Rishikimi i faqeve në internet

WebStarts – është një krijues i plotë i faqeve në internet, i cili është i thjeshtë dhe i strukturuar mjaftueshëm për të përmbushur nevojat e fillestarëve dhe të mirat e dizajnit në internet. Sistemi bën të mundur krijimin dhe menaxhimin e faqeve të internetit të llojeve dhe stileve të ndryshme, duke siguruar një seri karakteristikash dhe mjetesh të nevojshme për të mbuluar sasinë mbizotëruese të nevojave për ndërtimin e uebit..


Duke qenë një krijues i faqeve të internetit tërheqëse dhe tërheqëse, WebStarts siguron një ndërfaqe të pastër dhe të qetë që thjeshton procesin e krijimit të faqes në internet, duke e bërë atë më intuitiv dhe të përshtatshëm. Whatfarë është e rëndësishme, shërbimi nuk kërkon aftësi për kodim Fillo, por ata, që kanë njohuri HTML, mund ta përdorin atë për personalizim më të thellë të faqes në internet.

WebStarts vjen me platformë të integruar të e-commerce, mjete SEO, integrimin e mediave sociale dhe opsione të optimizimit celular, si dhe Blogging dhe karakteristika pritëse. Ekzistojnë gjithashtu modele të shumta reaguese të disponueshme në koleksionin e sistemit, të cilat kanë pamje moderne dhe mund të redaktohen në lidhje me nevojat tuaja.

Kur bëhet fjalë për një analizë më të thellë të WebStarts, megjithatë, ne kemi hasur në një numër karakteristikash që mund të paraqesin probleme për përdoruesit që kërkojnë zgjidhje të avancuara për ndërtimin e uebit. Kështu, ka kuptim të rishikohet detajisht ndërtuesi i faqes në internet për të kuptuar nëse me të vërtetë bëhet fjalë për kërkesat moderne të projektimit dhe nevojave të përdoruesit. Kjo është pikërisht ajo që ne do të bëjmë tani.

1. Lehtësia e përdorimit

Si një ndërtues i faqeve të internetit tërheqëse dhe tërheqëse, WebStarts është mjaft i lehtë për t’u përdorur për të gjithë. Zhvilluesit e sistemit kishin një kuptim të qartë të faktit se sa i lodhshëm, sfidues dhe kërkon kohë për procesin e krijimit të faqeve të internetit tradicionale. Duke u kujdesur për lehtësinë e përdoruesve, ata u përpoqën të bëjnë më të mirën e tyre për ta bërë sistemin intuitiv dhe të përshtatshëm për të mbizotëruar nga konkurrentët e tij të ndërlikuar. Kjo është pikërisht ajo që përdoruesit vlerësojnë më shumë rreth WebStarts.

Asgjë e veçantë nuk është e nevojshme për të regjistruar sistemin. Thjesht plotësoni formularin e regjistrimit, siguroni detajet e hyrjes dhe fjalëkalimit tuaj dhe vazhdoni me procesin e zhvillimit të uebit. Sistemi do të kërkojë të paraqisni emrin tuaj të plotë, email dhe fjalëkalimin për të vendosur llogarinë. Një tjetër mundësi është të regjistroheni me të dhënat e llogarisë suaj në Facebook. Në këtë rast, procedura e regjistrimit do të zgjasë rreth një minutë – jo më shumë.

Redaktori i faqeve në internet

Keni parasysh se për të filluar punën me WebStarts, do të duhet të konfirmoni llogarinë tuaj përmes SMS dërguar në numrin tuaj të telefonit pasi të plotësoni formularin fillestar. Zgjidhni vendin tuaj të banimit dhe aktivizoni llogarinë. ’Shtë vërtet e lehtë, me të vërtetë!

Nuk ka nevojë të njohësh bazat e kodimit. Si një ndërtues tërësisht tërheqës dhe tërheqës i faqes në internet, WebStarts e bën të lehtë të personalizoni pamjen e faqes tuaj thjesht duke zvarritur, rënë dhe lëvizur elementet në kanavacë. Nëse rregulloni blloqe të përmbajtjes, redaktoni imazhe, shtoni postime në blog ose bashkëngjitni një emër domain i personalizuar – gjithçka është bërë në modalitetin Whatfarë-Ju-Shihni–farë-Ju-Merrni, pa asnjë kodim të përfshirë.

Redaktori i faqes në internet duket mjaft minimalist dhe i lehtë për t’u lundruar. Ajo që ju nevojitet është të zgjidhni elementin e kërkuar dhe ta vendosni më tej në shiritin e veglave. Hapi tjetër është tërheqja dhe zbritja e sendit të zgjedhur në pozicionin e kërkuar në një faqe në internet dhe përmasat e tij për t’iu përshtatur paraqitjes. A planifikoni të ndryshoni rrënjësisht modelin tuaj të internetit? Pastaj hyrni te tipari “Vendos kodin” ose “Ndrysho kodin HTML” për të injektuar kodin në dritaren e internetit të specifikuar dhe të shijosh rezultatin. Një meritë e rëndësishme është një mundësi për të parë mënyrën se si do të kujdeset faqja juaj e internetit për të bërë redaktimet. Kjo ju jep kontroll të plotë mbi procesin e zhvillimit të uebit.

2. Karakteristikat & lakueshmëri

Kur bëhet fjalë për veçoritë themelore, WebStarts është si pjesa më e madhe e konkurrencës së tij – ju zgjidhni një model të paracaktuar dhe e rregulloni duke përdorur mjete dhe pajisje shtesë të integruara. Duke folur për aftësitë e përparuara, ndërtuesi siguron një përzgjedhje mjaft të këndshme të veçorive, me sistemin e Blogging, eCommerce dhe Opsionet e Anëtarësisë që janë midis drejtuesve. Le të shqyrtojmë pikat kryesore të krijuesit të faqes së internetit tani për të ditur se çfarë të presim prej tij.

Blogging

WebStarts vjen me Menaxher të Integruar Blog që ju lejon të shtoni, modifikoni, formatizoni dhe publikoni postime. Karakteristika e caktimit është gjithashtu e aktivizuar këtu, që është një avantazh i pamohueshëm i sistemit. Sidoqoftë, duhet përmendur se redaktori i blog-ut duket disi i çrregullt për shkak të sasisë së kufizuar të opsioneve të paraqitjes.

Karakteristikat e formatimit të tekstit janë edhe mediokër – ato lejojnë vetëm rregullimin e llojeve të shkronjave, krijimin e titujve dhe shtimin e lidhjeve. Duke folur për integrimin e skedarëve mediatikë, kjo është pak e komplikuar, e cila mund të jetë pengesë për botimin e artikujve të pasura me media.

Sistemi i anëtarësisë

Ju mund të krijoni zona vetëm për anëtarët në faqen tuaj të internetit dhe t’u kërkoni vizitorëve tuaj të regjistroheni / të regjistroheni për të qenë në gjendje t’i shikojnë këto zona. Si administrator, ju mund të aprovoni anëtarët e rinj dhe të menaxhoni profilet e tyre (ndryshoni hyrjen, emailin dhe fjalëkalimin).

Për të aktivizuar funksionin, duhet të keni akses në faqen e Anëtarëve, vetëm ku mund të lejoni hyrje në zona të caktuara në uebfaqe për anëtarët e specifikuar ose në modalitetin automatik ose manual..

Redaktori celular

Me WebStarts, ju mund të ndërtoni një faqe interneti celular, megjithëse, kjo veçori është në dispozicion për përdoruesit e llogarive Pro Plus dhe Business. Për të marrë qasje te redaktori celular, duhet të arrini tek redaktori kryesor i faqes në internet për të gjetur dhe aktivizuar më tej një ikonë të telefonit celular.

Redaktori celular i faqeve në internet

Redaktori konverton automatikisht përmbajtjen e paraqitur në versionin e desktopit dhe e rregullon atë për t’iu përshtatur në mënyrë të përkryer cilësimeve të pajisjes tuaj celular. Keni parasysh se do të duhet të rregulloni disa nga elementët më vete, por kjo nuk është aq e vështirë edhe për kohërat e para.

Integrimi i mediave sociale dhe widget

Ky është një tipar tjetër i rëndësishëm që është i domosdoshëm për çdo faqe moderne. WebStarts ju lejon të siguroni lidhje për llogaritë tuaja të mediave sociale për të qenë të vetëdijshëm për të gjitha faqet e internetit / azhurnimet e biznesit, ngjarjet, lajmet dhe informacionet e tjera të disponueshme atje. Duke shtuar butona të mediave sociale në faqen tuaj të internetit, ju gjithashtu lejoni që vizitorët tuaj të shikojnë këto profile në çdo kohë të ditës.

Po kështu, është e mundur që të integroni burimin e Instagramit në projekt, në mënyrë që fotot që do të publikoni atje të mund të shfaqen në faqen e internetit. Për më tepër, ju mund të integroni disa widget në faqen tuaj të internetit për të rritur performancën e saj.

analitikë

Mjetet WebStarts Analytics ju ndihmojnë të mbani shënimet e informacionit tuaj në lidhje me trafikun. Duke përdorur Google Analytics të integruar, si dhe veçori të tjera në dispozicion të koleksionit të statistikave, mund të zbuloni numrin e përdoruesve që vizitojnë faqen tuaj të internetit gjatë një interval kohor të caktuar, numrin e njerëzve, të cilët aktualisht shfletojnë burimin tuaj, aktivitetin e tyre, burimet e trafikut, kërkimin pyetje dhe parametra të tjerë të rëndësishëm që kanë ndikim në punën e faqes suaj të internetit. Krijuesi i faqes në internet gjithashtu vjen me një aplikacion counter, i cili tregon numrin e përdoruesve që vizitojnë faqen tuaj në një periudhë të caktuar kohe.

Mjetet e marketingut

Për të drejtuar vëmendjen e përdoruesit dhe për të rritur shkallën e angazhimit të klientit, pajtimtarët e Pro Plus dhe të planit të biznesit mund të përdorin mjetet e marketingut që ofron WebStarts. Këto përfshijnë reklama falas të dhëna nga Amazon, Bing Ads, Adwords, LinkedIn etj.

Zbatimi i këtyre mjeteve kontribuon në promovimin më efektiv të faqes në internet duke reklamuar biznesin tuaj në internet dhe gjenerimin e trafikut. Për më tepër, sistemi ofron një suitë të marketingut me email të disponueshëm vetëm për përdoruesit e Planit të Biznesit.

Optimizimi i motorit të kërkimit

WebStarts vjen me një Wizard të dobishëm SEO, i cili bën të mundur optimizimin e faqes suaj të internetit për motorët e kërkimit duke plotësuar etiketat meta, ngarkimin e faqeve të internetit të interesit, vendosjen e etiketave alt për imazhe, krijimin e hartave të faqeve etj..

Redaktori i Fotografive të Integruara

Zbatimi i mjeteve të integruara të redaktimit të fotografive bën të mundur vendosjen e imazheve në faqet tuaja të internetit. Për të maksimizuar rezultatin, ju mund të korrni, madhësoni dhe të aplikoni efekte të ndryshme në imazhet e zgjedhjes suaj. WebStarts ofron një përzgjedhje të këndshme të fotografive të aksioneve të disponueshme në Bibliotekën e Imazheve të shërbimit që mund të zgjidhni dhe integroni në faqen tuaj të internetit.

Ndër veçoritë e tjera që e bëjnë sistemin të dallojë nga turma, ka kuptim të përmendim format e personalizuara, ndërtuesin e menusë, lojtarët audio, librin e të ftuarve, forumin, kamera selfie, pritjen e videove falas dhe shumë më tepër.

3. Shqyrtimi i e-Tregtisë

Pavarësisht nëse keni ndërmend të shesni produkte fizike ose dixhitale në internet, nuk do të shkoni pa krijuar një dyqan në internet. WebStarts ofron këtë veçori vetëm për përdoruesit e planit të biznesit. Sistemi eCommerce ju siguron një larmi të gjerë të veçorive të tregtisë elektronike që mund t’i përdorni me sukses, kur filloni dhe administroni dyqanin tuaj në internet. Kur regjistroheni për herë të parë në sistem, do të ridrejtoheni në modalitetin e krijimit të dyqanit në internet duke shkuar në pultin e sistemit. Kjo është ajo ku ju do të shihni butonin “Redakto sitin” që do t’ju lejojë të filloni me lehtësi.

Faqja e dyqaneve të faqeve të internetit

Duke qenë sistemi i tërheqjes dhe tërheqjes, WebStarts lehtësisht do t’ju lejojë të zgjidhni dhe rregulloni elementët e kërkuar për të formuar strukturën dhe plan urbanistikin e pultit. Ajo që mund të bëni këtu është shtimi dhe redaktimi i faqeve, zgjedhja e atyre që kërkohen nga menyja rënëse. Nga pulti, do të keni akses në larminë e hapave dhe veçorive të krijimit të dyqaneve në internet. Kjo është ajo ku ju mund të modifikoni produktet, kategoritë dhe porositë, të krijoni kuponë, të shikoni informacionin e klientit dhe të rregulloni cilësimet e kërkuara (krijoni emrin e dyqanit, shtoni email dhe telefon në dyqan, ngarkoni logon). Le të kemi një përmbledhje të nuancave më të rëndësishme të WebStart eCommerce tani.

Menaxhimi i produktit

Me WebStarts, ju mund të shtoni produkte dhe të krijoni kategori produktesh. Sistemi mbështet funksionin e importit / eksportit të skedarëve të produkteve CSV, i cili është shumë i përshtatshëm për përdoruesit, të cilët do të kalojnë në WebStarts nga një shërbim tjetër. Karakteristika kursen përpjekjen dhe kohën tuaj në planin afatgjatë. Për t’i paraqitur mallrat tuaja në avantazh, sistemi nuk ofron vetëm një mundësi për të përpiluar një listë produktesh, por gjithashtu bën të mundur kategorizimin e produkteve sipas parametrave të ndryshëm, organizimin e postave elektronike etj..

Menaxhimi i produkteve në faqet e internetit

Ju gjithashtu mund të zgjidhni të krijoni produktet tuaja këtu – sistemi nuk vendos kufizime në lidhje me numrin e artikujve të shtuar në listën e produkteve. Kur krijoni një produkt, ju do të duhet të shtoni titullin e tij, përshkrimin, të ngarkoni foto ose rishikime të videos, të caktoni çmime dhe të vendosni, nëse dëshironi të ngarkoni taksat mbi produktin e zgjedhur. Për më tepër, ju mund të zgjidhni një kategori për produktin tuaj ose të krijoni një të re, nëse nuk është e shënuar në katalog. Varet nga ju që të vendosni detaje të transportit ose jo.

Më në fund, mund të caktoni variante të gjithanshme të produktit, mjete të menaxhimit të inventarit dhe të vendosni parametrat e ekranit të produktit. Nëse jeni duke shitur produkte dixhitale, mund të aktivizoni opsionin “Dorëzimi Dixhital”, ku do të duhet të specifikoni Lidhjen e Shkarkimit, Titullin, Përshkrimi dhe Udhëzimet.

Sapo të krijoni dhe të ngarkoni të gjitha produktet, mund të riktheheni në pultin e faqes në internet për të kontrolluar mënyrën e shfaqjes së artikujve atje. Thjesht zgjedhni seksionin Store nga menyja drop-down dhe rregulloni opsionet e ekranit. Ajo që mund të bëni këtu është ndryshimi i numrit të kolonave, rreshtave dhe produkteve të paraqitura në një faqe në internet, zgjedhjen e shkallëzimit të figurave dhe opsioneve të raportit të aspektit. Ju takon gjithashtu të mundësoni kërkimin e produkteve, kategoritë dhe opsionet e renditjes.

Pasi të keni përfunduar procesin e menaxhimit të produktit, thjesht ruani ndryshimet si një draft ose publikoni produktet e ngarkuara në faqen e internetit të drejtpërdrejtë. Sidoqoftë, për tu siguruar që keni bërë gjithçka siç duhet, vendosni sërish dyqanin tuaj në internet në modalitetin e provës dhe kontrolloni se sa mirë është i organizuar procesi i shitjeve dhe nëse janë vendosur rregullat si duhet të gjithë parametrat e arka. Shtë madje e mundur të kryhet një transaksion provë këtu për të zbuluar, nëse do të merrni emailin e njoftimit të porosisë për të qenë në gjendje të gjurmoni me kohë të gjitha statuset tuaja të porosisë.

menyra pagese

Për të zgjedhur dhe vendosur metodat e pagesës, duhet të ktheheni te pjesa “Cilësimet”. Si parazgjedhje, sistemi përdor shërbimin WePay, por është gjithashtu e mundur që këtu të kryhen pagesa PayPal dhe Stripe. Shporta e blerjeve ju lejon të pranoni pagesa në internet dhe karta krediti gjithashtu. Sapo krijoni dhe publikoni një dyqan në internet, do të jeni gati të filloni të pranoni pagesa.

Opsionet e pagesës së faqeve në internet

WePay do t’ju dërgojë detajet e bashkëpunimit, duke ju kërkuar të jepni informacionin tuaj të llogarisë bankare dhe llogarinë bankare, në mënyrë që të jeni në gjendje të filloni të pranoni pagesa. Ky është gjithashtu vendi, ku ju mund të aktivizoni komentet, si dhe t’i lejoni klientët të identifikohen në arkë, duke ruajtur cilësimet e tyre të transportit dhe pagesës. Përveç metodave të pagesës, këtu mund të vendosni dhe modifikoni parametrat e taksave, duke zgjedhur midis opsioneve të shtetit dhe vendit këtu.

Detajet e rimbursimit të transaksionit

Nëse vendosni të zgjidhni PayPal ose Stripe si një metodë të transaksionit të pagesave, duhet të jeni të vetëdijshëm se si të rimbursoni transaksionet tuaja të bëra me secilin nga këto sisteme. Le të fillojmë tani me PayPal.

Për të transferuar para nga llogaria juaj PayPal, thjesht identifikohuni dhe klikoni në butonin “Aktiviteti” që gjendet në menunë në krye të faqes. Të gjitha transaksionet e fundit të bëra me llogarinë tuaj PayPal do të renditen këtu. Zgjidhni transaksionin që dëshironi të rimbursoni, shikoni detajet, lëvizni poshtë faqes, gjeni butonin “Lëshimi i rimbursimit” dhe klikoni atë për të vendosur për shumën që dëshironi të rimbursoni (sistemi lejon kthimin e pjesshëm dhe të plotë shuma). Përfundoni procedurën e rimbursimit. Klientët tuaj do të marrin gjithashtu njoftimin e postës elektronike lidhur me rimbursimin e përfunduar. Kjo është e shpejtë dhe mjaft e lehtë dhe kjo zgjat vetëm disa minuta.

Në rast se vendosni të pranoni pagesa përmes sistemit Stripe, identifikohuni në llogarinë tuaj dhe klikoni në butonin “Pagesat” që gjenden në shiritin e majtë të tabelës. Kjo është ajo ku ju do të shihni të gjitha pagesat e bëra kohët e fundit me sistemin. Klikoni për rimbursimin që dëshironi të bëni dhe zgjidhni arsyen për këtë nga menyja drop-down. Pastaj klikoni në butonin “Rimbursim” – kjo është ajo! Të gjitha detajet e transaksionit si dhe vetë rimbursimi do të dërgohen në kartën e klientit tuaj brenda dy ditësh.

Opsionet e transportit

Kur vendosni dyqanin tuaj në internet, mund të zgjidhni dhe modifikoni Detajet e Transportit. Duke zgjedhur opsionin e transportit UPS që aktivizohet si parazgjedhje, sistemi automatikisht do të llogarisë peshën e vlerësuar të produktit që kërkon dërgesë, si dhe destinacionin e tij (duhet të specifikoni kodin ZIP për këtë qëllim).

Opsionet e dërgesës në faqet e internetit

Përveç UPS, ju gjithashtu mund të zgjidhni një shumëllojshmëri të opsioneve të transportit, përfshirë Transportin sipas peshës, çmimit, sasisë. Shtë e mundur për të vendosur këtu një tarifë të sheshtë ose madje edhe Transport falas. Kjo varet nga nevojat tuaja. Ateverfarëdo opsioni i transportit për të cilin do të kërkoni, sistemi do t’ju ofrojë të specifikoni rregullat e transportit dhe të plotësoni kategori të caktuara. Për të kontrolluar cilësimet që keni bërë, mund të publikoni dyqanin tuaj në internet në modalitetin e provës për të kontrolluar nëse keni bërë gjithçka në rregull. Sidoqoftë, mos harroni të riktheheni në Mode Live më pas.

4. Modelimet

Numri i Temave:120
Temat Falas:&# X2714; PO
Dizajn të përgjegjshëm:&# X2714; PO
Renditur sipas industrisë:&# X2714; PO
Redaktimi i kodit CSS:✘ JO

WebStarts ofron një bibliotekë të modeleve moderne që janë përgjegjëse që nga fillimi. Hartimet janë plotësisht të personalizueshme dhe mund të kalohen edhe në mes të rrugës përmes procesit të redaktimit të internetit në rast nevoje. Ndërrimi i shabllonit nuk do të shkaktojë humbjen e përmbajtjes së paraqitur dhe redaktimet e bëra.

Krijuesi i faqes në internet aktualisht ofron mbi 120 modele cilësore, të cilat kategorizohen në disa seksione që janë specifike të ngrohtë dhe i përkasin një teme të caktuar. Ekziston gjithashtu një mundësi e filtrit të kërkimit këtu, e cila ju lejon të klasifikoni modelet sipas parametrave të tyre kryesorë për të thjeshtuar zgjedhjen. Disponueshmëria e opsionit të vrojtimit ju lejon të shihni detajet e temës për të cilën jeni të interesuar dhe rrit shanset për të zgjedhur modelin e duhur që nuk do të duhet të ndryshoni më pas.

Modelet e faqeve në internet

Nuk mund të gjej një temë të përshtatshme? Pastaj ekziston një mundësi për të zgjedhur një shabllon bosh dhe për të krijuar një faqe interneti nga e para. Për fat të mirë, opsionet e personalizimit të dizajnit janë mjaft të gjithanshëm këtu. Ajo që mund të bëni për të modifikuar pamjen e projektit tuaj është të ngarkoni imazhet tuaja, të zgjidhni skemën e ngjyrave, sfondin, stilin dhe madhësinë e shkronjave dhe disa parametra të tjerë.

Ju gjithashtu mund të shtoni, rregulloni dhe fshini blloqet e përmbajtjes, seksionet në uebfaqe, galeritë, kutitë, butonat, format, shfaqjet e diapozitivave dhe elementët e tjerë të disponueshëm në një faqe në internet. Abonentët e Biznesit dhe Pro Planit mund të përdorin opsionin e integrimit të kodit për të futur kode që do t’u japin projekteve të tyre dizajn unik dhe performancë superiore.

5. Ndihma për klientët

Ekziston një bazë e gjerë njohuri që ofron informacione të hollësishme në lidhje me ndërtuesin e faqes në internet dhe nuancat e përgjithshme të përdorimit të tij. Faqja e Ndihmës përfshin një numër temash me postime që trajtojnë çështjet kryesore për të cilat janë interesuar përdoruesit, kur punojnë me shërbimin. Një seksion i veçantë FAQ përfshin pyetjet dhe përgjigjet më të përhapura në lidhje me sistemin.

Për më tepër, WebStarts ofron mbështetje në email dhe ndihmë në telefon, si dhe mësime video që ofrojnë udhëzime vizuale se si të përfitoni sa më shumë gjatë punës me ndërtuesin e faqes në internet. Në cepin e djathtë të faqes së internetit, do të shihni butonin “Merrni Këshillimin e Ekspertëve” që lejon hyrjen në dritaren e bisedës, ku mund të shkruani pyetjen tuaj për të kontaktuar me ekipin e mbështetjes së klientit. Me këtë qëllim, ju duhet të plotësoni fushat e formularit dhe t’ia dërgoni atë ekipit mbështetës. Ata zakonisht përgjigjen në pyetjet gjatë disa orëve. Opsioni i bisedës live është aktualisht i padisponueshëm.

6. Politika e çmimeve

WebStarts ka një version falas të mbështetur në reklama që nuk skadon kurrë dhe tre plane të paguara: Abonimet Pro, Pro Plus dhe Biznes, kostoja e të cilave përbën përkatësisht 9,78 dollarë, 14,32 dollarë dhe 39,98 $ / muaj.

  • Plan falas vjen me kufizime të caktuara dhe funksionon mirë vetëm për testimin e grupit të veçorive të shërbimit vetëm.
  • Plani Pro përfshin opsionet e integrimit në mediat sociale, mungesën e reklamave në internet, format e kontakteve dhe deri në 5 galeri dhe slideshow.
  • Plani Pro Plus Për më tepër ofron mjete SEO, galeri dhe slideshow të pakufizuara, mbështetje të postës elektronike dhe telefonit, optimizimin në internet të celularit, veçorinë e anëtarësimit dhe hyrjen me porosi të HTML.
  • Plan biznesi, nga ana e tij, përfshin numrin e pakufizuar të formave të kontaktit, platformën e e-tregtisë, menaxhimin e plumbit, kompletin e marketingut me email dhe privilegje të tjera. Keni parasysh që tipari i e-commerce në WebStart përfshihet vetëm në Planin e Biznesit.

WebStarts herë pas here ofron zbritje dhe programe speciale për përdoruesit, të cilët dëshirojnë të regjistrohen në sistem ose të përditësohen në një nga pajtimet e tij të paguara. Këto zbritje bëjnë të mundur uljen e kostos së planeve deri në 50%, që është më shumë sesa një ofertë e dobishme. Nëse keni nevojë për opsione dhe veçori më të avancuara të personalizimit të dizajnit, mund të kontaktoni zhvilluesit e sistemit në lidhje me zgjidhjet e ndërmarrjeve dhe zhvillimit të biznesit.

7. Pro dhe kundër

WebStarts është një krijues mjaft i diskutueshëm i faqeve të internetit, i cili vjen me një listë të veçorive pozitive dhe negative. Vetëdijësimi për këto nuanca është një domosdoshmëri për të gjithë, i cili ka vendosur të zgjedhë sistemin për nevoja personale për ndërtim në internet. Këtu ata shkojnë.

Pros:
Cons:
&# X2714; Biblioteka e figurave të aksioneve.
&# X2714; Opsionet e integrimit.
&# X2714; Sistemi i anëtarësisë.
&# X2714; Tregëti elektronike dhe Blogging.
&# X2714; Modelet e personalizueshme të përgjegjshme, të renditura sipas kamareve.
✘ Asnjë bisedë live.
Plan Plani pa mbështetje për reklama.
Ack Mungesa e veçorive të tregtisë elektronike në të gjitha planet e paguara.

përfundim

WebStarts vjen me një redaktues mjaft të bukur intuitiv të faqes në internet, i cili u bën apel përdoruesve për shkak të thjeshtësisë dhe komoditetit të tij. Pavarësisht nëse jeni fillestar ose një profesionist, do të keni mundësi të krijoni me lehtësi një dyqan në internet, një blog, një portofol ose ndonjë uebfaqe tjetër me sistemin.

Modelet e tij janë mjaft moderne dhe të përgjegjshme, por atyre disi u mungon thellësia dhe fleksibiliteti i përshtatjes. Procesi i redaktimit të faqes në internet është mjaft i kuptueshëm dhe i lehtë, i cili lejon fillimin e një projekti vetëm në disa orë. Shërbimi i mbështetjes së klientit është standard, por pa dyshim që i mungon mjeti i bisedës live.

Kështu, WebStarts është një zgjidhje e mirë për zhvillimin e faqes në internet DIY, por seti i tij i karakteristikave mbetet ende shumë për të dëshiruar për dizajnuesit profesionistë të faqes në internet. Për të marrë mendimin tuaj për ndërtuesin e faqes në internet, shkoni përpara për ta provuar atë. Kjo është mënyra e sigurt për të vendosur, nëse platforma vjen deri te përpjekjet tuaja të projektimit në internet apo jo.

Provoni WebStarts Tani

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me