Shembuj më të mirë të faqes në internet

Uebfaqe Wix Shembull


Wix ka fituar popullaritetin në mbarë botën si krijuesi më i lartë i faqeve në internet që mburret me një seri të gjerë mjetesh dhe opsionesh të larta. Platforma lejon krijimin e llojeve të ndryshme të projekteve, duke shfrytëzuar fuqinë e veçorive të tij të integruara. Redaktori tërheqës dhe tërheqje, qindra modele mahnitëse të personalizueshme dhe falas, ton aplikacione të fuqishme, redaktor celular, host të sigurt, mjet i avancuar Wix ADI – ky është një grup jo i plotë i pikave kryesore që krijuesi i faqes në internet ka në magazinë!.

Përdoruesit të cilët janë të pasigurt në lidhje me zgjedhjen e Wix për të krijuar faqet e tyre, shpesh janë të interesuar të shohin disa faqe reale të dizajnuara me këtë ndërtues faqesh përpara se të marrin vendimet e tyre, kështu që sot ne hedhim një vështrim në faqet e internetit të ndryshme të mundshme me Wix – nga portofolet në kompani, komunitete dhe dyqane.

1. Ndiqni imazhet e jetës së egër Dekker

Ndiqni imazhet e jetës së egër Dekker

Krijoni një Uebfaqe FALAS

Chase Dekker është një projekt i Chase Dekker, i cili e quan veten një fotograf “të botës së egër dhe konservatorit”. Chase është një entuziast i vërtetë i natyrës, i cili përpiqet të pamundurën për të zbuluar bukuritë e botës përreth në fotot e tij. Thjesht hidhini një sy punimeve më të mira të fotografit në slideshën në faqen interaktive në shtëpi për të kuptuar se ai ka një thirrje të vërtetë për profesionin e tij.

Kur shfletoni në faqen e internetit, mund të shikoni galerinë e punimeve më të mira të autorit, të regjistroheni në punëtoritë e tij, të shihni botime të reja, të bëni blerje për shkarkimet më mbresëlënëse dixhitale, printime me porosi, postera dhe madje edhe një kalendar me fotografitë e tij më të mira të natyrës! Shtë gjithashtu e mundur të kontrolloni burimin në Instagram të Chase. Dëshironi të qëndroni të informuar në lidhje me ngjarjet dhe azhurnimet më të fundit? Pastaj regjistrohuni që gazeta të jetë e vetëdijshme për gjithçka që Chase Dekker do të dëshironte që fansat e tij ta dinin!

2. Fotografi Mario Moreno

Fotografi Mario Moreno

Krijoni një Uebfaqe FALAS

Fotografi Mario Moreno është një burim jashtëzakonisht i bukur dhe tërheq vëmendje i krijuar me Wix. I takon Mario Moreno – një fotograf, i cili është i aftë në një shumëllojshmëri të zhanreve fotografike dhe mund të udhëtojë në botë për të përfunduar porositë.

Profesionalizmi dhe talenti i fotografit manifestohen gjallërisht në fotot e tij të ndritshme dhe të gjalla të përfaqësuara në rrëshqitësin e ekranit të plotë në faqen shtëpi. Ky është edhe vendi, ku mund të zbuloni kontaktet e fotografit, llogaritë e tij në rrjetin social dhe formën në internet për të kontaktuar me të. Menyja fshihet në këndin e sipërm të djathtë të faqes së internetit, duke i dhënë mundësinë e mbledhjes së veprave të Mario, dëshmitë e klientit, seksionin Blej Printime dhe informacionet e seminareve. Ky është një kampion i duhur dhe informues i një uebfaqe me Wix-powered!

3. Liran Vardiel

Shembuj më të mirë të faqes në internet

Krijoni një Uebfaqe FALAS

Liran Vardiel është një portofol i Liran Vardiel, një artist i talentuar, i cili krijon piktura mahnitëse në tema të ndryshme. Punimet e mahnitshme të artit të autorit janë paraqitur në faqen kryesore të dritares, për të tërhequr vëmendjen e përdoruesit nga shikimi i parë.

Ka edhe foto personale të artistit nga ekspozitat e tij dhe videot e procesit krijues. Ju mund të regjistroheni në ushqimin e Instagramit të Liran për të qenë të vetëdijshëm për azhurnimet e tij dhe shfaqjet e ardhshme të artit. Fotografitë janë paraqitur kundër imazhit të sfondit bardh e zi të fotografit për të krijuar një përshtypje të unifikuar. Shtë e mundur që të regjistroheni në gazetën e faqes në internet për të qëndruar të informuar për lajmet dhe ngjarjet e fundit pa qenë e nevojshme të vizitoni faqen e internetit pa pushim.

4. Ditët e lumturisë

Ditët e lumturisë

Krijoni një Uebfaqe FALAS

Ditët e lumturisë u shfaq si rezultat i Migrimi i WordPress në Wix. Ky është një burim i një sistemi kryesor të angazhimit të punonjësve, i cili e sheh misionin e tij në sigurimin e mjeteve dhe aktiviteteve të vetë-zbulimit që mund të rrisin veçanërisht shkallën e angazhimit të punonjësve, i cili është i lidhur ngushtë me produktivitetin e kompanisë në planin afatgjatë. Themeluesi i sistemit, Corey Davis, beson se secila kompani me reputacion duhet të kujdeset për krijimin e punonjësve të lumtur dhe të angazhuar të klasit botëror që do të punonin shumë për prosperitetin e kompanive të tyre.

Vështrimi i parë në faqen e internetit krijon një ndjenjë frymëzuese dhe madje edhe pak magjike. Sfond i animuar me ekran të plotë, ngjyra të ndritshme, shkronja të mëdha nuk mund të tërheqin vëmendjen e përdoruesit dhe inkurajojnë për shfletim të mëtejshëm në faqen e internetit. I gjithë projekti ngjall emocione pozitive dhe shpirt të gëzuar. Uebsajti nuk është vetëm informues, por gjithashtu vjen me thënie të shumta, citime, citate, imazhe me rezolucion të lartë dhe shumë statistika që thekson rëndësinë e krijimit të një mjedisi të lumtur dhe pozitiv për punonjësit e kompanisë! Ky është një shembull me të vërtetë i denjë i një uebsajti të bazuar në Wix!

5. Ajo Ndërton Markat

Ajo Ndërton Markat

Krijoni një Uebfaqe FALAS

SheBuildsBrands.com është një projekt personal i mirëorganizuar që është plot prova sociale dhe përmbajtje nga qendra e klientit. Ka lidhje në YouTube, Instagram, Facebook, LinkedIn, Pinterest, Twitter dhe madje edhe SoundCloud! Kubi Springer, pronare e faqes në internet ka një listë mbresëlënëse të markave në rezyme të saj, duke përfshirë Nike, Blackberry, L’Oreal Professionnel, Javën e Modës Mercedes-Benz dhe MOBO Awards, ndër të tjera.

Ka shumë për të hulumtuar në Ajo Ndërton Markat ‘- autori ofron shumë informacione të hollësishme në lidhje me atë që bën Ekipi i saj. Ekziston një blog i azhurnuar shpesh, një formulë për regjistrimin e buletinit, shumë video, madje dhe një dyqan. Nëpërmjet faqes së internetit, vizitorët mund të blejnë mp3 audio, libra dhe DVD video që do t’i ndihmojnë ata të ndërtojnë markën e tyre.

Uebsajti është dizajnuar bukur, por ajo që me të vërtetë na dallon është përqendrimi tek klienti dhe përmbajtja e vlefshme. Urime Kubit në një uebfaqe tërheqëse, efektive!

6. Lëngje Gruvi

Lëngje Gruvi

Krijoni një Uebfaqe FALAS

Lëngje Gruvi krijon një vibër vërtet unike. Hapësira e bardhë është fjalen këtu. Pozicionimi i produktit krijon një plan urbanistik të organizuar mirë për faqen kryesore. Ajo që është veçanërisht interesante këtu është se ekrani i produktit shfaqet në një mënyrë natyrale, pa presion.

Uebsajti na tregon se përdorimi i zgjuar i hapësirës së bardhë çon një lexues nga një element në tjetrin. Ajo gjithashtu i jep vëmendje fushës së përmbajtjes. Ekrani i parë na jep qartë një kuptim të asaj që mund të gjejmë këtu.

7. Studiot Franceze Knot

Studiot Franceze Knot

Krijoni një Uebfaqe FALAS

Studiot Franceze Knot është një shembull i bukur se si duhet të duket një burim i strukturuar dhe funksional. Projekti i takon studimit të planifikimit të ngjarjeve dhe stilimit të fotografive të vendosura në Savannah, Georgia.

Nga shikimi i parë në faqen e internetit, ajo bën përshtypje përdoruesve me dizajnin e saj. Faqja është krijuar në një atmosferë qetësuese, frymëzuese dhe të gëzuar dhe kjo është ajo që tërheq vëmendjen e përdoruesve, duke i inkurajuar ata të vazhdojnë të eksplorojnë burimet. Përdorimi i zgjuar i rrëshqitësve dhe imazheve të portofolit që dalin nga turma për shkak të cilësisë së tyre të lartë, i jep modelimit të faqes pamjen romantike dhe prekëse.

Përveç dizajnit të jashtëzakonshëm, siti përmban edhe funksionalitet, i cili manifestohet në disponueshmërinë e butonave të mediave sociale, formave të kontaktit në internet dhe informacionit të hollësishëm që është gjithmonë në dispozicion.

8. J Media Global

Shembuj më të mirë të faqes në internet

Krijoni një Uebfaqe FALAS

J Media Global është ndërmarrja e mirënjohur e marketingut dhe reklamave që i shërben tregut hebre dhe synon të sigurojë shërbime më të mira të lidhura me reklamën, së bashku me zgjidhje të teknologjisë së lartë. Projekti duket në pamje të parë mjaft i thjeshtë por i hollë. Ju nuk do të gjeni elemente të përparuar të projektimit ose qasje këtu dhe kjo është ajo që e bën faqen e internetit të përshtatshme dhe të thjeshtë për t’u shfletuar.

Gjëja e parë që drejton vëmendjen e përdoruesit kur të hyni në faqen e internetit është sfondi i videos së qiellit me re të kaltër. Ai i jep projektit pamjen tërheqëse, duke inkurajuar përdoruesit që të vazhdojnë ta shfletojnë më tej. Uebfaqja krijon përshtypje të këndshme, qetësuese dhe pak relaksuese, duke ndihmuar largimin nga sherri i përditshëm.

Uebfaqja është e strukturuar në mënyrë logjike, me të gjithë elementët dhe pjesët që janë në vendet e tyre. Të gjitha informacionet e rëndësishme janë në dispozicion në seksionet vijuese: Rreth, Klientë, Komplete për Media (në dispozicion në dy gjuhë – Anglisht dhe Hebraisht) dhe Kontakti. Kjo e fundit siguron informacionin kryesor të kontaktit së bashku me aplikacionin Google Maps që ndihmon përdoruesit të gjejnë me lehtësi vendndodhjen e tyre fizike. Një formë kontakti e përshtatshme e integruar, nga ana e tij, kontribuon në një ndërveprim më efektiv dhe më të përshtatshëm me klientët. Në përgjithësi, J Media Global është një mostër e denjë e faqes në internet të bazuar në Wix!

9. Niagara On the Lake

Niagara On the Lake

Krijoni një Uebfaqe FALAS

Niagara On the Lake mahnit vëmendjen e përdoruesit që në sekondat e para që e vizitoni – aq shumë e ndritshme, argëtuese dhe e gëzueshme është modeli i saj! Kjo është faqja e komunitetit Niagara-on-the-Lake që përqendrohet në inkurajimin e zhvillimit të turizmit në këtë vend. Dizajnuesit e projektit pohojnë se “Niagara në Liqen ka një Afektiv unik dhe shumë të veçantë te njerëzit” dhe që ndjehet që nga fillimi.

Uebfaqja përmban shumë informacione që sjellin faktet shteruese për të gjitha sferat e jetës që mund të jenë të interesuar nga turistët. Ky informacion është i disponueshëm në seksionet vijuese: Rreth, Dining, Stay, Shaw Festival, Atraksione, Kantina, Parqe Kanada, Përvoja, Ngjarje , Kultura, Pazar, Revista dhe madje edhe Cam Cam. Të gjitha informacionet janë paraqitur në mënyrë të lezetshme dhe natyrore, ndërsa vetë uebfaqja ka shumë imazhe të ndritshme me lëng, shfaqje rrëshqitëse, galeritë e fotografive dhe elemente mediatike që thjesht nuk mund të inkurajojnë shfletimin e mëtutjeshëm të faqes në internet.

Për ta bërë më të fortë ndikimin ndaj turistëve të mundshëm, zhvilluesit e faqes në internet kanë integruar video mbresëlënëse në lidhje me vendndodhjen dhe avantazhet e saj të veçanta. Ekziston gjithashtu qasje në butonat e mediave sociale që do t’ju përcjellin në llogaritë e vendit në rrjetet sociale, ku mund të ndiqni azhurnimet. Një theksim i vërtetë i projektit është disponueshmëria e kamerave të drejtpërdrejta, për shkak të së cilës ju mund të shikoni vendndodhjen në modalitetin në kohë reale – kjo është padyshim një përvojë tërheqëse!

10. Prerje dhe bruises Berberet

Prerje dhe bruises Berberet

Krijoni një Uebfaqe FALAS

Me stilin e tij vërtet burrëror, Prerje dhe bruises Berberet dëshmon të jetë një shembull i përsosur i një Berberet. Duke shfaqur motivet West West, një emër të fortë tërheqës dhe skemë ngjyrash të zezë dhe të bardhë të kundërta, faqja në internet nuk mund por tërheq vëmendjen e përdoruesve nga shikimi i parë.

Nuk ka nevojë të shfletoni uebfaqen duke kërkuar informacionin e kërkuar këtu, megjithëse, ky opsion është gjithashtu në dispozicion në faqen e internetit. Informacioni Rreth Nesh, Kontaktet me një aplikacion të përshtatshëm Google Map dhe madje edhe videoja në YouTube kontribuojnë në lehtësinë e perceptimit dhe sigurojnë informacion maksimal në lidhje me dollapin për të cilin një përdorues mund të interesohet.

Whatfarë është e rëndësishme, lista e shërbimeve dhe kostoja e tyre ofrohet gjithashtu në faqen fillestare. Ky është një faktor vendimtar për shumë klientë që zgjedhin midis disa dyqaneve. Opsioni i prenotimit në internet, si dhe menuja drop-down që lejojnë të zgjedhin berberin e preferuar, janë gjithashtu në dispozicion në faqen e internetit për t’u siguruar klientëve të sigurtë se do të ofrohen me shërbimet e kërkuara në kohë.

11. Puna për një Union të Kredive

Puna për një Union të Kredive

Krijoni një Uebfaqe FALAS

Përveç imazheve hi-res dhe një modelim modern të “stilit të kartave”, Puna për një Union të Kredive arrin një nga gjërat më të rëndësishme në industrinë e tyre – vendosjen e besimit. Le të hedhim një vështrim në tre atribute që ndihmojnë në ndërtimin e besimit:

  • Dizajn me cilësi të lartë. Ne të gjithë jemi vizualë për nga natyra, kështu që gjëja e parë që vërejmë është imazhet dhe pamja dhe pamja e përgjithshme e një faqe në internet. Puna për një Union Kredie ka një pamje moderne me të butonat fantazmë, shumë hapësirë ​​të bardhë dhe foto me cilësi të lartë.
  • Shumë informacione. Shtë një art për të paraqitur shumë informacione në një mënyrë të organizuar dhe të lehtë për t’u lundruar, dhe kjo faqe në internet arrin ta bëjë atë. Ekziston një faqe e gjerë rreth Nesh, shumë informacione mbi sindikatat e kredisë dhe çfarë është më e rëndësishmja – informacioni i kontaktit. Ka një Google Maps të përfshirë me adresën fizike të kompanisë, numrin e telefonit dhe një formular feedback.
  • Informacioni i azhurnuar. Kjo është një nga gjërat e zakonshme që e anashkalojnë pronarët e faqeve. Nga data e të drejtës së autorit të faqes suaj në fund në blogun tuaj, faqja juaj e internetit duhet të duket e azhurnuar. Pronarët e faqes në internet të Unionit të Kredive e dinë këtë rregull dhe rregullojnë rregullisht blogun e tyre.

12. Karoline O.F. Pettersen

Karoline O.F. Pettersen

Krijoni një Uebfaqe FALAS

Karoline O. F. Pettersen është një projekt me qendër vizuale, i cili përmban një dizajn të thjeshtë, të pastër dhe frymëzues. Karoline përdor një imazh të ekranit me ekran të plotë me rez të lartë, i cili menjëherë mahnit shikuesit. Stili i përgjithshëm minimal ndihmon në përqendrimin e vëmendjes te fotografitë e autorit që faqja po promovon.

Por ki kujdes – fotot dhe videot HD, të ngulitura në faqen tuaj të internetit, mund të ngadalësojnë ngarkimin e faqes në internet. Jo çdo përdorues mund të presë për një kohë të gjatë. Dhe një shënim tjetër – shkronjat e menusë duhet të jenë më të guximshme ose të kundërta – kur imazhi i parë lëviz mbi to, është pothuajse e pamundur të lexosh menunë siç duhet.

13. Flex R&D

Flex R&D

Krijoni një Uebfaqe FALAS

Flex R&D bën një punë të shkëlqyeshme për t’u thënë klientëve të mundshëm se çfarë bëjnë ndryshe nga të tjerët dhe si do të përfitonte nga klientët e tyre. Përgjatë faqes së internetit ata paraqesin mostra të punës së tyre për të mbështetur pretendimet e tyre. Whatfarë është e shkëlqyeshme për Flex R&Faqja e internetit është se ata arrijnë t’u ofrojnë vizitorëve mjaft informacione, ndërsa ende mbajnë një faqe interneti të mirë-organizuar, miqësore për përdoruesit. Ata e bëjnë këtë duke përfituar plotësisht nga tiparet në dispozicion të tyre përmes krijuesit të faqeve Wix HTML5. Disa nga këto përfshijnë një blog, një rrëshqitës për faqe, embeds video dhe më shumë.

Një problem tjetër me menunë e kësaj faqe në internet – nënmenu mbulon tekstin kryesor kur të hapet. Dhe blogu duhet të azhurnohet më shpesh, por jo një herë në vit.

14. Trashëgimi i Shkollës së Kombeve

Trashëgimi i Shkollës së Kombeve

Krijoni një Uebfaqe FALAS

Trashëgimi i kombeve është një shkollë e krishterë me orientim fetar që siguron njohuri të thellë të Biblës midis ndjekësve të saj. Ai mëson parimet kryesore të fesë, teologjisë dhe ngjarjet dhe veprimet e asaj Shkolla të Kombeve është paraqitur me rreth dhjetëra imazhe dhe video të mrekullueshme në faqen e Përvoja INS të faqes së internetit të tyre..

Shtë një shembull i ndërtimit klasik të faqes së internetit – me faqen fillestare, kontaktet dhe disa informacione midis këtyre dy faqeve. Një vendim i përsosur i organizimit – gjithçka është e qartë.

15. Monica Pack Pilates

Monica Pack Pilates

Krijoni një Uebfaqe FALAS

Monica Pack Pilates është në pronësi të Monica Pack – një trainer profesionist dhe i certifikuar, i cili është specializuar në pilates freestyle. Ajo është autori dhe zhvilluesi i qasjes Nova Method që ndërthur stilet alternative dhe tradicionale të Pilates së bashku me njohuritë e biomekanikës, anatomisë njerëzore, bazave të rehabilitimit etj..

Stili i përgjithshëm i faqes në internet korrespondon plotësisht me fushën e specializimit të Monica. Ka shumë informacione që mund të mësoni rreth trainerit dhe pilates në përgjithësi. Një ofertë e veçantë për newbies të disponueshëm në kokën e faqes fillestare shton popullaritetin e projektit dhe drejton tërheqjen e klientit. Ndërsa lëvizni poshtë në faqe, mund të rezervoni një mësim në internet, të mësoni më shumë rreth shërbimeve që Monica ofron dhe të shikoni imazhe të vërteta që demonstrojnë qasjen e saj të punës. Për më tepër, faqja e internetit përmban disa faqe që përqendrohen në një temë të caktuar. Këto përfshijnë Shtëpi, Rreth meje, Rreth Pilates, Klasat, Rmimet dhe Kontakti. Uebfaqja në vetvete është e ndritshme dhe krijon përshtypje pozitive që në momentin e parë që e vizitoni!

16. Cookies të Korsos

Cookies të Korsos

Krijoni një Uebfaqe FALAS

Cookies të Korsos ofron cookies më të shijshme dhe ato të preferuara të Amerikës, të cilat nuk janë vetëm të shijshme, por edhe tërheqëse, të ndritshme dhe të sigurta për fëmijët dhe të rriturit. Ato janë pjekur dhe zbukuruar personalisht nga Tina Corso, e cila është autori i idesë dhe pronari i biznesit. Të gjithë, të cilët vizitojnë faqen në internet, vërtetë janë mahnitur nga shumëllojshmëria e cookies dhe atmosfera e përgjithshme e procesit të gatimit. Thjesht nuk mund të lërë askënd indiferent dhe nxit dëshirën e menjëhershme për të vendosur një urdhër.

Uebsajti ofron të gjitha informacionet e kërkuara në lidhje me biznesin dhe kuzhinierin. Ndërsa shfletoni burimin, do të gjeni të gjithë historinë e fondacionit të furrës, asortimentin e cookies që ofrohen për shitje dhe informacionin e kontaktit. Whatfarë është e rëndësishme dhe e përshtatshme për klientët, produktet ndahen në kategori për të thjeshtuar lehtësinë e kërkimit. Cookdo cookie vjen me një përshkrim të hollësishëm dhe foto “të lëngshme” të ndritshme që menjëherë tërheqin vëmendjen e përdoruesit.

Tina gjithashtu e konsideron të rëndësishme për të siguruar listën e përbërësve që përmban çdo cookie për të siguruar qasjen e “sigurisë së parë”. Kjo vlerësohet shumë nga klientët e saj të rregullt dhe të rinj. Uebfaqja duket e gëzuar, e ndritshme dhe e këndshme për tu shfletuar. Padyshim që ngjall dëshirën për të blerë dhe shijuar këto cookie të përsosura! Punë e mrekullueshme!

17. Agjent Bzz

Agjent Bzz

Krijoni një Uebfaqe FALAS

Agjent Bzz është bashkësia ndërkombëtare e përdoruesve, të cilët me padurim ndajnë vlerësimet e tyre vullnetare dhe përvojat personale në lidhje me shërbimet dhe produktet më të njohura që ata kanë testuar. Ky është një burim i dobishëm informacioni për ata klientë, të cilët thjesht do të blejnë produkte të caktuara dhe dëshirojnë të zbulojnë mendimet e klientëve të tjerë rreth tyre.

Uebfaqja duket mjaft e thjeshtë dhe e përshtatshme në shikim të parë. Kur të merrni në faqen kryesore, ju ofrohet një udhëzim i shkurtër por i detajuar se si të bashkoheni me komunitetin. Këtu ekziston një buton “Join” që mund të aktivizoni për të vazhduar procesin e rishikimit të produktit. Ekzistojnë gjithashtu komente të përdoruesve, të cilët tashmë kanë lënë vlerësimet e tyre dhe tani ndajnë qëllimet dhe qëllimet e tyre të ndjekura. Nëse ka ndonjë gjë që nuk e kupton për procesin e bashkëveprimit me komunitetin, FAQ-të janë gjithashtu në dispozicionin tuaj këtu. Për më tepër, është e mundur të përdorni kontaktet e dhëna në seksionin përkatës për të kontaktuar me ekipin e uebfaqes dhe për të ndjekur udhëzimet dhe rekomandimet e tyre. Një shembull i bukur i uebfaqes me bazë Wix për përdorim të përditshëm!

18. OCD Online

OCD Online

Krijoni një Uebfaqe FALAS

OCD Online është një burim që është plotësisht i përqendruar në shkaqet e OCD dhe opsionet efektive të trajtimit. Të gjithë të interesuarit për këtë temë do të vijnë me shumë informacione të dobishme këtu. Po kështu, të gjithë, të cilët shpresojnë të heqin qafe çrregullimin, kanë një shans të shkëlqyeshëm të kontaktojnë personalisht Dr. Steven Phillipson, pronarin e faqes në internet dhe psikologun e licencuar klinik. Ai do të sigurojë opsionet më efikase të trajtimit që i ndihmojnë pacientët e tij të harrojnë çrregullimin dhe të vazhdojnë të jetojnë një jetë të shëndetshme dhe të lumtur.

Uebfaqja duket mjaft e përshtatshme dhe e lehtë për t’u shfletuar për të gjithë. Siguron një navigim të thjeshtë dhe intuitiv – thjesht shkoni në faqen kryesore për të arritur ato seksione dhe informacione për të cilat jeni të interesuar aktualisht. Këto përfshijnë faqen OCD 101, Arsimin, Tregimet e Suksesit dhe opsionet e trajtimit (terapi individuale, në grup, çifte, si dhe terapi intensive dhe thirrje telefonike në Skype). Të gjitha kontaktet janë të disponueshme në header dhe footer të faqes në internet për të qenë në dispozicion për të gjithë që kërkojnë ndihmë psikologjike profesionale.

Dizajni i përgjithshëm i faqes në internet është përfunduar në ngjyra të këndshme dhe tërheqëse të lehta blu dhe të bardha dhe kombinimet e tyre. Kjo krijon një efekt qetësues dhe relaksues, duke ndihmuar përdoruesit të qëndrojnë të përqendruar në nevojat dhe informacionin e tyre aktual që kërkojnë.

19. Klubi i Natës Copacabana

Klubi i Natës Copacabana

Krijoni një Uebfaqe FALAS

Klubi i Natës Copacabana është klubi i natës më legjendar, popullor dhe kozmopolit, i vendosur në New York. Kjo është ajo ku ju do të përfitoni të jetë në gjendje të relaksoheni dhe të shijoni shfaqje mahnitëse dhe ngjarje speciale që gëzojnë popullaritetin më të madh te përdoruesit. Thjesht merrni kohën tuaj për të shfletuar faqen në internet dhe për të zbuluar reklamat dhe posterat në dispozicion.

Të gjitha shfaqjet (si aktuale dhe të ardhshme) dhe ngjarjet mund të shihen drejtpërdrejt në faqen kryesore. Shtë gjithashtu e mundur të shikoni listat e të ftuarve, kërkesat për kodin e veshjes për çdo rast dhe madje të blini bileta në shfaqjet që dëshironi të vizitoni. Seksione të veçanta në internet krijohen veçmas për ata përdorues, të cilët janë të interesuar për Paketat VIP, vetë Klubin e Natës, ofertat Catering dhe rekomandimet speciale. Për të gjithë ata, të cilët dëshirojnë të argëtojnë leximin e postimeve argëtuese dhe informuese, faqja në internet ofron qasje në seksionin Blog, i cili azhurnohet rregullisht me artikuj të rinj.

Dizajni i faqes në internet nuk është aq i ndërlikuar pasi të gjithë përmbajtja është paraqitur kundër sfondit të bardhë të dëborës për të qenë qartë e dukshme për secilin përdorues. Imazhet e ndritshme dhe me ngjyra, si dhe sfondi interaktiv video krijojnë atmosferën e ashtuquajtur “klub nate” ose “kazino”. Ekzistojnë gjithashtu kontakte të hollësishme në dispozicion në faqen e internetit për ndërveprim të shpejtë dhe të lehtë me menaxherët e klubit të natës – mund të përdorni adresën që vjen me një widget të dobishëm Google Maps ose të plotësoni formularin e kontaktit për të marrë reagimet.

20. Kërkime në Baltimore

Kërkime në Baltimore

Krijoni një Uebfaqe FALAS

Kërkime në Baltimore është një ofrues i hulumtimit të marketingut dhe njohuri të përdorura për të ndihmuar kompanitë të marrin zgjidhje të arsyeshme bazuar në analizën e thellë të tregut. Kompania synon të synojë audiencë të ndryshme, duke i inkurajuar ata të vizitojnë faqen e tyre të internetit, e cila duket e besuar dhe e besueshme. Ai sheh misionin e saj është të ndihmojë kompanitë të zhvillohen përmes kuptimit më të mirë të kërkesave të klientëve të tyre.

Informacioni më i rëndësishëm i përgjithshëm në lidhje me kompaninë, objektivat, qasjet, shërbimet e miqve dhe çështje të tjera të lidhura jepen direkt në faqen kryesore. Ai kap vëmendjen e përdoruesit për shkak të disponueshmërisë së imazheve në ekran të plotë dhe kombinimit harmonik të ngjyrave. Ndërsa lëvizni poshtë në faqet e internetit, hasni në informacione më të hollësishme. Shtë në dispozicion në disa seksione në uebfaqe, përkatësisht Shtëpi, Panelist, Shërbime të Vizitorëve, Studiot, Rreth Nesh dhe Kontakto.

Për shkak të navigimit të thjeshtë të faqes në internet dhe menunë që shfaqet, është mjaft e thjeshtë të gjesh informacionin e kërkuar për kompaninë dhe shërbimet që ai ofron. Këto janë karakteristikat kryesore që e bëjnë projektin një nga mostrat më të besueshme të një faqe interneti biznesi profesional të nisur me Wix.

Vija e poshtme

Nisja e një faqe në internet me Wix është shumë më e thjeshtë nga sa mund të mendoni. Krijuesi i uebfaqes fillimisht e sheh misionin e tij po ndihmon jo-teknologjitë pa fillimin e kodifikimit dhe më pas lehtë të menaxhojnë projekte cilësore për përdorim personal ose të biznesit. Platforma ofron mjete dhe karakteristika të shumta për personalizimin e dizajnit që kontribuojnë në zhvillimin pa probleme dhe të qetë të internetit.

Për shkak të mjetit të integruar Wix ADI, motorëve të përparuar të blogerisë dhe tregtisë elektronike si dhe qindra shabllone të gatshëm për celular, madje edhe një fillestar mund të drejtojë një faqe interneti profesionale pa investuar një dollar në të. Dëshironi të provoni tani? Pastaj shkoni përpara për t’u regjistruar me ndërtuesin e faqes në internet dhe filloni të punoni në projektin tuaj të parë!

Krijoni një faqe në internet falas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me