastaapsuse tagamiseks. Neid tuntakse kõige rohkem oma laia valiku ilusate, kaasaegsete, tundlike kujundustega teemadega, mis sobivad nii laua- kui ka mobiilivaatajatele. Iga teema on tõeliselt uimastav ja lisab teie brändile kohese usaldusväärsuse. Shopify pakub täielikku ööpäevaringset klienditugi, mis on ületamatu. Kui teil tekib probleeme, on Shopify eksperdid saadaval otsekohe vestluse, e-posti või telefoni teel. Te ei leia end ootamas, et esindajaga vestelda. Shopify on kõige ulatuslikum hostimine ettevõtetele, kes soovivad veebipoodi, mida nad saaksid laiendada.

Põhijooned:

 • Lihtne kasutada
 • Vastuvõtvad teemad
 • 24-tunnine klienditugi
 • Mobiilihaldusrakendus
 • Otsingumootori optimeerimine
 • Piiramatu hulk tooteid
 • 70 makseväravat

Proovige, kui TASUTA

Parim hostitud e-poe platvormiettevõte nr 3 - BigCommerce

Algab: 29,95 dollarit kuus

BigCommerce
Parim võimsate kohandamisfunktsioonide jaoks

www.bigcommerce.com on usaldusväärne platvorm, mis on mõeldud väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Kogenumad veebiarendajad hindavad paindlikke kohandamisfunktsioone, kuna platvorm on üles ehitatud HTML-ile & CSS-i kodeerimine. Kuigi mõned hostitud platvormid võtavad tehingu pealt 1–3%, ei tähenda BigCommerce, et maksate iga müügi eest tasu. Siiski on oluline arvestada, et nende kuuplaanide hinnamudel põhineb teie müügisummal. Kui alustate põhiplaanist ja teie tulud suurenevad, täiendatakse teie kava automaatselt. Ettevõtted, mille aastane kasum on üle 125 000 dollari, peavad Pro plaani eest maksma 200 dollarit kuus. Selle platvormi esiletõst on iga plaani piiramatu ribalaius. Piiramatu ribalaiusega saavad kasu suuremad ettevõtted, kus on palju saidiliiklust. BigCommerce on hostitud platvorm, mis sobib kõige paremini väikeettevõtetele, mille tulu on alla 125 000 dollari, või suurematele ettevõtetele, kes vajavad täiendavat ribalaiust.

Põhijooned:

 • Sotsiaalse meedia integratsioon
 • Täpsemad funktsioonid
 • HTML & CSS-i võime
 • Tehingutasud puuduvad
 • Vastuvõtvad teemad
 • Ühe lehe kassasse

Parim hostitud e-poe platvormiettevõte nr 4 - Volusion

Algab: $ 15.00 kuus

Volusus
Parim toodete jaoks mõeldud raskete veebikaupluste jaoks

www.volusion.com paistab silma täiustatud laohaldussüsteemiga. Kui plaanite oma kauplusesse vedada suurt kogust tooteid, on teil lihtne jälgida oma müügi- ja laoseisu nende platvormil. Volusioon võimaldab teil hõlpsalt jõuda laiema vaatajaskonnani, integreerides oma poe eBay, Amazoni ja Facebookiga. Nende teemasid saab HTML-i abil kohandada & CSS, nii et kui te ei tunne kodeerimist, võib teil mallide esialgseks seadistamiseks vaja minna veebiarendaja abi. Alguses on väike õppimiskõver, kuid mallide abil on pikas perspektiivis kiire uute toodete lisamine. Kui kavatsete oma poes sisuturunduse ajaveebi asutada, on oluline arvestada, et Volusion seda pistikprogrammi ei paku. Peate kasutama kolmanda osapoole hostit ja sellele linki. Volusion on hostimislahendus, mis sobib kõige paremini väikestele ettevõtetele, kes vajavad võimsat laohaldussüsteemi.

Põhijooned:

 • eBay & Amazonase integratsioon
 • Lao täpsem kontrollimine
 • Tehingutasud puuduvad
 • HTML & CSS-i võime
 • Mobiilipoe juhtimine
 • Kliendilojaalsusprogramm

Parim hostitud e-poe platvormiettevõte nr 5 - 3DCart

Algab: 19,99 dollarit kuus

3DCart
Kaasav veebimajutus koos lisafunktsioonidega madala hinnaga

Veebisait www.3dcart.com on kõige tuntum, kui ta pakub iga kuukavaga kõige laiemat valikut keerukamaid funktsioone. Suurim erinevus 3dcart-hostimisega võrreldes on juurdepääs laaditud funktsioonidele isegi madalaima hinnaga paketi korral. Muud populaarsed platvormid nõuavad täiendamist, et saada rohkem funktsioone. Lisaks sõltub toodete arv, mida saate loetleda, sõltuvalt sellest, milline kuuplaan teil on. Nende teemad pakuvad mitmesuguseid ainulaadseid valikuid, nii et teie veebisait ei näe sarnane teiste 3Dcart-poodidega. Muud platvormid pakuvad toredaid teemasid, kuid paljud neist näevad välja sarnased. Kui müüte globaalseid tooteid, on 3dcart juhtiv platvorm paljude makseväravate jaoks. Üldiselt on 3cart kvaliteetne host hostiks hinnateadlikele ettevõtete omanikele, kes soovivad kõige rohkem funktsioone.

Põhijooned:

 • Mitu saatmisvõimalust
 • Tehingutasud puuduvad
 • Ainulaadne teemavalik
 • 160 makseväravat
 • Otsingumootori optimeerimine
 • Kõik funktsioonid @ iga kava

Hostitud e-poe platvormi valimine

Teie kaubamärgi jaoks õige e-poe platvormi valimine

Paljud e-poe võõrustajate pakutavad funktsioonid tunduvad esmapilgul üsna sarnased. Sellepärast on mõned küsimused, mida peaksite endalt küsima, et aidata oma otsust kitsendada. Kas kavatsete näiteks käivitada alglaadimise ja luua oma veebisaidi soolo? Teil on vaja lihtsat veebisaitide koostajat, mille saate ise välja mõelda. Kas ehitate poe kohandades teemat või otsite arenenud tehniliste teadmistega vabakutselise veebiarendaja abi? Siin käsitleme neid teemasid põhjalikumalt, et aidata teil otsustada, millised omadused on teie kaubamärgi jaoks mõistlikud:

Kasutage hästi läbimõeldud ja reageerivat teemat

Vastuvõtvad teemad kohandavad teie veebisaidi paigutust automaatselt vastavalt seadmele, mida saidi külastaja kasutab. See tähendab, et teie pood näeb hea välja, kui teie lugejat külastatakse lauaarvuti, sülearvuti, laua või nutitelefoni kaudu. Kuna 70% veebiostudest toimub mobiilseadmetes, on läbimõeldud reageerimise teema valimine tähtsam kui kunagi varem.

Tänapäeval on maailmas üle 12 miljoni e-poe pood. See arv kasvab ainult edasi. Peate leidma viisi, kuidas oma veebipood ülejäänud rahva hulgast (ja konkurentidest) silma paista. Hostitud e-poe platvormid pakuvad teie poe kujundamiseks piiratud arvu tasuta teemasid, olenemata teie kuuplaanist. Tasuta teemasid on tavaliselt keerukam isikupärastada, nii et valite suure tõenäosusega lisatasu teema. Lisatasu teemad on ühekordne ost, kuid hind peaks teie eelarvesse arvestama, kuna see võib platvormide vahel erineda. Võite leida teema, mille hind on 50 dollarit, kuni 895 dollarini.

KIIRMÄRKUS: Soovite valida tundlike teemadega platvormi, kuna 70% veebiostudest toimub nüüd mobiilseadmes, näiteks nutitelefonis või tahvelarvutis.

Mõelge müüdavate toodete arvule

Kui suurt teie varude taset hakatakse esitama? Veebipoe pidamisel on ülioluline laoseis läbi viia. Varude haldamiseks kulutatud aeg ja energia võivad kiiresti liituda ning ettevõtte juhtimiseks kulub aega raha. Kui teil on väga palju tooteid, siis soovite hostit, kellel on hea varude haldamise süsteem.

Samuti märkate, et mõnel platvormil on teie kuuplaani põhjal ülempiir toodete üleslaadimisel. Mida rohkem tooteid soovite klientidele pakkuda, seda rohkem peate oma hostile maksma. Suurem arv tooteid võib võrdsustada paremate konversioonimääradega, kuid hea mõte on alustada väikestest, kui olete uhiuus pood. Katsetage kõigepealt turunõudlust.

Teie veebisaidi loomise kogemus

Võõrustatavate veebipoodide peamine eelis on mugavus. Iga hinnakujunduskava korral saate igakuise tellimusega domeeni aadressi, ostukorvi ja veebisaidi. See võimaldab teil luua veebipoe uskumatult lühikese aja jooksul, olenemata sellest, kui palju teil veebiarendaja kogemusi on.

Kui olete täielik algaja, võiksite otsida kasutajasõbralikku seadistust, mis ei vaja toodete lisamiseks või poe kohandamiseks vajadust õppida keerulist kodeerimist. Kui olete algaja kasutaja, teevad lohistamise abil ehitajad oma veebisaidile sisu lisamise kiireks ja lihtsaks.

Kui võõrustatavad e-poe veebisaitid loodi algajaid silmas pidades, kasutavad paljud suurema ajalooga ettevõtted suuremat masinat lihtsalt mugavuse huvides. Lisatasu kuuplaanid pakuvad nendele suurematele ettevõtetele keskmise ja keerukama kohandamise funktsioone. Vaadake oma ettevõtte kasvuplaani ja toodete arvu tagasi. Kas plaanite lähiajal oma ettevõtet laiendada ja laiendada? Kui jah, siis soovite platvormi, mis pakub teile võimalust oma veebisaiti ja ribalaiust täiendada. Pidage meeles, et ka pilti nõudvad veebisaidid kulutavad täiendavat ribalaiust.

Maksete töötlemine & Teie asukoht

Oluline tegur e-kaubanduse hostlahenduse valimisel on see, milliseid makseid aktsepteerite. See funktsioon on valdkond, kus platvormid erinevad üksteisest suuresti, ja sellel võib olla suur mõju teie konversioonimääradele. Mõnel platvormil on vaid 9 makseviisi, samas kui teistel on üle 150 makseviisi. Saidiomanikud soovivad ka võõrustajate tehingutasusid võrrelda, sest mõned võtavad tasu iga müügi eest, mis kasutab kolmanda osapoole makseväravat. Üha tavalisem on, et e-kaubanduse hostid pakuvad konkurentsivõime säilitamiseks null tehingutasu, kuid platvormid, kes selle eest tasu võtavad, määravad teie valitud hinnakujunduskava alusel oma tasud vahemikus 0,05% kuni 3%..

Väikeettevõtte omanikud peaksid otsustama, kus nende sihtkoha saidi külastajad elavad. Kaasavamate kuupõhiste hostimiskavade abil saate isegi valida oma veebisaidi tõlke teise keelde. Sõltuvalt asukohast pole mõnel riigil juurdepääsu makseväravatele nagu PayPal. Soovite, et teie veebipood suudaks aktsepteerida mitmesuguseid maksevõimalusi või võite müügi kaotada.

Hinnake turundust & Saadaval tarkvara tööriistad

Ehkki saate veebipoe algfaasis kasutada sirgjoonelisi arvutustabeleid (nagu Excel või Google Sheets), peate oma ettevõtte arendamise jätkamisel integreerima oma lähenemisviisi muu tarkvara. Näiteks raamatupidamine on äritegevuse jaoks hädavajalik. Enamik e-poe platvorme peaks selle jaoks pakkuma selliseid tööriistu nagu QuickBooks.

Turundusriistad on hostitud veebipoodide veel üks boonus. Teie kliendid peavad saama teie veebisaidi ja tooted avastada. Kui teie platvormil on sisseehitatud SEO funktsioon, saate suunata otsimootorite liikluse oma veebisaidile. E-posti loendid, lojaalsusprogrammid, allahindlused ja sotsiaalse meedia integreerimine on ka muud olulised turunduskanalid, mida hinnata. Selliseid tööriistu, nagu hüljatud ostukorvi taastamine, ei pakuta igal platvormil, kuid need võivad olla väärtuslikud, kui saadakse tagasi 15% kaotatud müügist klientidelt, kes lisasid ostukorvi tooteid, kuid ei sooritanud ostu.

KIIRMÄRKUS: Otsimootoritele optimeeritud platvormid pakuvad teie veebisaidile liikluse suurendamiseks tasuta turundust.

Viimased mõtted e-poe platvormi valimise kohta

Hostitud e-poe platvormid on fantastiline viis oma veebipoe võimalikult lühikese aja jooksul kasutuselevõtmiseks. Nende mugavus muudab majutuse suurepäraseks valikuks väikeettevõtete omanikele, olenemata ettevõtte suurusest, veebiarenduse kogemusest või ettevõtluses kasutatud aastate arvust.

Algajatele, kes pole eriti asjatundlikud, on lihtne seadistamine kõige olulisem tegur otsuse langetamisel, eriti kui olete üksikettevõtja või teil on väga väike meeskond. Kui olete aga suurema ettevõtte või finantseeritud alustava ettevõtte taga, võite leida hostimise, mis pakub premium kuuplaane täiustatud kohandamise ja võimsamate funktsioonidega.

Kui olete oma ettevõtte jaoks parima lahenduse kitsendanud, proovige seda enne, kui kavatsete sularaha kulutada kuuplaanile. Kasutage tasuta prooviversiooni oma parima platvormi hulgast. Tasuta prooviperioodi pikkus on igaühe puhul erinev, kuid üldiselt saate seda proovida vähemalt 14 päeva. Hostitud platvormi valimine langeb kokku teie eelarve ja käivituskuludega, kuid see on kiireim viis veebipoe käivitamiseks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me