Tugeva väärtusega ettepaneku loomine oma veebisaidile

Siit saate teada, mis on väärtuspakkumine ja kuidas luua oma veebiettevõttele hea pakkumine, mis suurendab veebisaidi konversiooni & müük.


Väärtuspakkumise loomine

Copywriterina ja sotsiaalmeedia guruna on selge ja väärtuskeskne sõnumi meisterdamine iga veebiettevõtte jaoks hädavajalik. Kas olete kunagi külastanud veebisaiti, kus kord sellele maandudes polnud kindel, kust kõigepealt otsida? Seda tüüpi segadused võivad olla tingitud lihtsalt halvast veebisaidi paigutusest või kujundusest, kuid enamasti juhtub see enamasti seetõttu, et ettevõte soovib kõigile kõike pakkuda.

Kõik algab teie sihtrühmast

Kas olete näinud ettevõtte omanikku, kes mitte ainult ei müü kõrgekvaliteedilisi isikuhooldustooteid, vaid ka aroomiteraapia küünlaid ja juuksuris kasutatavaid tooteid? Mis on nende eripära? Kes teab! Üritades tarbijale kõike pakkuda, pakute lõpuks midagi tõeliselt ainulaadset. Te segasite sõnumi, mida proovite oma saidil edastada, ja saate lõppkokkuvõttes katuse läbiva põrkumiskiiruse.

Kuid ma kahanen…. sisestage… väärtuspakkumine!

Mis on väärtuse pakkumine?

Paljud veebisaidid ei edasta tõhusalt ainuõiget argumenti, miks neilt konkurente osta. Väärtuse pakkumine ei ole reklaam, eripakkumine ega sildirühm. See on põhjus, miks klient peaks teiega suhte looma. Miks peaks keegi teist ostma kõigi teiste pealt? Peate selle edastama kuni 20 sõnaga.

Pidage meeles: Väärtuspakkumine on põhjus, miks klient peaks teid valima kellegi teise üle.

Ma tahan kohe selgitada, et väärtusepakkumist ei tohiks segi ajada loosungi või sildiga. Hiljuti kirjutas artikli just selle teema kohta ja kasutasid näidetena Nike, McDonald’s ja Apple.

A loosung kasutatakse kampaaniate või konkreetsete toodete jaoks. McDonald’s “I’m Lovin” It ”on loosung. Kas see hüüdlause ütleb teile midagi konkreetset selle kohta, mida McDonald’s teile pakub? Ei. Seda loosungit kasutati koos muude turundustegevuste ja tohutu reklaamikampaaniaga. Kuid eraldage see eraldi ja teil pole aimugi, mida need kolm sõna tähendavad.

Taglines jääda seltskonda igavesti. Nike “Just Do It” on meie ajudesse igaveseks sisse juurdunud ja pole vahet, millist toodet nad reklaamivad, et sildi tekst jääb selle juurde.

Väärtuse pakkumine – Nagu varem öeldud, valisin just sellepärast teid konkurendi hulgast. Nii et miks ma valiksin selles näites Apple vs. Microsoft.

Apple’i silte on mõelnud teisiti. MacBook Airi reklaamimise loosungiks oli Light Years Ahead. Kui soovisite lisateavet selle kohta, miks see MacBook oli kõige suurem asi pärast viilutatud viilu, viis Apple teid nende teabelehele, kus tutvustati nende väärtuspakkumist MacBookile:

Meie eesmärk koos MacBookiga oli teha võimatut: kujundada täismõõdus kogemus kõigi aegade kõige kergema ja kompaktsema Maci sülearvuti jaoks..

Ülaltoodud on nende väärtuspakkumine (23 sõna!)

Miks ma seda vajan??

Tugev väärtuspakkumine suurendab teie veebisaidi konversioonimäära ja suurendab müüki. See aitab teil teha õigeid töövalikuid ja keskenduda oma ettevõtte produktiivsele tegevusele, aidates samal ajal ka teie klientidel teha õigeid ostuvalikuid. Ma teenisin ainuüksi ühele oma kliendile 50 000 dollarit tulu pärast seda, kui ta oli koos nendega tugeva väärtuse pakkumise loomiseks tööd teinud! Teine klient ütles, et nad hakkasid nii palju äri tegema, kui ma VP lisasin, nad pidid nüüd oma turunduse lõpetama.

Kiire märkus: Tugev väärtuspakkumine suurendab müüki. Ainuüksi pärast kliendi VP lisamist teenisin 50 000 dollarit tulu!

Miks ei tööta paljud ettevõtted väärtusepakkumist?

Nagu öeldakse: kui see oleks lihtne, teeksid kõik seda. Paljud ettevõtted ei tööta välja väärtuspakkumist, kuna nad ei arva, et vajavad seda, või lihtsalt nad eeldavad, et neil on juba olemas kindel ettepanek. Tugeva väärtuspakkumise väljatöötamine tähendab aga sügavat kaevamist, et teha kindlaks, mis see üks asi on, see “IT” tegur, mida saate pakkuda, ja paneb teid eristuma. Kui olete kindlaks teinud, mis see on, mõjutab see kõiki teie turundustegevusi.

Pidage meeles: Väärtuspakkumise väljatöötamine võtab palju aega ja vaeva!

Kas saate alati välja töötada väärtuse pakkumise?

Kahjuks ei. Siin on näide. Üks raskemaid tööstusharusid, mille jaoks väärtuspakkumine välja töötada, on täitevvõimu ja ettevõtluse juhendamise valdkond. See on tohutu tööstusharu ja äärmiselt konkurentsivõimeline. Kui need spetsialistid tulevad meie juurde väärtushinnangut välja arendama, peame enamasti kirjutama väga üldise või anname neile teada, et pole mõtet seda protsessi läbi vaadata. Tegime koostööd ühe kliendiga, kus soovitasime tal oma niši kitsendada, nii et tal oli tõesti midagi ainulaadset pakkuda (nt sihtida vaid lahutatud naisi, kes soovivad teist karjääri), kuid ta muretses, et see jääb liiga kitsaks. Vastupidi, see on tohutu turg ja siiski väga spetsiifiline ja ainulaadne sihtrühm. Minu mõte on, ärge kartke oma sihtrühma kitsendada.

Kuidas arendatakse väärtuse pakkumist??

Mitte üleöö, ma võin teile seda öelda. See ei heiduta teid mingil viisil, kuid on olemas viis hullumeelsuse saavutamiseks ning see nõuab keskendumist ja kannatlikkust.

1. samm – põhjalik küsimustik

Väärtuspakkumise väljatöötamise esimene samm on vastata järgmisele:

  1. Mis on teie veebisaidi eesmärk??
  2. Milliseid vajadusi te kogukonnas rahuldate? Millised on teie teenused / tooted? Miks sa oma ettevõtte asutasid??
  3. Millised on teie tööstuse praegused suundumused?
  4. Mis on teie ideaalne klient ja kas saate seda üksikasjalikult kirjeldada.
  5. Miks peaks teie ideaalne klient palkama või ostma teie käest, mitte muude võimaluste, sealhulgas mitte midagi tegemata? Mis teeb teid ainulaadseks? Kui esitate 1 miljoni dollari väärtuses reklaami, millel on vaid üks edulöök, mis oleks teie kõige olulisem põhjus, miks peaksin teid valima?

Iga küsimus peaks teie ettevõtte jaoks palju mõtlema ja mõtlema. Küsimus nr 5 kipub olema enamiku klientide jaoks suurim väljakutse. Ma tean, et seda on raske uskuda, kuid ma ei saa teile öelda, mitu korda kliendid sellele küsimusele vastavad: “Sest me oleme äri parimad!” Ee, kas see ütleb mulle, millist väärtust pakute oma tootele või teenusele? Ei. Kas see ütleb mulle, miks sa ainulaadne oled? Ei. Nendele küsimustele peate tõesti mõtlema.

2. samm – oma veebisaidi hindamine & Teie konkurendid

See on vähemalt tõeliselt valgustav samm väärtuse pakkumise protsessis. Veebisaidi ülevaatamine koos konkurentide valikuga võib olla üsna hariv. Uurin koos oma klientidega peamisi müügipunkte, veebisaidi üldist kujundust, saidil edastatavat peamist sõnumit ja kasutusmugavust (kasutajakogemus).

Konkurentsianalüüsi peamine eesmärk on vältida teie saidi ehitamist selle põhjal, mida teie konkurendid teevad, vaid pigem leida konkurentide puudumise kohad ja teha kindlaks, kuidas te silma paistate või kui eksklusiivne võite olla. Mõnikord ebaõnnestuvad turundustegevused seetõttu, et ettevõtted kopeerivad üksteist või ei suuda vahet teha.

3. samm – määrake kindlaks viis parimat väärtusnõuannet, mida praegu oma ideaalsele kliendile pakute

Küsimustike vastuste ja konkurentide analüüsi põhjal saate kindlaks teha, millist “väärtust” saate oma klientidele pakkuda. Kasutan neid küsimusi koos omaenda klientidega, et hinnata neid väärtustaotlusi vastavalt apellatsioonkaebusele ja ainuõigusele, lähtudes turundaja intuitsioonist (hinnang 1–5). Kui neil on piisavalt ahvatlev ja eksklusiivne pakkumine, saab välja töötada väärtuse pakkumise.

4. samm – tõendusmaterjal või tõendusmaterjal

Lõpuks peate esitama tõendi, et saate oma väärtuspakkumist toetada. Millised tõendid või tõendid teil on, et saate teenuseid osutada, vajadusi rahuldada või eeliseid pakkuda? Näiteks võib ringlussevõtuettevõte väita, et ta aitab keskkonda, ja tõend on see, et nad värskendasid hiljuti kogu oma vedu, et hõlmata hübriidveokid, mis olid USA uudiste kohaselt parimate hübriidmaasturite edetabelis 1. kohal. Võib-olla on nad ka kolm aastat järjekindlalt kasvanud – ühe veoki omamisest 12-ni, mis liigutab sadu tonne rämpsu päevas.

Näpunäited, kui te jänni jääte

Proovin olla kõigi inimeste jaoks kõik. Sihtrühma (ideaalse kliendi) kitsendamine on tugeva väärtuse pakkumise jaoks kriitilise tähtsusega. Kui proovite apelleerida liiga paljudele ostjate gruppidele, võib see piirduda väärtuse pakkumisega.

Piiratud nägemine. Olete eduka projekti jaoks parim vara, sest teate kõige rohkem oma ettevõtet. Kuid võite olla ka projektile nii lähedal, et see võib takistada edukat tulemust. Mõned peamised takistused, millega me saidiomanikega kokku puutume, on:

  • Piirav vaatepunkt (pole avatud uutele ideedele või muudele toimimisviisidele või konkurentide kopeerimisele)
  • Liiga keskendunud ettevõttele (näiteks soovite, et teie ettevõtte nimi oleks üle kogu veebisaidi)
  • Kujunduse puudumine (esteetiliselt vastuvõetav ei ole üldiselt alati ahvatlev)
  • Edasiliikumiseks on detailides liiga palju vaeva nähtud (st kinni “aasa”, mis pole suure pildi jaoks asjakohane)
  • Liiga tehniline (osa veebisaidi kaebusest on hõlpsasti mõistetav sõnum)

The Takeaway

Kordamaks: väärtusepakkumine ei ole meeldejääv hüüdlause, silte ega pealkiri. See vastab küsimusele: “Kui ma olen teie ideaalne klient, miks peaksin valima teid konkurentidest?” Kõige efektiivsemaks muutmiseks peab teie väärtusepakkumine olema väga meeldiv ideaalsele kliendile ja kõrge eksklusiivsus teie ettevõtte suhtes. See on peamine põhjus, miks kliendid teiega suhteid loovad. Kui teie väärtuspakkumine on liiga üldine, on ka koopia liiga üldine. Lisaks on teil tõenäosus, et eristute rahva hulgast.

Olen leidnud, et paljud minu kliendid eeldavad, et väärtuspakkumine sarnaneb müügipiirkonna või pealkirjaga. Väärtuspakkumine kirjutatakse hoopis igapäevases, faktilises keeles. Ei kohevust.

Nüüd, kui teate, mis on väärtuspakkumine ja kuidas seda välja töötada, on aeg hakata omaette tööd tegema! Tugev väärtuspakkumine suurendab teie müüki ja toob teie ettevõtte edu juurde. Jätke alla kommentaar või pöörduge minu poole, kui vajate selle loomisel abi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me