Shembuj më të mirë të tregtisë në katror

Shembuj të tregtisë në katror

Squarespace është një krijues i faqes në internet që pozicionohet si një platformë gjithëpërfshirëse për të krijuar faqe interneti personale dhe e-commerce. Lejon ndërtimin e dyqaneve të vogla në mes, në internet, të cilat duken bukur dhe shfaqin performancë të mirë. Krijuesi i faqes në internet është një zgjidhje e shkëlqyeshme për sipërmarrësit, të cilët dëshirojnë të prezantojnë produktet e tyre në dritën më të favorshme, duke tërhequr vëmendjen e përdoruesit dhe duke i përfshirë ata në procesin e blerjes.

Përdorshmëria e shërbimit është një nga aspektet më të rëndësishme të tij, ndërsa funksionaliteti i platformës gjithashtu nuk mbetet pas. Pra, sa e mirë është Squarespace, kur bëhet fjalë për krijimin e faqes elektronike të e-commerce? A mund të jetë një konkurrencë e mirë për sistemet e tjera të njohura? Ne kemi shqyrtuar disa nga shembujt më tërheqës të e-commerce në Squarespace për të renditur tiparet dhe përparësitë e tyre kryesore. Kjo do t’ju japë idenë e implikimeve të platformës dhe funksionalitetin e e-commerce.

1. Dyqani Warre

Dyqani Warre

Ndërtuesit më të mirë të e-commerce në uebfaqe

Dyqani Warre është një dyqan në internet, duke ofruar asortiment të pasur të produkteve të nevojshme për të filluar dhe drejtuar në mënyrë efektive biznesin e bletarisë. Dyqani në internet, i cili u themelua në vitin 2008, tani operohet nga Teakwood Organics LLC, një kompani në pronësi të familjes, e gjetur në Kingsley, Michigan. Ata e shohin misionin e tyre për të ndihmuar klientët të bëjnë përparim profesional në industrinë e bletarisë, duke siguruar mbështetjen, shërbimin dhe udhëzimin e patejkalueshëm dhe të pashembullt..

I gjithë dizajni dhe funksionaliteti i dyqaneve në internet i përmbahen nevojave dhe kërkesave të klientëve, duke e bërë më të thjeshtë që ata të bëjnë blerje përreth dhe të gjejnë informacionin e kërkuar pa investuar shumë përpjekje dhe kohë. Të gjitha të dhënat e kërkuara në lidhje me biznesin dhe uebfaqen janë të disponueshme në seksionet përkatëse të faqes në internet, duke përfshirë Rreth Nesh, Produkte, Edukuar Bletësh, Dëmtues të Mjaltit, Warre Bletari dhe më shumë. Menyja e përshtatshme dhe intuitive e popupit ka shumë kategori dhe nënkategori që japin informacionin shterues për biznesin dhe vetë dyqanin në internet. Për të hyrë në produkte, një përdorues duhet vetëm të regjistrohet në faqen e internetit dhe të vazhdojë procesin e blerjeve të organizuara me lehtësi. Kjo është shumë e dobishme dhe për të kursyer kohë.

2. Kafe Crozet

Kafe Crozet

Ndërtuesit më të mirë të e-commerce në uebfaqe

Kafe Crozet është destinacioni kryesor për adhuruesit e kafesë, të cilët u japin përparësi vetëm markave unike dhe cilësore të kafesë. Crozet është një markë e njohur kafeje me histori të pasur dhe metodologji të jashtëzakonshme për pjekje dhe pjekje kafeje. Dyqani në internet i disponueshëm në faqen e internetit paraqet llojet origjinale të kafesë Crozet të shfaqura në dritaren e shfaqjeve. Sidoqoftë, është mjaft e ndërlikuar ta quajmë gamën e gjerë të produkteve. Ka vetëm tre lloje kafeje që ofrohen për shitje këtu deri tani.

Fotografitë e produkteve duken realiste dhe tërheqëse. Para vendosjes së një porosie, duhet të zgjidhni gjellën që preferoni, kontrolloni nëse është në magazinë dhe shikoni në përshkrimet e detajuara të produktit. Shtë e mundur të specifikoni sasinë e paketave të kafesë që dëshironi të merrni. Tifozët Real Crozet gjithashtu mund të porosisin një T-shirt të markës në seksionin e veçantë të dyqaneve në internet. Karakteristika e Shqyrtimeve të Konsumatorëve është realizuar edhe këtu, në mënyrë që të gjithë të mund të shkruajnë disa rreshta për të ndarë përshtypjet e blerjes së bërë. Dyqani në internet është mjaft i thjeshtë, por produktet që ai ofron për shitje përshkruhen në avantazh këtu.

3. Tokë e vogël argjile

Tokë e vogël argjile

Ndërtuesit më të mirë të e-commerce në uebfaqe

Tokë e vogël argjile është një vend, ku ju mund të blini për portrete mahnitëse të skalitura me dorë të skalitur, miniaturë dhe figura të bëra nga Laura. Ndërsa hyni në dyqanin në internet, ju merrni një mundësi për të zgjedhur midis tre opsioneve të pazarit, përkatësisht Portreteve Custom, Kartave të Dhuratave dhe Nativities. Secila kategori vjen me foto origjinale të ndritshme të punimeve të krijuara nga Laura, autori dhe mjeshtri. Ekzistojnë gjithashtu udhëzime të hollësishme se si të vendosni një porosi, çfarë hapash duhet të bëni për ta bërë atë dhe si ta gjeni çmimin e blerjes. Kjo e fundit varet nga shumë parametra, të cilët gjithashtu janë regjistruar në pjesën e rendit.

Autori përshkruan informacionin e transportit në detaje, shumëllojshmërinë e opsioneve dhe kohën që duhet për të marrë një porosi. Nëse ka akoma ndonjë pyetje, mund të dërgoni një email te masteri për të pastruar gjithçka. Një pikë e rëndësishme e dyqanit në internet është seksioni “Pas skenës”, i cili bën të mundur që të shihen punimet për krijimin e figurave të argjilës në zhvillim. Kjo jep një nxitje të fuqishme për të vendosur një urdhër!

4. Reno agoikago

Reno agoikago

Ndërtuesit më të mirë të e-commerce në uebfaqe

Reno agoikago është një faqe në internet e një vendi të rastësishëm në Sheshin Logan, ku të gjithë mund të hanë ushqim dhe të kalojnë kohë të mirë në rrethin e miqve. Seksioni i dyqaneve në faqen e internetit paraqet një listë të produkteve të markave, të cilat gëzojnë popullaritet tek vizitorët dhe tifozët e këtij vendi. Këto janë kryesisht rroba për fëmijë dhe të rritur, kafe dhe pajisje të tjera këtu. Lista, megjithatë, nuk është e gjatë dhe përbëhet vetëm nga disa artikuj.

Do produkt i ofruar për shitje vjen me përshkrime koncize, specifikimin e çmimeve, si dhe parametrat e madhësisë / sasisë. Kjo e bën procesin e blerjes të thjeshtë dhe të shpejtë. Ndërsa shfletoni dyqanin në internet, megjithatë, ju merrni përshtypjen se është jo e plotë dhe kërkon përmirësime ose azhurnime të rregullta. Këtu ka shumë pak produkte, ndërsa përshkrimet e tyre lënë shumë për të dëshiruar gjithashtu.

5. Alexandra Grecco

Alexandra Grecco

Ndërtuesit më të mirë të e-commerce në uebfaqe

Alexandra Grecco është një dyqan në internet, duke ofruar një linjë martesore të mahnitshme dhe frymëzuese dhe koleksione klasike të veshjeve të dizajnuara nga Alexandra Grecco. Eachdo koleksion është unik në mënyrën e vet pasi Alexandra ka një vizion të qartë për preferencat e nuseve. Seksioni i Dyqanit vjen me menunë rënëse, duke renditur kategoritë kryesore të produkteve dhe detajet e rendit. Këto janë aksesorët e nuseve, RTW Classics, Edicioni i Kufizuar, Shitja e Mostrave të Nuseve dhe Politikat e Dyqaneve.

Farëdo kategorie që ju vizitoni dhe cilindo produkt të zgjidhni, do t’ju ofrohen karakteristikat e tij të hollësishme dhe disa foto për të marrë një ide se si një veshje apo aksesor i caktuar duket në realitet. Fotografitë janë të një cilësie të lartë dhe ofrojnë një pamje të detajuar të secilit artikull. Dyqani në internet si dhe i gjithë faqja e internetit kanë një skemë të butë dhe të lehta ngjyrash, e cila i përmbahet temës së faqes në internet. Krijon përshtypje pozitive te vizitorët për herë të parë, të cilët vijnë në faqen e internetit duke kërkuar marrëveshjen më të mirë.

6. Dyqani Ryan Putnam

Dyqani Ryan Putnam

Ndërtuesit më të mirë të e-commerce në uebfaqe

Dyqani Ryan Putnam është uebfaqja e krijuar nga Ryan Putnam, i cili – jo për çudi – është një projektues, ilustrues dhe një enigmë. Mendimi i parë që keni në mendjen tuaj kur shkoni në faqen e internetit është “Huh, i thjeshtë”, por ideja kryesore është që të përqendroheni te produktet dhe punimet. Për shkak të kësaj thjeshtësie nuk do të hutoheni nga asgjë, qoftë flamuj me reklama të bezdisshme ose me ngjyra të ndritshme. Skema kryesore e faqeve në internet është e bardha & blu, dhe për shkak se Ryan është një projektues, faqja e internetit e tij po i përmbahet kujtesës së të gjithëve. Gjithçka është mjaft e zakonshme duke filluar nga favicon dhe duke përfunduar me produktet për shitje.

Përmes internetit, Ryan po ofron ekspertizën e tij për dizajnin grafik për bizneset dhe individët. Dyqani me veprat e tij dhe një sistem i lehtë i operimit të qerreve janë baza e faqes në internet, por ekziston edhe një faqe About ku mund të mësoni pak rreth personit që qëndron pas faqes së internetit, të gjeni një FAQ të shkurtër, një formë kontakti, mundësinë e pajtohuni në azhurnimet dhe lajmet më të fundit dhe ndiqni Ryan në media sociale.

Dizajni është jashtëzakonisht i thjeshtë, por kjo është ajo që e bën atë të bukur.

7. Beatrice Kim

Beatrice Kim

Ndërtuesit më të mirë të e-commerce në uebfaqe

Beatrice Kim është një faqe interneti cilësore që është krijuar nga një tjetër artist i talentuar. Në këtë rast, në vend se arti dixhital, ajo krijon bizhuteri. Bizhuteri e Beatrice Kim është shënuar si një pionere e “rilindjes së punuar me dorë” nga The Boston Globe. Kjo është mjaft karakteristikë që duhet të them, por çfarë lidhje me faqen e saj në internet?

Epo, unë e dua përdorimin krijues të rrëshqitësit, ai i jep faqes së internetit një pamje moderne që nga fillimi. Everydo seksion ka një bandë të imazheve të bukura që paraqesin bizhuteri të bëra me dorë nga Kim. Nuk ka asnjë mënyrë më të mirë për të përshkruar punën krijuese që dëshironi ta shisni më pas për ta treguar atë. Apeli vizual është një aspekt i rëndësishëm i faqes së internetit të çdo artisti, dhe Kim e përdor këtë në avantazhin e saj. Stili i fundit i faqes në internet është minimalizmi. Ju nuk do të gjeni shumë tekst në faqe, dhe as nuk do të shihni ngjyra me zë të lartë. Gjithçka është në vendin e vet nga forma e kontaktit te butonat e mediave sociale, nga rishikimet për shtyp deri te blogu personal i Kim.

Sidoqoftë, menyja është pak jogologjike, mendoj se mund të jetë më e thjeshtë dhe më e arritshme. Por sidoqoftë, faqja në internet është akoma një mostër e shkëlqyeshme.

8. Mendoni kafe

Mendoni kafe

Ndërtuesit më të mirë të e-commerce në uebfaqe

Mendoni kafe është krijuar jo vetëm si dyqan për të blerë kafe me cilësi të lartë në internet, por edhe si një vend për të mësuar më shumë rreth prodhimit të kafesë. Në veçanti, uebfaqja përdor në mënyrë efektive veçoritë e mëposhtme të Sheshit Hapësirë: një formulë për regjistrimin e gazetës, blog dhe dyqan. Shtë mirë të kemi mundësi pune dhe të na kontaktoni butonat bashkangjitur në fund të faqes, pavarësisht nëse lëvizni lart ose poshtë. Favikoni i tyre i zakonshëm është shumë i lehtë për tu memorizuar, gjë që është e mirë.

Duke përfshirë fotografitë e vendeve nga ku vijnë llojet e kafesë që ata shesin, ju merrni një sens të mirë të larmisë gjeografike dhe asortimentit, dhe gjetja e informacionit mbi ndikimin e kompanisë së tyre, si dhe përdorimi i shiritit të kërkimit të faqes në internet është në dispozicion..

Ndërsa ka shumë gjëra që mund të mësohen nga faqja e internetit e Think Cafe, ka edhe një vend për përmirësime. Uroj që ata të përdorin foto me cilësi më të lartë dhe do të ishte mirë që në të vërtetë të kemi ilustrime për disa artikuj. Për shembull, në seksionin e ditarit të tyre të udhëtimit, i cili duket i dobët dhe bosh me një sasi të tepërt teksti, është shumë e vështirë të kuptosh informacionin, pavarësisht faktit se është mjaft interesant. Gjithashtu do të jetë mirë të keni disa faqe në ngjyra të ndryshme për të krijuar interes vizual dhe eksitim me ndihmën e kontrasteve. Sidoqoftë, ata bënë një punë të shkëlqyeshme për ta bërë faqen e tyre të internetit të dukej tërheqëse dhe komode, ashtu si kafenetë e tyre.

9. Combo Nuvo

Combo Nuvo

Ndërtuesit më të mirë të e-commerce në uebfaqe

Combo Nuvo është një tjetër mostër profesionale e faqes në internet e lançuar me Squarespace. Epo, mund të mendoni se nuk ka nevojë që muzikantët të kenë uebfaqen e tyre sepse sot keni shumë mundësi për të shkarkuar ndonjë këngë që dëshironi nga një shërbim i ruajtjes së muzikës. Përballë saj, po, mund të duket kështu, por nëse gërmoni më thellë, në faqen e internetit të një artisti është një vend i veçantë i cili pasqyron personalitetin e grupit, stilin e tij muzikor, krijon një lidhje të veçantë me fansat dhe bën meloditë e reja menjëherë në dispozicion për njerëzit në të gjithë globin.

Combo Nuvo janë entuziastë dhe profesionalë, kështu është edhe faqja e tyre në internet, e cila gjen një ekuilibër të mirë midis thjeshtësisë dhe përmbajtjes së vlefshme. Do faqe e faqes përmban informacione të dobishme dhe të rëndësishme, të paraqitura në një mënyrë të lehtë për të kuptuar. Më pëlqeu veçanërisht mënyra se si ata formatuan Faqen Rreth Nesh e cila përmban bio dhe foto të artistëve.

Grupi përdor mjetin e integruar të tregtisë për të shitur muzikën e tyre në internet e cila është në dispozicion në CD, si dhe një shkarkim dixhital të albumeve dhe gjurmëve individuale. Pra, në thelb ata kanë një faqe interneti dy-në-një – një kartëvizitë dhe një dyqan online. E vetmja gjë që mungon janë mediat sociale. Shtë e vështirë të imagjinohet një faqe interneti moderne pa to, por është shumë e thjeshtë të trajtosh këtë çështje. Ata gjithashtu kanë një faqe Blog dhe një seksion Media ku mund të shikoni disa video me xhazin e Combo Nuvo. Sa i përket modelit, unë mund të them me besim se është kaq e mallkuar që bandat e tjera duhet ta konsiderojnë përdorimin e tij si një shembull. E zoti dhe elegante, sugjeron që grupi prodhon muzikë të ndjerë të mirë, e cila dëgjohet lehtë dhe argëtohet.

Në përgjithësi, në çdo aspekt është një uebfaqe mjaft e mrekullueshme, të cilën unë e shoh shumë tërheqëse për tu eksploruar.

10. Laicale

Laicale

Ndërtuesit më të mirë të e-commerce në uebfaqe

Laicale është një sallon i mirënjohur i flokëve NYC dhe një faqe interneti e bukur që përdor motorin e e-commerce të Squarespace.

Whatfarë mendoni për ngjyrën e zezë? Jo, nuk është dëshpëruese apo melankolike. Në fakt, është elegant. Kjo është ajo që do të mendoni kur vizitoni uebfaqen e Laicale. Vizitoni faqen në internet dhe shihni vetë! Uebfaqja përmban një dizajn mjaft profesional. Ngjyrat kryesore janë të zeza & e bardhë, është një klasik i përjetshëm i cili funksionon gjithmonë.

Një tjetër gjë e mirë në lidhje me faqen në internet është se ajo ka një shirit të mediave sociale me butona të dobishëm dhe të përshtatshëm. E vetmja gjë që unë besoj se ata duhet të japin është një formë e drejtpërdrejtë e Kontaktit. Me të në bord, faqja në internet do të jetë pothuajse me siguri një nga më të mirat në këtë fushë.

11. Cosmik

Cosmik

Ndërtuesit më të mirë të e-commerce në uebfaqe

Cosmik është mjaft një mostër e pazakontë e një dyqani në internet të krijuar në bazë të platformës Squarespace. Dyqani në internet shet klientë me akullore të thata me ngrirje me cilësi të lartë mund të marrin kudo ku shkojnë. Akullorja përbëhet nga përbërës premium organikë cilësor vetëm që kontribuojnë në shijen e tij të jashtëzakonshme dhe efektet pozitive për shëndetin. Produkti është i paqëndrueshëm, gjë që e bën atë të dalë nga turma, duke fituar popullaritet në rritje tek përdoruesit.

Uebfaqja përmban navigacion të lehtë dhe intuitiv, duke lejuar qasje të shpejtë në dyqanin në internet, i cili ofron disa lloje të akullores së tharë të ngrirë, kremoze, premium. Sajti ofron shpërndarje falas për çdo porosi, duke e bërë atë të përballueshme për secilin klient. Për më tepër, ekziston një mundësi për t’u abonuar në buletinin e prodhuar nga sistemi, i cili lejon marrjen e njoftimeve për azhurnimet e fundit të akullores për të qenë të vetëdijshëm për ofertat e djegies. Të njëjtat informacione janë në dispozicion në llogaritë e rrjetit social, i cili gjithashtu kontribuon në rritjen e popullaritetit të dyqaneve në internet.

12. Këpucë qensh i lëmuar

Këpucë qensh i lëmuar

Ndërtuesit më të mirë të e-commerce në uebfaqe

Këpucë qensh i lëmuar është një dyqan në internet që shet një asortiment të pasur çorapesh, i cili siguron cilësinë më të lartë të produktit dhe rehati të jashtëzakonshme për secilin klient. Uebfaqja përqendrohet në sigurimin e nivelit më të lartë të profesionalizmit, respektimin e nevojave dhe kërkesave të veçanta të klientëve.

Pas regjistrimit në dyqanin në internet, menjëherë merrni akses në grupin e pasur të produkteve të disponueshëm në magazinë. Katalogu përfshin Brorape Bracing, Swiftwick Socks, Products Care Care, pazaret etj. Ekziston gjithashtu një mundësi për të kontaktuar me përfaqësuesit e dyqaneve në internet duke plotësuar formularin në internet në dispozicion në seksionin Kontaktet ose duke përdorur adresën / telefonin / emailin për qasje të drejtpërdrejtë. Një nga avantazhet e pamohueshme të faqes në internet është disponueshmëria e widget Google Maps që thjeshton procesin e arritjes së kompanisë. Kjo kontribuon në shkallën e kënaqësisë së përdoruesit dhe rritjen e përgjithshme të trafikut të faqes në internet.

13. Kornizat e ftohta të kedrit

Kornizat e ftohta të kedrit

Ndërtuesit më të mirë të e-commerce në uebfaqe

Kornizat e ftohta të kedrit është një dyqan në internet i bazuar në Squarespace, i cili përqendrohet në shitjen e shumëfishtë të kornizave të ftohta të linjës. Ata qëndrojnë larg nga turma për shkak të cilësisë së tyre dhe bollëkut të tipareve të larta – nga opsionet automatike të ajrosjes dhe deri te planet ergonomike, të cilat sigurojnë procesin e kopshtarisë pa stres dhe të përshtatshme.

Dizajni i dyqanit në internet duket i thjeshtë, intuitiv dhe i thjeshtë për t’u shfletuar. Ngjyra e përgjithshme e sfondit është e bardha e dëborës me foto me ngjyra që qëndrojnë kundër saj. Për të siguruar lehtësinë maksimale të përdorimit dhe komoditetin e shfletimit, faqja në internet logjikisht ndahet në disa seksione. Kjo është ajo ku përdoruesit mund të mësojnë më shumë rreth idesë së krijimit të projektit, produkteve të disponueshme në magazinë, udhëzimeve të montimit dhe kontakteve të dyqaneve në internet.

Autorët e faqes në internet gjithashtu janë kujdesur për vlerën e saj informative, duke shtuar rekomandimet e përdoruesve për t’u siguruar klientëve të mundshëm shqyrtime të paanshme dhe të vërteta të klientëve të tyre të mëparshëm. Seksioni Blog, i cili është gjithashtu në dispozicion në faqen e internetit, vjen me shumë kopshtari dhe udhëzime të lidhura me kornizën që mund të vijnë në dispozicion për të gjithë, të cilët kanë idenë të përfshihen në biznes. Uebfaqja gjithashtu lejon mundësinë e hyrjes në llogaritë sociale të dyqanit në internet, të cilat përmbajnë informacionin e azhurnuar të biznesit për të cilin mund të jenë të interesuar pajtimtarët. Cedar Cold Frames është mostra e ndritshme e dyqanit në internet që përfshin funksionalitetin, modelin tërheqës dhe natyrën intuitive të dhënë në të një paketë.

14. Rrokje me porosi Badger

Rrokje me porosi Badger

Ndërtuesit më të mirë të e-commerce në uebfaqe

Rrokje me porosi Badger është një dyqan cilësor në internet i specializuar në kontrollet e revoleve të destinuara për rekreativë të zjarrtë. Të gjitha kontrollet e disponueshme në dispozicion këtu janë punuar me dorë nga pronari i dyqanit David Gates, i cili është gjithashtu një punëtor profesionist i drurit me përvojë gjatë gjithë jetës. Dyqani në internet nuk ofron vetëm asortimentin e produkteve për shitje, por lejon gjithashtu personalizimin e dorezave të zgjedhura për t’u dhënë atyre një prekje të personalizimit..

Përveç funksionalitetit të integruar të e-commerce, faqja në internet jep mjaft informacione të lidhura që adresojnë procesin e montimit të dorezave, rishikimeve video dhe fotografish të modeleve më të njohura, si dhe fakte të përgjithshme për produktin për të cilin klientët e mundshëm mund të jenë të interesuar..

Kur bëhet fjalë për hartimin e dyqaneve në internet, faqja e internetit u bën përshtypje përdoruesve me imazhe me cilësi të ekranit të plotë, video dhe shfaqje rrëshqitëse që ofrojnë karakteristikat e hollësishme të produktit dhe bëjnë të mundur shikimin e artikujve që planifikoni të merrni më me vëmendje. Nëse nuk arrini të gjeni produktin që po kërkoni, provoni të përdorni opsionin e filtrit të kërkimit për të thjeshtuar procesin e blerjes dhe shkurtuar kohën e kërkimit.

15. Boshti i Betejës

Boshti i Betejës

Ndërtuesit më të mirë të e-commerce në uebfaqe

Boshti i Betejës është një dyqan bashkëkohor në internet me qendër në SH.B.A., i studiuar dhe studio i pavarur i animacionit dhe dizajnit i drejtuar dhe menaxhuar nga Adam Plouff – një projektues dhe animator profesional. Uebfaqja u krijua me Squrespace, e cila zbulohet në funksionalitetin, dizajnin dhe fokusin e e-commerce. Dyqani në internet i jep mundësinë e përdorimit të katalogut të produkteve të pasura të projekteve të animacionit, të destinuara për After Effects.

I gjithë dizajni i faqes në internet korrespondon plotësisht me specializimin e tij. Sasia mbizotëruese e imazheve janë paraqitur këtu në modalitetin grafik, i cili përshtatet në mënyrë të përkryer në fokusin e dyqaneve në internet dhe prezantimin e produktit. Ekzistojnë gjithashtu vlerësime video interesante dhe argëtuese të produkteve këtu, të cilat gjithashtu kontribuojnë në rritjen e interesit të përdoruesit dhe shkallës së angazhimit. Eachdo produkt vjen gjithashtu me përshkrime të hollësishme dhe Butonat e Blej Tani që bëjnë të mundur vendosjen e një porosie direkt në faqen e internetit.

Para vendosjes së porosisë, një përdorues mund të kërkojë gjithashtu shqyrtime dhe rekomandime të tjera të klientit, si dhe përmes seksioneve FAQ për të gjetur përgjigje për të gjitha pyetjet me të cilat merret ai. Butonat e llogarisë në rrjetin social bëjnë të mundur mbikqyrjen e azhurnimeve të dyqaneve në internet / biznesit duke parë burimet në rrjetin social. Shtë gjithashtu e mundur të regjistroheni për azhurnimet e postës elektronike për të ndjekur ngjarjet e fundit, lajmet dhe azhurnimet e dobishme. Në përgjithësi, Battle Ax është një nga mostrat më të mira të dyqaneve në internet të krijuara me ndërtuesin e faqes Squarespace.

Vija e poshtme

Shumë kompani bashkëkohore dhe profesionistë të pavarur përfitojnë nga eCommerce për të shfaqur dhe shitur produktet e tyre globalisht, dhe një nga mënyrat më të lehta për të ngritur dhe funksionuar një faqe në internet është përdorimi i një krijuesi të faqeve me aftësi elektronike, si Squarespace. Nuk është për t’u çuditur pasi krijuesi i faqes në internet vjen me një nga platformat më të fuqishme, fleksibile dhe me ngarkesë të eCommerce që jo vetëm që bëjnë të mundur fillimin e të gjitha llojeve të dyqaneve të vogla deri në të mëdha, por gjithashtu lejojnë përshtatjen e tyre të thellë përmes përdorimi i mjetit të përparuar të integruar të mjeteve.

Uebfaqet e lançuara me Squarespace nganjëherë duken pak të ngjashme megjithatë ato paraqesin performancë të lartë në fund dhe vijnë me dizajne mahnitëse që tërheqin gjithmonë vëmendjen e përdoruesit. Nëse dëshironi të jeni uebfaqja tjetër e paraqitur në Squarespace, thjesht lini një koment më poshtë!

Krijoni një Uebfaqe FALAS

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me