5 parimat 2020. aasta Drupali veebimajutusteenust

Ülevaade Drupali veebisaidi majutamiseks soovitatud parimatest Drupali veebimajutajatest & meie täielik juhend selle kohta, mida Drupali veebimajutuse ostmisel otsida.


Meie ametlik juhend parima Drupali veebimajutuse kohta

Parima Drupali veebimajutaja leidmine on teie Drupali veebisaidi pikaajalise edu võti. Enamik veebimajutajaid toetab Drupali, kuid jõudlus on sageli esmane probleem, kuna see nõuab kõrgemaid serveriressursse kui teised CMS-platvormid. Tegelikult soovitame Drupalit majutada VPS-i või pilvepõhisel hostimisplaanil, kuigi eelarvepiirangute korral on muidugi endiselt võimalik kasutada jagatud plaani. Olenemata sellest, millist hostimiskava teie sait võib vajada, on siin meie nimekiri parimatest Drupali veebimajutusettevõtetest, mida meie ja Drupali kogukond väga soovitavad:

Parimad Drupali veebimajutajad lühidalt

Siit leiate kiire ülevaate Drupali veebimajutuse peamistest valikutest. Oleme loetlenud erinevad eesmärgid, mida me kõigil soovitame:

Veebimajutaja
Algab:
Soovitatav:
Lisateave
InMotioni hostimine24,99 dollarit kuusProfessionaalne Drupali VPS-i hostimine suurematele ettevõteteleVaadake plaane
HostGator4,95 dollarit kuusTaskukohane Drupali pilve hostimine tööaja jaoks & töökindlusVaadake plaane
Sinine vaim2,95 dollarit kuusPopulaarne valik Drupali jaoks ja soovitatav number 1 saidil Drupal.orgVaadake plaane
GreenGeeks2,95 dollarit kuusTaskukohane Drupali jagatud hostimine neile, kellel on eelarveVaadake plaane
A2 majutamine3,92 dollarit kuusKiire, suure jõudlusega Drupali jagatud hostimine arendajateleVaadake plaane

Parim Drupali veebimajutusettevõte nr 1 - InMotioni hostimine

90-päevane raha tagasi garantii

Algab: 24,99 dollarit kuus

InMotioni hostimine
Taskukohane, usaldusväärne, & Kõrgetasemeline Drupali hostimine

www.inmotionhosting.com on meie parim Drupali veebimajutuse valik ja pakub kõikehõlmavat väärtust & jõudlus mis tahes suurusega ettevõtetele. Nende algtaseme jagatud hostimise plaan on üsna taskukohane – 3,49 dollarit kuus ja pakub erakordset segu jõudlusest, funktsioonidest ja väärtusest. Komplekti kuulub cPanel ja ühe klõpsuga installimine Drupalile Softaculous’i kaudu. Seda on lihtne seadistada, hallata ning see pakub suurepärast tööaega ja töökindlust. Kuna Drupali kasutatakse tavaliselt suuremate ja keerukamate saitide jaoks ning see on üsna ressursimahukas, soovitame kasutada ühte nende Drupali VPS-i plaanist, mis algab 29,99 dollarist kuus. Mõlemad valikud (jagatud või VPS) sisaldavad tasuta SSD-sid parema jõudluse tagamiseks …

Põhijooned:

 • Drupali installimine ühe klõpsuga
 • Drupal.org majutuse toetaja
 • Tasuta varukoopiaid & taastab
 • Suur jõudlus & uptime
 • Parim hind
 • + Klienditugi
 • Toetab Drupal 8

Vaadake hostimisplaane

Parim Drupali veebimajutusettevõte nr 2 - HostGator

45-päevane raha tagasi garantii

Algab: 4,95 dollarit kuus

HostGator
Pilvepõhine Drupali hostimine Uptime jaoks & Töökindlus

www.hostgator.com on veel üks suurepärane loendis olev veebimajutusettevõte, mis pakub erakordset tööaega ja töökindlust. Nende pilve hostimise platvorm on taskukohane, kuid erakordselt võimas valik väikestele Drupali saitidele. Komplekti kuulub cPanel ja see sisaldab hõlpsat Drupali installimist Mojo QuickInstall kaudu. Pilveplatvormil on ka skaleeritav mälu ja töötlemisvõimsus kuni 6 GB ja 6 südamikku. Samuti pakuvad nad VPS-i & spetsiaalsed kavad (mida soovitab Drupal.org) ning ka suuremate ja keerukamate Drupali projektide jaoks …

Põhijooned:

 • Pilvepõhine hostimine
 • Drupali installimine ühe klõpsuga
 • Kindel esitus & uptime
 • cPanel & Mojo QuickInstall
 • Vahemälu on eelseadistatud
 • Toetab Drupal 8

Vaadake hostimisplaane

Parim Drupali veebimajutusettevõte nr 3 - Bluehost

30-päevane raha tagasi garantii

Algab: 2,95 dollarit kuus

Sinine vaim
Populaarne Drupali veebimajutus & Drupal.org soovitatav

www.bluehost.com on Drupal Premiumi hostimise toetaja ja Drupal.org ise jagatud hostimise jaoks soovitatav number üks. Nagu HostGator, kuulub ka Bluehost EIG-le ning see sisaldab cPaneli ja ühe klõpsuga Drupali automaatset installimist Mojo QuickInstall kaudu. Soovitame nende ühist hostimiskava väga väikeste Drupali projektide jaoks, kuna kõige muu jaoks on teil tõenäoliselt vaja pilve- või VPS-lahendust. Nende pilveplatvormi hind on vaid pisut kõrgem kui jagatud plaanidel, kuid pakub kahekordse kiiruse ja paremat liikluse korraldamist. Kokkuvõttes pakub Bluehost Drupali saitidele suurepärast jõudlust, töökindlust ja klienditugi …

Põhijooned:

 • Populaarne valik
 • # 1 saidil Drupal.org
 • cPanel & Mojo QuickInstall
 • Drupali installimine ühe klõpsuga
 • Pilvevalikud
 • Toetab Drupal 8

Vaadake hostimisplaane

Parim Drupali veebimajutusettevõte nr 4 - GreenGeeks

30-päevane raha tagasi garantii

Algab: 3,99 dollarit kuus

GreenGeeks
Taskukohane Drupali majutamine neile, kellel on eelarve

www.greengeeks.com on üks meie lemmikvalikuid väikeste Drupali projektide majutamiseks ühisel veebimajutuskontol. Nad pakuvad ühist hostimiskava hinnaga 2,95 dollarit kuus, mida saab parema jõudluse korral täiendada. Samuti on neil korralikud VPS-i plaanid edaspidiseks kasvuks. Nende jagatud hostimiskava on taskukohane ja ideaalne Drupali kasutajatele eelarvega. Komplekti kuulub cPanel ja ühe klõpsuga Drupali installimine Softaculous’i kaudu. GreenGeeks teeb kõik kiireks ja hõlpsaks seadistamiseks ning saate suurepärase jõudluse ja tööaja (jagatud hostimisplaani jaoks) koos suurepärase klienditoega.

Põhijooned:

 • Taskukohane & usaldusväärne
 • cPaneli jagatud hostimine
 • Drupali installimine ühe klõpsuga
 • Softaculous
 • + Klienditugi
 • Toetab Drupal 8
 • RT Drupali turvaskaneerimine
 • Suurepärased 4 väikest dropaali

Vaadake hostimisplaane

Parim Drupali veebimajutusettevõte nr 5 - A2-hostimine

30-päevane raha tagasi garantii

Algab: 3,92 dollarit kuus

A2 majutamine
Äärmuslik jõudlus & Drupali saitide kiirus

www.a2hosting.com on viimane, kuid mitte vähem meie nimekirjas ja on Drupali majutamiseks erandlik valik. Nad pakuvad mitmesuguseid Linuxi põhiseid hallatud ja haldamata veebimajutusplaane igas suuruses projektidele. Drupal.org on need loetlenud kui soovitatud valik jagatud veebimajutuse jaoks. Nende jagatud hostimisplaanid on taskukohased, need on kaasas cPaneliga ja neil on ühe klõpsuga installimine Softaculous’i kaudu. Soovitame alustada nende turbopaketiga (9,31 dollarit kuus), kuna see pakub jagatud hostimisplaani jaoks ülikiiret ja usaldusväärsust. Samuti pakuvad nad erakordset VPS-i ja spetsiaalseid kavasid suurematele, ressursimahukamatele saitidele …

Põhijooned:

 • Kiire & suur jõudlus
 • A2 optimeeritud
 • Drupali installimine ühe klõpsuga
 • cPanel & Softaculous
 • Turbo plaan
 • Vahemälu on eelseadistatud
 • Toetab Drupal 8

Vaadake hostimisplaane

Drupali veebimajutuse kohta

Mida otsida Drupali veebimajutuse ostmisel

Drupal on üks maailma populaarsemaid avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteeme (CMS), mida kasutatakse miljonite ettevõtete veebisaitide, mitme kasutajaga ajaveebide, sotsiaalsete võrgustike ja e-poe poodide toiteks võrgus. Drupali üks peamisi eeliseid on CMSi mastaapsus, mis toetab isegi kõige populaarsemate veebisaitide veebiliiklust.

Drupali saitide jaoks parima veebimajutuse lahenduse otsimisel on peamised küsimused, millele tuleb vastata:

 • Kas veebi vastab Drupali CMS-i miinimumnõuetele?
 • Millised on kohandatud programmeerimine & veebisaidi arendusnõudeid?
 • Milline on eeldatav kasutajaliiklus, mida veebisait peab haldama?
 • Millist jõudluse optimeerimise tarkvara Drupali saidi käitamiseks kasutatakse??

Enamik väikeettevõtete omanikke alustab jagatud veebimajutuskontolt ja liigub siis VPS-i või pilvelahendusse, kui saidi liiklus suureneb üle piiri, mida konto limiidid lubavad. Drupal kulutab jagatud hostimisplaanil palju töötlemisressursse, mis muutub problemaatilisemaks, kui saidil on suur arv samaaegseid kasutajaid. Arengunõuded, näiteks Drushi ja Giti kasutamine koos Drupaliga, nõuavad käsurida juurdepääsu SSH-ühenduse abil, mida mitte iga jagatud veebimajutaja ei võimalda. Drupali CMS laieneb skaalale, et vastata kõige nõudlikumatele kasutajaliikluskeskkondadele veebis, kuid ainult siis, kui serveri riistvara on õigesti konfigureeritud suurema ressursijaotusega. Pilve optimeerimise tarkvara nagu NGINX, Varnish Cache, Memcached, OPcache ja APC soovitavad kõik arendajad suure liiklusega ettevõtte saitidele ja veebi- / mobiilirakendustele, kuid need lahendused vajavad ka kohandatud konfiguratsiooniga veebiserverit.

Allpool käsitleme üksikasjalikumalt kõiki tegureid, mida Drupali võõrustamisel arvestada.

NALJAKAS FAKT: Drupal-skriptide väljatöötamist alustas Dries Buytaert 2000. aasta paiku ning on sellest ajast alates tohutut rahvusvahelist kasvu saavutanud, eriti programmeerijate ja kogukonna liikmete ühiste ressursside kaudu, kes on platvormile loonud laia valiku avatud lähtekoodiga teemasid ja mooduleid. Drupali arengut on alates 2007. aastast suures osas juhtinud Acquia, Buytaerti ja Jay Batsoni asutatud idufirma, mida on rahastatud kaheksa riskikapitali vooru kogusummas ligi 200 miljonit USD.

Drupali hostimissüsteemi nõuded

Drupal töötab nii Linuxis kui ka Windowsis, ehkki valdav enamus veebisaite töötab Drupali LAMP-virnal, kasutades Linuxi, Apache, MySQL ja PHP. Jagatud veebimajutusplaanid koos cPaneliga võivad Drupali saidiga alustamisel olla eriti kulutasuvad, kuna enamikul väikeettevõtte veebisaitide omanikel ei pea tavaliselt veebiserveri nõuetekohase konfigureerimise ja turvalisuse tagamiseks palkama spetsiaalset süsteemiadministraatorit..

Drupal töötab MySQL andmebaasis, mis on vaikestandard peaaegu kõigil jagatud Linuxi ja Windowsi hostimisplatvormidel. PostgreSQL ja SQLite on ka Drupali puhul valikud, nagu ka andmebaasid MariaDB ja Percona, kuid tavaliselt pole need soovitatav väljaspool kohandatud arenduskeskkondi..

Drupali toe jagatud veebimajutuskavaga kinnitamiseks on kõige olulisem kasutatav PHP-versioon. Kokkuvõttes:

 • Drupal 8 nõuab PHP 5.5.9 või uuemat
 • Drupal 7 nõuab PHP 5.2.5 või uuemat

Enamik veebisaitide omanikke näevad jõudluse kasvu Drupali käitamisel PHP 7.x-l, ehkki pole 100% tagatud, et iga pärandteema ja moodul on sellega ühilduv. Paljud Drupali saidiomanikud hoiavad veebiserveri seadeid PHP 5.6-l. Enamik cPaneli veebimajutajaid lubab PHP-sätteid valida domeenide kaupa, nii et versioonide vahel oleks lihtne vahetada. Mõned ühiskasutatavad veebihostid käitavad PHP-d aga CGI-protsessina, mitte Apache-moodulina, mis võib aeg-ajalt põhjustada jõudlusprobleeme, moodulikonflikte või muid probleeme, näiteks kohandamisvõimaluste puudumine. Enne veebisaidi arendamise alustamist on soovitatav kinnitada, et veebi toetab Drupali installimiseks vajalikku PHP-versiooni.

Drupali hostimise php-versioonide nõudedSaidiomanikud, kes kasutavad ühiskasutatavas hostimises cPaneli, võivad olla võimelised sisse logima ja muutma serveris töötavat PHP versiooni ning lubama või keelama laiendusi. Otsige ikooni “Valige PHP versioon”. Kui see suvand pole saadaval, võite võtta ühendust oma hostiga ja paluda tal teha teie jaoks soovitud muudatused

Drupali automaatne installimine läbi Fantastico, Softaculous, & Mojo QuickInstall

Mõned väikeste ettevõtete omanikud, kes kasutavad jagatud hostimist, kasutavad oma saidi võrguühenduse loomise kiirendamiseks automaatse installimise funktsioone Fantastico, Softaculous või Mojo QuickInstall (sõltuvalt sellest, kumba nende host pakub). Üldiselt nõuab Drupali installiprotsess Drupali tuumifailide ZIP-faili või tarbali üleslaadimist serveri domeeni kausta, failide lahtipakkimist ja seejärel cPaneli kaudu andmebaasi loomist koos kasutajanime ja parooliga. Domeeni kodulehele navigeerides käivitub Drupali installiskript automaatselt, küsides andmebaasi nime, kasutaja ja parooli sisestamist.

Skripti automatiseeritud installimise meetod (koos Fantastico, Softaculous või Mojo QuickInstalliga) on sarnane, erandiks on see, et skript viib lõpule kasutaja andmebaasi loomise ja failide domeeni üleslaadimise protsessi ilma, et kasutaja peaks MySQL-i andmebaasi läbima. Nõustaja või kasutades FTP-d Drupali koodibasi üleslaadimiseks. Kuigi üldiselt on see protsess Drupalist kiire ülevaate saamiseks ja skripti funktsionaalsuse testimiseks hea, võib see versiooniuuendusprotsessi käigus osutuda problemaatiliseks. Enamik Drupali arendajaid ei soovita skripti värskendamiseks cPaneli kaudu kasutada ühe klõpsuga installiprogrammi, kuna see võib kohandatud koodi tahtmatult üle kirjutada ja põhjustada kriitiliste andmete või platvormi funktsioonide kaotamise..

Drupali automaatne installeerimine Softaculous'i kauduSoftaculous ja Fantastico on kiire ja lihtne viis Drupali 8.x, 7.x funktsioonide võrdlemiseks., & 6.x versioonid – kasutage tootmiskoha jaoks käsitsi installimist & versiooniuuendused.

Drupali installimisel jagatud hostingu automatiseeritud skriptide kasutamisel tuleb kaaluda järgmisi küsimusi:

 • Kas skript installib Drupali tuuma uusima turvaversiooni?
 • Kas sait nõuab kolmandate osapoolte moodulite ja teemade üleslaadimist kausta „/ saidid”?
 • Kas Drupali saidi administraator kasutab saidi uuendamiseks automatiseeritud skriptiprotsessi?

Saidiomanikud, kes kasutavad Drupali installimiseks automatiseeritud skripti ja laadivad seejärel täiendavaid kolmandate osapoolte mooduleid ja teemasid kaustadesse „saidid / kõik / moodulid” ja „saidid / kõik / teemad”, võivad riskida nende failide kaotamisega, kui kasutate cPaneli värskendusprotsessi põhiline turvalisus muutub Drupaliks. Tavaliselt pole nendel skriptidel võimalust kontrollida nendes kaustades tehtud muudatusi ja need ei pruugi versiooni täiendamise ajal faile säilitada. On lootust, et Drupal 8-ga tehakse versiooniuuendusprotsess lihtsamaks ja rakendatakse nn ühe klõpsuga põhiline versiooniuuendusprotsess, kuna see töötab juba üsna hästi (sõltuvalt veebimajutajast) koos kaasatud moodulite ja teemadega. Paljud profiarendajad kasutavad protsessi hõlpsamaks juhtimiseks Drushit ja käsurida. Kuid üldiselt jääb Drupal WordPressist maha turvapaikude automaatse rakendamise osas.

Drupali arengu probleemid

Installimine on Drupali saidi alles algus. Uued kasutajad, kes on vaadanud Drupali haldavate ettevõtte ettevõtete, pealkirjade uudiste, ajakirjade ja meediatööstuse saitide hämmastavat disaini ja funktsionaalsust, võivad pettuda, kui Drupal on lahti pakitud, et kuvada ainult lihtsat kodulehte ja Bartiki teemat. Paljud saidiomanikud ostavad kohandatud teemasid installiprofiilidega, mis sisaldavad juba keeruka saidi käitamiseks vajalikke kolmanda osapoole mooduleid, lisaks täiustatud teema CSS-i kohandamiste ja kohahoidja sisuga. See võib sujuvamaks juurutada väikeettevõtetele uue veebisaidi loomise protsessi ja säästa raha veebiarendajate kuludelt. Drupali arendamine on keeruline ja kohandatud koodiga veebisaidi programmeerimiseks valitud meetod on samuti oluline osa selle määramisel, milline veebimajutaja on installimiseks vajalik.

Drupali arendamine nõuab töötamist moodulite, teemade, kohandatud koodi, teksti, piltide ja muude multimeediumfailidega. Osa protsessist saab läbi viia Drupali halduspaneeli kaudu veebibrauseri kaudu suheldes, st ühe sõlme või lehe konstrueerimisel. Enamik koodbaasi muudatusi tuleb siiski teha käsitsi taustaprogrammi arendamise kaudu. Üldiselt on selle protsessi jaoks kaks peamist arendusmeetodit:

 • Drupali arendamine FTP abil uute moodulite, teemade üleslaadimiseks, & faili muudatused
 • Drupali arendamine toimub Gitiga käsurida (SSH) kasutades & Drush

Drupali arendamist FTP abil saab teha otse põhisaidi domeenis või alamdomeenis. Näiteks saab cPanelis jagatud hostil luua alamdomeeni dev.sitename.com ning siis saab arendustöö lõppedes saidifailide ja MySQL-i andmebaasi edastamiseks reaalajas domeenile failihaldurit ja PHPmyAdminit. Muidu installitakse failid iga domeeni juurkausta.

Drupali arendamist käsuridade (SSH), Git ja Drush abil saab teha CMS-i kohalikust installist, kasutades programmeerija arvutis WAMP-i või Acquia Dev Desktopi. Drupali koodbaasi muudatused saab versioonikontrolli abil reaalajas tootmissaatele lükata, võimaldades mitmel arendajal töötada üheaegselt projekti kallal ja sünkroonida koodimuutusi. Seda meetodit eelistavad laialdaselt enamus Agile / Scrumi arendusmeeskonnad, ehkki kõigil on oma eelistus, millist versioonikontrolli tarkvara kasutada.

Acupia võõrustamine DrupalileAcquia Dev Desktop 2 võimaldab arendajatel installida oma arvutisse Drupali kohalik versioon Apache, MySQL abil, & PHP – ning ka saitide automaatne avaldamine Acquia Pilve majutamine.

Kuni viimase ajani ei pakkunud enamik jagatud masinaid klientidele SSH-juurdepääsu, nõudes saidiomanikelt, kes vajasid käsurida juurdepääsu, VPS-kava või spetsiaalsesse serverisse üleviimist. Nüüd pakuvad üha enam veebimajutajaid seda teenust vaikimisi vastavalt kasutajate nõudmistele, välja arvatud see, et seda tuleb mõne ettevõtte verifitseeritud kasutajakontol spetsiaalselt klienditoelt küsida. Mõned Drupali arendamisega seotud küsimused, mis tuleks enne veebimajutuse kohta otsuse tegemist kinnitada, on järgmised:

 • Kas veebimajutaja lubab SSH-i juurdepääsu Gitile toetada & Drush areng?
 • Kas jagatud hostil on failihalduri ja PHPmyAdmini abil cPanel??
 • Kas veebimajutaja toetab jõudluse optimeerimist rakendustega NGINX, APC, Memcached, & Lakk?
 • Kas arendusmeeskond loob CMS-i jaoks algselt uusi mooduleid ja teemasid??

Enamik jagatud hostimiskontosid käitavad cPaneli, CentOS Linuxi ja WHMCS-i versiooni, mis pakub klientidele halduspaneelis laia valikut hõlpsasti kasutatavaid valikuid. Mõni veebimajutaja haldab aga patenteeritud juhtpaneeli, millel võib puududa suvand Failihaldur või juurdepääs PHPmyAdminile. Samuti ei paku paljud jagatud hostid põhikontode klientidele täielikku turvalise kesta (SSH) juurdepääsu, muutes VPS-i või spetsiaalsesse serverisse täienduse edasiarendatud arendusprojektide jaoks, mis nõuavad Drupali jaoks kohandatud serveri konfiguratsiooni.

Kiire näpunäide: Saidiomanikel on soovitatav kohandatud kodeeritud saitidel vajalike veebiserveri nõuete osas pöörduda Drupali arendaja või süsteemiadministraatori poole.

Drupali veebisaidi haldamiseks koos NGINXiga & Lakilaua vahemälu on kaks peamist võimalust. Esimene on välja otsida platvormilt teenusena osutatava pilve hostimiskava koos nende muudatustega eelinstallida. Selle lähenemisviisi korral võib olla parem käivitada NGINX Apachega, kuna Drupal kasutab konfigureerimiseks .htaccess-faili. Teine võimalus on osta VPS või spetsiaalne server ja palgata tööde tegemiseks kogenud Drupali arendaja, kellel on süsteemide administreerimise kogemus, ehkki see on üldiselt palju kallim..

Kohandatud moodulite ja teemade arendamine Drupaliga on kõige arenenumatel veebisaitidel tavaline. Igal programmeerimismeeskonnal on oma töömeetodid, platvormide spetsialiseerumine ja lepinguhinnad. Paljud veebisaitide omanikud palkavad CSS-i projekteerimistööde jaoks teema spetsialisti, PHP-koodrid uute moodulite väljatöötamiseks ja JavaScripti eksperdid vastavalt projekti nõuetele. Drupali jaoks on tuhandeid avatud lähtekoodiga mooduleid ja teemasid juba veebis avaldatud, seetõttu on oluline need installida kõigepealt, et säästa arenduskuludelt raha, ja palgata spetsialiseerunud programmeerimismeeskond ainult siis, kui veebisait nõuab täiustatud uusi funktsioone.

Drupali jõudluse probleemid

Pärast arendusprotsessi lõppu ja Drupali saidi käivitamist on veel palju jõudluse optimeerimist ja veebiliiklusega seotud kohandamisi veebimajutuskeskkonnas, millega tuleb tootmise tipptasemel liikluse korral tegeleda. Nagu mainitud, saavad jagatud hostimisega töötavad Drupali saidid kasutada palju serveriressursse. Seetõttu peaksid saidiomanikud kinnitama, et php.ini-faili ja .htaccess-faili saab redigeerida, et muuta ja optimeerida PHP-mälu limiiti ja faili maksimaalset käivitusaega. Seda saab teha ka faili settings.php kaudu. Kõigi jagatud veebihostide vaikeseadeid ei pruugi siiski olla võimalik alistada.

Veebiliikluse nõuded ja „lünkvärskendused” on endiselt kõige levinumad põhjused, välja arvatud veebiserveri ressursikasutus, mis sunnib veebisaitide omanikke üle minema VPS-ile, pühendatud serverile või Drupali saidi veebimajutuse pilveplaanile. Näiteks NGINX on täielik serverilahendus, mis võimaldab koormuse tasakaalustamise ja HTTP vahemälu abil samaaegselt ühendada üle 10 000 kasutaja. Drupali omanduses olevad pilvehotellilahendused, näiteks Pantheon, pakuvad kõigi kasutajakontode vaikesuvandina NGINX, Varnish Cache, Apache Solr otsingut ja muid lahendusi veebiliikluse suurendamiseks „karbist välja“. Kuid Pantheonil pole nende sätete kohandamiseks sama võime, kui VPS-i või spetsiaalse serveriplaani kohandatud tootmiskeskkonna peenhäälestamiseks..

Pantheoni veebimajutus DrupalileSaidiomanikud, kes otsivad Drupali pilvemajutuslahendus eelinstalleeritud ja optimeeritud seadetega, mis on kavandatud veebiliikluse skaleerimiseks ja „allalaskmiseks”, peaksid kaaluma selliseid teenuseid nagu Pantheon.

Paljusid NGINXi ja Varnish Cache eeliseid saab kasutada Drupaliga jagatud hostimisel, kasutades selleks muude tootjate moodulite kombinatsiooni, näiteks HTML-i, CSS-i ja JavaScripti tihendamiseks “Adv Agg”, lehtede staatilise HTML-i vahemällu salvestamise jaoks “Boost”. anonüümsed kasutajad, samuti „Vaadete vahemälu”, et vältida dünaamilise sisu töötlemist igal lehe laadimisel. Mõned jagatud hostid pakuvad isegi integreeritud CDN-valikuid, mis suurendavad jõudlust ka suuremahulise liikluse korral tipptundidel, hostides veebisaidifailide mitut versiooni erinevates andmekeskustes rahvusvaheliselt. CDN-teenused võivad vähendada Drupali lehe laadimisaegu alla sekundi.

Järeldus – lõplikud mõtted & Drupali hosti valimise soovitused

Enamikul väikeettevõtetel, VKEdel, mittetulundusühingutel ja üksikute veebisaitide omanikel, kellel pole spetsiaalset veebiarendajat või süsteemiadministraatorit, soovitatakse alustada jagatud veebimajutuse ja Drupal 8.x installeerimisega, optimeerides kindlasti saiti nii palju kui võimalik. kasutada serveriressursse kõige tõhusamalt. Kui veebisait kasvab suuremaks liikluse dünaamiliseks, saab vajaduse korral uuendada VPS-i, pühendatud serveri või pilve hostimise lahenduse. Mis tahes Drupali projekti taga võib olla oluline omada kogenud veebiarendajat või programmeerimismeeskonda, kuna CMS-i on paljudel kasutajatel sageli keeruline õppida.

Mõned veebimajutajad pakuvad hallatud pilve hostimiskavasid, mis sarnanevad jagatud hostimisega, pisut kõrgema hinnaga, kuid pühendatud CPU-tuumade ja süsteemi RAM-iga, & lubatud üheaegsed I / O protsessid. Enamik neist teenustest hõlmab ka cPaneli kasutamist ja võimalust majutada piiramatuid domeene ühisel kontol koos piiramatu MySQL andmebaasidega. Drupali hallatud pilve hostimisplaani versiooniuuenduse uuendamine on sageli väärt lisakulusid, et kindlustada need täiendavad süsteemiressursid lehe paremaks laadimiseks. Need teenused hõlmavad ka premium riistvara ja väikese kontotihedusega sätteid ning lisaks võib neil olla NGINX & Lakilaua vahemälu integreerimine.

Paljud Drupali-spetsiifilised pilv hostid on kaasas skripti eelinstalli, kohandatud arendaja tööriistade ja täpsema konfigureerimisega, mis optimeerib Drupali installimise suurema veebiliikluse toe jaoks. Drupali-spetsiifilistel hostidel on ka platvormiinnovatsiooni vastu avatud avatud lähtekoodiga kogukonnale pühendatud töötajad ja klienditugi, kes on spetsialiseerunud CMS-i veebiturbe küsimustele. Seetõttu võivad Drupali-spetsiifilised pilv hostid olla veebisaitide omanikele väärtuslik ressurss, kui võrrelda võrdselt soodsa hinnaga VPS-i või spetsiaalse serveri võimalustega.

Enamik Drupali veebisaite väljaspool suurimat ettevõtet Fortune 500 ja massimeediaettevõtted tavaliselt spetsiaalset serverit ei vaja, kuna kulud on liiga suured ja veebiliiklus seda tavaliselt ei vaja. Drupali kasutavate kohandatud veebi- / mobiilirakenduste ja veebisaitide jaoks, mis vajavad kohandatud koodi jaoks ainulaadset arenduskeskkonda, võib suurepärane privaatne server (VPS) olla suurepärane lahendus, kuna opsüsteemi konfigureerimisel on palju paindlikkust, pakkudes rohkem RAM-i & CPU südamikud ja vajalike laienduste installimine.

Väikeettevõtete omanikud ja veebiettevõtted saavad säästa palju arendustegevuseks kuluvat aega ja raha, kui arvestada Drupali saidi veebimajutuse nõuetega juba arhitektuuri etapis, pöörates eriti tähelepanu veebiserveri konfiguratsiooninõuetele, arendusmeeskonna töömetoodikale ja veebiliikluse ootused. Drupali CMS-i kasutamine tootmises võimaldab veebisaitide omanikel hõlpsalt laiendada kasutajaskonna kasvu kõiki tasandeid ja toetada veebiliiklust kõrgeimate ettevõtete ettevõtete tasemel.

Drupal on üks parimaid veebiarenduseks saadaolevaid tööriistu ning platvorm kasvab jätkuvalt kõige arenenumate ja uuenduslikemate kasutusjuhtumite stsenaariumide toetamiseks. Peata või lahti ühendatud Drupal on arendajate seas üks populaarsemaid suundumusi, eraldades taustamootori teemast ja kasutades CMS-i sisu teenindamiseks mitmesugustele laua-, mobiili- ja isegi hääletuvastusklientidele nagu Alexa. Drupali CMS on üldiselt üks populaarsemaid, testitud, & turvalised lahendused veebialaseks professionaalseks avaldamiseks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map