WordPressi optimeerimine SEO jaoks kohe väljastpoolt

Vaikimisi pole WordPress SEO jaoks täielikult optimeeritud. Siit saate teada, kuidas optimeerida WordPressi värsket installimist lihtsate näpunäidete ja pistikprogrammidega otsingumootorites.


WordPressi optimeerimine SEO jaoks

Nii et olete just installinud WordPressi värske koopia ja olete valmis alustama oma saidi ülesehitamist. Kuid mitte nii kiiresti – enne alustamist on oluline kõigepealt veenduda, kas teie WordPressi sait on SEO jaoks korralikult optimeeritud. Miks? Värskelt installitud kohe, WordPress pole kahjuks konfigureeritud nii, et teie saidil on parim võimalus otsingumootorites kuvamiseks. Enne kui hakkate oma uuele WordPressi saidile sisu lisama, seadke oma sait edukaks, tehes selles juhendis kirjeldatud värskendusi.

Koheseid värskendusi, mida saate WordPressi seadetes teha

Värskelt installitud WordPress ise vajab pisut kohandamist. Esimene samm on püsilinkid:

Muutke oma püsilinki vaikestruktuuri

Esimene samm on oma püsilinki struktuuri kohandamine. Sõnad, mida otsimootorid teie URL-is loevad, mängivad rolli selles, kas järjestate otsingut, seega on oluline, et see oleks optimaalselt konfigureeritud. Saate seda muuta, minnes Seadistused > Permalinkid. Soovitame valida „Postituse nimi”, nii et otsingumootorid saaksid lugeda iga teie postituse pealkirjas olevat sõna. Vihje: kui hakkate postitust või lehte avaldama, saate püsilinki käsitsi redigeerida, et seda veelgi optimeerida.

Postituse nime püsilinki sätete muutmine

WWW või mitte-WWW URL-i valimine

Peate otsustama, kas soovite, et teie sait ilmuks kui “htpp: //www.sajasait.com” või lihtsalt kui “http://sajad saidid”. Mõlemal juhul on kõik korras, kuid peaksite valima versiooni ja selle kindlasti kinni pidama. Selle kohandamiseks minge lehele seaded > üldine ja veenduge, et valitud on eelistatud meetod. Ärge unustage ka kohandada, et öelda Google’ile, millist versiooni oma Google’i otsingukonsoolis eelistate.

Www-i lisamine saidi aadressile

Lülitage kommentaaride postitamine välja

Ehkki see pole nii oluline kui kunagi varem, mängib märksõna tihedus siiski seda, kas teie sait asub otsingus. Kommentaarid võivad teie märksõna tihedust tõesti väänata, seetõttu on oluline need välja lülitada. Selleks minge saidile seaded > arutelu ja eemaldage märkeruut „luba inimestel uute artiklite kohta kommentaare postitada”. Pange tähele, et kommentaaride postitamine võib olla saidile kasulik ja tekitada kasutajates seotust. Nii et mõelge enne selle tegemist kaks korda. Enne kommentaaride kinnitamist saate oma kommentaarides lihtsalt rämpsposti vastuseid jälgida.

Lülitage kommentaaride postitamine välja

Pluginate installimine

Nüüd, kui olete WordPressis kõik vaikesätted läbi viinud, on järgmine samm SEO pistikprogrammide installimine, mis aitab veelgi optimeerida uut (ja olemasolevat) sisu, mis teie saidil võib olla. Saadaval on mitu suurepärast WordPressi SEO pistikprogrammi. Kumma valida saab isiklikult. Need pistikprogrammid teevad põhimõtteliselt sama asja ja aitavad optimeerida selliseid asju nagu kirjeldusmärgendid, saidiplaani loomine, kanoniseerimine jne. Pistikprogrammide valiku protsessi lihtsustamiseks oleme ümardanud oma populaarsemad pistikprogrammid allpool.

Pärmi SEO

Pärmi SEO on üks populaarsemaid SEO pistikprogramme, kuna see pakub arvukalt funktsioone ja kasutajasõbralikku liidest. Mõned peamised funktsioonid hõlmavad metamärgendite konfigureerimist, XML-saidikaarte, kanoonilisi siltide konfiguratsiooni, robots.txt-redigeerimist, .htaaccess-i redigeerimist ja riivsaia. Samuti pakub see reaalajas teateid, kui olete WordPressisse sisse logitud, kui see tuvastab mõne lehe probleemi.

Pärmi SEO konfiguratsioon

Kõik ühes SEO Pack

Kõik ühes SEO Pack on üks meie lemmik SEO pluginaid, mis on WordPressi kogukonnas juba mõnda aega tuntud. Parimate funktsioonide hulka kuuluvad metamärgendite konfigureerimine, XML-saidikaardi konfigureerimine, Google Analyticsi tugi, kanoonilised URL-id, automatiseeritud metamärgendite genereerimine ja metasiltide vormindamine.

SEO ülim

SEO ülim pakub palju funktsioone lisaks neile, mida keskmine SEO pistikprogramm pakub. Mõned peamised funktsioonid hõlmavad metamärgendite konfigureerimist, kanoniseerimist, alaliste linkide kohandajaid, robots.txt redaktorit, rikkalike fragmentide loojaid, autoripoe esiletõstjat, 404 monitori, avatud graafi integraatorit ja sügava sisemise linkimise automatiseerijat.

W3 kogu vahemälu

W3 kogu vahemälu on vahemälupistik, mis aitab teie WordPressi veebisaidi toimivust optimeerida. See tihendab ja minimeerib teie saidi faile, et suurendada lehe kiirust, mis on SEO jaoks oluline.

Mitmesugused pistikprogrammid

Seal on ka mitmesuguseid muid pistikprogramme, mida me mainimata jätsime. Need võivad teha keerukamaid funktsioone, nagu näiteks 404-de tuvastamine, teie saidil katkiste hüperlinkide otsimine ja mitmesugused muud toimingud. Kui teie sait on valmis ja töökorras, tasub ehk proovida mõnda, et näha, milline on teie jaoks parim.

Edasine arutelu

Mis on teie arvates veel lahtrist konfigureerimine oluline? Kas teil on lemmikuid, mida siin ei olnud? Andke meile allpool olevas kommentaaris teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map