Uebfaqet Shembull Shënimi

shembuj të faqes në internet


Faqerojtësa – është një krijues inovativ i faqes në internet cloud, i cili mundësohet nga teknologjia e përparuar e AI. Kjo është një nga pikat kryesore të shërbimit, që e bën atë të dalë nga turma dhe tërheq zhvillues të papërvojë dhe të aftë të web nga e gjithë bota.

Ndërtuesi i faqes në internet ofron ndihmë profesionale të të fuqishmëve Asistent AIDA që ju udhëzon gjatë gjithë procesit të ndërtimit të faqes në internet, duke krijuar një faqe interneti të mirë për ju nga e para. AIDA është unike dhe jep përvojë të jashtëzakonshme në ndërtimin e uebit për të gjithë, që e përdorin atë.

Platforma funksionon mirë për zhvillimin e faqeve të internetit të biznesit, dyqane në internet dhe faqeve të uljes që fillimisht vijnë me një dizajn të përgjegjshëm. Pretendohet se përmban lehtësi të jashtëzakonshme të përdorimit, por a është me të vërtetë kaq e thjeshtë dhe intuitive për të gjithë? A mundet që AIDA të mbulojë me lehtësi pjesën më të madhe të nevojave për ndërtimin tuaj në internet ose ju ende duhet të zotëroni njohuri programuese? Për ta pastruar këtë, le t’i hedhim një vështrim disa prej mostrave më të mira të faqes në internet për të përcaktuar të mirat dhe të këqijat e tyre.

1. Gaard Media

GAARDMEDIA

Përgatitni një faqe në internet si ajo

Gaardmedia.com është një faqe interneti e agjencisë së marketingut të mediave sociale me shërbim të plotë që përqendrohet në ofrimin e shërbimeve të mediave sociale, zhvillimin dhe ekzekutimin e fushatave dixhitale. Ky është një faqe me një faqe, e cila përfshin disa seksione të rëndësishme të nevojshme për t’u ofruar përdoruesve të gjithë informacionin që ata interesojnë. Këto janë seksione Rreth, Wefarë Ne bëjmë, Ekipi dhe Kontakti.

Uebfaqja duket e thjeshtë por e pazakontë për shkak të parullave tërheqëse që shfaqen ndërsa lëvizni poshtë në faqe. Butonat e rrjetit social lejojnë eksplorimin e shërbimeve në detaje mbi burimet e jashtme, duke forcuar reputacionin e kompanisë. Ekziston edhe butoni i thirrjes për veprim “Le të flasim”, i cili inkurajon përdoruesit të kontaktojnë me ekipin për të diskutuar idetë e tyre të projektit. Kjo është saktësisht ajo që u nevojitet shumica e përdoruesve, kur zgjedhin kompaninë SMM.

2. Të gjitha gjërat e reja

Të gjitha gjërat e reja

Përgatitni një faqe në internet si ajo

Gjëja e parë që tërheq vëmendjen kur vizitoni Allthingsnewwtn.com është një rrëshqitës imazhi i pazakontë që gjendet në kokë. Ai paraqet misionin e uebfaqes në mënyrën më të mirë të mundshme pasi të gjitha gjërat e reja janë një vend, i cili mund të ndihmojë që jeta juaj dhe sendet personale të jenë më të organizuara. Menyja e faqes në internet është e disponueshme në panelin e majtë për të kursyer vend dhe jo për të shpërqendruar vëmendjen e përdoruesit. Seksionet që ai përmban – Shtëpia, Organizimi, Zbritja, Dizenjimi dhe Kontaktimi me ne – ofrojnë qasje në të gjitha informacionet që lidhen me kompaninë dhe shërbimet që ata ofrojnë. Imazhet duken të dallueshme dhe tërheqëse në sfondin e bardhë për të theksuar aspektet më thelbësore që mbulon kompania. Uebfaqja është një kampion i mirëfilltë Bookmark.

3. Dyqani PakaPaka

Dyqani PakaPaka

Përgatitni një faqe në internet si ajo

Pakapakastore.com është një shembull i bukur i një dyqani brazilian në internet që ofron pajisje zyre, përkatësisht fletore dhe stilolapsa për fëmijë dhe të rritur. Produktet duken argëtuese dhe të pazakonta – ashtu si gjithë dizajni i dyqaneve në internet. Paleta e ngjyrave të faqes në internet është rozë dhe e bardhë, me mostra të ndritshme të produkteve të dyqaneve në internet. Secila prej tyre vjen me specifikimet e çmimeve dhe parametrave, megjithëse, këtu nuk ka ndonjë përmbledhje të detajuar të produktit.

Ekziston gjithashtu qasje në llogaritë e rrjeteve sociale këtu dhe në seksionin e kontakteve me formularin në internet, ku të gjithë mund të bëjnë një porosi. Versioni anglisht i dyqanit në internet nuk është gjithashtu i disponueshëm, gjë që e ndërlikon procesin e blerjeve për klientët.

4: ClearPay Financiar Midsouth

Zgjidhjet financiare ClearPay

Përgatitni një faqe në internet si ajo

Clearpaymidsouth.com është një faqe në internet e kompanisë ClearPay që ofron zgjidhje financiare për bizneset dhe industritë bazuar në nevojat e tyre të veçanta. Uebfaqja duket e besuar dhe moderne që nga pamja e parë. Ai përfshin një gamë të gjerë informacioni që klientët dëshirojnë të dinë për kompaninë. Ekziston një përshkrim i hollësishëm i secilit shërbim të ofruar në faqen kryesore të faqes në internet. Kjo duhet të ndihmojë klientët e mundshëm të vendosin për nevojat e tyre aktuale dhe shërbimet që mund të përfitojnë, kur merren me kompaninë.

Menyja gjendet në panelin e majtë të faqes së internetit. Ai përbëhet nga disa pika vetëm për të thjeshtuar zgjedhjen e përdoruesve. Shtë gjithashtu e mundur që të merrni një vlerësim falas në kohën më të shkurtër të mundshme duke përdorur butonin CTA. Një mostër elegant, bashkëkohore dhe e besueshme e një faqe interneti biznesi të ndërtuar me Bookmark.

5. Kuzhina Indiane e Shivy-së

Shivys

Përgatitni një faqe në internet si ajo

Shivysindiank Kitchen.com është emri i faqes në internet që flet vetë. Ky është dyqani në internet i prodhimeve më të shijshme të gatimeve indiane. Sidoqoftë, ekziston vetëm një produkt – Ghee i Shivy – i cili shitet aktualisht në faqen e internetit. Ndoshta, produktet e tjera do të shtohen së shpejti në listën e produkteve. Dyqani në internet e sheh misionin e tij në inkurajimin e klientëve për të dhuruar vakt të nxehtë dhe ushqyes për fëmijët e varfër dhe të pastrehë në Indi.

Uebsajti bën të mundur shkëmbimin e lidhjeve të produkteve në rrjetet sociale, të regjistroheni në një gazetë për të qenë të vetëdijshëm për azhurnimet e dyqaneve në internet dhe të kontaktoni me pronarët e faqeve të internetit duke plotësuar formularin në internet të disponueshëm në seksionin Kontaktet.

6. AidenLife Trajnimi i Fundit i Integruar

AidenLife FIT

Përgatitni një faqe në internet si ajo

Aidenlifefit.net është vendi i nivelit të parë për të gjithë, i cili është një adhurues i një stili jetese të ekuilibruar dhe po kërkon një mënyrë për të përmirësuar gjendjen shëndetësore. Studioja AidenLife FIT ka programe, shërbime dhe sugjerime të ndryshme për të ndryshuar stilin e jetës së secilit klient për mirë. Uebsajti i studios në internet korrespondon me misionin e tij të madh. Sfondi i videos në dispozicion në faqen kryesore kërkon dëshirën për të vazhduar të shfletoni uebsajtin për të mësuar më shumë rreth shërbimeve të ofruara.

Të gjithë, të cilët dëshirojnë të provojnë shërbimet e studios, mund të prenotojnë sesionin e parë falas direkt në faqen kryesore. Ekziston gjithashtu një galeri e gjerë fotografish, llogari në rrjetet sociale dhe kontakte të hollësishme të studios me vendndodhjen e saktë të hartave të Google në faqen e internetit.

Vija e poshtme

Shënimi është një platformë bashkëkohore dhe e lehtë për t’u përdorur për të gjithë, të cilët kanë nevojë për një faqe interneti të mirë për qëllime personale ose biznesi. Kjo është një zgjedhje e këndshme për ndërtimin faqet e internetit të e-commerce të vogla dhe të mesme, i cili synon prezantimin e duhur të biznesit dhe angazhimin e klientit. Ngjarja kryesore e krijuesit të faqes në internet është asistentja e saj e përparuar AIDA që thjeshton procesin e krijimit të uebit, e bën atë të angazhohet dhe ofron një larmi temash të integruara për të përmbushur nevojat e përdoruesve të gjithanshëm.

Të gjitha mostrat e faqeve të internetit të bazuara në Bookmark kanë modele bashkëkohore dhe paraqesin navigim të thjeshtë por intuitiv. Nuk ka asgjë të komplikuar në lidhje me ta, por ky është një avantazh në vetvete për përdoruesit, të cilët nuk kanë aftësi për krijimin e faqeve në internet dhe dëshirojnë të marrin uebfaqe funksionale të dizajnuara me Bookmark AIDA. Një zgjedhje e shkëlqyeshme për të mbuluar nevojat tuaja personale dhe të dizajnit të biznesit në internet!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map