Rishikimi i Ucraft

Ucraft – është një krijues i faqes artsy që kombinon modele krijuese me një redaktor të shëndetshëm dhe të lehtë për t’u përdorur. Ajo jep karakteristika të mjaftueshme për të krijuar faqe interneti të llojeve të ndryshme. Përdoruesit mund të fillojnë një blog të thjeshtë, si dhe të krijojnë një sit biznesi të vogël ose të hidhen në kamare eCommerce me një dyqan dixhital plotësisht funksional. Krijimi i faqeve dhe projekteve të reja me Ucraft është shumë i lehtë falë redaktorit të tij të pronarit WYSIWYG ndërsa modelet e gatshme duken shumë elegant dhe të azhurnuara.


Ndërtuesi i faqes së internetit është përqendruar kryesisht në cilësi edhe pse nuk mburret me një veçori të zgjeruar si disa nga emrat më të mëdhenj të industrisë. Në të njëjtën kohë, ajo krenohet me një paketë plotësisht të lirë me mjete të integruara të sigurisë, përveç krijuesit të saj falas të logos, mjeteve të projektuesve, dhe më shumë. Le të shohim më nga afër se çfarë Ucraft mund t’u ofrojë përdoruesve të saj.

1. Lehtësia e përdorimit

Krijuesi i faqes në internet është shumë i lehtë për t’u përdorur, pasi ka një tipar tërheqës dhe tërheqje. Përdoruesit kanë një shans për të filluar procesin e ndërtimit nga kanavacë bosh ose të zgjedhin ndonjë nga temat e gatshme në dispozicion. Varianti i dytë është më i mirë për newbies, pasi krijimi i një forme të re të faqes bosh mund të jetë një sfidë e ndërlikuar. Por gjërat e para së pari. Le të zbulojmë se si të regjistroheni dhe të filloni.

Fillimi

Asnjë surprizë këtu. Procesi i regjistrimit është shumë i shpejtë dhe i thjeshtë. Mënyra e parë për t’u regjistruar është të përdorni llogarinë tuaj të mediave sociale dhe të regjistroheni me një klik. Mënyra e dytë duket më shumë me llaç prej tullave dhe kërkon që të tregoni fjalëkalimin dhe emailin tuaj për të krijuar një llogari të re. Pavarësisht, në cilën rrugë të zgjidhni, procesi vështirë se do t’ju zgjasë më shumë se disa sekonda.

Regjistrimi i Ucraft

Pasi të jeni regjistruar, mund të zgjidhni nga një përzgjedhje e modeleve në dispozicion ose të filloni ndërtimin e një uebsajti të ri nga kanavacë bosh. Përdoruesit mund të shikojnë secilën temë përpara se të zgjedhin një ose ta ndryshojnë atë sa herë që të jetë e nevojshme. Tani, le të kalojmë te redaktori i faqes në internet.

Redaktori i faqes

Siç kemi përmendur edhe më parë, procesi i redaktimit mund të jetë i ndërlikuar, pavarësisht faktit që Ucraft ka një redaktues intuitiv tërheqës dhe rënie. Në fillim, e keni të lehtë të ndërtoni një faqe të re duke përdorur blloqe të gatshme. Ato përfshijnë header, formularë kontakti, blloqe “Rreth Nesh”, footer, etj. Ideja është që të vendosim një bllok në tjetrin.

Redaktori i Ucraft

Problemi kryesor këtu është se ju nuk mund t’i lëvizni ato. Ideja është t’i lejoni përdoruesit të punojnë në seksione. Do të thotë që secila bllok duhet të qëndrojë në seksionin e përshkruar. Nga ana tjetër, përdoruesit ende mund të shtojnë elementë të ndryshëm për të rregulluar disa nga faqet. Pulti përmban një përzgjedhje të elementeve që mund të shtoni me një klik. Ato përfshijnë galeritë e imazheve, blloqet e tekstit, rrëshqitësit, ikonat, shpërndarësit e skedarëve mediatikë, etj.

Të shkosh live

Pasi të keni përfunduar faqet e redaktimit, duhet të lidhni vetëm një domen, ta shikoni paraprakisht atë dhe të shkoni drejtpërdrejt në rast se jeni plotësisht i kënaqur me mënyrën se si duket në desktop dhe pajisjet e lëvizshme. Publikoni faqen tuaj te internetit dhe bëjeni atë të arritshëm për përdoruesit.

Përkundër faktit, të gjitha planet e Ucraft kanë një provë falas 14-ditore; ne rekomandojmë fuqimisht zgjedhjen e një pakete falas për të parë se si funksionon redaktori dhe veçoritë e tjera. Do të sqarojë nëse platforma i përshtatet nevojave tuaja apo jo. Tani, është koha e duhur që ne u transferuam në procesin e personalizimit të faqes në internet.

2. Karakteristikat & lakueshmëri

Ucraft pa dyshim ka disa pika të forta përsa i përket tipareve të tij. Përveç SSL falas, aplikacioni SEO dhe Google Analytics i integruar në secilin prej planeve, përfshirë edhe paketën falas, përdoruesit mund të mbështeten në funksionalitetin e zgjeruar që ofron më shumë eCommerce, Blogging, dhe aftësi përshtatjeje.

Dyqane Online

Ucraft e lehtëson hapjen dhe menaxhimin e dyqanit tuaj të ri pavarësisht nga madhësia e tij. Pavarësisht nëse keni disa produkte për të shitur ose dëshironi të krijoni një treg të madh me artikuj të pakufizuar, tiparet e eCommerce të krijuesit të faqes në internet do të vijnë në dispozicion. Ja çfarë merrni:

 • Modelet e gatshme – nisja e një dyqani me Ucraft është shumë e lehtë. Zgjidhni një model me blloqe të integruara dhe elementë përkatës, dhe produkte dhe publikoni dyqanin tuaj.
 • Menaxhimi i thjeshtë i produktit – shtoni artikuj të rinj me një klik të vetëm, rregulloni faqen e produktit duke ngarkuar imazhe, duke shtuar përshkrimet e produktit, fushat e redaktimit, etj..
 • Opsione të gjithanshme të pagesës – platforma aktualisht mbështet mbi 70 shërbime të ndryshme pagese të disponueshme për integrim pa probleme. Lidhni metodën dhe përfitoni nga pagesa të menjëhershme përveç opsioneve të integruara të transportit.
 • Kanale të shitjes së shumëfishtë – mund të përdorni kanale të ndryshme të shitjes për të rritur të ardhurat tuaja. Sistemi ju lejon të futni disa nga vendet më të mëdha të tregut dhe të shesni produktet tuaja në eBay, Google Feed Feed, Amazon, Facebook, etj. Lajmi i keq është se tipari është në dispozicion vetëm me planin BigCommerce, i cili është më i shtrenjti.
 • Shtoni një produkt

Paketa eCommerce gjithashtu përfshin gjithashtu cilësimet e faqes SEO të produktit, mjetet analitike dhe promovimet. Pronarët e dyqaneve mund të krijojnë oferta të personalizuara, kuponë zbritje ose fushata të tjera për të rritur besnikërinë e klientëve tuaj.

Mjete projektuesi

Edhe pse modelet e Ucraft duken mjaft të mira, përdoruesit do të kenë akoma një shans për të shtuar një kontakt përfundimtar për ta bërë hartimin e faqes në internet më ekskluzive. Mjetet e stilistëve ofrojnë një mënyrë të thjeshtë për tu dalluar falë sa vijon:

 • Redaktimi i tipografisë – mjeti e bën të lehtë redaktimin e teksteve, ndryshimin e stileve të fontit dhe zbatimin e ngjyrave, dimensioneve dhe madhësive të ndryshme. Përdoruesit janë të lirë të redaktojnë titujt, si dhe të gjithë paragrafët.
 • UIKit – një mjet për të ndryshuar ose modifikuar cilindo nga blloqet dhe elementet e personalizuara. Ndjehuni të lirë të ndryshoni butonin dhe ngjyrat e ikonave, stilet ose dimensionet. Ndryshoni madhësitë e shiritit për ta lënë atë të përshtatet me modelin e përgjithshëm të faqeve.
 • Cilësimet e kopjimit – shkoni te cilësimet e përparuara dhe ndryshoni mënyrën e paraqitjes së paraqitjes tuaj. Për shembull, përdoruesit mund të modifikojnë distancën midis secilit element, të rregullojnë dimensionet për versionin e internetit të celularit, etj.
 • Mjete Designer Ucraft

Prodhues Logo falas

Krijuesi i faqes në internet vjen me një krijues logoje falas dhe super të lehtë. Kjo ju lejon të krijoni një përfaqësim unik të markës në minuta. E tëra që ju duhet është të plotësoni tre hapa të thjeshtë:

 1. Zgjidhni një ikonë nga një përzgjedhje e madhe e imazheve të aksioneve në dispozicion falas (mbi 1 milion ikona).
 2. Rregulloni logon duke shtrirë ose ngushtuar ikonën. Shtoni disa ngjyra ose ndryshoni dimensionet.
 3. Ruani logon në cilindo prej formateve të mundshme (.PNG ose .SVG).
 4. Prodhuesi Logo Ucraft

Ju mund të përdorni logon jo vetëm në faqen e internetit, por edhe në mallrat dhe sendet e shitura fizikisht për të rritur njohjen e dyqanit tuaj.

Krijuesi i faqes pa pagesë

Një ndërtues falas i faqeve të uljes është një tjetër veçori e shkëlqyeshme nga Ucraft. Isshtë në dispozicion për të gjithë pajtimtarët pavarësisht planit. Ju mund të përfitoni nga ajo edhe nëse përdorni një paketë falas. Ja se si funksionon:

 1. Ju këndoni, zgjidhni një plan dhe zgjidhni një veçori falas të faqes së uljes.
 2. Shfletoni përmes temave dhe faqosjeve të gatshme për një faqe për të zgjedhur një që përputhet më mirë.
 3. Rregulloni strukturën e faqes së uljes, shtoni elemente shtesë ose blloqe.
 4. Përdorni cilësimet e SEO për të krijuar përmbajtje SEO-miqësore.
 5. Lidhni një domain të personalizuar falas dhe publikoni faqen tuaj të uljes.

Shtë një mënyrë e shkëlqyeshme për të drejtuar më shumë trafik dhe për të mbajtur klientët të vetëdijshëm për produktet tuaja të reja ose ofertat speciale.

Platforma e Blogjeve

Bloggerët krijues, të cilët synojnë të lansojnë dhe menaxhojnë bloge me pamje të plotë dhe tërheqëse, sigurisht që do të vlerësojnë një mundësi për të përdorur Artikuj Aplikacione të ofruara nga Ucraft. Aplikacioni lejon krijimin e një blogu ose botimin e një seksioni të lajmeve në një faqe në internet për të tërhequr vëmendjen e përdoruesit. I gjithë procesi nuk e zgjat më shumë se disa minuta dhe në përgjithësi përfundon në disa hapa të thjeshtë.

Artikujt e Panelit të Ucraft

Duke përdorur aplikacionin, ju do të jeni në gjendje të krijoni një paraqitje të faqeve në blog për sa më shumë postime që ju nevojiten. Shkoni përpara për të lidhur butonat e mediave sociale me secilën postim për t’iu mundësuar përdoruesve të ndajnë artikujt me pajtimtarët.

Mos harroni të zgjedhni blogun e krijuar rishtas duke plotësuar etiketat meta. Kjo është mënyra më e mirë për të rritur renditjen e motorit tuaj të kërkimit në blog. Rregulloni sistemin e komenteve duke shtuar shtesën e komentimit Disqus. Në fund, shfrytëzoni Redaktorin e Teksteve WYSIWYG Ucraft për ta bërë redaktimin e përmbajtjes më të thjeshtë dhe fleksibël.

Nëse përballeni me detyrën në një nivel të lartë, do të përfitoni përfitime të shumta nga blogu juaj. Kjo do t’ju ndihmojë të drejtoni trafikun, të tregtoni shërbimet ose produktet tuaja, të ndani përvojën tuaj me pajtimtarët, të krijoni një prani të besueshme në internet, të forconi autoritetin tuaj, të gjeneroni drejtime dhe të inkurajoni audiencën tuaj të synuar për komunikim.

3. Dizajni

Numri i Temave:63
Modelet Profesionale:&# X2714; PO
Temat Falas:&# X2714; PO
Dizajn të përgjegjshëm:&# X2714; PO
Renditur sipas industrisë:&# X2714; PO
Injeksion i kodit burimor:&# X2714; PO

Ucraft ofron një koleksion të pasur modelesh dhe prej tyre mund të përdoren për të krijuar faqe ulëse, ndërsa të tjerët janë të mira për faqet e internetit të biznesit. Sidoqoftë, të gjithë ata duken mjaft tërheqës, me modelet e tyre të sheshta, formatet në ekran të plotë, përmbajtjen specifike të industrisë me cilësi të lartë dhe karakteristikat e tjera që sigurisht do t’i vlerësoni. Në përgjithësi, cilësia e këtyre shablloneve është mbi mesataren këtu.

Secila temë vjen me një përshkrim dhe një mundësi paraprake. Nuk do të të kërkoj shumë kohë për të zgjedhur modelin e duhur. Larmia e temave është disi e kufizuar, por çdo model mund të personalizohet për t’iu përshtatur nevojave tuaja specifike të biznesit.

Pasi të keni zgjedhur një shabllon, do t’ju ofrohet të shikoni një video të shkurtër, por të detajuar dhe të dobishme, duke dhënë një pasqyrë mbi bazat e sistemit. Shikuar atë tashmë? Atëherë ju jeni gati të rregulloni shabllonin tuaj me ndihmën e një redaktori vizual të tërhequr, dhe që rezulton në disponueshmërinë. Ju mund të zgjidhni midis një gamë të gjerë të blloqeve dhe pajisjeve të paravendosura që mund t’ju ndihmojnë të zhvilloni strukturën e faqes tuaj.

Blloqe Ucraft

Thjesht tërhiqni një element të kërkuar në faqet për të ndryshuar ngjyrën, pozicionin, hapësirën, madhësinë, përmbajtjen dhe do të arrini rezultatin e dëshiruar në asnjë kohë! Blockdo bllok ose widget ka disa cilësime: imazhin e sfondit, errësirën, pozicionin e bllokut (vertikale ose horizontale), shtrirjen, ngjyrën, etj. Për shkak të këtyre dhe veçorive të tjera, ju do të jeni në gjendje të bëni ndonjë model tuajin për të përmbushur objektivat dhe kërkesat tuaja.

Cfare ka me shume, ju gjithashtu mund të përdorni mjetet e Designer Seksioni i vendosur në Pultin e Panelit. Mjeti do të bëjë të mundur rregullimin e tipografisë (stilet e titullit, shkronjat, madhësia, ndarja e shkronjave, etj.), Përdorni butonin dhe ndërtuesin e formës, si dhe të redaktoni paraqitjen e faqes së internetit (gjerësia e saj, indentacionet për desktop dhe pamjen e lëvizshme, etj).

Në të vërtetë, përdorimi i seksionit të mjeteve të Designer nuk kërkohet – shabllonet e Ucraft duken të shkëlqyera siç janë, ndërsa mjetet e parazgjedhura të redaktimit janë mjaft të mira për t’i dhënë faqes së internetit një pamje individuale dhe të jashtëzakonshme.

Një tjetër gjë interesante në lidhje me Ucraft është një mundësi për të ndarë seksione brenda një blloku me ngjyra. Kjo lejon përdorimin e duotonit, një trend i freskët në hartimin e faqes në internet, kur secila gjysmë e bllokut vjen me ngjyrën e vet, ndërsa përmasat dhe madhësitë e tyre mund të ndryshohen. Shumë përdorues mund ta shohin këtë funksion të dobishëm kur krijojnë uebfaqet e tyre.

Për ta përmbledhur, pavarësisht numrit të kufizuar të modeleve, Ucraft duket e shkëlqyeshme nga këndvështrimi i projektimit. Modelet me cilësi të lartë që vijnë me një larmi mjetesh të përshtatshme mundësojnë arritjen e një rezultati fantastik. Asnjë kodim i nevojshëm. E përkryer për newbies.

4. Ndihma për klientët

Ucraft ka një njohuri të gjerë të përfaqësuar nga udhëzues dhe artikuj të detajuar. Ato përfshijnë të gjitha temat thelbësore. Do të mësoni se si të filloni të përdorni një faqe në internet përveç këshillave të panelit, integrimit të aplikacioneve, etj. Artikujt gjithashtu përshkruajnë të gjitha tiparet e e-tregtisë, zgjidhjen e etiketave të bardha, etj..

Platforma ka një të veçantë Udhëzues marketingu. Shtë një udhëzim hap pas hapi për pronarët e bizneseve, ndërmarrjet dhe sipërmarrësit. Përdoruesit do të mësojnë se si të rregullojnë rregullimet e SEO, të kryejnë strategji efektive SMM, të përdorin PPC, email dhe marketing të përmbajtjes, etj.

Ucraft ka një komunitet në rritje të përdoruesve të përfaqësuar me një forumi lokal dhe temat e shumta për të diskutuar. Këtu mund të gjeni këshilla të dobishme të ekspertëve, lëshime të reja të azhurnimeve dhe shënime, të krijoni tema të reja për të bërë pyetje të mira.

Tipari i Bisedës Live është e fundit, por jo më pak e rëndësishme nëse keni nevojë për një zgjidhje urgjente për një çështje. Duhen disa minuta që ekipi mbështetës të kthehet me një përgjigje. Si përmbledhje, mbështetja këtu është shumë e mirë.

5. Politika e çmimeve

Opsioni i çmimevekostoFeatures
Uebsajti Falas:falasElements Elementet themelore;
Dom Domain personal;
✓ Hosting Falas.
Uebfaqja Pro:$ 10 / moProducts 50 produkte;
✓ Vendosni HTML / CSS / JS;
Website Uebfaqe shumëgjuhëshe.
Dyqani Pro:$ 21 / mo✓ 1000 produkte;
Fee Tarifa e transaksionit 0%;
C Kuponat me zbritje.
BigCommerce:$ 39 / moProducts Produkte të pakufizuara;
✓ Shitet në EBAY dhe Facebok;
. TVSh me tarifë të kundërt.

Krijuesi i faqes në internet është në dispozicion në 4 plane të ndryshme. Përdoruesit mund të zgjedhin paketën më të mirë në varësi të llojit të faqes së internetit, kompleksitetit të saj dhe qëllimeve të përgjithshme. Plani i parë është 100% falas. Mund të jetë një mundësi e mirë për projektet me një faqe, si dhe faqet e uljes për të gjeneruar plumb ose për të çuar trafikun në faqen e produkteve të nevojshme. Ai vjen me të gjithë elementët themelorë për personalizimin e faqeve përveç SSL falas, Google Analytics të integruar dhe aftësinë për të lidhur një domain të personalizuar falas.

Sa i përket planeve të paguara, ato janë si më poshtë:

 • Uebfaqja Pro fillon me 10 dollarë në muaj dhe është i mirë për faqet e biznesit të vogël dhe dyqanet e vogla dixhitale me deri në 10 produkte.
 • Dyqan Pro është një paketë më gjithëpërfshirëse që kushton 21 dollarë në muaj për rritjen e dyqaneve mobile me deri në 1.000 artikuj për të shitur në internet. Ai përfshin një aplikacion të menaxhimit të grisave, përjashtim nga taksat, dhe më shumë.
 • BigCommerce është një plan i fundit për tregtinë elektronike me të gjitha tiparet e pakufizuara përveç kanaleve të shumta të shitjes përfshirë eBay, Amazon dhe disa të tjera.

6. Zgjidhja e etiketave të bardha

Për ata përdorues, të cilët synojnë të përdorin sistemin për krijimin e biznesit të krijuesve të faqeve në internet, Ucraft ofron një shkallëzim Zgjidhja e etiketës së bardhë duke ofruar avantazhe të shumta. Shërbimi lejon përdorimin e veçorive dhe mjeteve të tij nën emrin tuaj të markës për të rritur suksesin tuaj në marketing dhe për të ndërtuar besimin e klientit.

Merrni kohën tuaj për të hartuar shabllone dhe seksione për t’u ofruar më tej klientëve tuaj dhe përgatituni të shisni faqet e internetit me emrin e biznesit tuaj. Kjo zgjidhje do t’ju vijë në ndihmë freelancer, sipërmarrës dhe agjensi të projektimit të internetit të gatshëm të përfitojnë sa më shumë nga promovimi i biznesit të tyre.

Zgjidhja e etiketës së bardhë aktualisht është në dispozicion në dy modele të ndryshme. Ato përfshijnë:

 • Model Saas – ju në fakt merrni një ndërtues të faqes tuaj të internetit me emrin markë për të krijuar një faqe interneti të biznesit të vogël, faqet e uljes ose dyqanet dixhitale për klientët tuaj në emër të studios tuaj. Për më tepër, ju mund të ofroni qasje tek krijuesi i faqes në internet për klientët për t’i lejuar ata të ndërtojnë projektet e tyre. Modeli vjen me një pult të thjeshtë ku mund të vendosni politikën e çmimeve ose të menaxhoni urdhërat.
 • Zgjidhje me porosi – kjo do të funksionojë për kompani dhe ofrues të shërbimeve më të mëdha që duan të krijojnë një faqe interneti të integruar në ekosistemin e tyre të korporatave. Zhvilluesit janë të lirë të krijojnë elemente dhe blloqe ekskluzive ndërsa pronarët e afarizmave mund të fillojnë programet e bashkëpunimit ose të veprojnë si shitës.

Secili model vjen me një plan të veçantë:

 • Paketa e partnerëve fillon me 799 dollarë në muaj. Mund të funksionojë për dizajnuesit e pavarur dhe webmasterët, si dhe agjencitë e marketingut.
 • Paketa e vetë-strehuar fillon me 1899 dollarë në muaj. Shtë mirë për ofruesit e pritjes, regjistruesit e domain, rishitësit, etj.

Ndër përfitimet që do të përfitoni, kur përdorni mjetin, sigurisht që do t’i vlerësoni një redaktues i thjeshtë tërheqës, pritje e integruar e Google Cloud, disponueshmëria e mbi 15 integrimeve të palëve të treta (Google Maps, Vimeo, Disqus, Mail Chimp, YouTube, SoundCloud, PayPal, Instagram, Twitter, Google Analytics etj), domain shitës, pult i admirueshëm dhe dashamirës për përdoruesin admin, disa porta pagese, API për pushim, menaxher i veçantë i llogarive dhe më shumë.

7. Pro dhe kundër

Ucraft është një krijues i faqeve në internet që është i mirë për newbies, pasi nuk kërkohen aftësi kodimi. Ajo jep karakteristika të mjaftueshme nga kutia për të krijuar lloje të ndryshme në internet brenda disa minutash. Platforma ka plane të përballueshme dhe shumë funksione shtesë për të përfituar. Nga ana tjetër, disa përdorues mund të kërkojnë më shumë fleksibilitet përsa i përket personalizimit të faqeve ndërsa zgjedhja e modeleve ende duket paksa e kufizuar.

Pros:
Cons:
&# X2714; Modele elegant dhe mjete të fuqishme projektuesi.
&# X2714; E mirë për newbies falë redaktorit të saj tërheqës dhe rënie.
&# X2714; Mjaft karakteristika falas, duke përfshirë logon dhe krijuesin e faqeve.
&# X2714; Paketë e mirë e denjë.
&# X2714; Analizat e integruara të Google dhe mjetet e sigurisë.
&# X2714; Mbështetje e zgjatur e klientit.
✘ Një përzgjedhje e kufizuar e modeleve (63 tema).
Ed Redaktimi i bllokut në seksion pa asnjë shans për të lëvizur elementë përreth.

Në fund të fundit

Ucraft – është një ndërtues elegant, modern, dhe tërheqës i faqes në internet, i cili me siguri do të ndihmojë shumë për newbies. Platforma është gjithashtu një zgjidhje e mirë për të krijuar faqe interneti komplekse dhe në shkallë të gjerë (përveç forumeve).

Ky ndërtues i faqes në internet është një zgjedhje e këndshme për shkak të gamës së karakteristikave që ofron. Krijimi i një uebsajti të bukur të biznesit është një copë tortë me këtë platformë. Ekziston gjithçka që ju nevojitet për qëllimin: një përzgjedhje e pasur e widget dhe blloqe tërheqje dhe tërheqje që mund të personalizohen me disa klikime, parametra SEO për promovimin e mëtejshëm të faqes në internet dhe modeleve të klasit të parë.

Për më tepër, ju mund ta provoni sistemin falas, megjithëse do të ketë akoma kufizime specifike. Provoni, nuk do të dëmtojë ta kontrolloni. A jeni akoma duke kërkuar një ndërtues të përballueshëm dhe funksional të faqes në internet? Mos u bëni, sepse Ucraft ja vlen vërtet vëmendja juaj!

Provoni Ucraft falas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me